Meghan Markle eks vyras užsimojo atskleisti visas santuokos paslaptis: neramina tik viena

Akivaizdu, kad Meghan Markle „išsigando“ dėl būsimos Tomo Bowerio knygos, kurioje gali būti informacijos apie ją iš jos buvusio vyro. Teigiama, kad Meghan Markle yra „išsigandusi“, o karališkasis ekspertas tvirtina, kad jos buvęs vyras Trevoras Engelsonas gali būti cituojamas būsimoje biografijoje apie ją, pranešė „Express UK“. Nors karališkojo autoriaus Tomo Bowerio naujosios knygos turinys tebėra paslaptis, karališkasis ekspertas Neilas Šonas mano, kad autorius galėtų pakalbinti buvusį Megha...

„Teletabių“ saulytė užaugo: nuotrauka suglumino internautus

Ar pamenate legendinio serialo mažiesiems „Teletabiai“ personažą saulytę? Ją vaidinusi mergina jau suaugo. Jess Smith tapo vienu žymiausių pasaulio vaikų, kai praėjusio amžiaus pabaigoje ėmė rodytis populiariame seriale vaikams.  Mergaitė vaidmenį paliko 2001-aisiais, tačiau jos veiduką vis dar atpažįsta viso pasaulio vaikai. Jau suaugusios Jess nuotrauka dabar kelia bangas socialiniuose tinkluose.  Nuotraukoje J. Smith laiko mažą mergytę, kurią visi tuoj pat palaikė jos dukra.

Johnny Deppo eks žmona romantiškus santykius puoselėjo merginoms: buvo kaltinama sumušus savo mylimąją

Aktorės Amber Heard asmeniniame gyvenime netrūko pakilimų ir nuosmukių. Be buvusio vyro Johnny Deppo, su kuriuo šiuo metu bylinėjasi teismuose, aktorė palaikė santykius su daugybe garsių asmenybių, pradedant milijardieriumi Elonu Musku ir baigiant kinematografe Bianca Butti. Fotografė Tasya van Ree 2008 m. A. Heard pradėjo susitikinėti su fotografe Tasya van Ree. Jų meilė buvo tokia stipri, jog moterys sumainė aukso žiedus ir net pasikeitė pavardę į Amber Van Ree.

Prieš atsidurdamas ligoninėje Meghan Markle tėvas turėjo paskutinį norą: jam plyšta širdis

Pranešama, jog Meghan Markle tėvas susidūrė su sveikatos problemomis. Thomas Markle buvo skubiai nugabentas į ligoninę greitosios pagalbos automobiliu su deguonies kauke dėl įtariamo insulto. Teigiama, jog kiti jo vaikai dabar laiką leidžia prie jo lovos, bet jis taip pat nori pamatyti savo dukrą Meghan, kurios nematė jau daug metų, skelbė mirror.co.uk.

Smūgis iš Johnny Deppo eks žmonos: supykusi išsituštino lovoje, vėliau kaltę suvertė ant šuns

Aktoriai Amber Heard ir Johnny Deppas šiuo metu teismuose bylinėjasi viso pasaulio dėmesį patraukusioje šmeižto byloje. Vienas iš keisčiausių šios bylos momentų – J. Deppas tikina, jog buvusi žmona, keršydama už skyrybas, pasituštino jo lovoje.  Amber Heard teisme griežtai paneigė šiuos kaltinimus, sakydama, jog tai – šlykštu.

Liamas Payne'as išsiskyrė su sužadėtine: kaltina neištikimybe

Buvęs vaikinų grupės „One Direction“ narys Liamas Payne'as išsiskyrė su sužadėtine modeliu Maya Henry, patvirtina britų žiniasklaida.  Pasak „Mail Online“, pora sužadėtuves nutraukė prieš mėnesį – mergina nustojo nešioti sužadėtuvių žiedą, pora nebesirodė renginiuose.  Visgi, skyrybų laikas ir jas sukėlė įvykiai išlieka neaiškūs.

Harry ir Meghan Markle atvykimas pykdo princą Williamą: jie įskaudino tėvą

Princas Harry ir Meghan Markle kitą mėnesį lankys karališkąją šeimą, per Karalienės platininio jubiliejaus iškilmes.  Ne paslaptis, kad Sasekso kunigaikščių santykiai su princu Charlesu ir broliu princu Williamsu buvo nepatogūs nuo pat jų pasitraukimo iš karališkosios šeimos.

