Biudžetinės atostogos su pigiausiu nauju automobiliu Lietuvoje: Vietoj pajūrio – į ežerų kraštą?

Baltijos jūros prieigose įsikūrę miestai, miesteliai ir kaimeliai kasmet tampa tūkstančių poilsiautojų galutiniu atostogų tašku – juk romantiškas poilsis prie jūros leidžia atsikvėpti nuo rutinos.

Biudžetinės atostogos su pigiausiu nauju automobiliu Lietuvoje: link kur nuves Mergiškių kraštovaizdžio draustinis?

Naujienų portaluose vis dažniau pasirodant antraštėms, skelbiančioms apie ekonominį sunkmetį ar nerimą keliančias produktų kainas, dabar, atrodo, yra geras metas pagalvoti, kaip praleisti vasaros savaitgalius ar atostogų dienas neiššvaistant didžiosios dalies santaupų, tačiau ir turiningai praleidžiant laiką, pavyzdžiui, tyrinėjant dar nematytus Lietuvos kampelius.

Naujo „Renault Austral“ testas: Žymiai geresnis už „Kadjar“, bet ar jis geresnis už konkurentus?

Prieš daugiau nei 10 metų pristatytas „Renault Kadjar“ buvo kone idealus, „darome kaip kiti“ strategijos pavyzdys, todėl nenuostabu, jog dar vienos kopijos nenorėję automobilių pirkėjai prancūzišką automobilį tiesiog pamiršo. Nes visgi, kam pirkti „Volkswagen Tiguan“ kopiją, jeigu galima tiesiog įsigyti tą patį „Volkswagen Tiguan“? Tuo tarpu „Kadjar“ pakeitęs „Austral“, ne tik kad nebando mėgdžioti pagrindinių konkurentų, bet ir siekia į ganėtinai nykų segmentą įpūsti naujų vėjų.

„Porsche 911“ gimtadienio proga – galimybė išbandyti įspūdingiausias modelio versijas

„Porsche“ šiemet turi daugiau negu pakankamai progų švęsti. Iš Štutgarto kilusi kompanija 2023-aisiais mini jau 75-ąjį bendrovės veiklos gimtadienį, tačiau šis jubiliejus, tiesą sakant, labai greitai liko nuošalyje. Šiemet „Porsche“ mini dar vieną svarbią sukaktį – 60-ąjį legendinio „Porsche 911“ automobilio gimtadienį.

„Hyundai Nexo“ testas: Ką gali pasiūlyti ateities technologija?

Jeigu vidaus degimo varikliai laikomi praeities technologija, o elektromobiliai, vis dar, sulaukia prieštaringų vertinimų dėl per mažo nuvažiuojamo atstumo ar pernelyg ilgo baterijų įkrovimo, keletas didžiųjų gamintojų, jau kurį laiką, mano, jog tradiciniams elektromobiliams kompaniją galėtų palaikyti vandeniliu varomi automobiliai, teoriškai, pasižymintys tradicinių ir elektrinių automobilių privalumais, bet tuo pačiu neturintys nei vieno jiems būdingo trūkumo.

Hibridinio „Volkswagen Multivan“ testas: Ar jis, vis dar, yra geriausias pasirinkimas didelei šeimai?

„Volkswagen“, kuri turi bene daugiausiai patirties gaminant įvairioms paskirtims tinkamus furgonus, regis, susidūrė su netikėtais iššūkiais. Prieš keletą metų pasirodžiusi trijulė („Citroën Spacetourer“, „Peugeot Traveller“ ir „Opel Zafira Life“)  iš „Stellantis“ koncerno atsipjovė nemažą keleivinių furgonų rinkos dalį, o populiarumo neprarandanti „Mercedes-Benz“ V klasė visuomet turėjo ryškų technologinį pranašumą.

Naujo „Peugeot 408“ testas: Nei SUV, nei tradicinis sedanas

Naujų automobilių rinkoje jau kurį laiką dominuoja į visureigius panašūs, bet su jais mažai ką bendro turintys ratuočiai, ir dėl tokios tendencijos daugelio gamintojų gretose mažėja įprastų, tradicinių automobilių pasiūla. Nors „Peugeot“ yra vienas iš tų gamintojų, kuris mėgaujasi „2008“ ir „3008“ modelių sėkme, tačiau tai nebuvo kliūtis pasinerti į paieškas, kurių metu pavyktų suprasti kaip galėtų atrodyti priešnuodis SUV automobiliams.

Naujo „Citroën C4 X“ testas: Ar jis gali būti atsvara tradiciniam krosoveriui?

Nuo mažiausio „C3“ iki didžiausio „C5 X“, primenančio pažeme ropojantį krokodilą, dabar jų gretas papildė dar vienas prancūziškas origamis – automobilis, kuris vienu metu siekia suderinti geriausias klasikinio sedano ir populiaraus krosoverio savybes. Galiausiai, „Citroën“ eilinį kartą bando susikurti savo nišą, kurioje neturėtų ale nei vieno tiesioginio konkurento.

Hibridinės „Alfa Romeo Tonale“ testas: Pirmasis bendrovės krosoveris siekia pavergti ne tik išskirtiniu stiliumi

„Alfa Romeo“ – romantiškai skambančios markės vardas, kurios žygdarbiai ir nuodėmės kalba pačios už save. Šiemet 112-ąsias veiklos metines paminėjęs gamintojas, 2022-aisiais turėjo dar vieną progą švęsti. Po keletą metų trukusios pertraukos, gamintojo modelių gamą papildė naujas modelis – kompaktiškas, stilingas (be abejonės) SUV, kuris turi tik vieną tikslą – tapti storų europinių kupiūrų spaudykla.

Hibridinio „Peugeot 308“ testas: „Peugeot“ taikosi į naują teritoriją

Ištisa modernių „Peugeot“ modelių gama yra radikali priešingybė tiems, kuriuos prancūzų gamintojas gamino dar visai neseniai, todėl nenuostabu, jog pats geriausias to įvertinimas atsispindi pardavimų statistikoje. Ilgą laiką paskui „Volkswagen“ bėgęs „Peugeot“, dabar keliuose svarbiausiuose segmentuose yra tarp lyderių, o „Peugeot 208“ 2022 m. netgi tapo perkamiausiu automobiliu Europoje. Akivaizdu, jog „Peugeot“ juda tinkama linkme, tačiau kova su „Volkswagen“ dar nėra baigta.

Hibridinio „Lexus NX 350h“ testas: Ar japoniškas SUV gali būti „Audi Q5“ ir „BMW X3“ alternatyva?

Japonija yra neregėtų technologijų šalis, o skrupulingas dėmesys detalėms turėtų tapti pagrindiniu svertu įsigyjant japonišką, o ne vokišką, britišką ar itališką analogą. Vis dėlto, realybė japoniškų automobilių gamintojams retkarčiais būna karti.
Į viršų