Jievaras Jasinskis apie Mamontovo koncertą Vingio Parke: „Bus daug šelmiškos energijos“

Birželio 9-toji – laukiamiausia vasaros diena ne tik dainų autoriui Andriui Mamontovui, bet ir kompozitoriui Jievarui Jasinskiui. Vingio parke susirinkusi dešimtūkstantinė klausytojų minia išgirs jo aranžuotes, rašytas geriausioms visų laikų Mamontovo ir „Foje“ dainoms.
Muzika Prieš 5 val.

SEL koncerto Kauno stadione bilietų pardavimai muša rekordus: norintys patekti turėtų nedelsti

107
Rugpjūčio 26 dieną, paskutinį vasaros šeštadienį, Kauno Dariaus ir Girėno stadione įvyks grandiozinis grupės „SEL“ koncertas, kuris, jau dabar aišku, bus rekordinis. Egidijus Dragūnas skelbia, jog į šou jau nupirkta beveik 25 tūkstančiai bilietų. „Mano gerbėjai yra patys nerealiausi, jau nupirkta didžioji bilietų dalis, liko apie 5000 bilietų, todėl tie, kurie nori patekti į renginį, turėtų nedelsti“, – sako Selas.
107
Muzika Prieš 6 val.

Giedrius Drukteinis apie pažintį su Andriumi Mamontovu: „Jau prieš 30 metų jis buvo mega žvaigždė“

Rašytojas Giedrius Drukteinis prisiminė draugystės su Andriumi Mamontovu pradžią. Artimesnė pažintis užsimezgė universitete, vyrams studijuojant žurnalistiką. Tiesa, vienas iš jų baigė mokslus, o kitas – ne. Paprašytas pasidalinti įsimintina (ar pikantiška) judviejų jaunystės istorija, G. Drukteinis susimąstė... „Kad gėrėm, ir kažkas apsivėmė, jau nei šis nei tas pasakoti, ane? O ir Mamontovas, toks tipažas – nei jis babnikas, nei narkomanas, nei gėrikas.

Tėvo dienos proga Stano pristatė naują dainą: kreipėsi į vyrus, auginančius dukras

134
Tėvo dienos proga dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano pristatė naują dainą. Du sūnus ir dukra auginantis vyras kūrinį skyrė dukrelei Joanai.  „Būti tėčiu man didžiulė garbė ir pareiga. Su sūnumis aš tvarkausi senovės Spartos stiliumi. Galiu ir balsą pakelti, galiu ir nubausti. Bet ką man daryti su savo mergaite... Joana moka tokias akytes nutaisyti, kad pamiršti visus piktus žodžius.  Užvakar ji apsiverkė. Kūkčioja, glaudžiasi.
134
Muzika 2023-06-04

Dainotas Varnas Tėvo dienos proga įrašė jautrų kūrinį su tėčiu: jautrumas nėra silpnumo ženklas

Tėvo dienos proga – staigmena Dainoto Varno gerbėjams: daina „Kelias namo“, kurią jis atliko su savo tėčiu Rasiumi Varnu. Kūrinys labai asmeniškas ir jautrus, jame stipriai juntamas tėvo ir sūnaus ryšys. Dainos vaizdo klipe nusifilmavo abu: tėvas ir sūnus. „Šį kūrinį skiriam kiekvienam tėvui ir kiekvienam sūnui. Juo norime pasakyti: jautrumas nėra silpnumo ženklas, tai didelė jėga, kurios mums visiems taip reikia!“ – sakė R. Varnas.

Vos 15-os tėčio netekusi Neringa Nekrašiūtė: „Skausmas dėl jo netekties dingo tik susilaukus vaikų“

Dainininkė, aktorė, TV filmų garsintoja, grupės „La Forza“ narė Neringa Nekrašiūtė tėčio neteko kai jai tebuvo 15 metų. Kaip pati sako, šis netekties skausmas ją lydėjo labai ilgą laiką. „Tėčio netekau anksti, bet jis paliko beprotiškai gilų įspūdį mano gyvenime. Skausmas dėl jo netekties dingo tik susilaukus savo vaikų. Juose aš matau savo tėtį, jo genus, jo palikimą ir pratęsimą. Dėl to aš labai laiminga, tai užpildo netekties tuštumą”, – atvirauja Neringa.

