Nijolė Pareigytė – apie įtemptą vasarą, prabangų pirkinį ir vyrą: jam tenka daug ką paaukoti

Vieniems vasara – atostogų metas, kitiems –  tai tik karštis ir krūva darbų. Įtemptu ir itin judriu vasarišku gyvenimo tempu šiuo metu gyvena ir atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Ji neslepia, kad laiko šeimai ar sau pastaruoju metu atrasti itin sunku. Moteris papasakojo apie vasaros planus, mėgstamiausius renginius ir pirkinį, apie kurį svajoja po apsilankymo saulėtoje Maljorkoje.  Nijolę Pareigytę-Rukaitienę pagavome po darbų, itin nuvargusią.

Alisa neturi jokio seksualinio potraukio, bet jos vyras – priklausomas nuo pornografijos: atskleidė santykių paslaptį

Alisa, kuri save laiko aseksualia, susipažino su Harvey, kai sugebėjo susitaikyti su savo seksualine tapatybe. Nepaisant pernelyg didelių Harvey seksualinių troškimų, porai pavyko sukurti meilę kartu. Seksas gali būti svarbus daugelio santykių aspektas, tačiau vienai porai su priešingais įsitikinimais apie seksą pavyko susirasti meilę nepaisant skirtumų, rašo dailystar.co.uk.

Rihannos mylimasis Asap Rocky Lenkijoje surengė tikrą chaosą: aidėjo šūviai, prireikė medikų

Trečiadienio vakarą Lenkijoje tęsiasi festivalis „Open'er“, ant kurio scenos atsistojo reperis, Rihannos vaiko tėvas A$AP Rocky. Tačiau atlikėjas ne tik visiškai valdė publiką – koncerte aidėjo ir ginklo šūviai, ne sykį į orą skrido fejerverkai. Skelbiama, kad koncerte rinkosi gan jauna publika, tačiau ant scenos dėjosi ne itin paaugliški ir saugūs dalykai. Koncerto metu netrūko pirotechnikos sprogimų, skambių šūvių garsų, kurie šiek tiek vertė publiką sunerimti.

Kaip niekad atvira Andžela Adamovič – apie šeimos pagausėjimą ir baisiausią laikotarpį: sunku rinkti žodžius

Andžela Adamovič-Gečienė neseniai atšventė 35-ąjį gimtadienį. Laidoje „Pasikalbėkim“ su Renata Šakalyte moteris papasakojo, kodėl šio gimtadienio visai nelaukė, prisiminė išskirtinę vyro staigmeną ir atvėrė širdį apie itin sudėtingą laikotarpį.  Andžela atvira – 35-ojo gimtadienio ji visai nelaukė ir nenorėjo švęsti: „Nesureikšminu to kaip šventės.  Man ateina suvokimas, kad o Dieve, man 35 metai. Kai Žygimanto tėvai mane sveikino, aš nesupratau, kad mane sveikina.

Penktadienio „galvOK“: žaiskite ir išbandykite savo jėgas!

Ko gero, visi mėgsta išgirsti įdomių, keistų ir juokingų klausimų. Naujienų portalo tv3.lt skaitytojai penktadieniais yra kviečiami dalyvauti viktorinoje „galvOK“. Žaiskite, išbandykite savo jėgas, o mes pažadame, kad bus linksma! Kiekvieną penktadienį nuo 16:30 val. čia ir portale tv3.lt rasite specialiai jums paruoštą 10 klausimų viktoriną. Įsivertinkite savo žinias įvairiomis, niekad anksčiau negirdėtomis temomis ir varžykitės su kitais dalyviais.

Paviešinta, ką 14-metė Aleksejaus Panino dukra veikia Ispanijoje: nesibodi darbų

Jau keletą metų rusų aktorius Aleksejus Paninas gyvena Ispanijoje, kur turi nuosavą turtą. Aleksejus Paninas taip pat kartu į užsienį išsivežė savo 14-metę dukrą Anę. Neseniai mergina įsidarbino vienoje iš vietinių kavinių. Paninas didžiuojasi savo dukra ir mano, kad ji padarė teisingą sprendimą susiradusi darbą ne pilnai dienai, rašo užsienio žiniasklaida. „Šiandien istorinis įvykis – einu dirbti su dukra! – 44-erių metų Aleksejus pasigyrė savo asmeniniame tinklaraštyje.

