Čempionų lyga

Svarbiausios Čempionų lygos tiesioginės transliacijos, naujienos ir apžvalgos. Stipriausias Europos futbolo klubinis turnyras, kuriame pajėgiausios įvairių šalių komandos varžosi dėl nugalėtojo vardo. Prestižiškiausias Europos futbolo turnyras rengiamas nuo 1955 metų.

„Geriausias vakaras gyvenime“: Bellinghamas ir kiti „Real“ žaidėjai šventė Čempionų lygos titulą

Madrido „Real“ iškovojo 15-ąją Europos taurę, kai Čempionų lygos finale Vemblio stadione 2:0 nugalėjo Dortmundo „Borussia“. Įvarčius „Real“ gretose pelnė Dani Carvajalis ir Vinicius Junioras. Nors „Borussia“ ilgą laiką buvo geresnė komanda, tačiau lemiamomis akimirkos „Real“ pavyko pasižymėti.

Rekordininkas Ancelotti po triumfo ruošėsi švęsti, o „Borussia“ treneris atidavė pagarbą ir saviems, ir varžovams

Šeštadienį Čempionų lygos finale triumfavo Madrido „Real“ klubas, kuris Londono „Wembley“ stadione 2:0 nugalėjo Dortmundo „Borussia“ ekipą. „Real“ tai buvo jau 15-tasis Čempionų lygos trofėjus. Tuo tarpu komandos treneriui Carlo Ancelotti tai buvo iš viso penktasis toks titulas karjeroje. Pagal šį rodiklį jis yra visų laikų lyderis tarp trenerių. „Varžovai žaidė geriau pirmajame kėlinyje. Jie žaidė taip, kaip ir norėjo.

Finale įmušęs Vinicius Junioras pagerino Lionelio Messi rekordą

Čempionų lygoje triumfavęs Madrido „Real“ žaidėjas Vinicius Junioras pagerino ir šio turnyro rekordą. Pergale 2:0 prieš „Borussia“ pasibaigusiose rungtynėse brazilas pelnė antrąjį savo komandos įvartį. Tai buvo jau antrasis Čempionų lygos finalas, kuriame Vinicius Junioras pasižymėjo. Brazilas šiuo įvarčiu pagerino Lionelio Messi rekordą. Jis tapo jauniausiu žaidėju, kuriam pavyko dukart pasižymėti finalo rungtynėse Čempionų lygoje. Jis tai pasiekė 23 metų ir 325 dienų amžiaus.

Europos karaliai: antroje rungtynių pusėje atsibudęs „Real“ klubas vėl triumfavo Čempionų lygoje

Šeštadienio vakare paaiškėjo UEFA Čempionų lygos čempionai. Londono „Wembley“ stadione vykusiame finale taurę į viršų dar kartą iškėlė Madrido „Real“ klubas, kuris 2:0 (0:0) įveikė Dortmundo „Borussia“. Paskutinį kartą „Real“ Čempionų lygą buvo laimėję prieš dvejus metus. Iš viso klubui tai jau rekordinis 15-tasis Čempionų lygos titulas.  Pagal šį rodiklį jie artimiausius varžovus lenkia daugiau nei dvigubai – „Milan“ turi 7 nugalėtojų titulus.

Kas triumfuos didžiajame Čempionų lygos finale?

Šį šeštadienį futbolo gerbėjų laukia įspūdinga šventė. Garsiajame Londono „Wembley“ stadione įvyks UEFA Čempionų lygos finalo rungtynės, kuriose kovos Madrido „Real“ ir Dortmundo „Borussia“. Dalis specialistų akivaizdžiu finalo favoritu vadina Ispanijos klubą, tačiau Vokietijos komanda šį sezoną moka nustebinti ir yra nenuspėjama. „Borussia“ šalies čempionate užėmė tik penktąją vietą, bet Čempionų lygoje per 11 mačų patyrė vos vieną nesėkmę.

