Saulius Prūsaitis susidūrė su „kelių ereliu“ – šis atlikėją atsivijo iki pat jo namų

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi atlikėjas Saulius Prūsaitis. Dainininkas kartu su vedėjais aptarė vieną gan svarbią tema – automobilius. Atskleidė istoriją apie savo pirmąjį, tiesa, neilgai išgyvenusį automobilį bei kokių įdomių žmonių pasitaiko kelyje – nebijo net ir prisistatyti į namus.

Mantas Jankavičius apie pirmą kartą, kai pamatė savo būsimą žmoną: „Sudirbo mano instinktas“

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi atlikėjas Mantas Jankavičius. Dainininkas pasakojo, kad gyvenime turėjo 12 ypatingų etapų, kuriuos lydėjo tiek kritimai, tiek atradimai. Kelis iš jų aktorius išskyrė – paauglystę bei šeimos laikotarpį, kuris prasidėjo gana anksti – studijų metais. Kartu su vedėjais Mindaugu Stasiuliu ir Justinu Jankevičiumi aktorius, dainininkas ir atlikėjas Mantas Jankavičius ant lentos išskyrė 12 gyvenimo etapų, kurie įprasmina jo gyvenimą.

Aktorius Dainius Kazlauskas apie sugrįžimą ant scenos: „Tai yra didžiausias mano pasiekimas“

Režisierius ir aktorius Dainius Kazlauskas neslepia – paskutiniu metu jo gyvenimas įgavo dar daugiau nematytų spalvų. Režisierius pristatė naują spektaklį ir po daugiau nei 10 metų sugrįžo ant scenos kaip aktorius.

Džordana apie auksinius karjeros laikus: pinigus skaičuodavo bulvių maišais

Dainininkė Džordana Butkutė gali pasigirti ne tik įspūdinga karjera, bet ir gerbėjais, kurie vis dar aistringai dainuoja jos hitus. Apsilankiusi TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, žinoma moteris buvo kaip niekad atvira ir nustebino klausytojus niekam negirdėtais pasakojimais. Laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankiusi Džordana Butkutė atskleidė įdomiausių gyvenimo detalių.

Džordana prisiminė laikus, kai išeiti į gatvę buvo per pavojinga: „Žinai, kad įmes į bagažinę ir nuveš į mišką“

Dainininkė Džordana Butkutė gali pasigirti ne tik įspūdinga karjera, bet ir gerbėjais, kurie aistringai jos hitus dainuoja net ir po kelių dešimtmečių. Apsilankiusi TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, žinoma moteris buvo kaip niekad atvira, atskleidė dar negirdėtų detalių iš savo karjeros pradžios laukiniais devyniasdešimtaisiais. Laidoje „Gero vakaro šou“ Džordana Butkutė atskleidė įdomiausių gyvenimo detalių, primenančių Holivudo filmą.

Deivis atskleidė tai, ko nežinojo net jo tėvai: atlikėjo namuose rasite įspūdingą skaičių ginklų

Laidos „Gero vakaro šou“ studijoje apsilankė žinomas atlikėjas Deivis Norvilas ir jo tėvai Edmundas bei Jūratė. Vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius šeimynai užkūrė tikrą pirtį – tikrino, kuris geriausiai pažįsta savo artimuosius. Šis žaidimas tėvams atskleidė naujų, negirdėtų detalių apie Deivį. „Gero vakaro šou“ studijoje žiūrovai dažnai sužino naujos informacijos apie laidos svečius. Tačiau šį kartą nustebinti buvo artimiausi Deivio Norvilo žmonės – jo tėvai.

Deivis prisiminė savo reakciją į sūnaus susirašinėjimą: „Apsidžiaugiau, kad ten vis dėlto vyras su moterimi“

Laidos „Gero vakaro šou“ studijoje šįkart apsilankė atlikėjas Deivis Norvilas. Jis prisiminė savo pirmąjį verslą ir pasidalino, kaip su atžalomis kalba rimtomis temomis.  Laidos vedėjams paklausus, kaip Deivį pristatyti, dainininkas buvo atviras, jį liūdina tai, kad negali būti pristatytas kaip garbingo apdovanojimo lauretas. „Labiausiai man patinka kai mane pristato kaip nacionalinės premijos dar neturintį veikėją Deivį.

