Iš viešumos dingęs Tomas Augulis – apie laikus „Sekmadienyje“ ir 90-ųjų naktinį gyvenimą: rinkosi net mafija

90-aisiais tiesiai į Lietuvos pramogų pasaulį su tamsiais akiniais ir dainomis apie sąnarius šovė jaunasis atlikėjas Tomas Augulis. Greitai skynęsis kelią Lietuvos scenose, jis padarė didžiulę įtaką naktiniam gyvenimui, jungėsi ir prie to meto garsios grupės „Sekmadienis“. Jau kurį laiką sceną palikęs vyras neslepia, kad mielai atsuktų laiką ir grįžtų į laikus, kuomet tapo muzikine sensacija.

Jurgos Anusauskienės namai virto Kalėdų pasaka: per šventes išpildys sužadėtinio Nerijaus svajonę

Fotomenininkės Jurgos Anusauskienės ir sužadėtinio Nerijaus Vernicko gražiausios metų šventės bus kaip iš pasakų knygos. Jiedu ne tik ištaigingai pasipuošė savo namus, bet ir gruodžio pabaigoje leisis į stebuklingą kelionę. Jurga Anusauskienė atskleidė, jog Naujuosius sutiks itin žiemiškoje šalyje – Laplandijoje. Tai – Nerijaus svajonė. „Nerijus parskrenda gruodžio 23 vakare, tad sutiksime šventes kartu.

Modelis Julija Steponavičiūtė – apie skaudžius išgyvenimus ir artėjančias vestuves: „Galvojau, kad romanas liks tik romanu“

TV3 televizijos laidoje „Pasaulis pagal moteris“ šįkart apsilankė ypatinga viešnia – modelis, tinklaraščio „Kitchen Julie“ autorė Julija Steponavičiūtė. Užaugusi be mamos, ji greitai užaugo ir jau 17-os žingsniavo podiumu su garsiausiomis pasaulio manekenėmis. Visai neseniai moteris ištarė lemtingąjį „taip“ ir ateinančią vasarą ji planuoja vestuves.  Būdama vos 13 metų, Julija atsidūrė modelių pasaulio akiratyje.

„The Roop“ vokalistui Vaidotui Valiukevičiui diagnozuota klastinga liga: prabilo apie simptomus

Grupės „The Roop“ vokalistas Vaidotas Valiukevičius (42 m.) prabilo apie sunkumus savo gyvenime. Visai neseniai vyrui buvo diagnozuota Laimo liga. Paviešinęs naujieną, vyras ragino žmones nenumoti ranka net į menkiausius simptomus, kad kažkas galbūt yra negerai.  Įrašą apie diagnozuotą ligą dainininkas paviešino socialiniuose tinkluose, juo pasidalijo ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

Luka Dončičius su mylimąja susilaukė pirmagimio: atskleidė vardą

Slovėnijos krepšininkas, NBA žvaigždė Luka Dončičius (24 m.) su sužadėtine Anamaria Goltes (25 m.) susilaukė pirmagimio. Praeitais metais susižadėjusi pora gimusią dukrelę pavadino Gabriela.  Džiugią naujieną pora paviešino socialiniuose tinkluose.  Pasakiškos sužadėtuvės Šių metų liepą krepšininkas „Instagram“ įraše paskelbė apie sužadėtuves su ilgamete mergina Anamaria Goltes.

Dmitrijus Nagijevas užminė mįslę: „Užsinorėjau pakalbėti, nes labai ilgai tylėjau“

Apie karą ir toliau tylintis laidų vedėjas, aktorius Dmitrijus Nagijevas ir toliau laido užuominas, ką mano apie rusų invaziją į Ukrainą. Rusijos aktorius ir laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas dar niekada nėra išreiškęs savo pozicijos dėl plataus masto karo, kurį Rusija pradėjo prieš Ukrainą.

Simona Milinytė „Lakers“ varžybose stebino išskirtiniu stiliumi: sulaukė klubo vadovų dėmesio

Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti dainininkė Simona Milinytė, dar žinoma slapyvardžiu Simonna, gruodžio 12-ąją minės savo gimtadienį, tačiau šiemet ji švęsti pradėjo gerokai anksčiau. Besidžiaugdama nauja pažintimi, moteris neseniai apsilankė Los Andželo „Lakers“ komandos rungtynėse.  S. Milinytė atskleidė neseniai pradėjusi bendradarbiauti su „Lakers“ savininkų Buss šeima. Moters teigimu, pažintis įvyko visai netikėtai, o šie ją pakvietė paminėti gimtadienį jų varžybose.

