Vilniuje – studenčių siaubas: vyras aistrą tenkina prie stotelės

Sostinėje šalia Vilniaus universiteto bendrabučių Saulėtekyje siautėja ekshibicionistas. Nežinomas vyras tyko savo aukų prie autobusų stotelės, stebi studentus ir viešai priešais juos masturbuojasi. Pavieniai studentai kreipiasi į policiją, tačiau pareigūnams atvažiavus ekshibicionisto pėdos būna jau atšalusios, tad istorijos kartojasi nuolat metai iš metų. Įspėjame, kad turinys skirtas tik suaugusiems.

Tūkstančiai gyventojų užplūdo elektros tiekėjų konsultacijų centrus: „Čia pasirinkimų nėra“

Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki kada gyventojai turi pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją, tūkstančiai žmonių suskumba ir puola skambinti, plūsti į elektros tiekėjų konsultacijų centrus norėdami išsiaiškinti, ką jiems dabar daryti. Kai kurie gyventojai abejoja, ar išvis reikia pasirašinėti naujas elektros tiekimo sutartis. Tiesa, valdžia skatina žmones nedvejoti, mat valstybė nuo liepos 1 dienos žada gyventojams padengti iki 9 centų už kilovatvalandę.

Treji metai Nausėda – prezidentas: žmonės atsakė, ar rinktų jį dar kartą

Lygiai prieš trejus metus šią dieną Gitanui Nausėdai Lietuvos žmonės patikėjo prezidento postą. Praėjo jau daugiau kaip pusė kadencijos, tad žmonės jau susidarė įspūdį – gerai Nausėda atlieka savo pareigas, ar ne. Vieni jį giria, kiti pasigenda tvirtesnės nuomonės. Politologai aiškina, kad per trejus metus Nausėda turėjo gerų iniciatyvų, tačiau netrūko ir akis badančių politinių nesusipratimų.

Policijai kliuvo painus detektyvas: be maisto likusi moteris ištardė visą kaimą

Policijai paskambinusi moteris tvirtino, kad buvo apvogta ir net numano, kur šiuo metu yra vagišius. Esą visą savaitę moteris sunkiai dirbo ūkyje, kur tampė akmenis, o už sutaupytus pinigus nusipirko pavalgyti. Visgi pirkinių krepšys moters namuose neužsibuvo, taip įsiutindamas ne tik ją, bet ir jos sūnų. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Dragūnas tikina – jis toks pats, kaip ir policininkai: bandysime įrodyti, kad vairuojantis policininkas naudojosi telefonu

Atlikėjo Egidijaus Dragūno teisme – vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuotas Selo sulaikymas ir jo paties nufilmuotas vaizdo įrašas, padarytas iš karto po to, kai jis paleistas iš areštinės. Kalbėdamas savo sekėjams apie pareigūnus jis aiškino, kad yra tokių žmonių, kuriems būtų negaila šratinuku išdurti akį. „Matot, kartais būna šūdžių sutraukų tokių purvinų, kuriems pydarams imti ir akį išdurti ir gaila nebūtų, bet pamoka yra tokia ir moralė tokia, kad reikia susilaikyti kartais. Susilaikyti.

Zelenskio patarėjas į siūlymus nusileisti Rusijai: „Eikite jūs n**** su tokiais pasiūlymais“

Tris mėnesius nuožmų Rusijos puolimą atlaikanti Ukraina veliasi į žodžių mūšį su Putinui palankiais politikais. Buvęs Jungtinių Valstijų valstybės sekretorius pareiškė, kad būtina kuo skubiau su Rusija derėtis dėl taikos, ir net atiduoti dalį Ukrainos teritorijų, kad karas būtų užbaigtas. Apie taikos derybas su nuolaidomis Rusijai jau kalba ir kai kurios Europos šalys.

Vairuotojas atskleidė avarijos Vilniaus aplinkkelyje priežastis: netikėtai sumėtė

Dėl avarijos Vilniuje aplinkkelyje ant kojų sukelti gelbėtojai: lengvasis automobilis nulėkė nuo kelio, šalikele pračiuožė apie šimtą metrų ir trenkėsi į stulpą. Pranešta apie prispaustus žmones. Nukentėjo automobiliu važiavę vyras ir moteris, jie išvežti į ligoninę. Dėl avarijos Perkūnkiemyje Vilniaus vakariniame aplinkkelyje užtvertas eismas: įvykio vietoje dirba policija, užtvertos dvi eismo juostos, laisva vos viena eismo juosta, todėl susidarė spūstys.

