TV naujienos

 

TV3 ir Go3 televizijos pramoginių šou ir informacinių laidų, filmų naujienos – anonsai, eterio premjeros, unikalūs projektai.

 

Netikėtas atlygis: Arvydas Martinėnas – Vudis ir konservuotų burokėlių istorija

Kompozitorių, atlikėją, grupės „DAR“ sielą Arvydą Martinėną – Vudį pastaruoju metu vis dažniau aplanko įkvėpimas... rūšiuoti atliekas. Žinomas vyras, persikraustęs į namą kiek tolėliau nuo Vilniaus, džiaugiasi turėdamas daugiau vietos visai šeimai, atskirą kiemą, kur ne tik vaikų žaidimo aikštelė, bet ir komposto dėžė, bei sudarytos visos sąlygos rūšiavimui. „Kažkaip iš pradžių buvo neįprasta taip rūšiuot, dabar kažkaip natūraliai: juolab, kad atliekos yra perdirbamos.
TV 2024-04-22

Monika Liu – apie išgyvenimus, baimes ir Lietuvos šansus „Eurovizijoje“: tikrai turim laimėti

Šią savaitę laidoje „Pasaulis pagal moteris“ – atlikėja Monika Liu.  Moteris laidoje atviraus apie meniškos sielos poreikius paauglystėje, studijas JAV, šlovės kainą bei kaip randa laiko pasimatymams.   Lietuvoje turime ne vieną žymią dainininkę Moniką, o viena iš jų – Monika Liu. Atlikėja savo muzikinį kelią pradėjo Londone, paskui ir Amerikoje, rengė ir koncertus po įvairius Europos miestus.
TV 2024-04-21

Gailė Butvilaitė atskleidė, kodėl tarp jos ir kubiečio partnerio kyla nesutarimai: „Sudėtingi tie vyrai“

TV3 šokių ir pažinimo projektas „Salsamanai“ griausmingai artėja prie finišo tiesiosios. Iki pusfinalio – vos vienas žingsnis! Tačiau jį pasiekti – ne taip paprasta. Jau šį sekmadienio vakarą su projektu atsisveikins net 2 mažiausiai balų surinkusios poros. Kam pavyks išsaugoti savo vietą, o kam salsos nuotykis jau baigsis?  Projekto dalyvių pasirodymai šįkart ir vėl įvyks paprastoje, be galo skurdžioje, tačiau nuoširdžiausių vietinių žmonių kupinoje Havanos gatvėje.
TV 2024-04-21

Legendinio „The Office” kūrėjo žvilgsnis į prekybos centro užkulisius – serialas „Superparduotuvė”

Ar kada nors susimąstėte, kas vyksta prekybos centrų kampeliuose, kur paprastam pirkėjui patekti nevalia? Ar kada pagalvojote, kokia gi ta beveik kasdien matomo kasininko kasdienybė? Kokios dramos verda tarp darbuotojų? Į šiuos klausimus atsakyti padės TV6 premjera – visų pamiltos situacijų komedijos „Biuras” (angl. „The Office”) scenaristo Justino Spitzerio darbas „Superparduotuvė”.  Komedija apie darbą visada buvo populiari.
TV 2024-04-21

Olimpietė Austra Skujytė prabilo apie labiausiai džiuginančias pergales: „Esu savo pačios konkurentė“

Iki Paryžiaus olimpinių žaidynių, kurias transliuos TV3 žiniasklaidos grupė, liko vos 100 dienų! Todėl ir šio vakaro žaidimo „galvOK“ viešnios bus ypatingos. Tai – legendinė Lietuvos sportininkė, olimpietė Austra Skujytė ir pirmąkart olimpinėse žaidynėse dalyvausianti penkiakovininkė Ieva Serapinaitė.  Ne vieną medalį iškovojusi A. Skujytė ramybe spinduliuos ir šio vakaro žaidime. Anot Austros, tai jai – tikra šventė.
TV 2024-04-20

Prieš lemiamą vakarą „Salsamanuose“ – netikėtas Tado Gryn pareiškimas

Šis sekmadienis TV3 šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“ taps lemtingu – Kubą paliks net dvi mažiausiai balų surinkusios poros. Atsisveikinti su projektu nenori niekas, o ypač tuomet, kai pusfinalis ir finalas jau pasiekiami ranka… Deja, toliau tęsti kovą bus lemta tik 5 poroms. Kas jomis taps?  Projekto dalyvių pasirodymai šįkart ir vėl įvyks paprastoje, be galo skurdžioje, tačiau nuoširdžiausių vietinių žmonių kupinoje Havanos gatvėje.
TV 2024-04-19

