TV3 žinių vedėjos Donatos laukia ypatingos šventės: teks nusipirkti daugiau lėkščių

Kalėdos – visiems lietuviams ypatingas metas, kuomet kalėdinių lempučių spindesys bei ant stalo garuojantys šventiniai patiekalai visą šeimą suburia pabūti kartu. Ne išimtis ir TV3 žinių vedėjos Donatos Vaiciekiūtienės šeima, kurioje šv. Kalėdos – be galo laukiama diena. Kalėdos, tai metas, kuomet Donata, kaip ir daugelis lietuvių, gali atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių ir parodyti dėmesį savo šeimai.

Prieš naktį vyras atlieka 1 veiksmą: užmiega iš karto

Ilgai nuo nemigos kentėjusio vyro patarimas: jei sunkiai užmiegate, išbandykite prieš miegą šį paprastą triuką. Nemiga yra negailestinga. Nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties, būna naktų, kai daugiau laiko praleidžiame snūduriuodami, o ne miegodami. Dar besimokant vidurinėje mokykloje užmigti man buvo beveik neįmanoma. Kiekvieną vakarą žinojau, kas manęs laukia – valandų valandas gulėdavau ir retai kada išmiegodavau ilgiau nei 4 valandas.

Žinia iš Santaros klinikų: keičiama pacientų lankymo ir kaukių dėvėjimo tvarka

Lietuvoje sparčiai augant sergamumui, ligoninės keičia pacientų lankymo tvarką. Štai Santaros klinikos šiandien paskelbė, kad dėl COVID-19 ligos atvejų laikinai stabdomas pacientų lankymas ir Kardiologijos skyriuje, anksčiau apribotas pacientų lankymas ir inkstų transplantacijos skyriuje. Dėl išaugusio COVID-19 ligos atvejų skaičiaus laikinai stabdomas pacientų lankymas Santaros klinikų II Kardiologijos skyriuje.
Sveikata Prieš 13 val.

Nedovanokite šių dovanų per Kalėdas: teks raudonuoti iš gėdos

Šventinė atmosfera, žavingai šviečiančios gatvės, šiltos žmonių šypsenos – visa tai primena artėjančias Kalėdas. Visgi ne retai Kalėdų džiaugsmą užtemdo dovanų pirkimo nerimas. Kad dovanas rinkti būtų lengviau, dovanų meistrė Odeta Plakienė pasidalino naudingais patarimais, į ką atsižvelgti renkant dovaną bei patarė, ko nedovanoti, kad netektų raudonuoti iš gėdos.
Patarimai Prieš 13 val.

Buvusi felčerė joniškietė iki šiol krūpčioja išgirdusi sirenas: papasakojo, ką teko patirti

Nors beveik keturiasdešimt metų Pasvalio „greitojoje“ išdirbusi joniškėlietė Dalia Ukockienė prieš pusantrų metų išėjo į pensiją, prisipažįsta iki šiol krūpčiojanti išgirdusi greitosios medicinos pagalbos automobilių sirenas.  „Per širdį nueina virpuliukai. Mintyse įsivaizduoju, kaip kalbuosi su vairuotoju. Tariamės, kas ką paims, ką darys… Paskui susivokiu, jog ne aš, o kolegos skuba į iškvietimą“, – sako moteris.
Istorijos Prieš 13 val.

48-erių Darius pirmasis išbandė šią naują SAM paslaugą: ji prieinama 20-ies savivaldybių gyventojams

48-erių Darius didžiąją dalį savo gyvenimo planus dėlioja pagal medikų sudarytą grafiką – jau 27 metus jam kas antrą dieną tenka atlikti hemodializės procedūras. Vyras tris kartus per savaitę vyksta į Vilkaviškį, todėl džiaugiasi, kad pastarieji mėnesiai tapo bent šiek tiek lengvesni – norėdamas nuvažiuoti iki gydymo įstaigos ir atgal jis naudojasi rugpjūtį startavusia pacientų pavėžėjimo paslauga.
Sveikata Prieš 13 val.