Į Lietuvą atvyksta garsus amerikiečių muzikantas Devendra Banhartas

Muzikos agentūros „8 Days A Week“ vasaros kalendoriuje – dar viena maloni koncerto žinia. Rugpjūčio 1 d. sostinėje sustos garsaus amerikiečių muzikanto ir spalvingo menininko Devendros Banharto turo autobusas. Lietuvos dar nė karto neaplankęs leidyklos „Mexican Summer‘ artistas Vilniuje pristatys naują albumą „Flying Wig“. Dar vienas agentūros „8 Days A Week” vasaros koncertas Lukiškių kalėjimo didžiajame kieme, kurio nevalia praleisti.
Muzika Prieš 21 min.

„Man-go“ kviečia kartu palydėti besibaigiančius metus: ruošiasi koncertui Kaune

25-ąjį gimtadienį švenčiančios grupės „Man-go“ koncertų turas per Lietuvą su gyvo garso grupe, prasidėjęs prieš mėnesį, tęsiasi su naujienomis. 2024 m. pradžioje grupės ketvirčio amžiaus gyvavimą Lietuvos popmuzikos srityje įprasmins išleidžiamas naujų ir senų dainų naujų versijų rinkinys. Taip pat – geriausių dainų rinkinys vinilinės plokštelės formatu. Į jį pateks kūriniai iš „auksinės“ grupės kolekcijos bei pastarųjų metų populiarumo sulaukę hitai.
Muzika Prieš 30 min.

Plagijavimu kaltinta grupė „Hypocrite“ pristato šventinį kūrinį: „Bandėme atsistatyti po skandalo“

Skandalingoji grupė Hypocrite, kurią sudaro operos solistas Dmitrijus Kudrin, aktorius Edgaras Bechter, žymus YouTube turinio kūrėjas Antanas Jakimavičius bei naujas narys Benas Povilonis švenčių proga pristato naują dainą „Geriausia dovana“ ir nuotaikingą vaizdo klipą.
Muzika Prieš 40 min.

Evgenya Redko ir Vaidas Baumila vienai dienai virto mylimaisiais ir naujame klipe šoko valsą

Gruodį Evgenya Redko ir Vaidas Baumila pasitinka pristatydami kalėdinę dainą „Nuo Tavęs Priklausau“. Dainą lydi jausmingas vaizdo klipas, kuriame abu atlikėjai sukasi valso sūkuryje. Vaizdo klipą režisavo Evgenya Redko vyras Asi Yehuda. Naujoji Evgenya Redko kalėdinė daina gimė netikėtai šių metų pavasarį, kuomet lyg iš giedro dangaus ėmė snigti: „Sėdėjau prie pianino savo kambaryje ir tiesiog pradėjau groti melodiją.
Muzika Prieš 1 val.

Renginiai, koncertai paskutinį 2023-ųjų žiemos mėnesį

Šventinio planų sąrašai gali kelti įtampą, todėl mes vėl pristatome mėnesio reginių ir renginių sąrašą: nuo spektaklių, šventinių koncertų iki kalėdinių pop-up. Prasmingo šventinio laikotarpio! Muzika Gruodžio 4 dieną „Improdimensijoje“ netradicinio sąstato trijulės koncertas: „MAMA Studios“ erdvėje Vilniuje pasirodys trombonininko Samuelio Blaserio, gitaristo Marco Ducret ir saksofonininko Liudo Mockūno trio.
Kultūra Prieš 1 val.

Naujai suskambėjo legendinė „Rondo“ daina – svarbų vaidmenį atliko Indrė Stonkuvienė

108
Lietuviškos muzikos gerbėjų grojaraščius jau papildė pirmomis žiemos dienomis naujai suskambėjusi legendinė daina „Tu palauk sustok“ – ją grupė „Rondo“ atliko kartu su nuomonės formuotoja, socialinių iniciatyvu autore Indre Stonkuviene. Abi pusės, pasiryžusios puikų rezultatą padovanojusiai avantiūrai, patikina, jog bendradarbiavimas įvyko spontaniškai ir suteikė daug puikių emocijų. „Po vieno „Moterų pasaulyje“ renginio su viešniomis laiką leidome šokių aikštelėje.

Po populiarios procedūros mirė 28-erių moteris: be mamos liko mergaitė

Gydytojas įspėjo nevartoti nepatikrintų vaistų po to, kai moteris mirė praėjus vos dviem savaitėms po to, kai „Instagram“ tinkle surastai kosmetologei atliko ​nevykusią lūpų putlinimo procedūrą. Moteris, įvardyta tik kaip Dilber, mirė būdama 28 metų. Pranešama, kad ji prieš mirtį jautė galvos skausmą. Iš Vienos, Austrijos kilusi moteris už procedūrą kosmetologei sumokėjo 180 eurų. Gydytojai įtaria, kad dėl to ji patyrė mirtiną reakciją.
Įvairenybės Prieš 4 val.

