Tarp moterų – 23 metų skirtumas: ar atspėsite, kuri iš jų yra mama, o kuri dukra?

Visi vaikai įsivaizduoja, kad jų mamos – pačios gražiausios pasaulyje. Vis dėlto yra ir tokių moterų, kurios žavi ne tik savus vaikus, bet ir aplinkinius. Būtent taip nutiko 45 metų Joleenai Diaz, kurią daugelis sumaišo su jos dukters Meilani Parks vyresne seserimi.  Joleena – vieniša motina, kuri dievina senamadišką sveiką gyvenimo būdą, o savo oda ėmė rūpintis dar būdama vos 12 metų. „Visuomet gyvenau sveikai ir aktyviai.

Laimai Vaikulei atsinaujino vėžys: pranešama, kad situacija – „labai prasta“

Latvijos dainininkė  Laima Vaikule tęsia kovą su vėžiu. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, 68-erių žvaigždei vėl pasireiškė onkologija. Pranešama, kad atlikėja išskrido į JAV chemoterapijos. „Laima Vaikulė yra JAV. Jai visiškai blogai“, – tokia žinutė gegužės 28 d. rytą pasirodė Nemalakhov SLIVKI telegramos kanale. Duomenų apie šios informacijos šaltinius, taip pat oficialaus patvirtinimo nėra, rašo unian.net. „Jie sako, kad tikimybė nėra didelė.

82-ejų senolė prisiminė „pirmą kartą“ su 36-erių mylimuoju: „Jaučiuosi kaip mergelė“

82-ejų moteris atskleidė, kad „jautėsi kaip mergelė“ pirmą kartą artimai bendraudama su savo mylimuoju 35 metų egiptiečiu. Iris Jones meilės romanas su Mohamedu Irbrihamu prasidėjo kaip ir daugelis kitų šiuolaikinių santykių – virtualiame „Facebook“ pasaulyje. Viskas prasidėjo greitai ir per dvi savaites Mohamedas prisipažino meilėje 45 metais vyresnei moteriai. Lapkritį Iris išskrido į Kairą susitikti su „vaikinu ir iškart krito jam į rankas.

Manto Kvedaravičiaus filmui „Mariupolis 2“ – specialus apdovanojimas Kanų kino festivalyje

Šiandien skelbiami 75-ojo tarptautinio Kanų festvalio apdovanojimai, tarp kurių – specialus dokumentinio kino prizas Mariupolio mieste Ukrainoje kovo pabaigoje nužudyto kino režisieriaus, kultūros antropologo Manto Kvedaravičiaus paskutiniam dokumentiniam filmui „Mariupolis 2“. Dokumentinio kino žiuri, kurią sudarė Agnieszka Holland, Iryna Tsilyk, Pierre Deladonchamps, Alex Vicente, Hicham Falah, pažymėjo, kad specialus prizas atiteko filmui, „kurio neįmanoma palyginti su jokiu kitu konkurso da...

Kortos atverstos: ekspertai atskleidė tiesą, kodėl Middleton ir Markle puikiai atrodo visose nuotraukose

Šiais laikais, kai socialiniai tinklai, o ypatingai tie, kuriuose dalijamės nuotraukomis, užima vis didesnę dalį mūsų gyvenimuose, sunku patikėti, kad kai kurie ir realybėje, ir fotografijose atrodo taip pat. Negana to, ar kada atkreipėte dėmesį į tai, kad karališkosios šeimos narės visose nuotraukose atrodo tiesiog pritrenkiančiai? Pasirodo, kad tam yra paprastas paaiškinimas – karališkosios šeimos nariai naudoja tam tikrus triukus.

Nutekintas okupanto pokalbis su žmona: rusai ėmė prievartauti „savus“

Ukrainos saugumo tarnyba paskelbė telefoninį pokalbį, kuriame moteris pasakoja apie merginą, kuri buvo išprievartauta penkių Rusijos karių kompanijoje. Rusijos kariuomenė pradėjo vykdyti masinius žiaurumus ir prievartavimus net Rusijos teritorijoje.

Jauno ukrainiečio vaizdo įrašas iš karo lauko Donbase sujaudino tūkstančius: „Būsiu laimingas, jei išgyvensiu“

„Tik-Tok“ platformoje pasirodė vaizdo įrašas, kurį Donecko srityje nufilmavo Ukrainos kovotojas okupantų apšaudymo metu. Karys Romanas Trokhymetsas nufilmavo vaizdo įrašą po to, kai žvalgybos metu su kolega pateko į spąstus. Apšaudymo metu pasislėpęs miške, jis pasidalijo savo jausmais, tikėdamasis tai paskelbti internete. „Mes galime slėptis rūsiuose, bet tokiu būdų mes leisime savo priešams mus pulti. Todėl mes laukiame čia, miškuose.

Mindaugas Stasiulis – atvirai apie mylimąją Mildą, sužadėtuves ir bendrą jų aistrą

Televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis niekuomet nebuvo linkęs atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą, tačiau šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai turės galimybę išvysti retą išimtį. Žinomas vyras ne tik papasakos, kokia aistra yra jį užvaldžiusi, bet ir praskleis santykių su sužadėtine Milda Vyšniauskaite paslapties šydą.

Mantas Katleris paaiškino, kas jį sieja su realybės šou ekspertu Žygiu: „Nėra kitų daugiau apie tai nusimanančių žmonių“

Realybės šou visais laikais sutraukia būrius žiūrovų ir tampa didžiausiu apkalbų šaltiniu, o artėjant karščiausios TV3 ir Go3 vasaros naujienos, projekto „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ startui, tą patvirtinti gali ir tie, kurie patys peržengė ne vieno tokio šou slenkstį – Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė. Pora ir scenoje, ir gyvenime šį šeštadienį išbandys save kitu amplua ir sudalyvaus mylimiausio TV3 žaidimo „galvOK“ laidoje.

Į Egidijaus Dragūno ir pareigūnų konfliktą šmaikščiai sureagavo „Pravalturas“: sukūrė parodiją

Pirmadienį Lietuvos policija socialiniuose tinkluose paskelbė vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotas atlikėjo Egidijaus Dragūno-Sel sulaikymas. Po kelių dienų atlikėjas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas pareigūnas Vitalijus Vaitkevič. Jis buvo vienas iš pareigūnų, sustabdžiusių Egidijų Dragūną-Sel. Kelių sekundžių įraše pareigūnas vartoja necenzūrinę leksiką.

TV3 premjeroje – „Barbarų belaukiant“: spektaklį primenantį juosta su gausiu būriu žvaigždžių

Jau šiandien TV3 „Šeštadienio gero kino vakaras“ savo žiūrovus kviečia dar vienai įsimintinai patirčiai su filmu „Barbarų belaukiant“. Gausus būrys puikių aktorių su nuo dramos ir realiame gyvenime neatskiriamu Johnny Deppu priešakyje nepaliks abejingų ir neabejotinai privers susimąstyti, ką iš tiesų turėtume vadinti barbarais.

Garsusis Ukrainos šuo išminuotojas sulaukė išskirtinio dėmesio: tapo pasauline sensacija

Ukrainiečių kariams talkinantis Džeko Raselo terjeras Patronas Kanų kino festivalyje gavo šuns palmės apdovanojimą. Apie tai pranešta Ukrainos valstybinės kino agentūros svetainėje. „Kanuose gavau prestižiškiausią šunų apdovanojimą. Esant kitoms gyvenimo aplinkybėms, būčiau laimingas ir uodegą sukęs. Tačiau realybė ne tokia. Apdovanojimo metu Michailo kalba (tai mano šeimininkas ir kolega) buvo iškirpta. Joje jis prašė įkvėpti drąsos ir duoti daugiau ginklų Ukrainai.

Inga Stumbrienė – apie santykius su paaugle dukra bei jų panašumus: vieną savybę perėmė iš mamos

Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrai Estelai gegužės 23-iąją sukako 16 metų. Moteris pasakojo, jog auginant paauglę būna visko, tačiau svarbiausia yra kalbėtis ir išsiaiškinti visus nesutarimus. Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė atvirai prabilo apie dukrą, jos charakterį bei santykius. Pradėdama pokalbį apie dukrą, Inga atviravo, jog Estela perėmė vieną jos savybę: „Mes labai panašios tvirtu charakteriu. Ji labai kruopšti ir atsakinga mergaitė.

20-metė striptizo šokėja papasakojo apie keisčiausius klientų norus: vaizduotei ribų nėra

Amerikoje gyvenanti striptizo šokėja Pamela Carmen (20 m.) atskleidė keletą šokiruojančių istorijų apie įsimintiniausius savo klientus. Ji taip pat papasakojo ką jaučia, kai į darbą ateina pažįstamas žmogus. Striptizo klubuose lankosi patys įvairiausi žmonės – viena šokėja atskleidė įdomiausius klientus, su kuriais susidūrė, rašo dailystar.co.uk. 20-metė Pamela Carmen savo striptizo šokėjos karjerą pradėjo Kentukyje praėjus dviem savaitėms po 18 metų.

