Dijora Petrikonytė prisiminė darbo televizijoje pradžią: „Kai kažkur veliuosi, visą laiką galvoju, kad esu bebaimė“

Jau šį sekmadienį žiūrovus prie ekranų pakvies dar viena „TV30 gimtadienio šou“ laida. Laukia daugybė žinomų žmonių prisiminimų, linksmas žaidimas ir daug juoko – pasiruoškite būti nustebinti! Šventinėje laidoje dalyvaus  8 puikiai žinomi žmonės, kurie, suskirstyti į komandas po du, sieks atsakyti į daugybę su TV3 30-mečio istorija susietų klausimų.
TV Prieš 3 val.

Legendinis „Humoro klubas“ Katleriui ir Jankevičiui tapo tramplinu į televiziją: prisiminkime geriausius juokelius

Prieš gerą dešimtmetį Lietuvos žiūrovus džiugino juokų kupina laida „Humoro klubas“. Ši laida išaugino ne vieną humoristą bei tapo tramplinu į televiziją laidų vedėjams Justinui Jankevičiui bei Mantui Katleriui. Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir kviečia tris sekmadienius iš eilės praleisti su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriausiais pasirodymais.
TV Prieš 4 val.

Šeštadienio „galvOK“: stebėkite tiesiogiai ir išbandykite savo jėgas!

Ko gero, visi mėgsta išgirsti įdomių, keistų ir juokingų klausimų. Naujienų portalo tv3.lt skaitytojai yra kasdien kviečiami dalyvauti viktorinoje „galvOK“. Žaiskite, išbandykite savo jėgas, o mes pažadame, kad bus linksma! Šeštadieniais kviečiame stebėti laidos transliaciją, kuri bus rodoma čia ir TV3 kanale. Kiekvieną darbo dieną nuo 16:30 val. ir kiekvieną šeštadienį nuo 19:30 val.
TV Prieš 21 val.

„Virtuvės istorijų“ kūrėja Ilona Juciūtė – atvirai apie skyrybas, kovą su kilogramais ir plastines operacijas

Ketvirtį amžiaus patogiai ir ramiai gyvenusi laidos „Virtuvės istorijos“ vedėja Ilona Juciūtė po skyrybų kardinaliai pakeitė savo gyvenimą. Šiandien ji mėgaujasi išpuoselėtais namais Kaune, tačiau nauja pradžia nebuvo paprasta – apie skaudžias skyrybas ir bandymą atsitiesti Ilona papasakos jau šį sekmadienį, TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei. „Man nutiko skyrybos ir reikėjo naujų namų.
TV 2023-05-27

Ineta Stasiulytė prisiminė įsikūnijimą į Agnę Jagelavičiūtę: „Man lengviausia buvo suvaidinti“

Aktorė Ineta Stasiulytė žydruosiuose ekranuose žiūrovus džiugina jau ne vienerius metus. Ji žinoma ne tik dėl savo nuotaikingų vaidmenų filmuose, serialuose ar net teatre, bet ir dėl puikiai suvaidintų parodijų. Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir kviečia tris sekmadienius iš eilės praleisti su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriausiais pasirodymais.
TV 2023-05-27

„Tą vienintelį“ Ieva tikisi sutikti realybės šou: atskleidė, kodėl jau 5 metus yra vieniša

Antrąjį sezoną grįžtantis TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ jau visai netrukus pakvies į tikrą aistrų sūkurį įspūdingoje viloje Pietų Ispanijoje! 10 jaunų žmonių nuo birželio 5-osios čia pradės geriausią savo vasaros nuotykį. O kai kurie iš jų galbūt netgi sutiks savo gyvenimo meilę… Sudalyvauti realybės šou Ieva svajojo jau seniai, o pagaliau šiam norui išsipildžius, ji ėmė puoselėti ir dar vieną troškimą – čia patirti tikrą meilę.
TV 2023-05-27

Dvi realybės šou vedėjų kartos susitiko linksmoje kovoje: kas laimės, o kam įskaičiuota bus ne viskas?

