Po ilgos kovos su liga mirė drabužių kūrėja, verslininkė Erika Puodėnienė

Birželio 3-iąją užgeso drabužių prekės ženklo „Buboo“ įkūrėjos Erikos Puodėnienės gyvybė. Moteris mirė dėl ligos. Apie netektį pranešta „Lietuvos kūrėjų klubo“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. „Ši žinia persmelkė visą bendruomenę – dar negalime tuo patikėti, kad prigriebusi kokį skanėstą ji nebeįlėks į susitikimus, nebesidalins savo patirtimi, kad nebeparašys tos žinutės „Būsiu“. Viso „Lietuvos kūrėjų klubo“ vardu reiškiame didžiulę užuojautą šeimai – vyrui, sūneliui ir dukrytei,...
Mada ir grožis Prieš 6 val.

Lietuvos tinklaraštininkė skausmą ėmė skandinti alkoholyje: gyvenimas dužo į šipulius

Dviejų vaikų mama Eglė Juozaitienė neslepia: buvo aktyvi mama, žmona, mados tinklaraščio kūrėja. Atrodė, kad gyvenimas einasi sklandžiai, tačiau netrukus pajuto, kaip viskas ėmė keistis. Panikos atakos, netrukus ir depresija, skausmo skandinimas alkoholyje, stiprūs vaistai. Iš aktyvios jaunos mamos Eglė tapo liūdna ir niekuo nebesidominčia moterimi.
Istorijos Prieš 10 val.

Apsilankius populiariame Kauno restorane kreipiasi į lietuvius: „Nesakykite, kad neįspėjau“

Kai užsimanau palepinti Katinienę, visada pietums parenku restoraną su gražiu interjeru, o jei šiltesni orai – stengiuosi rasti vietelę su jaukia terasa. Kaune įgyvendinti tokiai idėjai puikiai tinka „Floros simfonija“. Atsidūręs jos terasoje, pasijunti lyg būtum pabėgęs iš miesto, nors iš tiesų randiesi vos kelios minutės kelio nuo Kauno pilies. Apžvalga Kol Katinienė su drauge pasigrožėjo lauko terasos želdiniais, aš pašokinėjau ant batuto.

Staiga mirusios Mėjos mama kreipėsi į lietuvius: turi kuklų norą

1087
Pranešama, kad mirė su onkologine liga kovojusi Mėja. Skaudžia žinia pasidalijo paramos ir labdaros fondas „Rugutė“, globantis sergančius vaikus.  Dėl šios merginos sveikatos ir gyvybė tūkstančiai neabejingų lietuvių, kurie palaikė ją kelyje su šia sunkia liga.  Merginos mama Indra pasidalijo informacija, kur bus galima atsisveikinti su dukra. „Su mūsų didžiausia gyvenimo meile Mėja galėsite atsisveikinti ir ištarti paskutinį sudie rytoj 2023-06-06 nuo 15val.

Perskaičius mirusio žurnalisto Stankevičiaus tėčio žodžius parašė laišką: „Atsimerkime“

58
„Skaudu, kai išeina jauni žmonės – neslėpsiu, jautriai mane palietė žurnalisto Viliaus Stankevičiaus mirtis. Matydavau jį TV ekrane kone kasdien, todėl netektis labai skaudi. Dar labiau sujaudino tai, ką aš perskaičiau po jo mirties“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Oksana. Neseniai pasipylė vieši kaltinimai jam įsivėlus į vienokį ar kitokį skandalą, tačiau šiandien aš noriu atkreipti dėmesį ne į tai, ką jis padarė arba ko nepadarė, o į tai, kokius jo tėčio žodžius išgirdau netekus sūnaus.

Šios daržovių salotos nepaliks abejingų: vienas, du ir yra

Augaliniai produktai – neatsiejama visavertės mitybos dalis. O ar pasiryžtumėte bent kartą per savaitę išmėginti naujus augalinius patiekalus? Kartu su organizacija „Gyvi gali“ ir  projektu „Nori gali“ padėsime Jums į savo racioną įtraukti daugiau vaisių, daržovių, kruopų, ankštinių produktų. Projektas įkvepia augalinio – sotaus ir skanaus – maisto atradimams.
Gyvenimas Prieš 13 val.

Pamačiusi, kas vyksta keliuose, kaunietė neištvėrė: „Ar čia normali situacija?“

Šeštadienį užtverta A. Kriščiukaičio gatvė piktino vairuotojus. Nors apie gatvės remontą ir eismo uždarymą buvo pranešta iš anksto, kaunietė pasigedo papildomų kelio ženklų. „Ar čia normali situacija, kai tik atvažiavęs iki sankryžos pamatai, kad gatvė užtverta? Ar negalima sudėti ženklų prieš tiltą dar? Dabar kamštis didžiausias“, – šeštadienio popietę skundėsi į A. Kriščiukaičio gatvę negalėjusi patekti kaunietė.
Pasisakyk Prieš 14 val.

Raskite skaičių 725: turite 7 sekundes

201
Gerai pasižiūrėkite į šį paveikslėlį, ar pavyks jame rasti skaičių 725? Šiai užduočiai atlikti turite 7 sekundes. Kai kurie žmonės teigia, kad atlikti šios užduoties vos per 7 sekundes – neįmanoma, kadangi skaičius 725 yra taip gerai užsimaskavęs tarp skaičių 775, kad jo pastebėti visai nepavyksta. Ar įveiksite šią užduotį? Sakoma, kad optinės iliuzijos ir įvairios apgaulės padeda geriau suprasti tam tikrus savo asmenybės bruožus – pastabumą ar net įvertinti savo kūrybinį mąstymą.

65-erių lietuvį bėgant Jonavoje ištiko infarktas: viskas vyko žaibiškai

127
Savaitgalį Jonavoje vykusiame olimpinės mylios bėgime staiga sukniubo bėgikas. Laimei, greita aplinkinių reakcija ir nepasimetimas stresinėje situacijoje padėjo išgelbėti vyro gyvybę.  Susisiekus su bėgiką gaivinti padėjusiu Virginijumi, jis naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad su žmona ir vaiku bėgo olimpinę mylią, jau buvo pasiekę finišą, kai žmona pasakė, kad vienas bėgikas sukniubo.

Dėmesio, rūkaliai: atskleidė, kokiame amžiuje metus rūkyti dar galima susigrąžinti sveikatą

Nors rūkymo pasekmėmis dažnai tampa vėžys, bronchitas, kitos lėtinės ligos ir net mirtis, nuo šios priklausomybės kasdien kenčia 1 iš 3 lietuvių. Vaistininkas Marius Laukštarupis pabrėžia, jog visos pagalbinės priemonės šio įpročio metimui būna bevaisės, jei pats žmogus netiki savo jėgomis. O Šeškinės poliklinikos pulmonologė Teresa Volosevič svarsto, ar rūkalių išsigelbėjimu laikomos elektroninės cigaretės nėra tiek pat žalingos, kaip ir įprastas tabakas.
Sveikata Prieš 14 val.

Begonijos augs lyg išprotėjusios: štai, ką reikia padaryti

Kad begonijos augtų aukštos, stiprios ir spalvingos, reikės šiltos temperatūros ir nuoširdaus sodininko atsidavimo. Šis augalas, kurio būna baltos, rožinės, geltonos ar purpurinės spalvos, puikuojasi tvirtais žiedais, o jį auginti – visai nesudėtinga. Viskas, ko reikia – tai truputis saulės, truputis vandens ir daug meilės. Naujas begonijos augalas namus puoš ilgą laiką, jei tik tinkamai juo rūpinsitės.
Sodas ir daržas Prieš 14 val.

Rekomenduoja aplankyti šį Lietuvos miestą: vaizdai čia užburia

Kas viską geriausiai žino? Wikipedia? Google? Žmona? Oi, ne. Viską geriausiai žino mamos! Štai ir dabar – ką veikti Šiauliuose. Iš komentarų socialiniuose tinkluose surinkome dažniausiai pasikartojusius pasiūlymus, ką veikti Šiauliuose su vaikais. O klausimas skambėjo maždaug taip – su penkiamečiu vaiku traukiniu keliaujame į Šiaulius, tad ką ten veikti visą dieną? Net 15 skirtingų pasirinkimų 1. Žaidimų stotelė ant stogo.
Gyvenimas Prieš 15 val.

Skelbiamas konkursas Kauno klinikų direktoriaus pareigoms užimti

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skelbia konkursą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės (LSMUL) Kauno klinikų generalinio direktoriaus pareigoms užimti.
Sveikata Prieš 15 val.