Klaipėdietė 2 savaites Ukrainos ligoninėse prisimena kaip siaubo filmą: tuščias miestas ir 3 dienas nuo šoko nekalbanti mergaitė

Prasidėjus karui Ukrainoje, papildomų rankų reikėjo ne tik karo lauke, bet ir padedant gydyti sužeistuosius. Su medikų komanda iš Ukrainos grįžusi slaugytoja Veronika Šilinskaitė 2 savaites praleido Ukrainos ligoninėse, kuriose reikėjo ne tik siūti žaizdas, bet ir padėti karo sukrėstiems žmonėms. Susidūrusi su pačiais įvairiausiais pacientais, kuriuos reikėdavo apkabinti ar net nušluostyti ašarą, moteris tvirtina, kad net ir kilus pavojui buvo pasiryžusi žmones iškelti aukščiau už save.

Vaikelio netektį išgyvenusi Britney Spears paviešino kompromituojančią nuotrauką: dėmesio sulaukė ir iš Donatellos Versace

Maždaug prieš mėnesį dainininkė Britney Spears (40) su gerbėjais pasidalijo džiugia žinia, jog laukėsi vaikelio. Tiesa visai neseniai ji atskleidė, kad persileido, tačiau tai nesutrukdė jai su mylimuoju ir toliau svajoti apie šeimos pagausėjimą. Panašu, jog vaikelio praradimo skausmas jau praeityje ir moteris toliau socialiniame tinkle dalijasi pikantiškais kadrais. Šį kartą ji pasidalijo nuogos fotografijomis ir sulaukė dėmesio iš Donatellos Versace.

Nematomas kunigo Vaido Vaišvilo gyvenimas – apie pažadą sau nebūti kunigu ir vaikystėje iš užuolaidų darytas sutanas: viskas nuvedė prie vieno

Žvelgiant į Vaidą Vaišvilą, turbūt nepagalvotume, kad jis jau daugiau nei dešimtmetį tarnaujantis katalikų kunigas. Kai kurie žmonės jį vadina maištinguoju dėl visų įvestų naujovių ir stereotipų laužymo. Kadangi pasportuoti jis mėgsta, V. Vaišvilą gan dažnai galime pamatyti ir sporto salėje. Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios klebonas papasakojo apie nematomą kunigo gyvenimą bei atskleidė savo požiūrį į itin svarbius šių dienų klausimus visuomenėje.

Penktadienio „galvOK“: žaiskite ir išbandykite savo jėgas!

Ko gero, visi mėgsta išgirsti įdomių, keistų ir juokingų klausimų. Naujienų portalo tv3.lt skaitytojai yra kasdien kviečiami dalyvauti viktorinoje „galvOK“. Žaiskite, išbandykite savo jėgas, o mes pažadame, kad bus linksma! Kiekvieną darbo dieną nuo 16:30 val. čia ir portale tv3.lt rasite specialiai jums paruoštą 10 klausimų viktoriną. Įsivertinkite savo žinias įvairiomis, niekad anksčiau negirdėtomis temomis ir varžykitės su kitais dalyviais.

Elžbieta II šios klaidos nebekartos: smarkiai pablogino šeimos reputaciją

Po pasaulį sukrėtusios princesės Dianos mirties, ėmė sklisti kalbos apie karalienės Elžbietos II santykius su velione. Galiausiai netgi pasigirdo kaltinimų, esą karališkoji šeima galėjo būti kalta dėl princesės žūties.

Naujos laidos vedėju tapusio Vytaro Radzevičiaus laukia sunki užduotis: „Lygiųjų čia būti negali“

Žinomas kulinaras Vytaras Radzevičius įsitikinęs – maisto gryname ore skonis neretai yra ypač magiškas, o kartu simbolizuoja visų mūsų grįžimą ten, kur ir priklauso – į gamtą. Grynas oras, kvapnūs kepsniai ir gera kompanija – ar kas galėtų būti maloniau šiltą vasaros vakarą? Būtent tokiai patirčiai, tapęs naujosios TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėju, Vytaras nuo kito penktadienio pakvies ir kitus bendraminčius.
Į viršų