Naudota „Audi A6“ (C6) : Modelis, sugebėjęs išlaikyti kokybinę kartelę

Vokietijoje įsikūrę automobilių gamintojai šį žanrą pažįsta labai gerai. BMW ir „Mercedes-Benz“ šios klasės automobiliais kliovėsi ištisus dešimtmečius, todėl nenuostabu, jog „Audi“ į ganėtinai uždarą klubą prasibrovė tik su trečiuoju bandymu  – „C6“ kartos modeliu. Išlaikė apvalias formas „Audi“ buvo tvirtai nusprendusi, jog „C6“ kartos modelis privalo atsikratyti apvalių, it ką tik iš orkaitės ištraukto batono formų.

Naudotas „Jaguar F-Pace“: Ar jį turėtumėte pasirinkti vietoje „BMW X3“?

SUV tipo automobilių atsiradimas „Kia“, „Renault“, „Volkswagen“ ar net „Audi“ gretose neturėtų stebinti, tačiau kai panašaus pobūdžio projektų imasi ilgametes tradicijas puoselėjantis gamintojas, ištikimiausi tokių gamintojų gerbėjai pradeda nerimauti.

Naudotas antros kartos „Volvo XC60“: Kokią įtaką automobilio kokybei padarė kinai?

Nepaisant „Ford“ pastangų sumenkinti „Volvo“ markės įvaizdžio, vėliau į Kinijos „Zhejiang Geely Holding Group“ koncerno rankas patekusi „Volvo“, regis, sugebėjo prisikelti iš pelenų. Visiškai naują istorijos lapą atvertusi „Volvo“ ne tik sugebėjo atsikratyti „Ford“ eros šleifo, bet ir sugebėjo daugelyje sričių pasivyti savo konkurentus. Be to, „Volvo“ tuo pačiu sugebėjo išlaikyti principinę poziciją automobilių saugumo atžvilgiu.
Į viršų