Dvynių besilaukusi vilnietė namo grįžo su vienu kūdikiu: mirtis nebuvo vienintelė skaudi žinia

377
Besilaukdama dvynukių, kurios turėjo gimti tik vasaros pradžioje, Vilniaus rajone gyvenanti Galina Jakšto pasakoja net ir negalėjusi pagalvoti, kad abi jos dukrytės į šį pasaulį ateis vos 24 nėštumo savaitę. Gimusi mažoji Elija svėrė tik 750 gramų. Praėjus devynioms dienoms po mažylių gimimo, šeima susidūrė su skaudžiu likimo smūgiu – neišgyveno viena iš dvynukių. Jai tėvai buvo spėję suteikti Gabijos vardą.
377
Pasisakyk Prieš 14 val.

Atplėšusi pusseserės vestuvių pakvietimą Audronė vos nenualpo: „Manęs neskaičiuokite“

„Esu dalyvavusi ne vienose vestuvėse: tiek sostinėje, tiek prie jūros, tiek mažesniuose Lietuvos kampeliuose, bet tokio vestuvių pakvietimo, kokį man įteikė pusseserė, gavusi dar nesu“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Audronė. Žinojau, kad artėja mano pusseserės vestuvių diena, nes ji ne kartą buvo minėjusi, kad jas darys šiemet vasarą. Na, ir ilgai netrukus ji visai neseniai mane pakvietė susitikti kavinėje.
Pasisakyk Prieš 17 val.

Išgirdus Erikos Vitulskienės žodžius šiaulietei nubėgo šiurpai: „Tai visiška tiesa“

154
„Vakar išgirdau Erikos Vitulskienės žodžius ir negaliu atsitokėti, kokia tai yra tiesa. Taip, tikrai taip, laikas tai pasakyti garsiai – didžiausius kompleksus dėl savo svorio įgauname iš savo tėvų“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoj Irma. Erika Vitulskienė mane visada žavėjo savo drąsa ir sugebėjimu taip ištransliuoti savo mintis. Manau, kad vakar ji pasakė tai, ko daugelis moterų nenori pripažinti garsiai. Išgirdus man net šiurpai nubėgo.

Kaunietį įsiutino verslo centrui rezervuota aikštelė: „Kaip čia suprasti?“

Šeštadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ gavo parkavimo tvarka miesto centre nusistebėjusio skaitytojo laišką. Vyras nesupranta, kodėl verslo centrui rezervuota aikštelė stovi tuščia, ypač savaitgaliais, kai į darbus žmonės nevažiuoja.

Anytos vestuvių dovana klaipėdiečius paliko be žado: „Kokia gėda“

„Šį savaitgalį buvau apsipirkti ir supratau, kad švenčių sezonas jau tikrai prasidėjo. Kas ieško kostiumo, kas suknelės, kas naujų batų... Nejučiomis pati prisiminiau savo vestuves, kurias kartu su gimine atšokome pernai metais. Iki šiol negaliu atsitokėti, kaip mano anyta sugalvojo nupirkti tokią dovaną...“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi Inga. Šią istoriją rašau norėdama įspėti kitus vestuvių svečius, kad jokiu būdu nekartotumėte mano anytos klaidos.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų