Paaiškėjo paskutiniai „Lietuvos talentų“ superfinalo dalyviai: žiūrovus labiausiai sužavėjo akordeonistas

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo paskutinį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Tiesioginės transliacijos metu paaiškėjo likę du į superfinalą keliaujantys dalyviai – jau šį sekmadienį sužinosime, kas taps šio sezono projekto nugalėtoju. Daugiausiai žiūrovų balsų sekmadienio vakarą sulaukė uždainavęs akordeonistas Vytenis Danielius.

Intrigos atomazga: paaiškėjo, kas patenka į „Lietuvos talentų“ superfinalą

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai buvo kviečiami stebėti paskutinįjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jo metu paaiškėjo likę du dalyviai, kuriems bus suteikta teisė kovoti superfinale dėl talentingiausiojo titulo. Būtent superfinalo metu žiūrovai vėl pamatė ir visus tuos, kurie atrankų metu pelnė „auksinį mygtuką“. Įtampa vis labiau auga, o ne ką mažiau dalyvius vilioja ir pagrindinis šou prizas.

Jautrus „X faktoriaus“ dalyvių gestas: „Stefania“ suskambėjo „Lietuvos talentų“ scenoje

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai kviečiami stebėti paskutinįjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jo metu paaiškės likę du dalyviai, kuriems bus suteikta teisė kovoti superfinale dėl talentingiausiojo titulo. Projekto scenoje svečių teisėmis pasirodė „X faktoriaus“ dalyviai, atlikę „Kalush Orchestra“ hitą „Stefania“. Scenoje žiūrovai išvydo neseniai pasibaigusio „X faktoriaus“ sezono finalistus – „Aquarium de Clara“, Gabiją, Luką ir R. Guido.

Mentalistė Monika Survilaitė „Lietuvos talentų“ teisėjus prajuokino iki ašarų: jūsų neįmanoma pamiršti

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai kviečiami stebėti paskutinįjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jo metu paaiškės likę du dalyviai, kuriems bus suteikta teisė kovoti superfinale dėl talentingiausiojo titulo. Paskutinė į „Lietuvos talentų“ sceną lipo mentalistė Monika Survilaitė. Mergina atrankose privertė teisėjus juoktis iki ašarų.  „Aš esu aktorė. Kiti gali pristatyti kaip nori, galite sakyti, kad aš esu klounė.

„Diamonds show“ sužavėjo „Lietuvos talentų“ teisėjus: sunkiai rinko žodžius

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai kviečiami stebėti paskutinįjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jo metu paaiškės likę du dalyviai, kuriems bus suteikta teisė kovoti superfinale dėl talentingiausiojo titulo. Pusfinalyje teisėjus be žodžių paliko gimnastės „Diamonds show“.  Merginos parodė spalvingą pasirodymą, kuriame susimaišė kelios temos ir daugybė įspūdingų triukų.  Gimnastes scenoje pasitiko audringi plojimai, o joms pasirodžius, publika dar labiau pašėlo.

„Lietuvos talentų“ teisėjus sužavėjusi šokėja Tija Lebeckytė projekte tikisi pakartoti Edgaro Kerpės sėkmę

Šį vakarą TV3 žiūrovus nudžiugins jau trečiasis, o kartu – ir paskutinis „Lietuvos talentų“ pusfinalis. Jame pasirodys dešimt dalyvių, tačiau tik du iš jų iškovos teisę varžytis finale. Kitą sekmadienį pagaliau paaiškės šių metų projekto nugalėtojas! Išskirtinį pasirodymą šiam sekmadieniui ruošia šokėja Tija Lebeckytė. „Lietuvos talentų“ dalyvė pasakoja, kad atrankų metu šokti scenoje jai labai patiko.

4 instrumentais grojantis Vytenis Danielius: savo gyvenimą susiplanavo prieš dešimtmetį

Jau šį sekmadienį į „Lietuvos talentų“ sceną lips akordeonistas Vytenis Danielius. Vaikinas yra multiinstrumentalistas – groja net keturiais instrumentais – ir sako, jog nuolat stengiasi mokytis ko nors naujo.  „Labai nekantrauju, jaudulys yra. Visą dieną sėdžiu namie ir galvoju, kaip patobulinti pasirodymą. Turėjau gal 15 pasirodymo variantų, išsirinkau tą vienintelį.  Save priskiriu prie tos kategorijos, kuri eina nugalėti.

