Šiauliuose surengtoje „Sun City Auto Show“ parodoje – išskirtiniai automobiliai

Energijos nestokojantys Šiaulių BMW klubo nariai nuolatos yra matomi kitų klubų ar automobilistų bendruomenių surengtuose renginiuose. Būdami ne tik aktyviais dalyviais, bet ir žiūrovais, Šiaulių BMW klubo nariai siekia tokiu būdu parodyti paramą savo bičiuliams ir kolegoms, kurie, ko gero, patiria tokias pačias emocijas organizuojant bet kokį, automanams skirtą renginį.

Traukos lenktynių ypatumai: kas yra pomidoras ir kam reikia parašiuto?

Artėjant paskutinėms šiemet traukos lenktynėms, „RSVMotors drag čempionato“ finalui, jų organizatoriai nusprendė pasidalyti paslaptimis ir dalykais, kurie dar nespėjusiems „paragauti“ šio automobilių sporto gali skambėti keistai ir paslaptingai. Juk retas kuris žino, ką ten, kur kartais prireikia suvaldyti tūkstančius arklio galių, gali reikšti frazės „eglutė“, „pomidoras“ ar kodėl vairuotojai turi išskleisti parašiutą.

Elektromobiliams skirtoje parodoje – Lietuvos rekordas

Elektromobilių savininkams ir entuziastams skirtame renginyje „Charged Up‘22“ susirinkę elektra varomų transporto priemonių vairuotojai tapo Lietuvos rekordų istorijos dalimi. Čia buvo pagerintas daugiausiai elektromobilių vienoje vietoje rekordas, o skaičiumi jo dalyviai senąjį rezultatą pranoko daugiau nei dukart. Pirmą kartą toks rekordas buvo įamžintas praėjusiais metais vykusiame renginyje. Tąkart į vieną vietą suvažiavo 94 elektromobilių vairuotojai.
Į viršų