Lietuvos pilietybę turintį vaiką teismas reikalauja grąžinti į Švediją: tai – šantažas

Po Hagos teismo sprendimo moteris privalo grįžti pas vyrą, kurio jau nebemyli. Jei Kristina to nepadarys, ji neteks vaiko.  Žiūrėdama į teismo sprendimą, jauna moteris nebesulaikė ašarų, mat jos sugyventinis Tomas žengė klastingą žingsnį. Daugiau apie tai Kristinai kalbėjo TV3 laidoje „Prieš srovę“.  Lietuvį vaiką pasiims Švedija Kristina su sugyventiniu prieš daugiau nei 10 metų emigravo į Švediją, ten gimė jų sūnus, jam suteikta Lietuvos pilietybė.

Darželyje smurtą patyrusio vaiko mama įsileido į namus – atskleidė daugiau detalių

Dar visai neseniai lietuvius sukrėtė paviešinti garso įrašai, kuriuose Vilniaus lopšelio-darželio „Žvangutis“ darbuotoja rėkia ant vaikų, juos gąsdina ir jiems grasina. Įrašu pasidalijusi dvimetės mergaitės mama Živilė įsileido į namus laidos „Prieš srovę“ komandą ir atskleidė dar daugiau detalių.

Nuvykęs į „Regitrą“ Rimantas sužinojo netikėtą naujieną: „Pamatė, kad aš 2019-ais miręs“

Kurioziška Rimanto gyvenimo istorija – būdamas gyvas vyras sužinojo, kad valstybės duomenų bazėje jis laikomas mirusiu. Painią situaciją narpliojo TV3 laidos „Prieš srovę“ komanda. Rimantas Saveiskis – Panaros kaimo gyventojas, trijų vaikų tėvas. Vyras neslėpė, kad gyvenime jam teko daug iššūkių, vienas jų – subyrėjusi santuoka. Vyras pripažino, kad savo žmoną labai mylėjo, atleido jai neištikimybę, tačiau po 17-os metų gyvenimo kartu moteris jį paliko ir išėjo pas kitą.

Irenos svajonė nuėjo šuniui ant uodegos – pateko į sukčiaus pinkles

Sulaukusi pensijos Akmenės gyventoja nusprendė išpildyti savo seną svajonę ir įsigyti „Peugeot“ kabrioletą. Tačiau moteris net nenutuokė, kad pirkinys taps didžiuliu galvos skausmu ir vargų pradžia. Apie tai ji papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Buvusi fizikos mokytoja Irena Trušinskienė pasakojo, kad išsvajotąjį „Peugeot“ kabrioletą jai už 1700 eurų pardavė tuomet labai kultūringas ir patikimas atrodęs vyriškis. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad automobilis Lietuvoje neregistruotas.

24 metus pragare gyvenusi Evelina bando džiaugtis nauja meile – buvęs vyras persekioja iki šiol

Tik sutikusi naują širdies draugą Evelina suprato, kad gali būti ir graži, ir mylima, ir gerbiama. 24 metus su smurtaujančiu vyru praleidusi moteris šiandien gyvena visiškai kitaip ir su siaubu prisimena viešas patyčias ir kumščius. Tačiau net po skyrybų buvęs vyras nepalieka šeimos ramybėje.

Dukrą aplankiusi Inga nė nenutuokė, kad mato ją paskutinį kartą – tikina, kad vaikus pagrobė tėvas

Inga (vardas pakeistas – red. past.) jau tris mėnesius nematė 3 savo vaikų. Moteris tikina, kad atžalas pagrobė jų tėvas – turtingas verslininkas – tačiau jai padėti esą negali net policijos pareigūnai. Savo istoriją mama papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Spalį įsigaliojo teismo sprendimas, vainikavęs 3 metus po skyrybų trukusį vaikų dalybų maratoną. Atžalų gyvenamoji vieta buvo galutinai nustatyta su mama, o teismo sprendimas turėjo būti vykdomas skubiai.

Prie 17-metės seksualiai priekabiavo tiesiog parduotuvėje: „Kasininkė juokėsi“

Vieno apsilankymo prekybos centre 17-metė Deimantė (vardas pakeistas – red. past.) nepamirš niekada. Čia, kitų pirkėjų ir darbuotojų akivaizdoje prie jos seksualiai priekabiavo apgirtęs vyriškis, tačiau nepilnametei gintis teko pačiai. Savo istoriją Deimantė papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Vieną prieškalėdinį rytą 17-metė Deimantė (vardas pakeistas – red. past.) atėjo į prekybos centrą nupirkti pieno. Kas jos ten laukė, mergina su siaubu prisimins turbūt visą likusį gyvenimą.

