Kaune bus surengtas pasaulio jaunių ledo ritulio čempionatas, vyrų rinktinė vyks į Estiją

Ateinančiais metais Lietuvoje bus surengtas pasaulio jaunių iki 18 metų IB diviziono čempionatas. Penktadienį paaiškėjo, jog Lietuva iškovojo teisę surengti pasaulio jaunių čempionatą. Praėjusiame sezone sidabro medalius šiame divizione iškovojusiems Lietuvos ledo ritulininkams šį kartą bus galimybė parodyti savo sugebėjimus Kaune. Į Kauną kitąmet atvyks Japonijos, Estijos, Prancūzijos, Pietų Korėjos ir Lenkijos rinktinės. Čempionatas bus surengtas balandžio 13-19 dienomis.
Ledo ritulys 2024-05-24

Paaiškėjo pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalio poros

Ketvirtadienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate paaiškėjo pusfinalio poros. Titulą ginanti ir pirmą vietą A grupėje užėmusi Kanados rinktinė 6:3 (2:1, 1:0, 3:2) nugalėjo ketvirtoje vietoje B grupėje likusią Slovakiją.
Ledo ritulys 2024-05-24

Paaiškėjo pasaulio ledo ritulio čempionato atkrintamųjų poros, latviai liko už borto

Antradienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate baigėsi grupių etapas, po kurio paaiškėjo ketvirtfinalio poros. Paskutinėse A grupės rungtynėse Šveicarija 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) nugalėjo Suomiją ir paskutinę akimirką pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą, vienu tašku aplenkdama Čekiją.
Ledo ritulys 2024-05-21

Pasaulio ledo ritulio čempionate britai trinktelėjo durimis ir sužlugdė austrų viltis

Antradienį Čekijoje vykstančiame pasaulio čempionate skambiai duris uždarė Didžiosios Britanijos rinktinė, kuri paskutinėse A grupės rungtynėse 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) nugalėjo Austriją ir nors jiems tai nieko nelėmė ir jie kitais metais jau žais I-ojo diviziono A grupėje, tačiau jų pergalė lėmė, kad austrai nebeturi galimybių papulti į atkrintamąsias. Austrija jau yra sužaidusi visas 7 grupių etapo rungtynes ir turi 7 taškus bei užėmė penktą vietą.
Ledo ritulys 2024-05-21

Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Kazachstanas pasiuntė Lenkiją į žemesnį divizioną

Sekmadienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionato B grupės kovoje dėl išlikimo elitiniame divizione pergalę iškovojo Kazachstano rinktinė, kuri 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) nugalėjo Lenkiją ir išsiuntė ją kitais metais žaisti I-ojo diviziono A grupėje. Kazachstanas ir Lenkija yra vienintelės B grupės komandos, sužaidusios jau visus 7 grupių etapo susitikimus.
Ledo ritulys 2024-05-21
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų