Meghan Markle sulaukė skaudaus smūgio iš sesers: pasakė, ką apie ją galvoja

Kalbėdama per „GB News“, Meghan Markle sesuo Samantha viešai skundėsi kunigaikštiene ir kaltino ją „pagyvenusių žmonių prievarta“ dėl jų tėvo insulto. Samantha Markle apkaltino savo seserį Meghan „pagyvenusių žmonių prievarta“ ir maldavo jos padėti, kai jų tėtis patyrė tariamą insultą. Išsiskyrusi Meghan Markle sesuo paprašė sesers nustoti „žiūrėti ir nieko neveikti“, kai jų tėvas buvo skubiai nugabentas į ligoninę, rašoma mirror.co.uk.

Dėl menopauzės pasiguodusi moteris liko sugėdinta darbe: to iš vadovo nesitikėjo

Advokatų kontoros darbuotoja, kuriai viršininkas pasakė, kad ji skleidžia „per daug informacijos“ apie savo menopauzės simptomus, pateikė ieškinį dėl diskriminacijos. Anne-Marie McMahon el.

60 metų susituokę Julijona ir Stanislovas išdavė laimingos santuokos receptą: viskas slypi paprastume

Santuoka – visuomet šiek tiek lošimas. Ilguoju laikotarpiu neretai pasitaiko, jog vienas žaidėjas suvokia, kad ištraukė ne tą kortą… Kas lemia ilgus gyvenimo metus drauge, iki sakralinės ribos „kol mirtis mus išskirs“? Meilė, turtas, pripratimas ar tradicija? Ar dar dešimtys argumentų, kuriuos visai nesunku išvardinti. Ko gero, visa tai sutelpa į vieną frazę – mano žmogus.

Mergina pakraupo: atsidūrus lovoje su vaikinu šis iškritikavo jos kūną

Miegojimas su kitu žmogumi pirmą kartą yra labai intymi patirtis, nes leidžiate jam pamatyti save pažeidžiamiausioje būsenoje. Gaila, tačiau viena moteris sulaukė gėdinimo dėl to, kaip atrodo. Neįvardinta moteris socialiniame tinkle „Tik Tok“ atskleidė, kaip vienas vyras pradėjo kritikuoti jos kūną, rašoma nypost.com. „Labas, mums nepavyks. Tu seksuali ir šmaikšti, bet tavo plaukuotos pažastys man yra stabdis, tai tiesiog ne mano pasirinkimas“, – žinutėje jai rašė vyras.

Išgirdusi, ko vestuvėms prašo vyro sesuo, Laura pakraupo: „Kaip ji drįsta?“

Moteris teigia, kad neseniai vyro sesuo atšaukė kvietimą į savo vestuves, nes būsimoji nuotaka jai pranešė, kad nori, jog „visų žvilgsniai būtų nukreipti į mane, o ne į tave“. Nors Laura tvirtino, kad mielai „atsisakytų makiažo ir vilkėtų paprastą suknelę“, kad didžiąją dieną neužgožtų nuotakos, tačiau svainė nesutiko, rašo mirror.co.uk.

Kaimynai nebežino, ką daryti: porų meilės žaidimai girdimi gatvėse

Anglijos miestų tarybos atskleidžia problemų, susijusių su meilės žaidimų triukšmu, mastą, kai kurios netgi įrengia aparatūrą, įvertinančią kaimynams keliamų trikdžių lygį. Poros, besimėgaujančios audringais meilės seansais, praėjusiais metais Anglijoje sukėlė mažiausiai 168 kaimynų nusiskundimus, rašo mirror.co.uk. Kai kurios institucijos bandė vertinti orgijų keliamo triukšmo lygį, pasinaudodamos garso įrašymo aparatūra.

Apie karalienę pajuokavęs komikas tokios reakcijos nesitikėjo: publika įsiuto

Karalienė pasirodė esanti kilniaširdė, kai komikas Omid Djalil pajuokavo, kad ji praėjusią savaitę praleido valstybės parlamento atidarymą. Neseniai monarchė dalyvavo renginyje „Gallop Through History“ Karališkajame Vindzoro žirgų šou, kuris buvo transliuojamas per ITV. Tačiau šventę vedęs komikas Omid negalėjo atsispirti įžūliam pokštui apie tai, kad Karalienė pasirodė publikoje, nepaisant to, kad jos vyriausybės renginyje šios savaitės pradžioje ją atstovavo princas Čarlzas.

