Šalia Kalėdų eglės įrengta čiuožykla: štai, kiek kainuoja pramoga

Sužibusi Klaipėdos kalėdinė eglė traukia būrius smalsuolių. 12 metrų aukščio, gyva, su milžiniška žvaigžde viršūnėje ir dovanota žmonių. Kai kurie lankytojai pastebi, kad Klaipėdos eglutė atrodo beveik taip pat kaip Vilniaus, bet uostamiečio švenčių organizatoriai sako, kad tai sutapimas.  Klaipėdos centrą užplūdo minios smalsuolių. Tie, kas savaitgalį negalėjo stebėti, kaip buvo įžiebta pagrindinė uostamiesčio kalėdinė eglė, ja pasigrožėti skuba dabar.
Video Prieš 6 val.

Naujas Rusijos planas: JAV pašonėje metamas įžūlus iššūkis

Įvykiai netoli JAV esančioje Venesueloje pastaruosius mėnesius vystosi grėsminga linkme: šalies lyderių elgesys ir propagandiniai veiksmai iš esmės atkartoja Rusijos elgesį Ukrainoje. Amerikiečiai gali susidurti su dar vienu regioniniu konfliktu, kurio metu išauga rizika susidurti su Rusijos pajėgomis.

Vyras ant kojų sukėlė pareigūnus: privažiavo banditai ir subadė mane

Policijai paskambinęs pilietis pranešė, kad gatvėje sėdi ir dejuoja žmogus. Esą jis patyręs smūgį peiliu ir jam skubiai reikia pagalbos. Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykus nurodytu adresu išties matyti ant žemės sėdintis susirietęs vyrukas.  „Peiliu pripjovė“, – iškart pranešė vyrukas. Arčiau priėję pareigūnai atpažino pilietį. „Taigi čia tas... Niekas jo nepripjovė, čia narkotinių medžiagų poveikis“, – paaiškino pareigūnas.
Farai Prieš 6 val.

Neblaivaus nuo kelio nuvažiavusio vairuotojo automobilyje pareigūnų laukė staigmena: „Aš tave į teismą paduosiu“

Pareigūnai gavo pranešimą, kad šalikelėje į griovį nuvažiavęs automobilis, o galimai neblaivus vairuotojas – miega. Susitikimą su vairuotoju įamžino laidos „Farai“ operatorius. „Tikrai vyrukas, žinokite, ant tiek girtas, kad jis ten vos mekena“, – pareigūnams situaciją pasakojo pranešėja. Šalikelėje išties randamas Volkswagenas, tik vyriškis sėdėjo nebe vairuotojo, o keleivio vietoje, o ant galinės sėdynės snaudė keleivė.
Farai Prieš 8 val.

Psichiatrinėje atsidūrus 2-ejų mirusių sesučių mamai – duria pirštu: šiuos ženklus turi pastebėti visi

Pogimdyvinė depresija yra viena iš dažniausiai moteris po gimdymo veikiančių emocinių problemų. Neseniai Lietuvą sukrėtusi istorija apie galimai savo vaikus nuskandinusią mamą, kuri šiuo metu gydosi psichiatrinėje ligoninėje, sukrėte nemažai šalies gyventojų.​​​ Ar tai pogimdyvinės depresijos pasekmės – nėra žinoma, tačiau laiku nepastebėta arba nesuprasta pakitusi mamos būklė gali daryti įtaką ne tik motinai, bet ir naujagimiui bei šeimai.
Video Prieš 8 val.

Alfredas Bumblauskas apie lietuvių ir baltarusių santykius: jie sako, kad mes juos laikome galvijais ir niekiname

Tarp Lietuvos baltarusių vis labiau plinta litvinizmas – teorijos, kad Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė (LDK) yra dabartinių baltarusių protėvių sukurta valstybė – ir teritorinės pretenzijos Lietuvai. Bene žymiausias lietuvių istorikas Alfredas Bumblauskas sako, kad savintis kunigaikštystės negalime, tačiau litvinistai taip pat ignoruoja svarbius faktus.  Apie tai A. Bumblauskas kalbėjo naujienų portalo tv3.lt laidoje „33 min.

Bijodama buvusio sugyventinio apsilankymų moteris laiptinėje įrengė kameras: „Ne šiaip sau apykojė uždėta“

Pora susipažino socialiniuose tinkluose tačiau jų meilė truko neilgai. Vyras sako, kad godi moteriškė rezgė klastingą planą pasipelnyti iš mylimojo. Jau pusę metų vyras neranda bendros kalbos su drauge. Sugyventiniai pasuko skirtingais keliais, o šandien vyras bando atgauti, kaip pats sako, savo daiktus. Žmogus pasakojo, kad kol gerino mylimosios buitį – tol santykiai klostėsi puikiai. O paskui jis pasijuto nebereikalingas.
TV pagalba Prieš 9 val.

