Naujos „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ žaidimo taisyklės: ne visus dalyvius jos sužavėjo

Antrasis ilgai laukto populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas jau prasidėjo! Pirmoje laidoje Vytautas Mikaitis atskleidė naujas projekto taisykles. Jų tikslas – padidinti realybės šou dalyvių asmeninę atsakomybę leidžiant bendro prizinio fondo pinigus.  Praėjusiais metais žaidimo taisyklės buvo tokios: dalyviai turėjo išgyvenimui būtinus daiktus pirkti iš bendro žaidimo prizinio fondo, 30 tūkst. eurų.
Video Prieš 7 val.

Šokiruojantis ukrainiečių vaizdo įrašas iš fronto: „Čia kenčia ir miršta geriausi“

Wagner“ vadeiva Jevgenijus Prigožinas plūstasi, kad Rusijos kariai bėga iš pozicijų prie Bachmuto. Tai, kad dalį teritorijos atsikovojo ukrainiečiai, jis vadina gėda. Tačiau ne mažesnė gėda „Wagner“ samdiniams tai, kad dar gegužę juos apšaudė ne kas kitas, o savi – rusų kariai. Vieną jų galvažudžiai sučiupo ir iškvotė – esą buvo girtas, o į „Wagner“ taikėsi iš neapykantos. Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže. Bachmutas, kaip ir jo apylinkės, atrodo vaiduokliškai.
Video naujienos Prieš 8 val.

Tiesiogiai: prasideda realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“: intrigų netrūksta jau pirmojoje laidoje

Antrasis ilgai laukto populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas prasideda! Naujos kartos televizijos Go3 žiūrovai jau gali pasinerti į net mėnesį laiko truksiančią nesibaigiančią transliaciją tiesiogiai iš Pietų Ispanijos, o TV3 eteryje šį vakarą įvyks pirmosios, ypatingos laidos premjera.

Vilniuje Neryje nuskendus 5-mečiui, žmonės – sukrėsti: pasakoja, kaip viskas vyko

Savaitgalis paženklintas kraupia nelaime. Prie namų žaidimų aikštelėje žaidęs 5-metis berniukas dingo, o po valandos upe plaukęs baidarininkas už kilometro mažylį rado nuskendusį Neryje. Policija teigia, kad gelbėtojai dar bandė berniuką gaivinti, bet jo gyvybės išgelbėti nepavyko.   Tarp vietos, kur berniukas žaidė ir dingo, o vėliau buvo rastas – daugiau nei kilometras.  „Upėje baidare plaukęs vyras informavo, kad šalia Žirmūnų paplūdimio pastebėjo plūduriuojantį vaikučio kūną.

Lietuvių kalbos egzaminą moksleiviai laikė su baime – dalis neatsimena, apie ką rašė

Lietuvių kalbos brandos egzaminu šiandien prasidėjo sesija šalies abiturientams. Paaiškėjo, kad savaitgalį neva nutekintos egzamino temos buvo melagingos, o patys moksleiviai taip jaudinosi, kad užvėrę mokyklų duris negalėjo prisiminti, kokias temas buvo pasirinkę. Nacionalinė švietimo agentūra tikisi, kad prasidėjusios sesijos egzaminų rezultatai bus geresni. Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.

Aldonos artimieji teigia, kad Kauno ligoninėje ji buvo pririšta: prabilo ir palatos kaimynė

189
Pablogėjus sveikatai į Kauno ligoninę paguldytą senolę artimieji kitą rytą rado su mėlynėmis ant rankų. Pagal likusias žymes artimieji spėja, kad moteris naktį buvo pririšta. Tai papasakojo ir palatos kaimynė. Tačiau ligoninė neigia, esą apie tai neturi jokių įrašų. Artimieji įtaria, kad darbuotojos galėjo nuslėpti informaciją. Į Kauno ligoninę Geriatrijos skyrių dėl pablogėjusios sveikatos paguldytą senolę kitą rytą aplankę artimieji nustėro – ant jos rankų išvydo didžiules mėlynes.
189 Video Prieš 9 val.

Lietuvos tinklaraštininkė skausmą ėmė skandinti alkoholyje: gyvenimas dužo į šipulius

Dviejų vaikų mama Eglė Juozaitienė neslepia: buvo aktyvi mama, žmona, mados tinklaraščio kūrėja. Atrodė, kad gyvenimas einasi sklandžiai, tačiau netrukus pajuto, kaip viskas ėmė keistis. Panikos atakos, netrukus ir depresija, skausmo skandinimas alkoholyje, stiprūs vaistai. Iš aktyvios jaunos mamos Eglė tapo liūdna ir niekuo nebesidominčia moterimi.