Čempionų lygos finalas po dviejų metų vyks Vengrijos sostinėje

Trečiadienį UEFA patvirtino, kad 2025/26 m. Čempionų lygos finalas vyks Budapešte. Skelbiama, kad svarbiausias Europos klubinio futbolo renginys vyks „Puskas Arena“ stadione, kurioje rungtynes žaidžia Vengrijos nacionalinė rinktinė.

Thomas Mulleris po diskusijas sukėlusio epizodo pusfinalyje: „Tai dažnai vyksta Madride“

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse Madrido „Real“ namuose 2:1 nugalėjo Miuncheno „Bayern“ ekipą ir triumfavo bendru rezultatu 4:3 bei pateko į finalą. Alphonso Daviesas 68-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Vos po keleto minučių kamuolį į savus vartus pasiuntė A.Daviesas, tačiau po VAR peržiūros ankstesniame epizode buvo užfiksuota pražanga prieš Joshua Kimmichą ir įvartis liko neįskaitytas.

Dar vienas stebuklas Madride: fantastiškai išsigelbėjęs „Real“ keliauja į Čempionų lygos finalą

UEFA Čempionų lygoje tapo aiškus ir antrasis finalo dalyvis, kuriuo po dramatiškos kovos tapo Madrido „Real“ klubas, tik rungtynių pabaigoje 2:1 (0:0) palaužęs  Miuncheno „Bayern“ ekipos futbolininkus. Priminsime, kad pirmasis komandų susitikimas prieš savaitę baigėsi lygiosiomis 2:2. Pirmajame šio vakaro rungtynių kėlinyje abi komandos labai daug situacijų nesusikūrė, bet aštriau atakavo šeimininkai, kurie buvo arčiau įvarčio.

Į finalą nepatekęs Mbappe pažėrė kritikos sau, „Borussia“ treneris džiaugėsi sirgaliams grąžinta skola

Europos futbolo superžvaigždė prancūzas Kylianas Mbappe po nesėkmės Čempionų lygos pusfinalyje kaltų neieškojo ir pripažino, kad jaučiasi prastai neišnaudojęs daugybės progų pasižymėti.  Pirmąsias rungtynes Dortumnde laimėjo „Borussia“, o vakar Paryžiuje vykusioje atsakomojoje dvikoje Luiso Enrique auklėtiniai dominavo, tačiau pergalę ir bilietą į Čempionų lygos finalą išsivežė svečiai iš Vokietijos.  „Stengiausi padėti savo komandai kiek galėdamas, tačiau nepadariau pakankamai.

Progas švaistęs PSG krito pusfinalyje, o „Borussia“ rankose – bilietas į Čempionų lygos finalą

UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo pirmoji finalo dalyvė, kuria tapo Dortmundo „Borussia“ ekipa. Vokietijos klubas ir antrosiose pusfinalio rungtynėse svečiuose 1:0 (0:0) pranoko Paryžiaus „Paris Saint-Germain“ klubą. Pirmasis komandų susitikimas prieš savaitę Dortmundė baigėsi šeimininkų pergale 1:0. „Borussia“ paskutinį sykį Čempionų lygos finale žaidė 2013 metais, bet tada rungtynes 1:2 pralaimėjo Miuncheno „Bayern“ ekipai.

Pirmajame Čempionų lygos pusfinalyje – lygiosios tarp „Bayern“ ir „Real“

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje startavo pusfinalio etapas, kuriame susitikimas tarp Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ baigėsi rezultatu 2:2. Rungtynes nuo pat pirmųjų minučių agresyviai pradėjo aikštės šeimininkai ir per pirmąsias 20 susitikimo minučių atliko 6 smūgius, du iš jų buvo į vartų plotą.

Gili nostalgija: lietuviai kurie garsino šalies vardą žaisdami prieš geriausias Europos futbolo komandas

Nostalgija, didelis pavydas seniems laikams arba laikai, kai Lietuvos vardas pasauliniame futbole skambėjo daug garsiau. Kaip bepavadinsi, taip nepagadinsi. Taip galima kalbėti apie stipriausią senojo žemyno futbolo turnyrą UEFA Čempionų lygą iš lietuvių perspektyvos. Jau kurį laiką Lietuvos futbolo sirgaliai stebi Čempionų lygos grupių kovas ir atkrintamąsias be lietuviško prieskonio, kadangi čia žaidžiančiose komandose nebūna lietuvių.

