Išvydusi, kas Šiaulių ligoninėje nutiko 94-erių mamai, Zina pakraupo: personalas kaltina pačią senolę

648
Dėl sutrikusios kraujotakos Respublikinėje Šiaulių ligoninėje paguldytos 94-erių Augustinos dukra Zina tikėjosi rasti palatoje ją geriau besijaučiančią ir sveikstančią, tačiau rado sužalotą. Ligoninės personalui tikinant, kad sumušimai ant senolės veido atsirado jai pačiai iškritus iš lovos, Zina laidai „Prieš srovę“ pateikė įtarimų, kad dėl to kalti darbuotojai.

Sulaukusi vaikų teisių skambučio Anna neteko savo atžalų: „Nejaugi iš tiesų tai buvo mokyklos kerštas?“

52
Su trijų vaikų mama Anna Mangirdiene būtų galima kalbėtis net keliomis skirtingomis temomis. Būtų galima klausytis, kaip ji prasidėjus karui Ukrainoje ėmė siųti maskuojančiuosius kariams reikalingus tinklus, vėliau Rusijai sutrikdžius elektros tiekimą Ukrainoje – gaminti žvakes. Dar būtų galima kalbėtis, kaip Annai su vyru sekasi dirbti nuosavame tatuiruočių salone. Vis dėlto šio vakaro TV3 laidos „Prieš srovę“ tema su pašnekove bus kiek kitokia.  „Šiandien man viskas krenta iš rankų.

Prabilo nuo Viršilos nukentėjęs Budrienės sūnus Mantas: „Tas įvykis žiaurus...“

Praėjusią savaitę per visą Lietuvą nuskambėjo neeilinis įvykis – daug publikos pritraukusiame renginyje sumuštas garsios verslininkės Ingos Budrienės sūnus Mantas. Kraupų įvykį savo telefonais užfiksavo šimtai žmonių, todėl jau netrukus visi atpažino ir tą, kuris ryžosi smurto proveržiui, ir tą, kuriam teko atlaikyti kumščių atakas. Kovoti prieš nepilnametį Mantą ryžosi 30-metis sportininkas Remigijus Viršila.

180 eurų vertės lėlės negavusi Rasos dukra ėmėsi nesuvokiamų veiksmų – moteris neslepia skausmo

Vis daugėja atvejų, kai vaiko teisių apsaugos įstatymai tampa besiskiriančių porų keršto įrankiu – užtenka parašyti skundą ir visą kitą juodą darbą padarys vaiko teisių apsaugos specialistai, prokurorai ir teisėjai. Šįkart nutiko dar baisiau – visi jie tapo įkaitais vaiko, kuris negavo lėlės ir įskundė savo mamą. Daugiau apie šią situaciją domėjosi TV3 laida „Prieš srovę“. Tuo, ką šiandien pasakoja Rasa, visai nesinori tikėti.

Ineta su vaikais pabėgo nuo smurtaujančio italo vyro: tai buvo tik košmaro pradžia

Lietuvė Ineta (vardas pakeistas – red. past.) dešimtmetį kentė italo vyro smurtą ir patyčias, kol galiausiai griebė sūnų ir pilve besispardant dar negimusiai dukrelei pabėgo į tėvynę. Tačiau čia prasidėjo naujas problemų etapas – įtakingas vyras teismų pagalba apkaltino moterį vaikų pagrobimu ir išsikovojo pilną sūnaus globą.

Greituoju kreditu susiviliojusi Virgina kaltina bendrovę apgaule: grąžino dvigubai, o įmokas dar moka

68
Kelmės rajone esančio Minupių kaimo parduotuvėlėje galima nusipirkti ne tik duonos ar pieno, bet ir gauti greitąjį kreditą. Šia galimybe susiviliojo ir senjorų pora Virgina ir Algimantas, neturėdami už ką įsigyti malkų. Tačiau per 2 metus už pasiskolintą 1 tūkstantį eurų žmonės grąžino dvigubai, o priminimai apie artėjančią įmokos dieną ateina iki šiol.

Rasa Kaktytė viešai prakalbo apie skyrybas: „Aš labai džiaugiuosi, kad jis turi naują moterį“

Rasa Kaktytė išgarsėjo įkūrusi taip vadinamą „Karalienių klubą“ ir apie jį plačiai skelbdama ir motyvuodama moteris savo „Instagram“ paskyroje. Apie ją rašė ir žiniasklaidos priemonės, tačiau moteris po kurio laiko iš ekranų dingo. TV3 laidai „Prieš srovę“ ji atskleidė, kas nutiko. Moteris po 10 metų trukusios santuokos išsiskyrė su savo vyru. Atrodytų, tai neįmanoma, nes dar keli mėnesiai prieš skyrybas Rasai vyras, jos gimtadienio proga, pasipiršo antrą kartą.

