„Paskutinis šokis“: namų čempionate – Tado Kumeliausko atsisveikinimas su rinktine

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė pergalingai žygiuoja „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ turnyre. Po dviejų turų turėdama dvi pergales ji siekia pakartoti prieš šešis metus Kaune užfiksuotą sėkmę, kai visas penkias rungtynes laimėję lietuviai iškovojo šio diviziono auksą.
Ledo ritulys Prieš 3 val.

Papildomi iššūkiai pasaulio čempionate išspręsti: „Twinsbet“ arenos ledas atitinka visus keliamus reikalavimus

Vilniuje vykstančio „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ turnyro antrąją dieną organizatoriai susidūrė su papildomais iššūkiais. Antrąją turnyro dieną rungtynėse tarp Nyderlandų ir Ukrainos teko stabdyti rungtynes siekiant užtikrinti, jog ledo kokybė atitiktų reikiamus standartus. Nors pirmasis kėlinys buvo sustabdytas anksčiau laiko, vėliau komandos pratęsė savo pasirodymą.
Ledo ritulys Prieš 7 val.

Įvarčiais sirgalius apdovanojusi Lietuvos ledo ritulio rinktinė nepaliko jokių šansų estams

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė ir toliau sėkmingai žygiuoja 2024-ųjų IIHF pasaulio ledo ritulio čempionate. Sekmadienį vykusiose rungtynėse lietuviai 6:1 (3:1; 1:0; 2:0) sutriuškino Estijos rinktinę. Tai buvo jau antroji Lietuvos rinktinės pergalė per dvejas sužaistas rungtynes. Dar šeštadienį lietuviai 3:0 nugalėjo Ispanijos ledo ritulininkus.  Pirmąjį įvartį Lietuvos komanda pelnė dar 38-ąją rungtynių sekundę, kai pasižymėjo Markas Kaleinikovas.

Antroji ledo ritulio čempionato Vilniuje diena – laukia svarbi akistata dėl medalių

Sekmadienį tęsiasi „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ turnyro kovos. Šešios čempionate dalyvaujančios komandos stos į antrąsias savo rungtynes. Pirmąją turnyro dieną Lietuvos rinktinei pavyko pergalingai pradėti čempionatą. Surakinę oponentų puolimą Lietuvos rinktinės atstovai 3:0 nugalėjo Ispanijos ledo ritulininkus. Rungtynių pradžia buvo nelengva: pralaužti oponentų gynybą lietuviams pavyko tik antrajame kėlinyje, kai įvartį pelnė Tadas Kumeliauskas.

Užtikrintas startas pasaulio čempionate: Lietuvos ledo ritulio rinktinė be problemų įveikė Ispaniją

Šeštadienį Vilniuje prasidėjo I-ojo diviziono B grupės turnyras, kuriame Lietuvos rinktinė siekia patekti į aukštesnį divizioną ir aplenkti Nyderlandų, Kinijos, Estijos, Ispanijos ir Ukrainos rinktines. Pirmose šių pirmenybių rungtynėse Rono Pasco vadovaujami lietuviai užtikrintai startavo ir 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) nugalėjo šio diviziono debiutantę Ispanijos rinktinę.