Dėl nieko nesigailintis „Manchester City“ treneris nesmerkia „Real“ už jų gynybinį žaidimo planą

Madrido „Real“ UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse po baudinių serijos 2:1 nugalėjo „Manchester City“ ir iškovojo paskutinį kelialapį į šio turnyro pusfinalį. Po ankstyvo Rodrygo įvarčio, „Man City“ dominavo, tačiau per 33 smūgius į vartus sugebėjo tik išlyginti rezultatą, kai tą padarė Kevinas De Bruyne‘as. Tuo tarpu „Real“ atliko tik 8 smūgius. Po rungtynių „Man City“ strategas Pepas Guardiola sakė, kad „nesmerkia“ Madrido klubo už jų žaidimo stilių.

Čempionų lygoje – saldus „Real“ revanšas prieš „City“ ir gynybinė „Bayern“ pergalė

Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ vienuolikės po gynybinio futbolo vakaro prasibrovė į Čempionų lygos pusfinalį.  Šios ekipos susitiko ir pastarųjų dviejų sezonų Čempionų lygos atkrintamosiose. Užpernai pusfinalyje triumfavo Karimo Benzemos vedami „Real“, o pernai pusfinalyje „City“ revanšavosi ir įveikė „karališkąjį“ klubą namuose net 4:0. Didžiulė įtampa vyravo Madrido „Real“ ir „Manchester City“ rungtynėse.

Čempionų lygos ketvirtfinalyje – dramatiški posūkiai: sutriuškinta „Barca“ ir kitas „Borussia“ veidas

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse pergales šventė Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Dortmundo „Borussia“ ekipos, kurios abi buvo patyrusios nesėkmes pirmuosiuose susitikimuose. „Camp Nou“ žaidusi „Barcelona“ po pirmųjų rungtynių turėjo vieno įvarčio persvarą, o savo padėtį dar labiau pasigerino po ankstyvo brazilo Raphinos įvarčio 1:0. Tačiau katalonams reikalai pradėjo griūti po Ronaldo Araujo 29-ą minutę užsidirbtos raudonos kortelės.

„Bayern“ strategas pasipiktino dėl neskirto baudinio Čempionų lygos ketvirtfinalyje

Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse tarp „Arsenal“ ir „Bayern“ klubų užfiksuotas kontraversiškas epizodas. 67-ąją rungtynių minutę šeimininkų vartininkas išmušdamas kamuolį į žaidimą atidavė šį gynėjui Gabrieliui. Visgi, brazilas kažkodėl sugalvojo ne tęsti žaidimą, o kamuolį paėmė į savo rankas ir grąžino jį į vartininko aikštelę, iš naujo įžaisdamas kamuolį. Nepaisant „Bayern“ žaidėjų pretenzijų, kad tai vienuolikos metrų baudinys, rungtynių arbitras jo neskyrė.

Įvarčių lietumi pažymėtas Čempionų lygos ketvirtfinalių vakaras pasibaigė be nugalėtojų

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą sužaisti pirmieji du ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei šūsnis įvarčių. Didelį ažiotažą kėlusios rungtynės Madride tarp vietos „Real“ ir čempionų titulą ginančios „Man City“ ekipos baigėsi taikiai 3:3 (2:1). Mačas prasidėjo uraganiška sparta, nes jau 2-ąją minutę baudos smūgiu Bernardo Silva sužaidė gudriai, užklupo nepasiruošusį Andrejų Luniną ir šį nuginklavo bei išvedė svečius į priekį.

Paskutines vietas Čempionų lygos ketvirtfinalyje užpildė „Borussia“ ir baudinių serijoje išsigelbėjusi „Atletico“

Trečiadienio vakarą paaiškėjo, kas užpildė paskutines vietas UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliuose. Dortmundo „Borussia“ atsakomosiose rungtynėse užtikrintai 2:0 įveikė Eindhoveno PSV futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 3:1 ir žengė į kitą etapą.

