Sapnuojate, kad krentate? Atskleidė, ką tai reiškia

Ar kada nors sapnavote keistą sapną, kuriame jautėte, kad krentate? Tai gali turėti net kelias reikšmes. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, daug žmonių miegodami sapnuoja ryškius sapnus. Keista, kad vienas iš dažniausių sapnų yra apie kritimą.  Kaip teigia psichologai ir miego ekspertai, sapnai apie kritimą gali reikšti skirtingus dalykus, priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip sapnuojančiojo psichika.

Į traukinį įsėdusi nėščia kėdainiškė patyrė šoką: pribloškė keleivių elgesys

Daugelis sako, kad kelionė traukiniu – kone patogiausias keliavimo būdas. Tuo buvo įsitikinusi ir kėdainiškė Irina Eid, kol nesusidūrė su nemalonia situacija, kuri privertė nusivilti kelionėmis traukiniu. Susiklosčiusią nemalonią situaciją pakomentavoir „LTG Link“ atstovė Kotryna Dzikaraitė. Moteris pasakoja anksčiau visuomet džiugiai keliaudavusi traukiniais, mat tai buvo itin patogu.

Paviešino Šatunovo paskutinio interviu žodžius: jame atskleidė savo svajonę

211
Grupės „Laskovyj maj“ vokalistas Jurijus Šatunovas savo paskutiniame interviu, įrašytame likus kelioms dienoms iki mirties, kalbėjo apie tai, kad jaučiasi pavargęs ir nenori nieko veikti. Šatunovas neseniai bylinėjosi su buvusiu prodiuseriu Andrejumi Razinu. Dainininkas apgynė savo teisę atlikti grupės „Laskovyj maj“ hitus, rašo Pravda.ru. Norėjo atsipalaiduoti ir pailsėti Šatunovas žurnalistams prisipažino, kad svajoja atsipalaiduoti su šeima ir draugais.

Lietuvių sukeltas cirkas lėktuve Vaidą išmušė iš vėžių: „Iš kur ši bjauri mada?“

64
„Neseniai grįžau iš Turkijos ir tiesiog negaliu savyje laikyti požiūrio į lietuvius. Kur einu, visiems pasakoju ir meldžiu, kad tik mano aplinkoje nebūtų tokių kuoktelėjusių žmonių“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Vaida. Kad žmonės lėktuvuose ploja, jau kaip ir aišku. Žinoma, priežasties iki šiol negaliu suprasti, nes atvažiavusi iki Palangos su mašina niekada neploju vyrui už vairavimą, bet tebūnie – jeigu jie tik nuo to geriau jaučiasi, tegu kad ir skanduoja pilotui.

Pažvelkite į savo pirštus: jie atskleidžia pikantiškiausias jūsų paslaptis

Daugelis dalykų gali atskleisti kitiems, koks žmogus esate. Netgi jūsų fizinės savybės, pavyzdžiui, pirštų ilgis, daug pasako apie jūsų asmenybę ir tai, kaip elgiatės tam tikrose situacijose. Pateikiame keletą reikšmių, ką apie jus kaip asmenybę sako jūsų piršto ilgis.  Kai rodomasis pirštas trumpesnis už bevardį Žmonės, kurių rodomasis pirštas trumpesnis už bevardį, yra žavesni ir patrauklesni. Jie yra linksmos asmenybės ir dažniausiai būna vakarėlių dalyviai.

Į skalbimo mašiną įdėkite šią tabletę: drabužiai bus kaip nauji

Kad ir kiek stengtumėtės tinkamai išskalbti baltus skalbinius, jie vis tiek atrodo papilkėję? Pasirodo, jūsų vaistinėlėje yra slaptas ginklas, padedantis pašalinti šią problemą. Penkias aspirino tabletes ištirpdykite dubenyje karšto vandens. Taip pat galite suskaldyti tabletes, kad jos greičiau ištirptų. Aspirinas pašalina pilką atspalvį ir dėmes Dabar įdėkite pilkšvus drabužius į tirpalą ir palikite mirkti aštuonias valandas arba tiesiog per naktį.

Panevėžiečio sodas daugiabučio kieme atima žadą: davė naudingų patarimų

„Esu girdėjęs mintį: „Nori būti laimingas – tapk sodininku“. Tad šiuo posakiu ir vadovaujuosi“, – sako panevėžietis Gintautas Šimkus, viename Panevėžio daugiabučių kiemų kuriantis pasakiško grožio „Debesų sodą“. Ir, greičiausiai, ne veltui vadovaujasi šiuo posakiu – kitaip vargu, ar kone 30 metų savomis rankomis prižiūrėtų ir puoselėtų kiemo aplinką.