Taip ruošto karpio dar neragavote: Gian Luca išdavė ypatingą receptą

Paskutinėje šio sezono TV3 laidoje „La maistas“ garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco svečiavosi pas Arūną Valinską jo žuvininkystės ūkyje. Išbandęs jėgas žvejyboje, šefas nepraleido progos kartu su A. Valinsku pagaminti gardų karpį su šonine.

35-erių moteris papasakojo, ką jai padarė „veipinimas“: negali sulaikyti ašarų

69
Mergina, kuri bandė mesti rūkyti pereidama prie elektroninių cigarečių, dabar, būdama vos 35 metų, serga sunkia plaučių liga ir net negali išeiti iš namų be deguonies balionėlio. Dabar ji nori įspėti kitus apie garinimo pavojų ir sako norinti „atsukti laiką atgal“. Lucy Turchin pradėjo garinti sulaukusi 31 metų, siekdama mesti rūkyti, tačiau vos po penkių mėnesių ji pradėjo jausti deginimo pojūtį plaučiuose.

Vilniečių šeimą ištiko skaudi nelaimė: dabar prašo vienintelio

Vos prieš kelias dienas Didžiosios Riešės gyventojus ištiko didelė nelaimė. Name, kuriame gyveno jauna mama Laima Kundrotė su dviem vaikais, kilo gaisras. Moteris neslepia – jos pečius slegia didžiulė atsakomybė dėl mažamečių vaikų, kurie neteko savo namų ir dėl finansinės naštos, kuri užklupo sudegus namams.
Istorijos Prieš 16 val.

Nuo 2 metų sunkia liga serganti Kamilė sulaukė stebuklo: pirmą kartą pritaikytas modernus gydymas

Kamilė – pirmoji paauglė Lietuvoje, kuriai pritaikytas gydymas CFTR moduliatoriais, skirtais gydyti retą lėtinę ligą – cistinę fibrozę. Kauno klinikų Vaikų lėtinių kvėpavimo organų ligų centro vadovė doc. Valdonė Misevičienė pastebi, kad šie vaistai gali paveikti ligos mechanizmą ir visiškai pakeisti pacientų sveikatą bei ligos prognozę. „Šiandien mes jau galime pasidžiaugti pirmaisiais teigiamais rezultatais ligos valdymo kontrolėje.
Sveikata Prieš 16 val.

Vis apkabinate savo šunį? Veterinaras įspėja – gali baigtis liūdnai

Kad ir kaip norisi stipriai apkabinti savo šunį, veterinaras įspėjo, kad tai gali būti ne pati išmintingiausia mintis ir paragino augintinių savininkus rasti tinkamesnį būdą parodyti meilę jiems. Nors daugelis žmonių apkabinimą vertina kaip meilės ir prieraišumo gestą, todėl natūraliai norės tai parodyti savo augintiniui, tačiau nereikėtų manyti, kad šuo jausis taip pat, rašo mirror.co.uk.

Atskleidė superinę vasaros mišrainę: tiks prie kitų patiekalų ir su duonos riekele

„Mėgstu avokadus ir mano virtuvėje jų visada galima rasti. Dažnai pasigaminu salotas su avokadu, kurios ne tik sveikos, gardžios, bet ir pagaminamos labai greitai. Šias avokadų salotas gardu valgyti su skrebučiu ar duonos riekele. Taigi, vos keli ingredientai ir avokadų salotos pagamintos“, – rašo tinklaraščio „Gamink su Audrone“ autorė. Reikės: avokado, 2 kiaušinių (kietai virtų), 1 pomidoro, natūralaus jogurto arba majonezo, prieskoninių žolelių, pipirų ir druskos.
Gyvenimas Prieš 17 val.

Kraupi statistika: tik 1 iš 10 gyventojų mokėtų suteikti pirmąją pagalbą

Tik 13 proc. Lietuvos gyventojų yra tikri, kad prireikus jie sugebėtų suteikti pirmąją medicininę pagalbą. Tai atskleidė naujausia KOG instituto atlikta apklausa, kurią užsakė bendrovė „Lietuvos draudimas“, rašoma bendrovės pranešime spaudai. Tyrimo metu buvo siekiama išsiaiškinti, ar gyventojai sugebėtų suteikti pirmąją pagalbą, ar patiems yra tekę būti situacijoje, kai pirmosios pagalbos kažkam reikėjo, ir kokius pagalbos veiksmus gyventojai mokėtų atlikti.
Sveikata Prieš 17 val.
Į viršų