Žmonės

 

Tai vieta straipsniams ir reportažams apie įdomias asmenybes, garsenybes, kultūros, meno, sporto ir visuomenės veikėjus. Čia rasite interviu, biografijas, pasiekimų apžvalgas, gyvenimo istorijas bei aktualijas, susijusias su žinomais ar įkvepiančiais žmonėmis. 

Silvester Belt komanda į Malmę išsiveža 3,6 mln. eurų vertės dovaną

Į Švedijos mieste Malmėje rengiamą 68-ąjį „Eurovizijos“ dainų konkursą Lietuvos atstovas Silvester Belt ir jo komandos nariai keliaus su solidžiu draudimo bagažu. Dvidešimties asmenų atlikėjo delegacija apdrausta 3,6 mln. eurų vertės kompleksiniu kelionės draudimu, o vienam asmeniui skiriama draudimo suma siekia 182 tūkst. eurų. Draudimo paketą Lietuvos delegacijai dovanoja draudimo bendrovė „Gjensidige“. Kiekvienas į Malmę vyksiančios delegacijos narys yra apdraustas 100 tūkst.

„Luktelk“ suskambo naujomis spalvomis: pristatyta versija su orkestru

Silvester Belt pristato eurovizinės dainos „Luktelk“ naują skambesį. Šįkart kūrinys įrašytas kartu su Lietuvos simfoniniu pučiamųjų orkestru. Šiandien Silvester Belt išvyksta į Švediją, kur pradės repeticijų maratoną ir ruošis pasirodymui didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. Prieš išvykdamas Lietuvos atstovas visiems pristatė naują dainos „Luktelk“ versiją, kurią atliko kartu su Lietuvos simfoniniu pučiamųjų orkestru. Vaizdo klipas nufilmuotas Keistuolių teatre.
Muzika Prieš 34 min.

Jonas Nainys – apie Silvester Belt: jis yra vienas geriausių variantų per visą Lietuvos istoriją

Ketvirtadienį, balandžio 25-ąją į eurovizinę kelionę išlydėtas Lietuvos atstovas Silvester Belt, kurio laukia pirmosios repeticijos „Eurovizijos“ scenoje. Gegužės mėnesį Malmėje vyksiančiame dainų konkurse Lietuvai atlikėjas atstovaus su daina „Luktelk“. Vilniaus oro uoste S. Belt atsisveikino su žiniasklaidos atstovais. Kartu su juo į Malmę vyksta ir gerai žinomas muzikos prodiuseris, didžėjus Jonas Nainys-Jovani.

Silvester Belt mama Vilma ir sesė Benita: „Jis ramiai nuėjo, laimėjo ir išvažiuoja“

Ketvirtadienį, balandžio 25-ąją į eurovizinę kelionę išlydimas Lietuvos atstovas Silvester Belt, kurio laukia pirmosios repeticijos „Eurovizijos“ scenoje. Gegužės mėnesį Malmėje vyksiančiame dainų konkurse Lietuvai atstovaus Silvester Belt su daina „Luktelk“. Oro uoste jį išlydėjo ir mama Vilma su sese Benita. „Ramiai nuėjo, laimėjo ir išvažiuoja dabar. Tai mes patys nesuprantame. Nesijaudiname, labai jaudinomės pirmą pusfinalį, bet dabar visiškai rami.

Didžiausias šalies lietuviškos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ skelbia dar daugiau žvaigždžių

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ šiandien atskleidžia dar daugiau atlikėjų vardų. Jau liepos 20 dieną Raudondvario dvare įvyks kasmetinis garsiausius šalies dainininkus į vieną sceną suburiantis festivalis, kuriame laukia daugiau nei 10 valandų nenutrūkstamos muzikos.
Muzika Prieš 3 val.

Ugnė Zavistauskaitė priėjo svarbų gyvenimo etapą: aš esu graži, protinga, talentinga

Didysis salsamanų nuotykis Havanoje tęsiasi. Šokėjai ir toliau vietiniams gyventojams pasirodo skurdžiose Havanos gatvėse ir atranda naujas savo asmenybės puses. Salsamanų dalyvė aktorė Ugnė Zavistauskaitė pasidalijo, kad tik šio projekto dėka pagaliau pamilo save ir atskleidė, kokią klaidingą nuomonę visuomenė susidaro apie scenos žmones.  Aktorės Ugnės Zavistauskaitės ir jos partnerio Alfredo poroje pagaliau įsivyravo harmonija.
Salsamanai Prieš 3 val.

