Vedėjų veiksmai nustebino patį Justiną Jankevičių: „Ką tik burnoje turėjome vyrišką pradą“

87
Šį trečiadienį laidoje „Gero vakaro šou“ viskas apsivertė aukštyn kojomis – įprastai laidos vedėjai svečiams meta iššūkius, tačiau šį kartą ir vedėjams teks sudalyvauti dar nematytoje avantiūroje, į kurią juos pakvietė floristikos dizainerė Kristina Rimienė.  Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja K. Rimienė pasitelkusi gėles atskleidė, kokiomis būdo savybėmis pasižymi jas mėgstantys žmonės.

Prisiminė „Power hit radio“ studijoje įvykusią dramą: Edgaras Kožuchovskis paaiškino, kodėl tai nutiko

Jau daugiau nei 2 metus radijo „Power Hit Radio“ vedėjų duetas Edgaras Kožuchovskis ir Laura Ignatovičiūtė džiugina klausytojus ne tik gera muzika, bet ir linksmais žaidimais bei tikrai ne patiems silpniausiems skirtais iššūkiais.  Tiesa, tiesioginio eterio metu nutinka visko, o kartais tai juos netgi priverčia nusiimti ausines ir su trenksmu palikti studiją. Apie tokias situacijas vedėjai pasakojo TV3 laidoje „Gero vakaro šou“. Edgarą jau būtų galima pavadinti tikru radijo senbuviu.

Argentinoje Ironvytas susidraugavo su vietos gangsteriais: „Susirandu draugelių visokiose neaiškiose vietose“

Jau visai netrukus TV3 ir Go3 savo žiūrovus kartu su 8 ryškiausiais Lietuvos pramogų pasaulio veidais pakvies stebėti naują projektą „Tangomanai“, kuris nukels į tango ritmu alsuojančią Argentiną.

Laidos metu Mindaugas Stasiulis ne juokais išsigando: „Ką jūs darote, kodėl taip...“

TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai dažnai mėgsta pažaisti įvairius ir keistus žaidimus, tačiau vienas jų Mindaugą Stasiulį net išmušė iš vėžių.  Su studijoje besilankiusi svečiu Vaidu Baumila laidos vedėjas Justinas Jankevičius žaidė žaidimą, kurio metu jiems per sieną teko vienas kitam permesti daiktus. M. Stasiulis dainininkui turėjo įteikti lygintuvą, bet tai sužinojęs vedėjas ne juokais išsigando.  „Ką jūs darote, kodėl taip... Aš nežinau, palauk.

Šokių projekte Ineta Stasiulytė sunkiai atsispyrė savo partnerio seksualumui: „Turėjau prie to priprasti“

94
Tango ne tik vienas aistringiausių šokių pasaulyje, bet jis gali ir keisti gyvenimus, įkvėpti pačių neįtikėtiniausių potyrių ir padėti susirasti amžinų draugų. Tuo įsitikino ir 4-ios žavios ir visiems puikiai žinomos Lietuvos moterys.

Laidos metu Ironvytui teko nusimauti kelnes: „B*****, tai ką čia dabar...“

Jau visai netrukus TV3 ir Go3 savo žiūrovą kartu su 8 ryškiausiais Lietuvos pramogų pasaulio veidais pakvies stebėti naują projektą „Tangomanai“, kuris nukels į tango ritmu alsuojančią Argentiną.  Laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankę projekto dalyviai vyrai – aktorius Dainius Kazlauskas, kompozitorius Leonas Somovas, reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas ir turinio kūrėjas Dovydas Laukys – papasakojo, kaip jiems sekėsi viso projekto metu.

Vaidas Baumila išdūrė Justiną Jankevičių: abu negalėjo sulaikyti juoko

TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai dažnai svečiams paruošia įvairių žaidimų ir pramogų. Šį kartą viename iš jų dalyvavo ir pats Justinas Jankevičius, kurį išdūrė Vaidas Baumila. Vyrai žaidė žaidimą, kurio metu jiems per sieną teko vienas kitam permesti daiktus. V. Baumilai Mindaugas Stasiulis įteikė du kavos puodelius, tačiau dainininkas nusprendė pagudrauti ir nemesti abiejų iš karto, o to J. Jankevičius nesitikėjo.

