„Lietuvos talentų“ dalyvis sužavėjo Mikutavičių: „Geriausias pasirodymas, kurį mačiau šiame sezone“

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai ir vėl stebėjo gabiausius šalies žmones projekte „Lietuvos talentai“. Scenoje pasirodė šokėjai, muzikantai, dainininkai, magas bei ypatingą talentą turinti šeima. Kas iš šou teisėjų išgirdo „taip“ ir gavo laimingą bilietą į kitą etapą? Pirmosios į sceną žengė akrobatinius triukus rodžiusios seserys Mėja ir Ūnė Žiubsnytės.

Išskirtinio talento šeima užbūrė „Lietuvos talentų“ teisėjus: atliko dainą, kuri neabejotinai taps hitu

Šį vakarą „Lietuvos talentų“ žiūrovai turės galimybę susipažinti su išskirtiniais žmonėmis. Į TV3 televizijos projektą Ališauskai atvyko parodyti visus šeimos narius vienijančio gabumo – muzikavimo. Išskirtinis ir labai nuoširdus dalyvių pasirodymas nepaliks abejingų, o teisėjai neslėps susižavėjimo ir žers pagyras! Galime garantuoti, kad ir jūs Ališauskų atliktos dainos nepamiršite dar ilgai.

„Lietuvos talentuose“ – neįtikėtino lankstumo šokėjas: teisėjai plojo atsistoję

Šį sekmadienį prie ekranų žiūrovus ir vėl pritrauks tikrą šventę kiekvieno namuose kuriantys „Lietuvos talentai“. O šįkart jie bus ir dar ypatingesni. Šiame TV3 projekte savo gabumus ryžtasi parodyti patys įvairiausi žmonės, o kai kuriems iš jų siekti savo svajonių ir garsinti Lietuvos vardo nesutrukdo net ir sveikatos negandos.

Prancūziškai dainavęs Kipras sulaukė trijų „taip“: parodė, kad mokėti kalbos nebūtina

TV3 televizijos projekte „Lietuvos talentai“ sekmadienį skambėjo ir prancūziški žodžiai, nors scenoje pasirodęs kėdainiškis Kipras Makutis prisipažino šios kalbos ir nemokantis. Visgi drąsiam trylikamečiui pavyko įtikinti tiek publiką, tiek teisėjus, kad dainuoti jis ne tik moka, bet ir daro tai labai profesionaliai. Kipro teigimu, dainuoti jis pradėjo nuo trejų metų, o akylesni projekto dalyviai jį turėjo atsiminti ir iš seniau.

„Lietuvos talentuose“ – abejingų nepalikęs merginų pasirodymas: palūžo net kritiką išsakiusi Inga Jankauskaitė

Sekmadienį „Lietuvos talentai“ kvietė išvysti talentingiausius mūsų šalies žmones, o laidos metu netrūko ir jaunųjų talentų, nuo mažų dienų savo talentais stebinančių daugelį. Vienos pirmųjų scenoje pasirodė trys kaunietės – Monika, Izabelė ir Elžbieta. Trys mergaitės yra sukūrusios savo grupę, kuri vadinasi „Garsų sala“ ir turi net tris savo kūrybos dainas. „Mes esame visos vadovės.

„Lietuvos talentuose“ – pačių įvairiausių dalyvių pasirodymai: kam teisėjai pasakė „taip“?

Sekmadienį prie ekranų žiūrovus pritraukęs TV3 televizijos projektas „Lietuvos talentai“ ir vėl nustebino žiūrovus. Didžiojoje scenoje pasirodė įvairiausių talentų puoselėtojai – žiūrovus bei teisėjus džiugino magas, oro gimnastė, nuotaikinga mergaičių grupė, jaunasis gitaristas bei kiti talentai.

TIESIOGIAI. „Lietuvos talentų“ scena prisipildė keistenybių

„Lietuvos talentai“ – TV3 projektas, kuris ne tik kiekvieną sekmadienio vakarą prie ekranų suburia visą šeimą, bet ir kiekvieno namuose sukuria pačią tikriausią šventę. Tokiomis pat nuotaikomis laidas pasitinka ir dalyviai, kuriems tai – geriausia proga visai šaliai parodyti, kokius gabumus jie slepia. Tiesa, didžiojoje scenoje pasitaiko ir pačių netikėčiausių, ar dar niekuomet nematytų talentų... Viena iš tokių jau šį sekmadienį atskleis Aleksandras Michalovskij.

