Vasha prabilo apie jausmus: gyvenime patyriau daug audrų

„Manau, kad tai paskutinė tokia sentimentali daina šįmet. Kitos premjeros bus vasariškesnės“, – su šypsena pristatydama naują kūrinį „Sugrįžk“ sako dainininkė Vasha.  Muziką ir žodžius dainai parašė Paulius Jasiūnas, rašoma pranešime spaudai. „O temą jai pakuždėjo mano gyvenimo įvykiai“, – pasakoja dainininkė, kol kas nenorinti atskleisti, kokiam konkrečiam žmogui skirta naujoji melodija. Pirmąją dainą Vashos pseudonimu ji pristatė prieš dešimt metų.

„Flying Saucer Gang“ pristato naujieną: prabilo apie ateitį

Viena skandalingiausių šalies muzikos grupių „Flying Saucer Gang“ gerbėjams pristato naują muzikinę premjerą. Kūrinyje ir vaizdo klipe „Pasaka“ žinomi broliai Remigijus Daškevičius – Remis Retro ir Germanas Daškevičius – Gamka įsileido į savo pasaką, kurioje, kaip teigia kūrėjai, galima pamatyti ir grupės ištakas. Pasakodami apie dainos prasmę, žinomi dainininkai neabejoja – tai kūrinys apie gyvenimo tikslus ir pastangas juos pasiekti. „Pasaka" yra daina apie ilgą laiką kurtus planus.

„G&G Sindikatas“ pradžiugino gerbėjus: sugrįžo į senus laikus

Po beveik metų pertraukos „G&G Sindikatas“ išleidžia naujausią savo singlą iš būsimojo aštuntojo studijinio grupės albumo, kuris turėtų pasirodyti dar šiemet. Tai – kūrinys, įrašytas su vienos ikoniškiausių Lietuvos repo grupių – JBC nariu Donatu Zacharovu-Broo.  Naujausias darbas pavadintas „Nenormalei“, ir jei norėtųsi koreguoti galūnę, verta žinoti, kad tai padaryta specialiai: gatvės kalba žongliruojantys reperiai turi savo taisykles ir savo pokštus.

Sostinėje – nemokamas ryškiausių žvaigždžių koncertas: siunčia palaikymo LGBT žinutę

Birželio 4 dieną Vilniuje įvyks finalinis festivalio „Baltic Pride“ įvykis – grandiozinis koncertas prie Baltojo tilto „Išdidūs miestai“, kuris vainikuos dieną vyksiančias eitynes „Už lygybę ir taiką“. Čia savo pasirodymus surengs ryškiausi šalies atlikėjai ir netikėti svečiai.

Mantas Vygantas pristato vasarišką naujieną: sulaukė profesionalų pagyrų

Šiandien dienos šviesą išvydo naujausia Manto Vyganto daina „Vasara“, kuri įrašyta Lietuvoje. Nors atlikėjas dainos įrašus galėtų padaryti ir Londone, kuriame gyvena, tačiau renkasi gimtinėje dirbančius profesionalus, kuriais pasitiki visu 100 procentų.   Taip prieš kelias savaites Mantas pravėrė „Lapės Records“ garso įrašų studijos duris, kurioje jau ne pirmą kartą dirba su muzikos prodiuseriu bei grupės „Thundertale“ siela Laurynu Baškiu, rašoma pranešime spaudai.

Vaidas Baumila pasakė, ko labiausiai laukia šią vasarą: nuskambės negirdėti jo kūriniai

Praėjusios vasaros hito „Kunigunda“ autorius, vienas garsiausių pastarojo meto šalies atlikėjų Vaidas Baumila, šiandien atskleidžia vasariškiausio koncerto datą. Atlikėjas su grupe surengs didžiausią vasaros koncertą Palangos koncertų salėje liepos 9 dieną. Čia atlikėjas žada pristatyti ir didžiąją dalį naujojo albumo dainų, o taip pat ir visus savo karjeros hitus.

„Beissoul & Einius“ duetas pasisakė apie karą Ukrainoje: „Blogis jau pralaimejo“

Gegužės 29-ąją, kai minima Kyjivo diena,  viso pasaulio dėmesys bus nukreiptas į sceną, įrengtą šalia garsiųjų Berlyno Brandenburgo vartų: vyks antrasis paramos Ukrainai koncertas-telemaratonas „Save Ukraine - #Stopwar“. Jame pasirodys bei paramą Lietuvos vardu išreikš ir ekstravagantiškasis muzikos, mados bei meno duetas „Beissoul & Einius“.  Scenoje pasirodys „Eurovizijos“ nugalėtojai ukrainiečiai „Kalush“, tarptautiniame muzikos žvaigždžių būryje – ir tokie atlikėjai iš Ukrain...

