Ne taip mintį išsakęs Mindaugas Stasiulis staigiai ėmė taisyti situaciją: „Dijora, tu nebijok“

Paskutinėje šį sezoną TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs Algirdas Amšiejus yra tikras bičių žinovas, tačiau laidos vedėjui Mindaugui Stasiuliui tik jo pasakojimų buvo negana.  Laidos vedėjas pasvarstė, kad geriausia būtų savomis akimis išvysti, kaip bitės apdulkina žiedus. „Visą laiką geriau yra gyvais pavyzdžiais parodyti, kaip tai vyksta, kaip tas apsidulkinimas vyksta“, – su profesoriumi kalbėjo M. Stasiulis. Tokį pasiūlymą išgirdusi bite apsirengusi Dijora kiek sutriko.

Praeities kadruose – žinoma aktorė ir rašytoja: ar atpažįstate?

Užaugę kartais liekame tokie patys, tačiau kitu atveju – save atpažinti nuotraukose sudėtinga. TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai nusprendė parodyti dar nematytas savo pašnekovo nuotraukas. Ar atpažįstate? Nuotraukose žinoma aktorė ir rašytoja. Tai – „Gero vakaro šou“ laidoje apsilankiusi Nijolė Narmontaitė, kuri pasakojo, kad tuo metu, kai buvo darytos nuotraukos, ji buvo labai aukšta mergaitė, todėl susidūrė su ne vienu nepatogumu.

Nijolė Narmontaitė apie šventimą, kuris baigėsi greitosios kvietimu: „Aš šaukiau iš skausmo“

Parašius baigiamuosius egzaminus dažnai apima euforija ir norisi švęsti. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankiusi aktorė, rašytoja Nijolė Narmontaitė pasakojo, kad jos šventimas baigėsi greitosios medicinos pagalbos kvietimu. Moteris sakė, kad po baigiamųjų egzaminų ją sveikino tėvai, tačiau ji norėjo kažko ypatingesnio. „Mane apėmė toks džiaugsmas ir aš galvojau, kaip tą džiaugsmą išreikšti. Aš užsikėliau abi kojas už kaklo ir mane surakino.

Sesės Beata Nicholson ir Odeta Bložienė metė iššūkį „Gero vakaro šou“ vedėjams: „Tuoj mes ir pamatysime“

Sesės Beata Nicholson ir Odeta Bložienė jau kurį laiką sukasi šeimos versle. Moterys turi kelias picerijas, todėl apsilankiusios TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ nusprendė vedėjams mesti su jų verslu susijusį iššūkį. Seserys pasakojo, kad šiuo metu jų vienas pagrindinių tikslų – populiarinti picų kepėjo profesiją.
Į viršų