TOP 8 vietos, ką pamatyti Kaune: kodėl miestą verta aplankyti dar šią vasarą?

Jau visą mėnesį TV3 eteryje rodoma kelionių po Lietuvą laidą „Sveiki atvykę“ kas kartą pakviečia apsilankyti vis kitoje mūsų šalies vietoje. Kai kurias jų žinome kone mintinai, tačiau neapsigaukite – visuomet galima atrasti kažką naujo! Būtent tokio iššūkio ėmėsi laidos komanda, šįkart nusprendusi vykti į Kauną.

Antanas Bosas ir jo žmona Daina išgirdo teismo verdiktą dėl skandalingos palmių bylos: prisiteis apvalią sumą

120
Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių. Klaipėdos apygardos teismas penktadienį pranešė, kad apeliacine tvarka išnagrinėjęs civilinę bylą dėl vartojimo ginčo, konstatavo, jog palmes Bosams pardavęs verslininkas iki augalų pardavimo neįvykdė jam tenkančios pareigos tinkamai ir laiku suteikti visą būtiną, teisingą ir išsamią informaciją apie palmių auginimą ir priežiūrą.

Milžiniško populiarumo Latvijoje sulaukęs TV serialas – jau ir Lietuvoje: tikra istorija nepalieka abejingų

Jau visai netrukus į TV3 eterį sugrįš antroji dar praėjusiais metais žiūrovus sužavėjusio serialo „Tunelis“ dalis. Serialas muša visus populiarumo rekordus Latvijoje, o tikrais įvykiais paremtas siužetas nepalieka abejingų. Istorija apie kalėjimo bėglius antrajame sezone tęsis ir toliau… Praėjusią vasarą žiūrovai buvo supažindinti su pirmuoju serialo sezonu, kuriame pasakojama tikra, visai čia pat, Latvijoje, nutikusi istorija.

Audrius Bružas Turkijoje pateko į neeilinę situaciją: žinomą vyrą apvogė vietinė močiutė?

Jau šį sekmadienį TV3 kelionių šou „Metam monetą“ žiūrovų laukia dar viena nuotykių kupina kelionė. Projekto vedėjai Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas vyksta jau į ketvirtąją kelionę.

Tapkite 14 metų šalį vienijančios TV3 tradicijos dalimi: nepraleiskite „Himno giedojimo šventės“!

14 metų – būtent tiek TV3 žiniasklaidos grupė kasmet liepos 6-ąją kviečia praleisti kartu. Žiniasklaidos grupės inicijuotas „Tautiškos giesmės“ giedojimas Valstybės dienos proga ilgainiui tapo visame pasaulyje išsibarsčiusius lietuvius vienijančiu reiškiniu, kasmet primenančiu, kiek daug gali mūsų bendrystė.

Kortos atverstos: paaiškėjo visos specialiam renginiui „M.A.M.A. Londonas“ atvyksiančių Lietuvos žvaigždžių sąrašas

Jau spalio 1 dieną Londone įvyks išskirtinis renginys „M.A.M.A. Londonas“, kurį organizuoja svarbiausius Lietuvos muzikos apdovanojimus vykdanti asociacija „M.A.M.A.“ ir didžiausias lietuviškų renginių organizatorius užsienio lietuviams „WackyEvent“. Šiandien organizatoriai atskleidžia galutinį išskirtinio renginio žvaigždžių sąrašą, kurie pasirodys „O2 Indigo“ koncertų salėje.

Justinas Jarutis pristato naują darbą: vaizdo klipe dainininką įkūnijo Mantas Bartuševičius

Justinas Jarutis į antrą vasaros mėnesį įžengia su naujausiu savo kūriniu „Tavo tavo“, kurį sukūrė drauge su Jessica Shy. Su nauja daina pristatomas ir muzikinis vaizdo klipas – jame dainininkas pagrindiniu herojumi pakvietė tapti charizmatiškąjį komiką Mantą Bartuševičių. Atlikėjas atskleidžia, kad daina yra apie meilę ir jos ilgesį, o klipas – ironiškas žvilgsnis į save, kvietimas nežiūrėti į viską taip rimtai, rašoma pranešime spaudai.

