Vilą išvydę realybės šou dalyviai neteko amo: „Čia kaip bomžynas“

Jau nuo pirmadienio, birželio 5-osios, startuoja antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.

Prasideda realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“: pamatykite 10 dalyvių, kurie patirs karščiausią vasarą savo gyvenime

52
Antrasis ilgai laukto populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas prasideda! Naujos kartos televizijos Go3 žiūrovai jau gali pasinerti į net mėnesį laiko truksiančią nesibaigiančią transliaciją tiesiogiai iš Pietų Ispanijos, o TV3 eteryje šį vakarą įvyks pirmosios, ypatingos laidos premjera.

Vėžiu serganti Indrė Burlinskaitė nusiskuto plaukus: „Tokia nuoga dar niekad nebuvau“

263
Kraujo vėžiu serganti nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta (35 m.) socialiniuose tinkluose jau kurį laiką dalijasi ligos gydymo pasekmėmis. Moteris jau yra pasakojus, kad jai pradėjo slinkti plaukai, tačiau pirmadienio rytą ji paviešino vaizdo įrašą, kuriame vyras Liudas skuta jai plaukus. Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje moteris pasidalijo jautriu vaizdo įrašu. „Vilkėjau daug atvirų suknelių.

Ąžuolas Misiukevičius jubiliejaus proga močiutei surengė staigmeną: „Buvo momentų, kai susigraudinau“

Tinklalaidės „Tik į priekį“ vedėjas, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius (26 m.) socialiniuose tinkluose su tūkstančiais sekėjų nuolat dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Neseniai vaikinas būrį gerbėjų lepino kadrais iš atostogų Madeiroje. Į Portugalijos salą jis vyko ne vienas – kartu keliavo močiutė Danutė.  Naujienų portalui tv3.lt sostinės širdyje esančio grožio salono „Tik į priekį“ įkūrėjas atskleidė, kuo ši kelionė buvo ypatinga.

Kaune 14-ą kartą išdalinti „Sidabrinės gervės“ apdovanojimai: kviestinė publika žengė raudonuoju kilimu

Kauno valstybiniame muzikiniame teatre birželio 4-ąją įteikti nacionaliniai kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“.  Šventinį vakarą raudonuoju kilimu žengė kviestiniai svečiai, apdovanojimų laureatai, kino industrijos atstovai. Per 14-ąją apdovanojimų ceremoniją buvo įteiktos 19 statulėlių, vienas Sidabrinės gervės kiaušinis, skiriamas už metų geriausią studento darbą ir viena Auksinė gervė už gyvenimo nuopelnus.

Godos Alijevos namuose – šventė: sulaukė įspūdingos dovanos

Grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva birželio 4-ąją paminėjo ypatingą progą. Žinomai moteriai suėjo 37-eri. Gimtadienio rytą moteris pasidalijo nuotrauka, kurioje laiko įspūdingą rožių puokštę. „Su gimtadieniu mane“, – brūkštelėjo ji. Tiesa, naujienų portalui tv3.lt moteris atskleidė, kas įteikė jai tokią rožių puokštę. „Mano draugas“, – sakė Goda. Primename, kad šių metų sausio mėnesį G. Alijeva su širdies draugu vyko į egzotinę kelionę Tailande.

Giedrius Drukteinis apie pažintį su Andriumi Mamontovu: „Jau prieš 30 metų jis buvo mega žvaigždė“

Rašytojas Giedrius Drukteinis prisiminė draugystės su Andriumi Mamontovu pradžią. Artimesnė pažintis užsimezgė universitete, vyrams studijuojant žurnalistiką. Tiesa, vienas iš jų baigė mokslus, o kitas – ne. Paprašytas pasidalinti įsimintina (ar pikantiška) judviejų jaunystės istorija, G. Drukteinis susimąstė... „Kad gėrėm, ir kažkas apsivėmė, jau nei šis nei tas pasakoti, ane? O ir Mamontovas, toks tipažas – nei jis babnikas, nei narkomanas, nei gėrikas.
Muzika Prieš 12 val.

