Gerda Žemaitė – apie moterį karo lauke, skaudžius išgyvenimus ir šeimą: netikėjo, kad viskas gali pasikeisti

Gegužės 23-ioji – ypatinga diena „TV pagalbos“ vedėjai Gerdai Žemaitei – ji švenčia 41-ąjį gimtadienį. Visada besišypsančią ją mes pripratę matyti su ryškia televizine uniforma, tačiau šįkart ją galime išvysti kitokią – pasipuošusią karine, žalia uniforma. Besidžiaugianti visai neseniai tapusi Lietuvos šaulių sąjungos nare, moteris sako, kad meilė tėvynei užkoduota jos genuose, o prieš dvejus metus į dangų sparnus iškėlęs senelis turėtų be galo didžiuotis ja ir jos sprendimu.

Justė Arlauskaitė-Jazzu prabilo apie pokyčius gyvenime ir kur buvo dingusi: „Taip, naujienų yra ir jų labai daug“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Justę Arlauskaitę-Jazzu. Viena žymiausių šalies atlikėjų tris mėnesius su sužadėtiniu Donatu Ivanausku viešėjo Filipinuose. Ten, pasak dainininkės, abu lankėsi ne pirmą kartą, tačiau šįsyk kelionė buvo išskirtinė. Justė juokiasi, kad jau girdėjo įvairių gandų, kodėl buvo išvykusi ir ką ten veikė. „Atvirai galiu pasakyti, kad tai buvo šioks toks pabėgimas, nes labai smarkiai buvo pavažiavęs stogas.

Martyno Starkaus žmona Kotryna – apie pažintį su vyru, jausmus, kai jo nebūna namuose ir ryšį su dukromis

Vienuolika metų santuokoje su laidų vedėju, keliautoju Martynu Starkumi gyvenanti Kotryna Starkienė sako, kad nuo santykių pradžios teko susitaikyti, jog vyro dažnai nebus namie. „Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistei Renatai Šakalytei desertų kūrėją Kotryną atvirai prabilo apie santykius su vyru ir šeimą. Dėkoja vyrui ir likimui „Gyvenu taip įtemptai, kaip turbūt niekada negyvenau. Visko labai daug, viskas labai greitai, atrodo verčiasi ir sukasi. Gyvename statybomis, bėgimo rate.

Justina Rudokė – apie 28 metų skirtumą ir artimųjų reakcijas: daug kas bandė atkalbėti, tėvams buvo šokas

Garsaus aktoriaus Ramūno Rudoko žmonai Justinai Rudokei apie savo santykius su mylimu vyru teko girdėti visko – nuo gandų, esą mergina siekia žinomumo, iki abejonių dėl 28 metų skirtumo tarp sutuoktinių. Visgi, mergina atvira – jos šios kalbos nebeveikia.  Justina Rudokė dalyvavo laidoje „Pasikalbėkime“, kurioje atskleidė daugiau detalių apie savo šeimą. „Mes stengiamės kurtis savo asmeninį gyvenimą taip, kad pas mus aplink net nėra daug draugų.

Naują lapą verčianti Rūta Ščiogolevaitė: jei man pavyko su 4 vaikais, besilaukiančiai, su 20 eurų kišenėje, pavyks ir tau

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Rūtą Ščiogolevaitę. Dainininkė atvirai pasakoja apie tai, kuo gyvena šiandien ir ką patyrė per pastaruosius kelerius metus, kol vyksta skyrybos su keturių vaikų tėvu. Moteris neslepia, kad teisminis procesas sunkus, varginantis ir kol kas pabaigos nematyti. Nepaisant to, Rūta dabar tiesiog spinduliuoja ramybę ir pasitikėjimą savimi. „Aš kažkada įsivaizdavau, kad niekada nebebūsiu laiminga.

Dalia Kernagienė ir Eglė Kernagytė – apie ypatingą judviejų ryšį ir tai, ko niekada nebuvo Kernagių namuose

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Dalią Kernagienę ir jos dukrą Eglę Kernagytę-Dambrauskę. Jaukiuose namuose Vilniuje, kuriuos Dalia ir Vytautas Kernagiai pirmiausia statė savo anūkams, dabar gyvena tik maestro našlė. Dalia pasakoja, kad mylimas vyras juose taip ir nesuspėjo pagyventi, tačiau net Vytautui mirus, ji neatsisakė planų baigti, kaip abu vadino, svajonių namų statybų.