Pėdos trauma atėmė iš Angelės judėjimo laisvę – situaciją pablogino keliose įstaigose dirbantis chirurgas

Nors ir perkopusi 7-ąją dešimtį, prieniškė Angelė Herrlich išliko energinga ir judri, o apie kelionę į parduotuvę ne pėstute nė nepagalvodavo. Tačiau prieš 2 metus užklupusi pėdos trauma atėmė iš moters judėjimo laisvę, o situaciją dar pablogino privataus traumatologo atliktos operacijos. Angelė įsitikinusi – kokybiškai operacijai koją pakišo tai, kad medikas pluša net keliose gydymo įstaigose.

Egiptietį įsimylėjusios lietuvės Annos gyvenimas virto košmaru – vyras mušė net nėščią

1475
Istorija, verta knygos. Taip sakome, girdėdami kažką neįtikėtino. Bet šį kartą knyga išties parašyta. Su žurnalistės Dalios Musteikytės pagalba, fotografė Anna Moon juodu ant balto sudėjo viską apie pragarą, kuriame ji išgyveno net 3 metus. Egipto sostinėje Kaire smurtaujančio vyro ir aklos meilės įkalinta Anna savo išgyvenimais pasidalijo ir su laidos „Prieš srovę“ žiūrovais. 43-ejų Anna Moon šiuo metu su dukrele gyvena gimtajame Panevėžyje.

Teismas pripažino 75-erių Adelę kalta dėl 17 tūkst. eurų pasisavinimo: „Svajoju numirti“

Prieš metus brolį Petrą palaidojusi 75-erių Adelė šiandien lieja skaudžias ašaras ir prašo dukterėčios atleidimo. Atleidimo už tai, kad slaugydama mirties patale gulintį brolį, išleido per daug jo pinigų, o tiksliau, kaip tikina velionio dukra, 17 tūkstančių eurų. Šiandien dukterėčios į teismą paduota ir 2 metams lygtinai nuteista senjorė nebežino, ko imtis, o laidos „Prieš srovę“ žurnalistei atskleidė, kad dabar svajoja tiesiog numirti.

59-erių Dainius perpus jaunesnę nuotaką rado Tailande: įvardijo, ko trūksta lietuvėms

555
59-erių verslininkas Dainius Mockevičius jau 16 metų lankosi Tailande, kur jį pakerėjo žmonės, kultūra ir maistas. Tačiau visai neseniai vyras ten atrado ir meilę, kai vedė perpus jaunesnę tailandietę Mo. Dvi nelaimingas santuokas Lietuvoje išgyvenęs verslininkas atviras – lietuvės nemoka tinkamai pasirūpinti savo vyrais. Laidoje „Prieš srovę“ Dainius pasakojo, kad su mylimąja susipažino draugo vakarėlyje.

24-erių Violeta reikalauja, kad mama mokėtų jai 180 eurų per mėnesį: „Jai suknelėm trūksta“

Turbūt Dalia niekada nesitikėjo, kad jai teks minti teismo slenkstį, o tuo labiau – kad ją ten stums jos dukra Violeta (vardas pakeistas – red. past.). Niekur nedirbanti 24-erių mergina siekia prisiteisti iš mamos po 180 eurų per mėnesį jos poreikių tenkinimui. Tiesa, darbo neturi ir pati Dalia, nes slaugo neįgalų vyrą. Aiškintis, kokia juoda katė perbėgo šios šeimos gyvenime, nuvyko laidos „Prieš srovę“ komanda.

Ramunės tėvai nežino, kas kvaišina jų dukrą: 17-metė narkotikų gauna net saugoma 24 specialistų

134
17-metės Ramunės tėvai Karolis ir Erika ilgai bandė kovoti su dukros priklausomybėmis, tačiau galiausiai suprato, kad nebeturi tam jėgų ir estafetę perdavė specialistams. Mergina atsidūrė socializacijos centre, kur ja ir dar 3 likimo sesėmis rūpinasi net 24 žmonių komanda. Tačiau Karolis tikina, kad jo dukra nesaugi net ten, mat jos organizme rasta narkotinių medžiagų. Kas jaunai merginai duoda narkotikų uždarame centre, aiškinosi laidos „Prieš srovę“ komanda.