Minint Vilniaus 700 metų jubiliejų – koncertai gyvenamųjų rajonų kiemuose

Minint sostinės 700 metų jubiliejų šeštadienį sostinės gyvenamuosiuose rajonuose vyks gyvos muzikos koncertai „Vilnius – atvira muzikos salė“. Keturios scenos įrengtos Jeruzalėje, Lazdynuose, Karoliniškėse ir Žirmūnuose: čia pasirodys „8 Kambarys“, Dileta, Jurgis Didžiulis, Monique, „Freestarz” ir kiti atlikėjai, pranešė Vilniaus miesto verslo ir turizmo plėtros agentūra „Go Vilnius“. „Vilniaus jubiliejaus programa sukurta taip, kad kiekvienas galėtų pasijusti šios šventės dalimi, o šis...
Muzika 2023-06-03

12-asis „Masters of Calm“ festivalis kloja kelią į savęs pažinimą

„Tavojo kelio pradžia esi Tu“, – tokiu šūkiu ištikimus savo gerbėjus, o ir naujų patirčių, naujų kelių ir nuotykių ieškotojus šiais metais pasitiks festivalis „Masters of Calm“. Dvyliktąjį kartą Auksinėje girioje vykstantis festivalis kasmet sujungia festivalio įkūrėjus, organizatorius, pasaulinio garso lektorius ir ramybės, gerų emocijų bei žinių ieškančius atostogautojus.
Muzika 2023-06-02

Mantas Vygantas ir Jolanta pristato bendrą kūrinį: „Mūsų gyvenimas nėra vien rožėmis klotas“

265
Londone gyvenimą kuriantys dainininkai Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė pristato karštą naujieną: dainą „Kartais“. „Šis kūrinys – tarsi tęsinys hitu tapusios dainos „Abejonių neturiu jokių“. Kodėl? Nes ir vėl, tai mintys, kurias kiekvienas galėtų pritaikyti sau. Juk būna visko:  kartais rytas prasideda slogiomis mintimis ir, atrodo, kad žemė slysta iš po kojų, o kartais ryte jautiesi kaip ant sparnų ir norisi skristi, lėkti, nesustoti“, – apie dainą pasakoja Jolanta.
REKLAMA
Grupė „Gedimino sapnas“  Grupė „Gedimino sapnas“

Roko grupė prikėlė naujam gyvenimui Lietuvos partizanų poeziją

Grupė „Gedimino sapnas“ gimė 2018 metais, Kauno karininkų Ramovės rūmų požemiuose, kuriuose tuomet muzikinę veiklą norėjusius pradėti vykdyti jaunuolius įsileido Ramovės vadovybė. Pradžioje grupės veikla tebuvo kolektyvo lyderio Gedimino Šimkūno akustinės muzikos projektas šalia kitų vykusių muzikinių veiklų.
Muzika 2023-06-02

Justinas Jarutis pristatė naują dainą: supažindina su savo vidiniais demonais

Likus vos trims mėnesiams iki didžiausio ir vienintelio šiais metais Justino Jaručio koncerto Vingio parke, atlikėjas išleidžia vieną tamsiausių ir prieštaringiausių savo dainų. Kartu pristatomas ir muzikinis klipas, kuris tamsius šio kūrinio atspalvius tik dar labiau išryškina.   „Daug mano dainų kyla iš šviesių jausmų ir emocijų. Bet ši – ne. Ši kilo iš vidinio pykčio.

Renginiai, koncertai, parodos: ką siūlo prasidėjusios vasaros pirmasis mėnuo

Nors vasarą įprastų sezoninių renginių mažėja, bet birželis turi pasiūlyti labai nemažai! Pertraukų kultūra nedaro – rasite, kur įsikvėpti tiek likus savo mieste, tiek pabėgus iš jo. Dalinamės tradiciniu pirmojo vasaros mėnesio meno ir kultūros įvykių sąrašu. Muzika „Improdimensijos“ komanda birželio 1 dieną pristato Littorina saksofonų kvartetą: Fredrik Ljungkvist, Mikko Innanen,Maria Faust, Liudas Mockūnas Mama studio Vilniuje.
Muzika 2023-06-01

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristatė naują klipą: „Tai daina draugams ir apie draugus“

Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristatė dainą „Su gimimo diena!“ ir jai skirtą vaizdo klipą. Tai naujausias kūrinys iš būsimo grupės albumo „Miesto šventė“, kurį muzikantai gerbėjams pristatys gruodžio 2 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Ketvirtas studijinis „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ albumas pasirodys rudenį, tačiau „Su gimimo diena!“ jau skamba grupės koncertuose, artimiausias kurių – šį vakarą sostinės „Vasaros terasoje“, rašoma pranešime spaudai.

