Laida „Tėvai paprastai“

 

Tai tv3.lt ir „Tėvų darželio“ tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. Kitaip tariant, čia kalbama visais šeimoms aktualiais klausimais.

Už šį mamos sprendimą Vasha nepadėkojo: „Aš vis dar pykstu“

Žymi atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha atskleidė, dėl kokio įvykio paauglystėje ji taip supyko ant savo mamos, kad negali atleisti iki šiol. „Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą lengvas pokalbis apie motinystę, socialinius tinklus, populiarumą su dainininke, mama, nuomonės formuotoja Gabriele Grygolaityte-Vasha ir jos dukra Adrija.  Gabrielė sako daug metų negalinti atleisti mamai, kad ji leido jai mesti muzikos mokyklą.

Morgana Danielė prabilo apie patirtą smurtą: „Gimdymo patirtis karūnavo dar baisesnę patirtį“

Tėtis Simonas Urbonas ir „Tėvai paprastai“ kviečia pakalbėti apie gimdymą, cezario pjūvio operaciją ir – konkrečiai – Seimo narės Morganos Danielės gimdymo patirtį. Šiandien moteris neslepia: jai teko patirti akušerinį smurtą, kurio net nenori prisiminti. Pasakodama savo istoriją ji bus labai atvira: dėl tokios patirties net sudvejojusi, ar nori daugiau vaikų.

Žinomą nuomonės formuotoją šokiravo dukros klasiokės: Jos save pateikia kaip sekso prekę

Paauglystė dažnai baugina tėvus, tačiau nemažai ji gąsdina ir mūsų vaikus. Kodėl kartais paauglystė tokia baisi ir kodėl paauglys maištauja? Kaip vertinti jo elgesį? Kodėl jis žaloja save ir kaip įkvėpti motyvacijos? „Nekontroliuokite, o tarkitės“, – tėvams pataria naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ apsilankiusi psichologė Jūratė Bortkevičienė.

Alanas Chošnau prabilo apie santykius su žmona ir tėvystę: „Nepasitikrinom – aš rizikavau“

Viešumoje retai matomi Alanas ir Valda Chošnau atvirai prakalbo apie savo santykius ir vaikus. Tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ apsilankiusi pora prisiminė, kad viskas vystėsi jų draugystės pradžioje, su kokiais sunkumais susidūrė ir ką dabar tenka išgyventi, kai vaikai žengia į paauglystę.

Gabrielė-Vasha sukūrė „Instagram“ paskyrą dukrai: baiminasi tik vieno

Daugelis vis garsiau kalba apie vaikų saugumą internete ir įspėja, kad ne tik reikia prižiūrėti vaikų socialinių tinklų paskyras, bet ir laikytis socialinių tinklų rekomendacijų beti nedemonstruoti vaikų asmeninėse paskyrose, tačiau dalis tėvų nusprendžia kitaip.   „Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą lengvas pokalbis apie motinystę, socialinius tinklus, populiarumą su dainininke, mama, nuomonės formuotoja Gabriele Grygolaityte-Vasha ir jos dukra Adrija.

Trijų vaikų mama apie sprendimą įvaikinti berniuką: „Dėkingumo nebus“

Įvaikinimas – svarbus ir didelis įsipareigojimas, kuris gyvenimą pakeičia ne tik jį pasirinkusiam vaikui, bet ir šeimai. Nors „Telia Lietuva“ vadovė, trijų vaikų mama Giedrė Kaminskaitė-Salters, su vyru ryžosi įvaikinti nuostabų berniuką, vardu Danielius, sunkumų, sako, buvo nemažai, tačiau šios patirties nekeistų į nieką. Dėkingumo iš vaiko Giedrė su vyru nelaukia, nes „jo niekada nebuvo ir nebus“, o matyti vaiko progresą šiandien šeimai – didžiausia dovana.

Živilė Vaškytė-Lubienė grįžusi į darbą iš vadovo išgirdo šokiruojantį klausimą: „Ar nėra dingę įgūdžiai?“

Visuomenėje vis garsiau diskutuojama apie motinystę ir dirbančių mamų grįžimą į darbą po jos. Ne vienai jų tenka susidurti ir su nemaloniomis patirtimis. Taip nutiko ir gerai pažįstamai žurnalistei, laidų kūrėjai, vedėjai, verslininkei Živilei Vaškytei-Lubienei, kuri grįžusi į darbą išgirso šokiruojantį klausimą.  Moteris apie tai prakalbo „Tėvai paprastai“ studijoje, kur ji lenkėsi kartu su vyru – dainų autoriumi ir atlikėju Edgaru Lubiu.

