Santykiai 

 

Naudingiausi patarimai, kurie padės poroje gyventi ne tik darniai, bet ir laimingai: kaip atrasti aukso viduriuką vyro ir moters santykiuose, ką daryti ištikus santykių bėdoms ir kaip sužadinti aistrą – visą naudingiausią informaciją rasite čia.
 

Šie ženklai išduoda, kad santuoka ilgai netruks: pastebėkite laiku

Vestuvių sezonas jau visai čia pat. Jei šiemet sumainysite aukso žiedus arba dalyvausite vestuvėse, santykių ekspertas Anwaras White‘as sako, kad yra keli ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, nes jie išduoda, ar santuoka bus ilgaamžė. A. White‘as, jau 14 metų konsultuojantis klientus, kaip rasti meilę, reguliariai dalijasi santykių patarimais su daugiau nei 580 tūkst. sekėjų „TikTok“ paskyroje ir šįkart išskyrė keturis ženklus, kurie pranašauja, kad santuoka greitai iširs.

Atskleidė, kiek vidutiniškai trunka seksas: skaičius stebina

Kiek laiko turėtų trukti seksas? Šį klausimą užduoda daugelis žmonių, tikėdamiesi, kad jiems pavyks pasiekti vidurkį. Dabar apklausa atskleidė, kiek laiko iš tikrųjų turėtumėte praleisti lovoje. Ar užsiimate seksu taip ilgai, kaip vidutinis žmogus? Apklausa atskleidė, kiek vidutiniškai laiko turėtų trukti seksas lovoje. Apklausos, kurioje dalyvavo 4 400 žmonių, rezultatai parodė, kad optimalus laikas, kurį reikia praleisti mylintis, yra 30 minučių.

Kokia poza miegate su partneriu? Nustebsite, ką tai atskleidžia

Nėra nieko geriau už gerą miegą ir kiekvienas yra radęs savo mėgstamiausią miego pozą. Naujais tyrimais nustatyta, kokia miego padėtis yra dažniausia, kai miega poros ir tai išduoda, kaip jaučiatės santykiuose. Atrodo, kad tam tikros pozos gali padėti išsimiegoti geriau nei kitos ir daug pasakyti apie jūsų santykius. Kai kurios miego padėtys mums yra naujiena, tačiau esame tikri, kad pusę jų esame atlikę per vieną naktį, rašo express.co.uk.

Koks tas vidutinis vyrų ilgis? Atskleidė tiesą

Penio dydis visuomet buvo didžiulis rūpestis vyrams, tačiau ar jis iš tiesų svarbus moterims? Kento universiteto tyrėjų atliktas tyrimas išnagrinėjo, ar tai tikrai rūpi ir koks visgi tas vidutinis vyrų pasididžiavimo ilgis. Tik maža dalis vyrų mėgsta kalbėti apie savo varpos dydį ir ne vienas nerimauja, kad negali patenkinti partnerės arba kad jis per mažas. Tačiau pasirodo, kad dydis toli gražu nėra pats svarbiausias dalykas, kai kalbama apie pasitenkinimą.

Šie ženklai išduoda, kad jums metas skirtis: neignoruokite jų

„Toksiškų santykių“ frazę esame girdėję ne vienas ir dažnai suprantame, kad tokie santykiai nieko gera nežada. Tačiau ką ši frazė iš tikrųjų reiškia? Porų psichologas Mykolas Truncė papasakojo, kaip atrodo toksiški santykiai ir paaiškino, kodėl iš jų ištrūkti yra sunku, tačiau būtina. Vienas iš ženklų – nekalbadieniai Nors kartais sunku suprasti, kad pora gyvena toksiškuose santykiuose, tačiau M. Truncė atskleidė kelis požymius, kurie parodo, kad poroje ne viskas gerai.

Moteris nebesulaiko ašarų dėl sugyventinio elgesio: „Jis pradeda mane dresiruot“

Jaroslavas, sutikęs Kristiną tikėjosi ilgų ir gražių santykių, tačiau bėgant metams moteris ėmė grimzti į priklausomybę. Dabar vyras maldauja padėti Kristinai atsistoti ant kojų. Pasak Jaroslavo, padėtis vis blogėja, nuo alkoholio priklausomos moters išpuoliai darosi vis agresyvesni. Kristiną tenka raminti policijos pareigūnams. Bando padėti  „Karoče, norėčiau sutvarkyti Kristiną, kad ji stotų į doros kelią“, – vos įžengęs į „TV Pagalbos“ studiją rėžė Jaroslavas.