Pirmąsyk Ieva Zasimauskaitė prabilo apie tai, ką reiškia būti mama: globotinės atsiradimas pakeitė atlikėjos gyvenimą

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Ievą Zasimauskaitę. Dainininkė ryžosi pirmą kartą viešai papasakoti apie savo globėjos patirtį. Daugiau nei dvejus metus ji su vyru Simu rūpinosi paaugle Austėja, priėmė į savo namus ir atstojo tėvus. Ieva tikina niekada negalvojusi apie vaiko globą, todėl ši patirtis jai pačiai buvo labai netikėta.

Justina Rudokė – apie santykius su Ramūnu, amžiaus skirtumą ir kalbas esą ji tik dar viena moteris: „Su manim taip nebus“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Justiną Rudokę. Populiaraus aktoriaus ir režisieriaus Ramūno Rudoko žmona retai dalyvauja laidose ir dar rečiau dalinasi asmeniniu gyvenimu. Tačiau šįkart Justina atvirai pasakoja apie save, santykius su vyru ir ateities planus. Moteris tikina, kad per ketverius santuokos metus nė karto nesigailėjo ištekėjusi už 28-iais metais vyresnio aktoriaus. „Penkti metai eina, kai mes apskritai esame kartu ir dar vis gera būti kartu.

Sandra Žutautienė – pirmąsyk atvirai apie skyrybas, jausmus Viktorui ir patyčias: „Kas jai subinę vietoj papų įstatė?“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina „TV Pagalbos“ narę Sandrą Žutautienę. Ji labai retai dalija interviu ir dar rečiau kalba apie asmeninį gyvenimą. Prieš kelerius metus įvykusios Sandros skyrybos su vyru Edvardu nustebino ne vieną, mat santuoka truko net penkiolika metų. Tačiau TV gelbėtoja iškart po to atsitvėrė tylos siena ir tik dabar ryžosi atvirai prabilti, kodėl pasuko skirtingais keliais.

Atlikėja Giulija prabilo apie anūkų laukimą ir taisyklę šeimoje: „Ką aš uždirbu yra mano, o ką vyras uždirba – mūsų“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina legendinę atlikėją Giuliją Baužienę. Neseniai 56-ąjį gimtadienį atšventusi moteris spindi neblėstančiu grožiu, jaunatviškumu ir meile gyvenimui. Giulija prasitaria, kad šiemet artimieji pirmąsyk tiesiai šviesiai paklausė, ką norėtų gauti dovanų. Koks buvo atlikėjos atsakymas? „Pirma mintis – kad nebūtų karo. Gal kažkam juokinga, bet aš labai gerai atsimenu, kaip mano močiutė taip sakydavo.

Sutuoktinio išdavystę patyręs Mindaugas atvėrė širdį: buvęs apgaudinėjo net su translyčiais, prisiteisė 50 tūkst.

Savo homoseksualumo neslepiantis lietuvis Mindaugas Grudzinskas išgyveno tikrą košmarą – po aštuonerių metų santuokos sužinojo, kad mylimasis jį visą tą laiką apgaudinėjo. Tačiau dabar Mindaugas džiaugiasi – jo širdis vėl užimta.  Mindaugas Grudzinskas apsilankė Renatos Šakalytės laidoje „Pasikalbėkim“, kurioje prisiminė santuokos su vokiečiu pradžią ir itin skaudžią pabaigą.  „Išvykau, nes galvojau, kad turėsiu mylimą žmogų, kad turėsiu laimingą gyvenimą.

Tokios Gerdos Žemaitės dar nematėte – apie naują patirtį ir dėl ko nesulaiko ašarų: „Sunku suvokti žmonių abejingumą“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina ilgametę „TV Pagalbos“ narę Gerdą Žemaitę. Daugelis ją yra įpratę matyti su raudonu gelbėtojos kostiumu, tačiau šįkart Gerda atvyko į filmavimą apsivilkusi karinę uniformą. Pasak moters, tai pirmas kartas, kai ją dėvi, nors jau beveik mėnuo, kai yra prisiekusi šaulė.

Arūnas Valinskas rėžė apie Selą, Paškevičių ir jo sūnų: „Dvasios ubagas, kaip ir tėvas, kuris ubagą dvasios išauklėjo“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina TV laidų prodiuserį ir vedėją, buvusį Seimo pirmininką Arūną Valinską. Jau beveik mėnesį Valinskų namuose glaudžiasi ukrainietė su dviem sūnumis. Kitame porai priklausančiame būste apsigyveno dar viena karo pabėgėlė su dviem berniukais. A. Valinskas su žmona Inga vieni pirmųjų Vilniuje atvėrė namų duris ukrainiečiams ir tikina nė akimirką nedvejoję, ar ryžtis tokiam žingsniui.

