Kruvina drama: supykęs vyras moterį užmušė smūgiais taburete, o kaltę bandė suversti kaimynei

Prieš beveik dvejus metus žiauriai nužudytos Šiaulių krašto gyventojos byloje padėtas taškas. Per išgertuves moterį užtalžęs vyras įkaltintas 9,5 metų, iš jo priteista 14 tūkst. eurų kompensacija vienai nukentėjusiajai. Kraupus nusikaltimas įvykdytas 2020 m. birželio 26-sios vakarą, laikotarpiu nuo 19.30 val. iki 21 val., viename iš butų. Būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, Stanislovas Šeirys kilus konfliktui tarp jo ir A. R., sudavė moteriai taburete ne mažiau 4 smūgių į galvą.

Panevėžyje rastas dingusio be žinios vyro kūnas

Panevėžyje penktadienį rastas dingusio be žinios vyro kūnas. Vietos policijos teigimu, 1959 metais gimusio vyro kūnas aptiktas Nevėžio upėje, Parko gatvėje, apie šeštą vakaro. Vyras buvo ieškomas kaip dingęs be žinios.

Vilniuje rastas vyro kūnas su nubrozdintu kaklu

Vilniuje penktadienį rastas vyro kūnas su nubrozdintu kaklu, pranešė Policijos departamentas. Jo teigimu, 1978 metais gimusio vyro kūnas aptiktas apie 5 val. ryto. Kazliškių gatvėje esančiame bute. Vyro kaklas buvo nubrozdintas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Skaudi nelaimė: gaisre Švenčionių rajone žuvo žmogus

Gaisre Švenčionių rajone penktadienį žuvo žmogus. Policijos departamento teigimu, gaisras Bajorų kaime esančiame name kilo apie 17.50 val. Jo metu išdegė pastato grindys. Užgesinus gaisrą, namo viduje rastas 1955 metais gimusio vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Molėtų rajone aptiktas naminukės fabrikėlis

Molėtų rajone penktadienį aptiktas naminukės fabrikėlis. Utenos apskrities policijos teigimu, naminei degtinei gaminti skirtas aparatas rastas 1958 metais gimusiam vyrui priklausančių namų pagalbinėse patalpose Dienavagių II-jame kaime. Taip pat aptikta 0,7 litro talpos butelis su skysčiu, turinčiu specifinį naminės degtinės kvapą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Biržų rajone pavogtas traktorius

Biržų rajone penktadienį pavogtas traktorius, pranešė Policijos departamentas. Policijos teigimu, vagystė pastebėta apie 12 val. Savininkas Zastaučių kaime pasigedo traktoriaus „MTZ Belarus-82“ su frontaliniu krautuvu. Nuostolis - 14 tūkst. eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Į atvirąją koloniją negrįžo nuteistasis: mačiusius prašo pranešti policijai

Iš Alytaus pataisos namų pasišalino nuteistasis, praneša Kalėjimų departamentas. Kaip teigiama pranešime, iš atvirosios kolonijos pasišalino Jokūbas Mikalauskas, gimęs 1967 m. Paskelbta nuteistojo paieška.

Vilniaus centre naktį sustabdyto visureigio BMW vairuotoja įpūtė dvi promiles

Šeštadienį po vidurnakčio Vilniuje Pakalnės gatvėje policija sučiupo girtą „BMW X3“ vairuotoją, moteriai nustatytas didesnis nei 1,5 promilės girtumas, už tokį girtumą gresia baudžiamoji byla. Apie galimai girtą vairuotoją pranešė kitas vairuotojas, jis sekė paskui įtarimų sukėlusį automobilį ir pranešinėjo, kur link važiuoja visureigis. Pirminiais duomenimis, automobilis buvo pastebėtas Islandijos gatvėje.

Vilniuje judrioje gatvėje išsitaškė nesuvaldytas BMW

Penktadienį apie 22 val. Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje, BMW atsitrenkė į atitvarus. Specialiosioms tarnyboms pranešta, kad vairuotojas pabėgo, medikų reikia šoko ištiktai keleivei merginai. Atvažiavus policijai vairuotojas grįžo. Buvo įtarta, kad vairuotojas gali būti neblaivus. Į alkoholio matuoklį jis įpūtė 0,36 prom. - tai leidžiamas kiekis, laikoma, kad vairuotojas blaivus. Aiškėja, kad BMW į avariją pateko išskriejęs iš A. Goštauto gatvės.

Šunų nuodijimo detektyvas Vilniuje: gyventojai kilogramais rinko nuodus

Šunų nuodijimo detektyvas viename iš Vilniaus mikrorajonų. Gyventojai aptiko ant žolės šimtus primėtytų mėsos kukulių su, kaip įtariama, nuodais. Suskubę juos rinkti žmonės vadinamąjį laimikį skaičiavo kilogramais. Gyventojai piktinasi, kas taip galėjo pasielgti, o policija aiškinasi aplinkybes, tačiau neatmestina, kad, kaip ir ankstesniais atvejais, bausmės nuodytojas nesulauks.

Per siaubingą avariją vairuotojas be teisių pražudė du žmones: už grotų – 4,5 metų

Prieš kiek mažiau kaip dvejus metus Vilniuje įvyko siaubinga avarija. Eismo įvykyje sudalyvavo net 5 automobiliai, o per incidentą 2 žmonės žuvo, dar 4 nukentėjo (vienas iš jų – kūdikis). Nelaimė 2020 m. rugsėjo 24-ąją įvyko Nemenčinės plento ir Saulėtekio alėjos sankryžoje. Šviesiu paros metu, apie 10.30 val. Pasitvirtino pirminė versija, kad eismo įvykis kilo dėl stipriai greitį viršijusio „Toyota Prius“ vairuotojo kaltės.