Vaidas Baumila krito Dijorai po kojomis – merginos veide iškart pasirodė šypsena

120
Dainininkas Vaidas Baumila vos prieš mėnesį triumfavo M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose 2022, tačiau ant laurų atlikėjas užmigti nelinkęs, todėl toliau intensyviai ruošiasi savo koncertui. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ V. Baumila pademonstravo, kaip geba įsijausti į savo kurtą muziką. Atlikdamas dainąą „Apžavai“ dainininkas ne tik atsisėdo laidos vedėjui Justinui Jankevičiui ant kelių, bet ir krito po kojomis Dijorai. Po šio atlikėjo manevro merginos veide pasirodė šypsena.

Vietoj gimtadienio – laikas komisariate: vykdamas į šventę Radži patraukė pareigūnų dėmesį

Neseniai savo gimtadienį atšventęs dainininkas Radži šiemet minės ir kitą svarbią progą – savo 15 metų scenoje sukaktį. Tiesa, TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ atlikėjas prasitarė, ką veiktų, jei nedainuotų. Dainininkas pasakojo, kad jam labai patinka vairuoti. Tai – jo hobis. „Jei nedainuočiau, tuomet tikrai vairuočiau. Galėčiau vairuoti ir fūras, ir taksi, jei kada prireiktų“, – sakė jis ir netrukus pridūrė, kad labiausiai jam patinka „Mercedes-Benz“ markės automobiliai.

Lavoną vaidinęs Repšys užmigo vidury spektaklio: to, kas vyko po to, Bareikis nepamiršta iki šiol

Vidas Bareikis – plačiai žinomas dainų autorius ir atlikėjas, savo pasirodymus gebantis paversti pačiais tikriausiais šou, retai praeinančiais ir be plyšusių marškinėlių. Tiesa, iki karjeros olimpo V. Bareikio gyvenime buvo visko, o vienas įsimintinesnių kuriozų įvyko tada, kai jis ir aktorius Marius Repšys viename spektaklyje vaidino lavonus. Pasirodo, kad vaidinti lavonus nėra taip paprasta, kaip galėtų pasirodyti iš pradžių.

Dijorai teko nusimesti drabužius: už drąsą plojo visa salė

Kad Vidas Bareikis yra kovos menų – karatė – gerbėjas, žino daugelis jo klausančiųjų. Todėl nenuostabu, kad atlikėjui apsilankius TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ žaidimas buvo pritaikytas būtent šiai jo aistrai. Tiesa, išbandyti savo jėgas ir įveikti savo baimes teko ne tik V. Bareikiui, bet ir laidos vedėjams Justinui Jankevičiui ir Dijorai Petrikonytei. Mindaugas Stasiulis, kaip dažniausiai ir būna, savo „lakierkų“ nenusiėmė.

Praeities kadre – žinomas Lietuvos dainininkas: „Čia yra įrodymas, kad plikintis mėgai visais laikais“

Tikriausiai kone kiekvienas turime savo vaikystės albumus, kuriuose pilna įvairiausių nuotraukų. Ne išimtis ir žinomi Lietuvos atlikėjai, o vienas jų praeities kadrais pasidalijo ir su TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovais. Jei žiūrėdami į nuotrauką pagalvojote, kad joje yra užfiksuotas vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų Vidas Bareikis, tai tikrai neklydote.

Gabrielė Vilkickytė giriasi neeiliniu „susidūrimu“ su Vytautu Landsbergiu: „Tai vienas iš labiausiai atsitiktinių scenarijų“

Talentingoji dainininkė bei dainų autorė Gabrielė Vilkickytė šiandien savo kūriniais užburia tūkstančius lietuvių, tačiau prieš dainininkės karjerą ji užsiėmė kitomis, ne ką mažiau įdomiomis veiklomis.  TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams pavyko rasti G. Vilkickytės gyvenimo aprašymą, kuris tikrai kitoks nei įprasta. Mergina pripažino, kad į vedėjų rankas jis patekti neturėjo, todėl Justinui Jankevičiui garsiai jį perskaičius, Gabrielė ir pati nesulaikė juoko.

Klubo tualete Mantas Stonkus ėmėsi to, kam ryžtasi retas: „Tikrai, chebra, nemeluoju“

70
TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankę šių metų M.A.M.A. muzikos apdovanojimų vedėjai Jonas Nainys ir Mantas Stonkus prieš didį renginį nepagailėjo ir įdomių, asmeninių istorijų. Aktorius M. Stonkus pasidalijo ne visiems žinomu faktu apie save. Pasirodo, kad žinomas vyras yra pametęs galvą dėl švaros, tačiau pats Mantas tikino, kad šis jo įprotis pastaruoju metu keičiasi, o didžiausią įtaką tam padarė sužadėtinė Gelminė Glemžaitė.