Emilei vyro neištikimybę išdavė netikėtas įvykis: dabar įspėja visas

Šiame technologijų amžiuje kartais net ir meilės gyvenimas persikelia į virtualią erdvę. To liudininkė – vilnietė Emilė Maskaliūnaitė, žinomų baleto šokėjų Jūratės Sodytės ir Raimundo Maskaliūno dukra. Emilė tv3.lt portalo skaitytojams atsivėrė ir papasakojo apie savo šešis metus trukusią virtualią draugystę su amerikiečiu, kuri baigėsi karčiomis ašaromis ir pamoka visam gyvenimui. Emilės gyvenimas – it linksmieji kalneliai.

Meilės dieną lietuviai gali švęsti dažniau: apsibraukite šias datas

Raudonos rožės, širdelės formos saldainių dėžutės, gražūs žodžiai ir kitos romantiškos smulkmenos – šv. Valentino dienos atributika. Vieni pasakytų, jog tai ypatinga šventė, kurios metu žmonės gali išreikšti savo meilę, draugystę ir romantiškus jausmus, o kitiems ji nepriimtina. Visgi, mažai kas žino, kad lietuviai meilės dieną gali švęsti dažniau. Lietuvoje šv.

Specialistė – apie sudėtingiausius paauglystės atvejus: „Tėvai kartais paprašo „sutvarkyti“ vaiką už juos“

Paauglystė yra vienas sudėtingesnių gyvenimo etapų tiek patiems jaunuoliams, tiek tėvams, todėl nestebina, kad kartais susiduriama ir su itin sunkiais atvejais. Pasiekiama riba, kai pradeda atrodyti, kad padėti vaikui – nebeįmanoma. Mokyklos mėnesiais nelankantys arba ten nueinantys ir problemas keliantys paaugliai, iš namų sprunkantys, narkotikus vartojantys vaikai – tokie atvejai patenka į „sunkaus jaunuolio“ apibrėžimo rėmus.

Atskleidė, kiek minučių vidutiniškai mylisi poros

Ar jūsų miegamojo nuotykiai turėtų būti pašėlęs sprintas, ar jausmingas maratonas? Paslaptis gali būti jūsų varpos forma Dabar mokslas (vėl) pasisakė, kiek tiksliai laiko turėtų būti skiriama fiziniam meilės aktui: 5,4 minutės. Pirma, kaip mes apibrėžiame sekso pradžią ir pabaigą?  „The Conversation“ daktaras Brendanas Zietschas iš Kvinslendo universiteto atskleidžia, kad atsakymas į šią mįslę susijęs su vyro varpa.

Kate Middleton atsidūrus ant operacinio stalo gerbėjai prisiminė jos vyro duotą pažadą jai

Kol Velso princesė Londono ligoninėje gydosi po pilvo operacijos, princas Williamas atšaukė savo įsipareigojimus, kad galėtų būti šalia žmonos jos sveikimo laikotarpiu. Velso princesei toliau sveikstant po pilvo operacijos, ji gali pasikliauti, kad princas Williamas bus šalia. Sosto įpėdinis buvo pastebėtas lankant žmoną Londono klinikoje, kur praėjusią savaitę jai buvo sėkmingai atlikta operacija. Spėjama, kad Kate bent jau iki Velykų nebegalės grįžti prie viešų pareigų.

Paaiškėjo, kiek vidutiniškai kartų per savaitę mylisi poros

Neseniai atliktos apklausos duomenimis, poros, kurios seksu užsiima kartą per savaitę, yra labiausiai patenkintos savo santykiais. Įprasta manyti, kad norėdami jaustis visaverčiais savo santykiuose, turėtumėte daug mylėtis, tačiau, neseniai atlikto tyrimo duomenimis, poros, kurios seksu užsiima kartą per savaitę, yra labiausiai patenkintos. Taigi, kaip dažnai poros turėtų mylėtis? Kiekvieną dieną Amanda ir Darrenas Gentai gyvena Stokporte, Mančesterio regione.

60 metų susituokusi širvintiškių pora atskleidė darnios santuokos receptą

Darnių santykių ir ilgų santuokos metų trokšta ne vienas. O jais pasigirti gali Širvintų rajono gyventojai Aldona ir Tagirjanas Šarafutdinovai, kurie visai neseniai minėjo deimantines vestuvių metines. Pora visą laiką leido kartu – tiek šeimoje, tiek darbuose.  Deimantinės santuokos metinės Širvintų rajono savivaldybės „Facebook“ puslapyje buvo pasidalinta įrašu, kuriame Aldona ir Tagirjanas Šarafutdinovai švenčia jau šešiasdešimt santuokoje praleistų metų.

