Apie šeimą dažnai nekalbantis Mantas Jankavičius: kažkas turėjo aukotis ir tai buvo žmona – dėl jos esu gyvas

Laidos „Pasikalbėkim“ svečias – Mantas Jankavičius. Retai interviu dalijantis atlikėjas, aktorius ir dainų kūrėjas šįsyk buvo kaip niekada atviras. Net 25-erius metus scenoje skaičiuojantis Mantas atskleidė dar niekam negirdėtų detalių iš profesinių užkulisių ir atvėrė širdį apie nuopolius, „žvaigždės karūnos“ iššūkį bei šeimą. Jau 21-erius metus santuokoje su žmona Ieva esantis atlikėjas augina keturis vaikus – du sūnus ir dvi dukrytes.

Anapilin išėjusios Rudokaitės dukra: tai paskutinis dalykas, kurį nuėmiau prieš uždarant karstą

Vis ryškiau kino ir televizijos ekranuose spindinti aktorė Akvilė Žirgulytė ryžosi itin atviram pokalbiui laidoje „Pasikalbėkim“. Po gegužę visą Lietuvą apskriejusios žinios apie talentingos aktorės ir psichologės Daivos Rudokaitės mirtį, jos dukra iki šiol niekam nebuvo davusi interviu. Akvilė atvira – nėra dienos, kad nepagalvotų apie mamą, o ilgesys vis dar beprotiškai stiprus.

Šviesaus atminimo aktorės Rudokaitės dukra Akvilė pirmąkart atsivėrė prieš kameras: per laidotuves nesupratau, kas vyksta

Laidoje „Pasikalbėkim“ – kino ir televizijos aktorė, modelis Akvilė Žirgulytė. Ji pirmąkart ryžosi atviram pokalbiui prieš filmavimo kameras po to, kai šį pasaulį paliko mama Daiva Rudokaitė. Žinia apie talentingos aktorės ir psichologės mirtį Lietuvą apskriejo gegužę, tačiau iki šiol moteris vis dar gyva ne tik artimųjų, bet ir kolegų, ištikimiausių gerbėjų širdyse.

Po 5 metų pertraukos – ryški Radžio premjera: „Esu pats žmogus-fejerverkas“

375
„Jau 17 metų esu scenoje. Tikrai ilgai. Esu be galo laimingas, kad žmonės klausosi, domisi“, – sako 36-erių atlikėjas Radžis Aleksandrovičius. Žinomas atlikėjas šiandien, po daugelio metų pertraukos pristato, kaip pats sako, vieną ryškesnių savo muzikinių premjerų.  Dainą „Tokie laikai“ Radžiui parinko ilgametis jo muzikinis patarėjas bei dainų tekstų autorius Gintaras Zdebskis. Kūrėjas parašė tekstą dainai, kuri turi naują skambesį, rašoma pranešime spaudai.

Indrė Burlinskaitė ryžosi svarbiam žingsniui: „Jūsų gerumas padėjo man sveikti“

Kovą su kraujo vėžiu laimėjusi nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta (36 m.) jau kurį laiką gyvena įprastą gyvenimą. Visgi moteris lieka neabejinga kitiems sergantiems onkologinėmis ligomis, todėl ryžosi žengti svarbų žingsnį ir padėti sergantiesiems.  Nuomonės formuotoja socialiniuose tinkluose pasidalijo jautria žinute, kurioje pranešė sekėjams, kad įkūrė savo paramos fondą.  „Jūsų gerumas padėjo man sveikti. Esu dėkinga. Kovojančių su šia liga – labai daug.

Nuo vyro kumščių pabėgusi ketvertuko mama Viktorija parodė mėlynėmis nusėtą kūną – vaizdas šokiruoja

Laidoje „Pasikalbėkim“ – bene garsiausio ketvertuko Lietuvoje mama Viktorija Paltanavičienė. Prieš 5 metus visą šalį apskriejo žinia, kad panevėžietė sėkmingai pagimdė tris berniukus ir mergytę. Šeima greit išpopuliarėjo, o jos gyvenimą šimtai žmonių ėmė stebėti socialiniuose tinkluose. Tačiau šiandien situacija kardinaliai kita – nuotraukose nuolat besišypsančios šeimos nebeliko. Kas nutiko? Viktorija atvirai sako, kad tobulas jų šeimos gyvenimas buvo tik graži iliuzija.

