Čempionų lyga

Stipriausias Europos futbolo klubinis turnyras, kuriame pajėgiausios įvairių šalių komandos varžosi dėl nugalėtojo vardo. Prestižiškiausias Europos futbolo turnyras rengiamas nuo 1955 metų, tuomet turėjo tik kitą pavadinimą (Čempionų taurė). Svarbiausios Čempionų lygos naujienos ir apžvalgos.

Paskutines vietas Čempionų lygos ketvirtfinalyje užpildė „Borussia“ ir baudinių serijoje išsigelbėjusi „Atletico“

Trečiadienio vakarą paaiškėjo, kas užpildė paskutines vietas UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliuose. Dortmundo „Borussia“ atsakomosiose rungtynėse užtikrintai 2:0 įveikė Eindhoveno PSV futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 3:1 ir žengė į kitą etapą.

„Porto“ treneris pažėrė kaltinimų Mikeliui Artetai: „Jis įžeidė mano šeimą“

„Porto“ vyriausiasis treneris Sergio Conceicao po dramatiško pasitraukimo iš UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio pažėrė kaltinimų Londono „Arsenal“ strategui Mikeliui Artetai. „M.Arteta rungtynių metu atsisuko į suolą ir įžeidė mano šeimą ispaniškai. Pasakiau jam, kad žmogaus, kurį jis įžeidė, jau nebėra tarp mūsų. Tegul jis nerimauja, kaip treniruoti savo komandą, kuri turi daugiau daugiau kokybės ir galėtų žaisti žymiai geriau“, – po šio susitikimo pareiškė strategas.

Palengvėjimas Londone – baudinių seriją išgyvenęs „Arsenal“ žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Į Čempionų lygą po septynių metų pertraukos grįžę Londono „Arsenal“ dėl bilieto į ketvirtfinalį vargo ilgai. Aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Londone prireikė pratęsimo, o per jį pranašumą 2:0 įrodė Mikelio Artetos treniruojama vienuolikė.

„Barcelona“ po 4 metų petraukos grįžo į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Antradienį Čempionų lygoje sužaisti atsakomieji aštuntfinalio susitikimai. Savo sirgalių palaikoma „Barcelona“ jau 17-ą mačo minutę pirmavo prieš Italijos čempionus „Napoli“ 2:0 ir šventė į kitą etapą duris atveriančią pergalę 3:1.  Pirmoji „Barcelona“ ir „Napoli“ akistata Neapolyje baigėsi 1:1, tad Xavi auklėtiniai aukšta sparta pradėjo rungtynes ir jau 15-ą rungtynių minutę po tikslaus Fermino Lopezo smūgio išsiveržė į priekį 1:0. Dar po dviejų minučių kamuolį kontroliavę Italijos čempio...

Čempionų lygos aštuntfinalis: „Real“ turėjo didelio vargo, o „Man City“ didesnių problemų išvengė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės, po kurių bilietus į turnyro ketvirtfinalį iškovojo Madrido „Real“ ir titulą ginantis „Man City“ klubas. Madrido „Real“ ir „Leipzig“ susitikimas šįvakar baigėsi lygiosiomis 1:1, bet ispanai pirmąjį mačą buvo laimėję 1:0. Svečiams žūtbūt reikėjo įmušti ir būtent jie pirmajame šio vakaro mačo kėlinyje atrodė kur kas geriau.

Čempionų lygos ketvirtfinalį pirmieji pasiekė PSG ir Harry Kane'o įkvėpti „Bayern“

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse paaiškėjo du pirmieji ketvirtfinalio dalyviai. Miuncheno „Bayern“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 (2:0) atsirevanšavo Romos „Lazio“, o Kyliano Mbappe meistriškumą išnaudojusi Paryžiaus „Saint-Germain“ išvykoje 2:0 (1:0) pranoko San Sebastiano „Real Sociedad“. „Bundesliga“ čempionate stringantys ir 10 taškų nuo Lėverkuzeno „Bayer“ šiuo metu atsiliekantys Miuncheno „Bayern“ futbolininkai savo gerbėjų ...

