Kriminalai ir nelaimės

 

Naujienos ir įvykiai iš policijos, teismų, Bendrojo pagalbos centro, pranešimai apie eismo ir kitokius nelaimingus nutikimus.

Netoli Širvintų apsivertė kemperis: yra nukentėjusių, driekiasi spūstis

Netoli Širvinų apsivertė „Fiat Ducato“, nukentėjo vienas žmogus. Kaip portalui tv3.lt nurodė policija, pranešimas gautas 12:21. Apsivertė kemperis Pranešta, kad kelyje A2 Ukmergė–Vilnius, ties Širvintomis, turistiniam automobiliui „Fiat Ducato“ sprogo padanga. Kemperis nulėkė nuo kelio į skiriamąją veją ir apsivertė. Į įvykio vietą išskubėjo tarnybos, yra nukentėjusiųjų. Pirminiais duomenimis, kemperiu važiavo penki žmonės, vieną merginą greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.
Kriminalai Prieš 1 val.

Žirgas su mergina Vilniuje nuspyrė motociklininką ir nujojo

Sekmadienį žirgas Vilniaus apskrityje nuspyrė motociklininką, rašo delfi. Vilniaus pareigūnai pranešimą gavo vakare. Pranešta, kad pravažiuojantį „Yamaha“ motociklą su 2007 m. gimusiu vairuotoju nuspyrė pasibaidęs žirgas. Pranešėjas nurodė, kad vadeliotoja paliko motociklininkui savo „Instagram“ paskyrą ir nujojo. Pirminiais duomenimis, jaunuolis nenukentėjo.

Pagėgių rajone rastas vyro kūnas

Sekmadienio vakarą Pagėgių rajono Vilkyškių miestelyje rastas vyro kūnas. Kaip pranešė Tauragės apskrities policija, apie 20.38 val. Johaneso Bobrovskio gatvėje esančiuose namuose rastas 1964 metais gimusio vyro kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai Prieš 5 val.

Druskininkų rajone girtas vyras smurtavo prieš mažametę

Druskininkų rajone sunkiai apgirtęs vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę. Kaip pranešė Alytaus apskrities policija, sekmadienį apie 15.30 val. Švendubrės kaime neblaivus 1985 metais gimęs vyras smurtavo prieš 2015 metais gimusią mergaitę. Vyriškiui nustatytas 3,23 promilės girtumas, jis buvo sulaikytas.
Kriminalai Prieš 5 val.

Klaipėdoje mirė į ligoninę paguldytas vyras

Sekmadienio naktį Klaipėdoje mirė į ligoninę paguldytas vyras. Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienį apie 18.24 val. į Klaipėdos ligoninę iš Lūžų gatvėje esančio buto dėl sužalojimų paguldytas 1941 metais gimęs vyras, kuris sekmadienį apie 2.48 val. ligoninėje mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai Prieš 7 val.

Naujojoje Akmenėje daugiabučio rūsyje rastas vyro kūnas

Sekmadienį Naujojoje Akmenėje rastas mirusio vyro kūnas. Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, 13.22 val. Žalgirio gatvėje esančio daugiabučio namo rūsyje rastas 1978 metais gimusio vyro kūnas be išorinių sužalojimų.
Kriminalai Prieš 7 val.

Prieš Jonines Lietuvoje fiksuoti 45 eismo įvykiai, sužeistas nepilnametis

Per ilgąjį Joninių savaitgalį, sekmadienį, Lietuvos keliuose fiksuoti 45 eismo įvykiai, per vieną jų sužeistas nepilnametis asmuo, pirmadienį skelbia Policijos departamentas. Kaip praneša policija, per užregistruotus 45 eismo įvykius iš viso sužeista 11 žmonių, iš jų vienas nepilnametis. Kaip skelbiama, keturis eismo įvykius sukėlė prie vairo sėdę neblaivūs asmenys.
Kriminalai Prieš 7 val.

Kelmėje sukčiai iš moters išviliojo 2 tūkst. eurų

Pirmadienį sukčiai iš Kelmėje gyvenančios moters pasisavino 2 tūkst. eurų. Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, nusikaltėlis apgaule pinigus pasisavino iš 1964 metais gimusios moters banko sąskaitos. Nusikalstamą veiką padaręs asmuo nenustatytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.
Kriminalai Prieš 7 val.

Tragedija Joninių naktį: Vilniuje žuvo 20-metis

Sekmadienį prieš vidurnaktį Vilniuje prie devynaukščio namo rastas žuvusio 20-mečio kūnas. Pirminiais duomenimis, vaikinas galėjo iškristi pro langą. Apie 23 valandą policija sulaukė kelių pranešimų apie įvykį Gerosios Vilties gatvėje. Skambino ir žuvusiojo artimasis, jis sakė, kad vaikinas galimai iškrito pro langą penktame aukšte. Į įvykio vietą pirmieji atvažiavę policijos pareigūnai skubino greitosios medikus. Netrukus atvažiavo greitoji, medikai nustatė, kad 20-metis nebegyvas.

Kauno rajone pavogtas biotualetas

Kauno rajone pranešta apie pavogtą biotualetą. Kaip pranešė Kauno apskrities policija, laikotarpiu nuo birželio 16 dienos 12 val. iki birželio 23 dienos 10 val. Kauno rajono Pabiržio kaime pavogtas žalios spalvos biotualetas „Super“. Padaryta turtinė žala siekia apie 600 eurų.
Kriminalai Prieš 7 val.

