Perskaitė buvusios Zuoko žmonos žodžius ir pakraupo: „Gyveni su vyru, o jis jau turi kitą“

„Visai neseniai buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas viešumoje pasirodė su savo naująja drauge Augusta Jusionyte. Visi puolė aptarinėti naujus santykius, vertinti naująją meilę, tačiau šiandien, man atrodo, labiausiai skaudu ir jautru yra buvusiai A.Zuoko žmonai Agnei. Ir kad kas žinotų, kaip man jos moteriškai gaila“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Dovilė iš Alytaus. Nėra ką ir slėpti – skyrybos yra tas gyvenimo etapas, kurio niekas niekam nelinkėtų, o ypač tada, kai šeimoje auga vaikai.

Pamačiusi, ką teatre veikia porelė, Irena neteko žado: „Taip elgiasi tik kiaulės“

„Negaliu nutylėti apie tai, ką prieš kelias dienas patyriau atėjusi į vieną spektaklį Vilniuje teatre. Tebūnie tekste nebus paminėtas nei teatro, nei spektaklio pavadinimas, bet tie kiaulės, kurie į jį atėjo, save tikrai atpažins“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi vilnietė Irena. Man spektakliai siejasi su elegancija – maža delninukė, bateliai, apgalvota apranga. Ta nuotaika, atmosfera įpareigoja pasitempti, o ką jau kalbėti apie aktorius, kurie savo talentą skiria būtent mums – žiūrovams.

Alytiškė mama išdavė, kaip sutaupyti pinigų: „Lieka ir atostogoms Turkijoje“

„Pastaruoju metu norisi nusirauti plaukus – kur tik eini, kainos pakilusios iki nesuvokiamo lygio. Uogos, vaisiai, daržovės, o ką jau kalbėti apie pieno produktus – baisu. Aš nežinau, kaip reikės toliau gyventi, bet akivaizdu, kad kažkaip suktis reikės“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi trijų vaikų mama iš Alytaus Daiva. Auginu tris vaikus ir gerai žinau, kiek viskas kainuoja – būreliai, maistas, pramogos.

Viktorijos Siegel žodžiai sujaudino tauragiškę: „Pratrūkau verkti“

„Vakar vienoje TV laidoje akis užkliuvo už interviu su nuomonės formuotoja ir verslininke Viktorija Siegel-Suodaite. Iš pradžių maniau, kad tai bus paviršutinis pokalbis apie nėštumą ir santuoką, tačiau kai išgirdau, ką moteris viešai pasakė, pratrūkau verkti. Pagaliau kažkas viešai išdrįso pasakyti, apie ką bijo kalbėti dauguma jaunų merginų“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Karolina. Esu iš tų moterų, kuri šiuo metu su vyru bando susilaukti kūdikio.

Atplėšusi kvietimą į vestuves kėdainietė pasišlykštėjo: „Perskaičiau ir vos nenualpau“

„Vasarą tuokiasi mano sesers dukra. Kelerius metus gyvenę su savo draugu, pagaliau jie nusprendė, kad metas susituokti. O laimės, o džiaugsmo kiek! Vos tik sužinojau apie būsimą šventę, ėmiau galvoti, ką tokio įdomaus padovanoti būsimai šeimai – ir puodų rinkinį norėjau pirkti, ir dovanų kuponus į SPA. Deja, mano dovanos taip ir neišvys dienos šviesos“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Nijolė iš Kėdainių. Apie tai, kad sesers dukra vasarą tuoksis, sužinojau dar žiemą.

Močiutės replika šiaulietei pakirto kojas: „Kaip jai liežuvis apsiverčia?“

„Esu ištekėjusi jau dvejus metus, todėl nieko keisto, kad su vyru dažnai pasikalbame apie šeimos pagausėjimą. Atrodytų, tokios Dievo dovanos turėtų laukti visi šeimos nariai – tėvai, seneliai, giminės. Tačiau tai, ką pasakė mano močiutė, man niekaip neišeina iš galvos“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Liepa. Neneigsiu, kad jaučiu, jog mano gyvenime jau atėjo tas laikotarpis, kai esu pasiruošusi vaikams.

Pamačiusi, kokias sumas tėvai renka auklėtojai, panevėžietė pratrūko: „Gal nupirkime butą?“

Gegužės mėnuo – tikras finansinis išbandymas mūsų šeimai – šalia planų apie atostogas ir vaikų stovyklas, metas galvoti ir apie darželio išleistuves. Pasirodo, kai kurios mano vaiko grupės mamos įsiteikti auklėtojoms dovanodamos neadekvačias dovanas“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Viktorija. Šiemet mano vaikas baigia darželį, todėl jau dabar mamos svarsto, kuo nustebinti vaikus ir auklėtojas.

Pamačius, kokį raštelį paliko kaimynas, kaunietei atvipo žandikaulis: „Antrą kartą pakartota nebus“

Kaunietė ramia širdimi palikusi automobilį daugiabučio kieme, ryte rado nemalonią staigmeną. Ant automobilio paliktas raštelis, kuriame grasinama ir liepiama transporto priemonę statyti tik savo gyvenamojo buto kieme.  „Šilainių ereliui – ateik pas mus į svečius (gali pm parašyti pasakysiu, į kurias duris skambinti), įpilsime ko nors apsiraminimui, kadangi kasdien ši mašina stovės mūsų kieme, kaimyne“, – prierašu prie garsinamojo raštelio nuotraukos dalijosi kaunietė.