Mergaitės augimas be tėčio: atsakė, kokios traumos gresia

Šiomis dienomis itin dažnai viešojoje erdvėje skamba terminas „daddy issues“. Jis apibūdina mergaičių psichologinius požymius, kurios augo be tėčių arba jų tarpusavio santykiai buvo probleminiai. Norint panagrinėti šį reiškinį, naujienų portalo tv3.lt žurnalistė pakalbino psichoterapeutą-seksologą Vitalijų Žuką. Jis papasakojo, kokį vaidmenį mergaitės gyvenime užima tėtis ir kaip mergaitę gali paveikti tėviškos figūros nebuvimas.

23 orgazmus per dieną patirianti moteris išdavė auksinę taisyklę: padės visiems

Dr. Emily Morse, per dieną patirianti iki 23 orgazmų, atskleidė, kaip galite mėgautis „geresniu seksu“ vadovaudamiesi vienu protu sunkiai suvokiamu patarimu. Ekspertė juo pasidalino savo socialiniuose tinkluose. Norite atgaivinti savo seksualinį gyvenimą? Norint padidinti intymumą reikia ne tik keisti sekso pozas ir naudotis sekso žaislais. Jau daugelį metų ekspertai siūlo kalbėtis – tai būdas sustiprinti ryšį. Dr.

Nausėdos Šiauliuose nevengė demonstruoti jausmų: renginį stebėjo susikibę už rankų

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su ponia Diana Nausėdiene sekmadienį dalyvavo Šiaulių vyskupijos šeimų šventėje ir pasveikino jos dalyvius. Šalies vadovas pasidžiaugė, kad Šiaulių vyskupijos šeimų šventė kasmet suburia gausų būrį žmonių, kuriems svarbus tikėjimas ir šeima. Savo dalyvavimu jie išreiškia pagarbą šeimai, kaip atramai, prie kurios galima prisiglausti sunkią akimirką.

Vaikinas gyvena su dviem merginomis: trijulėje pavydą kelia tik 1 dalykas

Janie Frank „TikTok“ mėgsta dalytis vaizdo įrašais apie savo gyvenimą susitikinėjant su vaikinu Cody ir mergina Maggie. Ji prisipažįsta, kad tarp jų yra vienas dalykas, kuris sukelia pavydą. Janie Frank jau aštuonerius metus gyvena poroje su partneriais Cody ir Maggie. Tačiau atrodo, kad žmonės vis dar trokšta sužinoti apie jos poligamiškus santykius – Janie „TikTok“ paskyroje gali pasigirti 510 000 sekėjų.
Santykiai 2024-01-06

Kaluginas išdavė auksinius patarimus: padės išgelbėti santuoką

Neretai įsimylėjus manoma, kad „rožiniai akiniai“ niekuomet nenukris ir nebus nieko mieliau už buvimą kartu su mylimu žmogumi. Tačiau šiems akiniams po kurio laiko nukritus, poros susiduria su bendravimo, o neretai ir pažabotos aistros iššūkiais. Porų psichologas Andrius Kaluginas papasakojo, kaip palaikyti kokybišką santykį poroje, gebėti išsikalbėti ir gyventi kokybišką lytinį gyvenimą. Porų psichologas atskleidė, kokią žalą daro „nekalbadieniai“ ir kaip suaktyvinti libido.

Vyras žmonos paprašė atviros santuokos: tokio rezultato tikrai nesitikėjo

Vyras prisipažino, kad gailisi, jog paprašė žmonos atviros santuokos, nes jį skaudina žinojimas, kad ji susitikinėja su kitais vyrais. Jis prisipažino, kad buvo idiotas, nes pasiūlė šią idėją, kai jautėsi taip, tarsi kibirkštis tarp jo ir žmonos būtų išblėsusi, tačiau dabar ji turi tiek daug pasimatymų, kad nežino, ką daryti – o jam yra priešingai.

Nėščią vilnietę sugyventinis paliko su 50 eurų kišenėje: ragina pasimokyti kitas

Vilnietės Liudmilos istorija – neeilinė. Būdama nėščia ji patyrė tokius išbandymus, kokių nelinkėtų net pikčiausiam savo priešui. Šeštojo nėštumo mėnesio metu ji buvo palikta mylimojo, kišenėje teturėjo vos 50 eurų ir buvo gilioje emocinėje duobėje. Liudmilos ir jos mylimojo istoriją galima apibūdinti, kaip „meilę iš antro žvilgsnio“. Pasakojimo herojė atskleidė, kad pirmą kartą su būsimu mylimuoju susipažino dar paauglystėje, būdama 15-16 metų.
Santykiai 2023-12-11
Į viršų