Panevėžio rajone rastas moters kūnas

Sekmadienio rytą Panevėžio rajone rastas moters kūnas. Kaip pranešė Panevėžio apskrities policija, apie 6.15 val. Rabikių kaime esančio gyvenamojo namo kieme rastas 1973 metais gimusios moters kūnas. Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nepastebėta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai Prieš 8 val.

Apleistame pastate Vilniuje rastas mirusio vyro kūnas

Sekmadienio vakarą apleistame pastate Vilniuje rastas mirusio vyro kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 20.30 val. M. K. Čiurlionio gatvėje esančiame apleistame pastate rastas nenustatytos tapatybės apie 60 metų amžiaus mirusio vyriškio kūnas irimo stadijos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai Prieš 9 val.

Kaune nužudytas vyras: įtariamiasis uždarytas į areštinę

Kaune sekmadienį buvo rastas vyro kūnas. Kaip nurodo policija, birželio 23 d. apie 16 val. 27 min. Kaune, Birželio 23-osios g., bute, rastas mirusio vyro, gimusio 1937 m., kūnas. Įtariamasis, gimęs 1984 m., uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai Prieš 9 val.

Apie žiaurų vyro nužudymą prabilo jo sugyventinė – aiškėja, kad mirtis pakirto virtuvėje

Toliau nagrinėjant bylą, kurioje su „kamuolinių“ grupuote siejamas Edgaras Kalasūnas kaltinamas žiauriu nužudymu, teisme pasirodė ir kitas su nužudymu siejamas asmuo – Edgaras Zapustas. Teismui nepavykus iškviesti kelių kitų žmogžudystės liudininkų, buvo pagarsinti ankstesni jų parodymai. Tarp šių liudininkų – ir žiauriai nužudyto L.Ž. sugyventinė.
Kriminalai Prieš 20 val.

Siaubingos Joninių išvakarės Kaune: nužudytas žmogus

Joninių išvakarėse Kaune nužudytas žmogus. Kauniečių spėliones apie nelaimę patvirtino pareigūnai „Gal žinot, kas atsitiko Birželio 23-iosios g.? Greitoji, du policijos autobusiukai, dvi policijos mašinos ir „STOP“ juosta“, – sekmadienį apie 17.49 val. naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė skaitytojas. „Birželio 23-iosios g. nužudytas žmogus. Vaikinas ilgais plaukais suimtas ir išgabentas policijos. Gaisrinė išpjovė duris“, – informavo dar viena kaunietė.
Kriminalai Prieš 21 val.

Protestuotojams neleidžiant nukabinti Škirpos atminimo lentos, iškviestos gausesnės policijos pajėgos

Pulkininko Kazio Škirpos atminimo lentą ginantiems aktyvistams apsistumdžius su lentos nukabinti atvykusiais „Grindos“ darbuotojais, prie Lietuvos Apeliacinio teismo rūmų atvyko sustiprintos policijos pajėgos. Pasak pareigūnų, jų darbas – užtikrinti darbus atliekančių darbuotojų saugumą. „Dėmesio dėmesio, kviečiame visus padėti, nes ruošiamasi šturmui“, – pamatęs policijos pareigūnus per garsiakalbį pranešė vienas iš protestuotojų.

Įsidėmėkite šį asmenį ir pamatę praneškite policijai: pranešama apie pabėgusį kalinį

Sekmadienį 12 val. 40 min. iš VŠĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės pabėgo nuteistasis Silvestras Kalinauskas, gim. 1999 m., praneša policija. Silvestras Kalinauskas į ligoninę buvo pristatytas iš Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinės dėl pablogėjusios sveikatos. Nuteistojo požymiai: ūgis apie 180 cm, lieso kūno sudėjimo, vilkėjo juodas sportines kelnes, baltus marškinėlius. Buvo surakintas antrankiais.

Druskininkuose pas vyrą rasta augalinės kilmės narkotikų

Šeštadienį Druskininkuose pas vyrą rasta augalinės kilmės narkotikų. Kaip pranešė Alytaus apskrities policija, šeštadienį apie 21 val. Druskininkuose, Mizarų gatvėje, asmens patikrinimo metu, pas 2000 metais gimusį vyrą šortų kišenėje rasta, kaip įtariama, augalinės kilmės narkotinės ar psichotropinės medžiagos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Kriminalai 2024-06-23

Kupiškyje sustabdytas neblaivus vairavęs policijos pareigūnas

Penktadienio rytą Kupiškyje sustabdytas automobilis „Audi Allroad“, kurį ne tarnybos metu vairavo neuniformuotas neblaivus, 0,41 prom., Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas. Kaip praneša Policijos departamentas, 1989 metais gimusiam vyriškiui surašytas Administracinių nusižengimų protokolas pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 422 str.

Kėdainių rajone pas vyrą rasta narkotikų

Sekmadienio naktį Kėdainių rajone pas vyrą rasta narkotinių medžiagų. Kaip pranešė Kauno apskrities policija, apie 1.30 val. Kėdainių rajono Dotnuvos miestelyje, pas automobilio „Volkswagen“ vairuotoją rasta galimai narkotinių-psichotropinių medžiagų. Tyrimui dėl narkotinių medžiagų vartojimo vyras pristatytas į gydymo įstaigą.
Kriminalai 2024-06-23
Į viršų