Perskaičius apie Montvydo skyrybas rėžė, ką galvoja: „Kvailumo viršūnė“

„Donatas Montvydas vakar paskelbė, kad skiriasi su žmona – tikriausiai, artimiausiomis dienomis tai bus labiausiai aptarinėjama tema, nes juk tai ne šiaip sau skyrybos, o žinomo žmogaus“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Ernesta. Kas jau kas, bet skyrybos, ypač garsių asmenų, lietuviams yra vienas įdomiausių dalykų. Va, garsenybės skiriasi! Kaip koks didysis pasaulio stebuklas, nesvarbu, kad kasdien išsiskiria šimtai porų.
Pasisakyk Prieš 4 val.

Peržiūrėjus „Žemaituko“ Lino Vaitkevičiaus interviu parašė laišką: „Turiu tai pasakyti“

„Grupės „Žemaitukai“ nario Lino Vaitkevičiaus žodžiai interviu „Pasikalbėkim“ man taip suspaudė širdį ir atvėrė akis... Mes taip retai susimąstome, kad vis tik ne grožis, ne kūnas, o žmogaus vidus yra svarbiausia, tikrai meilei nereikia nieko, tik stipraus jausmo“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Rimantė.

Išgirdus Ščiogolevaitės žodžius išklojo atvirai: „Mes tai pamirštame“

„Rūta Ščiogolevaitė man visada atrodė kaip supermoteris – ant scenos visada elegantiška, pasitempusi, o namuose dar ir penki vaikai. Bet kai ji atvirai prabilo laidoje „Pasaulis pagal moteris“, net suspaudė širdį – ačiū jai, kad pasakė tai garsiai“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Kamilė. Smagu girdėti, kad R. Ščiogolevaitei labai padeda mama – pagalba iš šalies visada praverčia ir palengvina kasdienybę, papildoma pora rankų niekad netrukdo.

Svetimo vyro elgesys parduotuvėje Nijolę paliko be žado: „Šlykščiau nebūna“

„Atrodo, dar visai neseniai visi kalbėjom apie tai, kaip svarbu laikytis higienos, saugoti save ir kitus, bet, panašu, jau viską pamiršom ir nusispjaut mums ant visų saugumų ir švaros“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Nijolė. Tikrai nežinau, ką galvoja kiti žmonės, bet prieš kelias dienas apsipirkinėdama parduotuvėj net žiaugčiojau stebėdama vidutinio amžiaus vyro elgesį.

Išpakavus vyro Valentino dienos dovaną šiaulietė sprogo iš pykčio: „Absoliutus pasityčiojimas“

„Neabejoju, kad per Valentino dieną visos ir visi buvot apipilti meile, gėlėmis, šokoladais ir visokiomis dovanėlėmis, vis tik, įsimylėjėlių diena. Bet, tikiuosi, esu ne viena tokia sulaukusi dovanos, kurią norėtųsi imti ir čia pat sudeginti“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Rūta iš Šiaulių. Su vyru nesam labai dideli šios dienos gerbėjai, juolab, jau penkeri metai santuokoje, turime ir vaiką, tad labai nesureikšminam to šv.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų