Nematomas kunigo Vaido Vaišvilo gyvenimas – apie pažadą sau nebūti kunigu ir vaikystėje iš užuolaidų darytas sutanas: viskas nuvedė prie vieno

Žvelgiant į Vaidą Vaišvilą, turbūt nepagalvotume, kad jis jau daugiau nei dešimtmetį tarnaujantis katalikų kunigas. Kai kurie žmonės jį vadina maištinguoju dėl visų įvestų naujovių ir stereotipų laužymo. Kadangi pasportuoti jis mėgsta, V. Vaišvilą gan dažnai galime pamatyti ir sporto salėje. Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios klebonas papasakojo apie nematomą kunigo gyvenimą bei atskleidė savo požiūrį į itin svarbius šių dienų klausimus visuomenėje.

Penktadienio „galvOK“: žaiskite ir išbandykite savo jėgas!

Ko gero, visi mėgsta išgirsti įdomių, keistų ir juokingų klausimų. Naujienų portalo tv3.lt skaitytojai yra kasdien kviečiami dalyvauti viktorinoje „galvOK“. Žaiskite, išbandykite savo jėgas, o mes pažadame, kad bus linksma! Kiekvieną darbo dieną nuo 16:30 val. čia ir portale tv3.lt rasite specialiai jums paruoštą 10 klausimų viktoriną. Įsivertinkite savo žinias įvairiomis, niekad anksčiau negirdėtomis temomis ir varžykitės su kitais dalyviais.

Elžbieta II šios klaidos nebekartos: smarkiai pablogino šeimos reputaciją

Po pasaulį sukrėtusios princesės Dianos mirties, ėmė sklisti kalbos apie karalienės Elžbietos II santykius su velione. Galiausiai netgi pasigirdo kaltinimų, esą karališkoji šeima galėjo būti kalta dėl princesės žūties.

Naujos laidos vedėju tapusio Vytaro Radzevičiaus laukia sunki užduotis: „Lygiųjų čia būti negali“

Žinomas kulinaras Vytaras Radzevičius įsitikinęs – maisto gryname ore skonis neretai yra ypač magiškas, o kartu simbolizuoja visų mūsų grįžimą ten, kur ir priklauso – į gamtą. Grynas oras, kvapnūs kepsniai ir gera kompanija – ar kas galėtų būti maloniau šiltą vasaros vakarą? Būtent tokiai patirčiai, tapęs naujosios TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėju, Vytaras nuo kito penktadienio pakvies ir kitus bendraminčius.

Fotografas Romualdas Požerskis: „Dirbdamas supratau, kaip gerai mes gyvename Europoje“

Per 50 metų darbo fotografas Romualdas Požerskis sukaupė įspūdingą patirtį. Bėgant laikui jo kūrybinis ir profesinis smalsumas neblėsta – 70-metis fotomenininkas keliauja po Lietuvą ir pasaulį įamžindamas įvairiausius mūsų planetos kampelius, žmones, jų gyvenimo epizodus ir tokiais savo darbais pasakoja išskirtines istorijas.

Viešumoje po skandalo pasirodė Mia: akys krypo į vieną detalę

Lengvi ir plazdantys audiniai, lietaus nuplautas ir vėliau saulės apšvietas podiumas, elegantiškai žingsniuojantys modeliai, tarp kurių ir ne vienas atpažįstamas veidas – taip ketvirtadienio vakarą Vilkaviškyje, „Wake Inn“ parke pristatyta „Aurelie“ vasaros kolekcija.

„Auksinį mygtuką“ pelnę „Lietuvos talentų“ dalyviai ruošiasi sekmadienio superfinalui: ar pavyks sužavėti žiūrovus?

Šį sekmadienį TV3 žiūrovai išvys ilgai lauktą projekto „Lietuvos talentai“ superfinalą. Jo metu 6 pusfinalyje geriausiai pasirodę dalyviai susitiks su dar 4 tais, kurie atrankų metu pelnė „auksinį mygtuką“ ir iškovojo teisę iškart keliauti į superfinalą. Nugalėtoją, kuris bus apdovanotas 10 tūkst. eurų, išrinks žiūrovai – laukia įtemptas, nepamirštamų pasirodymų kupinas vakaras.

