5 priežastys, dėl kurių pirmoji pažintis su elektriniu „Renault Megane E-Tech“ paliko gerą įspūdį

„Renault“ nėra tas gamintojas, kurio inžinieriai būtų ką tik praėję pirmąjį elektromobilių kūrimo kursą. Tam tikra prasme, „Renault“ buvo vienas iš pirmųjų prekės ženklų, kuris į elektrifikaciją pradėjo investuoti anksčiau negu to reikalavo Europos Sąjunga ar patys automobilių pirkėjai.

Naujo „Suzuki S-Cross“ testas: Pagaliau „Dacia Duster“ turi rimtą konkurentą

„Suzuki“ yra vienas tų gerai žinomų, bet retkarčiais pernelyg nuvertinamų gamintojų, kuris dėl ne visuomet gamintojui palankių priežasčių Europoje apsiribojo tik mažų miesto bičių ir mėgėjiškai (ar sudėtingesnei) bekelei į veidą besijuokiančių visureigių gamyba.

Naujo „Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio“ testas: Grynakraujis atletas putlaus SUV kūne

Naujo „Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio“ testas. Ką gali 510 AG generuojantis SUV?

Hibridinio „Lexus NX 350h“ testas: Ar japoniškas SUV gali būti „Audi Q5“ ir „BMW X3“ alternatyva?

Prabangių japoniškų automobilių gamintojai, teoriškai, šiandien turėtų karaliauti visame pasaulyje. Jie turėtų juoktis iš niekingų „Audi“, BMW ar „Mercedes-Benz“ bandymų juos pranokti. Visgi – Japonija yra neregėtų technologijų šalis, o skrupulingas dėmesys detalėms turėtų tapti pagrindiniu svertu įsigyjant japonišką, o ne vokišką, britišką ar itališką analogą. Vis dėlto, realybė japoniškų automobilių gamintojams retkarčiais būna karti.

Naujo hibridinio „Peugeot 3008“ testas: alternatyva versijai su dyzeliniu varikliu?

Naujų automobilių rinkoje vienokia ar kitokia elektrifikacijos forma pagardintų ratuočių netrūksta. Per pastaruosius porą metų galimų pasirinkimų gretos išaugo nuo kelių iki keletos dešimčių, mat gamintojų noras išvengti stipraus kaukštelėjimo per pakaušį nuo Europos Sąjungos leido išgryninti dvi automobilių kūrybos filosofijas. Pirmoji – ganėtinai paprasta ir priimtina „Aš noriu išgelbėti poliarinį šešką bet kokia kaina“ klubo nariams.

„Volkswagen Caddy“ testas: Iš darbinio arkliuko į universalų šeimovėžį

Pažvelgę į bet kurios šalies automobilių parką, labai greitai pastebėtumėte vieną tendenciją. Ant kiekvieno įmanomo kampo matysite padidinto pravažumo automobilius, kurie atrodo kaip visureigiai, bet patys puikiai žinote, jog jiems iki visureigių labai tolimas kelias. Per pastarąjį dešimtmetį visureigio sąvoka pasikeitė neatpažįstamai, tačiau tą patį galima pasakyti ir apie kitus tam tikrų klasių automobilius.
Į viršų