Mėgstate oralinį seksą? Gydytojai turi liūdnų žinių

161
Manoma, kad oralinis seksas gali būti vienas iš didžiausių gerklės vėžio paplitimo kaltininkų – mokslininkas įspėja, kad mėgaujantis oraliniu seksu didėja vienos iš gerklės vėžio rūšių rizika. Dr. Hishamas Mehanna – Birmingemo universiteto Vėžio ir genomikos mokslų instituto profesorius – teigė, kad per pastaruosius du dešimtmečius „sparčiai padaugėjo“ orofaringinės srities vėžio – gerklės vėžio rūšies – atvejų ir tai pavadino „epidemija“ tiek JAV, tiek Jungtinėje Karalystėje.

Buvusi artima Markle draugė išklojo tiesą: štai, kokia iš tiesų yra Meghan

Millie Mackintosh sakė, kad ji „labai norėtų“ susėsti su Meghan Markle ir paklausti jos, kodėl Sasekso kunigaikštienė „nusisuko“ nuo „Made In Chelsea“ žvaigždės ir teigė mananti, kad „galbūt jai nepatiko“. M. Mackintosh teigė, kad M. Markle „nusisuko“ nuo jos, nes ji „nebuvo naudinga“ Sasekso kunigaikštienei, rašo mirror.co.uk. 33-ejų „Made In Chelsea“ žvaigždė ir 41-erių Sasekso kunigaikštienė užmezgė ryšį maždaug prieš aštuonerius metus. Tąkart jos susitiko Stambule, Turkijoje.

Išgirdusi, ką į namus atsiveš svečiai, moteris pasibaisėjo: „Kaip taip galima?“

Daugelis yra susidūrę su svečiais, kurie užsibūna kiek per ilgai arba svečiuose elgiasi taip, tarsi būtų namie. Tačiau viena moteris teigė nesuprantanti svečių elgesio – šie, net neatsiklausę, į jos namus atsiveža savo augintinį. Populiariame forume „Mumsnet“ anonime panorusi likti moteris paaiškino, kad į jos namus šį savaitgalį atkeliaus svečiai ir kartu atsiveš savo šunį, nors net nepaklausė, ar gali tai daryti, rašo mirror.co.uk.

Šią Williamo ir Kate Middleton klaidą pastebėjo akyliausi: nesupranta, kas jiems nutiko

Milijonai žmonių šeštadienį stebėjo ilgai lauktą karaliaus Karolio ir karalienės Camillos karūnavimą ir jų atvykimą į ceremonijos vietą. Tačiau kai karalius su karaliene karieta atvyko į Vestminsterio abatiją, daugeliui kilo klausimas: kur Williamas ir Kate? Bakingamo rūmų paskelbtame ceremonijos eigos dokumente teigiama, kad jie turėjo atvykti anksčiau ir atsisėsti į savo vietas dar prieš atvykstant Karoliui ir Camillai, rašo mirror.co.uk.

Be žmonos pasirodęs princas Harry užminė mįslę: prabilo apie liūdną situaciją

Pasak skaitymo iš lūpų eksperto, laukdamas karaliaus Karolio III karūnavimo pradžios princas Harry aptarė „liūdną“ situaciją su princesės Eugenie vyru ir kalbėjo apie Meghan Markle. Skaitymo iš lūpų ekspertas išdavė, kad princas Harry prisipažino esantis „nusivylęs“ atviro pokalbio metu prieš pat karūnavimą, rašo mirror.co.uk. Teigiama, kad laukdamas ceremonijos pradžios Sasekso kunigaikštis kalbėjo apie sunkumus su princesės Eugenie vyru.

Siegel prakalbus apie ašaras vonioje įspėja Lietuvos moteris: šiuos ženklus būtina pastebėti

574
Šeimos krizę išgyvenanti Viktorija Siegel-Suodaitė atvėrė širdį ir atskleidė, kad dėl nuolatinių vyro užgauliojimų buvo pasiekusi tokį tašką, kai gulėdavo ant vonios grindų ir verkdavo.  Psichologas, psichoterapeutas Andrius Kaluginas anksčiau naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kaip atpažinti ženklus, kad metas nebekentėti ir nutraukti santykius, nes jie niekur nebeveda.

