Video naujienos

 

Video naujienos yra aktualios informacijos ir įvykių pristatymas per vaizdo medžiagą. Įvairios naujienos, aktualūs ir linksmi vaizdo įrašai.

Pasiruošimas iškilmingai šventei baigėsi tragedija: susidūrus sraigtasparniams žuvo 10 žmonių

Malaizijoje šventės repeticija baigėsi tragedija – ore susidūrė du kariniai sraigtasparniai ir su trenksmu nukrito ant žemės. Dešimt žmonių, tą lemtingą dieną pakilusių į dangų, žuvo vietoje. O Los Andžele vienam tinklaraštininkui pavyko nufilmuoti neįprastą lėktuvo nusileidimą, o Libane dėl gamtinių anomalijų lėktuvas apskritai negalėjo pakilti. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Malaizijoje sraigtasparniai užkliudė vienas kitą ir milžinišku greičiu rėžės į žemę.
TV3 Žinios Prieš 1 val.

Su ruse atsisakiusi kovoti boksininkė Ana Starovoitova sutikta kaip čempionė: „Šitas medalis man įsimintiniausias“

Ketvirtadienio popietę į Vilnių iš Serbijos grįžo Europos bokso čempionate bronzą iškovojusi lietuvė Ana Starovoitova. 31-erių klaipėdietė šiame čempionate galėjo iškovoti ir pačią skambiausią savo karjeros pergalę, tačiau nusprendė išreikšti paramą Ukrainai ir atsisakė pusfinalyje kovoti su ruse Nune Asatriana.

DIENOS PJŪVIS. Kodėl kaunietis už prekybą „šienu“ nuteistas kaip už moters išžaginimą?

Savaitės pradžioje sostinės Nepriklausomybės aikštėje buvo organizuojama palaikymo akcija už prekybą kanapių produktais nuteistam Martynui Simanynui.

Ugnė Zavistauskaitė priėjo svarbų gyvenimo etapą: aš esu graži, protinga, talentinga

Didysis salsamanų nuotykis Havanoje tęsiasi. Šokėjai ir toliau vietiniams gyventojams pasirodo skurdžiose Havanos gatvėse ir atranda naujas savo asmenybės puses. Salsamanų dalyvė aktorė Ugnė Zavistauskaitė pasidalijo, kad tik šio projekto dėka pagaliau pamilo save ir atskleidė, kokią klaidingą nuomonę visuomenė susidaro apie scenos žmones.  Aktorės Ugnės Zavistauskaitės ir jos partnerio Alfredo poroje pagaliau įsivyravo harmonija.

Prieš pasaulio čempionatą Vilniuje – optimistinės Dainiaus Zubraus prognozės: „Esame pajėgūs laimėti visas varžybas“

Balandžio 27 dieną Vilniuje startuoja tarptautinis ledo ritulio turnyras, kuriame Lietuvos rinktinė varžysis su tokiomis šalimis kaip Ukraina, Kinija, Estija, Ispanija ar Nyderlandai. Iki gegužės 3 dienos vyksiančiose „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ kovose neabejotini favoritai yra ukrainiečiai, kurie vasarį vykusioje olimpinėje atrankoje nušlavė visus savo varžous ir patko į finalinį atrankos etapą.
Video naujienos Prieš 5 val.

Panevėžyje siaučia vagys: jau apšvarino 8-ą parduotuvę

Neeilinės balandžio dienos Panevėžyje – vagys brovėsi į parduotuves, kepyklas, kirpyklą ir net batų taisyklą. Tuštino kasos aparatus ir seifus, pavogė ir didžiulį pliušinį meškiną. Nukentėjusieji įsitikinę, kad savaitgalį siautėjo greičiausiai ne vienas vagišius. Policija apie įtariamuosius dar nepraneša. O žmonės persigandę, kad mieste siaučia organizuotų plėšikų gaujos.
TV3 Žinios Prieš 21 val.

Tragedija Italijoje: du pitbuliai sudraskė 15 mėnesių berniuką

Italijos kaimelyje siaubinga drama. Du pitbulių mišrūnai šunys iš motinos rankų išplėšė vos penkiolikos mėnesių berniuką ir jį mirtinai sudraskė. Moteriai į pagalbą skubėjo brolis, tačiau jam vaiko išgelbėti nepavyko. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Italijos kaimelyje prie Salerno du pitbulių mišrūnai sudraskė vos 15 mėnesių berniuką. Jo gyvybės medikams išgelbėti nepavyko – mažylis nuo sužalojimų mirė.