TV3 ŽINIOS. Nuskendo penkiametis; „Skaidrinam“ atkeliavo į Ignaliną; prekybos centrų pelnai

Savaitgalis paženklintas kraupia nelaime. Prie namų žaidimų aikštelėje žaidęs 5-metis berniukas dingo, o po valandos upe plaukęs baidarininkas už kilometro mažylį rado nuskendusį Neryje. Policija teigia, kad gelbėtojai dar bandė berniuką gaivinti, bet jo gyvybės išgelbėti nepavyko. Kaip nelaimė galėjo įvykti, pareigūnai kol kas nedetalizuoja. O čekučių skandalas pasivijo Ignaliną. Paaiškėjo, kad vienas tarybos narys pagerino rekordą, mat degalus pylėsi su 112-a skirtingų banko kortelių.

TV3 Žinios. Aiškėja daugiau apie mirusį penkiametį; Ignalinoje – kortelių panaudojimo rekordas; Abiturientai laikė pirmąjį egzaminą;

Savaitgalis paženklintas kraupia nelaime. Prie namų žaidimų aikštelėje žaidęs 5-metis berniukas dingo, o po valandos upe plaukęs baidarininkas už kilometro mažylį rado nuskendusį Neryje. Policija teigia, kad gelbėtojai dar bandė berniuką gaivinti, bet jo gyvybės išgelbėti nepavyko. Kaip nelaimė galėjo įvykti, pareigūnai kol kas nedetalizuoja. Čekučių skandalas pasivijo Ignaliną. Paaiškėjo, kad vienas tarybos narys pagerino rekordą, mat degalus pylėsi su 112-a skirtingų banko kortelių.

Tiesiogiai: startuoja realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pokalbis su vedėju Vytautu Mikaičiu

Jau nuo šiandien, birželio 5-osios, startuoja antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo. Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 val.

DIENOS PJŪVIS. Lietuvą krečia pedofilijos skandalai – kaip tai paveiks bažnyčią ir visuomenę?

Po naujienų portale pasirodžiusio 19-mečio liudijimo apie kunigo Kęstučio Palikšos seksualinius veiksmus prieš jį, po savaitės tylos pasisakė ir arkivyskupas Gintaras Grušas. Arkivyskupas atsiprašo tikinčiųjų, kad neišsiaiškino dėl ko kunigo Palikšos darbo vietoje buvo atliekama krata po kurios kunigas buvo nuteistas dėl vaikų pornografijos laikymo. Arkivyskupas tikina, kad kunigo tarnystė iki šių įvykių buvo nepriekaištinga, tačiau paaiškėjo ir kita istorijos dalis.

Šis būdas sumažina mėnesinių skausmus: gailėsitės nepabandžiusios

Moterys sutiks, kad mėnesinių skausmai neretai būna labai stiprūs. Kartais net nėra galimybės dirbti, nes savijauta išties būna prasta. Šeimos gydytojas Irmantas Aleksa naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ sako, kad mėnesinių skausmus palengvinti galima, tereikia žinoti kelis patarimus. Skausmai vargina ir paaugles Jo teigimu, nors pacientės, kurios skųstusi mėnesinių skausmais, nėra kasdienybės, vis tik jas patiria 9 iš 10 moterų.
Sveikatos DNR Prieš 21 val.

Trečią kartą girtutėlio prie vairo sugauto vyriškio fiasko: „Gal susitarsim?“

Policijai buvo pranešta apie galimai neblaivų vairuotoją, kuris išvažiavo iš prekybos centro aikštelės. Pilietiškas vyriškis nutarė užbėgti blogiausiam scenarijui už akių ir pats sustabdė įtartiną automobilį. Konflikto metu buvo panaudotos ašarinės dujos, o tada vairuotojas paliko mašiną ir pasišalino pėsčiomis. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Toli nueiti pilietis nespėjo ir greitai buvo sučiuptas į įvykio vietą atskubėjusių pareigūnų.