Rusiški grūdai važiuoja per Klaipėdą: viešai sako vieną, daro – kitą

Lietuvos ūkininkai sunerimo paaiškėjus, kad į Latviją įvežta milijonas tonų rusiškų grūdų. Ūkininkai svarsto, kad jie galėjo nugulti ir ant tautiečių stalų. Aiškėja, jog vien per šiuos metus iš Kaliningrado į Klaipėdos uostą galėjo patekti 120 tūkstančių tonų rusiškų grūdų, kurie vėliau išvyksta į trečiąsias šalis.

Mįslinga kvėpavimo takų liga pražudo šunis – aiškinamasi, kiek infekcija pavojinga žmonėms

Paslaptinga šunų kvėpavimo takų liga pradėjo siausti Jungtinėse Valstijose. Keturkojai kosėti ir kitaip negaluoti gali net pusantro mėnesio. Specialistai sako, kad yra ir mirčių. Veterinarai bando visus įmanomus gydymo būdus, tačiau lieka neaišku, kas sukelia ligą – virusas ar bakterija, ir kiek iš tikrųjų tai pavojinga šunims bei žmonėms. Nežinoma šunų kvėpavimo takų liga puola Jungtinių Valstijų keturkojus.

Saulius Skvernelis nepritaria mokesčių didinimui dėl gynybos: „Valdantieji neturi prioritetų“

Vyriausybė kitais metais krašto apsaugai, įskaitant biudžetinius asignavimus bei bankų laikinai mokamo solidarumo įnašo pajamas, planuoja skirti 2,75 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP). Aštuoni Lietuvos komerciniai bankai ir kredito unijos į valstybės biudžetą sumokėjo 101,6 mln. eurų solidarumo įmokų. Įnašo lėšos bus naudojamos karinio mobilumo ir dvigubo naudojimo transporto infrastruktūrai įrengti.

Ekspertai neslepia: jei Abramovičiaus vaikams atimsime pilietybę – galime turėti problemų

Atskleista, kad dvi garsaus Rusijos oligarcho Romano Abramovičiaus atžalos įgijo, o galbūt ir tebeturi Lietuvos pilietybes. Ar tai Lietuvos tarnybų klaidų rezultatas? Ar oligarcho vaikai gali netekti lietuviškų pasų?  Apie šią situaciją naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ diskutavo tiriamosios žurnalistikos centro „Siena“ įkūrėjas Šarūnas Černiauskas, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) narė Dalia Asanavičiūtė ir Mišrios Seimo narių g...

Patvirtinus biudžetą pasipylė kaltinimai, kad gynybai – per mažai pinigų: „3 metus, pasirodo, miegojome, karas už slenksčio“

Seimas patvirtino kitų metų ir paskutinį savo kadencijos valstybės biudžetą. Nors beveik visa opozicija balsavo prieš, valdantieji projektą priėmė be didesnio vargo. Daugiau nei šimtu eurų į rankas kitąmet augs algos slaugytojams, socialiniams darbuotojams, daugiau nei dviem šimtais – medikams. Tačiau viskas – skolos sąskaita. Biudžeto išlaidos keturiais milijardais eurų didesnės nei pajamos ir vos įtelpa į Mastrichto kriterijus.

Juozo Statkevičiaus šou apsilankė ir Karolina Meschino su mama Asta: „Jis niekada nesuklysta“

Gruodžio 8-osios vakarą sostinę sudrebino bene garsiausio dizainerio Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymas. Jo nepraleido ir nuomonės formuotoja Karolina Meschino su mama verslininke Asta Meschino. Moterys nusprendė praleisti fotografavimąsi prie sienelės ir atkeliavo tiesiai į šou. Prieš pat jį davė interviu naujienų portalui tv3.lt, kuriame negailėjo Juozui Statkevičiui gražių žodžių.

Dalis darbuotojų šiemet gaus premijas: tokia darbdavio dovana tampa vis populiaresnė

Artėjant šventėms lietuviai jau svajoja apie dovanas ir pinigines premijas. Darbdaviai sako, kad kai darbuotojų nuolat trūksta, nemokėti premijų lojaliesiems būtų neatleistina, tad vieni gaus keliasdešimt eurų, o kiti ir po kelis tūkstančius. Lietuviai jau dairosi ir dovanų draugams bei artimiesiems, tačiau dauguma išlaidauti neketina – planuoja išleisti tiek pat, kiek pernai, nors kainos didesnės bent dešimtadaliu.

