Pavogė ratlankius automobilių aikštelėje – apsimetė, kad kalba mobiliuoju telefonu

Kam pirkti, jei galima svetimus susirinkti? Pirmiausiai parduotuvėje prekes apžiūrėjo, tada automobilių aikštelėje iš peties padirbėjo. Laidos „Farai“ kvailiausių nusikaltimų penketuke prizinė vieta – garantuota. Lyg senais karštais devyniasdešimtaisiais į policiją kreipėsi pilietis, nes prekybos centro aikštelėje nuo jo „Ford“ automobilio pavogti visi keturi ratlankių gaubtai.

Sūnaus ir motinos konfliktas baigėsi žmogžudyste: prabilo liudininkas

Policijai paskambinęs vyriškis pranešė, kad kaimynas galimai įvykdė žmogžudystę. Pareigūnus pasitinka pranešėjas ir nedelsiant palydi iki buto kur įvyko tragedija. Susitikimą užfiksuoja laidos „Farai“ operatorius. Vos įėjus į butą įtariamasis sulaikomas.  „Susiginčijome ir ji užgeso“, – paaiškina sulaikytasis. Pilietis nieko neslepia, tikina pastūmęs mamą, ši kritusi ir, jo žodžiais tariant, užgesusi. Moters kūnas guli prie pat lovos užklotas pledu.
Farai 2023-12-03

Tokio pranešimo pareigūnai nesitikėjo: išsikvietė pagalbą, kad nuvežtų į darbo biržą

Policijai paskambinęs vyriškis tikina, kad buvo stipriai sumuštas kaimyno. Vyras prašo pareigūnų paskubėti, nes sužalojimai rimti. Į įvykio vietą skuba ir laidos „Farai“ operatorius. Atvykus nurodytu adresu durų niekas neskuba atidaryti. Laiptinėje girdisi garsi muzika, ji sklinda iš nurodyto buto. Galiausiai durys atsidaro, netrukus į vietą atvyksta medikai. Pareigūnai prašo papasakoti, kas įvyko, bet pranešėjas nėra linkęs bendradarbiauti. „Nesakysiu“, – trumpai atsako vyras.
Farai 2023-12-02

Pareigūnai gelbėjo paklydusį keturkojį: „Net vilkiką susistabdė jis“

Į pasimetusį keturkojį žmogus gali reaguoti įvairiai: nuvyti šalin, nekreipti dėmesio, arba priešingai – padėti. Laidoje „Farai“ gautas iškvietimas – vilkiko vairuotojas gatvėje rado paklydusį šunelį. Nurodytu adresu atvykę policininkai iškart pastebi ir pranešėją, ir šunelį. Atrodo lyg abu šnekučiuotųsi apie šį bei tą.  Šunelis pareigūnų neišsigąsta, o vyriškis papasakoja visus keturkojo vakaro nuotykius.
Farai 2023-12-01

„Via Baltica“ kelyje – šiurpą kelianti situacija: šilto ir šalto matę pareigūnai liko be žado

Pilietiškas vairuotojas greitkelyje pastebėjo įtartinai manevruojantį vilkiką, sekė paskui jį ir informavo policiją apie galimą grėsmę. Anot pranešėjo, vilkikas keletą kartų pavojingai išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, taip pat keletą kartų vos nenuvažiavo į griovį. Visą situaciją netoli Panevėžio nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Pilietiškas vairuotojas ėmėsi taktinio manevro – aplenkė vilkiką ir pats važiuodamas kiek lėčiau drauge ėmė lėtinti ir vilkiką.

Policininkus nustebino neeilinė situacija – iš trijų vairavo girčiausias, kuris „gėrė visą kelią“

Po sunkių darbų – link šiltų namų, tik su kvapeliu. Iš trijų vairavo girčiausias. Gal automobilį perdavęs dėl visko kalčiausias? Neeilinė situacija TV3 televizijos laidoje „Farai“. Policijai pranešama apie neblaivų vairuotoją. Incidentas įvyko prie prekybos centro. Atvykusius pareigūnus pasitikęs vaikinas iškart prisipažįsta vairavęs bei gėręs.  Kol bus patikrintas blaivumas, jaunuolis sodinamas į sulaikymo patalpą.
Farai 2023-11-26

Autobusas virto bokso ringu: susimušė, nes liepė „čiulpti b***“

Rami kelionė autobusu virto nuožmia kova bokso ringe. Brolis už brolį – mūru stojo. Petys į petį, žodis prieš žodį, kumštis prieš kumštį. Įvykio versijos vienodos, tik kaltininkas kitas. Kas teisus? Atsakymas – TV3 televizijos laidoje „Farai“. Policijai pranešama apie konfliktuojančius asmenis viešajame transporte.  Duris atidaręs vairuotojas nurodo triukšmadarius. Nežinia, dėl ko susikibo trys vyrai, visi išlaipinami po vieną.

