Monika Falcon – apie 79-ąjį gimtadienį paminėjusią Birutę Dambrauskaitę: atskleidė, kokia ji yra nulipus nuo scenos

125
Legendinė scenos dainininkė Birutė Dambrauskaitė lapkričio 30-ąją paminėjo 79-ąjį gimtadienį. Jos bičiulė bei atlikėja Monika Falcon atskleidė, kokia šventės kaltininkė yra nulipus nuo scenos. Naujienų portalui tv3.lt M. Falcon teigė, kad su B. Dambrauskaite yra pažįstamos jau daugelį metų, o jas suartino ne tik meilė muzikai, bet ir bendri draugai.

Su sveikatos problemomis kovojanti Alma Adamkienė siunčia jautrią žinutę

234
Gruožio 3-iąją jubiliejinį 20-ąjį kartą vilniečius ir miesto svečius į Vilniaus Rotušę sukvietė Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė. Šventinio laikotarpio pradžią pažymintis renginys kiekvienais metais turi kilnų tikslą – paremti sunkumus patiriantiems žmonėms padedančias organizacijas.

DJ Nevykėlės dainą „Aerobika“ roko stiliumi atlikusi grupė „Spurr“: norime revoliucionuoti „X faktorių“

„Mes norime revoliucionuoti „X faktorių“, atgyvinti Lietuvos sceną. Norime atnešti keistumo ir gyvumo į „X faktorių“, – taip prieš pasirodymą pirmajame muzikinio projekto „X faktorius“ finale sakė grupė „Spurr“. Regis, ketveriukei iš Ignalinos pavyko – scenoje roko stiliumi atlikę DJ Nevykėlės kūrinį „Aerobika“ vaikinai sulaukė žiūrovų salėje ovacijų ir balsų iš tų, kurie pasirodymą stebėjo televizorių ekranuose. Grupė „Spurr“ susikūrė 2020-aisiais.

Asta Pilypaitė prisiminė laikus, kai gyveno su Gintare Karaliūnaite: viena istorija juoką kelia iki šiol

Nors didžioji dainininkės Astos Pilypaitės meilė yra scena, ne ką mažiau puikių šedevrų ji geba sukurti ir virtuvėje – pradedant lazanijomis, baigiant sriubomis, kurios netrukus pritraukia būrį valgytojų. Tiesa, praeityje ne visi kulinariniai bandymai pavykdavo taip, kaip dainininkė tikėdavosi... Apie vieną iš jų Asta papasakos jau šio šeštadienio TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“. Kad ir ką bevalgytų, kasdienėje savo mityboje dainininkė atskleis besilaikanti vienos taisyklės.

Valdovų rūmuose – iškilmingas labdaros vakaras: surinko 3000 eurų

Lapkričio 26-osios vakarą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmuose Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmai surengė kalėdinį labdaros renginį. Jame dalyvavo žinomi asmenys, įmonių ir institucijų atstovai, verslininkai, partneriai, vykdantys verslą tiek Lietuvoje, tiek Prancūzijoje, ir geriems darbams neabejingi žmonės.

Diana Nausėdienė atidarė kalėdinę labdaros mugę: įsitikinome, kokia stipri ir susitelkusi yra Lietuvos visuomenė

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė šeštadienį Vilniaus rotušėje atidarė Tarptautinę kalėdinę labdaros mugę. Mugę, kuri vyksta jau 20 kartą, organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija kartu su keliasdešimčia Lietuvoje reziduojančių diplomatų. Pirmosios ponios žodžiais, tai graži ir prasminga tradicija, be kurios jau būtų sunku įsivaizduoti advento laikotarpį sostinėje.

Vaikų darželio auklėtoja dėl nederamo elgesio neteko darbo: dabar užsidirba 30 kartų daugiau nei anksčiau

Elis Nebsniak dirbo privačiame daželyje Kuritiboje (Brazilija) vaikų auklėtoja, tačiau dėl nederamo savo elgesio neteko darbo. Nepaisant to, dabar moteris džiaugiasi, kad uždirba 30 kartų didesnį metinį atlyginimą nei dirbdama anksčiau. Moteris buvo atleistas iš darbo dėl pikantiškų nuotraukų, kurias paskelbė savo socialinio tinklo puslapyje. Nutraukus pagrindinį pajamų šaltinį, ji nusprendė susikurti „OnlyFans“ paskyrą ir uždirbo turtus, skelbė dailystar.co.uk.

„Power Hit Radio“ duetas šoka į naujas kelnes: Elena ir Saulius nuo šiol rytais klausytojus budins ilgiau!

Gruodžio pradžioje vienos klausomiausių jaunimo radijo stočių Lietuvoje „Power Hit Radio“ rytinės laidos „Šok į kelnes“ duetas mini svarbią dieną. 4 metai – būtent tiek laiko su klausytojais kiekvieną darbo dienos rytą sveikinasi Saulius Baniulis ir Elena Karalienė. Tokias šventes paminėti būtina, tačiau duetas tą daryti mėgsta tik kartu su klausytojais. Būtent todėl nuo šiandien Saulių ir Eleną girdėsime ir dar ilgiau.

„The Roop“ pristato naujieną: „Tai svarbus ir jautrus laikotarpis“

Šiandien viena populiariausių šalies grupių „The Roop“ pristato naują jaukų vaizdo klipą „Kalėdų Atvirukas“. „Ši daina yra lyg muzikinis Kalėdų atvirukas, kurį siunčiame klausytojams, o jie galės jį persiųsti savo artimiesiems. Daina primena, kas iš tikro yra Kalėdos“, – apie kūrinį pasakojo grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius. Pasak grupės narių, Kalėdos pirmiausia yra ne dovanos, skubėjimas, prekyba ir nukrautas stalas.

Jausmingas Marijono Mikutavičiaus ir Aistės Smilgevičiūtės pasirodymas: prikėlė puikiai žinomą dainą

Sekmadienį antrajame tiesioginiame „X faktoriaus“ finale netrūko ir nuotaikos, ir jausmų. Jo metu pasirodė 10 stipriausių jubiliejinio sezono dalyvių, kurie savo pasirodymais ir asmenybėmis pakerėjo ne tik teisėjus, bet ir žiūrovus. Ant scenos užlipo ir pats projekto teisėjas Marijonas Mikutavičius, kuris kartu su atlikėja Aiste Smilgevičiūte atliko puikiai žinomą dainą iš roko operos „Jūratė ir Kastytis“. Dainos įrašą pamatykite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Nugriaudėjo antrasis „X faktoriaus“ finalas – paaiškėjo, kas paliko projektą

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvydo antrąją tiesioginę muzikinio projekto „X faktorius“ laidą. Visi dalyviai stengėsi sublizgėti, tačiau užsitarnauti žiūrovų meilę – ne taip paprasta. Dvi grupės projektą jau paliko – kas laukia kitų? Pasirodžius visiems dalyviams, savo nuomonę balsuodami išsakė TV3 televizijos žiūrovai. Mažiausiai balsų surinko ir projektą palieka Karolis Mačėnas ir Arnas Pelakauskas. Žiūrovai nubalsavo, kad projekte dar pasilieka ukrainietis Demianas Shyianas.

Jessicos Shy hitas suskambo visai kitaip: įvertinkite patys

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvydo antrąją tiesioginę muzikinio projekto „X faktorius“ laidą. Ant scenos pasirodžiusi Jausmė Elena Stonkutė sužavėjo išskirtinumu. Jausmė iš prigimties yra kukli, o muziką laiko bendryste, bet ne konkurencija. Atlikusi Jessicos Shy hitą „Tyliai pakuždėk“, ji sulaukė ne tik ovacijų, bet ir teisėjų kritikos. „Praeitą kartą man tavo daina labiau patiko... Daina buvo efektingesnė, o šįkart turėjau nuolat klaust: kas čia vyksta?“ – sakė Saulius Prūsaitis.

„X faktoriuje“ pasirodęs ukrainietis Demianas užkariavo gerbėjų širdis: vėl uždainavo lietuviškai

389
Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvydo antrąją tiesioginę muzikinio projekto „X faktorius“ laidą. Visi dalyviai stengėsi sublizgėti, tačiau užsitarnauti žiūrovų meilę – ne taip paprasta. Tačiau jau praeitą sekmadienį gerbėjų bei teisėjų širdis užkariavęs ukrainietis Demianas Shyianas scenoje vėl uždainavo lietuviškai! Dalyvis atliko nuotaikingąją Manto Jankavičiaus dainą „Čiuožki“. Pasirodymu teisėjai buvo tiesiog sužavėti. „Tau taip tinka tos lietuviškos dainos.

Neseniai mama tapusi Jazzu užminė mįslę „X faktoriuje“: „Susitiksime, manau, jau greitai“

73
Sekmadienį TV3 žiūrovai stebėjo ilgai lauktą antrąjį tiesioginį „X faktoriaus“ finalą. Jo metu pasirodė 10 stipriausių jubiliejinio sezono dalyvių, kurie savo pasirodymais ir asmenybėmis pakerėjo ne tik teisėjus, bet ir žiūrovus. Projekto žiūrovai išvydo dainininko Sauliaus Prūsaičio, atlikėjo Marijono Mikutavičiaus, grupės BIX lyderio Sauliaus Urbonavičiaus-Samo bei atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu auklėtinių pasirodymus.

Tiesioginės „X faktoriaus“ kovos tęsiasi: pamatykite, kas vyksta užkulisiuose

Sekmadienį prie ekranų sukvietė jau antrasis „X faktoriaus“ finalas. Išskirtinius pasirodymus ruošė dešimti stipriausių jubiliejinio sezono dalyvių. Prieš žiūrovams pamatant įspūdingus pasirodymus, gyvenimas virė ir užkulisiuose. Dalyviai ruošėsi tiesioginiam eteriui: jiems buvo atliekamas grimas, daromos šukuosenos, kasdienius drabužius keitė kostiumai.

Jolantos Naruševičiūtės ir Manto Vyganto fotosesija sukėlė audrą: „Čia jau yra per daug“

Jolanta Naruševičiūtė drauge su mylimuoju Mantu Vygantu visai neseniai socialiniame tinkle sulaukė kandžių replikų dėl naujausios fotosesijos. Pora paviešino kadrą, kuriame moters mylimasis, neva, laiko ranką ant krūtinės. Netrukus viena moteris parašė viešą įrašą, kuriame sukritikavo porą. Naujienų portalui tv3.lt J. Naruševičiūtė prabilo apie nuotrauką, kuri sulaukė ne tik palaikymo žinučių.

Buvusi „X faktoriaus“ žvaigždė Miglė prabilo apie mylimojo smurtą: viskas vos nesibaigė tragedija

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Miglę Pivoriūnaitę. Projekte „X faktorius“ prieš šešerius metus spindėjusi kupiškietė buvo labai arti pergalės, tačiau lemtingu momentu sėkmės pritrūko. Šiandien Miglė džiaugiasi įgyta scenine patirtimi, užmegztomis pažintimis ir neatsisako minties pradėti solinę karjerą. O kaip gyvenimas klostėsi iškritus iš projekto? „Nuo muzikos niekur nenutolau, nes dainuoju įvairiuose renginiuose, šventėse, koncertuoju su miuziklais.

Pamatę šią moterį internautai netiki, kad jai 60-imt: „Buvimas šešiasdešimtmete mane daro seksualia“

60-metė, kurią nuolat painioja su jos dukros dvyne, atskleidė savo jaunatviškos išvaizdos paslaptį. Dawn Hubsher iš Floridos tvirtina, kad ją painioja su 30-metės Cher Hubsher seserimi dvyne, o ne su mama, nors ji yra trimis dešimtmečiais vyresnė. Motina ir dukra „TikTok“ tinkle dalijasi judviejų gyvenimo fragmentais. Vaizdo įrašuose jos matuojasi drabužius, eksperimentuoja su makiažu ir tiesiog leidžia laiką viena su kita, rašo mirror.co.uk.

Martynas Kavaliauskas įsiamžino šventinėje fotosesijoje: netrūko eksperimentų

Atlikėjas Martynas Kavaliauskas dalijasi išskirtiniais fotosesijos kadrais. Ši stilizuota fotosesija skirta pristatyti jo šventinį koncertų turą ir naujausią Martyno muzikinę programą – „Latino Christmas“, kuri jau Gruodžio 10-osios vakarą pirmą kartą nuskambės Palangos koncertų salėje, o vėliau persikels ir į daugelį kitų Lietuvos koncertinių erdvių.

Po žinios apie atšaukiamus koncertus Lietuvoje – Lobodos kreipimasis į lietuvius: rado, kur surengti šou

Dar neseniai kalbėta apie norą atšaukti populiarios Rusijoje ukrainiečių kilmės atlikėjos Svetlanos Lobodos koncertus Lietuvoje. Tačiau, atrodo, kad vis dėlto šie įvyks. Rusijos popžvaigždė, ukrainiečių kilmės dainininkė Svetlana Loboda dar lapkritį Lietuvoje turėjo pradėti savo koncertinį turą ir pasirodyti keturiuose miestuose – Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Vilniuje.
Į viršų