Viktorija Macijauskienė prabilo apie šeimą: atskleidė dar vieną vyro Arvydo talentą

Holistinės medicinos ir integruotos sveikatos specialistė bei garsaus krepšininko Arvydo Macijausko žmona Viktorija – moteris, kurios gyvenime netrūksta dinamikos. Atradusi holistiką, V. Macijauskienė vis labiau gilinasi į funkcinę mediciną ir sveiką gyvenseną, o visu tuo aktyviai dalijasi ir savo socialiniuose tinkluose.
TV 2024-04-18

Geriausia vakaro tradicija „Žaidimų kambarys“ – jau greitai: žiūrovai stos į provokuojančią kovą prieš žvaigždes

„Kai supranti, jog labiausiai žavintis ir jaudinantis dalykas pavasarį yra žydinčios sakuros ir selfiai prie jų, tada tampa aišku, jog atėjo metas pailsinti žiūrovų smegenis“, – būtent taip naują, linksmą, o kartu ir provokuojantį TV3 žaidimą pristato jo vedėjas Mindaugas Stasiulis. Nuo gegužės 6-osios žiūrovus įtrauksiantis „Žaidimų kambarys“ nepaliks abejingų.
TV 2024-04-18

Prasideda registracija į karščiausią vasaros realybės šou „MANO ID“

„Go3“ televizija kviečia visus norinčius registruotis į naują, vasaros nuotykių kupiną realybės šou. Tai vieta, kur kūnus kaitins saulė, karaliaus pašėlę vakarėliai, bus gausu nuotykių ir nepamirštamų įspūdžių – visa tai patirti galės „Go3“ realybės šou „MANO ID“ dalyviai.
TV 2024-04-17

Ironvytas ir Mindaugas Papinigis automobiliu keliavo po Norvegiją: papasakojo apie įspūdžius

Du draugai reperis ir sportininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas ir aktorius Mindaugas Papinigis grįžo iš nuotykių kupinos kelionės automobiliu po Šiaurės Norvegiją.
67 TV 2024-04-17

Iliuzionistas Rokas Bernatonis – apie pavojų keliančią veiklą: „Nebegaliu važiuoti nei į Balį, nei į Italiją“

Iliuzionistas Rokas Bernatonis jau kurį laiką garsėja ne tik savo įspūdingais magijos triukais, bet ir dar viena veikla, kuri išgarsino jį visame pasaulyje. Vyras ėmė gaudyti tūkstančius žmonių apgavusius sukčius! Tiesa, visa tai turi savo kainą – šį trečiadienį TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ Rokas atskleis, kodėl bijo grįžti į Italiją bei Balį… Kaip laidoje pasakos iliuzionistas, magijos pasaulis nėra toks jau didelis.
TV 2024-04-17

Kitoks Lauryno Kasčiūno portretas: nuo pažinties su žmona iki intriguojančių lažybų su draugu

Šį antradienį TV3 laidoje „TOP 3“ – svaiginanti kandidato į prezidentus Igno Vėgėlės ir jam vietą užleidusio Aurelijaus Verygos draugystė, naujienos iš paralelinio Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos pasaulio ir neformali pažintis su naujuoju krašto apsaugos ministru Laurynu Kasčiūnu. Pastarąjį mėnesį kone daugiausiai dėmesio sulaukęs valdžios atstovas prabils apie pažintį su žmona, intriguojančias lažybas su draugu bei jaunystės išdaigas.
TV 2024-04-16

Naglis Šulija atskleidė, ar Laurynas Suodaitis sukurs naują šeimą

Verslininkas Laurynas Suodaitis apsilankė TV3 televizijos laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“. Jis sužinojo, ar pavyks greitu metu sukurti naują šeimą ir išgirdo intriguojantį faktą apie save. Laidos „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ vedėjas astrologas Naglis Šulija Laurynui Suodaičiui uždavė netikėtą klausimą. „Ar jums niekas nesakė, kad galėtumėte būti kunigu? Yra ypatinga Jupiterio padėtis gimimo metu“, – suintrigavo jis.
TV 2024-04-15

To „Salsamanuose“ dar nebuvo: komisijos narys pirmą kartą pakeitė savo įvertinimą vienam projekto dalyviui

Sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo įspūdingas šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ dalyvių improvizacijas. Patobulėję ir prisijaukinę salsą, nustebino visi – lietuvių šokiu liko patenkinti ne tik jų partneriai, bet ir komisija. O kur dar netikėtumas – vienas komisijos narys pripažino suklydęs ir netikėtai vienam lietuviui netgi padidino savo balą… Kaip ir pirmoji improvizacija, ši taip pat įvyko įspūdingo grožio paplūdimyje.
TV 2024-04-15

Stebėkite tiesiogiai: projekte „Salsamanai“ – improvizacijos vakarėlis paplūdimyje

Šį sekmadienį TV3 žiūrovus nudžiugins dar viena šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ laida. Tiesa, dalyviams ji bus įtempta, nes ir vėl teks improvizuoti – tos klaidos, kurios buvo padarytos pirmosios improvizacijos metu, šįkart jau nebebus atleistinos. O pasirodyti reikia kuo geriau – artėjant link finalo, kiekvienas besikeičiančios komisijos balas tampa aukso vertės. Tiesioginę „Salsamanų“ transliaciją nuo 19 val. 30 min.
TV 2024-04-14

Dar vieną meno formą prisijaukinusi Giedrė Mockeliūnaitė: „Tai atspindi mano asmenybę – gan chaotišką, bet spalvotą“

Šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ svečiuosis aktorė Giedrė Mockeliūnaitė. Moteris ne tik pasidalins prisiminimais apie aktorystės mokslus Jungtinėse Amerikos Valstijose bei įspūdžiais dirbant Holivudo kino industrijoje, bet prabils ir apie naujai atrastą meilę tapybai.  Giedrė – vienoje vietoje nenustygstanti menininkė. Šokiai, aktorystė, tapyba – visos šios širdžiai mielos sritys papildė kūrybingos moters gyvenimą.
TV 2024-04-13

Žaidime „galvOK“ – viskas apie sportininkus: nuo prietarų ir sėkmės receptų iki mitybos

TV3 visą laiką buvo itin glaudžiai susijusi su sportu, o šią vasarą jo bus ir dar daugiau, nes žiniasklaidos grupė savo žiūrovus pakvies stebėti svarbiausią renginį – Paryžiaus vasaros olimpines žaidynes. O kas apie sportą galėtų išmanyti daugiau nei dvi puikiai žinomos Lietuvos profesionalės? Būtent todėl šio šeštadienio žaidimo „galvOK“ viešniomis taps viena geriausių visų laikų šalies krepšininkių, o dabar – sporto komentatorė Rima Valentienė ir trišuolininkė Diana Zagainova.
TV 2024-04-13

Savaitgalio pietūs pagal Kotryną Starkienę: ne tik puota mėsos mėgėjams, bet ir lengvas desertas

Šio šeštadienio TV3 laida „Kotrynos burtai“ taps pačia tikriausia puota mėsos mėgėjams. Laidos vedėja Kotryna Starkienė atskleis tradicinio, aromatingo ir be galo skanaus guliašo receptą, kuris, neabejotinai, netrukus ims puikuotis ir ant žiūrovų stalo. O po tokių pietų, būtinas ir desertas – žinoma moteris ras būdą, kaip nustebinti ir smaližius. K. Starkienė ne tik parodys, kaip pasigaminti guliašą, bet ir papasakos, kokią mėsą jam rinktis.
TV 2024-04-13

Projekte „Salsamanai“ – visus nustebinęs aistringas bučinys: „Aš vis dar tuo netikiu“

Atmosfera TV3 šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“ vis labiau kaista. Ne tik dėl kas kartą sudėtingėjančių repeticijų ir noro pasirodyti kuo geriau – toks pats karštis jaučiamas ir tarp projekto porų. Vienos jų susiduria su nemaloniais nesutarimais, kitos – vieni kitus atranda kitoje šviesoje.
TV 2024-04-12

Vytautas Medineckas-Ironvytas atskleidė, kodėl teko pristabdyti savo drabužių verslą

Ko tik gyvenime nenutinka – atrodo, nori, kaip geriau, bet ne visada pavyksta. Tokia istorija iš savo gyvenimo jau šį šeštadienį TV6 laidoje „Atliekų kultūra“ pasidalins visiems puikiai žinomas reperis, aktorius bei verslininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas. Kas privertė jį sustabdyti vieną iš savo verslų? Laidoje vyras pasakos, kad anksčiau yra patekęs į nepavydėtiną situaciją. „Stengėmės gaminti kuo kokybiškesnius drabužius, todėl atidžiai rinkomės medžiagas, kad ilgiau tarnautų.
TV 2024-04-12
Į viršų