Žinoma 4 vaikų mama Reda prabilo apie sunkų laikotarpį: „Mačiau, kaip byra mano santykiai su vyru“

Dažnos santykių griuvimo priežastys – nemokėjimas planuoti laiko, dėmesio stoka vienas kitam ir nesusikalbėjimas, o kai turi net 4 vaikus, šių dalykų išvengti dar sunkiau. Apie tai atvirai prakalbi žinoma nuomonės formuotoja 4 vaikų mama Reda Zavadskė, įkūrusi auklių agentūrą „Daugiavaike.lt“.  „Tėvai paprastai“ studijoje kartu su ja lankėsi ir 3 vaikų mama, finansų eksperte, „Swedbank“ finansų instituto vadove Jūrate Cvilikiene.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha pavargo nuo instagramo: „Norėčiau gyventi kaip paprastas žmogus“

Tikrai ne vienas žmogus svajoja tapti nuomonės formuotoju – gali pasirodyti, kad užtenka turėti didelį sekėjų ratą ir gali ramiai keliauti, nuolat ilsėtis. Visgi šią iliuziją sugriovė atlikėja, nuomonės formuotoja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha, kuri atskleidė, kaip iš tikro gyvena ir kiek daug dirba influenceriai.

Augustė Vedrickaitė prakalbo apie santykius su sūnumi – laikosi kelių taisyklių

Daugelio tėvų pagrindinis tikslas auginant vaiką – užauginti dorą žmogų, tačiau situacijų pasitaiko įvairių. Ne vienam kyla klausimas, kaip vaiką išmokyti ne tik gintis, bet ir rodyti pagarbą bei nelieti užplūdusių emocijų ant kitų. Žinoma dainininkė Augustė Vedrickaitė apsilankė tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ ir atskleidė savo gimdymo istoriją, ir pasidalijo pasiteisinusiais sūnaus auklėjimo patarimais bei atsakė, kaip sprendžia problemas, kai, atrodo, susitvarkyti neįmanoma.

Besilaukianti dviejų vaikų mama Dinara Vilčinskytė: „Vedu dukrą į darželį, o pati – kaip benamė“

Dažnas tėvas susiduria su vaikų nevalgymu. Nors atrodytų, pradedant vaiką primaitinti pirmaisiais jo gyvenimo metais jis viską noriai ima į burną, staiga maisto jis pradeda atsisakyti, tampa išrankus. Su tokia problema susidūrė ir nuomonės formuotoja, mama Dinara Vilčinskyte, kuri apsilaikė tinklalaidėje „Tėvai paprastai“.  Kartu su Dinara laidoje lankėsi ir vaikų gydytoja Indre Plėštyte-Almine.

Vasha priėmė nestandartinį sprendimą – sukūrė „Instagram“ paskyrą mažametei dukrai

Daugelis vis garsiau kalba apie vaikų saugumą internete ir įspėja, kad ne tik reikia prižiūrėti vaikų socialinių tinklų paskyras, bet ir laikytis socialinių tinklų rekomendacijų beti nedemonstruoti vaikų asmeninėse paskyrose, tačiau dalis tėvų nusprendžia kitaip.  „Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą lengvas pokalbis apie motinystę, socialinius tinklus, populiarumą su dainininke, mama, nuomonės formuotoja Gabriele Grygolaityte-Vasha ir jos dukra Adrija.

Skambino draugė Živilė prabilo apie didžiausius nesutarimus: „Trūksta griežtesnio žodžio“

Kiekvienoje šeimoje kyla įvairių nesutarimų. To neslepia ir šokėjas, treneris, vaikų stovyklų organizatorius Saulius Skambinas bei jo mylimoji, plaukų sveikatinimo meistrė, renginių ir stovyklų organizatorė Živilė Barzdaitytė, kurie apsilankė naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“.  Laidoje jie prabilo apie tai, kaip susitiko, kaip auklėja savo vaikus, kodėl sūnaus paauglystė tokia sudėtinga, o pyktis, anot Sauliaus, visai nevertas laiko ...

