Akimirka, paliekanti randą visam gyvenimui: Lietuvoje vanduo ne kartą tragiškai pasiglemžė vaikus

Sukrečianti tragedija Vilniuje – sekmadienį Neries upėje, Žirmūnų mikrorajone, nuskendo vos 5-erių metukų vaikas.  Šis sukrečiantis atvejis dar kartą primena, kad prie vandens telkinių vaikų negalima palikti vienų nė akimirkai. Pastaraisiais metais Lietuvą sukrėtė ne viena panaši tragedija, kai tėvams teko apraudoti nuskendusius vaikus. Skaudi nelaimė sostinėje Tik ką, praėjusį sekmadienį, apie 16 val.
Kriminalai Prieš 10 val.

Vilniuje partrenktam paspirtukininkui gali tekti atlyginti vairuotojui padarytą žalą

Pirmadienį pavakare šalia T. Kosčiuškos, Olandų ir Antakalnio gatvių žiedinės sankryžos partrenktas paspirtukininkas. Apie eismo nelaimę perėjoje tarnyboms pranešta maždaug 18-ą valandą. Jauną vyrą su paspirtuku partrenkė iš žiedo Žirmūnų tilto link išvažiuojantis visureigis „Honda“. Anot liudininkų, smūgis buvo smarkus, išdužo visureigio priekinis stiklas. Vaikinas su „Bolt“ paspirtuku  rimtesnių sužalojimų išvengė – medikų pagalbos jis atsisakė.
Kriminalai Prieš 12 val.

Tarnybų sujudimas: Tauragės rajone dega komercinės paskirties pastatas.

Bendrasis pagalbos centras praneša apie gaisrą Tauragės rajone.  Skelbiama, kad Tauragės r. sav., Tauragės sen., Taurų k., Laimučio Litvinaičio g. dega komercinės paskirties pastatas. Pranešimo apie įvykį BPC sulaukė 14.46 val. Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės ir Tauragės raj. priešgaisrinės gelbėjimo pajėgo.Informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.
Kriminalai Prieš 15 val.

Kretingos rajone užsiliepsnojo Joskaudų miškas

Bendrasis pagalbos centras praneša – Kretingos rajone dega miškas.  Pranešimo apie Kretingos r. sav., Kretingos sen., Rūdaičių k. degantį Joskaudų mišką BPC sulaukė pirmadienį apie 14 val. 14 min.  Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos, Kretingos ir Palangos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.
Kriminalai Prieš 15 val.

Ugniagesiai užgesino Vilniuje Maskvos namų pastate kilusį gaisrą

Ugniagesiai pirmadienį po pietų užgesino Vilniaus centre, Maskvos namų pastate, kilusį nedidelį gaisrą. „13.41 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad pirmame pastato aukšte matomos liepsnos, septynių aukštų neeksploatuojamas pastatas A. Juozapavičiaus gatvėje“ , – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė. Į įvykio vietą buvo išsiųstos dvi ugniagesių autocisternos ir automobilis su kopėčiomis. Pasak E. Zdanevičienės, 14 val.
Kriminalai Prieš 16 val.

Gaisras Šalčininkų rajone: atvira liepsna dega namas

Bendrasis pagalbos centras praneša – Šalčininkų rajone atvira liepsna dega namas.  Pranešimo apie gaisrą  Šalčininkų r. sav., Dieveniškių sen., Skaivonių k. BPC sulaukė apie 13.42 val.  Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.
Kriminalai Prieš 16 val.

Ugniagesiai iš automobilių vadavo vaikus

Gargžduose ir Mažeikių rajone ugniagesiai iš automobilių išvadavo du vaikus. Sekmadienį, 15.35 val., gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajone, Gargžduose, sodų bendrijoje „Gargždelė“, vaikas užsirakino automobilyje. Ugniagesiai išdaužė automobilio BMV X3 langą, atidarė dureles ir išlaisvino mergaitę, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Kitas pranešimas buvo gautas 16.17 val.
Kriminalai Prieš 17 val.

