Kriminalai ir nelaimės

 

Naujienos ir įvykiai iš policijos, teismų, Bendrojo pagalbos centro, pranešimai apie eismo ir kitokius nelaimingus nutikimus.

Teisėsaugai radus rusų klasikų knygų vagis, VU tikisi atgauti dingusius leidinius

Teisėsaugai pranešus apie sulaikytus knygų Lietuvoje ir kitur Europoje vagystėmis įtariamus asmenis, leidinių už kelis šimtus tūkstančių eurų netekęs Vilniaus universitetas (VU) tikisi juos atgauti. „Tikrai tikimės susigrąžinti. Iš pateiktos informacijos matome, kad tikrai daug knygų rasta. Tai tikimės susigrąžinti maksimaliai tiek, kiek praradome“, – BNS ketvirtadienį sakė aukštosios mokyklos kancleris Raimundas Balčiūnaitis.
Kriminalai Prieš 1 val.

Išardytas narkotikų kontrabandininkų tinklas Vilniuje: sulaikyti 8 sostinės gyventojai ir 35 siuntos su kvaišalais iš JAV

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai išardė narkotikų kontrabandos tinklą, perimtos iš JAV atsiųstos 35 siuntos su daugiau nei 34 kilogramais kvaišalų – kanapėmis ir kokainu. Per tyrimą sulaikytų kvaišalų vertė juodojoje rinkoje siekia apie 900 tūkst. eurų, pranešė MKT.
Kriminalai Prieš 2 val.

Nausėda apie Vėgėlės šeimos verslui mestus kaltinimus: „Priekaištai, kaltinimai ir įtarimai – yra“

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad šalies vadovo posto siekiantis advokatas Ignas Vėgėlė turėtų pats paaiškinti situaciją dėl mestų įtarimų jo šeimos valdomai įmonei „Vilpra“. „Man būtų tikrai nekorektiška komentuoti kitų kandidatų situaciją. Aš manau, kad per ateinančias savaites bus galima išsiaiškinti šias aplinkybes. Priekaištai, kaltinimai ir įtarimai – yra. Dabar paties kandidato, turbūt, prievolė yra paneigti šiuos įtarimus, pasakyti, kad jie yra neteisingi.
Kriminalai Prieš 2 val.

Žemaitaitis paneigė savo pareiškimus apie Andrių Tapiną

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis įvykdė teismo įpareigojimą ir paneigė anksčiau socialiniame tinkle „Facebook“ skelbtus įrašus apie visuomenininką Andrių Tapiną ir jo įkurtą viešąją įstaigą „Laisvės TV“. Parlamentaras ketvirtadienį savo „Facebook“ paskyroje nurodė vykdantis teismo sprendimą ir paneigė praėjusių metų liepą ir rugpjūtį skelbtus įrašus, nes, kaip nurodė R. Žemaitaitis, jie „žemina Andriaus Balio Tapino garbę ir orumą bei menkina VšĮ Laisvės TV dalykinę reputaciją“. Seimo narys R...
Kriminalai Prieš 4 val.

Sulaikyti 4 Sakartvelo piliečiai: įtariami vogę vertingas knygas Lietuvoje ir užsienyje

Lietuvos ir kelių kitų šalių teisėsaugos pareigūnai sulaikė keturis Sakartvelo piliečius, įtariamus dėl vertingų knygų vagysčių iš Vilniaus universiteto ir kitose Europos šalyse esančių bibliotekų, ketvirtadienį pranešė Generalinė prokuratūra. Operacijoje, apėmusioje ir kitus procesinius veiksmus, įskaitant kratas, dalyvavo apie 100 policijos pareigūnų, tarp jų – keturi Lietuvos policininkai.
Kriminalai Prieš 4 val.

Po žmogžudystės Vilniuje – kaimynės skambutis policijai: kaltino kitą, bet buvo sulaikyta pati

Trečiadienio vakarą Vilniuje įvykdytas kraupus nusikaltimas – Didlaukio gatvėje esančiuose namuose rastas nužudytas žmogus.  Pirminiais duomenimis, specialiosioms tarnyboms paskambino moteris, kuri pranešė, kad bute tarp dviejų vyrų įvyko konfliktas ir vienas vyriškis kitam dūrė peiliu į koją. Atvykę medikai nustatė, kad vyras negyvas.  Įvykio vietoje policija negalėjo pasakyti, ar bute buvo girtaujama. Tiesa, pranešta, kad pareigūnai sulaikė įtariamąjį.
Kriminalai Prieš 5 val.

Žiniasklaida: aiškėja, kur Stepukonis galėjo pervesti beveik 32 mln. eurų

Buvęs „BaltCap Infrastructure Fund“ partneris Šarūnas Stepukonis į Estijos azartinių lošimų organizavimo kompanijos „OB Holding 1“ sąskaitą Lietuvoje galėjo pervesti 31,6 mln. eurų, praneša „Verslo žinios“. Taip fondo „BaltCap Infrastructure Fund“ įmonės „Žvirgždaičių energija“, „Nullus“ ir „Moelta“ nurodė Lietuvos apeliaciniam teismui, nagrinėjusiam jų pateikto ieškinio teismingumo jurisdikcijos klausimą. Estijos „OB Holding 1“, valdanti „Olybet.

Bute Vilniuje policija lagaminuose aptiko 11 kilogramų kanapių

Vilniaus apskrities policija prie Gariūnų turgavietės sustabdytame automobilyje aptiko krepšį su kaip, įtariama, kanapėmis. Vėliau sulaikyto vairuotojo bute rasti du kelioniniai lagaminai, juose buvo 11 kilogramų kanapių. Preliminari aptiktų kanapių vertė didmenine kaina gali siekti apie 70 000 eurų, pranešė policija.
Kriminalai Prieš 6 val.

Sukčiai iš vilnietės išviliojo 6,3 tūkst. eurų

Vilnietę apgavo telefoniniai sukčiai – išviliojo 6,3 tūkst. eurų. Kaip pranešė policija, trečiadienį, apie 12 val. 10 min. Vilniuje, nepažįstami asmenys susisiekė telefonu su 69 metais gimusia moterimi. Jie iš vilnietės banko sąskaitos apgaule išviliojo 6,3 tūkst. eurų. Policija surinko medžiagą dėl sukčiavimo.
Kriminalai Prieš 7 val.

Policija prašo pagalbos: Panevėžio rajone dingo moteris

Policija ieško trečiadienį Panevėžio rajone dingusios Pranės Reginos Trafimovienės. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, P. R. Trafimovienė (gim. 1938 m.) iš namų, esančių Panevėžio rajone, Sodelių kaime, Pyvesos gatvėje, išėjo ir dingo be žinios trečiadienį, apie 12 val. Moteris apie 150 cm ūgio, smulki, liekna, vilkėjo pilkos spalvos megztinį, mūvėjo juodos spalvos kelnes. Pradėta asmens paieška.
Kriminalai Prieš 7 val.

Palangos oro uoste neblaivi moteris spyrė pareigūnui

Palangoje trečiadienį neblaivi moteris spyrė tarnybą vykdžiusiam Viešojo saugumo tarnybos (VST) pareigūnui, pranešė policija. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 22 val. 5 min. Liepojos plente, oro uoste, moteris (gim. 1987 m.), kuriai nustatytas 2,86 prom. neblaivumas, kelis kartus spyrė tarnybą vykdžiusiam VST pareigūnui (gim. 1981 m.). Moteris sulaikyta ir uždaryta į areštinę.
Kriminalai Prieš 7 val.

Vilniaus rajone avariją sukėlusiam vyrui nustatytas beveik 3 promilių girtumas

Vilniaus rajone sunkiai apgirtęs vairuotojas – jam nustatytas beveik 3 promilių girtumas – sukėlė avariją. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, avarija įvyko trečiadienio vakarą, apie 21 val. 55 min., Avižienių seniūnijoje, Riešės kaime, Sporto ir Pergalės gatvių sankryžoje. Automobilis „Toyota“, vairuojamas neblaivaus (2,97 prom.) 48 metų  vyro, kliudė automobilį „Toyota RAV 4 MAG“.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus.
Kriminalai Prieš 8 val.

Jurbarko rajone pradurtos policijos automobilio padangos

Kol Jurbarko policininkai tyrė nusikaltimą, vyras pradūrė tarnybinio policijos automobilio padangas. Kaip pranešė Policijos departamentas, incidentas įvyko trečiadienio naktį, apie 1 val. 55 min., Jurbarko rajone, Belvederio kaime, kur Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnai aiškinosi įvykio aplinkybes dėl turto sugadinimo. Tuo metu buvo pastebėta, kad pradurtos tarnybinio automobilio „VW Transporter“ padangos. Nuostolis nustatomas.
Kriminalai Prieš 8 val.

Riaušių prie Seimo byloje liudys du Seimo nariai

Vilniaus miesto apylinkės teismui toliau nagrinėjant 2021 m. riaušių prie Seimo bylą, teismo posėdyje ketvirtadienį savo parodymus duos parlamentarai socialdemokratė Dovilė Šakalienė ir Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovas Tomas Tomilinas. D. Šakalienė ir T. Tomilinas Eltai patvirtino, kad atvyks į teismo posėdį ir duos parodymus apie 2021 m. rugpjūčio įvykius prie Seimo. Šie parlamentarai byloje nėra pripažinti nukentėjusiaisiais.
Kriminalai Prieš 9 val.

Naujausios žmogžudystės Vilniuje detalės: sulaikyta moteris

Trečiadienio vakarą Vilniuje įvykdytas kraupus nusikaltimas – Didlaukio gatvėje esančiuose namuose buvo nužudytas žmogus.  Pirminiais duomenimis, specialiosioms tarnyboms paskambino moteris, kuri pranešė, kad bute tarp dviejų vyrų įvyko konfliktas ir vienas vyriškis kitam dūrė peiliu į koją. Atvykę medikai nustatė, kad vyras negyvas.  Įvykio vietoje policija negalėjo pasakyti, ar bute buvo girtaujama. Tiesa, pranešta, kad pareigūnai sulaikė įtariamąjį.
Kriminalai Prieš 9 val.

Naktinė avarija Vilniuje: BMW nukirto du stulpus ir užtvėrė eismą

Trečiadienį kiek prieš 23 val. Naujojoje Vilnioje BMW atsitrenkė į du stulpus, vienas jų užvirto ant kaltininko automobilio. Dėl avarijos ilgam buvo užtverta Šiaurės gatvės atkarpa nuo Dūmų iki A. Kojelavičiaus gatvių. Pradedantis BMW vairuotojas veikiausiai nepasirinko saugaus greičio: vakare ir naktį Vilniuje smarkiai lijo, gatvėse buvo slidoka, o matomumas – prastas.
Kriminalai Prieš 14 val.

Tragiškas vakaras: Vilniuje nužudytas žmogus

Trečiadienio vakarą Vilniuje nužudytas žmogus.  Pranešama, kad nusikaltimas įvyko Baltupiuose, Didlaukio gatvėje. Šiuo metu įvykio vietoje dirba gausios policijos pajėgos. Specialiosioms tarnyboms paskambino moteris, kuri pranešė, kad bute tarp dviejų vyrų įvyko konfliktas ir vienas vyriškis kitam dūrė peiliu į koją. Atvykę medikai nustatė, kad vyras negyvas.  Nužudytas vyras buvo apie 50 metų amžiaus.  Kol kas neaišku, ar bute buvo girtaujama.

Panevėžyje siaučia vagys: jau apšvarino 8-ą parduotuvę

Neeilinės balandžio dienos Panevėžyje – vagys brovėsi į parduotuves, kepyklas, kirpyklą ir net batų taisyklą. Tuštino kasos aparatus ir seifus, pavogė ir didžiulį pliušinį meškiną. Nukentėjusieji įsitikinę, kad savaitgalį siautėjo greičiausiai ne vienas vagišius. Policija apie įtariamuosius dar nepraneša. O žmonės persigandę, kad mieste siaučia organizuotų plėšikų gaujos.
Kriminalai Prieš 19 val.

Kretingoje – didelis gaisras: gyventojus įspėja neiti į lauką

Kretingoje, Klaipėdos gatvėje, trečiadienį kilo gaisras medžio perdirbimo darbais užsiimančioje įmonėje „Imedeksa“. 19.44 val. buvo paskelbta gaisro lokalizacija, tai reiškia, kad gaisras nebeplinta, tačiau toliau vyksta gaisro gesinimo darbai, įvykio vietoje dirba daugiau nei 25 ugniagesiai. Pirminiais duomenimis, degė angaras ir administracinis pastatas.
Kriminalai Prieš 21 val.

Ukrainietės padedamas Šri Lankos pilietis bandė nelegaliai išvykti į Lenkija

Ukrainietė, pasinaudodama pavežėjo paslaugomis, mėgino iš Marijampolės į Lenkiją neteisėtai nugabenti Šri Lankos pilietį – šis ketino vykti toliau į Vakarų Europą. Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), trečiadienio rytą prie patruliuojančių pasieniečių, kelyje Marijampolė-Suvalkai, stabtelėjo automobilis „Toyota“ lietuviškais valstybinio numerio ženklais. Jį vairavęs 59 metų lietuvis, VSAT pareigūnus informavo apie vežamus du įtartinus keleivius.
Kriminalai Prieš 22 val.
Į viršų