Muzikos prodiuseris Paulius Jasiūnas pristato naujieną: leidosi į asmeniškumus

Žinomas muzikos prodiuseris Paulius Jasiūnas, radijo stoties „Lietus“ muzikos apdovanojimuose 2021 pripažintas, kaip geriausias metų muzikos autorius, melomanams pristato savo kūrybą, antrąją solinę dainą iš būsimo albumo – „Bėk, meile, bėk“.  Pasakodamas apie dainos kūrybą, atlikėjas išlieka atvira – ji labai atvira ir tai tarsi įsileidimas į savo vidinį pasaulį. Tiesa, Paulius tikisi, kad klausytojai joje suras ir daug universalumo, rašoma pranešime spaudai.

Viešumoje pasirodė seniai matytas Linas Karalius-Ezopas: domėjosi išskirtine terapija

Trečiadienio vakarą duris atvėrė nauji OM YOGA namai, kurie nuo šiol džiugins besidominčius jogos užsiėmimais ir kitomis sąmoningumo praktikomis Senamiesčio gyventojus bei svečius. Į atidarymo ceremoniją svečius kvietė balietiškų smilkalų kvapas, pasklidęs po visą Totorių gatvę, kurioje ir įsikūrė naujieji OM YOGA Namai.

Visa Norvilų šeima ryžosi neeiliniam nuotykiui: tapo žinomos kelionių laidos herojais

Viena gražiausių pramogų pasaulio porų, dainininkai Deivis ir Renata Norvilai, nusprendė leistis į netikėtą vasaros nuotykį – jau visai netrukus kartu su savo vaikais jie taps žiūrovų pamėgtos kelionių bei kulinarinių atradimų TV3 laidos „Maisto kelias“ herojais. Vasarinis kelionių projektas „Maisto kelias“ penktąjį sezoną grįžta su svaiginančiomis, atradimų kupinomis kelionėmis po Lietuvą. Šį sezoną projektas pasitiks atsinaujinęs ir kaip niekada aktualus šeimoms, rašoma pranešime spaudai.

Susižadėję Gelminė Glemžaitė ir Mantas Stonkus kartu filmuosis filme: pasirodys ir daugiau žinomų veidų

Birželio 24 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys lietuviška komedija „Kartą kaime“. Filmo kūrybinė komanda išties įspūdinga – nuo socialinių tinklų žvaigždžių iki žinomų aktorių: Laurynas Jurgelis, Gelminė Glemžaitė, Ramūnas Cicėnas, Vaidotas Grincevičius, Giedrius Sasnauskas, Laurynas Zmejauskas, Mantas Stonkus, Mantas Bartuševičius, Žiedūnė Mardosaitė, Marius Repšys, Paulius Mikolaitis ir kt.

Atlikėja Paula pristato naujieną: liko neabejinga karui Ukrainoje

Jaunosios kartos atlikėja Paula Valentaitė, šiuo metu savo gyvenimą dalijanti tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės, po pertraukos pristato naują savo darbą – kūrinį ir vaizdo klipą „Like me“. Tiesa, atlikėja artimiausiu metu žada ir daugiau naujienų – tai kūriniai ir albumas, kuriuos sukūrė, kol buvo dingusi iš viešumos. Šiandien pristatome kūrinyje ir vaizdo klipe „Like me“ daug intrigos, paslapties ir neapibrėžimo.

Aleksejus Paninas kirto Putino pakalikui: „susikišk liežuvį į vieną vietą“

Ukrainą palaikantis aktorius Aleksejus Paninas aštriai reagavo į jam skirtus aktoriaus, serialo „Rezidentai“ žvaigždės Ivano Ochlobystino žodžius, kai vyras Paniną pavadino „įkyriu iškrypėliu“. Savo „Instagram“ tinklaraštyje Aleksejus paskelbė griežtą atsakymą. Pats Ivanas Ochlobystinas nuo karo pradžios atvirai palaiko Rusiją ir negaili kritikos ir piktų žodžių atvirai palaikantiems Ukrainą rusams. Į įžeidimus Aleksejus Paninas aktoriui griežtai atsakė socialiniuose tinkluose.