Sandra Žutautienė ryžosi atsiverti apie mestą darbą, vestuves su Viktoru ir susimažintą krūtinę: ji buvo tragiška

Laidoje „Pasikalbėkim“ – buvusi „TV pagalbos“ žvaigždė Sandra Žutautienė. Ilgus metus dirbusi televizijoje, dabar ji savo kelią skinasi muzikos pasaulyje. Ne paslaptis, kad prie to prisidėjo atlikėjas ir verslininkas Viktoras Vaikšnoras, pakvietęs Sandrą dainuoti kartu. Anksčiau nedrįsusi viešai kalbėti apie jausmus Viktorui, šįkart Sandra buvo neįtikėtinai atvira.

Vėžį įveikusi Indrė Burlinskaitė – apie mirtį, pokyčius ir viltį turėti vaikų: stebuklų juk būna

Laidoje „Pasikalbėkim“ – ypatinga viešnia Indrė Burlinskaitė-Vaisieta. Ketvirtos stadijos kraujo vėžį įveikusi moteris ryžosi kaip niekada atviram pokalbiui apie kovą su liga, besąlygišką vyro Liudo palaikymą, svajonę tapti tėvais ir dar niekam nepasakotus ateities planus. Sporto entuziastė, nuomonės formuotoja be užuolankų sako, kad išbandymas vėžiu pakeitė ją visomis prasmėmis. Indrė tikina niekada nemaniusi, kad yra tokia stipri ir fiziškai, ir emociškai.

Vaida Poderytė-Bernatavičė – apie naują šeimą ir pokyčius: pagaliau gyvenu be dramų

Laidoje „Pasikalbėkim“ vieši televizijos prodiuserė, laidų ir renginių vedėja Vaida Poderytė-Bernatavičė. Neseniai pirmąsias vestuvių metines su vyru Elvinu paminėjusi moteris sako, kad dabar yra vienas ramiausių ir pilnatviškiausių etapų jos gyvenime. Nors pora daug laiko praleidžia Italijoje, kur Elvinas turi verslą, bent jau kol kas įsikurti tik vienoje šalyje neplanuoja.

Milijonierė Ieva Voveris – apie vyrą, turtus, sektą ir kodėl nenorėjo gyvent: buvau žiaurioje duobėje

Laidoje „Pasikalbėkim“ – viena garsiausių Amerikos lietuvių Ieva Voveris. Buvusi „Olialia“ mergaitė iš Kauno jau kone dešimtmetį savo svajonių gyvenimą kuria Čikagoje, kur su vyru Andriumi įsigijo įspūdingo grožio namus ir susilaukė trijų vaikų. Nors Voverių pora dažnai yra pristatomi kaip sėkmingi milijonieriai, Ieva atvirai sako, kad kelias į turtus nebuvo nei lengvas, nei paprastas.

Žydų kraujo turinti Goda Problema – apie skirtingą tėvų auklėjimą ir norą vykti į Izraelį

Laidos „Pasikalbėkim“ vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva kalbina socialinio tinklo „Tik Tok“ žvaigždę Godą Kujavskytę, geriau žinomą kaip Goda Problema. Jos paskyrą seka beveik 270 tūkstančių žmonių, kurie kasdien laukia linksmų merginos vaizdo klipų apie pačias įvairiausias gyvenimiškas situacijas.

Pobedonoscevas prabilo apie šeimą – išskirtinį ryšį su dukra ir posūniu: auginau jį nuo 13 metų

Laidoje „Pasikalbėkim“ – aktorius, televizijos laidų ir renginių vedėjas Leonardas Pobedonoscevas. Retai interviu dalijantis vienas populiariausių Lietuvos aktorių šįkart buvo ypač atviras ir nuoširdus. Leonardas atskleidė, kokios mintys sukasi galvoje artėjant dukros 18-ajam gimtadieniui, kodėl dėl to nerimauja ir ką jam apskritai reiškia tėvystė? Vyras pasakoja, kad su Emilija, kurią dažniausiai visi vadina Ema, juos sieja ypatingai stiprus ryšys.

Milda Stasiulė prakalbo apie svarbius gyvenimo pokyčius: daug kas to dar nežino

Laidoje „Pasikalbėkim“ išskirtinė viešnia – televizijos laidų ir renginių vedėjo Mindaugo Stasiulio žmona Milda. Tai pirmas kartas, kai moteris ryžosi atviram pokalbiui prieš filmavimo kameras. Ar ištekėjus už vieno populiariausių eterio žmonių ji spėjo prisijaukinti ir viešumą? Milda neslepia, kad iš pradžių daug labiau dėl to jaudinosi būtent Mindaugas, bet pati į atsiradusį didesnį dėmesį reaguoja paprastai, nes tai neišvengiama. Neseniai pora paminėjo popierines vestuvių metines.