„Lietuvos talentus“ stebinančios „Diamonds show“ žada šokti iki pensijos: „Mums velniškai sekasi“

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai kviečiami stebėti paskutinįjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jo metu paaiškės likę du dalyviai, kuriems bus suteikta teisė kovoti superfinale dėl talentingiausiojo titulo. Būtent superfinalo metu žiūrovai vėl pamatys ir visus tuos, kurie atrankų metu pelnė „auksinį mygtuką“. Įtampa vis labiau auga, o ne ką mažiau dalyvius vilioja ir pagrindinis šou prizas.

Paaiškėjo dar du „Lietuvos talentų“ superfinalo dalyviai: žiūrovų favoritais tapo Alytaus šokių kolektyvas

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo antrąjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Dėl dviejų vietų superfinale kovojo 10 dalyvių. Daugiausiai žiūrovų balsų pelnė ir tiesiai į superfinalą pateko šokių kolektyvas „Aušrinė“. Kaip paaiškėjo vėliau,  2-oje ir 3-ioje vietoje atsidūrė šokėjai „Modus Dance“ ir iliuzionistas Justinas Malinauskas. Jų likimas atiteko į teisėjų rankas... Išsakę savo nuomonę, „Lietuvos talentų“ teisėjai nusprendė, kas turėtų keliauti į superfinalą.

Šokėjas Raidas sužavėjo Ingą Jankauskaitę: „Norėčiau taip judėti su aukštakulniais“

Sekmadienį vykstantis „Lietuvos talentų“ pusfinalis prikaustė prie ekranų ne vieną, norintį pamatyti tikrus talentus. Čia pasirodė vogue šokėjas Raidas Petrauskas, itin sužavėjęs Ingą Jankauskaitę. Jo pasirodymas, kaip visada, stebina ne tik teisėjus, bet ir publiką. Raidui šokant netrūko kurtinančių plojimų bei publikos ovacijų. „Man daro įspūdį. Esu moteris ir žiūriu su didžiausiu pavydu, nes norėčiau taip išmokti judėti su aukštakulniais“– juokėsi I. Jankauskaitė.

Laukta akimirka: paaiškėjo, kas keliauja į „Lietuvos talentų“ superfinalą

Sekmadienį – antrasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodė du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukė aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turės žiūrovai. Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą keliauja šokių kolektyvas „Aušrinė“. Pagal žiūrovų balsus II ir III vietoje atsidūrė dar vieni šokėjai „Modus dance“ ir savo triukais žiūrovus ir teisėjus sužavėjęs iliuzionistas Justinas Malinauskas.

„Lietuvos talentuose“ teisėjus sužavėjusio „Ugnies teatro“ vadovai – apie meilę vienas kitam ir atsidavimą darbui

Šį vakarą – antrasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis. Jo metu TV3 televizijos projekte susirungs 10 stipriausių atrankų dalyvių, tačiau tik du iš jų pateks į superfinalą. Išskirtinį pasirodymą šiandienai ruošia talentingieji ir originalieji „Ugnies teatras“. Pasirodymu su LED šviesomis atrankose stebinę dalyviai atvirauja apie tai, kaip gimsta jų šou. Kolektyvo idėjiniai vadai – Jolita ir Kęstutis – yra pora, todėl kalbos apie darbus nesibaigia ir uždarius repeticijų salės duris.

Dvylikametis Rokas gitarą į rankas paėmė dar kūdikystėje: jo svajonė kelia šypseną

Jau šį sekmadienį „Lietuvos talentų“ pusfinalyje sužibės dvylikametis gitaros virtuozas Rokas Mizeikis. Berniukas gitarą į rankas pirmą kartą paėmė dar būdamas visai mažas – ir svajoja kada nors būti pačiu geriausiu.  Rokas rimtai gitara groti mokytis ėmė būdamas devynerių, tačiau ši aistra gimė gerokai anksčiau – kai berniukas dar nemokėjo net vaikščioti. Gitaristas juokiasi, jog dabar groti gali pamokyti ir tėtį, kurio pėdomis ir pradėjo sekti.