Atlikėja Giedrė pristato naujieną: „Jaučiuosi labai laiminga“

Birželio 9-ąją Vilniaus „Vasaros terasoje“ dainininkė Giedrė pirmą kartą gyvai atliks visas dainas iš naujausio albumo „Dykumos ir gatvės“. O šiandien ji pristato singlą „Muzika, kuriai nereikia žodžių“.  Apie savo naujausią kūrinį moteris ryžosi papasakoti atvirame interviu, rašoma pranešime spaudai. Giedre, tavo dainos pavadinimą – „Muzika, kuriai nereikia žodžių“ tobulai išpildo priedainis, kuriame skamba „na-na-na.

Jazzu atskleidė vasaros planus: žada daug įspūdingų naujienų

Viena žinomiausių šalies atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu po kūrybinių atostogų Filipinuose, grįžta į sceną. Šiandien atlikėja atskleidžia koncertų datas bei miestus, kuriuose surengs didžiuosius vasaros pasirodymus.  Garsi dainininkė vasarą pasitiks intensyviai ir surengs įsimintinus pasirodymus, išsiilgusiems atlikėjos dainų. Tiesa, Jazzu žada ir ne vieną muzikinę premjerą, kurios gimė atostogų egzotiškuose Filipinuose metu.  „Labai pasiilgau koncertų, pasiilgau publikos.

„Stefania“ užkariauja pasaulį: vaizdo įrašas renka rekordines peržiūras

Puikiai „Eurovizijos“ dainų konkurso finale pasirodžiusi ir 14 vietą užėmusi Monika Liu, kartu su kitais atlikėjais – dainininke Daiva Starinskaite, Nacionalinio operos teatro solistais, muzikantų orkestru ir vaikų choru perdainavo ukrainiečių „Kalush Orchestra“ dainą „Stefania“. Aranžuota daina suvirpino daugelio širdis, o jos tekste užkoduota mintis siuntė žinią, kad Vilnius palaiko Ukrainą ir tiki jos pergale ne tik „Eurovizijoje“, bet ir kare.

Monika Liu pristato naujieną: klipas primena apokaliptinį scenarijų

„Kai „jautì“ pasiūlė kartu sukurti dainą – iškart sutikau“ sako atlikėja Monika Liu, pristatydama naują kūrinį. Neseniai iš Turino grįžusi Eurovizijos finalistė dainą „Ten, kur tu“ ir jai skirtą vaizdo klipą pristato kartu su Lietuvos roko scenos atstovais. „Tai – daina apie vienas pas kitą einančius, plaukiančius, keliaujančius žmones, kurių meilės istorijos kulminacija pasiekiama jiems pagaliau esant kartu“, – svajingą kūrinio idėją atskleidžia grupės „Jauti“ nariai.

GJan pristato naujieną: vaizdo klipe – išskirtinė transporto priemonė

GJan pristato naują dainą „Leidžiu sau viską“ ir jos vaizdo klipą, kuriame išvysite savadarbę originalią transporto priemonę. Ją pagamino populiariausio lietuviško „Youtube“ kanalo savininkas – komikas Vaidotas Grincevičius-Whydotas. GJan pasakojo, kad ji yra Whydoto kuriamo turinio gerbėja ir nepraleidžia nė vieno naujo filmuko.

Inga Jankauskaitė muzikiniam klipui ieško jaunųjų: siūlo tapti kūrybos dalimi

Viena ryškiausių šalies kūrėjų Inga Jankauskaitė be ilgesnių pauzių gyvena kūrybos nuotaikomis. Visai neseniai pristačiusi jautrų kūrinį lietuvių ir ukrainiečių kalbomis „Dega ąžuolai“, šiandien garsi moteris kreipiasi į tuos, kurie turi užfiksavę savo vestuvių akimirkas vaizdo įrašuose. Atlikėja naujausiam savo kūriniui ruošiasi pristatyti vaizdo klipą, kuriame atsispindės gražiausios, linksmiausios bei įdomiausios porų vestuvių akimirkos.