Pamatęs policiją vyrukas bėgo kaip bėgikas, o vėliau tupėjo kaip tupikas: viską paaiškino kišenių turinys

Pamatęs policiją bėgo kaip bėgikas. Tada tupėjo kaip tupikas. Pasipurčius – išbyrėjo, bet viskam atsakymus turėjo. Išskirtinės gaudynės – TV3 televizijos laidoje „Farai.“ Išvydęs policijos automobilį, tamsiais daugiabučių kiemais pradeda skuosti jaunas vyrukas. Pareigūnai nedelsdami leidžiasi iš paskos. Automobilių aikštelėje bėglys pradingsta.  Deja, tapti nematomu nepavyksta. Bernelis tupi pasislėpęs už automobilio.
Farai 2023-11-25

Pareigūnams išgelbėjus gyvybę vyras net nepadėkojo: „Užkimarinau biškį

67
Tamsią naktį viduryje kelio gulėjo jaunas vyras. Pareigūnui atlikus širdies masažą atsistojo ir nepadėkojo. Vos išgirdęs apie protokolą bendradarbiauti nebenorėjo. Pareigūnai aptiko viduryje gatvės gulintį jauną vyrą, aplink bėgiojo gana agresyviai nusiteikęs šuo.   Policininkas nieko nelaukęs pradėjo išorinį širdies srities masažą ir po kelių akimirkų jaunuolis sujudėjo. „Ar gyvas? Kelkis!“ – paragino pareigūnas. Vaikinas atsistojo lyg niekur nieko. Keturkojis iš laimės nurimo.

Norėjo grąžinti rastą telefoną, bet suklydo: „Va tie 10 eurų krauju aplaistyti“

Gerus darbus daryti pavojinga. Rastą telefoną grąžino savininkui, tikėjosi radybų, o gavo smūgį į veidą.  Policijai paskambinęs pilietis tvirtino, kad buvo gatvėje sumuštas nepažįstamo vyro. Atvykę pareigūnai pastebėjo du lūkuriuojančius vyriškius. Vienas iškart bandė paaiškinti konflikto aplinkybes.
Farai 2023-11-23

Pareigūno reikalavimo nepaisęs vairuotojas atgailaudamas sušoko šokį

Pareigūnų dėmesį atkreipė neveikiantis žibintas. Tada prireikė įjungti sirenas. Galiausiai vairuotojas sustojo tik užkirtus kelią. Pasiteisinimui įtikinamos versijos neturėjo. Pastebėję techniškai netvarkingą automobilį, pareigūnai įjungė garso signalą ir švyturėlius. Automobilio vairuotojas į šiuos ženklus nereagavo ir tęsė kelionę. „Toyota stojam dešinėj“, – paliepė pareigūnas. Reikalavimų nepaisė Pakartotiniai raginimai rezultatų nedavė.

Iškvietė policiją, bet pats buvo sulaikytas: tokios įvykių eigos nesitikėjo nei pranešėjas, nei pareigūnai

Policijai paskambinęs pilietis aiškina, kad jį skriaudžia brolis. Į įvykio vietą kartu su pareigūnais vyksta ir TV3 laidos „Farai“ operatorius. Pareigūnai keliauja tiesiai į nurodytą namą. Namo durys atrakintos, lovoje guli vyriškis ir stebisi netikėtais svečiais. Vyrukas nesiteikia net atsikelti ir pareiškia, kad policijos nekvietė bei nukreipia pareigūnus pas brolį. Antrame aukšte įsikūręs brolis gieda panašią giesmę.
Farai 2023-11-18

Dviračio vagyste kaltinamas vyriškis teisinosi: juk penktadienis

Policijai paskambinęs žmogus praneša, kad iš prekybos centro prieigų pavogtas dviratis. Susitikimą su įtariamuoju užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. Įvykį matęs liudininkas parodo kryptį, kur link vagišius nuėjo ir nupasakoja, kaip jis atrodo. Vienas pareigūnas tikrina vietovę pėsčiomis, kitas – apvažiuoja automobiliu.  Netrukus pastebimas nurodytus požymius atitinkantis vyras, tačiau šalimais dviračio nematyti.
Farai 2023-11-18

Pareigūnus nustebino sustabdyto vairuotojo atsakymas: tie balti milteliai – tai džiovintas kefyras

128
Patruliuodami pareigūnai sustabdė vėlyvu metu atokiu keliuku važiuojantį automobilį. Įdomų susitikimą ir radinius, kuriuos pareigūnai aptiko sustabdytame automobilyje, užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Rusakalbiai keleiviai tikrinami ar neturi draudžiamų daiktų bei medžiagų. Vyriškiai tikina nieko draudžiamo neturintys ir prašo pareigūno su kažkuo pakalbėti mobiliuoju telefonu. Tuo metu apžiūrint automobilį randamas maišelis su baltos spalvos milteliais.