„Barcelonos“ ir „Arsenal“ treneriai aptarė, ko jų klubams trūko iki pergalių Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaisti dar du aštuntfinalio etapo susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei dramatiška „Porto“ pergalė. Rungtynės Italijoje tarp „Napoli“ ir „Barcelonos“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Katalonų ekipos vyriausiasis treneris Xavi tikino, jog komandai šiame susitikime labiausiai trūko brandos. „Jausmas yra karčiai saldus, nes rungtynės buvo mūsų rankose. Žaidėme, gynėmės gerai.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai: lygiosios Italijoje ir dramatiška „Porto“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti dar du aštuntfinalio etapo susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei dramatiška „Porto“ pergalė. Taikiai 1:1 (0:0) pasibaigė mačas Italijoje tarp vietos „Napoli“ ir „Barcelonos“ klubų. Svečiai buvo kiek geresni pirmajame kėlinyje ir kelis kartus pavojingai atakavo, bet įvarčių įmušti nepavyko. Šeimininkai kėlinio pabaigoje irgi buvo kiek pabudę, bet jų žaidimas buvo blankus.

Čempionų lygos aštuntfinalyje – lygiosios Nyderlanduose ir „Inter“ pergalė

Antradienio vakarą įvyko dvi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio kovos. Italijoje Milano „Inter“ ekipa 1:0 įveikė Madrido „Atletico“. Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos žaidė gana atsargiai, o rimtesnių progų nesusikūrė nė viena komanda. Vaizdas aikštėje pasikeitė po pertraukos. Po keitimo į aikštę žengęs „Inter“ puolėjas Marko Arnautovičius turėjo net keletą progų pasižymėti, bet jo smūgiams pritrūko tikslumo.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje – PSG pergalė ir netikėtas „Bayern“ niuksas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistu dar du aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales šventė namuose žaidusios PSG ir Romos „Lazio" komandos. PSG turėjo pavargti, bet galiausiai 2:0 (0:0) pranoko „Real Sociedad" futbolininkus iš Ispanijos. Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Svečiai keliskart pavojingai smūgiavo į vartus, bet geriausią šansą pasižymėti turėjo PSG. Bet vienas prieš vartininką iššokęs Kylianas Mbappe progos neišnaudojo.

Čempionų lygos aštuntfinaliuose pergales įsirašė „Man City“ ir „Real“ ekipos

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje įvyko dvi aštuntfinalio kovos. Vienose rungtynėse susitiko Madrido „Real“ ir „RB Leipzig“ tuo tarpu kitame susitikime kovėsi... Leipcige vykusiame susitikime šeimininkai 0:1 nusileido Madrido „Real“ futbolininkams.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai: išvengta sunkiasvorių akistatų, čempionų lauks danų barjeras

Pirmadienį Šveicarijoje buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo burtai, kurie šešiolika likusių komandų suskirstė į aštuonias poras.  Titulą ginantis „Manchester City“ klubas aštuntfinalyje žais sus „Copenhagen“ klubu. Vienas iš favoritų Miuncheno „Bayern“ kovos su Romos „Lazio“, o štai puikiai sezoną pradėjęs Madrido „Real“ klubas susikaus su „Leipzig“. Labai ntriguojanti yra Madrido „Atletico“ ir Milano „Inter“ pora.

Paskelbta, kokias sumas susižėrė komandos Čempionų lygos grupių etape – daugiausiai atriekta „Real“

Paskelbta, kokias sumas už savo pasirodymą Čempionų lygoje uždirbo jos dalyvės. Didžiausią pyrago dalį atsirėžė be pralaimėjimų grupių etapą baigusi Madrido „Real“ komanda. Jiems iš viso bus išmokėta beveik 80 milijonų eurų išmoka. Kiek mažiau gaus Miuncheno „Bayern“ ir „Manchester City“ klubai, kuriems UEFA premijos sieks virš 76 milijonų eurų. Į penketuką taip pat pateko dar dvi Ispanijos komandos „Barcelona“ ir „Atletico“. Jos abi gaus po 71 milijoną eurų.