Paaiškėjo, kodėl kilo Markle ir Middleton nesantaika: kiti to neturėjo žinoti

Niekam ne paslaptis, kad įtampa tarp Meghan Markle ir Kate Middleton vyravo nuo pat pirmųjų dienų. Nors daugeliui iki šiol yra paslaptis, kodėl prasidėjo už princų brolių ištekėjusių moterų nesantaika, vis dėl to karališkos šeimos ekspertai dabar atskleidžia, kad dėl to kalti gali būti... garsaus dizainerio drabužiai. Karališkos šeimos ekspertai tvirtina, kad Meghan Markle ir Kate Middleton nesantaika prasidėjo vos nuo vieno principingo barnio.

Moteris nebegali tylėti: kaimynai jos gyvenimą pavertė pragaru

Moteris nebegali tylėti – kaimynai jos gyvenimą pavertė tikru pragaru. Dėl pastovaus šunų lojimo jai ir jos vaikui naktimis neįmanoma miegoti. Jei gyvenate apsupti kaimynų, nėra nė menkiausios dvejonės, kad kilo vienokių ar kitokių nesklandumų, dažniausiai – dėl triukšmo. Nors kartais erzina net tai, kad kaimynai garsiai kalba, viena moteris tvirtino, kad jos kaimynai, pavertę jos gyvenimą „pragaru“, atsidūrė nekenčiamiausių žmonių sąrašo viršuje, rašo mirror.co.uk.

Atlikėjo Williamso žodžiai apie seksą su žmona pribloškė tūkstančius: pasakė, ar dažnai tai daro

Atlikėjas Robbie Williams atsivėrė apie seksualinį gyvenimą su savo žmona Ayda Field. Vyras atviravo, kad jo seksualinis poreikis stipriai sumažėjo nustojus gerti testosteroną. Bendrame interviu portalui „The Sun“ 2010-aisiais metais susituokusi pora prisipažino, kad šiuo metu yra „tame pačiame puslapyje“ ir išdavė, kad jiedu seksu nebesimėgauja taip dažnai, kaip anksčiau.

Pamačiusi sužadėtuvių žiedą mergina norėjo klykti iš pykčio: „Jis – šlykštus“

Nuo pat vaikystės amerikietė Brittany Finn kuo puikiausiai žinojo, kokio sužadėtuvių žiedo ji trokšta. Apie tai ji buvo užsiminusi ir savo vaikinui Patrickui Finnui, bet kai jis jai pasipiršo 2017 metais, Brittany kaip reikiant nusivylė išvydusi žiedą. Tą akimirką ji iš pykčio norėjo klykti ne savu balsu. Kovo 25-ąją dieną savo „TikTok“ paskyroje paskelbusi įrašą apie sužadėtuvių žiedą, Britanny Finn nė nenutuokė, kad jį peržiūrės beveik trys milijonai žmonių.

Skaudus smūgis princui Harry ir Markle: žmonės pasakė, ką apie juos galvoja

Nauja apklausa atskleidė, kad tik 14 procentų apklaustų Jungtinės Karalystės gyventojų mano, kad princas Harry ir Meghan Markle yra geras pavyzdys kitiems. Kiek kitokia situacija yra su Velso princu Williamu ir princese Kate – 71 proc. apklaustųjų teigė, kad jie yra geras pavyzdys. Lyginant su 2020 m., kai buvo atlikta tokia pati apklausa, šią porą teigiamai įvertino 7 proc. daugiau žmonių. Dar vienas skaudus smūgis Harry – 64 proc.
Santykiai 2023-04-24

Padarykite tai prieš seksą: karšta naktis bus garantuota

Dažnai aistra užklumpa netikėtai. Visgi, mokslininkai teigia, kad suvalgę tam tikrų produktų prieš seksą turėsite kur kas karštesnę naktį. Sužinokite, ko reikėtų vengti ir ką pabandyti užkąsti. Švedijoje atlikto tyrimo išvados parodė, kad prieš arba po sekso žmonės yra linkę valgyti tam tikrus maisto produktus. Pats populiariausias pasirinkimas buvo šokoladas.
Santykiai 2023-04-22

Suodaičio kalbos apie košmarą namuose atvėrė skaudžią Lietuvos žaizdą: kiti bijo pasakyti tiesą

Viktorijai Siegel-Suodaitei prakalbus apie galimai patirtą vyro smurtą šeimoje, po straipsniais komentaruose suskubo nuoskaudomis dalintis ir vyriškosios lyties atstovai. Jie tikina, kad dažnu atveju prakalbus apie smurtą jie yra vaizduojami kaip pagrindiniai to sukėlėjai, tačiau retai pamirštamas faktas, kad šeimoje lygiai taip pat smurtauja ir moterys. Dažnai prabilus apie smurtą, kuriamas naratyvas, kad esant smurto reiškiniui dažniausiai auka yra vaizduojama moteris, o smurtautoju – vyras.

