Video naujienos

 

Video naujienos yra aktualios informacijos ir įvykių pristatymas per vaizdo medžiagą. Įvairios naujienos, aktualūs ir linksmi vaizdo įrašai.

Pasikeitė Seimo rinkimų prognozė: aiškėja, kam reikės padirbėti gerokai daugiau

Rinkimų į Europos Parlamentą rezultatai pažėrė staigmenų – konservatoriai aplenkė socdemus, netikėtai sužibėjo Laisvės partija. Ar iš šių ir kitų partijų pasirodymo jau galime numatyti, kam šypsosis sėkmė Seimo rinkimuose? Politologai aiškina – nors Seimo rinkimų rezultatai bus kitokie vien dėl didesnio aktyvumo, akivaizdu, kad kai kurioms per gerai apie save galvojančioms partijoms per likusius mėnesius teks gerokai paplušėti, jei nenori patirti fiasko.

Policija sulaukia pačių netikėčiausių iškvietimų: pavyzdžiui, dėl atšalusio maisto

Vis dažniau Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose, išsikvietus pavežėją, sulaukiame lietuviškai nekalbančio imigranto, kuris neranda kelio arba veža aplinkiniais keliais. Maža to, ne visi vairuotojai turi leidimą gyventi šalyje arba neturi vairuotojo pažymėjimo. Policijos atstovas pasakoja, kad neretai sulaukia pranešimų dėl netinkamo pavežėjų elgesio, tačiau kartais iškvietimai būna tikrai keisti.
Top 3 Prieš 2 val.

Įsigalios nauja tvarka dėl būsto paskolų: gyventojai gaus du pasiūlymus

Seimas įpareigojo didžiausius šalies bankus būsto paskolas duoti ir su fiksuotomis palūkanomis. Namus įsigyti norintys gyventojai banke galės rinktis iš 2 pasiūlymų: vieno su kintamomis ir kito su fiksuotomis. Valdžia taip viliasi sumažinti žalą, kurią patiria gyventojai, kai staiga pakyla bazinės palūkanų normos ir tenka mokėti didesnes mėnesines įmokas už būstą.

Psichiatras nurodė, kaip užkirsti kelią savižudybei – klauskite tiesiai šviesiai

Praėjusį ketvirtadienį Alytuje įvyko tragiškai Alytuje mirusios 14-metės laidotuvės. Mieste nuo Baltosios rožės tilto nušokus 14 metų mergaitei, institucijos ieško tokio elgesio priežasčių, o policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, kuris numato atsakomybę dėl privedimo nusižudyti. Tačiau tai įprasta tyrimo praktika, kai ranką prieš save pakelia nepilnametis asmuo.

Suodaičių skandalas – tik ledkalnio viršūnė: policija iškraustė tūkstančius smurtautojų

19 tūkstančių smurto artimoje aplinkoje orderių – tiek kartų lietuviai dėl smurto šeimose buvo išprašyti iš savo namų bent dviems savaitėms per šios naujovės taikymo metus. Policijos duomenimis, didžiausią dalį nukentėjusiųjų sudaro moterys, kas penktas nuskriaustas vyras. Moterų teisių gynėjos aiškina, kad reikėtų skirtingai vertinti vyrų ir moterų smurtą, o daugkartinius smurtautojus sodinti į kalėjimą.

Vilniaus prekybos centras nutarė įsileisti šunis iki 20 kg: žmonės svarstė, ar juos svers prie durų

Vieno sostinės prekybos centro noras būti draugišku keturkojams sukėlė pasipiktinimą socialiniuose tinkluose. Mat verslininkai leido į prekybos centrą atsivesti augintinius, bet ne sunkesnius nei 20 kilogramų. Žmonės puolė piktintis, kodėl diskriminuojami dideli, bet draugiški šunys – tokie kaip labradorai arba Berno zenenhundai, ir svarstė, kas augintinius prie durų svers. Kilus nepasitenkinimui, prekybos centras svorio ribojimą keturkojams panaikino. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Vokietijos „Rheinmetall“ gamyklos kaimynai ir bijo, ir laukia: kai kurie viliasi gauti darbo

Po ilgų dvejonių, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas apsisprendė perduoti Baisogaloje esantį sklypą, kuriame įsikurs karinės pramonės milžinės „Rheinmetall“ gamykla. Universitetas už tai mainais iš Vyriausybės gaus ne tik milijoninę kompensaciją, bet ir šešis sklypus šalia Baisogalos ir Šeduvos. TV3 šaltinių duomenimis, universitetas norėjo kur kas daugiau – siekė kartu su Vyriausybe investuoti į karinės pramonės milžinės atėjimą. Tačiau jam buvo atsakyta.