Klasioko tėvas pagrasino ketvirtokui „numauti kelnes“ – tikina gynęs savo vaiką

106
Kaunietė Laima (vardas pakeistas – red. past.) vis dar neatsigauna po incidento, kuomet vieno ketvirtoko tėvas ėmėsi fizinių veiksmų prieš jos sūnų ir pagrasino numauti kelnes. Pats Robertas (vardas pakeistas – red. past.) tikina, kad taip gynė savo sūnų nuo jį skriaudžiančio bendraklasio. Tiesą rasti bandė laidos „Prieš srovę“ komanda. Kaunietė Laima pasakojo, kad vieną dieną jai paskambino jos sukrėstas 9-metis sūnus, sakydamas, kad buvo užpultas bendraklasio tėvo.

Neatpažinta liga pamažu naikina Liną – vyro giminaičiai kaltina medikus abejingumu

470
Skaudžios skyrybos su mylima žmona Linui nebuvo stipriausias gyvenimo smūgis. Dėl prarasto apetito ir pradėjus silpti, jaunas vyras atsigulė į ligoninę, tačiau ten jis ėmė dar labiau nykti. Per 4 savaites iš vyro neliko beveik nieko, o jo sesuo ir mama meldžia Dievo pagalbos, mat medikai nežino, kas iš lėto žudo jų brolį ir sūnų. Situacija susirūpino laida „Prieš srovę“. Po skaudžių skyrybų palūžęs Linas apsigyveno tėvų namuose, kur pradėjo po truputį atsistoti ant kojų.

2-metės sumušimu įtariamo raseiniškio kaimynai užsitvėrė tylos siena: „Čia jų asmeninis reikalas“

208
Pirmąjį Kalėdų rytą Lietuvą sukrėtė žinia apie Raseiniuose žiauriai sužalotą ir dėl išlikimo pasaulyje kovojančią 2 metukų mergytę. Nors dalis šokiruotų tautiečių jau vykdo linčo teismą vaikelio mamai Gretai, sužalotosios močiutė šventai tiki dukters nekaltumu, o apie merginos meilę savo dvynukėms byloja ir jas priėmę medikai. Tačiau paslapties šydas vis dar gaubia kitą įtariamąjį – Gretos širdies draugą Vytautą, kurio bute ir įvyko kraupi tragedija.

Žiauriai sumuštos 2-metės močiutė prabilo apie dukros mylimąjį: ar esat matę bedarbį, kuris taip gerai gyventų?

218
Pirmąjį Kalėdų rytą Lietuvą sukrėtė žinia apie Raseiniuose žiauriai sužalotą ir dėl išlikimo pasaulyje kovojančią 2 metukų mergytę. Vaikelio mama Greta dvynukes pagimdė būdama vos 17-os, tačiau, anot medikų, puikiai rūpinosi ir nuolat meldėsi už per anksti gimusių mergaičių gyvybes. Tačiau šiandien ji ir jos širdies draugas – pagrindiniai įtariamieji šioje kraupioje byloje, o merginos mama Jovita iki šiol prisimena paskutines dukters žinutes.

Norėjo atsikratyti nemigos, tačiau neteko 1600 eurų: „sveikatinimo“ prietaiso platintojai apgavo net medikę

259
Mokslas daro neįtikėtinus dalykus – teigia ponia Galina. Moteris platina „sveikatinimo“ prietaisą, kuris esą gali išgydyti bet kokią kamuojančią ligą. Šiuo stebuklingu aparatu susidomėjo net medikė – kineziterapeutė Loreta. Jauna moteris siekė atsikratyti nemigos, tačiau neteko 1600 eurų.

3 operacijos tik dar labiau sudarkė Monikos Marijos ranką – chirurgas pasiūlė kreiptis į psichiatrą

317
Po su dviračiu patirtos riešo traumos, 22-ejų Monika Marija nedelsdama kreipėsi į privačią Kauno kliniką. Nors vienas žymiausių Lietuvos chirurgų ramino, kad trauma nesunki, po pirmos operacijos sekė antra, o trečią medikas atliko jau nemokamai. Tačiau skausmai tik stiprėjo, o jais pasiskundus, pacientei chirurgas pasiūlė kreiptis į psichiatrą.

Justina ir Vytenis Partikai pateko į nepavydėtiną situaciją: praeities šešėliai šventes gadina jau 2 metus iš eilės

178
Į sukčių pinkles gali pakliūti bet kas, o ir nesąžiningi asmenys tampa vis išradingesni – naudoja tiek gerai pažįstamus, tiek naujai sugalvotus apgaulės būdus. Prieš metus į sukčių pinkles pakliuvo ir gerai žinoma pora Justina ir Vytenis Partikai, o savo istoriją jie papasakojo TV3 laidoje „Prieš srovę“. Vytenis prieš praėjusių metų Kalėdas nusprendė šeimai nupirkti naują automobilį.
Į viršų