Jie tikrai žino, kaip mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais. Tačiau jie žino ir tai, kaip apsunkinti gyvenimą kitiems… Tai – praėjusių metų TV3 ir Go3 realybės „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ vedėjai Žygimantas ir Gabija Petkai bei šių metų debiutas Vytautas Mikaitis! O šį šeštadienį visi jie taps ir nuotaikingo žaidimo „galvOK“ svečiais. Tačiau šio šeštadienio žaidimas taps kitoks.
TV 2023-05-27

Nuo šiol burokėlių sriubą norėsite ruošti tik taip: K. Starkienės receptas pradžiugins grilio mėgėjus

Nuo lauke ant grilio ruoštos sriubos iki visuose namuose pasklindančio saldaus bandelių kvapo – Kotryna Starkienė maisto šventę iš tiesų moka sukurti visur! Tuo įsitikins ir šio šeštadienio TV3 laidos „Kotrynos burtai“ žiūrovai, kuriems žinoma moteris pristatys du gardžius patiekalus. Pirmajam ji ir vėl pakvies į savo lauko virtuvę, kurioje parodys, kaip dar originaliai galima panaudoti grilį.
TV 2023-05-27

Ironvytas – apie pirmąjį automobilį ir stereotipinę „marozo“ išvaizdą: ta kultūra man pažįstama nuo jaunystės

Gegužės pradžioje pradėtas rodyti „Go3“originalaus turinio žaismingas ir įtemptas šou „Būk perekūpas“. Jame keturios komandos varžosi, kuri uždirbs daugiausiai pinigų perkant ir parduodant naudotus automobilius. Vienu laidos vedėjų tapęs Vytautas Medineckas-Ironvytas (35 m.) naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie savo gausų automobilių arsenalą bei patirtį juos parduodant.
TV 2023-05-26

„TV pagalbos“ dovana močiutei sukėlė klausimų Prūsaičiui: „atkalė“ vandens motociklu?

Nuo 2002-ųjų metų TV3 ekranuose mirga „TV pagalbos“ gelbėtojai ir įvairiausios žmonių istorijos. Gelbėtojai iki šiol imasi pačių netikėčiausių ir įdomiausių misijų. Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir kviečia tris sekmadienius iš eilės praleisti su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriausiais pasirodymais.
TV 2023-05-26

Stano prisiminė legendinius realybės šou „Akvariumo“ laikus: sunkiausia būdavo rytais

Šį sekmadienį žiūrovų laukia jau antrasis šventinis „TV30 gimtadienio šou“. Kartu su ryškiausiais televizijos veidais žiūrovai bus pakviesti prisiminti garsiausius realybės šou jų skandalus, ryškiausius laimėjimus ar eteryje nutikusius absoliučiai neplanuotus, tačiau visos Lietuvos dėmesį patraukusius įvykius. Ir visa tai – linksmo žaidimo forma! Laidos dalyviais taps puikiai šalyje žinomi žmonės.
TV 2023-05-26

Sulaukė įvertinimų net iš Vilniuje viešėjusių „Rammstein“: jauno šefo Dominyko Kupčinsko restoranas sostinėje nepalieka abejingų

Jaunasis virtuvės šefas Dominykas Kupčinskas – naujoji virtuvės žvaigždė, visai neseniai atvėrusi įspūdingą, tačiau kitokį restoraną sostinėje. Vis dėlto tai – ne vienintelė jo veikla. Jau šią vasarą, ieškodamas naujų skonių ir receptų, Dominykas leisis ir į keliones po visą Lietuvą.
TV 2023-05-26

Karjerą „Šok su manimi“ sukūrusi Voropaj prabilo apie Meškauską: „Su juo neįmanoma gatve praeit“

Šokėjas bei choreografas Deividas Meškauskas (35 m.) televizijos ekranuose nėra svetimas. Sudalyvavęs daugybėje projektų, jis prieš dešimtmetį savo šokių sugebėjimus parodė ir projekte „Šok su manimi“, kur pasirodė kartu su šokėja Katerina Voropaj (36 m.). Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir kviečia tris sekmadienius iš eilės praleisti su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriau...
TV 2023-05-25

Po 20 metų Airijoje – tiesiai į populiarų realybės šou: „Noriu įsiterpti į lietuvišką gyvenimą“

101
Žiūrovų pamiltas TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ šiemet pritraukė dalyvius ne tik iš Lietuvos. Šįkart Pietų Ispanijoje šėls jaunimas iš viso pasaulio! Viena iš tokių – Airijoje gimusi ir augusi švelnioji Karolina. Tačiau nors šiai užsienio šaliai mergina bus amžinai dėkinga, nuo mažų dienų ji žinojo – jos namais bus tik Lietuva.