Anatolijus Oleinikas – apie žmoną Ingą: sieja ypatingas ryšys

Artėjanti vasara dosni jei ne geru oru, tai karčiu alsuojančiomis dainomis, kurias atlikėjai ruošia kartais ne vienerius metus. Taip dienos šviesą išvydo ilgai brandinta daina „Ingutė“, kuriai muziką ir žodžius parašė realybės šou „Kelias į žvaigždes – 3“ bei „Mes – vieno kraujo“ nugalėtojas Anatolijus Oleinikas, rašoma pranešime spaudai.

„Eurovizijos“ vedėjas Mika prisiminė apsilankymą Lietuvoje: gėriau alų ir lankiausi restoranuose

Pasaulinio garso pop žvaigždė Mika sugrįžta su nauju singlu „YO YO“: daina, skirta verkti ir šokti vienu metu. Lietuvių itin mylimas, charizmatiškasis britų atlikėjas ir dainų autorius Mika išleido naują singlą „YO YO“. „Norėjau sukurti dainą, skirtą verkti ir šokti vienu metu. Dainą, kuri priverstų pasaulį, esantį visame šitame atšiaurume, jaustis geriau. Sukurti kažką tokio, kas visada būtų šalia klausytojo ir galėtų jį paguosti.

„Måneskin“ prabilo apie visuomenėje plintančią problemą: nustebino vienas dalykas

Šiandien pasauline sensacija tapusi italų grupė „Måneskin“ pristato naują kūrybą – singlą pavadinimu „Supermodel“. Ši muzikinė naujiena buvo įrašyta Los Andžele, o jos prodiuseriu tapo muzikos pasaulyje gerai žinomas veikėjas – Maxas Martinas. Šis meistras prodiusavo tokių atlikėjų kaip The Weeknd, Lady Gaga, grupės „Coldplay“ muziką. Naujasis singlas „Supermodel“ pasirodo netrukus po to, kai kitas grupės hitas „Beggin‘“ pasiekė rekordinį 1 mlrd. perklausų internete.

„The Roop“ pristato naują darbą: „Mums sakė, kad nepavyks“

Viena populiariausių šių dienų lietuviškų grupių „The Roop“ išleido ilgai lauktą naują albumą „Concrete Flower“. Daugiau kaip ketverius metus brandintą albumą grupė išleidžia kartu su pasauline muzikos leidybos gigante „Warner Music Group“. Naujame albume ne tik naujausias singlas „Let’s Get Naked“, hitai „On Fire“, „Discoteque“, „Love Is All We Got“, bet ir dar niekur kitur negirdėti kūriniai „Running From Myself“, „Wabi Sabi“, „She Lives Here“, „Every Second“, „Multiply“, rašoma praneši...

Nepraleiskite savo šanso – pildykite anketą į jubiliejinį „X faktorių“ jau šiandien

Svajojate sublizgėti taip, kaip tą daro ryškiausios Lietuvos muzikinio pasaulio žvaigždės? Be muzikos nepraleidžiate nė vienos dienos ir save nuolat įsivaizduojate ant didžiosios scenos? Jubiliejinis, dešimtasis „X faktorius“ gali tapti jūsų šansu – nepraleiskite savo progos ir pildykite dalyvio anketą į populiariausio muzikinio projekto atranką jau šiandien! Nuostabi žinia apie prasidėjusią atranką į jau ne vienerius metus tiek dalyvius, tiek ir žiūrovus džiuginantį projektą, paskelbta šį sekm...

„Piano & A Microphone“ koncertų seriją Lukiškių kalėjime užbaigs Džiugas Širvys

Šiandien Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje – paskutinis „Piano & A Microphone“ pasirodymas Lukiškių kalėjime šį pavasarį. Muzikantas ir aktorius Džiugas Širvys, neseniai išleidęs pirmąjį solinį albumą „Pastorių vaikai“, muzika pasakos apie vertybines tikėjimo šaknis ir sugros gražiausias savo ir grupės „jautì“ dainas. Kaip ir kiekviename šios serijos pasirodyme, visi pinigai už bilietus į Džiugo koncertą bus skiriami „Blue/Yellow“ fondui.

Monika Linkytė prabilo apie sunkų laikotarpį: po išgyvenimų tapo stipresnė

Dainininkė Monika Linkytė pristato savo naujausią dainą „Naktis“, kurios nufilmuotoje vizualizacijoje vaizduojamas žmogaus alter ego, keistomis formomis išryškėjantis nakties blausoje. Interviu Monika pasakoja apie naktimis patirtus nuotykius, naujuosius miego ritualus ir išsivadavimo iš emocinės tamsos svarbą.  Interviu su Monika Linkyte – pranešime spaudai. Sako, kūrybos žmonių instinktai suaktyvėja naktį.
Į viršų