Gražulis pravirkdė LGBT bendruomenės atstovą: žmonės stebėjosi parlamentaro žodžiais

Iš antro karto pavyko – Seimas ėmėsi partnerystę įteisinančio civilinės sąjungos projekto ir jam pritarė po pateikimo. Susiskaldė konservatorių krikdemų blokas, opozicija sako, kad nenorėdami nuvilti koalicijos partnerių, konservatorių lyderiai ėmėsi spaudimo taktikos frakcijos nariams. Procesą stebėjo ir homoseksualų bendruomenė, dalis jų net apsiverkė – tačiau ne iš džiaugsmo, o dėl to, kad po balsavimo juos užsipuolė ir išplūdo Petras Gražulis.

Venesueloje – vyriausias planetos vyras: švenčia savo 113-ąjį gimtadienį

Neįtikėtinos naujienos iš Venesuelos – ten vienas vyriškis sulaukė savo 113-ojo gimtadienio ir tapo vyriausiu planetos vyru. Esą jo sveikata tokia gera, kad garbaus amžiaus vyriškui nereikia net gerti vaistų. Venesuelietis Chuanas Vincentas Perezas Mora savo 113-ąjį gimtadienį švenčia tyloje ir maldoje. O kartu jis gali švęsti ir tai, kad tapo seniausiu planetos vyru ir Gineso rekordininku.

TV3 Žinios. Pristatytas naujas visuotinio mokesčio projektas; Seimas žengė pirmą žingsnį civilinės sąjungos įteisinimui; Vakarų akibrokštas Ukrainai

Šiuo metu Lietuvos gyventojams, kurių nekilnojamojo turto bendra vertė neviršija 150 tūkstančių eurų, papildomai mokėti už butą ar namą nereikia, tačiau valdžia planuoja įvesti rinkliavą kiekvienam šalies namui ar butui. Daugiausiai mokėtų vilniečiai, čia per metus gali tekti sumokėti ir daugiau nei 100 eurų, tačiau mažesniuose miestuose, pavyzdžiui, Kalvarijoje metinis mokestis gali siekti vos 4 eurus.

Vilma vyro smurtą kentėjo 50 metų ir dedą tašką: vaikai nesupranta, kodėl tik dabar

Po 50 bendro gyvenimo metų Vilma nusprendė skirtis su vyru Stasiu ir sako, kad kentėjo nuo pat vestuvių dienos. Mamos sprendimą palaiko ir dukra, papasakojusi apie nuolatinius tėvo fizinio ir psichologinio smurto protrūkius. Padėti kenčiančiai moteriai nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Monika Ostrenkova. Nuolatinį psichologinį ir net fizinį sutuoktinio smurtą jau 50 metų kenčianti Vilma neiškentė ir apsistojo pas dukrą. Į savo namus moteris negrįžta jau kelias savaites.

Gitanas Nausėda apie visuotinį NT mokestį: „Traukiame tuos atskirus įstatymus kaip zuikius iš kepurės“

Siūlomas visuotinis nekilnojamojo turto (NT) mokestis piktina ne tik gyventojus, abejones juo išsakė ir prezidentas Gitanas Nausėda. TV3 žinių „Dienos komentare“ Lietuvos prezidentas teigė, kad tokie įstatymai yra ištraukti iš konteksto ir Lietuvos mokesčių politika netvarkoma sistemiškai. Jau treji metai, kai jūs išrinktas. Kaip jūs vertinate savo darbą – ką padarėte, ko nepadarėte, kokios didžiausios klaidos ir kaip darbas su Vyriausybe ir Ingrida Šimonyte? Aš sakyčiau viskas tik geryn.

Kanadoje – korgių paradas: šunys papuošti apdarais

Kanadoje – korgių paradas. Šalies sostinėje šimtai kanadiečių nusprendė būtent taip paminėti artėjantį Karalienės Elžbietos II-osios platininį 70-ąjį valdymo jubiliejų, mat korgiai – mėgstamiausi monarchės šunys. Korgis, pasipuošęs blizgančia tiara – tik vienas iš šimtų dalyvaujančių šios šunų veislės parade Kanados sostinėje Otavoje. Ir šis gražuolis tikrai ne vienas toks išsipustęs – dar vienas karūną išdidžiai demonstruoja ant nugaros. „Jie tokie linksmi šunys. Ji mane kasdien prajuokina.