Audrius Bružas vasarą paskirs kelionėms su Leonardu Pobedonoscevu: „Nemėtydami pėdų mėtome monetą“

Charizmatiškasis aktorius, improvizacijos meistras Audrius Bružas atskleidžia šią vasarą paskyręs kelionėms bei intriguojantiems nuotykiams, o kulinarinėje TV3 pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ žinomas vyras jau šį šeštadienį papasakos, kokie yra tikrieji filmavimo aikštelės užkulisiai bei kokios naujienos šią vasarą laukia jo gerbėjų. Du bičiulius – Audrių ir Leonardą Pobedonoscevą – šią vasarą neretai išvysime kartu.

Audrius Bružas susižavėjo latvių aktore: ją galima pamilti

Bendras darbas žmones suartina, o kartais net tampa kibirkštimi romantiškiems santykiams. Audrius Bružas, filmuodamasis „Go3” originalaus turinio seriale „Emigrantai „Čiken faktorius“, susižavėjo latvių aktore Elina Bojarkina.  Aktoriams Audriui ir Elinai teko vaidinti ir erotines scenas. Tai dar labiau pakurstė charizmatiškojo bei itin emocingo A.Bružo aistras.

Žinoma dainininkė sulaikyta Maskvos oro uoste: į šalį negalės atvykti 50 metų

Dainininkė Nargiz Zakirova bandė grįžti į Maskvą iš gimtojo Uzbekistano, kur praleido paskutines dienas, tačiau moteriai teko apsisukti atgal, nes ji nebuvo įleista į Rusiją.  Pranešama, kad 51-erių atlikėja nebus įleista į Rusiją iki 2072 metų, skelbė starhit.ru. Tokį sprendimą gavo dainininkės advokatas Bakhromas Ismailovas.

Mirė legendinės grupės „Depeche Mode“ narys: vyrui buvo 60-imt

Mirė legendinės grupės „Depeche Mode“ narys Andy Fletcheris (60).  Liūdną žinią pranešė socialiniame tinkle. „Esame sukrėsti ir pilni didžiulio liūdesio, kai netikėtai mirė mūsų brangus draugas, šeimos narys ir grupės narys Andy (Fletch) Fletcher.  Fletchas turėjo auksinę širdį ir buvo visada buvo šalia, kai reikėjo palaikymo, gyvo pokalbio, gero juoko ar pintos šalto alaus.

Muzikos pasaulis liūdi: netikėtai mirė „Depeche Mode“ klavišininkas Andy Fletcheris

Ketvirtadienį netikėtai mirė grupės „Depeche Mode“ narys, klavišininkas Andy „Fletch“ Fletcheris.  Apie netektį pranešė pati grupė savo socialiniuose tinkluose.  „Esame šokiruoti ir pripildyti neišmatuojamo liūdesio dėl netikėtos mūsų mielo draugo, šeimos nario ir grupės nario Andy „Fletch“ Fletcherio mirties.  Fletchas turėjo išties auksinę širdį ir visada buvo šalia tų, kuriems reikėjo paramos, gyvo pokalbio, nuoširdaus juoko ar šaltos pintos gėrimo.

Skaudi netektis: netikėtai mirė filmo „Geri vyrukai“ žvaigždė

Eidamas 67-uosius netikėtai mirė filmo „Geri vyrukai“ („Goodfellas“) žvaigždė Ray Liotta. Amerikiečių aktorius mirė Dominikos Respublikoje, kur filmavosi filme „Dangerous Waters“. Manoma, kad kad vyras anapilin iškeliavo miegodamas. Pasak „Page Six“, aktoriaus mirtis įvyko gan netikėtai, nes jis mirė miegodamas ne savo namuose, o Dominikos Respublikoje, nes čia tuomet filmavosi filme. Kartu su R.Liotta šalyje buvo jo 23 metų dukra Karsen.

Klaipėdietės vestuvės apkarto: pernakt suknelę palikusi nuotaka ryte nustėro

Klaipėdietė Agnė pabudusi kelios dienos prieš savo vestuves vos nenualpo iš siaubo – specialiai iš užsienio parsiųsta ir kelis mėnesius tobulinta nuotakos suknelė buvo sugadinta neatpažįstamai.  Savo istorija pasidalyti moteris sutiko ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.
Į viršų