„Porto“ treneris pažėrė kaltinimų Mikeliui Artetai: „Jis įžeidė mano šeimą“

„Porto“ vyriausiasis treneris Sergio Conceicao po dramatiško pasitraukimo iš UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio pažėrė kaltinimų Londono „Arsenal“ strategui Mikeliui Artetai. „M.Arteta rungtynių metu atsisuko į suolą ir įžeidė mano šeimą ispaniškai. Pasakiau jam, kad žmogaus, kurį jis įžeidė, jau nebėra tarp mūsų. Tegul jis nerimauja, kaip treniruoti savo komandą, kuri turi daugiau daugiau kokybės ir galėtų žaisti žymiai geriau“, – po šio susitikimo pareiškė strategas.

Palengvėjimas Londone – baudinių seriją išgyvenęs „Arsenal“ žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Į Čempionų lygą po septynių metų pertraukos grįžę Londono „Arsenal“ dėl bilieto į ketvirtfinalį vargo ilgai. Aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Londone prireikė pratęsimo, o per jį pranašumą 2:0 įrodė Mikelio Artetos treniruojama vienuolikė.

„Barcelona“ po 4 metų petraukos grįžo į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Antradienį Čempionų lygoje sužaisti atsakomieji aštuntfinalio susitikimai. Savo sirgalių palaikoma „Barcelona“ jau 17-ą mačo minutę pirmavo prieš Italijos čempionus „Napoli“ 2:0 ir šventė į kitą etapą duris atveriančią pergalę 3:1.  Pirmoji „Barcelona“ ir „Napoli“ akistata Neapolyje baigėsi 1:1, tad Xavi auklėtiniai aukšta sparta pradėjo rungtynes ir jau 15-ą rungtynių minutę po tikslaus Fermino Lopezo smūgio išsiveržė į priekį 1:0. Dar po dviejų minučių kamuolį kontroliavę Italijos čempio...

Čempionų lygos aštuntfinalis: „Real“ turėjo didelio vargo, o „Man City“ didesnių problemų išvengė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės, po kurių bilietus į turnyro ketvirtfinalį iškovojo Madrido „Real“ ir titulą ginantis „Man City“ klubas. Madrido „Real“ ir „Leipzig“ susitikimas šįvakar baigėsi lygiosiomis 1:1, bet ispanai pirmąjį mačą buvo laimėję 1:0. Svečiams žūtbūt reikėjo įmušti ir būtent jie pirmajame šio vakaro mačo kėlinyje atrodė kur kas geriau.

Čempionų lygos ketvirtfinalį pirmieji pasiekė PSG ir Harry Kane'o įkvėpti „Bayern“

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse paaiškėjo du pirmieji ketvirtfinalio dalyviai. Miuncheno „Bayern“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 (2:0) atsirevanšavo Romos „Lazio“, o Kyliano Mbappe meistriškumą išnaudojusi Paryžiaus „Saint-Germain“ išvykoje 2:0 (1:0) pranoko San Sebastiano „Real Sociedad“. „Bundesliga“ čempionate stringantys ir 10 taškų nuo Lėverkuzeno „Bayer“ šiuo metu atsiliekantys Miuncheno „Bayern“ futbolininkai savo gerbėjų ...

„Barcelonos“ ir „Arsenal“ treneriai aptarė, ko jų klubams trūko iki pergalių Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaisti dar du aštuntfinalio etapo susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei dramatiška „Porto“ pergalė. Rungtynės Italijoje tarp „Napoli“ ir „Barcelonos“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Katalonų ekipos vyriausiasis treneris Xavi tikino, jog komandai šiame susitikime labiausiai trūko brandos. „Jausmas yra karčiai saldus, nes rungtynės buvo mūsų rankose. Žaidėme, gynėmės gerai.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai: lygiosios Italijoje ir dramatiška „Porto“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti dar du aštuntfinalio etapo susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei dramatiška „Porto“ pergalė. Taikiai 1:1 (0:0) pasibaigė mačas Italijoje tarp vietos „Napoli“ ir „Barcelonos“ klubų. Svečiai buvo kiek geresni pirmajame kėlinyje ir kelis kartus pavojingai atakavo, bet įvarčių įmušti nepavyko. Šeimininkai kėlinio pabaigoje irgi buvo kiek pabudę, bet jų žaidimas buvo blankus.