„Lietuvos talentų“ scenoje su aukštakulniais šokęs Raidas ruošia intriguojantį pasirodymą: „Mano darbai kalba patys už save“

Šį sekmadienį žiūrovai kviečiami stebėti jau antrąjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. TV3 projekte pasirodys dar 10 dėl žiūrovų balsų kovojančių dalyvių, tačiau tik du iš jų pateks į superfinalą... Kas iškovos galimybę dar kartą pasirodyti populiariausio projekto Lietuvoje scenoje ir kovoti dėl nugalėtojo titulo? Atrankų metu „vogue“ šokio kultūros pradininkas Raidas Petrauskas scenoje šoko su aukštakulniais.

Inga Jankauskaitė nustebino itin jautriu pasirodymu: prabilo apie karą

Atlikėja ir dainų kūrėja Inga Jankauskaitė „Lietuvos talentų“ scenoje sekmadienį pasirodė ne kaip teisėja, bet kaip atlikėja. Ji žiūrovams skyrė jautrų pasirodymą, kuriame apdainavo karą Ukrainoje. Kūrinys turi dvi versijas – lietuvių ir ukrainiečių kalbomis, o unikalų vaizdo klipą dainai sukūrė režisierius Dominykas Kubilius, kuris pats daugelį vaizdų užfiksavo pirmosiomis karo dienomis Ukrainoje.

„Lietuvos talentų“ pusfinalyje nuomonę išsakė žiūrovai – publikos favoritai pateko į superfinalą

Sekmadienį įvyko pirmasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis. Jo metu paaiškėjo du dalyviai, kurie iškovojo galimybę keliauti į superfinalą. Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą pateko gimnastė ant stulpo Vaida Aleksandravičiūtė. Teisėjai sakė, kad tokio talento seniai nematė bei džiaugėsi, kad tą įvertino ir TV3 žiūrovai.

Kortos atverstos: paaiškėjo, kas keliauja į „Lietuvos talentų“ superfinalą

Sekmadienį – pirmasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodė du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukė aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turėjo žiūrovai. Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą keliauja gimnastė ant stulpo Vaida Aleksandravičiūtė. Teisėjai sakė, kad tokio talento seniai nematė.

Regos negalią turintis Erikas Saliuta sužibėjo ant „Lietuvos talentų“ scenos: „Tai buvo labai tikra ir gražu“

Sekmadienį – pirmasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodys du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukia aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turės žiūrovai. Šį vakarą pasirodė ir regos negalią turintis Erikas Saliuta, kuris sužavėjo teisėjus. Erikas Saliuta dainavo savo kūrybos dainą. M. Mikutavičius pasiūlė šią dainą atlikti „Pageidavimų koncerte“. „Tai buvo labai tikra ir gražu“, – sakė J. Jankevičius.

Tiesiogiai: kas pateks į „Lietuvos talentų“ superfinalą?

Sekmadienį – pirmasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodys du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukia aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turės žiūrovai. Pirmosios ant scenos žengė šokėjos. Merginos iš Kauno „Demo Kids“ pratusios nugalėti visuose konkursuose. „Viską padarėte puikiai“, – sakė J. Jankevičius. „Esate šaunuolės, bet trūko iki adatėlės atidirbtų veiksmų“, – kalbėjo I. Jankauskaitė.

„Lietuvos talentuose“ iliuzionistas Algimantas Frankonis bandys pranokti pats save: triukas su žiurkėnu buvo sudėtingiausias jo karjeroje

Šį vakarą TV3 žiūrovų laukia pirmasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis. Tiesioginėje kovoje pasirodys dešimt dalyvių, tačiau tik du iš jų pateks į superfinalą, todėl konkurencija – milžiniška. Dalyviai įnirtingai ruošiasi šiam vakarui, repetuoja ir galvoja, kaip pranokti savo pasirodymą atrankose. Dėl to ypač jaudinasi iliuzionistas Algimantas Frankonis, kurio šou su pradingusiu žiurkėnu Spirgučiu tapo sensacija. Algimantas labai džiaugiasi patekęs į kitą etapą.
Į viršų