Deppo eks žmona parengė naują smūgį: kaltina sviedus telefoną tiesiai jai į veidą

Amber Heard papasakojo, kaip Johnny Deppas tariamai metė jai telefoną į veidą po to, kai pagalvojo, kad jos draugai paliko išmatas jo lovoje. Amber Heard teigė, kad Johnny Deppas metė jai mobilųjį telefoną į veidą po to, kai apkaltino jos draugus palikus išmatas lovoje. 36 metų aktorė atnaujino parodymus po savaitės pertraukos nagrinėjant bylą dėl šmeižto su buvusiu 58 metų vyru.

Paaiškėjo, kodėl Markle ir princas Haris nepasirodys balkone per karalienės jubiliejų

Paaiškėjo, kad princas Harry ir Meghan Markle planuoja į karalienės 70-ies metų soste minėjimą atsivesti kartu ir savo vaikus – 3-jų metų Archie ir 11 mėnesių Lilibet, tačiau viešame pasirodyme balkone, jie nedalyvaus.  Pasak Sasekso slaptų šaltinių, princas Harry ir Meghan Markle karalienei išreiškė nenorą pasirodyti Bakingamo rūmų balkone, jos platininio jubiliejaus proga.

Čarlzas pirmąkart kalbą sakė vietoj karalienės: ekspertė išdavė, ką jis šnabždėjo žmonai

Princą Čarlzą neseniai palaikė jo žmona Camilla, kai jis pavadavo Karalienę valstybės parlamento atidaryme. Tai buvo pirmas kartas, kai Čarlzas pasakė Karalienės kalbą renginyje, nes jo motina negalėjo to padaryti pati. Karalienė praėjusį vakarą pripažino, kad pirmą kartą per beveik 60 metų nepasirodys renginyje, nes paklausė karališkųjų gydytojų patarimo dėl nuolat patiriamų judėjimo problemų, rašo mirror.co.uk.

Nuotakos elgesys vestuvėse pribloškė svečius: ilgai to nepamirš

Moteris per savo vestuves šokiravo visus – sakydama įžadus staiga nutilo ir tada pripažino padariusi klaidą. Vaizdo įraše matoma, kaip skaitmeninio turinio kūrėja Becky Jefferies, gyvenanti Dubajuje, stovėdama priešais vestuvių svečius staiga pasijunta nepatogiai. Šimtus tūkstančių peržiūrų surinkusiame filmuke ji nutraukia ją su sužadėtiniu tuokiantį kunigą prie altoriaus, rašoma thesun.ie.

Netikėtas Markle ėjimas: paskelbė, ar atvyks į karalienės jubiliejų

Princas Harry ir Meghan Markle patvirtino, kad dalyvaus karalienės Elizabeth Platininio jubiliejaus iškilmėse kartu su savo vaikais Archie ir Lilibet. Poros atstovas sakė, kad jie labai džiaugiasi bei yra pagerbti kvietimo dalyvauti šventėje, nors ir buvo pranešta, kad per tradicines Vėliavos nešimo iškilmes Bekingemo rūmų balkone vietos jiems nebus, rašoma mirror.co.uk.

Karalienės dovana Markle sūnui pribloškė internautus: nesulaikė nuoširdaus juoko

Princas Harry ir Meghan Markle smulkmeniškai suplanavo mažojo Archie gimtadienio šventę gegužės 6-ąją, tačiau pranokti anksčiau gautą dovaną iš karalienės Elžbietos II buvo sunku.  Archie Mountbattenas–Windsoras savo trečiojo gimtadienio proga iš tėvų princo Harry ir Meghan Markle, šeimos narių ir draugų neabejotinai sulaukė daugelio dovanų.

Išgirdusi, ko vestuvėms prašo jaunikis, nuotaka neteko žado: „Kaip jis drįsta?“

Nesutarimai tarp būsimų jaunavedžių dėl to, ar jaunikio buvusiąją reikėtų pakviesti į jų vestuves, sukėlė nesutarimų tarp internautų. Būsimoji nuotaka išreiškė susirūpinimą dėl būsimo vyro prašymo pakviesti savo buvusiąją, kurios ji niekada nebuvo sutikusi, į jų nedideles vestuvėse, kuriose dalyvaus mažiau nei 50 svečių, rašo mirror.co.uk. Nori pakviesti buvusiąją Mergina kreipėsi patarimo į „Mumsnet“: „Mano sužadėtinis nori pakviesti savo buvusiąją į mūsų vestuves.
Į viršų