Kylančios kainos grasina Didžiosios Britanijos užkandinėms: „Kuri šeima gali tai sau leisti?“

Kylančios kainos jau grasina ir Didžiosios Britanijos tradicinio patiekalo žuvies pirštelių ir bulvyčių – geriau žinomų kaip tiesiog „Fish and chips“ – užkandinėms. Kavinių savininkai skundžiasi, kad vien žuvies kainos išaugo kone dvigubai, aliejaus – daugiau kaip pusantro karto. Tad tenka kelti ir patiekalo kainas. Kai kur porcija tradicinio patiekalo jau kainuoja ir daugiau nei 11 svarų – apie 13 eurų.

Stebinanti pareigūnų drąsa: meistriškai tryse sulaikė į miestą atklydusį aligatorių

Pietų Karolinos, Čarlstono policijos nuovados pareigūnai su kitų tarnybų atstovais gavo didelės drąsos pareikalavusią užduotį. Buvo pranešta apie į automobilių stovėjimo aikštelę atklydusį aligatorių, kurį reikėjo skubiai sugauti ir išvežti. Policijos paskelbtoje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip trys pareigūnai drąsiai užšoko ant plėšrūno nugaros ir jį prispaudė, o tada užklijavo jo burną.

Seimo koridoriuose Gražulis iškoneveikė LGBT narius: „Jūs esat išsigimę“

Seime Civilinės sąjungos įstatymas, kuriuo siekiama įteisinti partnerystę, sėkmingai praėjo pateikimo stadiją. Tačiau tai labai nepatiko Seimo nariui Petrui Gražuliui, kuris nepraleido progos Seimo koridoriuose susikibti su dviem LGBT bendruomenės atstovais, kurie stebėjo, ar Civilinės sąjungos įstatymas žengs žingsnį pirmyn. Petras Gražulis necenzūriniais žodžiais iškoneveikė vaikinus, o vieną jų net pravirkdė. „Iš kur tie pyderastai atsirado? Čia išsigimimas. Jūs esat išsigimę.

NT mokestis visiems: mokėti reikės ir už kiekvieną gyvenamą butą ar namą

Tarptautinės organizacijos seniai priekaištauja, kad palyginti su kitomis šalimis, Lietuva per mažai apmokestina nekilnojamąjį turtą (NT). Tai yra viena iš priežasčių, kodėl mūsų šalyje vyrauja didelė turtinė nelygybė, nuolat trūksta lėšų socialinei, sveikatos apsaugai ar švietimui. Tačiau, panašu, kad ši vyriausybė galų gale ryšis bent pabandyti gyventojų ir verslo NT apmokestinti labiau. Ketvirtadienį naujausius pasiūlymus dėl NT mokesčio pakeitimo pristatė Finansų ministerija.

Akibrokštas Egidijaus Dragūno byloje: teko išvaryti agresyvų vyrą

Ketvirtadienio popietę Vilniaus apylinkės teisme toliau vyko Egidijaus Dragūno-SEL bylos nagrinėjimas. Skandalingas atlikėjas yra kaltinamas pasipriešinimu pareigūnams ir nesunkiu jų sveikatos sutrikdymu. Prieš posėdį susirinkusiems žurnalistams E. Dragūnas sakė, kad bandys akcentuoti, jog policininkai patys esą keikėsi, naudojosi telefonu važiuodami ir buvo neprisisegę saugos diržų. Vis dėlto, pats posėdis prasidėjo nuo akibrokšto.

Ukrainoje dar vienas šuo seka Patrono pėdomis: gelbės žmones vandenyje

Ukrainoje išgarsėjęs šunelis išminuotojas Patronas nuo šiol dėmesiu turės dalintis su vokiečių aviganio veislės kalyte Naida. Ukrainos valstybinė pagalbos tarnyba socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė, kad gelbėti žmonių gyvybes netrukus bus patikėta naujai žmonių paieškos ir gelbėjimo būrio narei keturkojei. Ukrainos vidaus reikalų ministerijos išplatintame vaizdo įraše matyti, kaip Naida per treniruotes neria į vandenį, kur nutemptia tariamą skenduolį su gelbėjimo ratu atgal į krantą.

Gyventojai piktinasi pokyčiais dėl vaistų kainų: „Dabar kas? Špyga“

Vyriausybė siūlo vėl keisti vaistų kompensavimo tvarką. Tad kai kam dėl to už vaistus gali tekti primokėti daugiau. Naujausiuose planuose – ketvirtadaliu padidintos kompensuojamųjų vaistų priemokų lubos, įvestas vadinamasis priemokų krepšelis, bet kokių kompensuojamųjų vaistų nemokamai nebegalės įsigyti ir nepasiturintys gyventojai bei 75 metų sulaukę senjorai. Taip valdžia vėl nori skatinti pirkti pigiausius medikamentus. Senjorė Natalija vaistinėje šią savaitę išleido apie 100 eurų.
Į viršų