Su mirtimi susidūręs Sasha Song – apie „atjungtas“ kojas ir gydytojų prognozę: kitiems labiau rūpėjo mano plaukai

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina dainininką Dmitrijų Šavrovą, geriau žinomą kaip Sasha Song. Kurį laiką iš viešumos dingęs atlikėjas vėl matomas įvairiuose renginiuose ir organizuoja solinius pasirodymus. Sasha Song atvirai sako, kad teko padaryti pauzę, nes neturėjo įkvėpimo nei kurti, nei dainuoti. Taip pat buvo išvykęs pagyventi į Londoną, tačiau prasidėjus karantinui, grįžo į Lietuvą.

Pragarą iškentusi Olga Bodnar – karas išskyrė su 4-erių dukrele: ji buvo Ukrainoje, o aš su vyresnėle čia

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina buvusią Ukrainos Aukščiausiosios Rados narę Olgą Bodnar. Ukmergėje gimusi politikė iki šiol kalba lietuviškai, o Lietuvą vadina savo gimtaisiais namais. Vyresnioji dukra taip pat jau trejus metus gyvena ir mokosi Vilniuje. Būtent jos O. Bodnar atvyko aplankyti, kai iki karo pradžios Ukrainoje buvo likusios vos kelios dienos.

Ukrainos kariams padedanti Žemyna – apie patirtį Donbase ir ukrainiečių ryžtą: jie padarys viską, kad apgintų savo žemę

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina organizacijos „Blue / Yellow“ koordinatorę Žemyną Bliumenzonaitę. Ukrainos kariams pagalbą teikiantys savanoriai šiandien sulaukia ypač daug dėmesio ir milijoninių aukų. Už gautas lėšas ukrainiečiams perkama viskas, kas gali pasitarnauti karo lauke: visureigiai, ekipuotė, dronai, medicinos priemonės, šarvinės liemenės, šalmai.

Po žiaurios pirmojo vyro išdavystės Mindaugas atsitiesė – laukia vestuvės su olandu: jis vyresnis ir turi dvi dukras

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina meilės emigrantą Mindaugą Grudzinską. Beveik dešimtmetį Vokietijoje gyvenantis vyras atvirai kalba apie savo seksualinę orientaciją, o Lietuvos žiniasklaidoje išgarsėjo po to, kai susituokė su vokiečiu Wolfgangu Gochtu. Tuomet Mindaugas noriai dalijosi vestuvių detalėmis, ateities planais su mylimuoju ir kvietė Lietuvos žmones būti labiau tolerantiškais homoseksualiems asmenims.

Monika Pundziūtė pirmąkart atvirai – apie smurtą santykiuose ir vaikystę be tėvo: jis tuščia dėmė ir viskas

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Moniką Pundziūtę-Monique. Viena populiariausių Lietuvos dainininkių šiandien džiaugiasi ne tik sėkminga karjera, bet ir meile. Kelerius metus trunkanti draugystė su muzikos prodiuseriu Pauliumi Vaicekausku jai dovanojo tokius jausmus, kokių iki tol nebuvo patyrusi. Šalia mylimojo Monika jaučiasi saugi, gerbiama, lygiavertė partnerė, nebijanti būti savimi.

Liveta ir Petras Kazlauskai – apie meilužius ir kas kam po padu: jei vyras eina į šoną, moteris nėra gera žmona

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Livetą ir Petrą Kazlauskus. Pora ne tik estrados scenoje, bet ir gyvenime skaičiuoja jau trisdešimtus santuokos metus. Daugelis dueto gerbėjų žavisi ne tik Kazlauskų dainomis, bet ir jų tarpusavio šiltais santykiais, laiko idealia šeima. Patys atlikėjai tikina, kad per jų bendro gyvenimo metus yra nutikę visko. Tiesa, apie skyrybas abu niekada rimtai negalvojo, o ir į kairę nebuvo pasukę.

Jonas Nainys prakalbo apie karčią skyrybų pamoką ir vaikus: bandau įsivaizduoti, koks norėčiau būti tėtis

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina didžėjų, muzikos prodiuserį Joną Nainį. Dingęs iš televizijos ekranų ir įvairių šou projektų, vyras dabar visą dėmesį nukreipęs į kitus dalykus. Pasirodo, ilgus metus Jonas labai nemėgo savo balso, kompleksavo dėl jo, o šiuo metu ne tik mokosi oratorystės meno, bet ir garsina audio knygas. Vyras pabrėžia, kad jam svarbu nuolat mokytis, tobulėti, investuoti į save, nes tokiu būdu keičiasi ne tik pats, bet ir aplinka.
Į viršų