Niūrus žvilgsnis į savaitgalį: orai primins ne gegužę, o spalį

Penktadienį Lietuvoje daug kur lijo, vietomis pylė smarkiai. Artimiausią naktį lietus bus laimės dalykas – palis tik vietomis, iš pavienių debesų, bet bus vietų, kur lis smarkiai. Šeštadienį dangus bus nusėtas nedideliais lietaus kamuoliniais debesimis, iš jų ir lis. Šviesūs orai bus tik prie jūros. Debesuotą, kai kada su lietumi naktį, oro temperatūros skirtumai bus nedideli – paryčiais, kai ji žemiausia, bus nuo maždaug 6 laipsnių šalies rytuose iki 9 vakaruose.

Atidžiau į kelią įsižiūrėjusios moterys nustėro: „O tu šventas š***!“

Tornadas – galinga stichija, kurios kelyje pasitaikyti norėtų retas. Jungtinėse Amerikos Valstijose ši stichija yra dažnas svečias, o kai kurie žmonės su malonumu tornadus vaikosi ir tam skiria didžiąją dalį savo gyvenimo. Bet net ir tokius žmones priešais akis pamatyti viesulai išgąsdina. Amerikietės audrų gaudytojos Lisa ir Heather, save vadinančios „MesoMamas“, Teksaso valstijoje, Midlande, pateko, kaip pačios teigia, į tornado vidų.

„AUGA Group“ vadovas siūlo, kaip išvengti kylančių kainų – atkreipė dėmesį, į ką koncentruotis

Vartotojus ir toliau gąsdina išaugusios maisto produktų kainos, o ekspertai prognozuoja, kad tai – dar ne pabaiga. Tačiau ekologiško maisto gamintojos „AUGA Group“ generalinis direktorius Kęstutis Juščius sako, kad išvengti kylančių kainų įmanoma – reikia koncentruotis į uždarus gamybos modulius, kas leis išvengti išorinių veiksnių įtakos.

Gyventojai pasipiktinę pristatytu nauju visuotiniu NT mokesčiu: „Paieškoti reikėtų, už ką mes dabar nemokame“

Finansų ministerija pristatė naują nekilnojamo turto mokestį, kurį privalės mokėti beveik visi butus ir namus turintys Lietuvos gyventojai. Kuo būstas brangesnis, tuo mokėti tektų daugiau: per metus gali tekti pakloti ir daugiau nei 100 eurų. Šiuo metu Lietuvos gyventojams, kurių nekilnojamojo turto bendra vertė neviršija 150 tūkstančių eurų, papildomai mokėti už butą ar namą nereikia, tačiau valdžia planuoja įvesti rinkliavą kiekvienam šalies namui ar butui.

DIENOS PJŪVIS. Kodėl nepasiekiame gerovės valstybės? Lietuvoje skursta kas penktas gyventojas

Kas penktas gyventojas Lietuvoje gyvena žemiau skurdo ribos, dar didesnis skurdo lygis fiksuojamas tarp vyresnių nei 65 metų gyventojų, praneša Statistikos departamentas.

Arklys „TV Pagalbos“ operatorių pastatė į nemalonią situaciją: „šitas vaizdas vertas „storio“

Į įvairias kurioziškas situacijas dažnai patenka ne tik televizijos laidų vedėjai ir herojai, bet ir už kadro plušantys operatoriai. Šį kartą „TV Pagalbos“ operatoriaus darbui sukliudė ir į nemalonią padėtį pastatė jam kelią užblokavęs arklys. „TV Pagalbos“ komanda atsidūrė pačiame 50 metų nelaimingoje santuokoje gyvenusios poros konflikto centre. Tačiau nemalonią situaciją ir aistras trumpam numalšino šmaikšti situacija, į kurią papuolė laidos operatorius.

Dončičius ir kompanija eliminuoti – „Warriors“ tvirtai žengė į NBA finalą

„Golden State Warriors“ klubas užtikrintai tapo pirmuoju šio sezono NBA didžiojo finalo dalyviu. Steve'o Kerro auklėtiniai penktajame serijos mače namuose 120:110 (28:23, 41:29, 25:32, 26:26) pranoko Dalaso „Mavericks“. „Warriors“ Vakarų konferencijos finalo seriją iki keturių pergalių laimėjo 4:1. Jie dėl NBA titulo kausis su Bostono „Celtics“ arba Majamio „Heat“. Rytų finale Bostona klubas kol kas pirmauja 3:2. Rungtynėse „Warriors“ mačo pradžioje truktelėjo į priekį, bet sveči...