Silvester Belt išlydėtas į „Euroviziją“: šeši lagaminai, besikaupianti ašarėlė ir išskirtinis talismanas

Ketvirtadienį, balandžio 25-ąją į eurovizinę kelionę išlydimas Lietuvos atstovas Silvester Belt, kurio laukia pirmosios repeticijos „Eurovizijos“ scenoje. Gegužės mėnesį Malmėje vyksiančiame dainų konkurse Lietuvai atstovaus Silvester Belt su daina „Luktelk“. Vilniaus oro uoste S. Belt atsisveikino su žiniasklaidos atstovais. Kartu su juo į Malmę vyksta ir gerai žinomas muzikos prodiuseris, didžėjus Jonas Nainys-Jovani.

Kanų kino festivalio konkursinėje programoje — režisierės Eglės Razumaitės trumpametražis filmas „Ootidė“

Jaunosios kartos režisierės Eglės Razumaitės trumpametražis filmas „Ootidė“ atrinktas į 77-ojo Kanų kino festivalio pagrindinę konkursinę trumpametražių filmų programą. Filmas buvo atrinktas iš beveik 4,5 tūkst. trumpametražių filmų iš viso pasaulio ir kartu su kitais 10 trumpojo kino darbų varžysis dėl prestižinio „Short Film Palme d’or“ prizo, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Filmai Prieš 3 val.

GJan kviečia į Žalgirio areną: tai bus visų mano patirčių SÃGA

Ką tik intensyvioje Red Bull Soundclash dvikovoje prieš Justiną Jarutį pergalę išplėšusi GJan savo gimimo dienos proga su gerbėjais pasidalino džiugia naujiena. Socialiniuose tinkluose dainų autorė ir atlikėja paskelbė ambicingo, jau antrojo savo muzikinėje karjeroje, koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje datą ir kviečia ten susitikti 2025 m. sausio 18 d. dar vienam nepamirštamam renginiui.
Muzika Prieš 4 val.

„Beissoul & Einius“ šią vasarą pristatys nežemiško gerumo koncertą Palangoje

Elektroninės muzikos ir meno duetas „Beissoul & Einius“ šią vasarą gerbėjams ruošia nežemiško gerumo koncertą Palangoje. Vienintelis elektroninės muzikos vizionierių pasirodymas pajūryje vyks liepos 19 d. Palangos koncertų salėje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Muzika Prieš 4 val.

Agneta Kleizienė prasitarė apie senatvės planus: tikisi įgyvendinti svajonę

Gyventi ilgai ir laimingai nori kiekvienas. Tačiau ilgai, nebūtinai reiškia laimingai, nes kankinat sveikatos problemoms senatvėje, džiaugtis visaverčiu gyvenimu tampa sudėtinga. Sveikos gyvensenos principais besivadovaujanti verslininkė Agneta Kleizienė neseniai surengė ilgaamžiškumo ir sveiko senėjimo konferenciją, kurioje kartu su įvairių sričių mokslininkais ir gydytojais išskyrė svarbiausius longevity (ilgaamžiškumo) principus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Gerda Žemaitė prabilo apie save vaikystėje: „Kiek aš visko išbandžiau“

„Lava lempos“ gamyba, „vulkano išsiveržimas“ bei kiti smagūs moksliniai eksperimentai laukė šeimų, nusprendusių kartu praleisti popietę atsinaujinusioje užimtumo studijoje „Ateities vaikai“ Kaune.   Siūlo ieškoti  „Kaip visa tai, ką veikėme, man priminė vaikystę! Išdaigas kieme, būstinių statybas, laipiojimą po medžius.

Naujas filmas atskleidžia koralinių rifų svarbą planetai

Koraliniai rifai – itin svarbi visos planetos ekosistemos dalis. Juose prieglobstį randa daugiau nei 25 proc. įvairių jūros gyvūnų rūšių. Siekiant atskleisti koralinių rifų svarbą, organizacija „Red Sea Global“ ir „Warner Bros. Discovery“ suvienijo jėgas ir pristato specialų dokumentinį filmą „Po vandeniu: kova už koralus“, kurį Lietuvoje jau gali išvysti „discovery+“ prenumeratoriai. Nors koraliniai rifai sudaro mažiau nei 1 proc.
TV Prieš 5 val.

Jazzu ir Leonas prabilo apie savo jausmus: „Mes buvome vienas kito pradžia“

Dueto Leon Somov & Jazzu muzikinė epopėja prasidėjo muzika alsuojančiame ir galimybių kupiname Londone. Nors abu buvo labai jauni, tačiau širdyje turėjo plazdantį stiprų norą kurti muziką ir ją atlikti. Naujienų portalas tv3.lt turėjo išskirtinę progą pasisvečiuoti Londone kartu su Juste Arlauskaite-Jazzu ir Leonu Somovu. Išsamiame ir išskirtiniame interviu jiedu atskleidė dar niekur negirdėtas istorijas.

Ruta Lee kreipiasi į lietuvius: aš jaučiu, kad jūs visi – mano giminės

Nors aktorė Ruta Lee (88 m.) puikiai žinoma Holivude, turbūt nėra daug žmonių, žinančių, kad ji puikiai šneka lietuviškai.  Nuo balandžio 24-osios apie šią personą galime sužinoti daugiau – dokumentinėje juostoje „Ruta iš Holivudo“ per naujos kartos televiziją „Go3“. Vaizdo pasakojimą gerbėjus kvietė žiūrėti pati Ruta – socialiniuose tinkluose ji išplatino vaizdo kreipimąsi. „Labas. Čia Ruta Lee iš Holivudo.

Šio įvykio sostinės melomanai laukė ne vienerius metus: į Vilnių atvyksta Hania Rani

Liepos 19-tą dieną festivalyje „Midsummer Vilnius“ stilingą pasirodymą kurs tarptautinė lenkų pianistė, dainininkė – Hania Rani. Naudodama sintezatorius, ambientinės muzikos efektus, ji kuria įspūdingus šiuolaikinės klasikos performansus, rašoma pranešime žiniasklaidai. Vienintelio atlikėjos koncerto po atviru dangumi laukia ir žinomi šalies kūrėjai.
Muzika Prieš 6 val.

Mirė „Battlestar Galactica“ aktorius Terry Carteris

Mirė Terry Carteris, geriausiai žinomas dėl pulkininko Tigh vaidmens originaliame „Battlestar Galactica“ seriale ir seržanto Joe Broadhursto vaidmens seriale „McCloud“. JAV aktorius Terry Carteris, vaidinęs septintojo dešimtmečio televizijos serialuose „Battlestar Galactica“ ir „McCloud“, mirė būdamas 95 metų. T. Carteris ramiai mirė antradienį savo namuose Niujorke, skelbiama jo oficialioje interneto svetainėje.

Gerbėjai neatsistebi nauja Marko Zuckerbergo nuotrauka: apgavo ne vieną

Visai neseniai internete išplito itin pasikeitusio „Facebook“ įkūrėjo Marko Zuckerbergo nuotrauka. Gerbėjai aikčiojo iš nuostabos ir gausiai komentavo vyro įvaizdį. 39 metų vyro koreguota nuotrauka šią savaitę plačiai pasklido internete. Joje vyras atrodo kiek atjaunėjęs ir netgi užsiauginęs barzdą.  Internautai suskubo komentuoti, kad toks įvaizdis jam labai tinka, rašo portalas „People“.  Visgi paaiškėjo, kad tai – ne autentiška, o koreguota nuotrauka.

Šis vyras kasmet išleidžia 17 tūkstančių, kad išliktų jaunas: atskleidė, už ką moka

84-erių legendinis komikas ir aktorius Johnas Cleese'as prisipažįsta, kad siekdamas išlikti jaunas kasmet išleidžia 17 tūkst. svarų sterlingų įvairioms procedūroms.  Filmo „Fawlty Towers“ žvaigždė sako, kad mielai moka milžinišką sumą, nes, pasak jo, tai daryti verta – juk tokiu būdu nusiperki sau keletą papildomų metų.  Vyras atskleidė, kad jau 20 metų jam yra taikoma kamieninių ląstelių terapija, kuria jis siekia sustabdyti senėjimo procesus.

Princas Harry liko įsiutęs dėl tėvo Karolio III žingsnio: jam tai – spjūvis į veidą

Princas Harry liko įsiutęs dėl tėvo karaliaus Karolio III žingsnio kadaise jį iškeldinti iš Frugmoro kotedžo. Teigiama, kad tai išgirdęs, monarcho sūnus netgi apsipylė ašaromis.  Pasak karališkojo eksperto, kuris kalbėjosi su portalu „The Mirror“, princas Harry rimtai supyko, kai jo tėvas karalius Karolis III jį iškeldino iš Frogmoro kotedžo.
Į viršų