Edmundas Norvilas prabilo apie ryšį su sūnumi Deiviu ir jo vaikystę: vienas įvykis įstrigo atmintyje

Atlikėjas Deividas Norvilas-Deivis (43 m.) Lietuvos pramogų padangėje žinomas jau ilgą laiką. Apie dažnai matomą vyrą žinoma daug, tačiau nedažnai pasirodo detalių apie jo tėvus, gyvenančius toliau nuo kamerų. Atlikėjo tėtis Edmundas Norvilas naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie vyro vaikystę ir panašumus į jį.

Violetą Mičiulienę pribloškė „Žemaitukai“: „Kaip man taip gali parašyti?“

Šiandien grupės „Žemaitukai“ nariai Linas Vaitkevičius ir Ovidijus Petrauskas mėgaujasi didžiuliu populiarumu – duetas ne tik yra vienas geidžiamiausių lietuvių šventėse, bet jų kūriniai tokio pat populiarumo sulaukia ir internete. Ką jau kalbėti apie hitus, kurie čia perklausomi milijonus kartų.

Toks radinys nustebino Dijorą – dydžiu lenkia net Sabonį ar Valančiūną

92
TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ vyksta rubrika „Gerulis“, kurios metu vedėjai atranda ką nors įdomaus, unikalaus. Šį kartą Dijora nustebino Mindaugą Stasiulį bei Justiną Jankevičių – važiuodama iš Palangos į Vilnių ir rado neįtikėtino dydžio saulėgrąžą. Dijora, važiuodama iš Palangos į Vilnių, sustojo Radviliškio rajono sodyboje „Molinė saulėgrąža“ ir rado ypač didelė saulėgrąžą – ji dydžiu lenkia net aukščiausius krepšininkus kaip Arvydą Sabonį ar Joną Valančiūną.

Aktorius Andrius Žiurauskas apie bandymą juo pasinaudoti: „Bet tu šmikis pasikėlęs b**t“

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi aktorius Andrius Žiurauskas. Šiuo metu jis yra pagrindinis veikėjas režisieriaus Emilio Vėlyvio būsimame kriminalinės komedijos seriale, kur vaidina aukštumų siekiantį režisierių. Laidoje aktorius paatvirauja – tam, kad žmonės sėkmingai eitų aktoriaus keliu, reikia stengtis, eiti į atrankas, tačiau pasitaiko tokių, kurie ieško „kontaktų“, o kai jų negauna, dar ir negražiais žodžiais apsisvaido.

„Žemaitukai“ atvirai prabilo apie susidūrimus su švenčių užsakovais: mus yra ir apstumdę

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankę grupė „Žemaitukai“ atvirai prabilo apie savo nuotykius dirbant šventėse. O pasitaikė jiems visko – nuo piktų užsakovų giminaičių iki netikrų arbatpinigių. Prieš dalyvaujant projekte „X Faktorius“, „Žemaitukai“ pasirodydavo vestuvėse, renginiuose. Mindaugas Stasiulis paklausė vyrų, ar teko susidurti su klientais, kurie sukėlė kokių nors nesklandumų. Vyrai atviravo, kad tai įvyko Skuode.

Andrius Žiurauskas apie ne iškarto išsipildžiusią kiekvieno kauniečio svajonę: „Tai yra stebuklas“

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs aktorius Andrius Žiurauskas atvirai prabilo apie savo kelią link krepšinio klubo „Žalgiris“ balso. Nors dabar rugntynių metų girdėti A. Žiurausko replikas tapo įprasta, tačiau jis neslepia, kad jam nepavyko to pasiekti iš pirmo karto – jo tiesiog neprireikė. Pasak aktoriaus, visas kelias į tapimą „Žalgirio“ balsu prasidėjo 1999 metais, kai „Žalgiris“ laimėjo Eurolygą.

Dijora sugundė „Gero vakaro šou“ vedėjus: „Vos kojų nepakračiau“

Iššūkių ir netikėtumų pilnoje „Gero vakaro šou“ laidoje sužibėjo Dijora. Ji buvo pirmoji priėmusi naujos rubrikos iššūkį ir pristatė netradicinę sporto šaką.   Trečiadienio vakaro pažiba tapusios laidos vedėjai pristatė naują rubriką „Gerulis“, kuri paskatins išbandyti kažką naujo. Susitarta dėl taisyklių – vakaro vedėjai pakaitomis suras ir išbandys kažką netikėto bei parodys tai laidos metu.