Bute rastas Bolivudo žvaigždės kūnas: sulaikytas mylimasis

Bolivudą šokiravo jaunos aktorės Pallavi Dey, kuri buvo rasta negyva savo bute Garfa Kolkatoje, netektis.  Pareigūnai praneša, kad 25-eriį aktorė nusižudė. Tiesa, merginos šeima pateikė pareiškimą prieš jos mylimąjį bei vieną iš jo draugų dėl nužudymo ir turto prievartavimo, rašo vietinė žiniasklaida.

Buvusi porno žvaigždė Mia Khalifa paviešino kadrus iš seksualios fotosesijos: nepamiršo savo praeities

Buvusi „Pornhub“ žvaigždė Mia Khalifa savo „Instagram“ tinkle sužavėjo gerbėjus nauju įrašu, kuriame Khalifa pozuoja dykumoje. „The OnlyFans“ žvaigždė nustebino savo gerbėjus trimis naujomis nuotraukomis, įkeltomis į jos socialinio tinklo paskyrą, kur ji gyrė vaizdą, atsiveriantį už jos nugaros. 29 metų Khalifa demonstravo stulbinantį saulėlydžio vaizdą, pozavo prieš kamerą su rudu chalatu ir aukštakulniais.

Akibrokštas iš Deppo eks žmonos – į skyrybas įtraukė ir savo tėvą: „Per sužadėtuvių vakarėlį jie su Džoniu svaiginosi antrame aukšte“

36 metų amžiaus aktorė Amber Heard su buvusiu vyru, aktoriumi Johnny Deppu daugiau nei mėnesį nedingsta iš žiniasklaidos antraščių – jie abu liudija ir duoda parodymus teisme dėl šmeižto. Johnny Deppas (58) filmo „Aquaman“ aktorę į teismą padavė dėl šmeižto, susijusio su 2018 metais „The Washington Post“ išspausdintu straipsniu, kuriame ji teigė esanti smurto artimoje aplinkoje auka. Moteris teisme liudijo, kad jis prieš ją smurtavo ir seksualiai ją išnaudojo.

Buvusi princesės Dianos darbuotoja prabilo apie sulaužytą taisyklę ir sukeltą šoką tėvui: vienos akimirkos niekada nepamirš

Pietų Afrikos fitneso trenerė Jenni Rivett septynerius metus praleido dirbama asmenine princesės Dianos trenere. Moteris prisipažino, jog ketverius metus nebuvo informuota apie labai svarbią karališkojo protokolo dalį. Jenni Rivett „Insider“ papasakojo, jog ketverius metus net nepagalvojo, jog turėtų daryti reveransus princesės akivaizdoje.  Trenerė ėmė dirbti su Diana XX a. dešimto dešimtmečio pradžioje.

Meghan Markle sesuo neranda ramybės: pažėrė naujų detalių

Meghan Markle ir vėl turi problemų – moters sesuo Samantha, su kuria kunigaikštienė jau kurį laiką susitinka teismuose dėl šmeižto, pareikalavo filmuotos kunigaikštienės apklausos.  Sasekso kunigaikštienės sesuo pareikalavo, jog Meghan būtų apklausta prieš kamerą. Britų žiniasklaida teigia, jog ši apklausa gali užtrukti net iki 7 valandų.

Olena Zelenska Ukrainos televizijai: „Niekas iš manęs neatims mano vyro – net ir karas“

Ukrainos pirmoji ponia Olena Zelenska kartu su vyru Volodymyru davė interviu Ukrainos „RADA TV“ kanalui. Tai – antrasis kartas kai pora viešumoje pasirodo kartu nuo karo pradžios. Prasidėjus karui Olena Zelenska su vaikais rado prieglobstį akylai slepiamoje vietovėje, rašo „Sky News“. Interviu Olena Zelenska atviravo apie tai, kaip jaučiasi būdama atskirta nuo vyro, kuris šiuo metu savo šalį veda į pergalę prieš agresorę Rusiją.  „Karas yra blogiausia, kas prasidėjo.