Vilniuje laukia nemokamos pramogos: nepraleiskite progos

LTG grupė ir Geležinkelių muziejus kviečia į pirmąsias Kalėdas Bėgių parke. Išskirtinėje vietoje gruodžio 14–16 dienomis lankytojų lauks šventinės dirbtuvės, kalėdinės vaišės retro vagone–restorane ir vienintelė tokia – istoriniuose muziejaus riedmenyse rengiama – kalėdinė prekyba. „Atsinaujinusi Geležinkelio stotis atgimsta kartu su Stoties rajonu – tai dar kartą išvysite ir pajusite stoties teritorijoje įsikūrusiame Bėgių parke.
Istorijos Prieš 14 val.

Šefas Oliveris atskleidė, kaip išsivirti tobulus ryžius: bus daug skanesni

Garsus virtuvės šefas Jamie Oliveris pasidalijo savo patikimu ir nesudėtingu ryžių virimo metodu, kuris kiekvieną kartą užtikrina, kad ryžiai gautųsi lengvi ir purūs. Ryžių rastume daugelio žmonių virtuvėse, nes jie greitai paruošiami ir tinka prie kone visko. Bet ar žinote, kaip kaskart juos paruošti tobulai? Šioje vietoje jums pravers Jamie Oliverio patarimai.
Patarimai Prieš 14 val.

Ar bėgant kraujui iš nosies reikia kelti galvą į viršų? Atskleidė tiesą

Nosies kraujavimas yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių kūno sutrikimų. Tai, regis, paprastas ir nekenksmingas reiškinys, tačiau gali sukelti nerimą tiek vaikams, tiek suaugusiems. „Kraujavimas iš nosies – dažniausiai netikėta, nemaloni ir net gąsdinanti, ypač vaiką, patirtis“, – savo socialinio tinklo „Instagram“ puslapyje „vaikuchirurgas“ rašo vaikų gydytojas Benediktas Jonuška.
Sveika gyvensena Prieš 15 val.

Vilniaus klinikinės ligoninės gydytojui už kyšininkavimą – bauda: turės sumokėti tūkstančius

Vilniaus miesto klinikinės ligoninės gydytojui už kyšininkavimą teismas skyrė 46,6 tūkst. eurų baudą, antradienį pranešė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), atlikusi tyrimą šioje byloje. Bylos duomenimis, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės gydytojas A. S. 2021 metų rugsėjo–gruodžio mėnesiais savo naudai reikalavo ir priėmė 1,4 tūkst. eurų kyšių iš devynių pacientų už medicininių paslaugų atlikimą.
Sveikata Prieš 15 val.

Pasigaminkite naminį skalbimo skystį: rezultatas nustebins

Natūralūs skalbikliai tampa vis populiaresni – daugiau žmonių ieško aplinkai ir sveikatai nekenksmingų produktų kasdieniam naudojimui. Priešingai nei cheminiai skalbikliai, natūralūs plovimo skyčiai išsikiria ekologiškais ingredientais, kuriuose yra mažiau kenksmingų cheminių junginių. „Vėl muilažolė. Skalbimui, valymui, plovimui, ir.
Patarimai Prieš 15 val.

Garsiai Kauno gydytojai atsinaujino vėžys: jos sūnus siunčia žinią

LSMU Kauno ligoninė dalijasi jautriu jų gydytojos Inos Ogenskienės sūnaus Viliaus įrašu jo tinklaraštyje. Jame jis kviečia parašyti palinkėjimus savo mamai, sergančiai sunkia liga. Gydytoja anesteziologė reanimatologė Ina yra ne tik puiki medikė, bet ir vaikų literatūros konkursų laureatė Sūnaus citatos iš jo tinklaraščio „Sužinojęs apie atsinaujinusią mamos ligą kurį laiką nežinojau ką daryti. Guosti? Ina to labai nemėgsta. Raminti? Žinant visus faktus tai skambėtų kaip melas.
Istorijos Prieš 16 val.