Žymus aktorius aprodė neįtikėtinai atrodančius namus: juose žmonės netgi darosi fotosesijas

Renginių vedėjas, aktorius, cirko artistas Viačeslavas Mickevičius TV3 televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėjui Justinui Jankevičiui aprodė savo namus, o vedėjas juos pamatęs negalėjo patikėti savo akimis. Šie namai panašūs į tikrą muziejų, kuriame kiti žmonės net prašosi švęsti savo gimtadienius arba pasidaryti fotosesiją. Aktoriaus kieme galima rasti tiek įvairiausių įdomybių, kad jų vyras net nespėjo rodyti.

Jankevičius demaskavo Kerbedį: paaiškėjo, ką jis visada nusiperka degalinėje

Estrados grandas Kąstytis Kerbedis laidoje „Gero vakaro šou“ buvo atviras. Atskleidė ne tik tai, ką nuolat perka degalinėje, bet ir, koks desertas primena jaunystę ir atsidūrė dainininko norų sąraše, skirtame koncerto organizatoriams.  Kartu su dainininku į laidą atvykęs Aras Vėberis papasakojo, kaip atrodo darbas su K. Kerbedžiu. A. Vėberis atskleidė, jog iš organizatorių dažniausiai skrieja vien pagyros dėl dainininko įgeidžių.

Žymus atlikėjas prisiminė šiurpią nakvynę kapinėse: visą naktį šalia savęs laikė peilį

Dainininkas Martynas Kavaliauskas prisiminė, kaip prieš išpopuliarėdamas muzikiniame projekte „X Faktorius“, leidosi į įvairias avantiūras. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ atlikėjas papasakojo neįtikėtinas ir šiurpias istorijas iš savo jaunystės, kai išvyko į užsienį su savo draugu ir nusprendė tranzuoti po Europą bei dirbti gatvės muzikantais. Dainininkas atskleidė, kad po savaitės buvimo Ispanijoje, jie nebeturėjo pinigų, todėl teko naktį praleisti ir pliaže, nes norėjo sutaupyti.

Rankų miklumą demonstravę vedėjai savęs negailėjo – apsitaškė beveik visi

Linksmoji TV3 laida „Gero vakaro šou“ sugrįžta į televizijos ekranus. Naująjį sezoną laida pasitinka atsinaujinusi – ji žiūrovus džiugins ne tik smagiais pasikalbėjimais su Lietuvos garsenybėmis, bet ir pristatys naują, nuo juoko ašaras priversiančią šluostyti rubriką – „Agroolimpiadą“. Naujojoje rubrikoje charizmatiškieji laidos vedėjai – Mindaugas Stasiulis, Justinas Jankevičius bei visų numylėta žavioji Dijora Petrikonytė – varžysis keliose kaimiškose rungtyse: sviesto mušimo, arimo su arkli...

Stasiulis ne juokais išgąsdino Justiną Jankevičių: „Aš nekenčiu šito žaidimo“

Laidoje „Gero vakaro šou“ Dijora Petrikonytė, Justinas Jankevičius ir keliautojas Vytautas Mikaitis išbandė jėgas Mindaugo Stasiulio vedamame žaidime. Žaidėjams teko uždengtomis akimis uostyti objektą ir atspėti, kas tai yra. Žaidimo metu nustebinti buvo visi – dalyviai nosimi lietė tokius gyvūnus kaip vėžlys ar varlė. Vienas žaidimo etapas netikėtai išgąsdino J. Jankevičių. Pasilenkęs prie stalo J. Jankevičius net nebandė nosimi ieškoti objekto.

Keliautojas Vytautas Mikaitis apie užpuolimą Nikaragvoje: „Trenkė man akmeniu per kuprą“

Keliautojas Vytautas Mikaitis yra žinomas dėl nutrūktgalviškų kelionių po pasaulį. Žvelgdamas į pasaulio žemėlapį keliautojas pripažįsta – tai yra gražiausias paveikslas. Didžiausiais kelionių kuriozais V. Mikaitis dalinosi laidoje „Gero vakaro šou“. 136 pasaulio valstybes aplankęs keliautojas kelionėms per metus skiria apie 5 mėnesius. Laiko jis tikrai neleidžia veltui – aplankytų valstybių sąraše puikuojasi tolimos egzotinės valstybės ir net Šiaurės Korėja.
Į viršų