Čempionų lygos aštuntfinalyje – lygiosios Nyderlanduose ir „Inter“ pergalė

Antradienio vakarą įvyko dvi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio kovos. Italijoje Milano „Inter“ ekipa 1:0 įveikė Madrido „Atletico“. Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos žaidė gana atsargiai, o rimtesnių progų nesusikūrė nė viena komanda. Vaizdas aikštėje pasikeitė po pertraukos. Po keitimo į aikštę žengęs „Inter“ puolėjas Marko Arnautovičius turėjo net keletą progų pasižymėti, bet jo smūgiams pritrūko tikslumo.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje – PSG pergalė ir netikėtas „Bayern“ niuksas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistu dar du aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales šventė namuose žaidusios PSG ir Romos „Lazio" komandos. PSG turėjo pavargti, bet galiausiai 2:0 (0:0) pranoko „Real Sociedad" futbolininkus iš Ispanijos. Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Svečiai keliskart pavojingai smūgiavo į vartus, bet geriausią šansą pasižymėti turėjo PSG. Bet vienas prieš vartininką iššokęs Kylianas Mbappe progos neišnaudojo.

Čempionų lygos aštuntfinaliuose pergales įsirašė „Man City“ ir „Real“ ekipos

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje įvyko dvi aštuntfinalio kovos. Vienose rungtynėse susitiko Madrido „Real“ ir „RB Leipzig“ tuo tarpu kitame susitikime kovėsi... Leipcige vykusiame susitikime šeimininkai 0:1 nusileido Madrido „Real“ futbolininkams.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai: išvengta sunkiasvorių akistatų, čempionų lauks danų barjeras

Pirmadienį Šveicarijoje buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo burtai, kurie šešiolika likusių komandų suskirstė į aštuonias poras.  Titulą ginantis „Manchester City“ klubas aštuntfinalyje žais sus „Copenhagen“ klubu. Vienas iš favoritų Miuncheno „Bayern“ kovos su Romos „Lazio“, o štai puikiai sezoną pradėjęs Madrido „Real“ klubas susikaus su „Leipzig“. Labai ntriguojanti yra Madrido „Atletico“ ir Milano „Inter“ pora.

Paskelbta, kokias sumas susižėrė komandos Čempionų lygos grupių etape – daugiausiai atriekta „Real“

Paskelbta, kokias sumas už savo pasirodymą Čempionų lygoje uždirbo jos dalyvės. Didžiausią pyrago dalį atsirėžė be pralaimėjimų grupių etapą baigusi Madrido „Real“ komanda. Jiems iš viso bus išmokėta beveik 80 milijonų eurų išmoka. Kiek mažiau gaus Miuncheno „Bayern“ ir „Manchester City“ klubai, kuriems UEFA premijos sieks virš 76 milijonų eurų. Į penketuką taip pat pateko dar dvi Ispanijos komandos „Barcelona“ ir „Atletico“. Jos abi gaus po 71 milijoną eurų.

Čempionų lygoje lygiosiomis sužaidęs Paryžiaus „Saint-Germain“ nugriebė bilietą į kitą etapą

Vėlų trečiadienio vakarą buvo sužaisti paskutiniai UEFA Čempionų lygos grupių etapo mačai, po kurių paaiškėjo visos komandos patekusios į kitą turnyro etapą.  F grupės rungtynėse lygiosiomis 1:1 sužaidė Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Dortmundo „Borrusia“. Tiesa, skirtingai nei Vokietijos klubas, prieš mačą Paryžiaus futbolininkai dar nebuvo garantuoti, kad turės vietą kitame etape.

