Policijai kliuvo painus detektyvas: be maisto likusi moteris ištardė visą kaimą

Policijai paskambinusi moteris tvirtino, kad buvo apvogta ir net numano, kur šiuo metu yra vagišius. Esą visą savaitę moteris sunkiai dirbo ūkyje, kur tampė akmenis, o už sutaupytus pinigus nusipirko pavalgyti. Visgi pirkinių krepšys moters namuose neužsibuvo, taip įsiutindamas ne tik ją, bet ir jos sūnų. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Pareigūnus išvydęs jaunuolis leidosi bėgti: jį sugavus paaiškėjo netikėta sprukimo priežastis

Patruliuojantis ekipažas pastebėjo sujudimą prie naktinio baro. Vienas jo lankytojas išvydęs policijos automobilį leidosi į kojas. Vyro gaudynes užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. Pareigūnai važiavo paskui bėglį į artimiausią kiemą. Pakeliui pareigūnai vis stebėjosi nesupratę, kodėl vaikinas sprunka. „Kodėl jis bėga?“, – tarpusavyje kalbėjo policininkai. Neilgai trukus pilietis nusprendė nevarginti kojų ir pasislėpė už stovinčio automobilio.

Sūnaus bijanti motina kvietė pareigūnus: atvykę policininkai vyrą rado voljere

Policija sulaukė skambučio, kurio metu išsigandusi moteris prašė apginti ją nuo sūnaus. Į įvykio vietą kartu su policijos pareigūnais vyko ir TV3 laidos „Farai“ operatorius. Vykdami pas moterį pareigūnai susipažino su įvykio aplinkybėmis. „Pranešėjos sūnus neblaivus, daužo į langus ir bando patekti. Moteris bijo ir laukia policijos“, – sakė policininkas. Kol vienas pareigūnas beldėsi į duris, kitas dairėsi kieme.

Moteris atėmė jos internetą vogusio kaimyno kompiuterį ir iškvietė pareigūnus: šiems beliko tik gūžčioti pečiais

Nauji laikai – nauji ir iššūkiai. Dažniausiai vagiama pasitelkus interneto galimybes, bet šį kartą policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad vagiamas pats internetas. Visą situaciją užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. Paskambinusi pranešėja teigė, kad kaimynas jungiasi prie jos namų interneto. „Moteris rado sėdintį vaikiną su kompiuteriu prie jos durų, atėmė kompiuterį ir be policijos atsisako atiduoti“, – važiuodamas į įvykio vietą pasakojo pareigūnas.

Daugiau nei 20 metų patirties turintis vagis „profesionalumo“ neparodė: pareigūnai atpažino iš pirmo žvilgsnio

Policijai paskambinęs pilietis tvirtino, kad matė, kaip du vyriškiai iš prekybos centro pavogė įrankius. Nurodė ir asmenų požymius, todėl policijos pareigūnai leidosi į paiešką, kurią užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. Į pranešimą nedelsiant sureagavo arčiau buvęs patrulių ekipažas, o su operatoriumi kartu buvę pareigūnai informavo, kad pranešėjas kalbėjo apie du jaunuolius. „Pranešėjas pastebėjo kaip iš PC „Lidl“ du jaunuoliai pavogė įrankius. Požymiai – vienas stambus, kitas lieknas.

Ir žuvims reikia „atsipalaiduoti“? Vyras pareigūnams tvirtino, kad jo krepšyje rastos „priemaišos žuvies pašarams“

Daugiabučio gyventojai pranešė policijai, kad grupė asmenų vaikų žaidimo aikštelėje vartoja alkoholinius gėrimus. Policijos pareigūnai nusprendė nuvykti į įvykio vietą ir situaciją pamatyti savo akimis. Ją užfiksavo ir TV3 laidos „Farai“ operatorius.  Į įvykio vietą atvykusius pareigūnus pamatę vyriškiai aiškiai demonstravo nepasitenkinimą. „Aš žinau, kas čia vyksta, ta žertva iškvietė policiją“, – piktinosi vienas iš vyrų.

