Neringa Rekašiūtė – apie gijimą po skaudžių santykių ir naują mylimąjį: 1 dalykas ypač svarbus

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Neringą Rekašiūtę. Žinoma fotografė, poetė ir visuomenininkė daugeliui atrodo labai drąsi, nes kelia nepatogius klausimus ir atvirai apie juos diskutuoja. Pavyzdžiui, kodėl poros mylisi vis mažiau arba kodėl perdegame darbe? Neringa atvirai kalba apie savo patirtis, todėl nenuostabu, kad socialiniuose tinkluose subūrė nemažą ištikimų sekėjų būrį. Per pastaruosius kelerius metus moters gyvenime įvyko daug reikšmingų pokyčių.

Justina ir Ramūnas Rudokai mini ypatingą progą: „Skubėjom, nes mylėjom“

Justina (27) ir Ramūnas (54) Rudokai sausio 26-ąją švenčią mini džiugią progą – prieš 5-erius metus pora vienas kitam prisiekė amžinąją meilę. Apie 5-ąsias vestuvių metines J. Rudokė pasidalijo socialiniuose tinkluose, įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. „Visada darėm viską kiek kitaip… Tuokėmės labai greit, vietoje šiltos vasaros dienos, vestuvių dienai rinkomės šaltą ir niūrų sausį… Bet neklydom! Skubėjom, nes mylėjom.

Edita Užaitė – apie šeimą ir santykius: jei būsi vegetarė, bet ėsi artimuosius, tai jau geriau valgyk mėsą

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Editą Užaitę. Teatro, kino ir televizijos aktorė, buvusi serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė šiandien drąsiai sako, kad gyvena laimingiausias dienas. Šalia jos – mylimas vyras, prodiuseris Linas Ryškus, dukra Marija ir dar vienas „vaikas“ – šeimos įkurtas meditacijų centras. Edita praktikuoja budizmą, jogą, maudosi šaltame vandenyje ir toliau aktyviai vaidina bei rašo pjeses.

Santuokos 10-metį mininti Živilė Vaškytė atskleidė, kas padėjo išlikti su vyru: tai man įdiegė mama

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Živilę Vaškytę-Lubienę. Žinoma žurnalistė, komunikacijos specialistė ir TV laidų vedėja šiuo metu retai matoma ekrane, nes daugiausia laiko dirba už kadro. Moteris sako, kad toks karjeros posūkis jos gyvenime įvyko natūraliai, tačiau neslepia, kad kartais pasiilgsta tiesioginio eterio adrenalino.

Ieva Swan pirmąsyk prabilo apie nutrūkusius santykius ir naują etapą – atskleidė, koks vyras ją žavi

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Ievą Swan. Garsi stilistė, įvaizdžio kūrėja ir nuomonės formuotoja atvirai sako, kad praėję metai nebuvo lengvi. Iššūkių netrūko ir asmeniniame gyvenime, ir darbų srityje, tačiau moteris nuoširdžiai viliasi, kad šie metai bus žymiai geresni. Nors Ieva į kiekvieną išbandymą stengiasi žiūrėti, kaip į svarbią pamoką, kartais vienai susidoroti su viskuo nepavyksta.

Karolina Meschino – apie vestuves, dar vieną vaikelį ir santykius su OG Version: buvo labai sunku

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Karoliną Meschino. Arti pusės milijono sekėjų turinti nuomonės formuotoja, verslininkė vis rečiau pasirodo renginiuose ir televizijoje. Ar Karolina pavargo nuo viešumo? Žinoma moteris tikina, kad tokį žingsnį žengė sąmoningai, nes nori kuo daugiau laiko skirti dukrai Isabellei, kuri netrukus minės antrąjį gimtadienį, šeimai ir susikoncentruoti į savo verslus. Karolina atvirai sako, kad praėję metai jai nebuvo lengvi.

Kolegų mirčių sukrėsta Birutė Dambrauskaitė prabilo apie šlyjančią sveikatą: laukia didžiulė rizika

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Birutę Dambrauskaitę. Legendinė estrados žvaigždė neseniai paminėjo 79-ąjį gimtadienį ir nors jokios šventės neorganizavo, tądien vis tiek sulaukė netikėtų svečių. Birutę ypač nudžiugino atlikėjas Radžis, su kuriuo koncertavo ne vienerius metus ir, kaip pati sako, išmaišė visą Lietuvą skersai išilgai. O ar dažnai ją aplanko kiti scenos kolegos, draugai? „Nelabai jau yra kam ir lankyt – daug kas išmirę.