Čempionų lygoje lygiosiomis sužaidęs Paryžiaus „Saint-Germain“ nugriebė bilietą į kitą etapą

Vėlų trečiadienio vakarą buvo sužaisti paskutiniai UEFA Čempionų lygos grupių etapo mačai, po kurių paaiškėjo visos komandos patekusios į kitą turnyro etapą.  F grupės rungtynėse lygiosiomis 1:1 sužaidė Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Dortmundo „Borrusia“. Tiesa, skirtingai nei Vokietijos klubas, prieš mačą Paryžiaus futbolininkai dar nebuvo garantuoti, kad turės vietą kitame etape.

„Manchester City“ grupių etapą Čempionų lygoje baigė be klaidų

Čempionų lygoje baigėsi G grupės kovos. Tobulą pasirodymą Čempionų lygos grupių etape užbaigė „Manchester City“. Pagrindiniams žaidėjams progą pailsėti davę Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje 3:2 nugalėjo „Crvena Zvezda“. Į priekį šiose rungtynėse „City“ išvedė pagrindinėje komandoje debiutavęs Micah Hamltonas. Jau antrajame kėlinyje pranašumą padidino savo debiutinį įvartį Mančesterio klube pelnęs Oscaras Bobbas.

Svarbus debiutas: Manfredas Lukjančukas pirmą kartą dirbs Čempionų lygos rungtynėse

Lietuvos teisėjų brigada sulaukė įvertinimo ir dirbs UEFA čempionų lygos grupių etapo šeštojo turo rungtynėse. Šią savaitę finišuoja UEFA čempionų lygos grupių etapas, o paskutiniojo jo turo rungtynėse paskirta dirbti Lietuvos teisėjų brigada. Šį kartą tokio įvertinimo sulaukė Manfredas Lukjančukas ir jo teisėjų brigada, kurie gruodžio 13 dieną dirbs G grupės rungtynėse Vokietijoje tarp RB „Leipzig“ ir Berno „Young Boys“ ekipos iš Šveicarijos.

Čempionų lyga: įspūdinga „Arsenal“ pergalė garantavo kitą etapą, nutrūko „Bayern“ pergalių serija

Trečiadienio vakarą buvo sužaisti šeši UEFA Čempionų lygos mačai. B grupėje triuškinamą pergalę pasiekė „Arsenal“ klubas, kuris net 6:0 įveikė „Lens“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą. Mače įvarčiais pasižymėjo šeši skirtingi žaidėjai.

Čempionų lyga: du kartus svarbų pranašumą iššvaistęs „Man Utd“ nesugebėjo palaužti „Galatasaray“

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji mačai. A grupės rungtynės tarp Stambulo „Galatasaray“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi įnirtingomis lygiosiomis 3:3. Alejandro Garnacho jau 11-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd" ekipą į priekį 1:0. Vėliau Mauro Icardi 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Andre Onana.

Po kontraversiško PSG baudinio Čempionų lygoje nuobaudos sulaukė VAR teisėjų brigada

Daug kalbų sukėlusį vienuolikos metrų baudinį vakar dienos rungtynėse tarp Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Newcastle“ klubų rekomendavusi VAR brigada susilaukė nuobaudos. Rungtynėse tarp PSG ir „Newcastle“ jau pačioje pridėto laiko pabaigoje VAR brigada rekomendavo teisėjui skirti vienuolikos metrų baudinį.

Čempionų lyga: paskutinę minutę išsigelbėjęs PSG ir sunki „Man City“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaisti šeši mačai. Įtemptoje kovoje pergalę ištraukė „Manchester City“ klubas, kuris 3:2 sužaidė su „RB Leipzig“ futbolininkais. G grupėje besivaržanti „Manchester City“ mačą pradėjo ne ta gaida, kuria norėtųsi. Kol kas be klaidų žengiantis Anglijos klubas jau pirmajame kėlinyje nesustabdė varžovų net du kartus.  Pirmąjį įvartį Loisas Openda pelnė 13-ąją minutę, o dar labiau į priekį „RB Leipzig“ futbolininkas patraukė ir 33-ąją minutę.