„Manchester City“ grupių etapą Čempionų lygoje baigė be klaidų

Čempionų lygoje baigėsi G grupės kovos. Tobulą pasirodymą Čempionų lygos grupių etape užbaigė „Manchester City“. Pagrindiniams žaidėjams progą pailsėti davę Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje 3:2 nugalėjo „Crvena Zvezda“. Į priekį šiose rungtynėse „City“ išvedė pagrindinėje komandoje debiutavęs Micah Hamltonas. Jau antrajame kėlinyje pranašumą padidino savo debiutinį įvartį Mančesterio klube pelnęs Oscaras Bobbas.

Svarbus debiutas: Manfredas Lukjančukas pirmą kartą dirbs Čempionų lygos rungtynėse

Lietuvos teisėjų brigada sulaukė įvertinimo ir dirbs UEFA čempionų lygos grupių etapo šeštojo turo rungtynėse. Šią savaitę finišuoja UEFA čempionų lygos grupių etapas, o paskutiniojo jo turo rungtynėse paskirta dirbti Lietuvos teisėjų brigada. Šį kartą tokio įvertinimo sulaukė Manfredas Lukjančukas ir jo teisėjų brigada, kurie gruodžio 13 dieną dirbs G grupės rungtynėse Vokietijoje tarp RB „Leipzig“ ir Berno „Young Boys“ ekipos iš Šveicarijos.

Čempionų lyga: įspūdinga „Arsenal“ pergalė garantavo kitą etapą, nutrūko „Bayern“ pergalių serija

Trečiadienio vakarą buvo sužaisti šeši UEFA Čempionų lygos mačai. B grupėje triuškinamą pergalę pasiekė „Arsenal“ klubas, kuris net 6:0 įveikė „Lens“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą. Mače įvarčiais pasižymėjo šeši skirtingi žaidėjai.

Čempionų lyga: du kartus svarbų pranašumą iššvaistęs „Man Utd“ nesugebėjo palaužti „Galatasaray“

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji mačai. A grupės rungtynės tarp Stambulo „Galatasaray“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi įnirtingomis lygiosiomis 3:3. Alejandro Garnacho jau 11-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd" ekipą į priekį 1:0. Vėliau Mauro Icardi 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Andre Onana.

Po kontraversiško PSG baudinio Čempionų lygoje nuobaudos sulaukė VAR teisėjų brigada

Daug kalbų sukėlusį vienuolikos metrų baudinį vakar dienos rungtynėse tarp Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Newcastle“ klubų rekomendavusi VAR brigada susilaukė nuobaudos. Rungtynėse tarp PSG ir „Newcastle“ jau pačioje pridėto laiko pabaigoje VAR brigada rekomendavo teisėjui skirti vienuolikos metrų baudinį.

Čempionų lyga: paskutinę minutę išsigelbėjęs PSG ir sunki „Man City“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaisti šeši mačai. Įtemptoje kovoje pergalę ištraukė „Manchester City“ klubas, kuris 3:2 sužaidė su „RB Leipzig“ futbolininkais. G grupėje besivaržanti „Manchester City“ mačą pradėjo ne ta gaida, kuria norėtųsi. Kol kas be klaidų žengiantis Anglijos klubas jau pirmajame kėlinyje nesustabdė varžovų net du kartus.  Pirmąjį įvartį Loisas Openda pelnė 13-ąją minutę, o dar labiau į priekį „RB Leipzig“ futbolininkas patraukė ir 33-ąją minutę.

Čempionų lyga: „Šachtar“ priartėjo prie atkrintamųjų, svarbią pergalę iškovojo ir „Lazio“

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės. Svarbias pergales mačuose iškovojo Donecko „Šachtar“ ir „Lazio“ klubai.  H grupėje rungtyniaujantis Ukrainos klubas 1:0 įveikė „Antwerp“ komandą. Pergalę atnešusį įvartį Mykola Matviyenko įmušė jau 12 minutę.  Šiuo metu „Šachtar“ turi 9 taškus ir taip prisivijo „Barcelona“ bei „Porto“ komandas. Ketvirtoji H grupės komanda – „Antwerp“ – kol kas neturi nė taško.