Laisvės partija nuo ministerijos laiptų pranešė kaip finansuoti gynybą: „Turime 3 pasiūlymus“

Politikų bandymai surasti papildomų pinigų gynybai jau tampa politiniu farsu. Laisvės partija nusprendė surengti atskirą priešrinkiminį idėjų pristatymą – siūlo mažinti savivaldybėms tenkančią pinigų sumą, taip pat didinti akcizus degalams, alkoholiui ir tabakui. Siūlo naikinti ir dyzelino lengvatą ūkininkams. Lietingą vidurdienį vyko sujudimas prie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos. Ten rinkosi Laisvės partijos nariai ir gerbėjai.

Radzevičius netyčia įsigijo augintinį, kurio neplanavo: akvariume dingo visos mažos žuvytės

Žurnalistas, keliautojas, o dabar jau ir ūkininkas Vytaras Radzevičius savo gyvenimo nuotykiais itin mėgsta dalintis su visa Lietuva. Pasidalijo ir tuo, jog visą gyvenimą gyvenęs mieste, vyras netikėtai išsikėlė į kaimą ir tapo tikru fermeriu. Šią savaitę Vytaras apsilankė TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, kur atskleidė, kad miesto tvaiko visai nepasiilgsta bei papasakojo apie netikėtai įsigytą augintinį.

Politologė Rima Urbonaitė apie prezidento rinkimus: daugelis mato Ingridą Šimonytę pavargusią ir neretai piktą

Iki prezidento rinkimų liko mažiau nei trys savaitės, o rinkimai atrodo tik įsibėgėja. Tačiau politologė Rima Urbonaitė sako, kad rinkimų kampanija vangi dėl to, kad daugelis tiki prezidento Nausėdos pergale – net jo konkurentai. Štai pagal apklausas premjerė Ingrida Šimonytė kovoja dėl patekimo į antrą turą ir pergalė jai neprognozuojama. Politologė sako, kad premjerė susigadino savo gerą įvaizdį, o dabar daugelis ją mato pavargusią ir neretai piktą.

Gyventojai nesupranta, kas vyksta Liepynės kapinėse: įprastos tvarkos – nė kvapo

Sostinės Liepynės kapinėse besiilsinčių žmonių ramybę drumsčia Vilniaus savivaldybės ir du dešimtmečius kapines prižiūrėjusios privačios įmonės konfliktas. O štai kenčia dėl to mirusiųjų artimieji, likę be aiškios informacijos, kas už ką atsakingas, o svarbiausia – likę be vandens. Įmonė, iki šiol tiekusi vandenį lankytojų reikmėms, uždraudė naudotis vandens gręžiniu kapinėse. Tad nusiplauti rankas ar įmerkti vieną kitą gėlės žiedą lankytojai gali nebent atsinešę savo vandens.
TV3 Žinios Prieš 23 val.

Jonas prašo antro šanso, tačiau Violeta negailestinga: „Jausmų seniai nebeliko“

Jonas bando išgelbėti skęstantį šeimos laivą ir prašo mylimosios paskutinio šanso. Su Violeta jiedu turi vaikelį, tačiau poros santykiai yra labai sudėtingi – nors ir būta gražių dienų, bet šiandien jauną tėvą moteris išvarė iš namų. Vyras sako, kad mylimoji sunkią valandą turėjo jį palaikyti ir ištiesti ranką, bet vietoj to, ji esą nusigręžė ir išvarė jį iš namų.  Šeimos konflikto detales aiškinosi „TV pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva.
TV pagalba Prieš 23 val.

Nufilmuota, kaip 15-metis Vilniuje motoroleriu bėgo nuo policijos: jį gaudė beveik pusvalandį

Nufilmuotos paauglio su motoroleriu gaudynės Vilniuje. Teisės vairuoti neturintis vaikinas nuo policijos spruko į Vilniaus rajoną, apsukęs lanką grįžo į Vilnių, kur galiausiai buvo užspeistas policijos. Pasivažinėjimo 15-metis vaikinas tikriausiai nepamirš niekada. Paauglį netoli Valstybės saugumo departamento sustabdė policijos pareigūnai. Teisės vairuoti neturintis 15-metis, kiek padvejojęs, ką daryti, nusprendė sprukti.

Gerda Žemaitė prabilo apie plastines operacijas: „Negalėjau žiūrėti į savo nuotraukas“

Šį trečiadienį TV3 laidoje „TOP 3“ – nuo grožio temos ir bręstančių skandalų, iki naujausio hito, skirto… Šiaurės Korėjos diktatoriui. Kodėl propagandiniai chorai savo lyderį garbina šįkart? Dėl kokių priežasčių skandalingos Vilniaus reklamos užsakymu pagarsėjusi savivaldybės įmonė „Go Vilnius“ ir vėl traukia akį? Galiausiai, kiek iš tiesų kainuoja būti gražiu žmogumi, jei nesi iki galo savimi patenkintas? Gražius žmones matome kasdien – jie mojuoja mums iš TV ekranų, siūlo kremus soci...