Lietuviai šluoja šią prekę iš vaistinių, tačiau gydytojai įspėja: to nežinant galima nusvilti

Pastaruoju metu augant susirgimų koronaviruso infekcija skaičiui, kartais žmonės skundžiasi, kad jaučia COVID-19 būdingus simptomus, tačiau namuose atliekami savikontrolės testai to nerodo. Gydytojai sutinka, kad šiuo metu cirkuliuojančią koronaviruso atmainą tokie testai ne visada „pagauna“, ypač pirmosiomis ligos dienomis arba kai yra atliekami ne visai teisingai.
Sveikata Prieš 16 val.

Moterų tipai, kurių vengia vyrai: su jomis nenori kurti santykių

Vyrai, kaip ir moterys, svajoja apie idealius santykius. Jie tikisi intelektualių pokalbių, švelnumo, aistros ir ištikimybės. Vyrai labai vertina partnerystę ir tarpusavio supratimą, vengia santykių, kurie atneša tik kančią. Protingas vyras tikrai nekurs santykių su tam tikrų tipų moterimis, nes paprasčiausiai su jomis nemato bendros ateities. Nepriklausoma amazonė Tai – karinga feministė, kuri įsitikinusi savo pranašumu.
Gyvenimas Prieš 16 val.

Skelbia apie naują nemokamą sveikatos paslaugą: štai, kur atliks

Antakalnio poliklinika siekdama gerinti paslaugų prieinamumą, moderniai įrengtose operacinėse plečia dienos chirurgijos paslaugų spektrą. Patyrę gydytojai specialistai pradės atlikti laparoskopines kirkšnies išvaržos operacijas. „Antakalnio poliklinika plečia paslaugų spektrą. Šiemet didelį dėmesį skiriame dienos chirurgijos paslaugoms, nes šios paslaugos ypač reikalingos Vilniaus miesto ir aplinkinių rajonų gyventojams.
Sveika gyvensena Prieš 17 val.

Rytoj – išskirtinė diena: daugelis apie ją nė nežino

Rytoj, gruodžio 6-ąją, bus minima išskirtinė diena – šv. Mikalojus, dar vadinamas Arklių diena. Yra daugybė įdomių faktų ne tik apie arklius, bet ir apie patį šv. Mikalojų – manoma, kad nuo jo prasidėjo Kalėdų Senelio legenda. Krikščionybėje arklių ir arklininkų globėjais laikomi šv. Floras ir šv. Lauras. Minima Arklių diena Šv. Mikalojus laikomas keliauninkų globėju, tačiau būtent jo vardo diena paskelbta Arklių diena.
Istorijos Prieš 17 val.

Ši karališka mišrainė puikiai tiks Kalėdoms: visi ją giria

„Kalėdų stalui ruošiau šią mišrainę, kurią vienoje maisto grupėje parodė Neringa ir sakė, kad puikūs atsiliepimai apie ją. Išbandžiau. Galima patiekti ir užkandžių krepšeliuose“, – sako tinklaraščio „Samčio užrašai“ autorė. Ingredientai: 1 apelsinas, 100 gr krabų lazdelių, 100 gr konservuotų kukurūzų, 2 kiaušiniai, 1 skiltelė česnako, 1 šaukštas majonezo, druska, pipirai. Kiaušinius išverdame ir atvėsiname.
Gyvenimas Prieš 18 val.

Gydytoja įspėja: akių perštėjimas ir ašarojimas – ne tik nuovargio, o ir pavojingesnės būklės požymiai

Žiemiški orai ir minusinė temperatūra didina ne tik peršalimo ligų riziką, bet ir tikimybę susidurti su akių problemomis. Šaltis ir vėjas lauke, šildymo įrenginių išsausintas patalpų oras, ryškus dirbtinis apšvietimas, taip pat ir nuolatinis žiūrėjimas į kompiuterių ekranus lemia, kad akys sausėja ir atsiranda perštėjimas, paraudimas, neryškus matymas.
Sveikata Prieš 18 val.
Į viršų