Vilniuje – studenčių siaubas: vyras aistrą tenkina prie stotelės

Sostinėje šalia Vilniaus universiteto bendrabučių Saulėtekyje siautėja ekshibicionistas. Nežinomas vyras tyko savo aukų prie autobusų stotelės, stebi studentus ir viešai priešais juos masturbuojasi. Pavieniai studentai kreipiasi į policiją, tačiau pareigūnams atvažiavus ekshibicionisto pėdos būna jau atšalusios, tad istorijos kartojasi nuolat metai iš metų. Įspėjame, kad turinys skirtas tik suaugusiems.

Tūkstančiai gyventojų užplūdo elektros tiekėjų konsultacijų centrus: „Čia pasirinkimų nėra“

Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki kada gyventojai turi pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją, tūkstančiai žmonių suskumba ir puola skambinti, plūsti į elektros tiekėjų konsultacijų centrus norėdami išsiaiškinti, ką jiems dabar daryti. Kai kurie gyventojai abejoja, ar išvis reikia pasirašinėti naujas elektros tiekimo sutartis. Tiesa, valdžia skatina žmones nedvejoti, mat valstybė nuo liepos 1 dienos žada gyventojams padengti iki 9 centų už kilovatvalandę.

Treji metai Nausėda – prezidentas: žmonės atsakė, ar rinktų jį dar kartą

Lygiai prieš trejus metus šią dieną Gitanui Nausėdai Lietuvos žmonės patikėjo prezidento postą. Praėjo jau daugiau kaip pusė kadencijos, tad žmonės jau susidarė įspūdį – gerai Nausėda atlieka savo pareigas, ar ne. Vieni jį giria, kiti pasigenda tvirtesnės nuomonės. Politologai aiškina, kad per trejus metus Nausėda turėjo gerų iniciatyvų, tačiau netrūko ir akis badančių politinių nesusipratimų.

Policijai kliuvo painus detektyvas: be maisto likusi moteris ištardė visą kaimą

Policijai paskambinusi moteris tvirtino, kad buvo apvogta ir net numano, kur šiuo metu yra vagišius. Esą visą savaitę moteris sunkiai dirbo ūkyje, kur tampė akmenis, o už sutaupytus pinigus nusipirko pavalgyti. Visgi pirkinių krepšys moters namuose neužsibuvo, taip įsiutindamas ne tik ją, bet ir jos sūnų. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Dragūnas tikina – jis toks pats, kaip ir policininkai: bandysime įrodyti, kad vairuojantis policininkas naudojosi telefonu

Atlikėjo Egidijaus Dragūno teisme – vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuotas Selo sulaikymas ir jo paties nufilmuotas vaizdo įrašas, padarytas iš karto po to, kai jis paleistas iš areštinės. Kalbėdamas savo sekėjams apie pareigūnus jis aiškino, kad yra tokių žmonių, kuriems būtų negaila šratinuku išdurti akį. „Matot, kartais būna šūdžių sutraukų tokių purvinų, kuriems pydarams imti ir akį išdurti ir gaila nebūtų, bet pamoka yra tokia ir moralė tokia, kad reikia susilaikyti kartais. Susilaikyti.

Zelenskio patarėjas į siūlymus nusileisti Rusijai: „Eikite jūs n**** su tokiais pasiūlymais“

Tris mėnesius nuožmų Rusijos puolimą atlaikanti Ukraina veliasi į žodžių mūšį su Putinui palankiais politikais. Buvęs Jungtinių Valstijų valstybės sekretorius pareiškė, kad būtina kuo skubiau su Rusija derėtis dėl taikos, ir net atiduoti dalį Ukrainos teritorijų, kad karas būtų užbaigtas. Apie taikos derybas su nuolaidomis Rusijai jau kalba ir kai kurios Europos šalys.

Vairuotojas atskleidė avarijos Vilniaus aplinkkelyje priežastis: netikėtai sumėtė

Dėl avarijos Vilniuje aplinkkelyje ant kojų sukelti gelbėtojai: lengvasis automobilis nulėkė nuo kelio, šalikele pračiuožė apie šimtą metrų ir trenkėsi į stulpą. Pranešta apie prispaustus žmones. Nukentėjo automobiliu važiavę vyras ir moteris, jie išvežti į ligoninę. Dėl avarijos Perkūnkiemyje Vilniaus vakariniame aplinkkelyje užtvertas eismas: įvykio vietoje dirba policija, užtvertos dvi eismo juostos, laisva vos viena eismo juosta, todėl susidarė spūstys.

