Vėlyva koldūnų „degustacija“ vos netapo paskutine vakariene

Užuodę degėsių kvapą daugiabučio gyventojai iškvietė pagalbą. Sulėkė ugniagesiai, medikai, policija. Per langus aiškiai matėsi, iš kurio buto sklinda dūmai.  Pareigūnai bandė į buto duris belsti, bet niekas neatidarė. Ugniagesiams teko į butą patekti pro langą.  Pravėrus duris į laiptinę išvirto tiršti dūmai. Ant lovos sėdėjęs vyriškis sunkiai orientavosi aplinkoje.  „O kas dega? Pas mane dega kažkas?“ – klausė bute rastas vyras.
Farai 2023-06-03

Kelionės „į krūmus“ pabaiga – netikėta: teko pasiaiškinti pareigūnams

Patruliuodami pareigūnai pastebėjo du įtartinus vaikinus. Tai, ką rado vieno iš jaunuolių užantyje policininkams sukėlė daug klausimų. Visą tai užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.  Pastebėjus du įtarimą sukėlusius vaikinus nuspręsta juos patikrinti. Dalinės apžiūros metu pas vieną iš vaikinų rasti už striukės užkišti du automobilio valstybiniai numeriai.   Toliau tęsiant apžiūrą randama ir galimai narkotinė medžiaga – marihuana.
Farai 2023-06-02

Šiurpus draugų konfliktas – dėl paimtų ausinių auklėjo peilio dūriais

Policijos pareigūnai skubėjo malšinti tarp draugų kilusio konflikto, kuris prasidėjo nuo ginčo dėl ausinių, o baigėsi peilio dūriais. „Pranešėjas teigia, kad kaimynas atėmė ausines „Samsung“, mušė rankomis. Vėliau pasakė, kad supjaustė koją peiliu, kraujuoja“, – vykdamas į įvykio vietą situaciją laidos „Farai“ operatoriui nupasakojo policijos pareigūnas.  Buto duris atidarė pilietis, kurio koja buvo sužalota. Garsiai ašarodamas vyriškis ženklais parodė, kad jo skriaudikas yra bute.
Farai 2023-06-02

Automobilį nuvaręs sūnus ištuštino ir šaldytuvą: „Jis buvo ne vienas“

Į policijos pareigūnus kreipėsi vyras savo kieme pasigedęs „Audi“ markės automobilio. Atvykusiems pareigūnams jis paaiškino, kad automobilį be jo sutikimo pasiėmė sūnus, o taip pat dingo penki eurai ir šaldytuve buvęs maistas. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. „Maistą paėmė iš šaldytuvo, raktus, dokumentus... Daugiau aš jokių pretenzijų nekeliu. Jis buvo ne vienas“, – atvykusiems policininkams situaciją detalizavo vyriškis.
Farai 2023-06-01

Įvykio vietoje 40 minučių laukusi moteris nustėro: pasirodo, buvo nekalta

Manevruodama daugiabučio aikštelėje moteris kliudė kitą automobilį, bent jau ji buvo tuo įsitikinusi. Su savininku susisiekti nepavyko, todėl vairuotoja išvietė policijos pareigūnus.   Gestų kalba bendraujanti vairuotoja pasitelkė pagalbines bendravimo priemones ir paaiškino situaciją. Važiuodama atbulomis vairuotoja kliudė stovintį automobilį.  Apgadinimas – menkas, bet aiškiai matomas. Sąžininga pilietė keturiasdešimt minučių laukė, kol pasirodys savininkas.
Farai 2023-05-28

Gimtadienis užsitęsė 10 dienų – dovanų sulaukė net iš pareigūnų

10 dienų švęstas gimtadienis baigėsi išrašytomis baudomis. Nubaustos moters tai visai nenuliūdino – savo reakcija ji nustebino pareigūnus. Pareigūnų susitikimą su neblaivia vairuotoja bei jos augintiniais užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Patrulių ekipažas pastebėjo be žibintų ir liemenės važiuojančią dviratininkę. Išvydusi policijos automobilį, moteris staigiai nušoko nuo dviračio ir atrėmė jį į stulpelį. Dviratininkė tikino važiavusi iš parduotuvės.
Farai 2023-05-27

3 promiles įpūtęs vairuotojas sulaikymo patalpą supainiojo su tualetu

Apie aikštelėje šalia daugiabučio važinėjantį galimai neblaivų asmenį pranešė liudininkė. Kol ekipažas vyko į įvykio vietą, vairuotojas, bijodamas atsakomybės, apsikeitė vietomis su kartu važiavusiu draugu, o įsodintas į pareigūnų automobilį elgėsi neadekvačiai.  Visą tai užfiksavo ir TV3 laidos „Farai“ operatorius. Bandymą susikeisti niekais pavertė liudininkė, ji tiksliai matė, kuris vyras sėdėjo už vairo.
Farai 2023-05-26