Atskleidė 96-erių karalienės ilgo gyvenimo paslaptį: štai, ką ji valgo kasdien

Sulaukusi brandaus amžiaus, 96 metų karalienė Elžbieta atsakingai renkasi maistą, kurį valgo, kad išlaikytų savo sveikatą. Tikriausiai įdomu, ką karalienė Elžbieta valgo kasdien? Pasak buvusio karališkosios virtuvės šefo Darren McGrady, karalienė dažniausiai valgo tą patį maistą. Daugeliui tai gali būti netikėta, tačiau karalienė akivaizdžiai yra asmuo, turintis įpročius. Mėgsta arbatą Kaip dauguma žmonių žino, karalienė Elžbieta mėgsta „Earl Gray“ arbatą.

3 Zodiako ženklai laikomi 2022 metų melo karaliais: netikėkite jais

Visi meluojame. Nesvarbu, ar tai darome tam, kad išvengtume bėdų, ar tam, kad atrodytume kur kas geriau, negu iš tikrųjų, ar tiesiog dėl to, kad tai yra priklausomybė, kurios mums neužtenka – kiekvienas kada nors gyvenime melavo. Bet nors tai yra visiška tiesa, kad ir kiek dabar beviltiškai rėktumėte sakydami, kad niekada nemelavote, visi galime sutikti, kad vieni žmonės meluoja daugiau už kitus.

Ką matote šiame paveikslėlyje? Nustebsite, ką jis išduos apie jūsų asmenybę

Teigiama, kad optinės iliuzijos gali atskleisti daug detalių apie žmogaus asmenybę. Tačiau ar žinojote, kad yra tokių optinių iliuzijų, kurios priverčia jūsų protą mąstyti taip, jog parodo, ką kiti žmonės matydami jus pirmą kartą pastebi pirmiausiai. Nors dažniausiai stengiamės sukurti pirmąjį įspūdį tokį, kad paliktume kitiems žmonės teigiamą požiūrį į save, tačiau kita vertus, yra beveik neįmanoma išsiaiškinti, ką iš tiesų pamatę mus pirmą kartą galvoja žmonės.

Atrado skaniausią keptos duonos receptą: „10 balų, patiko labai“

92
„Visada kepdavau aliejuje keptuvėje, bet vakar pamačiau įrašą ir aišku šiandien jau bandžiau. 10 balų, patiko labai, dabar taip tik ir kepsiu!“, – sako tinklaraštininkė. Reikės: 450 g juodos duonos; 100 g kietojo sūrio (smulkiai tarkuoto); 75 g lydyto sūrio; 3 valg. šaukštų majonezo; 6 skiltelių česnako; aliejaus; druskos. Keptos duonos receptas Nuo duonos nupjaustome plutas, supjaustome vienodo dydžio juostelėmis.

Atsikratykite „dvigubo pagurklio“: padės kelios gudrybės

Daugumai žmonių „dvigubas pagurklis“ gali kelti nepasitikėjimo savimi jausmą, todėl nieko keisto, kad daug kas stengiasi šiuo kompleksu atsikratyti. Laimei, yra keli būdai, kurie padės kovoti su šia problema. Veido jogos ekspertė Danielle Collins sutiko pasidalinti savo patarimais, kurie padės sumažinti pagurklį.

Įspėja šį Zodiako ženklą: viskas šiandien gali verstis aukštyn kojomis

Ne vienam Zodiako ženklui šiandien patariama susilaikyti nuo barnių, išlikti saikingiems ir nereaguoti į provokacijas. Liepos 6 d. horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Viskas gali verstis aukštyn kojomis: negeras laikas ką nors spręsti, daryti išvadas. Stenkitės atsipalaiduoti. Jautis Niekam neleiskite kištis į savo reikalus, venkite neprivalomo bendravimo. Dvyniai Gali tekti pakovoti už save, iš naujo įrodinėti savo privalumus, sugebėjimus.

Kraupus 15-metės nužudymas Šiauliuose atvėrė skaudžią žaizdą: „Tikėtina, kad pražiūrėjo visi“

Tragiškas įvykis sukrėtė Lietuvą, kuomet antradienio rytą pasklido žinia apie Šiauliuose šaltakraujiškai nužudytą 15-metę. Įvykio vietoje buvo sulaikyti ir 4 įtariamieji, tarp kurių nepilnametė ir trys jaunuoliai. Tačiau toks nusikaltimas nėra pirmasis atvejis Lietuvoje, kurio įtariamaisiais tapo paaugliai.