Sergejus Maslobojevas – apie buvimą 3 vaikų tėčiu ir žmonos dovaną, kurios nepamirš: verkėm abu

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Sergejų Maslobojevą. Pasaulio čempionas, geriau žinomas Kuvaldos pravarde, kikbokse pasiekė viską, apie ką galima svajoti. Ar kelias į šlovę iš Klaipėdos kilusiam kovotojui visada buvo lengvas? Sergejus atviras – tikrai ne, ir priduria, kad buvo tokių akimirkų, kai nežinojo, ar galės tęsti sportininko karjerą. „Aš buvau perdegęs nuo visko. Nieko nebenorėjau. Nei sporto, nei dar kažko.

Aistė Pilvelytė atskleidė, ar vėl dalyvaus „Eurovizijoje“, ir prabilo apie mylimąjį: nemoku būti viena

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Aistę Pilvelytę. Žinoma dainininkė labai retai dalyvauja pokalbių laidose, o asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais. Ne veltui Aistė įvardijama kaip viena paslaptingiausių scenos žvaigždžių, tačiau šįkart ji padarė išimtį ir atskleidė daug įdomaus apie save. Pastaruoju metu dainininkė dažniausiai koncertuoja su grupe „3D“, kuriai priklauso dar dvi ryškios muzikos pasaulio atstovės – Rūta Ščiogolevaitė ir Vaida Genytė.

Buvusi „X faktoriaus“ žvaigždė prabilo apie mylimojo smurtą: viskas vos nesibaigė tragedija

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Miglę Pivoriūnaitę. Projekte „X faktorius“ prieš šešerius metus spindėjusi kupiškietė buvo labai arti pergalės, tačiau lemtingu momentu sėkmės pritrūko. Šiandien Miglė džiaugiasi įgyta scenine patirtimi, užmegztomis pažintimis ir neatsisako minties pradėti solinę karjerą. O kaip gyvenimas klostėsi iškritus iš projekto? „Nuo muzikos niekur nenutolau, nes dainuoju įvairiuose renginiuose, šventėse, koncertuoju su miuziklais.

Natalija Bunkė – apie santykius su vyru, svarbią svajonę ir atskleidė, ar nori didesnės šeimos

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Nataliją Bunkę. Populiari dainininkė, sėkminga verslininkė ir nuomonės formuotoja atvirai sako, kad šiandien yra kaip niekada laiminga, jaučianti pilnatvę ir vidinę ramybę. Natalijos teigimu, pastaruosius penkerius metus jos gyvenimas dėsningai kyla į viršų. Kas turėjo tam didžiausios įtakos? „Jokia paslaptis, kad pagaliau šalia manęs atsirado tinkamas vyras.

Radžis atskleidė, kas santykiuose erzina labiausiai: dėl to viską gali užbaigt be jokio pasigailėjimo

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Radžį Aleksandrovičių. Vienas populiariausių ir mylimiausių Lietuvos atlikėjų scenoje spindi jau daugiau nei 15 metų. Radžis pats negali patikėti, kad prabėgo tiek laiko nuo pirmųjų pasirodymų ir džiaugiasi, kad iki šiol yra kviečiamas koncertuoti, o gerbėjų gretos neretėja.

Asta Stašaitytė – apie išvaizdos pokyčius ir ištuštėjusius namus: „Padariau labai didelę klaidą“

Radijo ir televizijos laidų vedėja Asta Stašaitytė bėgant metams, regis, visai nesikeičia. Plati šypsena, žavesys ir charizma ją lydi nuo pirmųjų pasirodymų eteryje iki pat dabar. Asta su žurnaliste Renata Šakalyte laidoje „Pasikalbėkim“ dalijosi mintimis, kaip ji priima neišvengiamą laiko tėkmę ir kaip išgyvena laikotarpį, kai vaikai suaugo ir palieka namus. Astai Stašaitytei žiemą sukaks 52-eji.