Apsinuoginusi moteris provokavo pareigūną: „Veši šitaip?“

533
Daugiabutyje prasidėjęs kaimynių konfliktas išaugo tiek, kad sulaikytieji nebetilpo viename pareigūnų automobilyje. Pareigūnai į komisariatą vežė ir tuos, kurie atsisakė apsirengti. Pareigūnus pasitikusi moteris skubėjo paaiškinti, kas atsitiko: konfliktas kilo tarp dviejų išgėrusių kaimynų, kaimynė šūkavo, grasino susidoroti su pranešėja, išdaužyti mašinos langus, todėl moteris prisipažino bijanti.

Trijų draugų išgertuvės neapsiėjo be policijos: sveiką kailį išnešė tik vienas

Atšilus orui gyvenimas lauke atgyja. Trys berneliai, nestabdydami savęs, pavasariu džiaugėsi, o atvykusius pareigūnus sutiko liūdnais veidais, mat žinojo, kas jų laukia. Trijų draugų susitikimą su pareigūnais užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Pareigūnai gavo iškvietimą, kad trys vaikinai viduryje miesto sėdi ant suoliuko, priešais save išsidėlioję užkandžius bei alkoholinius gėrimus. Pareigūnų dėmesys jaunuolių akivaizdžiai nenudžiugino.
Farai 2023-05-21

Medikų atgaivinta moteris ne dėkojo, o skundėsi: suplėšei kelnes

227
Dėl narkotinių medžiagų perdozavimo iškilo pavojus dviejų moterų gyvybėms. Medikams pavyko jas atgaivinti, tačiau viena moterų visgi rado, kuo pasiskųsti. Jos nepasitenkinimą užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.  Nuvykusius į įvykio vietą pareigūnus pasitiko vyras, kuris informavo, kas atsitiko.  „Perdozavo mergaitės“, – duris atvėręs vyras paaiškino. Pagalbos skambučio operatorė rekomendavo paguldyti moteris ant šono. Spėjama, kad buvo vartotas fentanilis.

Žemaitis pareigūnams padovanojo tikrą šou: „pasimėgavo“ tiek kaimynas, tiek mylimoji

55
Nors amžius solidus, bet širdyje jausmai kunkuliuoja. Užsinorėjęs vienatvės vyras naktį išvijo savo moterį iš namų. Negana to, jis dėl to susipyko ir su kaimynu, kuriam nevengė išsakyti riebių žodžių bei „apdovanoti“ keistais gestais. Visą situaciją ir vyro „pasirodymą“ užfiksavo ir TV3 laidos „Farai“ operatorius. Konfliktai tarp porų dažnai įsižiebia, smagiai ką nors švenčiant. Deja, šventės baigiasi ne tostais ir apsikabinimais, o barniais ir skyrybomis.
55
Farai 2023-05-18

Peiliu ginkluoto vyro paieškos pakrypo netikėta linkme: krūmuose rado jo taikinį

Policijos ekipažams atvykus apieškoti apylinkių, kuriose pavojų kelia peiliu ginkluotas vyras, pavyko rasti tik užpuoliko taikinius. Vienam jų pavyko apsiginti atsitiktiniu daiktu, tad smarkių sužalojimų išvengta.  Pranešta, jog peiliu ginkluotas jaunuolis puldinėja praeivius. Į įvykio vietą vyko du policijos ekipažai. Pareigūnai suderino veiksmus, pasiruošė tazerius.  Šukuojant apylinkes netikėtai krūmuose sušmėžavo žmogaus siluetas.
Farai 2023-05-14

Katės ir pelės žaidimą su pareigūnais žaidę triukšmadariai pasigailėjo: patys komplikavo savo padėtį

Daugiabučio gyventojai tyliai kentėję dėl kaimyno vakarėlio metu keliamo triukšmo nebeištvėrė ir kreipėsi į policiją. Atvykę pareigūnai patys įsitikino, kad triukšmas ir riksmai laisvai liejosi per pirmo aukšto langą. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Paskambinus į telefonspynę bute esantis asmuo nestokojo šmaikštumo ir įžeidė policijos pareigūnus. „Ne mano reikalas, alio, alio, ne mano reikalas... F*ck you“, – pakeitęs balsą atsakinėjo jis.
Farai 2023-05-13

Kraupi situacija Jonavoje: į laiptinę buvo išmestas 6 mėn. kūdikis

Policija gavo pranešimą dėl daugiabučio laiptinėje rasto pusės metų amžiaus, tik sauskelnes mūvinčio kūdikio. Kūdikio motinos buvimo vieta nežinoma, o vaiką prižiūrėję seneliai – neblaivūs. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Daugiabutyje pareigūnus pasitiko kaimynai, kurie surado kūdikį ir iškvietė tarnybas. „Bute geria kūdikio seneliai, kaimynai rado šitą lėliuką ant veido numestą laiptinėje“, – situacija aiškino į įvykio vietą atvykusi medikė.