Kortos atverstos: paaiškėjo, kas pateko į „Lietuvos talentų“ superfinalą

Šį vakarą nugriaudėjo itin laukiamas pirmasis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ finalas. Jo metu pasirodė net 12 dalyvių, iš teisėjų atrankose išgirdusių du arba tris „taip“. Tačiau šįkart viskas buvo žiūrovų rankose – būtent jie nusprendė, kurie keturi dalyviai pateko į superfinalą!  Pirmojo finalo scenoje pasirodė 12 dalyvių: Ališauskų šeima, „Delarija“, Morta Šmitaitė, Ignas Tamulis, „Modus dance“, Klaudijus, Tadas ir Edas, „Lili team“, Augustina Vizb...

„Lietuvos talentų“ scenoje – netikėta premjera: Evgenya Redko ir Inga Jankauskaitė pristatė dainą

„Lietuvos talentų“ scenoje – gausu netikėtumų. Belaukiant, kol paaiškės, kas pateks į superfinalą, Inga Jankauskaitė ir Evgenya Redko pristatė naują dainą „Apie ką man dainuot“. Dvi muzikos žvaigždės nustebino „Lietuvos talentų“ žiūrovus. Pirmą kartą scenoje pristatyta Ingos Jankauskaitės ir Evgenyos Redko daina „Apie ką man dainuot“. I. Jankauskaitė taip pat pakvietė į savo koncertą „Grožis ir nuodai“, vyksiantį gruodžio 9 d. „Avia Solutions Group“ arenoje.

Po vieno iš dalyvių pasirodymo Marijonas Mikutavičius liko be žado: „Aš neturiu, ką pasakyti“

Sekmadienį „Lietuvos talentų“ scenoje netrūko įspūdingų pasirodymų, vyko arši kova dėl kelialapio į superfinalą. O Igno Tamulio pasirodymas net atėmė žadą.  Po šokėjo Igno Tamulio pasirodymo „Lietuvos talentų“ finale žiūrovai salėje plojo atsistoję, komisijos nariai taip pat negailėjo pagyrimų.  „Atrodė, kad čia kažkoks siaubo filmo ir dirbtinio intelekto kūrinys“, – pasirodymą įvertino Justinas Jankevičius.

Žiūrovų ovacijos Ališauskams nustelbė Jankauskaitės kritiką: „Pakišot juos“

Sekmadienį „Lietuvos talentų“ scenoje dėl kelialapio į superfinalą kovėsi Ališauskų šeima su Monikos Linkytės daina „Stay“. Tačiau žiūrovai ir komisiją nesutarė dėl verdikto šiam pasirodymui.   Ališauskų šeima artėjant televizijos projekto finišui pasirinko dainą „Stay“, su kuria Monika Linkytė „Eurovizijos“ finale iškovojo 11-tą vietą. Nors žiūrovai viso pasirodymo metu šeimą palaikė žibintuvėlių švieselių jūra, komisijos nariai pasirodymui negailėjo kritikos.

Stebėkite tiesiogiai: eteryje – „Lietuvos talentų“ pirmasis finalas

Jau šį vakarą – itin laukiamas pirmasis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ finalas. Jo metu pasirodė net 12 dalyvių, iš teisėjų atrankose išgirdusių du arba tris „taip“. Tačiau šįkart viskas buvo žiūrovų rankose – būtent jie nusprendė, kurie keturi dalyviai pateko į superfinalą!  Jo metu pasirodys teisėjų atrinkti du arba tris „taip“ išgirdę dalyviai.
TV Prieš 16 val.

Pamatykite pirmieji: „Lietuvos talentų“ užkulisiuose verda jaudulys ir pasiruošimas

Jau šį vakarą – itin laukiamas pirmasis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ finalas. Jo metu pasirodys net 12 dalyvių, iš teisėjų atrankose išgirdusių du arba tris „taip“. Tačiau šįkart viskas bus žiūrovų rankose – būtent jie nuspręs, kurie keturi dalyviai pateks į superfinalą! Nepraleiskite progos balsuoti ir taip palaikyti savo favoritų.  Jo metu pasirodys teisėjų atrinkti du arba tris „taip“ išgirdę dalyviai.
Lietuvos talentai Prieš 16 val.
Į viršų