Ruta Lee atvėrė namų Holivude duris: „Gal ta mano kalba senoviška, kaimiška, alia kitap nemoku“

Tikėtina, kad Los Andžele, o ypač Holivude retai sutiksi žmogų, žinantį kad aktorė Ruta Lee kalba ne tik lietuviškai, bet – ir tobula dzūkiška tarme, būdinga vaizdingoms Daugų miestelio apylinkėms. Būtent iš čia kilę jos tėvai – emigrantai iš Lietuvos Marytė ir Juozas Kilmoniai. „Ruta iš Holivudo“ – tai įkvepiantis pasakojimas apie legendinės lietuvių kilmės aktorės Rūtos Kilimonytės-Lee gyvenimo ir karjeros kelionę, atvedusią ją iki pat Holivudo aukštumų ir pėdsako Šlovės alėjoje.

DIENOS PJŪVIS. Parama Ukrainai: ar vėluojantys Vakarai suteiks tai, ko labiausiai trūksta?

JAV Senatas vėlai antradienį patvirtino beveik 61 mlrd. JAV dolerių (57,3 mlrd. eurų) pagalbos paketą Ukrainai, kuri daugiau kaip dvejus metus kovoja su plataus masto Rusijos invazija. Tai įvyko praėjus kelioms dienoms po to, kai JAV Atstovų Rūmai priėmė keturis, iš viso 95 mlrd. dolerių (89,1 mlrd. eurų) vertės įstatymų projektus, kuriais taip pat patvirtinta karinė pagalba Taivanui ir sustiprinta Izraelio gynyba.

Mergaičių tvirkinimu kaltinamą Algimantą Ulvidą sumušęs kaunietis persigalvojo: sutartos žalos nemokės

Kumščius į darbą prieš mergaičių tvirkinimu kaltinamą striptizo šokėją Algimantą Ulvidą paleidęs ir jam nosį suknežinęs kaunietis Tomas Jakutis kalėjimo išvengė. Bet turės paploninti piniginę ir mokytis valdyti smurtinį elgesį. Tokį verdiktą pirmadienį priėmė Kauno apylinkės teismas.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Degalinėje nepilnamečių mergaičių tvirkinimu kaltinamam Algimantui Ulvidui kumščiu suknežinęs nosį kaunietis Tomas Jakutis išgirdo teismo verdiktą.

„Clippers“ vėl terorizavęs Luka Dončičius padėjo išlyginti serijos rezultatą

Įspūdingai puolęs Dalaso „Mavericks“ duetas išlygino NBA Vakarų konferencijos aštuntfinalio serijos rezultatą 1-1. Jasono Kiddo auklėtiniai antrosiose rungtynėse atsirevanšavo Los Andželo „Clippers“ ekipai 96:93 (23:19, 22:22, 20:25, 31:27) ir perėmė namų aikštės pranašumą. Per visą dvikovą pirmaujanti komanda keitėsi 10 kartų, rezultatas lygus buvo 9 sykius ir nei vienas klubas neturėjo dviženklio pranašumo. Luka Dončičius šiose rungtynėse rinko sau įprastus skaičius prieš „Clippers“ ekipą.

Shaqo pasiekimą pakartojęs Pascalis Siakamas padėjo „Pacers“ perimti namų aikštės pranašumą

NBA Rytų konferencijos aštuntfinalyje Pascalio Siakamo vedamiems Indianos „Pacers“ krepšininkams pavyko atimti aikštės pranašumą iš Milvokio „Bucks“. Penktas rungtynes be traumuoto lyderio Giannio Antetokounmpo žaidę „Elniai“ šįkart neatilakė prieš fantastikšai puolusią Ricko Carlisle'o ekipą 125:108 (30:26, 30:29, 32:28, 33:25). Kaip ir pirmajame serijos mače nesustabdomas vėl buvo kamerūnietis P. Siakamas.

Policija nutyli dalį sukrečiančių nusikaltimų, nuo žurnalistų saugo įtariamuosius: žmonėms tenka išvadas daryti patiems

Ginti, saugoti, padėti, ar nuslėpti nusikaltimus ir tylėti? Toks klausimas pastaruoju metu kyla apie šalies policiją. Daugėja atvejų, kai ši nuslepia nuo visuomenės įvairius neeilinius ir sukrėsti galinčius nusikaltimus. Dažniausiai policija į suvestines neįtraukia seksualinių užpuolimų ar net išprievartavimų, kai nusikaltimai įvykdomi viešose vietose.
Į viršų