Oficialu: Marius Povilas Elijas Martynenko išsiskyrė su žmona Aušra

226
Žinomas menininkas Marius Povilas Elijas Martynenko ir jo žmona Aušra Giedraitytė pasuko skirtingais keliais. Teismas oficialiai nutraukė jų santuoką. Kiek anksčiau vyras apie išsiskyrimą pranešė socialiniuose tinkluose ir žinia sutiko pasidalyti su naujienų portalu tv3.lt. „Mes su Aušra prieš kurį laiką išsiskyrėme. Vaikais ir toliau rūpinamės abu, stengiamės, kad jiems šis sunkus laikotarpis būtų kuo švelnesnis. Priežastys ir veiksniai yra įvairūs.

Rokenrolo dvasia persmelktas Samo mėsainis nepaliks abejingų: ypatingas dėmesys – juodoms bandelėms

Tapęs TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėju, žinomas kulinaras Vytaras Radzevičius kas kartą kviečia mėgautis vasaros teikiamais malonumais ir gaminti gryname ore. Šįkart jo akys užkliuvo už Panevėžyje esančio seniausio miesto parko, pavadinimu Skaistakalnis. Būtent čia du Vytaro svečiai, kurie laidoje taps varžovais, išbandys save gamindami patiekalus iš jautienos.

Norvilų kelionės po Lietuvą tęsiasi: ką visai šeimai nuveikti Birštone, Jonavoje ir Zapyškyje?

Kulinarinių atradimų bei kelionių po Lietuvą projektas „Maisto kelias“ įsibėgėja! Jubiliejinio TV3 laidos sezono herojais tapusi charizmatiškoji pramogų pasaulio pora, dainininkai Deivis ir Renata Norvilai, kartu su sūnumis Emiliu ir Rėjumi leidžiasi jau į antrąją kelionę. Jos metu šeima iš naujo pakvies pažinti įspūdingiausias Birštono bei Kauno rajono vieteles.

Grupės „Vairas“ lyderis prabilo apie naują darbą: žmonių reakcija nustebino

Lietuvoje gerai žinomi muzikos atlikėjai – dainų autorė ir atlikėja, muzikinių knygų vaikams rašytoja ir pedagogė, TV projektų dalyvė Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas (grupė „Vairas“) – su nauja daina kopia į muzikos topą ir pasakoja apie klausytojų reakciją į naująjį dueto kūrinį.

„Måneskin“ sudrebino Lenkiją: netrūko chaoso, imitavo lytinį aktą, susprogdino seksualumo bombą

Grupė „Måneskin“ jau kurį laiką rengia grandiozinius turus pasaulyje. Trečiadienio vakarą jie renginyje „Open’eryje“ įaudrino ir Lenkijos publiką. Grupė tiesiog įaudrino publiką griausmingomis dainomis, provokavo elgesiu ir žmonėms skleidė žinutes. Scenoje „Måneskin“ gerbėjams nuolat siuntė reikšmingas žinutes.

Vakarėlis pasibaigė chaosu: Megan Fox sužadėtinis apsipylė krauju į galvą sudaužęs stiklinę

62
Megan Fox mylimasis Machine Gun Kelly renginyje buvo pastebėtas kruvina galva. Pasirodo, kad jis taip stipriai daužė šampano taurę į veidą, kad ši sudužo, o dainininkui iš kaktos ėmė gausiai bėgti kraujas. „Man nusispjaut, brolau. Aš nesigailiu“, – pasakė jis į mikrofoną prieš trenkdamas stiklinę į galvą, kuri iškart subyrėjo į stiklo šukes.

Propagandos liežuvio Vladimiro Solovjovo asmeninis gyvenimas: nuolatiniai teismai su bičiuliais, 2 nevykusios santuokos ir 8 vaikai

Vienas aršiausių ir geriausiai žinomų rusų propagandos mašinos balsų yra ne kas kitas, o Vladimiras Solovjovas. Vakarų šalių juodinimui jis ne tik skiria daug laiko, bet ir dažnai skundžiasi apie jam skirtas sankcijas, o savo propagandiniu balsu žmonėms siunčia pačias įvairiausias žinutes. Jo paties gyvenimas – taip pat margas. Ne vienas pyktis, peraugęs į baudžiamąją bylą, 8 vaikai su trimis skirtingomis moterimis – atrodo, kad V. Solovjovo gyvenime galima atrasti visko.
Į viršų