Grįžusi iš darbo Vaida negalėjo patikėti tuo, ką mato – namų duris „puošė“ Z ir V raidės

Kaunietė Vaida Dambrauskė neteko žado vieną dieną ant savo išpuoselėto kotedžo durų ir sandėliuko radusi nupieštas didžiules Z ir V raides. Moteris įsitikinusi, kad taip už retkarčiais sudrausminamus jų vaikus jai keršija kaimynai. Norėdama paviešinti nedorus įtariamųjų darbelius, Vaida kreipėsi į laidą „Prieš srovę“. Medike dirbanti Vaida Dambrauskė sakė tą naktį, kai ant jos turto atsirado neapykantos simboliais pripažintos Z ir V raidės, budėjusi ligoninėje.

Laidoje „Prieš srovę“ – netikėta linkme pasisukęs pokalbis: teko skubiai kviesti greitąją

Prienų rajone, ant Nemuno kranto gyvenanti Birutė greičiausiai niekada nė nepagalvojo, kad liks be namų. O kad pastogę iš jos atims ne kas kitas, o dukra – nesusapnavo ir didžiausiame košmare. Artimiausias žmogus taip sujaukė Birutės gyvenimą, kad pasakodama apie savo išgyvenimus laidai „Prieš srovę“ moteris iš skausmo griebėsi už širdies. Visą gyvenimą Birutė puikiai sutarė su savo dukra Inga.

Mirus dukrai moteris žentą padavė į teismą dėl smurto prieš vaiką: „Ar tokiam seniui reikalingas vaikas?“

Būnant 8-erių turėtų rūpėti tik žaidimai su draugais ir kiti vaikystės džiaugsmai, tačiau Alekso sūnui to patirti neteko. Neseniai mirė berniuko mama, o vėliau dėl močiutės skundo berniukas ir jo tėtis privalėjo keliauti į teismą. Po dukros, kuri žuvo eismo įvykio metu, mirties berniuko močiutė nusprendė Alekso (vardas pakeistas – red. past.) tėtį paduoti į teismą teigdama, kad jis smurtavo prieš savo sūnų.

Katilą pirkęs, bet jo negavęs Virginijus atskleidė aferų virtinę – sukčius pavogė 40 tūkst. eurų

Norėdamas palengvinti savo negalios apsunkintą gyvenimą, Virginijus nusprendė įsigyti elektrinį šildymo katilą. Tačiau susiviliojęs vienos internetinės parduotuvės pasiūlymu vyras papuolė tiesiai į apgaviko pinkles. Tiesa, nuo aferisto nukentėjo ne tik jis, bet ir dar 70 žmonių. Savo istoriją Virginijus papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Virginijui netekus kojos, jo šeima greitai suprato, kad gyventi mieste, trečiame daugiabučio aukšte, yra per sudėtinga.
Į viršų