„Lietuvos talentuose“ – Marijono Mikutavičiaus pagyros jaunajam gitaristui: „Mano širdis dainavo“

Sekmadienio vakarą praleiskite prasmingai – „Lietuvos talentai“ kviečia išvysti talentingiausius mūsų šalies žmones! TV3 televizijos projekte netrūksta tiek pačių netikėčiausių talentų, tiek ir tų, kurie savo gabumus ugdo nuo mažų dienų. Vienas iš jų – 13-metis Gabrielius Batutis, scenoje užkursiantis tikrą roko vakarėlį. Kaune gyvenantis Gabrielius jau penkerius metus groja elektrine gitara.

Niekuomet nematytą gabumą pademonstravęs Aleksandras pradžiugino Jankevičių: „Mano mylimiausi talentai – tokios keistenybės“

„Lietuvos talentai“ – TV3 projektas, kuris ne tik kiekvieną sekmadienio vakarą prie ekranų suburia visą šeimą, bet ir kiekvieno namuose sukuria pačią tikriausią šventę. Tokiomis pat nuotaikomis laidas pasitinka ir dalyviai, kuriems tai – geriausia proga visai šaliai parodyti, kokius gabumus jie slepia. Tiesa, didžiojoje scenoje pasitaiko ir pačių netikėčiausių, ar dar niekuomet nematytų talentų... Viena iš tokių jau šį sekmadienį atskleis Aleksandras Michalovskij.

Meilės imigrantas iš Malaizijos sudrebino „Lietuvos talentų“ sceną: Jankauskaitės poelgis nustebino visus

Meilės keliai nežinomi – kartais ji gali paskatinti perplaukti vandenynus ar gimtąjį miestą iškeisti į dar negirdėtą šalį. Šermanas – meilės imigrantas iš Malaizijos, kurį į Lietuvą priviliojo mūsų gražioji tautietė.   Lietuvoje įkūręs barą, Šermanas nusprendė išbandyti ir „Lietuvos talentų“ sceną. Vyras pripažino, kad groti nori visada, todėl dažnai dalyvauja įvairiuose festivaliuose, o paklaustas, kodėl nusprendė pademonstruoti savo gebėjimus, vyras pašmaikštavo.

Premjerinėje naujojo sezono „Lietuvos talentų“ laidoje – „auksinis mygtukas“: kas sužavėjo Jankauskaitę?

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvydo premjerinę naujojo sezono „Lietuvos talentai“ laidą. Jos metu prie ekranų šalies gyventojus pritraukė patys įvairiausi pasirodymai, o ir į didžiąją sceną parodyti savo gabumų lipo ne tik lietuviai, bet ir didelis būrys užsieniečių.

„Lietuvos talentų“ premjeroje suspindėjo elektriniu smuiku grojantis kolumbietis: „Jūs esate tai, dėl ko ši scena egzistuoja“

Pasibaigus krepšinio fiestai, žiūrovai kviečiami pasinerti į kitą – šį sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekranų pritrauks itin laukiamo projekto „Lietuvos talentai“ premjera! TV3 televizijos žiūrovai išvys gabiausių lietuvių bei užsienio svečių pasirodymus.

Pirmojoje „Lietuvos talentų“ laidoje – teisėjus sužavėjusio atlikėjo iš Malaizijos pasirodymas: „Pavergėte ir užbūrėte“

Pasiruoškite į savo namus įsileisti šventę – nuo šio sekmadienio į TV3 eterį grįžta ilgai lauktas, gabiausius mūsų šalies žmones pritraukiantis projektas „Lietuvos talentai“! Kiekvienas dalyvis čia – ypatingas, o teisėjai – pasiruošę padėti jų talentams skleistis. Tačiau kas pirmojoje, premjerinėje naujojo sezono laidoje labiausiai užburs žiūrovus? Dalyvių pasirodymus vertins ir jų likimą projekte spręs trys teisėjai.

„Lietuvos talentų“ teisėjas Jankevičius atskleidė, kokių dalyvių laukia labiausiai: „Keistuoliai – mūsų gyvenimo druska“

Jau šį sekmadienį į TV3 eterį grįžtantis populiarusis projektas „Lietuvos talentai“ kiekvieną savo gabumais neabejojantį šalies gyventoją kviečia tapti jo dalimi. Tereikia užpildyti dalyvio anketą! O kad šis projektas iš tiesų yra unikalus ir kiekvieną sezoną nustebina iš naujo, patvirtina ir teisėjas Justinas Jankevičius. O labiausiai didžiojoje scenoje jis laukia akiai neįprastų pasirodymų! Be Justino, šių metų dalyvius taip pat vertins Inga Jankauskaitė bei Marijonas Mikutavičius.