10-metis berniukas sėdo ant motociklo, susidūrė su „Ford“ ir susižeidė

91
Jonavos rajone avariją sukėlė motociklą vairavęs 10 metų berniukas. Kaip pranešė policija, avarija įvyko sekmadienį, apie 17.19 val., Dumsiškių kaime. Motociklą KTM 625 SXC vairavo mažametis. Žvyrkelio tiesiame ruože motociklas įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Ford Galaxy“, vairuojamu 72 metų vyro. Nukentėjo motociklą vairavęs 10 metų berniukas.

Klaipėdoje degė balkonas

Klaipėdoje pirmadienį degė balkonas, žmonės per gaisrą nenukentėjo, ugnis buvo nuslopinta vos per 15 minučių po pranešimo gavimo. 12.25 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gautas pranešimas, kad Šilutės plente 42 dega balkonas. „Penkių aukštų name, ketvirtame aukšte esančiame balkone atvira liepsna degė daiktai, pagal pirminę informaciją, nukentėjusiųjų nefiksuota. 12.40 val.
Kriminalai Prieš 18 val.

Pareigūnai aiškinasi, kas „priglaudė“ svetimą rankinę

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet balandžio 7 d. apie 11:55 Kaune, Raudondvario pl., autobusų sustojimo aikštelėje, pavogta rankinė su asmeniniais daiktais. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos. Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr.
Kriminalai Prieš 18 val.

Klaipėdoje – vagystė ir muštynės baruose

Savaitgalį viename Klaipėdos bare įvykdyta vagystė, į kitą pareigūnai kviesti dėl muštynių. Kaip pranešė uostamiesčio policija, pirmadienio naktį, apie 2.31 val., Klaipėdoje, Taikos prospekte, nenustatytas asmuo,  įsibrovęs į baro patalpas, iš kasos aparato paėmė apie 50 eurų. Jis taip pat nuo lentynos paėmė keturis butelius įvairių alkoholinių gėrimų, nuo baro paėmė apie 15 pakelių įvairių cigarečių ir pasišalino. Žala tikslinama, dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai Prieš 19 val.

Šilalės rajone dėl gaisro iš daugiabučio buvo evakuotas 21 žmogus

Sekmadienio naktį Šilalės rajone dėl gaisro iš daugiabučio buvo evakuotas 21 žmogus. Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, 2.46 val. buvo gautas pranešimas, kad Pajūrio seniūnijoje Keberkščių kaime, Nemylo gatvėje, dega butas daugiabučiame gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, butas degė atvira liepsna. Iš degančio buto buvo išvesti du vyrai. Vienas vyras apsinuodijo degimo produktais, jis išvežtas į ligoninę.
Kriminalai Prieš 20 val.

Teismui perduota byla dėl narkotikų siuntimo į Lietuvą

Teisėsaugos pareigūnai baigė tirti ir teismui perdavė bylą dėl narkotikų siuntimo į Lietuvą iš Vokietijos ir Nyderlandų. Narkotikų vertė juodojoje rinkoje viršija 150 tūkst. eurų, pirmadienį pranešė prokuratūra. Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Mantas Jurkėnas baigė ikiteisminį tyrimą, jame du Jonavos ir vienas Panevėžio rajono gyventojai kaltinami labai didelio kiekio psichotropinių medžiagų gabenimu kontrabanda į Lietuvą.
Kriminalai Prieš 20 val.

Policija prašo pagalbos: ieško mačiusių mirtiną avariją Vilniuje

Sostinės pareigūnai prašo gyventojų pagalbos. Ieško eismo įvykio, kurio metu žuvo žmogus, liudininkų. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 3-iajame skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal požymius nusikaltimo, numatyto LR BK 281 str. 5 d., dėl eismo įvykio, kurio metu šių metų gegužės 25 d. apie 9 val. 25 min.
Kriminalai Prieš 20 val.