Išradingas vagystės metodas ilgapirščiams nepasiteisino – kamerų pergudrauti nepavyko

Prekybos centro apsaugos darbuotoja kreipėsi į policiją dėl vagystės. Vienas vagišių vis dar ramiai vaikštinėjo parduotuvėje, tad paskui į įvykio vietą nuskubėjusius pareigūnus nurūko ir laidos „Farai“ operatorius. Atvykę į prekybos centrą, pareigūnai nukeliavo tiesiai į apsaugos postą. Ten laukė jau sulaikytas įtariamasis.

„Opel“ kelionė laukais ir vairuotojo būklė nustebino ir visko mačiusį operatorių: „Nu ir pavairuoja liaudis“

Policijos pareigūnai gavo pranešimą iš pravažiuojančio automobilio vairuotojo. Jis teigė, kad pastebėjo eismo įvykį, todėl pareigūnai nusprendė nuvykti į vietą ir situaciją išvysti patys. Netikėtą įvykių seką užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. Atvykę į nurodytą vietą pareigūnai rado aplamdytą ir įklimpusį „Opel“ markės automobilį. Buvo galima įtarti, kad automobilis važinėjo laukais.

Praeivį praleisti sustoję žmonės tokio akibrokšto nesitikėjo: „Mes išsigandome, jis kaip išprotėjęs“

Policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad chuliganas stipriai apgadino automobilį. Vykdami įvykio vieton pareigūnai pastebėjo važiuojamojoje kelio dalyje besimušančius vyriškius, kuriuos užfiksavo ir TV3 laidos „Farai“ operatorius. Policininkai į tokį vaizdinį sureagavo akimirksniu, abu konfliktuojantys nedelsiant atskiriami. Iškalbingasis pilietis tvirtino, kad jie draugai ir tik juokavo. Deja, antrasis vyriškis pateikė kitą įvykių versiją.

Šuns palikta krūvelė užtraukė aibę nemalonumų: porelei pakvipo net vaiko teisėmis

Į policijos pareigūnus kreipėsi gatvėje su šunimi vaikščiojęs žmogus, kuris sulaukė privataus gyvenamojo namo savininko grasinimų. Privačios valdos šeimininkas teigė, kad jam atsibodo neatsakingas šunų savininkų elgesys, esą šuo pridergė jam prie pat jo namų durų. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Atvykę į įvykio vietą pareigūnai papuolė tiesiai į barnių sūkurį. „Jis sakė, kad mano šuo čia prišiko, bet jis tikrai niekada čia gyvenime nešiko.

Neblaivaus senjoro dviratis išmušė pareigūnus iš vėžių: „Aš gal nupedaluosiu, nesąmonė čia kažkokia“

Policijos pareigūnai gavo kolegų medikų pranešimą, kad kelkraštyje neblaivus vyras nukrito nuo dviračio. Kadangi medikai sužalojimų nepastebėjo, o vyras jų pagalbos atsisakė, į įvykio vietą skubėjo policija. Kartu su pareigūnais važiavęs TV3 laidos „Farai“ operatorius užfiksavo ant šaligatvio kartu su medikais lūkuriuojantį senjorą. „O su lemenyte, tvarkingai“, – pasidžiaugė pareigūnai. Jie suprato, kad senjoras žino važiavimo dviračiu taisykles.

Pas psichologę – su buteliu rankoje: vyras savo įniršį nukreipė į pareigūnus

Policijos pagalbos paprašė psichologe prisistačiusi moteris. Ji teigė, kad į jos kabinetą veržėsi neblaivus vyriškis, tačiau nežinia, kokių ketinimų jis turi, todėl kartu su pareigūnais į įvykio vietą važiavo ir TV3 laidos „Farai“ operatorius.  Atvykę pareigūnai suprato, kad pagrindinė įeiga į pastatą užrakinta, todėl stengėsi surasti įėjimą iš kiemo pusės.
Į viršų