Startuoja naujas intriguojantis šou: jo žvaigždėms vieno vyro neužtenka

Radus tą vieną ir vienintelį išrinktąjį, tikros meilės paieškos nebūtinai turi pasibaigti. Naujo realybės šou „Ieškau brolio vyro“ herojės yra įsitikinusios, kad jausti artimą meilės ryšį galima daugiau nei vienam vyrui. Kaip keturioms moterims seksis naviguoti poliandrinių santykių labirintuose, žiūrovai išvysti gali jau dabar.  Poliandrija apibrėžiama kaip poligamijos tipas, kai moteris gyvena sąjungoje su daugiau nei vienu vyru.
TV 2023-05-24

Net 34 tatuiruotes turintis Matas ryžosi avantiūrai: dalyvaus realybės šou, kurį nuolat stebėdavo jo buvusi draugė

Jau visai netrukus kartu su 10 charizmatiškų jaunų žmonių pasinersime į audringiausią vasaros nuotykį – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“. Šiemet ir vėl išvysime labiausiai intriguojančias užduotis, besimezgančių santykių intrigas ir jaunuolius, kurių negalėsime pamiršti net ir šou pasiekus pabaigą. Vienas iš projekto dalyvių – Matas. Akį traukia ne tik puiki vaikino išvaizda ir beveik visiškai tatuiruotėmis užpildytas kūnas.
TV 2023-05-24

Apie skyrybas pranešęs Maslobojevas prisiminė karjeros pradžią: iš atminties iki šiol neiškrenta viena klaidinga mintis

Šį trečiadienio vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ bus ypatingai karšta, mat čia susitiks du kovotojai – pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas-Kuvalda ir imtynininkas, pasaulio čempionas Eljotas Zaremba. Ir nors pastarasis, kaip ir Sergejus, turi begales medalių, žiūrovai nustebs sužinoję neįtikėtiną faktą – E. Zarembai yra vos 5-eri! Daugybę laimėjimų pasiekęs berniukas sportuoja jau ne vienerius metus, o jo laimėjimai kalba patys už save.
TV 2023-05-24

Aušra Štukytė – apie pirmuosius darbus televizijoje: „Manęs paklausė: gal galėtum šiek tiek pasidažyti?“

Iš Radviliškio kilusi šmaikščioji aktorė Aušra Štukytė (44 m.) žydruosiuose ekranuose matoma jau ne vieną dešimtmetį. Moteris vaidmenis kūrė ne tik seriale „Moterys meluoja geriau“, bet ir vienose pirmųjų televizinių humoro laidų. Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 šiemet švenčia 30-ąjį gimtadienį, dėkoja savo žiūrovams, o įspūdingą šventę atneša į kiekvieno namus. Antrąją šventinę laidą TV žiūrovai išvys jau šį sekmadienį, gegužės 28-ąją.
TV 2023-05-23

Avarija pakeitė realybės šou dalyvės gyvenimą: „Dabar – mano žydėjimo metai“

Jau nuo birželio 5-osios TV3 ir Go3 žiūrovai ir vėl bus lepinami nepakeičiamo realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“. Projektas 10 pačių charizmatiškiausių, seksualiausių, o kartais ir didžiausias intrigas kuriančių jaunų žmonių pakvies į įspūdingo grožio vilą, kurioje jie gyvens net mėnesį laiko. Projekto dalyvių laukia ne tik nesibaigiantys vakarėliai, bet ir įtampą keliančios, visas ribas peržengti verčiančios užduotys.
TV 2023-05-23

Arūnas Valinskas – apie anapilin išėjusius kolegas ir televiziją 90-aisiais: „Tai buvo laukiniai vakarai“

Vienus pirmųjų Lietuvos žingsnių kuriant televiziją matė ir prie kūrimo prisidėjo puikiai žinomas laidų vedėjas, prodiuseris bei humoristas Arūnas Valinskas (56 m.). Žydruosiuose ekranuose jis – jau daugiau nei 30 metų ir dažniausiai yra laikomas tikru televizijos žinovu. Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 šiemet švenčia 30-ąjį gimtadienį, dėkoja savo žiūrovams, o įspūdingą šventę atneša į kiekvieno namus.
TV 2023-05-22
Į viršų