20-metę Emiliją iš mirties nagų ištraukė žmonių gerumas – valstybė vaistų nekompensavo

Cistine fibroze serganti Emilija žvelgė mirčiai tiesiai į akis, tačiau neabejingi Lietuvos žmonės suaukojo įspūdingą pinigų sumą ir suteikė į komą panardintai merginai galimybę gyventi. Šiandien 20-metė mergina šypsosi ir dėkoja geradariams, o su istorija susipažinę žmonės neslėpia pykčio – kur valdžios pagalba? TV3 televizijos laida „Prieš srovę“ daugiau nei metus sekė cistine fibroze sergančios Emilijos istoriją.

Prabilo tarnybų paimto berniuko mamos advokatė: „Vaiko akivaizdoje buvo sumušta ir mama, ir senelė“

Palangos vaiko teisių specialistų atimto vaiko mamos advokatė pakomentavo viešumoje plačiai nuskambėjusį įvykį. Jos teigimu, teismo nutarimai interpretuoti netinkamai, o ši istorija, pasak advokatės, bus gvildenama dar ilgai.  Laidai „Prieš srovę“ prakalbo mama, nuo kurios praėjusią savaitę Palangos vaiko teisių apsaugos darbuotojai ir policija atskyrė vaiką. Evelina (vardas pakeistas) pasakojo, kad po šio įvykio dar neatsigavo.

Dėl negautų kišenpinigių pasiskundusi 13-metė užsitraukė bėdą – pateko į globos namus, kur neva patyrė smurtą

Danguolės ir Tado (vardai pakeisti – red. past.) 13-metė dukra atsidūrė globos namuose po to, kai pasikundė negavusi kišenpinigių. Tačiau įstaigoje mergaitės laukė ne pyragai. Esą prieš ją kelis kartus smurtavo kambariokės. Danguolė laidos „Prieš srovę“ komandai parodė susirašinėjimą su dukra, kuriame mergaitė skundžiasi, jog ją puolė smaugti kambariokė. Tai esą buvo tik pirmas smurto protrūkis globos namuose. Vėliau žinučių mama susilaukė dar daugiau.

Ši moteris šokiravo ne vieną: „Einu daryt oralinį, nes vaikui reikia vaistų“

Kristina augina 7 metų sūnų, kurio raida yra kaip 9 mėnesių kūdikio. Ji „Tiktoke“ platina vaizdo įrašus ir prašo finansinės paramos. Tačiau, pasklido kalbos, kad dalį šios paramos moteris išleido sekso žaislams.  Socialiniuose tinkluose sparčiai išpopuliarėjusi Kristina savo gerbėjams atvira. Ji nesigėdija nei rodyti, nei pasakoti savo ir savo sūnaus asmeninio gyvenimo detalių. „Einu daryt oralinį, nes vaikui reikia vaistų“, – savo viešame vaizdo įraše prisipažino Kristina.

Miręs vyras nustebino Gražiną – „pradėjo“ kaupti pensiją jau būdamas anapilyje

Gražinos vyras Henrikas paliko šį pasaulį 2007 metais, tačiau moterį sukrėtė žinia, kad 2014-aisiais, būdamas anapilyje, sutuoktinis mistiškai sugebėjo pasirašyti sutartį su antrosios pakopos pensijų kaupimo fondu. Neįprastą istoriją Gražina papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Vėlinių išvakarėse Gražina lankė vyro kapą, kur uždegė žvakę ir prisiminė 34 bendrus gyvenimo metus.

Liudijimai apie keistą Švanio elgesį: pasipiršo dar nematęs, į pasimatymą atsivežė ožką

Rugpjūčio pabaigoje Lietuvą sukrėtė vos 9 mėnesių mergaitės pagrobimas. Be motinos žinios vaiką į Rusiją nugabeno tėvas Algirdas Švanys. Po savaitės mamai Saulei pavyko atgauti savo dukrą, tačiau moteris vis dar nesiryžta apie tai kalbėti, o jos sesuo ir vaikystės draugė laidai „Prieš srovę“ papasakojo jau nuo pažinties pradžios gluminusį A. Švanio elgesį. Austrijoje gyvenanti Saulės sesuo Monika šiandien pripažįsta, kad ji sunerimo vos sesei pradėjus bendrauti su Algirdu Švaniu.

Išgirsta diagnozė sugriovė Arūno gyvenimą – prarado darbą, žmoną, dukrą ir namus

Arūnas su žmona gyveno beveik idealų gyvenimą – jaukūs namai, mylima 5-metė dukra ir jokių barnių. Tačiau išgirsta diagnozė apvertė vyro gyvenimą aukštyn kojomis. Kariškis neteko darbo, o iškart lyg iš giedro drangaus trenkė žmonos reikalavimas skirtis. Savo skaudžią istoriją Arūnas papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Netikėtos Arūno skyrybos prasidėjo staiga ir triukšmingai – policija į šeimos namus važiavo net 8 kartus.

Tėvą nužudžiusių brolių mama – apie sunkią jų vaikystę: nesuvalgius maisto, sūnus buvo suspardytas

Kovo pradžioje populiarios Trakų kibininės savininkas buvo rastas sudegęs savo paties mikroautobusiuke. Kiek vėliau paaiškėjo, kad savo tėvą kirviu ir kastuvu užmušė jo sūnūs – 20-metis Donatas ir 18-metis Domas. Nors ilgai manyta, kad konfliktas kilo dėl pinigų, prabilti išdrįsusi jaunuolių mama Janina laidoje „Prieš srovę“ atskleidė, kas iš tiesų dėjosi jų gyvenime.

Ulvydas prabilo apie gyvenimą už grotų: „Išėjęs darysiu tą patį“

Nepilnamečių tvirkinimu įtariamam Algimantui Ulvydui Kauno apygardos teismas rugpjūtį paskyrė 3 mėnesių suėmimą. Ligoniu save vadinantis vyras tikina, kad laisvės atėmimas jam nepadės – esą būtinas gydymas. Apie gyvenimą už grotų A. Ulvydas papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Nepilnamečių tvirkinimu įtariamas Algimantas Ulvydas neneigia, kad nuogas šokdavo nepilnametėms merginoms, tačiau esą jos susirasdavo jį pačios, o kitokių veiksmų jis nesiimdavo.

Budrienės sūnų kumščiu sužalojęs Viršila stojo prieš teismą: aiškėja naujos detalės

Kovo mėnesį Lietuvą apskriejo skandalas, į kurį įsivėlė kovotojas Remigijus Viršila. Vyras po ringe vykusios kovos kumščiu smogė 17-mečiui renginių organizatorės Ingos Budrienės globotiniam sūnui į veidą. Vaikinas patyrė sužalojimų, jam prireikė medikų ir psichologų pagalbos. Spalio 19-ąją byla galiausiai pradėta nagrinėti Kauno apylinkės teisme. TV3 duomenimis, pirmojo posėdžio nepraleido nei kaltinamasis, nei nukentėjusysis.

Šiaulių „kanibalėms“ esant laisvėje, aukos mama vos sulaiko ašaras: „Aš pasiduodu“

2011-ųjų vasarą Lietuvą sukrėtė protu nesuvokiamas nusikaltimas, kurio auka tapo 17-metė šiaulietė Neda Račkauskaitė. Bendramokslę makabriškai nužudžiusias dvi 18-metes visuomenė praminė „kanibalėmis“, o teismas paskyrė 20 metų laisvės atėmimo bausmę. Tačiau šiandien abi žudikės jau laisvėje, o aukos mama Dalia sulaukė sunkiai suvokiamų tarnybų pasiūlymų. Įspėjame, kad šio nusikaltimo detalės gali paveikti jautresnius skaitytojus.

Smurtu prieš tėvą kaltinama dukra: „Santa barbara“ nublanksta prieš mūsų šeimos istoriją

Kristina skundžiasi, jog sesuo jai ir judviejų tėvui paskelbė karą. Norėdama apsiginti ji ant namo įrengė vaizdo stebėjimo kameras, tačiau, anot jos, sesers Vaidos (vardas pakeistas – red. past.) neapykanta niekur nedingo. Apie nerimą keliančią situaciją TV3 laidoje „Prieš srovę“ papasakojo ne tik Kristina, savo argumentus išdėstė ir Vaida. Kristina nuosavame name Šiauliuose gyvena kartu su ligotu tėvu, kurį prižiūri.

Danutė kaltina medikus aplaidumu – po insulto besigydantis jos vyras pakliuvo po automobilio ratais

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės (RVLU) personalo skambutis Danutei buvo tarsi žaibas iš giedro dangaus. Moteriai pranešė, kad po insulto gydomas jos vyras Aleksandras pakliuvo po automobilio ratais. Danutė kaltina medikus aplaidumu ir nusprendė teisybės ieškoti laidoje „Prieš srovę“. Danutė pasakojo, kad po insulto gydomas jos vyras Aleksandras kažkokiu būdu atsidūrė už kilometro nuo ligoninės, kur jį judrioje gatvėje partrenkė automobilis.
Į viršų