Britų karalius Karolis III ir karalienė konsortė Camilla lankosi Berlyne: atvyko pirmojo valstybinio vizito

Karaliaus Karolio III lėktuvas trečiadienį nusileido Berlyne, kur britų monarchas pradeda savo pirmąjį valstybinį vizitą po įžengimo į sostą.  Lėktuvas su užrašais „Jungtinė Karalystė“ ant šonų Berlyno-Brandenburgo oro uoste nusileido prieš pat 14 val. vietos (15 val. Lietuvos) laiku ir sustojo prie patiesto raudonojo kilimo. Karolis III ir karalienė konsortė Camilla stabtelėjo trapo viršuje 21 šūvio saliutui. Tuo metu danguje praskrido du kariniai lėktuvai.

Į viešumą grįžusi Peskovo dukra toliau maudosi prabangoje: per pastaruosius metus gerokai praturtėjo

Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo dukra Jelizaveta Peskova (25 m.) ir toliau maudosi piniguose. Rimtais nusikaltimais kaltinamos moters įmonės pelnas per pastaruosius metus padidėjo 70 kartų.  J. Peskovai priklauso 30 proc. įmonės „Centrum Moscow“ turto.

Princas Harry kaltina karališkąją šeimą slėpus nuo jo įsilaužimą į telefonus

Britų princas Harry apkaltino savo šeimą nuslėpus nuo jo informaciją apie įsilaužimus į telefonus, kad išvengtų liudijimo ir neatidarytų „Pandoros skrynios“, sakoma antradienį paskelbtame liudytojo pareiškime.

Prisišnekėjęs Valerijus Meladzė – nepageidaujamas atlikėjas: bando „atšaukti“ ir rusai

Bilietai į dainininko Valerijaus Meladzės koncertą Barnaule ir Novosibirske anksčiau buvo išparduoti internetu, tačiau vėliau paaiškėjo, kad renginys neįvyks. Pasak „Readovka“, organizatoriai pradėjo atšaukinėti koncertus, kuriuose dalyvauja atlikėjas, neseniai Dubajuje vykusiame įmonės renginyje pasakęs ukrainiečių frazę „Šlovė didvyriams!“, rašo unian.net.

Netikėtai užgeso TV laidų vedėjo Paulo O'Grady gyvybė: „Jo labai trūks artimiesiems, draugams, šeimai“

Užsienio žiniasklaidą pasiekė liūdna žinia – mirė TV laidų vedėjas Paulas O'Grady. Vyrui buvo 67-eri. Britų komiko bei TV laidų vedėjo mirtį patvirtino jo širdies draugas, skelbė dailystar.co.uk. Pranešama, kad vyro gyvybė užgeso kovo 28 d. Teigiama, kad jis mirė „netikėtai, bet ramiai“, patvirtino jo partneris Andre Portasio. Andre parašė: „Su dideliu liūdesiu pranešu, kad Paulas vakar vakare netikėtai, bet ramiai mirė.

Elono Musko dukra dabar bus vadinama neįprastai: „Ar galite tiesiog duoti savo vaikui normalų vardą?“

Atlikėja Grimes paskelbė, kad pakeitė jos ir Elono Musko dukros vardą. 35 metų kanadiečių muzikantė 2021 m. gruodį tyliai pasveikino savo mergaitę, pasitelkusi surogatinę motiną, o mažylę laikė paslaptyje iki trijų mėnesių. „Nežinau, ką galvojau“, – sakė ji „Vanity Fair“ apie bandymą nuslėpti savo kūdikio egzistavimą po to, kai dukra pradėjo verkti interviu metu. Tuo metu mergaitės buvo pavadinta Exa, o dabar ji turi naują vardą.

Susituokė princesės Dianos dukterėčia Amelia: prabanga dvelkiančios vestuvės – ant kalno viršūnės Pietų Afrikoje

Auksiniuose Pietų Afrikos saulėlydžio spinduliuose susituokė princesės Dianos dukterėčia ledi Amelia Spencer ir jos vyras Gregas Mallettas. „Tai buvo tikrai geriausia mūsų gyvenimo diena. Ji buvo geresnė, nei kada nors galėjau įsivaizduoti“, – pasakojo 30-metė Amelia, Velso princesės Dianos dukterėčia.

