Gerda Žemaitė: susilaukus vaiko atrodė, kad gyvenimas pasibaigė

Laidų vedėja Gerda Žemaitė pasidalijo savo skaudžia patirtimi, kai prieš maždaug 18 metų, kai pirmą kartą tapo mama, susidūrė su pogimdyvine depresija. Apie pogimdyvinę depresiją ir kaip ji paliečia ką tik pagimdžiusias moteris bei daugybę šeimų, „Tėvų darželio“ ir naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ kalbasi tinklaraštininkas ir trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas, psichologė Kristina Šironienė ir laidų vedėja, dviejų vaikų mama Gerda Žemaitė.

Gerda Žemaitė pasidalijo jaudinančia patirtimi: „Nemaniau, kad man taip nutiks“

Laidų vedėja Gerda Žemaitė atskleidė, kad su pogimdyvine depresija jai teko susidurti dar jaunystėje. Apie pogimdyvinę depresiją ir kaip ji paliečia ką tik pagimdžiusias moteris bei daugybę šeimų, „Tėvų darželio“ ir naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ kalbasi tinklaraštininkas ir trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas, psichologė Kristina Šironienė ir laidų vedėja, dviejų vaikų mama Gerda Žemaitė. „Galvoju, kad šiandienai vis dar kalbama yra mažai šia tema.

TĖVAI PAPRASTAI. Gerda Žemaitė atskleidė, ką iš tiesų patyrė susilaukus kūdikio: atrodė, kad gyvenimas baigėsi

Naujienų portalas tv3.lt ir tevudarzelis.lt pristato tinklalaidę „Tėvai paprastai“. Antrajame epizode tinklalaidės vedėjas, tinklaraštininkas ir trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kartu su psichologe Kristina Široniene ir laidų vedėja Gerda Žemaite gvildena labai sunkią ir sudėtingą temą apie pogimdyvinę depresiją. Visas naujausias tinklalaidės epizodas – vaizdo įraše, esančiame straipsnio viršuje.

Eteryje – laidos vedėjo ašaros: prisiminė juodžiausią vaikystės periodą

Tinklaraištininkas Simonas Urbonas su mintimis apie mirtį susidūrė dar ankstyvoje vaikystėje. „Maniau, kad taip išspręsiu visas problemas dar būdamas penkerių“, – teigia trijų vaikų tėtis, „Tėvų darželio“ ir naujienų portalo TV3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“. Tinklalaidės vedėjas pripažįsta, kad panašios mintys yra kilusios ir jo sūnui. Kartą laidos vedėjo sūnus yra užsiminęs, neva, galbūt, būtų geriau, jei jo čia nebūtų. Anot S. Urbono, tą išgirsti buvo baisu ir be galo skaudu.

Psichologė atskleidė, ko šiukštu negalima sakyti vaikams apie mirtį

Itin jautrūs vaikai mąsto kitaip. Jų klausimai ir keliamos temos dažnai glumina suaugusiuosius, o aplinkiniams gali būti nepriimtinos ar net baisios. Neretai suaugusieji vengia atsakinėti į „keistus“ jautrių vaikų klausimus dėl to, kad paprasčiausiai nemoka kalbėti. Viena tokių nepatogių temų – mirtis. Ko šiukštu negalima apie ją sakyti vaikams, „Tėvų darželio“ ir naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ pasakoja psichologė Jūratė Bortkevičienė.

Vaikas iškėlė sceną parduotuvėje. Kaip elgtis tėvams?

Vaikai neretai iškelia scenas. Kartais tai jautrumo požymis, o kartais – tikrų tikriausia manipuliacija, siekiant gauti tai, ko nori. Kaip atpažinti ir atskirti šias situacijas bei kaip elgtis, iškilus tokiai bėdai viešoje vietoje? Apie vaikų isterijas ir parduotuvėse keliamas scenas „Tėvų darželio“ ir naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ kalbasi tinklaraištininkas ir trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas, psichologė Jūratė Bortkevičienė ir aktorė Karolina Kriukelytė-Slavinskienė...

TĖVAI PAPRASTAI. Jūsų vaikai turi šias savybes? Psichologė pasakė, kaip jiems padėti

Naujienų portalas tv3.lt ir tevudarzelis.lt pristato naują tinklalaidę „Tėvai paprastai“. Pirmajame epizode tinklalaidės vedėjas, tinklaraštininkas ir trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kartu su psichologe Jūrate Bortkevičiene ir aktore Karolina Kriukelyte-Slavinskiene gvildena temą apie itin jautrius vaikus, jų auklėjimo subtilybes ir iššūkius.

Trijų vaikų tėčio Simono Urbono gyvenime – netikėti pokyčiai: bandysiu gyventi kitaip

Pasisveikinkime su Simonu Urbonu. Pirmiausia – trijų vaikų tėčiu, tada – tinklaraštininku ir socialinio turinio kūrėju. Entuziazmas, optimizmas, meilė vaikams ir gyvenimui – visa tai puikiausiai apibūdina Simoną. Nors, kaip jis sako, „gyvenime būta visko“. Ir apie viską – šis Simono interviu.
Į viršų