Skrydis į Turkiją vilnietei virto siaubo filmu: „Tokios patirties niekam nelinkiu“

„Neseniai skridau lėktuvu į Turkiją iš Vilniaus ir noriu pasakyti tik vieną – šitos kelionės nepamiršiu visą gyvenimą. Maniau, kad tokie dalykai būna aprašomi tik feisbuke, bet, pasirodo, tai vyksta realiame gyvenime ir dar nutiko lėktuve, kuriame aš buvau“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Vida. Prieš kurį laiką skridau lėktuvu į poilsinę kelionę Turkijoje. Pasiėmiau knygą, skaičiau, vėliau pradėjau snausti. Iš miego mane pažadino siaubingas vaiko klykimas.

Pamačiusi trešnių kainą vilnietė vos nenualpo: „Už tiek galiu šeimą pamaitinti“

„Taip laukiau atšilusių orų ir pagaliau savaitgalį išskubėjau į turgų nusipirkti šviežių uogų. Bet kai pamačiau, kokios pirmųjų uogų kainos šviežių uogų kioskelyje prie prekybos centro, vos nenualpau! Suprantu, kad viskas brangsta, bet kad trešnės kainuotų 35 eurai už kilogramą, tai jau čia viršūnė“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rasa.

Vilnietei Eurovizijoje užkliuvo labai skaudi detalė: „Tai spjūvis į veidą“

„Šį savaitgalį, neabejoju, kiekvienas iš mūsų tapome Eurovizijos ekspertais – geriausiai žinojome, kas turėjo laimėti ir visi išreiškėme nuomonę apie Lietuvos atlikėją. Bet aš noriu pakalbėti apie kitą dalyką. Jis kur kas svarbesnis už visą šou, prie kurio šeštadienio vakarą buvo prilipusi visa Europa”, – tv3.lt atsiųstame laiške rašo Guoda iš Vilniaus. Dar prieš Eurovizijos finalą net nebuvo kitokių minčių, kas laimės šou.

Išgirdusi, ko vyras prašo lovoje, alytiškė įsiuto: „Pykina vien nuo minties“

„Su vyru santuokoje gyvenu ketverius metus – iki šiol mūsų seksualiniai santykiai buvo puikūs, tačiau pastarasis vyro prašymas mane ne juokais suglumino“, – tv3.lt atsiųstame laiške rašo Unė. Mano vyras puikiai žino, kad per mėnesines nebūna jokio sekso, apie tai net negali būti nei kalbos nei dėl mano pačios fizinės savijautos tomis dienomis, nei dėl higienos.

Pamačiusi, kiek kainuoja vaikų stovykla, vilnietė neteko žado: „Jūs gal juokaujat?“

„Viena auginu du mokyklinio amžiaus vaikus – artėja vasara, kuri yra tikras galvos skausmas, kai reikia sugalvoti, kur dėti pradinukus, nes man reikia dirbti ir atostogų visą vasarą tikrai negalėsiu turėti. Tad ką daryti, kad vaikai būtų užimti, tačiau ne kosminėmis kainomis?“, – klausia tv3.lt laišką atsiuntusi Akvilė. Prieš kelias savaites pradėjau žvalgytis, kokių yra stovyklų ir kiek Vilniuje jos kainuoja.

Paskaičius apie kraupią dvimetės mirtį, vilnietė pratrūko: „Žmonės, kas jums darosi?“

„Visą dieną nerandu sau vietos po žinios, kad Marijampolėje pro langą iškrito vos dvejų mergaitė. Negaliu net įsivaizduoti, ką jaučia šios mergytės tėvai, nes pati auginu panašaus amžiaus vaikus“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Viktorija iš Vilniaus. Esu motinystės atostogose, prižiūriu du savo mažamečius vaikus ir nei akimirkai negaliu atitraukti nuo jų akių – jie į balkoną, aš iš paskos. Jie į kitą kambarį, aš kartu. Visada, visur ir kiaurą parą.

Pamatė Monikos Liu pasirodymą ir turi ką pasakyti: „Lietuviai, atsimerkite“

„Pirmasis dainų konkurso „Eurovizija“ pusfinalis prie televizorių sutraukė tūkstančius lietuvių. Vieni stipriai palaikė Lietuvos atstovę Moniką Liu, o kiti kategoriškai ir griežtai aiškino, kad lietuvė su balade „Sentimentai“ tikrai niekur nepateks. Dabar pasakysiu, ką apie tai galvoju“, – tv3.lt atsiųstame laiške rašo kaunietė Gabija. Kartais atrodo, kad mūsų lietuviai – tikri pavyduoliai.

Išgirdus, ką klasės tėvai dovanos auklėtojai, Laimai atvipo žandikaulis: „Viskam yra ribos“

„Visai netrukus mano vaikas baigs pradinę mokyklą – ketveri metai prabėgo greitai ir lengvai, todėl atėjo metas pagalvoti ne tik apie laukiančius pokyčius nuo penktos klasės, bet ir apie atsisveikinimą su pradinių klasių mokytoja. Šiuo metu mūsų klasiokų tėvai svarsto, ką padovanoti mokytojai. Kai pažiūrėjau, kas planuojama, nuėjau ieškoti raminančių“, – rašo tv3.lt skaitytoja Laima.

Vilniečių šeima palygino Palangos ir Turkijos kainas: „Nelaikykite mūsų kvailiais“

„Su šeima šiuo metu intensyviai svarstome, ką veikti vasarą. Norime paatostogauti, tačiau kai pasižiūrime, kiek kainuoja atostogos Lietuvos pajūryje, net akyse tamsu pasidaro. Toks jausmas, kad mūsų Palangėlė su ledine jūra ir viena gatve kainų prasme pranoksta šiltus kraštus“, – rašo Kristina iš Vilniaus. Mūsų šeimos planas yra savaitės trukmės atostogos liepos viduryje ir per jas mes norime pailsėti prie jūros, pasimėgauti geru oru, maistu ir niekur neskubėjimu.
Į viršų