„Farų“ operatorius tapo neblaivaus panevėžiečio taikiniu: bandė paauklėti su kėde

Dažnai taip nutinka, kad triukšmo nebegalintys pakęsti kaimynai kviečia policiją, kad sutramdytų ramybę drumsčiančius asmenis. Į vieną tokio tipo iškvietimų atvykę Panevėžio policijos pareigūnai kartu su TV3 laidos „Farai“ operatoriumi greitai įsitikino, kad šįkart darbo bus iki soties. Duris atvėrė nuotaikinga skrybėle pasidabinęs vyriškis, kuris iškart toli pasiuntė mandagiai prisistačiusį pareigūną.
Farai 2023-05-11

Agresyvios moters šėlsmas – sumušė sugyventinį ir grasino policijos pareigūną atleisti iš darbo

Policijos pareigūnai gavo pranešimą dėl masinių muštynių bare. Atvykus pareigūnams grumtynės jau nebevyko, bet visi vieni kitiems jų dalyviai reiškė pretenzijas. Liudininkų parodymai painūs, o konfliktas galimai kilo dėl agresyvios moters. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Vienas baro lankytojų teigė, kad konfliktą sukėlė moteris, kuri švaistėsi stiklo šuke. „Su stiklu čia visiems gąsdino“, – teigė vyriškis, kuris esą iš moters pats atėmė stiklo šukę.
Farai 2023-05-07

Daugiau kaip 5 promiles įpūtusi moteris sielvartavo: dėl to, kad gali prarasti vaiką, kaltino vyrą

Pareigūnai gavo pranešimą dėl smurto artimoje aplinkoje, o policijai ši šeima ir jų problemos žinomos iki skausmo. „Namuose mušasi neblaivus vyras, yra vienas mažametis vaikas. Važiuojame jau kokį dvidešimtą kartą“, – vykdamas į iškvietimą sakė policijos pareigūnas. Visą situaciją nufilmavo laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Atvykusius pareigūnus kieme pasitiko sodybos šeimininkas. Smurto faktas pasitvirtino.
Farai 2023-05-06

Keistas kvapas automobilyje nuvedė iki trobelės: radiniai nustebino

Vėlyvu metu nuošalioje vietoje lėtai judantis automobilis sukelė policininkams įtarimų. Jie nusprendė jį patikrinti, tačiau nesitikėjo, kad situacija pasisuks šitaip. Visą tai užfiksavo ir TV3 laidos „Farai“ operatorius.   Paprašius vairuotojo pateikti dokumentus, vairuotojas prisipažino, kad nėra įgijęs teisės vairuoti, o pro pravirą automobilio langą į lauką pasklido įtartinas kvapas.
Farai 2023-05-04

Mylimąją ir savo draugą kumščiais auklėjęs vyras: „Taigi čia mano žmona“

Į policiją paskambinusi moteris pranešė apie smurtą artimoje aplinkoje. Nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad konflikto metu sumušti du asmenys – smurtautojo žmona ir judviejų draugas. Pareigūnus pasitikusi moteris teigė, nežadanti atleisti skriaudikui, ir bandė suskaičiuoti jai suduotus smūgiu. Tuo tarpu su ja buvęs vyriškis prisistatė esąs tiesiog draugas, užsukęs į svečius. „Ją sudaužė už nieką... Iš kuloko man irgi daužė“, – smurtautojo elgesiu baisėjosi jo bičiulis.
Farai 2023-05-01

Panevėžiečio kišenių turinys privirė košės ne pirmą sykį: „Neapsikraunu“

Patruliuodami gatvėje Panevėžio policininkai,ketindami patikrinti jų dokumentus, sustabdė du jaunuolius. Vyrukų elgesys iškart sukėlė įtarimų, todėl pareigūnai nusprendė juos apieškoti ir įsitikinti, ar prie savęs vaikinai neturi draudžiamų daiktų. Visą situaciją pavyko užfiksuoti ir laidos „Farai“ operatoriui. Greitai paaiškėjo, kad vienas bernelis sausas iš balos neišlips. Kitas nieko draudžiamo neturėjo, tik prisipažino parūkęs narkotinių medžiagų.
Farai 2023-05-01
Į viršų