Ekspertai pataria: štai, kaip reikia valgyti, kad nuo torto nestorėtumėte

Valgant netinkamą maistą mūsų kraujyje labai staigiai šokinėja gliukozės kiekis. TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“ profesorius Alvydas Unikauskas papasakojo, kaip sau leisti valgyti viską, bet nuo to nepriaugti nereikalingo svorio, ir kaip tinkamai valgyti, kad kraujyje nešokinėtų gliukozės kiekis.  Kaip teigia A. Unikauskas, kai pavalgius mūsų kraujyje vyksta gliukozės šuoliai, tada mes pradedame jausti nuovargį, tai skatina potraukį cukrui, sveikatai nepalankiam maistui.

Už šį mamos sprendimą Vasha nepadėkojo: „Aš vis dar pykstu“

Žymi atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha atskleidė, dėl kokio įvykio paauglystėje ji taip supyko ant savo mamos, kad negali atleisti iki šiol. „Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą lengvas pokalbis apie motinystę, socialinius tinklus, populiarumą su dainininke, mama, nuomonės formuotoja Gabriele Grygolaityte-Vasha ir jos dukra Adrija.  Gabrielė sako daug metų negalinti atleisti mamai, kad ji leido jai mesti muzikos mokyklą.

Važiuoja į Turkiją gražios šypsenos, o grįžta be dantų: Lietuvos medikai papasakojo, ką pamato

Dėl holivudinės šypsenos į Turkiją ar Baltarusiją suskubusiems tautiečiams mūsų medikai turi prastų žinių – gydymasis svetur gali baigtis tuščia burna. Mat pritaikius vadinamąjį turkišką agresyvų gydymą, kai žmogui ištraukiami kone visi, dažniausiai sveiki, dantys, lietuvių odontologams belieka tik skėsčioti rankomis. Ištaisyti kai kurių turkų ar baltarusių klaidų kartais nebeįmanoma. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis nusipirko namą: turėjo neįprastų reikalavimų

Atlikėja Iglė Bernotaitytė žengia į naują etapą. Ji nusipirko namą gamtos apsuptyje, kuriuo labai džiaugiasi. Apie pokyčius Iglė papasakojo viešėdama naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. Namą nusipirkusi Iglė Bernotaitytė nenorėjo atskleisti vietos, kurioje apsigyveno. Tačiau patikino, kad jis yra Vilniuje. „Labiau linkome link gamtos, ten, kur gyvename, jos yra daug. Taip pat nemažai ir pelkių. O jose daug varlių.

Graikijoje turistai neatlaiko kaitrios saulės – gresia ne tik nualpti, bet ir nebeatsikelti

Graikijos kurortuose nuo neįprasto karščio mirė mažiausiai penki turistai. Užsieniečiai, nepaisydami svilinančio 43 laipsnių karščio, ir toliau didvyriškai vaikštinėja po kaitrią saulę ir alpsta vietoje. Karšta ne tik Europoje, bet ir už Atlanto – Amerikos zoologijos sodų darbuotojai sugalvoja įvairių būdų, kaip nuo kaitros gelbėti gyvūnus. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Graikijos rojaus kurortuose tvyrantis karštis netrukdo turistams ieškoti nuošalių paplūdimių.

Ukrainiečių vaikai džiaugiasi stovyklaudami Lietuvoje: „Tai gražiausi mano gyvenimo momentai“

Prasidedant vaikų vasaros atostogoms, į stovyklas suplūdo poilsio ištroškę moksleiviai. Populiarumą, kaip ir pernai, išsaugojo jaunųjų šaulių stovykla. Šiemet joje į kareivio gyvenimą galės pažvelgti apie šešis tūkstančius vaikų. Ir ne tik lietuvių, štai Alytaus šauliai apsiėmė vasarą praskaidrinti ne tik savo jauniesiems šauliams, bet ir dvidešimčiai karo nualintos Ukrainos vaikų. Vaikai neslepia– bent savaitę pasimėgaus ramiu miegu be sirenų kaukimo ar sprogimų.