Darbymetis gelbėtojams jau prasidėjo: iš jūros išgelbėtas vyras

Palangoje, Baltijos jūroje, ugniagesiai ir pajūrio gelbėtojai išgelbėjo vyrą. Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, penktadienio vakarą, po 17 val., buvo gautas pranešimas, kad Nemirsetos šunų paplūdimyje draugas neišplaukia iš jūros, nuo kranto – apie 20 metrų. Kai atvyko ugniagesiai, du paplūdimio gelbėtojai vyrą jau buvo priplukdę prie kranto. Du ugniagesiai gelbėtojai su hidrokostiumais padėjo vyrui išlipti iš vandens.
Kriminalai Prieš 20 val.

Birštono savivaldybėje automobilis sužalojo pėsčiąją

Birštono savivaldybėje sekmadienį automobilis sužalojo kelkraščiu ėjusią 90-metę pėsčiąją. Kaip pranešė policija, avarija įvyko apie 12.50 val. Škėvonių kaimo ribose. 40-metis vyras, vairuodamas automobilį „Opel Vivaro“, pirminiais duomenimis, važiuodamas atbuline eiga, nepastebėjo ir partrenkė kelkraščiu ėjusią 90-metę pėsčiąją. Nukentėjusioji išvežta į gydymo įstaigą.
Kriminalai Prieš 20 val.

Vilniuje nuskendusio 5-mečio tragedija: kūną pastebėjo baidare plaukiantis žmogus

64
Vilniuje sekmadienį Neries upėje, Žirmūnų mikrorajone, nuskendo vos 5-erių metukų vaikas.  15.57 val. buvo gautas pirminis pranešimas, kad Žirmūnų mikrorajone pradingo mažametis vaikas. Dingusio vaiko ieškojo gausios gelbėtojų pajėgos, atvyko ir narai. Galiausiai berniuko kūnas sekmadienį aptiktas netoli Žirmūnų paplūdimio. Naujienų portalas tv3.lt išsiaiškino, kad policijai paskambino mažamečio motina. Ji teigė, kad iš vaikų žaidimo aikštelės pabėgo jos 5 metų sūnus.

Prie Šiaulių kalėjimo rastas, paketas, kaip įtariama, su narkotikais

Prie Šiaulių kalėjimo sekmadienį rastas paketas, kaip įtariama, su narkotikais. Kaip pranešė policija, 16.54 val. Šiauliuose, Trakų gatvėje, žolėje, netoli Šiaulių kalėjimo, rastas polietileninis paketas su sintetinės kilmės biria, įtariama, narkotine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.
Kriminalai Prieš 21 val.

Skaudi nelaimė Kaune: perėjoje partrenktos dvi merginos

Pirmadienio rytą Kauno Veiverių gatvėje užfiksuoti pareigūnai ir du greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Pagalbos prireikė gatvėje parblokštoms merginoms. „Kažkas rimto Veiverių g. prieš 8 val. Dvi greitosios, dvi policijos. Ties pėsčiųjų šviesoforu“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė skaitytoja. Anot Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčio pareigūno, apie 7.10 val. Veiverių g. automobilis „Opel“ kliudė dvi jaunas merginas.
Kriminalai Prieš 21 val.

Panevėžyje, sostinėje bei Ignalinos apylinkėse smurtauta prieš nepilnamečius

Vilniuje, Panevėžyje ir Ignalinos apylinkėse smurtauta prieš nepilnamečius vaikus. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, šeštadienį gautas pranešimas, jog penktadienį, apie 19 val., Vilniuje, bute, moteris, gimusi 1987 metais, smurtavo prieš savo 13-metį sūnų. Kitas atvejis fiksuotas Panevėžyje, Laisvės alėjoje. Anot pareigūnų, sekmadienį, apie 17 val., vyras, gimęs 1985 metais, smurtavo prieš penkiolikmetį. Savo ruožtu Utenos policija pranešė, jog sekmadienį, apie 19.40 val.
Kriminalai Prieš 21 val.
Į viršų