Po ilgos kovos su liga mirė drabužių kūrėja, verslininkė Erika Puodėnienė

Birželio 3-iąją užgeso drabužių prekės ženklo „Buboo“ įkūrėjos Erikos Puodėnienės gyvybė. Moteris mirė dėl ligos. Apie netektį pranešta „Lietuvos kūrėjų klubo“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. „Ši žinia persmelkė visą bendruomenę – dar negalime tuo patikėti, kad prigriebusi kokį skanėstą ji nebeįlėks į susitikimus, nebesidalins savo patirtimi, kad nebeparašys tos žinutės „Būsiu“. Viso „Lietuvos kūrėjų klubo“ vardu reiškiame didžiulę užuojautą šeimai – vyrui, sūneliui ir dukrytei,...

Naujos „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ žaidimo taisyklės: ne visus dalyvius jos sužavėjo

Antrasis ilgai laukto populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas jau prasidėjo! Pirmoje laidoje Vytautas Mikaitis atskleidė naujas projekto taisykles. Jų tikslas – padidinti realybės šou dalyvių asmeninę atsakomybę leidžiant bendro prizinio fondo pinigus.  Praėjusiais metais žaidimo taisyklės buvo tokios: dalyviai turėjo išgyvenimui būtinus daiktus pirkti iš bendro žaidimo prizinio fondo, 30 tūkst. eurų.

Tiesiogiai: prasideda realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“: intrigų netrūksta jau pirmojoje laidoje

Antrasis ilgai laukto populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas prasideda! Naujos kartos televizijos Go3 žiūrovai jau gali pasinerti į net mėnesį laiko truksiančią nesibaigiančią transliaciją tiesiogiai iš Pietų Ispanijos, o TV3 eteryje šį vakarą įvyks pirmosios, ypatingos laidos premjera.

Realybės šou vedėjas Mikaitis – apie pirmąją naktį Ispanijoje: „Susėdo prie stalo taip, lyg laikytų egzaminą“

Birželio 5-ąją startavo antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį dovanoja ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikėlė į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo. Projekto vedėju šiemet tapo „PravalTuro“ direktorius Vytautas Mikaitis.

Daugėjant kaltinimams „Rammstein“ lyderiui – grupės atsakas: turime teisę nebūti iš anksto nuteisti

Vokietijos roko grupė „Rammstein“ sureagavo į moterų liudijimus, kuriuose teigiama, kad gerbėjos buvo verbuojamos užsiimti lytiniais santykiais su vokalistu Tillu Lindemannu (60 m.). Grupės paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“ paviešinta žinutė, kuria prašoma vengti išankstinio nustatymo po to, kai praėjusią savaitę žiniasklaidoje pasirodė pranešimų apie siautulingus vakarėlius po koncertų.

Realybės šou dalyvė Ieva jaučiasi atstumta: „Visą dieną šiandien ignoruoja“

Jau nuo pirmadienio, birželio 5-osios, startuoja antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo.

Laurynui Suodaičiu užkliuvo krikšto dukters Nicolės auklės veiksmai: „Likau nesupratęs“

131
Suodaičių šeimos skandalas toliau tęsiasi. Verslininkas Laurynas Suodaitis šeštadienį socialiniuose tinkluose neretai pažeria vis naujų detalių iš asmeninio gyvenimo. Šį kartą vyras atvirai prbailo apie mitybą. L. Suodaitis prakalbo ir apie savo krikšto dukters Nicolės auklės poelį. „Ką tik išėjau iš dar vieno įdomaus vizito.