„Lietuvos talentų“ teisėjai pasiruošę švęsti: „Kiekvienas talentas – unikalus, o mes norime pamatyti visus“

Naujasis TV3 sezonas kviečia nesibaigiančiai žiūrėjimo šventei – būtent tokiai, kokią kiekvieną sekmadienį žiūrovų namuose sukurs neabejotinai gabiausius šalies žmones suburiantis projektas „Lietuvos talentai“. Kiekviena laida – šventė, kurioje netrūksta tikrų emocijų: džiaugsmo, šypsenų, o kartais net ir laimės ašarų.

„Lietuvos talentų“ nugalėtojas Edgaras Kerpė – apie tai, kaip pavergė šokių pasaulį ir rado meilę

Jau visai netrukus į TV3 eterį sugrįš gabiausius šalies žmones suburiantis projektas „Lietuvos talentai“. Projektas suteikia šansą visai Lietuvai atskleisti tai, ką mokate geriausiai – neabejokite savo talentu ir dalyvio anketą pildykite jau šiandien! O kad šis projektas tikrai gali apversti gyvenimą aukštyn kojomis, tikina ir jo nugalėtojai. Vienas iš jų – šokėjas Edgaras Kerpė.

„Lietuvos talentuose“ išgarsėjusi „mentalistė“ Monika Survilaitė: „Nesitikėjau tokios žiūrovų ir teisėjų reakcijos“

Jau šį rudenį į TV3 eterį sugrįš žiūrovų ir dalyvių pamiltas projektas „Lietuvos talentai“. Šou rengėjai ragina neslėpti savo talento, užpildyti dalyvio anketą ir visai šaliai parodyti tai, kuo didžiuojatės labiausiai. Būtent taip praėjusį sezoną padarė ir aktorė Monika Survilaitė – mergina scenoje surengė teisėjus prajuokinusį mentalistės pasirodymą. O šiandien kūrybingoji Monika džiaugiasi ne tik įsibėgėjusia aktorės karjera, bet ir augančiu sekėjų skaičiumi socialiniuose tinkluose.

„Lietuvos talentuose“ sužibėjusi humoristė Krušinskaitė: „Daugelis į projektą ateina nugalėti, tačiau mano tikslas buvo kitas“

 Jau šį rudenį į TV3 eterį sugrįžta gabiausius šalies žmones atskleidžiantis projektas „Lietuvos talentai“. Tai – šou, kuris į visų namus atneša šventę – tapkite jos dalimi! Nedvejokite ir dalyvio anketą pildykite jau šiandien – tai gali tapti jūsų svarbiausiu šansu. Dalyvio anketa: www.tv3.lt/lietuvostalentai/anketa Jei reikėtų įvardinti vieną ryškiausių praėjusio sezono dalyvių, ja neabejotinai taptų Aistė Krušinskaitė.

„Lietuvos talentų“ nugalėtoja Vaida Aleksandravičiūtė: „Su malonumu dalyvaučiau projekte dar kartą“

Jau nuo rudens į TV3 televizijos eterį grįžta kiekvieną sekmadienį tiek dalyviams, tiek žiūrovams šventę kuriantis projektas „Lietuvos talentai“, kuriame laukiamas kiekvienas. Neabejokite savo sugebėjimais ir užpildykite dalyvio anketą jau šiandien – jūs tikrai esate talentingi, tik, galbūt, dar neatrasti!  Būtent tai galėtų patvirtinti ir praėjusių metų projekto nugalėtoja, „pole dance“ sporto atstovė Vaida Aleksandravičiūtė.

„Lietuvos talentų“ nugalėtoja Vaida Aleksandravičiūtė prabilo apie iššūkius prieš vestuves: „Mane tai išgelbėjo“

Prieš dešimt dienų savo mylimajam, videografui Mindaugui Urbikui „taip“ ištarusi „Lietuvos talentai 2022“ nugalėtoja Vaida Aleksandravičiūtė vis dar gyvena didžiosios šventės įspūdžiais.   Urbikės pavardę pasirinkusi, savo meistriškai atliekamais pole šokiais publiką stebinanti kaunietė šypsosi – taip, matyt, dar bus kurį laiką, o vėliau prisiminimus bei išjaustas emocijas atkurs nuotraukos bei filmuotos akimirkos, rašoma pranešime spaudai.
Į viršų