Oksana Pikul – apie skyrybas ir Simo tėvystę: sūnaus gyvenime jis dalyvauja vangiai

Laidoje „Pasikalbėkim” vieši grožio namų įkūrėja, dainininkė ir nuomonės formuotoja Oksana Pikul. Jos gyvenime – svarbūs pokyčiai, mat ką tik oficialiai prasidėjo skyrybos su Simu Jasaičiu, kurios dabar pačiame įkarštyje. Ar pora palaiko nors kokį ryšį? Moteris atvirai sako, kad sutuoktiniui nusprendus išeiti iš namų, bendravimas praktiškai nutrūko. „Šiuo metu skyrybos dar tik startavo, todėl mūsų laukia teisiniai procesai. Bendrauti, deja, nepavyksta, nes nėra noro iš jo pusės.

Aštrialiežuvis Benas Lastauskas be amo paliko laidos vedėją: to išvysti jo rankose nesitikėjo

Laidoje „Pasikalbėkim“ vieši socialinių tinklų žvaigždė, komikas Benas Lastauskas. Žaibišku greičiu išpopuliarėjęs vilnietis vienus žavi ironiškais tekstais savo „Facebook“ paskyroje, kitus linksmina vaizdo įrašais „Instagram“, o dar kitiems labiausiai patinka Beno su bičiuliu kuriamas turinys „YouTube“ kanale.

Agnė Kulitaitė atskleidė ilgai slėptą tiesą: laikiau užspaudus, nes buvo gėda

„Pasikalbėkim“ studijoje vieši nuomonės formuotoja, tekstų autorė Agnė Kulitaitė. Daugiau nei 100 tūkstančių sekėjų turinti moteris jau metus gyvena Amsterdame, į kurį ryžosi išvykti dėl mylimojo. Tačiau visai neseniai Agnės santykiai nutrūko, todėl ji nuoširdžiai svarsto, ar dar grįžti į Olandiją, ar likti Lietuvoje, o gal keliauti į naują šalį? Prieš keletą mėnesių 30-ąjį gimtadienį paminėjusi Agnė pripažįsta, kad skyrybos paliko skaudų pėdsaką.

Merūnas Vitulskis – apie nemažėjančią įtampą su artimaisiais: kuo toliau nuo jų, tuo ramiau gyvenu

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva kalbina Merūną Vitulskį. Žinomas dainininkas, operos solistas pirmiausia skyrė gražiausius žodžius žmonai Erikai, kuri interviu filmavimo dieną minėjo savo 35-ąjį gimtadienį.

Rūta Filejeva – kaip niekad atvira: atskleidė naujų detalių apie vyrą ir šeimą

Laidoje „Pasikalbėkim“ – bene paslaptingiausia „TV pagalbos“ narė Rūta Filejeva. Apie asmeninį gyvenimą beveik nekalbanti moteris šįkart padarė išimtį ir atskleidė negirdėtų detalių apie šeimą, santykius su vyru ir motinystės iššūkius. O vienas Rūtos atsakymų į klausimą laidos vedėją Renatą Šakalytę-Jakovlevą net privertė aiktelėti. Nors Rūta puikiai pažįstama ir mylima daugelio „TV pagalbos“ žiūrovų, tikrai ne kiekvienas žino, kad šiame projekte ji dirba jau 13 metų.

Neseniai apie skyrybas pranešusi Justina Partikė dalijasi romantiškais kadrais su kitu vyru

714
Prieš kiek daugiau nei savaitę grožio specialistė, nuomonės formuotoja Justina Partikė atvėrė širdį apie skaudžius išgyvenimus, kai mylimas vyras Vytenis Partikas netikėtai paliko šeimą. Tačiau moters socialiniai tinklai mirga nuo romantiškų kadrų – paaiškėjo, kad jos širdis ir vėl užimta. Trečiadienio vakarą Justina Partikė socialiniuose tinkluose pasidalijo šiltomis akimirkomis su nauju širdies draugu, sporto treneriu Broniumi Šukiu. Socialiniuose tinkluose draugai juos jau vadina pora.

Vilniaus mero žmona – apie šeimą ir kodėl graudinasi dėl praeities: gaila, kad to daugiau nebedarom

Laidoje „Pasikalbėkim“ – ypatinga viešnia: Vilniaus mero žmona, operos solistė, vokalo pedagogė Vismantė Benkunskienė. Nedažnai interviu dalijanti moteris šįkart laidos vedėjai Renatai Šakalytei-Jakovlevai atvėrė širdį ne tik apie santykius su vyru, nelengvą rinkiminį laikotarpį, bet ir gyvenimą pakeitusį dukrelės Agotos gimimą.
Į viršų