„Mokinukės“ dėl vaikinų traukdavo net į Vilkaviškį: papasakojo, kaip apgaudavo vadovę

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankiusios legendinės jaunimo grupės „Mokinukės“ narės pasakojo apie savo auksinius scenos laikus. Jų užkulisių nevengė atskleisi ir moterų mamos. Rūtos mama Margarita išdavė paslaptį, kaip būdamos paauglės merginos apgaudinėjo savo vadovę Laimą Lapkauskaitę. „Jos labai mėgo leisti laiką pas Rūtą Vilkaviškyje ir jas mes mielai priimdavome. Kada jos tapo panelėmis, joms pradėjo rūpėti kavalieriai, todėl tų reikalų Vilkaviškyje dar daugiau atsirado.

Monikos Liu „Sentimentai“ suskambo visai kitaip: tokios versijos dar nebūsite girdėję

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs romų teatras „Sare roma“ iš laidos vedėjų sulaukė įdomios užduoties – gerai žinomoms lietuvių dainoms suteikti čigonišką atspalvį.  „Sare roma“ atliko Alvydo Lukoševičiaus, Kastyčio Kerbedžio, Džordanos Butkutės ir kitų atlikėjų dainas.  O kaip jų lūpomis suskambėjo Monikos Liu „Sentimentai“, galite išgirsti vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.  Laidą „Gero vakaro šou“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 20 val. per TV3 televiziją.

Jankevičiaus replika supykdė Dijorą: „Jei koks vyras man taip būtų pasakęs, tai jau būtų labai giliai po žeme“

739
TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs aktorius, režisierius ir žaidimo „galvOK“ vedėjas Andrius Žiurauskas vedėjų buvo pakviestas pažaisti kitą, ne jam įprastą žaidimą. Laidos vedėjai kartu su aktoriumi žaidė žaidimą „Kas aš?“, kurio metu turėjo atspėti, koks parazitas ar pavojingas gyvūnas jie yra. Laidos vedėja Dijora turėjo atspėti žodį „utėlė“, tačiau ant jos kaktos užklijuotas lapelis su šiuo parazitu kitiems sukėlė nemažai juoko. „Kažkaip tinka.

Valinsko ir Žvagulio pažinties istorija: draugystė prasidėjo Žilvinui netyčia nusilengvinus ant moters

Arūnas Valinskas bei dainininkai Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis – gerai žinomi pramogų pasaulio rykliai. Nors atrodo, kad beveik visi jų gyvenimo įvykiai žinomi, jie dar turi ir neatskleistų paslapčių. Vieną tokių A. Valinskas išdavė TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.  Valinskų ir Žvagulių šeimos susietos jau daugybę metų, bet Arūnas pagaliau papasakojo, kaip jų draugystė prasidėjo.

„Sare roma“ praskleidė romų tradicijų šydą: vestuvėms ruošiasi nuo vaiko gimino, o nuotaką reikia išpirkti

68
Romai garsėja įdomiomis, mums neįprastomis ir išskirtinėmis tradicijomis. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankę romų teatro „Sare roma“ lyderiai Ištvanas Kvik ir Rožė Koldaras praskleidė šį paslaptingo romų gyvenimo šydą. Lyderiai pripažino, kad labiau už viską romai mėgsta šventes, o ypač – vestuves, į kurias susirenka visa bendruomenė!  „Vestuvės mums – pati didžiausia šventė, tad vos gimsta vaikas, tu iškart ruošiesi jam arba jai surasti geriausią vyrą ar moterį.

Žiūrovo replika supykdė Žilviną Žvagulį: „Kas čia sakė „nesąmonė“?“

291
TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankę Arūnas Valinskas, Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė privertė juokais leipti visą žiūrovų salę, tačiau dėl vieno žiūrovo pareiškimo dainininkas Ž. Žvagulis supyko.  Prisimindamas bendrus nutikimus Arūnas Valinskas užsiminė ir apie Žvagulių verslą bei pasijuokė, kad Žilvinui pradėjus naują veiklą, ji pradeda byrėti. „Jūs turite bjaurią savybę į šakočius dėti tikrą sviestą“, – juokais pridūrė Mindaugas Stasiulis.
Į viršų