Gražulis pravirkdė LGBT bendruomenės atstovą: žmonės stebėjosi parlamentaro žodžiais

Iš antro karto pavyko – Seimas ėmėsi partnerystę įteisinančio civilinės sąjungos projekto ir jam pritarė po pateikimo. Susiskaldė konservatorių krikdemų blokas, opozicija sako, kad nenorėdami nuvilti koalicijos partnerių, konservatorių lyderiai ėmėsi spaudimo taktikos frakcijos nariams. Procesą stebėjo ir homoseksualų bendruomenė, dalis jų net apsiverkė – tačiau ne iš džiaugsmo, o dėl to, kad po balsavimo juos užsipuolė ir išplūdo Petras Gražulis.

Venesueloje – vyriausias planetos vyras: švenčia savo 113-ąjį gimtadienį

Neįtikėtinos naujienos iš Venesuelos – ten vienas vyriškis sulaukė savo 113-ojo gimtadienio ir tapo vyriausiu planetos vyru. Esą jo sveikata tokia gera, kad garbaus amžiaus vyriškui nereikia net gerti vaistų. Venesuelietis Chuanas Vincentas Perezas Mora savo 113-ąjį gimtadienį švenčia tyloje ir maldoje. O kartu jis gali švęsti ir tai, kad tapo seniausiu planetos vyru ir Gineso rekordininku.

TV3 Žinios. Pristatytas naujas visuotinio mokesčio projektas; Seimas žengė pirmą žingsnį civilinės sąjungos įteisinimui; Vakarų akibrokštas Ukrainai

Šiuo metu Lietuvos gyventojams, kurių nekilnojamojo turto bendra vertė neviršija 150 tūkstančių eurų, papildomai mokėti už butą ar namą nereikia, tačiau valdžia planuoja įvesti rinkliavą kiekvienam šalies namui ar butui. Daugiausiai mokėtų vilniečiai, čia per metus gali tekti sumokėti ir daugiau nei 100 eurų, tačiau mažesniuose miestuose, pavyzdžiui, Kalvarijoje metinis mokestis gali siekti vos 4 eurus.

Vilma vyro smurtą kentėjo 50 metų ir dedą tašką: vaikai nesupranta, kodėl tik dabar

Po 50 bendro gyvenimo metų Vilma nusprendė skirtis su vyru Stasiu ir sako, kad kentėjo nuo pat vestuvių dienos. Mamos sprendimą palaiko ir dukra, papasakojusi apie nuolatinius tėvo fizinio ir psichologinio smurto protrūkius. Padėti kenčiančiai moteriai nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Monika Ostrenkova. Nuolatinį psichologinį ir net fizinį sutuoktinio smurtą jau 50 metų kenčianti Vilma neiškentė ir apsistojo pas dukrą. Į savo namus moteris negrįžta jau kelias savaites.

Gitanas Nausėda apie visuotinį NT mokestį: „Traukiame tuos atskirus įstatymus kaip zuikius iš kepurės“

Siūlomas visuotinis nekilnojamojo turto (NT) mokestis piktina ne tik gyventojus, abejones juo išsakė ir prezidentas Gitanas Nausėda. TV3 žinių „Dienos komentare“ Lietuvos prezidentas teigė, kad tokie įstatymai yra ištraukti iš konteksto ir Lietuvos mokesčių politika netvarkoma sistemiškai. Jau treji metai, kai jūs išrinktas. Kaip jūs vertinate savo darbą – ką padarėte, ko nepadarėte, kokios didžiausios klaidos ir kaip darbas su Vyriausybe ir Ingrida Šimonyte? Aš sakyčiau viskas tik geryn.

Kanadoje – korgių paradas: šunys papuošti apdarais

Kanadoje – korgių paradas. Šalies sostinėje šimtai kanadiečių nusprendė būtent taip paminėti artėjantį Karalienės Elžbietos II-osios platininį 70-ąjį valdymo jubiliejų, mat korgiai – mėgstamiausi monarchės šunys. Korgis, pasipuošęs blizgančia tiara – tik vienas iš šimtų dalyvaujančių šios šunų veislės parade Kanados sostinėje Otavoje. Ir šis gražuolis tikrai ne vienas toks išsipustęs – dar vienas karūną išdidžiai demonstruoja ant nugaros. „Jie tokie linksmi šunys. Ji mane kasdien prajuokina.
Į viršų