Tiesiogiai. TV3 televizijos 30-mečio specialioji laida: garsenybės pasakoja tai, ko dar niekam nėra sakiusios

Jau du sekmadienius iš eilės žiūrovus džiuginęs „TV30 gimtadienio šou“ priartėjo prie pabaigos – šią savaitę savo ekranuose išvysime paskutinę šventinę laidą. Jos metu garsenybės ne tik pasakos tai, ko dar niekam nėra sakiusios, bet ir šluostysis juoko ašaras – laukia daugybė malonių prisiminimų ir įtraukiantis šventinis žaidimas!  Paskutinėje laidoje dalyvaus dar 8 puikiai žinomi šalies žmonės.
TV30 2023-06-04

Valinskas prisiminė Seimo pirmininko postą: aš buvau vienas iš idiotų politikų

Nuo 2010 m. TV3 eteryje „Auksinių svogūnų“ apdovanojimus stebėję žiūrovai juokėsi iki ašarų. Šių apdovanojimų metu įvertinami labiausiai nusikalbėję ir prisidirbę politikai. Arūnas Valinskas prisiminė, kad ir jam šių apdovanojimų metų buvo skirtas išskirtinis muzikinis numeris. Laidoje „TV30 gimtadienio šou“ Arūnas dalinosi prisiminimais apie žiūrovus prie televizijos ekranų prikausčiusią laidą.
TV30 2023-06-04

TV3 Žinios. Karinės jūrų pajėgos vykdys dideles pratybas; Šimonytė ir Čmilytė-Nielsen sveikina su Tėvo diena

Seimo pirmininkė ir premjerė sveikina su Tėvo diena: jie svarbūs vaiko vertybėms, ateičiai. Lietuvos kariuomenės Karinės jūrų pajėgos kitą savaitę vykdys didžiausias 2023 metų organizuojamas pratybas „Audros smūgis 2023“. Nacionalinis kibernetinio saugumo centras atliko mobiliosios programėlės „TikTok“ kibernetinio saugumo analizę ir rekomenduoja šios programėlės nenaudoti tarnybiniuose telefonuose.  Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje.

9 vaikų tėvo gyvenimas iš pašalpos atrodo kraupiai: Romas gauna 180 eurų

413
Romo istorija kelia šiurpą, kai žuvo žmona jis vienas užaugino 9 našlaičiais likusius vaikus. Deja, tai ne vienintelė vyrą užklupusi nelaimė. Dokumentai, liudijantys apie darbo stažą, prieš keliolika metų sudegė, todėl Romas jau 13 metų negauna valstybinės pensijos. Vargstančiu senoliu susirūpino kaimynas, kuris ir pakvietė „TV Pagalbos“ komandą. Pasak jo, Romas gyvenimu nesiskundžia, tačiau jo gaunama išmoka akivaizdžiai per maža.

Žmonės nustojo pirkti baldus: kuo toliau, tuo didesnė krizė kyla

Svarbiausia Lietuvos pramonės šaka – medienos sektorius – išgyvena krizę. Per metus medienos gamyba sumažėjo net trečdaliu. Pasak ekonomistų, tai didžiausias nuosmukis per 14 metų. Verslininkai sako, kad dėl padidėjusių palūkanų, infliacijos ir karo Ukrainoje didelė dalis Europos gyventojų paprasčiausiai nebeperka baldų. Pramonininkai skaičiuoja milijardinius nuostolius, atleido virš dviejų tūkstančių darbuotojų, per metus jau bankrutavo 15 medienos pramonės įmonių.

Kibirkštys dėl užsienio politikos: trūksta kuklumo ir susitelkimo

Lietuvos politikai jau daugiau nei metus negali pasirašyti susitarimo dėl užsienio politikos, ilgą laiką vyko aršios diskusijos dėl vokiečių brigados, skaldo ir skirtingi požiūriai į Kiniją. Buvęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius įsitikinęs – gynyba ir saugumas yra valstybės klijai, todėl tokiais klausimais diskusijų neturėtų kilti. Audronis Ažubalis, taip pat buvęs užsienio reikalų ministras, ragina partijų atstovus būti kuklesniems, jei norima pasiekti sutarimą.

Dėl lėšų įsisavinimo padai svyla ir seimūnams: „Kiek priklausydavo, tiek ir paimdavau“

Nors dabar daugelio akys nukrypusios į tarybos nariui skirtų lėšų neskaidrų įsisavinimą įsipainiojusius Vyriausybės narius, Seime – pilna politikų, kuriems irgi gali pradėti svilti padai, kai bus paviešintos jų pinigų naudojimo ataskaitos. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže. Seimo narys Kęstutis Vilkauskas iki ateinat į parlamentą dirbo Trakuose, kur buvo seniūnas ir Trakų tarybos narys.
Į viršų