Joana Bartaškienė atskleidė, kodėl iširo pirmoji santuoka: buvau ištekėjus už vieno gražiausių Kauno vyrų

Visada besišypsanti, ryški ir kupina energijos Joana Bartaškienė į „Pasikalbėkim“ studiją įskriejo lyg uraganas. Nors aktyvaus sporto entuziastei jau 74-eri, Joana savo veiklomis, idėjomis ir užimtumu lenkia ne vieną jaunesnę moterį.

TV3 Žinios. Šakių gatvėse – tikras potvynis; Vilniuje nuimta Škirpos lenta; Švenčiamos Joninės

Lietuvą siaubia lietūs su perkūnija. O ypač daug lietaus iškrito šalies pietuose. Štai Šakiuose per pusvalandį prilijo pusės mėnesio norma. Miesto gatvėse kilo tikras potvynis. Dvi dienas ant Vilniaus apygardos teismo sienos išsilaikiusi atminimo lenta prieštaringai vertinamam pulkininkui Kaziui Škirpai – nuimta.  Prie be leidimo pakabintos Kazio Škirpos atminimo lentos kilo grumtynės.

Lietuvių pamėgtame kurorte – protestas: vietiniai veja lauk turistus

Maljorkos gyventojai protestuoja prieš nesibaigiančius turistų srautus. Jau keletą mėnesių tūkstančiai žmonių Ispanijos salose išeina į gatves ir reikalauja suvaldyti masinio turizmo situaciją.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Trys šimtai Maljorkos gyventojų paplūdimyje susirinko pareikšti, kad tai jų teritorija ir jie neketina ja dalytis su tūkstančiais turistų.

Papasakojo, kokios moterys traukdavo vyrus – kuo daugiau alpdavo, tuo geriau

Šilutės Hugo Šojaus muziejuje demonstruojamos įvairių istorinių laikotarpių, europiečių, tarp jų, žinoma, ir lietuvių, vestuvinių suknelių mados bei jų pokyčiai. Muziejininkė Roma Šukienė papasakojo, kaip bėgant laikui kito suknelių mados tendencijos ir kaip moteris lėmė vyro statusą visuomenėje. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.
TV3 Žinios Prieš 23 val.

Nei Blinkevičiūtė, nei Karbauskis nenori tapti premjerais: paaiškino, kodėl

Seimo rinkimus laimėti trokšta, tačiau būti ministrais pirmininkais nenori. Tiek socdemų pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė, tiek valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis aiškiai neatsako, ar sėkmės atveju imtųsi vadovauti Vyriausybei. Tačiau Karbauskis variantų jau turi – esą užimti premjero postą rudenį galėtų Europos Parlamente vos kojas apšilęs Aurelijus Veryga.

Dėl šios naujovės gatvėse pamatę karinius visureigius žmonės nustebo: „Noriu nuraminti“

Į Lietuvos miestų gatves šarvuotais visureigiais išriedėjo būrys vairuoti besimokančių karių. Lietuvos kariuomenė pirmą kartą istorijoje pradėjo masinį karinių transporto priemonių vairuotojų kursą. Iki šiol kariai, norintys išlaikyti tam būtiną C kategoriją, mokydavosi eilėje kursų. Tačiau Lietuvai perkant vis daugiau karinių transporto priemonių, kariuomenė nebespėja ruošti naujų vairuotojų, todėl imasi juos mokyti iš karto.

Pavojingu hobiu užsiimantis Tadas papasakojo užkulisius: „Jeigu kažkas nukenčia, tai nebent avarijose“

Tadas dėl gero kadro drąsiai stovi po žaibuojančiu dangumi, o jo didžiausia svajonė – atsidurti šalia viesulo. Pavojingo vyro hobio užkulisiai – „TOP 3“ reportaže.  Vieni mėgsta sportuoti, kiti groti kokiu instrumentu, treti šokt, ketvirti žvejot. Tadui Janušoniui irgi patinka žvejoti, tačiau jis žvejoja ne karpius ar lydekas, o audras, žaibus ir kitus dangaus reiškinius. Jo meškerė – fotoaparatas.
Top 3 2024-06-23
Į viršų