Visiškai sveika Ingrida susidūrė su nevaisingumu: „Negaiškite laiko pas ginekologus“

Ingrida šiandien sūpuoja sūnelį Marką ant rankų, tačiau jai teko patirti, kaip kartais svajonės susilaukti vaikų dūžta į šipulius ir tampa sunkia, alinančia, beprotiškų pastangų, resursų, tikėjimo reikalaujančia kelione – nevaisingumas.  „Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą vieši sudėtingą nevaisingumo kelionę įveikusi mama Ingrida Paleckė ir gydytoja akušerė ginekologė Brigita Vaigauskaitė-Mažeikienė.

Sūnų Kosmosu pavadinęs Gediminas Žilinskas: „Su vestuvėmis niekur neskubame“

Žinomų žmonių fotografas Gediminas Žilinskas neslepia – savo srities profesionalu jis tapo ne iškart. Tačiau dabar vyras puikiai žino, kaip atskleisti gražiausias moters puses, o jau kurį laiką tą padaryti jam padeda ir mylimoji Beatričė Brusokaitė. Tėvu tapęs fotografas džiaugiasi – kaskart jis vis pastebi sūnaus pokyčius, o labiausiai jį džiugina jo plati šypsena.

Liucina Rimgailė apie santykius su vyru: mes vienas kito nesisaviname

Partneriai kurdami šeimą dažnai stengiasi pasilikti kokybiško laiko ir sau, tačiau šeimoje atsiradūs mažyliui visa ši struktūra ir idilė gali nesunkiai subyrėti. „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi konditerė, kepyklėlės „Liu Patty“ savininkė, tinklalaidės vedėja, Oskaro mama Liucina Rimgailė atskleidė, kaip jiems su vyru pavyksta atrasti balansą tarp šeimos ir asmeninių gyvenimų.

Buvusi Gitano Nausėdos patarėja prabilo apie karjeros pokyčius: „Reikia nesusireikšminti“

Sonata, siekdama svajonės, kažkada išėjo į niekur, kai šeimoje visiškai nebuvo pajamų ir nedirbo vyras, kurį šiandien ji laiko didžiausia savo atrama. Šį kartą ji svečiuojasi „Tėvai paprastai“ studijoje, kur vieši dvi verslios mamos, vieną dieną išdrįsusios dirbti sau. Sonata Šulcė – prekių ženklų strategė, verslo konsultantė, dviejų mergaičių mama, ir Ieva Kurashidze – verslininkė, trijų vaikų mama.

Įspėja visas moteris: Sandrai pogimdyvinė depresija peraugo į pogimdyvinę psichozę

„Tėvai paprastai“ laidoje viešėjo vaikų teisių gynėja, psichologė Neringa Martišienė, kuri papasakojo apie moteris po gimdymo galinčią užklupti pogimdyvinę psichozę.  Laidos metu mama, vizažistė Sandra Lukaševičienė papasakojo apie pogimdyminę depresiją, kuri jai prilygo siaubo filmui, o vėliau peraugo net į pogimdyvinę psichozę. Liga progresavo Sandros situacija buvo gana sudėtinga. Liga progresavo, tad netrukus pogimdyminė depresija peraugo į pogimdyminę psichozę.

Greta Lebedeva prakalbo apie netikėtą pažintį su vyru: versijos nesutapo

„Tėvai paprastai“ studijoje pasitinkame sportišką, verslią, netgi olimpinę šeimą: studijoje vieši Greta Lebedeva-Kazakevič, asmeninė sporto trenerė, mitybos planų ir sporto programų sudarytoja, nuomonės formuotoja, verslininkė, ir jos vyras Aleksandras Kazakevič, olimpietis, imtynininkas, treneris, verslininkas ir „Šuolio“ vicečempionas.

Ilma Skuodienė apie vaikų patiriamą seksualinį smurtą: tėvai dažnai tą neigia

Nors daugelis tėvų padarytų viską, kad tik apsaugotų savo vaiką, tačiau seksualinis smurtas ir jo pasekmės – vis dar tabu apgaubta tema. Specialistai pataria apie tai drąsiai kalbėti su vaikais, juos supažindinti su kūno vietomis, kurių kiti liesti negali, bet kartais tai padaryti nėra taip paprasta.
Į viršų