Užfiksavo šiurpų vaizdą Turkijoje: poilsiautojas nuo ryklio gynėsi originaliu būdu

Filmuotoje medžiagoje užfiksuota siaubinga akimirka, kai Turkijos paplūdimyje, pilname turistų ir vietinių gyventojų, pasirodė ryklys. Plaukikai puolė jį talžyti šluota. Vaizdo įrašu socialiniuose tinkluose pasidalijo žiūrovai. Jame užfiksuota, kaip ryklys plaukia link paplūdimio Marmario pakrantėje, pietvakarių Turkijoje. Ėmė daužyti ryklį su šluota Atrodo, kad vietiniai gyventojai ir turistai stovi sekliuose vandenyse, o ryklys sukasi aplink juos ratais.

Likimo smūgių sulaukusi jonavietė meldžia padėti: sūnus turi vos 1 svajonę

Jonavoje gyvenančios Anželikos Muznikienės sūnus 12-metis Žygimantas turi retą genetinį sutrikimą. Tam, kad jo gyvenimo kokybė būtų geresnė, berniukui reikalingi užsiėmimai su specialistais, o didžiausia vaiko svajonė yra dar kartą sudalyvauti delfinų terapijoje. Tačiau įvairioms procedūroms reikia nemažai lėšų, o mama Žygimantą ir dvi jo sesutes augina viena, nes vyras, po trečiojo vaiko gimimo, paliko šeimą ir išėjo pas kitą moterį.

Sužinojus, ką naktimis veikia nuomininkai, Janinai trūko nervai: „Tokių dalykų dar nemačiau“

130
„Nuoma užsiimu jau ilgus metus, tačiau noriu kuo skubiau perspėti, kad pastaruoju metu Vilniuje siautėja visiškai pakvaišęs jaunimas – mano akiratyje jau pasitaikė keli veikėjai, po kurių namai pavirsta tvartu“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Janina.  Vilniuje turiu kelis nedidukus butus, kuriuos nuomoju. Nėra jie labai prabangūs – taikausi į studentes, kurioms nereikia prabangos. Man svarbu, kad nuomočiau tvarkingą butą su visais reikalingais rakandais, prietaisais ir baldais.

Pakraupo net medikai: mama skatino gimdymą, nes norėjo Žuvų Zodiako ženklo vaiko

Moteris, kuri dievina viską, kas susiję su astrologija, pasakoja, kad ji savo noru skatino gimdymą, kad jis gimtų po tam tikru ženklu, nes manė, kad ji bus geresnė mama Žuvų, o ne Avino ženklo vaikui. Kai kurie žmonės rimtai domisi horoskopais, žvaigždžių ženklais ir viskuo, kas mistiška, bet viena mama domėjimąsi pakėlė į naują lygį, kai nusprendė, kad jos vaikas turi būti to paties Zodiako ženklo, kaip ir ji.

Taip įdarytos cukinijos patiks visiems: rekomenduoja išbandyti

Augaliniai produktai – neatsiejama visavertės mitybos dalis. O ar pasiryžtumėte bent kartą per savaitę išmėginti naujus augalinius patiekalus? Kartu su organizacija „Gyvi gali“ ir  projektu „Nori gali“ padėsime Jums į savo racioną įtraukti daugiau vaisių, daržovių, kruopų, ankštinių produktų. Jūsų dėmesiui – veganiškas šios savaitės patiekalas. Šią savaitę dar vienas lengvas, maistingas ir skanus receptas, puikiai tinkantis prasidėjus vasaros cukinijų derliui.

Šie patarimai padės sutaupyti degalų automobilyje: pravartu žinoti visiems

Augant kainoms žmonės stengiasi sutaupyti įvairiausiose srityse, kad patirtų kuo mažesnes išlaidas. Ne išimtis ir kuro kainos. Tam, kad degalus pilti tektų rečiau, vienas ekspertas pasidalino patarimais, kurie padės sumažinti kuro sąnaudas vairuojant ir taip sutaupyti pinigų. Daugumoje šalių kuro kainos yra sukilusios tiek, kad siekia beveik 2 eurus/l, nepaisant to, pilatės benziną ar dyzelį.
Į viršų