„Real“ treneris Carlo Ancelotti tapo Europos futbolo rekordininku

Madrido „Real“ klubo treneris Carlo Ancelotti tapo dar vieno rekordo autoriumi. Treneris iš Italijos praėjusį vakarą iškovojo savo 116 pergalę Europos turnyruose. Pagal šį rodiklį jis aplenkė legendinį Serą Aleksą Fergusoną ir tapo vienvaldžiu rekordininku. C. Ancelotti tai taip pat buvo jau 1300 rungtynės vadovaujant futbolo klubui. Kartu su „Real“ jis vakar užsitikrino kelialapį į kitą Čempionų lygos etapą.

Po kartaus „Man United“ pralaimėjimo – pikti žodžiai Lietuvos arbitrams: „Jie turi nustoti taip teisėjauti“

„Manchester United“ vadovas Erikas ten Hagas skundėsi, kad pirmieji du „Kobenhavn“ įvarčiai neturėjo būti įskaityti, kai Anglijos klubas UEFA Čempionų lygoje patyrė skaudų pralaimėjimą 4:3.  Kopenhagos komanda atsitiesė po atsilikimų 2:0 ir 3:2 ir iškovojo pirmąją šio sezono Čempionų lygos pergalę prieš „Man Utd“ praėjus 17 metų po to, kai „Parken“ stadione įveikė sero Alexo Fergusono komandą.

Čempionų lyga: 7 įvarčių dramoje Kopenhagos futbolininkai įsirašė įspūdingą pergalę prieš „Man Utd“

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti dar šeši mačai. Po dramatiškos kovos įspūdingą pergalę A grupėje išplėšė vietos „Kobenhavn“ klubas, kuris 4:3 įveikė „Manchester United“. Pirmųjų dviejų mačų rezultatus galite rasti čia.  A grupėje susitikę „Manchester United“ ir „Kobenhavn“ išgyveno tikrą emocijų karuselę.

Čempionų lygoje lygiosiomis sužaidęs „Napoli“ nepasinaudojo proga įsitvirtinti antroje lentelės vietoje

Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji šios dienos susitikimai. Tvirtą žingsnį link kito etapo žengė „Real Sociedad“ klubas. Ispanai namuose 3:1 susitvarkė su ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusia „Benfica“. Nugalėtojams įvarčius pelnė Mikelis Merino, Mikelis Oyazabalis ir Anderis Barrenetxea. Jų persvara galėjo būti ir didesnė, bet Braisas Mendezas nerealizavo 11 metrų baudinio. Paguodos įvartį „Benfica“ klubui pelnė Rafa Silva.

Pralaimėjimą „Šachtar“ įvertinęs Xavi: „Vienos blogiausių rungtynių per dvejus metus“

„Barcelona“ UEFA Čempionų lygos H grupės rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti Donecko „Šachtar“ futbolininkų pranašumą. Katalonų ekipos vyriausiasis treneris Xavi po šio susitikimo neslėpė nusivylimo dėl tokio rezultato.  „Nesupratome, ko iš mūsų reikalauja šios rungtynės. Per dažnai praradome kamuolį, neapsigynėme gerai nuo aukštų perdavimų. Klaidos kainuoja brangiai. Mūsų reakcija antrajame kėlinyje buvo gera, tačiau to neužteko.

Fantastiška Ukrainos klubo pergalė: UEFA Čempionų lygoje patiesė „Barceloną“

UEFA Čempionų lygoje vėlų antradienio vakarą įvyko net 8 rungtynės. Skambią pergalę iškovojo Donecko „Šachtar“ klubas. Vokietijoje „Šachtar“ ekipa 1:0 sugebėjo įveikti „Barcelonos“ klubą. Dėl Rusijos pradėto karo Ukrainos klubas savo namų rungtynes priverstas žaisti Hamburge. 40 min. vienintelį rungtynių įvartį pelnė Danylo Sikanas.  Donecko klubas į vartų plotą pataikė 4 kartus, o Katalonijos klubas – 1. „Šachtar“ klubas kamuolį kontroliavo 32  proc.