Modesta Vžesniauskaitė su milijardieriumi Johnu Caudwellu susilaukė antro vaikelio: atskleidė vardą ir pasidalijo nuotrauka

62
Olimpietė dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė (39 m.) su sužadėtiniu, britų milijardieriumi Johnu Caudwellu (70 m.) susilaukė antrojo vaikelio. Džiugia žinia J. Johnu Caudwellas pasidalijo socialiniame tinkle. „Isabella Sky gimė 22.40 val. Tai vienas gražiausių potyrių, kokį tik galima patirti, o Modesta buvo tokia kupina laimės, kad negalėjo nustoti juoktis ir verkti. Turiu pripažinti, kad jaučiausi beveik taip pat“, – rašė jis.

Putino antrininkas įspėtas neišeiti iš namų: rizikuoja gyvybe

Lenkas Slawekas Sobala daugelį metų buvo Vladimiro Putino antrininkas ir uždirbdavo krūvas pinigų, tačiau dabar vyras baiminasi dėl savo gyvybės. Pasaulio akys nukreiptos į Vladimirą Putiną, o jo antrininkas stengiasi išvengti dėmesio, nes baiminasi, kad ukrainiečiai ir prieš karą protestuojantys žmonės gali bet kada atsisukti prieš jį.

Princas Harry netikėtai sugrįžo į Angliją: pasivijo praeities bėdos

Didžiosios Britanijos princas Harry pirmadienį netikėtai atvyko į Londono teismą, nagrinėjantį jo ieškinį prieš laikraščio leidėją dėl įtariamo neteisėto informacijos rinkimo. Londono teisme britų bulvarinių laikraščių grupės advokatas rengėsi prašyti teisėjo atmesti princo, Eltono Džono ir kelių kitų įžymybių ieškinius, kuriuose žiniasklaidos grupė kaltinama telefoninių pokalbių pasiklausymu ir kitais privatumo pažeidimais.

Perregima suknele pasipuošusią aktorę ištiko stiliaus katastrofa: matomoje vietoje – įplyšimai

49-erių britų aktorė Kate Beckinsale dalyvavo Los Andžele vykusioje „Fashion Trust US Awards“ ceremonijoje. Čia moteris pademonstravo savo liekną figūrą ir pasipuošė perregima suknele. Ji vilkėjo permatomą prigludusią suknelę pūstais pečiais, papuoštą sidabriniais blizgučiais. Tiesa, fotografijose matyti, kad aktorė nevilkėjo apatinių. Užsienio žiniasklaidoje rašo, kad Kate ištiko stiliaus nelaimė – jos suknelėje prie pažasties buvo skylės, kurių ji nepastebėjo.

Netektis: populiari 25-erių influencerė rasta negyva

60
Užsienio žiniasklaidą pasiekė liūdna žinia – mirė populiari influencerė Akanksha Dubey. 25-erių moters kūnas rastas kovo 26 dieną. Indijos aktorė Akanksha Dubey, pradėjusi aktorės karjerą filme „Mujhse Shaadi Karogi“, kaip įtariama, nusižudė, skelbė ndtv.com. Ji turėjo 1,7 mln. sekėjų instagrame. Aktorė Akanksha Dubey sekmadienį rasta negyva viešbučio kambaryje Utar Pradešo Sarnato mieste, pranešė policija.

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas negauna ramybės net Izraelyje: „persekioja“ net vaikus

71
Dainininkė Ala Pugačiova ir jos vyras Maksimas Galkinas negalėjo pasislėpti nuo rusų net Izraelyje. Kaip paaiškėjo, buvo „persekiojami“ jų vaikai. Rusai, kurie taip pat gyvena Izraelyje, nuolat bando sužinoti kuo daugiau detalių apie dainininkės gyvenimą. Juos netgi domina, kur tiksliai mokosi Pugačiovos vaikai – trečiokai Lisa ir Haris. Rusai, gyvenantys Izraelyje, kuria uždarus pokalbius, kuriuose bando sužinoti bet kokią informaciją apie divos įpėdinius, rašo unian.net.

Danielis Radcliffe'as taps tėvu: su 5 metais vyresne mylimąja laukia pirmojo vaiko

Aktorius Danielis Radcliffe'as (33 m.), geriausiai žinomas dėl Hario Poterio vaidmens, taps tėvu. Jis su ilgamete drauge Erin Darke (38 m.) laukiasi pirmojo vaiko. Pora susitikinėja nuo 2012 m., kai susipažino biografinės dramos „Kill Your Darlings“ filmavimo aikštelėje, rašo independent.co.uk. D. Radcliffe'as 2014 m. interviu žurnalui „Parade“ kalbėjo apie iškart užsimezgusį ryšį su Darke. „Tai buvo vienas iš tų momentų, kai iš karto pajunti, kad šis žmogus man labai patinka.