Pasižvalgykite po naujus Jennifer Lopez ir Beno Afflecko namus: atskleidė kainą

Scenos žvaigždė Jennifer Lopez (53 m.) su vyru, aktoriumi ir režisieriumi Benu Afflecku (50 m.) gyvena džiugiomis nuotaikomis – sutuoktiniai įsigijo naujus namus. Jau kurį laiką ieškojusi nekilnojamojo turto, pora sudarė sandėrį, kurio vertė siekia ne vieną dešimtį milijonų.  Manoma, kad pora naujo būsto kartu ieškojo maždaug dvejus metus po to, kai 2021 m. atgaivino savo santykius.

Tiesiogiai: startuoja realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – pokalbis su vedėju Vytautu Mikaičiu

Jau nuo šiandien, birželio 5-osios, startuoja antrasis ilgai laukto TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sezonas. Projektas geriausią vasaros nuotykį padovanos ne tik žiūrovams, bet ir 10-iai jaunų žmonių, kurie mėnesiui laiko persikels į įspūdingą vilą Pietų Ispanijoje. Jų čia laukia sunkiausios užduotys, daugybė nuotykių, įvairiausių emocijų karuselė ir kova dėl pagrindinio prizo. Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 val.

„Cirque du Soleil“ atvyko į Vilnių: 23 sunkvežimiai ir 100 žmonių trupė

Garsiausia pasaulio cirko trupė „Cirque du Soleil“ atvyko į Vilnių, kur šią savaitę surengs šešis OVO šou pasirodymus per keturias dienas. Šiuo metu „Avia Solutions Group“ arenoje vyksta intensyvūs pasiruošimo darbai, cirkas atvyko su 23 sunkvežimiais, o didelė dalis bilietų – jau išparduoti. „Cirque du Soleil“ į Lietuvą atvyksta iš Estijos sostinės Talino, kur pasirodė praėjusią savaitę.

Mantas Bendžius pristato vaizdo klipą: nustebina nauju talentu

Mantas Bendžius pristato vasarišką dainą „Vakarėja“ ir vaizdo klipe atskleidžia iki šiol plačiai nedemonstruotą šokėjo talentą. Nuotaikingame ir dinamiškame vaizdo klipe tarsi amerikietiškame miuzikle itin profesionaliai sujungtas dainavimas ir šokis. Įdomiausia, kad Mantas prisipažįsta miuziklo šokio judesių specialiai niekad nesimokęs. „Ir išvis jokiais šokiais profesionaliai nesidomėjau. Teko tik aktoriniame prisiliesti prie skirtingų stilių, kad bent pagrindus suprasčiau“, – sako jis.

Maksimas Galkinas pajuokavo apie Filipo Kirkorovo seksualinę orientaciją: žiūrovai leipo juokais

Ukrainą palaikantis rusų komikas Maksimas Galkinas koncerte pasišaipė iš putinisto Filipo Kirkorovo. Žinomas vyras pajuokavo apie asmeninį dainininko gyvenimą. „Kuo labiau mūsų valstybė kovoja su homoseksualumu scenoje, tuo labiau į gėjiškumą krypsta Filipas. Kartais man atrodo, kad jis suprato, jog Europa tikrai nesuteiks jam politinio prieglobsčio ir jis tikisi seksualinio“, – ant scenos kalbėjo komikas. Netrukus žiūrovai leipo juokais ir plojo Maksimui Galkinui.

Monika Liu grįžta į gimtųjų namų sceną: suskambės dar negirdėtas duetas

Birželio 22-24 dienomis vyksiančime Klaipėdos pilies džiazo festivalyje susirinkusiųjų laukia naujas, dar negirdėtas duetas – jausmingoji Monika Liu ir egzotiškieji Los Secretos de Pablo. Klausytojams jie pristatys specialią programą, kuri pakvies visus į kelionę nuo retro iki džiazo. „Turbūt niekam nekyla abejonių, kad Klaipėda ir džiazas yra neatsiejamas duetas. Šios muzikos mylėtojus suburiantis ir gerbėjų būrį auginantis festivalis nuolat džiugina originalia programa.
Į viršų