Vyras sumušė ir peiliu grasino kitam vyriškiui: tokios istorijos pabaigos pareigūnai nesitikėjo

Nežinia dėl ko nesutarė vyrai, bet buvo griebtasi net peilio. Pranešėjas slepiasi pas kaimyną, kol užpuolikas toliau siautėja bendrabučio laiptinėje. Susitikimą įamžina laidos „Farai“ operatorius. Vos įėjus į laiptinę net belstis neprireikia – buto durys atlapotos, prie stalo sėdi du piliečiai ir kažką intensyviai diskutuoja. Moteris skubiai pasišalina, o vienas iš vyriškių pasirenka įžūlų toną. „Ne tavo reikalas, ko mes kruvini“, – atšauna vaikinas.
Farai 2023-11-12

Tokio iškvietimo policija nesitikėjo: „Tai šauk savo tazerį“

Policijai pranešama apie muštynes. Važiuojant dar patikslinama informacija – nurodomi skriaudikų požymiai bei jų buvimo vieta. Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykus prie baro, prie įėjimo stoviniuoja du piliečiai ir dama. Abu vyriškiai atitinka nurodytus požymius, todėl nedelsiant yra sulaikomi. Piliečiai nenoromis vykdo reikalavimus, jiems į pagalbą atskuba moteris ir apsikabinusi nepaleidžia sulaikytojo.
Farai 2023-11-11

Smurtaujantis vyras negalėjo atsidžiaugti savo sėkme: „Aš čia didvyris“

Moteris paprašė praeivio iškviesti policiją dėl smurto artimoje aplinkoje. Policijos pareigūnai reaguodami vyko į įvykio vietą. Susitikimą su smurtautoju užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykus į iškvietimo vietą lauke pareigūnus pasitiko vaikinas ir senjorė. Moteris skundėsi sutuoktinio elgesiu. „Girtas parėjo, kai trenkė per galvą“, – pasakojo moteris. Padedant pareigūnui, senjorė lėtai pakilo laiptais iki buto. Buto durys užrakintos, o viduje tylu – lyg nė gyvos dvasios.
Farai 2023-11-10

Šiurpi diena Klaipėdoje – vyras įtariamas išstūmęs sugyventinę pro langą

Gautas pranešimas dėl smurto artimoje aplinkoje, netrukus patikslinta, kad moteris iškrito pro langą. Įvykio vieton Klaipėdoje su policijos ir medikų ekipažais skuba ir laidos „Farai“ operatorius. Atvykusius pareigūnus pasitinka sutrikusių kaimynų versijos. „Aš sakiau, kad tragedija bus! Išmesta per langą ji“, – sako kaimynė. Vidiniame namo kieme ant žolės įsitaisę dviese – moteris pusiau sėdomis, vyras ją glaudžia.
Farai 2023-11-09

Ginti praeivio stojęs vyras buvo stipriai sužalotas: „Man nereikia tų medikų, viskas normaliai yra“

Moterų konfliktas privertė vyrus lieti kraują. Visi muštynių dalyviai turėjo savo versijas, bet galiausiai, išaiškėjo tikroji.  Policijai pranešta apie aštrų konfliktą ir galimai vykstančias muštynės bei tai, kad yra nukentėjusių asmenų. Atvykusius pareigūnus pasitikęs pilietis rodė į nueinantį vyriškį ir įvardijo jį kaip kaltininką.  Sustabdytas vyriškis sutiko grįžti ir paaiškinti įvykio aplinkybes.
Farai 2023-11-04

Smurtaujantis vyras pareigūnams negailėjo piktų žodžių: „Von iš mano namų!“

Pareigūnai gauna iškvietimą apie galimą smurto artimoje aplinkoje atvejį. Į pranešimą reaguojama greitai. Susitikimą su sugyventiniais užfiksuoja TV3 laidos „Farai“ operatorius. Duris atidaręs vyras neatrodo taikus ir draugiškai nusiteikęs.  „Aš esu savo namuose“, – sako vyras. Namo viduje – dvi moterys. Viena iš jų – nukentėjusi. Abi tvirtina versiją apie nukritimą nuo laiptų.  „Jos niekas tikrai nesumušė, buvo greitoji“, – tikina moteris.
Farai 2023-11-02
Į viršų