Juozas Statkevičius po kolekcijos pristatymo neslėpė susijaudinimo: „Talento kepure nepridengsi“

72
Gruodžio 8-ąją įvyko vienas laukiamiausių metų mados renginių Lietuvoje – teatro kostiumų dailininkas ir dizaineris Juozas Statkevičius po pertraukos pristatė savo naująją drabužių kolekciją. Atšvęsti susirinko dizainerio draugai, žinomi žmonės, politikai.  Su naujienų portalu tv3.lt J. Statkevičius ypatingo vakaro metu pasidalijo savo mintimis bei atskleidė, kaip jaučiasi.  „Gyvenimas mano jau įpusėjo, jaučiuosi labai gerai.

Unikauskas įspėja: maistui išrankūs žmonės netenka šio vitamino – gali privesti ir prie infarkto

Netinkama mityba gali sukelti daugybę sveikatos sutrikimų – antsvorį, aknę, virškinamojo trakto negalavimus. Bet ar žinojote, kad nepilnavertė mityba gali paveikti net ir širdį? TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“ profesorius Alvydas Unikauskas papasakojo, kokio vitamino trūkumas gali sukelti venų trombus, pažeisti nervų sistemą ir net padidinti infarkto riziką. Gydytojas Alvydas Unikauskas pradėjo pasakodamas istoriją apie dvidešimtmetį vaikiną Rapolą.
Video Prieš 16 val.

Mokyklose sporto salės – neprivalomos, bet nesportuojantys vaikai mokosi prasčiau, serga, tampa agresyvūs

Daugiau nei pusė privačių mokyklų neturi savo sporto salių. Nors tėvai už vaikų mokslą jose per metus sumoka tūkstančius eurų, sportuoti moksleiviai turi parkuose, klasės dydžio salytėse ar iš kitų mokyklų ar sporto klubų nuomotose salėse. Sporto salės neturi ir viena iš 8 valdiškų mokyklų. O svarbiausia, kad prieš kelerius metus pati valdžia nusprendė, kad sporto salės mokykloms neprivalomos, nors nuo judėjimo labai priklauso net vaikų protiniai gebėjimai.

Turtingiausi Lietuvos verslininkai: milijardierių dabar jau yra dvigubai daugiau

Per metus Lietuvoje padvigubėjo milijardierių – buvo trys, o dabar jau šeši. O vienam milijardieriui naujokui augintis turtų nesutrukdė ir garsiausia politinės korupcijos byla. Šimtais milijonų eurų, kol vyko teismo procesai, praturtėjo nuteisto koncerno „MG grupė“ savininkas Darius Mockus.  Nuo 350 mln. iki milijardo eurų, beveik triskart – tiek išaugo verslininko Dariaus Mockaus turto vertė nuo 2016-ųjų, kai kilo „MG Baltic“ politinės korupcijos skandalas.
Video Prieš 17 val.

„Vandens forma“ – net ir „monstrams“ reikia meilės

1935-ųjų Jameso Whale'o filme „Frankenšteino nuotaka“ pabaisa ištaria skausmo perpildytą frazę: „Vienišas – blogai. Draugas – gerai“. Būtent apie tai kalbama 2017-ųjų Guillermo del Toro filme „Vandens forma“ (angl. „Shape of Water“) – apie vienatvę tų, kurie gimė kitokie. 4 „Oskarus“ laimėjusią mistišką fantastinę juostą jau šeštadienį galės pamatyti TV3 televizijos žiūrovai. Iš karto galiu perspėti, kad „Vandens forma“ niekada nevirsta stebuklinga pasaka, kurią žada svajinga įžanga.
Video naujienos Prieš 17 val.

Europoje vairuotoju dirbęs Jevhenas vyko tiesiai į frontą: „Ar aš mačiau pragarą? Mačiau.“

Mūsų kolegos Ukrainoje lankėsi kariškių reabilitacijos centre, kur dauguma karių bando atgauti sveikatą po kruvinų kovų Bachmute. Karių istorijos – jautrios, mat daugelis niekada negrįš į rikiuotę, galbūt tik kažkada vėl galės vaikščioti. Tačiau yra ir tokių kovotojų, kurie, nepaisant to, ką jie patyrė, vis dar dega noru kovoti. Jevhenas apie pilno masto karo Ukrainoje pradžią sužinojo būdamas Europoje, ten jis dirbo vilkiko vairuotoju.
Video naujienos Prieš 18 val.
Į viršų