Lietuvos teisėjai dirbs UEFA Čempionų lygos rungtynėse

Lietuvos teisėjų brigados laukia išvyka į Daniją ir darbas UEFA čempionų lygos dvikovoje. Lapkričio 8-ąją, trečiadienį, Kopenhagoje įvyks UEFA čempionų lygos A grupės ketvirtojo turo rungtynės, kuriose susitiks šeimininkai „Kobenhavn“ futbolininkai, kurie svarbiame susitikime susirungs su svečiais iš Anglijos – „Manchester United“. „Parken“ stadione susitikimas prasidės 22 valandą Lietuvos laiku, o jam vadovaus teisėjų brigada iš Lietuvos – pagrindinis teisėjas Donatas Rumšas, asiste...

Čempionų lyga lepino intrigomis: „Man Utd“ įsirašė pirmąją pergalę, „Real“ toliau žengia be pralaimėjimų

UEFA Čempionų lygos A grupės rungtynėse „Manchester United“ klubas namuose 1:0 nugalėjo „Copenhagen“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus. Susitikimo didvyriu tapo gynėjas Harry Maguire'as, kuris 72–ąją minutę po C. Erikseno perdavimo įmušė vienintelį mačo įvartį. Ši pergalė leido „Man Utd“ komandai pakilti iš paskutinės grupės vietos. Tuo tarpu B grupėje į akistatą stojo „Lens“ ir PSV klubas.

Čempionų lygoje – pergalingi „Bayern“ įvarčiai rungtynių pabaigoje ir „Inter“ triumfas namuose

Čempionų lygoje startavo trečiojo turo dvikovos, kuriose į pirmąsias akistatas stojo Miuncheno „Bayern“ ir Stambulo „Galatasaray“ ekipos bei Milano „Inter“ ir „Salzburg“ komandos. A grupėje ir toliau taškų nebarsto „Bayern“ futbolininkai, kurie3:1 išvykoje nugalėjo „Galatasaray“ komandą ir pratęsė savo rekordinę seriją Čempionų lygos grupių etape.

Į elitą grįžusio „Newcastle United“ klubo žaidėjai netveria džiaugsmu: negali patikėti tuo, kas vyksta

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos F grupės rungtynėse „Newcastle United“ namuose 4:1 sutriuškino Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkus. Pirmą kartą nuo 2002/2003 m. Čempionų lygoje „Newcastle“ užima pirmą vietą grupėje, o vienas iš įvarčio autorių 31-erių Danas Burnas sakė, kad jis įgyvendino savo svajonę.

Čempionų lygos vakaras: nuostabiai atsitiesęs Ukrainos klubas ir įvarčių lietus

Vėlų trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti net 8 susitikimai. Įspūdingą pergalę iškovojo Donetsko „Šachtar“ klubas. Ukrainiečiai išvykoje 3:2 palaužė Antverpeno „Royal“ futbolininkus. Jau 3 min. šeimininkų klubo gretose pasižymėjo A. Muja, o 33 min. A. Balikwisha rezultatą padvigubino. Antrajame kėlinyje prasidėjo Ukrainos klubo šou – 48 min. rezultatą sušvelnino D. Sikanas, o 71 min. rezultatą išlygino Y. Rakitskiy. 76 min. „Šachtar“ į priekį išvedė D. Sikanas.

UEFA Čempionų lygoje – gražus futbolo reginys Neapolyje ir anglų klubų nesėkmės

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą prasidėjo antrasis turnyro turas, kuriame netrūko įvarčių ir netikėtų rezultatų. A grupėje „Kobenhavn” namuose tik po atkaklios kovos 1:2 nusileido Miuncheno „Bayern”. Šeimininkai pirmavo po antrojo kėlinio pradžioje pelnyto Lukaso Leragero įvarčio, bet Jamalas Musiala gražiu smūgiu rezultatą išlygino, o mačui artėjant prie pabaigos „Bayern” pergalę atnešė Mathysas Telas.