Su Putinu dirbęs žurnalistas atskleidė naujų detalių: jis vėžiu serga jau seniai

Amerikiečių režisierius Oliveris Stone‘as prabilo apie Vladimiro Putino sveikatą. Filmų kūrėjas dirbo su Rusijos prezidentu kurdamas filmą apie jį dar 2015 metais ir teigia, jog Putinas jau tada sirgo vėžiu.  „Oskarui“ nominuotas režisierius Lexo Fridmano tinklalaidėje pareiškė, jog V. Putinas vėžį tada išsigydė. „Prisiminkite, jog ponas Putinas sirgo vėžiu ir man rodos, jog jis jį pilnai išsigydė“, – sakė O. Stone‘as.

Karališkoji šeima jungiasi prie pagalbos Ukrainai: slapta apgyvendino pabėgėlius

Nors karališkoji šeima ir negali aktyviai kištis į užsienio politiką, už uždarų durų jos nariai mielai prisideda prie pagalbos Ukrainai ir iš jos bėgantiems žmonėms. Paaiškėjo, jog šeimos nariai ne tik aukoja pinigus į paramos fondus, bet ir padeda pabėgėliams įsikurti.  Rusijos invazija privertė milijonus ukrainiečių sprukti iš šalies. Dalis jų įsikūrė Jungtinėje Karalystėje.

Modelis Ashley Graham – atvirai apie sunkų gimdymą: vos nemirė

Modelis Ashley Graham atskleidė, jog gimdydama dvynius šių metų sausį patyrė stiprų vidinį kraujavimą ir vos nemirė. Moteris išdavė, jog neteko sąmonės ir iš gimdymo beveik nieko neprisimena.  34-erių modelis žurnalui „Glamour“ rašė, jog dvynius Malachi ir Romaną gimdė namuose. Moteris gimdė savo namų vonioje, kol galop neteko sąmonės.  A. Graham pasakojo, pajutusi kaip jai kažkas lengvai liečia skruostus.

Princo Williamo apsilankymas futbolo rungtynėse virto košmaru: tai šlykštus elgesys

Karališkosios šeimos gerbėjus įsiutino futbolo fanų nepagarba princui Williamui. Per šio sporto varžybas sosto paveldėtoją sirgaliai nušvilpė.  Praėjusį šeštadienį Londono Wembley stadione įvyko FA taurės finalas, kuriame dalyvavo ir princas Williamas. Pastarojo pasirodymas varžybose nesužavėjo sirgalių – karališkosios šeimos narį jie nušvilpė.

Ant „Eurovizijos“ scenos pasirodė ne „Kalush Orchestra“ narys: neišleido iš Ukrainos

Ukrainos atstovams „Kalush Orchestra“ nugalėjus „Eurovizijoje“, itin daug dėmesio sulaukė grupės breiko šokėjas, veidą dengiantis kilimą primenančia kauke. Paaiškėjo „žmogaus-kilimo“ tapatybė – tai šokėjas Vladas Kuročka. Visgi, jam į konkurso sceną užlipti lemta nebuvo.  Pasak spaudos, Vladas Kuročka šoka jau ištisą dešimtmetį. Vyras gimė Kolomyjos mieste Ukrainoje ir yra dalyvavęs viename šalies šokių konkurse, kur pateko į superfinalą.

Harry Styles išreiškė palaikymą Ukrainai: ant scenos išreiškė pagarbą

Britų garsenybė Harry Styles išreiškė palaikymą Ukrainai. Specialaus naujojo albumo pristatymo koncerto metu atlikėjas ant scenos pasirodė su Ukrainos vėliava.  H. Styles'as koncerto „One Night Only“ Niujorke metu išreiškė palaikymą karo krečiamai Ukrainai. Vyras iš gerbėjo minioje paėmė šalies vėliavą ir ją iškėlė dainos „Sign of the Times“ metu.  Dainos pasirinkimas šiam veiksmui – gana simboliškas.

Ta pati suknelė, tik kita panelė: Meghan Markle sukėlė pasipiktinimų audrą

Meghan Markle neseniai atšventė ketvirtąsias vestuvių su princu Harry metines ir augina du vaikus, tačiau anksčiau ji buvo susituokusi su filmų prodiuseriu Trevoru Engelsonu.  Karališkųjų vestuvių dieną Meghan pasipuošė dviem nuostabaus grožio suknelėmis – Givenchy suknele ilgomis rankovėmis ir Stellos McCartney kurtu apdaru. O pirmosios jos santuokos dieną vilkėta suknelė greitai patraukė internautų dėmesį ne dėl savo grožio.
Į viršų