Aktoriaus Sakalausko žmona Gabija – apie pažintį, jo priklausomybę ir santuokos pusmetį: Arūnas labai jautrus

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Gabiją Laubner-Sakalauskienę. Toksikologė, gydytoja anesteziologė-reanimatologė ir vieno populiariausių Lietuvos aktorių Arūno Sakalausko žmona apie asmeninį gyvenimą beveik nekalba. Dažniausiai į Gabiją žurnalistai kreipiasi dėl jos profesinių žinių, pavyzdžiui, kas nutinka suvalgius nuodingų grybų? Tačiau šįkart Gabija sutiko atsiverti ir apie santykius su mylimuoju, ir apie iššūkius nelengvame darbe.

Pragarą po gimdymo iškentusi Raminta Vyšniauskaitė: įsivaizduoji, kaip bučiuosi vaiką, o nori išvažiuot ir negrįžt

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Ramintą Vyšniauskaitę. Buvusi radijo laidų vedėja, renginių organizatorė atvirai kalba apie skaudžius išgyvenimus, su kuriais susidūrė po sūnelio gimimo. Ji neslepia, kad viešumui ryžosi po tragiško įvykio Kaune, kai neseniai pagimdžiusi moteris su naujagime ant rankų pasitraukė iš gyvenimo.

Asta Stašaitytė – apie skyrybas su Masalskiu ir lemtingus kunigo žodžius: jei nori į durnyną, tai toliau taip gyvenk

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Astą Stašaitytę. Ilgametė televizijos laidų vedėja retai dalija interviu, tačiau šįkart ryžosi itin atviram pokalbiui. Daugelis buvo įpratę Astą matyti visada besišypsančią, optimistiškai nusiteikusią ir trykštančią gyvenimo džiaugsmu, tačiau šiandien ji sako esanti gerokai pasikeitusi. „Dabar aš žinau, kad mažiau juokiuosi. Tiksliau, mažai.

Šokiruojanti Pauliaus Morkūno patirtis – nesutikus migdyti sveiko šuns, baisūs grasinimai: pati su lopeta užmušiu

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Paulių Morkūną. Vienas garsiausių Lietuvos veterinarų ir laidos „TV pagalba“ žvaigždė ryžosi itin atviram pokalbiui. Du sūnus su žmona Kristina auginantis vyras džiaugiasi tvirtais santykiais ir negaili gražiausių žodžių savo antrajai pusei. Pasirodo, judviejų meilė užgimė dar paauglystėje, o draugystė užsimezgė nuo mažų dienų. „Buvom kaimynai, nes mus skyrė tik vienas namas, tai dažnai žaisdavome kartu.

Išskirtinis Ingeborgos Dapkūnaitės interviu – ar grįžtų į Rusiją ir apie motinystę: su sūnum kalbu lietuviškai

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Ingeborgą Dapkūnaitę. Viena garsiausių teatro ir kino aktorių po ilgos pertraukos vėl filmavosi lietuviškame kine. Naujausias jos vaidmuo – miestelio merės Emilio Vėlyvio detektyviniame trileryje „Piktųjų karta“. Milijoną eurų kainavęs filmas jau Lietuvos kino teatruose, o į išankstinę premjerą iš Londono atvykusi aktorė sutiko duoti išskirtinį interviu „Pasikalbėkim“ žiūrovams.

Šokėjas Justinas Mejeris – apie seksualaus vyro etiketę, šlovės kainą ir striptizą: pirmąkart apie tai kalbu

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Justiną Mejerį. Populiarus šokėjas ir įvairių televizijos projektų dalyvis neretai įvardijamas vienu seksualiausių šalies vyrų. Pats Justinas tokio titulo nesureikšmina ir kuklinasi, nes, pasirodo, yra labai savikritiškas.

Su mylimuoju Andriumi susižadėjusi Kristina Ivanova – apie judviejų pažintį, ypatingą ryšį ir ateities planus

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Kristiną Ivanovą. Atlikėja, verslininkė, „Grožio studijos Kristina“ įkūrėja po beveik penkerių metų draugystės susižadėjo su mylimuoju Andriumi Mickumi. Moteris sako, kad yra pasiruošusi kurti šeimą, nors ir dabar jaučiasi taip, lyg seniai gyventų šeimoje.
Į viršų