Močiutės reakcija į anūkės tatuiruotę prajuokino tūkstančius: „Visiškas š***s“

Jei turite tatuiruotę, žinote, kokia ji gali būti asmeniška, o tai, ką pasirinksite išsitatuiruoti ant kūno, yra tik jūsų reikalas. Tačiau neabejojame, kad norėsite ją parodyti savo artimiausiems, įskaitant šeimą ir draugus. Taigi viena mergina pasijuto labai įžeista, kai močiutė žiauriai reagavo į jos naująją tatuiruotę – juodą drugelį, kurio vienas sparnelis buvo iš stilizuotų gėlių, rašo mirror.co.uk.

Siegel šeimos dramą prilygino Deppo ir Heard skyryboms: štai, kas sutampa

280
Dvi savaites stebimą Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio kivirčą internautai lygina su garsios Holivudo žvaigždės Johnny Deppo ir buvusios jo sutuoktinės Amber Heard drama. Kuo panašios ir kuo yra skirtingos šios dvi istorijos? Praėjusių metų vasarą visas pasaulis tarsi serialą stebėjo aktoriaus Johnny Deppo ir jo buvusios mylimosios Amber Heard šmeižto bylą.

Suodaičių dramai drebinant Lietuvą Kaluginas atsako: ar įmanoma išsaugoti santuoką?

83
Daugiau nei savaitę dauguma Lietuvos gyventojų, kuriems yra įdomus šalies žvaigždžių gyvenimas, stebi Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio santykių dramą. Dalis žmonių mano, kad toks viešas poros kivirčas veda vieninteliu keliu, tiesiai į skyrybas. Dažnai pašlijus santykiams šeimoje, dalis žmonių renkasi kraštutinį ir kone lengviausią variantą skirtis. Visgi, kur kas sunkiau pradėjus braškėti santykiams yra mokėti juos sulipdyti atgal ir taip išsaugoti savo šeimą.

Su princu Harry pasirodžiusi reklama tapo interneto hitu: juoko nesulaikė daugelis

Sekso žaislų parduotuvės „Lovehoney“ reklama, kurioje buvo panaudota nuoroda į princo Hario atsiminimų knygą „Spare“, buvo uždrausta po to, kai kažkas dėl to pasiskundė. Reklamos standartų tarnyba (ASA) gavo vieno asmens skundą, kuriame teigiama, kad reklama yra įžeidžianti ir netinkama, rašo express.co.uk.

Lietuvą sukrėtus Suodaičių konfliktui prabilo vyro smurtą patyrusi Rasa: mušdavo net nėščią

Šiandien Lietuvą sukrėtė žinia apie, kaip įtariama, vyro smurtą patyrusią garsią Lietuvos nuomonės formuotoją, verslininkę Viktorija Siegel-Suodaitę. Tai dar kartą atvėrė jautrią moterų fizinio bei psichologinio smurto žaizdą.

Suodaičiui atsidūrus areštinėje dėl įtariamo smurto įspėja visas: šie ženklai išduoda, kad laikas skirtis

448
Pasirodžius žiniai apie Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio namuose įvykusį konfliktą, atsivėrė skaudi žaizda – Lietuvoje smurtas artimoje aplinkoje vis dar yra opi tema. Tačiau kaip santykiuose atpažinti ženklus, kada metas dėti tašką ir skirtis? Psichologo, psichoterapeuto Andrius Kalugino teigimu, dažnu atveju priimti sprendimą skirtis yra nelengva užduotis, tačiau būtina brėžti ribas ir suprasti, kada geriausias sprendimas – nutraukti santykius.

Meghan Markle ruošia smūgį karališkai šeimai: tai rodo 4 ženklai

Manoma, kad Meghan Markle planuoja pradėti politinę karjerą – yra keturi aiškūs ženklai, parodantys galimas jos ambicijas žengti į politinę areną. Sasekso kunigaikštienė viešumoje visada kalbėdavo socialiai svarbiomis temomis, o dabar yra požymių, kad ji svarsto eiti į politiką, rašo mirror.co.uk. Tokie gandai pasklido po to, kai paaiškėjo, kad Harry ir Meghan sumokėjo beveik 90 tūkst.
Į viršų