Savaitgalį Vilnius stebins žinomų atlikėjų pasirodymais: nemokami koncertai vyks 4 miesto erdvėse

Šį savaitgalį, birželio 2–3 dienomis, sostinėje vyks jau tradiciniu tapęs muzikos festivalis „Vilnius – atvira muzikos salė“. Vilniaus miesto savivaldybės, miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ bei asociacijos AGATA organizuojamas renginys vilniečius ir miesto svečius kvies susiburti 4 miesto erdvėse.
Muzika 2023-05-30

Vilius Popendikis ir Justicious į vasarą šoka su nauja daina ir oldskūliniais sportbačiais

Pasaulinis projektas, kurio misija – jungti skirtingus muzikos stilius, suvedė pop ir ritmenbliuzo atlikėją Vilių Popendikį bei elektroninės muzikos prodiuserį Justiną Adžgauską-Justicious. Iš to gimė kūrinys „Kai tu liūdna ir aš liūdnas“. „Tegul ši daina bus visų porų konfliktų sprendimas“, – sako Vilius, pats ją parašęs savo sužadėtinei – dainininkei Paulinai Paukštaitytei.  „Kai tu liūdna – ir aš liūdnas.
Muzika 2023-05-29

Dua Lipa po pertraukos grįžo į muzikos sceną: pristatė naują singlą ir paskelbė vaidinsianti filme „Barbie“

Po beveik dviejų metų pertraukos į didžiąją sceną viena populiariausių šių dienų muzikos atlikėjų Dua Lipa grįžta su vasaros hitu „Dance The Night“. Tai ir pirmasis singlas iš albumo „Barbie The Album“, kuris pasirodys kartu su neįtikėtino susidomėjimo sulaukusiu kino filmu „Barbie“. Kultiniame filme debiutuos ir pati popmuzikos dievaitė Dua Lipa – ji įkūnys vieną iš ikoniškų Barbių.
Muzika 2023-05-29

Išgirskite ir įvertinkite: Taylor Swift ir Ice Spice pristatė bendrą kūrinį

JAV superžvaigždės Taylor Swift ir Ice Spice sujungė jėgas ir dovanoja gerbėjams bendrą singlą – „Karma“. Tai – daina, skatinanti atsipalaiduoti ir leisti priešams nugalėti patiems save.  Taylor Swift ir Ice Spice – „Karma“: „Šis kūrinys yra apie laimės jausmą, kai didžiuojiesi tuo, koks yra tavo gyvenimas. Tarsi visa tai būtų atlygis už tai, ką padarei teisingai“, – apie dainą kalbėjo T. Swift.
Muzika 2023-05-27

Widoo – apie naujausią dainą ir darbą su Edgaru Lubiu: verkiau ir galvojau mesti muzikanto karjerą

Kopenhagoje gyvenantis Vidmantas Miežinskas, gerbėjams geriau pažįstamas Widoo pseudonimu, ką tik išleido naujausią dainą „Kur tu, mano vasara“, kurios autorius: Edgaras Lubys. Vaikinas sako, kad pastaruoju metu itin daug laiko skiria muzikanto karjerai, bet po šios dainos bandomųjų įrašų studijoje net ėmė galvoti, kad muzikanto kelias – ne jam, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Muzika 2023-05-26

Dainotas Varnas pristatė simbolišką dainą: uždarau liūdesiui duris

Dainotas Varnas pristatė naują dainą „Man pasakykit“ ir simboliais persmelktą jos vaizdo klipą. „Juk nieko nėra gražiau ir reikšmingiau, kaip tiesiog imti ir pralaimėti meilei“, – pasakodamas apie daugiasluoksnę dainos esmę sakė jis. Dainininkas įsitikinęs, kad kiekvienas šios dainos žodžiuose atras sau artimą prasmę. O ir jam pačiam kiekviena eilutė turi paslėptą konkrečią reikšmę.
Muzika 2023-05-25

„Rammstein“ koncertas Vilniuje sužadino ne tik grupės gerbėjų, bet ir sukčių vaizduotę: į jų pinkles pateko 32 asmenys

Patekti į gegužės 22-ąją vykusį vokiečių industrinio metalo grupės „Rammstein“ koncertą Vingio parke pasisekė ne visiems, nes jau praėjusių metų gruodį buvo skelbiama, kad visi bilietai į šį koncertą yra parduoti. Tad kai kas koncerto dieną grupės pasirodymo klausėsi už Vingio parko ribų, įsikūrę ant įvairių suoliukų ar pakritę pievoje. Du jaunuoliai net buvo įsitaisę prie Televizijos bokšto statomo namo teritorijoje esančio statybinio krano strėlėje.
Į viršų