53-ejų Jennifer Lopez parodė ištreniruotą kūną: atskleidė, kaip išlaiko dailias formas

Jennifer Lopez kasdien sportuoja ne tik tam, kad puikiai atrodytų ant raudonojo kilimo, bet ir tam, kad gerai jaustųsi. Trečiadienį 53-ejų metų aktorė savaitraščiui „UsWeekly" papasakojo apie tai, kaip judėjimas padeda jai išlaikyti teigiamą psichologinį nusiteikimą, rašo dailymail.co.uk. Bronkse gimusi moteris, kuri pastarąjį kartą buvo pastebėta nuoga, kai pristatinėjo „Revolve“ batus, reklamavo „BodyArmor Lite“ naują kampaniją „Choose More“, kurioje ji vaidina.

Nėščia ukrainiečių snaiperė pateko į nelaimingą atsitikimą: prabilo apie vaikelio būklę

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karininkė, snaiperė Evgeniya Emerald nekantriai laukia į pasaulį atkeliaujančio jos ir vyro kariškio Jevgenijaus Stipaniuko kūdikio. Moteris pateko į nelaimingą atsitikimą ir atskleidė, kad per 15 metų vairavimo patirtį tai buvo pirmoji jos avarija. Savo „Instagram" tinklaraštyje Evgeniya taip pat paskelbė kelias savo automobilio nuotraukas. Vienoje nuotraukoje matyti, kad automobiliui apgadintas bamperis ir dalis kėbulo, rašo unian.net.

Sekso simboliu vadinama Pamela Anderson stulbina išvaizda: netiki, kad moteriai 55-eri

Aktorė, modelis ir amerikiečių televizijos serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė Pamela Anderson pribloškė savo nuostabia išvaizda. Jai dabar 55 metai, tačiau ji akivaizdžiai atrodo jaunesnė. Įžymybės „Instagram“ profilyje pasirodė jos vaizdo įrašas. Filmuotoje medžiagoje Anderson veidas rodomas stambiu planu, o jame matyti, kad ji neturi nė vienos raukšlelės, jos oda yra švari, sveika ir natūraliai blizga, rašo dailymail.co.uk.

Cristiano Ronaldo nusimetė drabužius: parodė sportišką kūną

Futbolistas Cristiano Ronaldo 565 milijonams „Instagram“ sekėjų parodė savo ištreniruotą kūną, kurį jam pavyko išlaikyti nepaisant to, kad jam jau 38 metai. Neseniai vykusioje fotosesijoje jis įsiamžino vilkėdamas tik violetinės spalvos apatinius. Gerbėjai po C. Ronaldo nuotraukomis jį palygino su Dievu. Vienas iš jų komentavo: „Tu Dievas.

„Skūbio Dū“ žvaigždė – vargiai atpažįstamas: pamatykite, kaip atrodo 53-ejų aktorius

Shaggy vaidmeniu filmuose „Skūbis Dū“ išgarsėjęs aktorius Matthew Lillardas (53) pasikeitė neatpažįstamai. Vyras paskelbė naujausius kadrus, kuriuose gerbėjai vyrą vargiai atpažino. Nepaisant daugiau nei 20 metų trunkančios karjeros, žvaigždė prisipažįsta, kad neturi nei slaptos pinigų saugyklos, nei garažo su prabangiais automobiliais, o tvirtina gyvenantis įprastą gyvenimą, rašo dailystar.co.uk. Vis dėlto taip nebuvo visada.

Sofija Rotaru „pakeitė plokštelę“? Propagandistai skelbia apie atlikėjos „signalą“ rusams

Rusijos Federacija pareiškė, kad garsi Ukrainoje gimusi dainininkė Sofija Rotaru (75) neva perėjo į jos pusę ir nustojo remti Ukrainą. Propagandinė žiniasklaida teigė, kad dainininkė pasiuntė „specialų signalą“. Vis daugiau žvaigždžių smerkia karą Ukrainoje ir pasisako prieš V. Putino režimą, todėl rusai bando kurti sąmokslo teorijas ir išgalvoti dalykus, kurių iš tikrųjų nėra.
Į viršų