Prancūzijoje – lietuvio gelbėjimo operacija: degalinėje krauju vėmusiam vyrui į pagalbą skubėjo net Lietuvos pareigūnai

Bendrojo pagalbos centro (BPC) statistiniai duomenys rodo, kad pastaruoju metu gan dažnai tenka teikti pagalbą užsienio valstybėse esantiems Lietuvos piliečiams, kuriems dėl vienų ar kitų priežasčių nepavyksta patiems išsikviesti pagalbos numeriu 112. Tokiais atvejais BPC darbuotojai visada stengiasi padėti ir perduoti pagalbos prašymus užsienio kolegoms. Kartais tai padaryti nebūna labai sudėtinga.

Iš Baltarusijos toliau keliauja kontrabanda: muitinėje sulaikyta dar viena siunta

Traukinyje su baldų siunta iš Baltarusijos Klaipėdos muitininkai ketvirtadienį aptiko 76 dėžes cigarečių kontrabandos. Kaip penktadienį pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba, tai yra dešimtas cigarečių kontrabandos sulaikymas geležinkelio transporte Lietuvos muitinėje šiemet. Muitininkų teigimu, Kanados įmonei skirtame konteineryje buvo daugiau nei 25 tonos įvairių baldų dalių, o už jų – ir 76 dėžės nelegalių rūkalų „NZ Gold Superslim“ (38 tūkst.

Vienoje Panevėžio gimnazijų – gaisras: mokytojoms nemokėjus naudotis gesintuvu, ugnį užgesino mokinės

„Norėčiau, kad tai nebūtų nutylėta“, – laišką pradėjo naujienų portalo JP skaitytoja Asta (tikrasis vardas redakcijai žinomas), kuri atsiuntė šokiruojantį vaizdo įrašą. Jame – vakarykščiai vaizdai, kuriuose matoma kaip V. Žemkalnio gimnazijoje kilo gaisras – atvira liepsna degė šiukšliadėžė. Šokiravo abejingumas „Šiandien V. Žemkalnio mokykloje užsidegė viena iš mokyklos patalpų. Ugnį pamatė mokyklos mokinės, kurios tuojau pat bėgo pranešti mokytojoms.

Anūkas Klaipėdoje nužudė savo močiutę

Šiurpus nusikaltimas Klaipėdoje – bute peiliu sunkiai sužalota vyresnio amžiaus moteris po kelių valandų mirė ligoninėje. Policija pranešė, kad gegužės 26 d., apie 9 val. 40 min., Klaipėdoje, Šilutės plente esančiame bute peiliu buvo sužalota 1938 m. gimusi moteris. Ji buvo skubiai išvežta ir paguldyta į ligoninę. Tačiau nukentėjusioji tą pačią dieną apie 14 val. 45 min. ligoninėje mirė. Įtariamasis – 1992 m. gimęs aukos anūkas.

Teismas atmetė ieškinį dėl žalos žmogui gydymo įstaigoje užsikrėtus COVID-19

Lietuvos apeliacinis teismas panaikino Vilniaus apygardos teismo sprendimą, kuriuo pirmosios instancijos teismas iš dalies patenkino ieškovo ieškinį dėl žalos atlyginimo, kai žmogus užsikrėtė COVID-19 gydymo įstaigoje ir vėliau mirė nuo gretutinių ligų.

Į ligoninę paguldytas Druskininkuose susižalojęs mažametis

Į ligoninę paguldytas Druskininkuose susižalojęs mažametis, pranešė Alytaus apskrities policija. Jos teigimu, 2010 metais gimęs vaikas ketvirtadienį pervežtas iš Alytaus į Kauno ligoninę. Pirminiais duomenimis, vaikas susižalojo trečiadienio vakarą Druskininkuose, kai namo kieme nukrito nuo čiuožyklos.

Iš vyro Tauragėje apgaulės būdu sukčiai išviliojo 13,9 tūkst. eurų

Iš vyro Tauragėje sukčiai trečiadienį apgaulės būdu išviliojo 13,9 tūkst. eurų. Policijos departamento duomenimis, 1960 metais gimęs vyras į savo mobilųjį telefoną gavo tariamai banko pranešimą ir aktyvavo atsiųstą nuorodą. Dėl to iš banko sąskaitos apgaulės būdu buvo nuskaičiuotos piniginės lėšos. Patirtas nuostolis 13, 9 tūkst. eurų. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilniuje, Telšiuose ir Akmenės rajone rasti mirusių žmonių kūnai

Vilniuje, Telšiuose ir Akmenės rajone ketvirtadienį rasti keturių mirusių žmonių kūnai. Kaip nurodo Policijos departamentas, dviejų vyrų kūnai rasti sostinėje – namuose Apkasų ir Linksmojoje gatvėse. Tiek pirmojo vyro, gimusio 1947 metais, tiek antrojo vyro, gimusio 1968 metais, palaikai rasti irimo stadijoje. Telšiuose, Butkų Juzės gatvėje, savo namuose rastas 1963 metais gimusio vyro kūnas su kraujosruvomis nugaroje ir veide.

Mažeikių rajone du vyrai apšaudyti iš pravažiuojančio automobilio

Mažeikių rajone, Žemalės kaime, trečiadienį du vyrai, sėdėję automobilyje, apšaudyti iš kito pravažiuojančio automobilio. Kaip pranešė Policijos departamentas, iš pravažiuojančio automobilio „Peugeot“ nenustatyti asmenys iš šratinio šaunamojo ginklo iššovė šūvius į automobilyje „BMW X5“ sėdėjusius 1961 metais ir 1986 metais gimusius vyrus. Vienas jų paguldytas į ligoninę, kitas – išleistas gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Į viršų