Mados ir grožio naujienos

 

Naujienos besidomintiems mada, grožiu, naujausiomis tendencijomis ir stiliaus aktualijomis.

Šios plaukų šukuosenos padeda atrodyti jauniau: ragina išbandyti

Norite atrodyti jaunesnės negulant po operacinės skalpeliu? Išbandykite vieną iš šių penkių paprastų šukuosenų, kurios, pasak įžymybių šukuosenų meistrų, iškart padės atrodyti jauniau. Nesvarbu, ar norite puoselėti natūralias garbanas, ar išbandyti išskirtinį, madingą stilių, įrodyta, kad šios šukuosenos stabdo senėjimą.

Pamatę, kaip apsirengusi mama atvažiuoja pasiimti vaikų, žodžių į vatą nevyniojo: nesupranta, kaip taip galima

Daugumai žmonių įprasta į mokyklą eiti su džemperiu ir sportiniais bateliais, tačiau vienos mamos nuomonė apie tai išsiskyrė iš kitų –  ji demonstruoja savo kūną apnuoginančią aprangą, vesdama ar pasiimdama vaikus iš mokyklos. Internete pasipylė daug skirtingų nuomonių po to, kai mama Anne atskleidė, kad jos vyras liko nepatenkintas dėl jos pasirinktos aprangos, su kuria ji išleido vaikus į mokyklą. Anne paklausė kitų nuomonės apie šią situaciją.

Pamačiusi, ką su nagais padarė meistrė, vilnietė pritrūko žodžių: parodė visiems

Vilnietė Deimantė, kaip ir kiekviena moteris mėgsta grožio procedūras, tačiau paskutinis jos apsilankymas Vilniaus centre įsikūrusiame grožio salone „Dalios Grožio studija“ pas manikiūro meistrę, šokiravo merginą. Deimantė grožio salone pas šią manikiūro meistrę lankėsi pirmą kartą. Pasižiūrėjusi jos darbus, meistrė atrodė tikrai patikima, todėl mergina nieko nelaukusi jai paskambino ir užsiregistravo vizitui.

Živilė Pinskuvienė suspindo elegancija: sulaukė šimtų reakcijų

Šeštadienį Širvintų merė Živilė Pinskuvienė pasidalijo nuotraukomis iš labdaros-paramos vakaro „Dalinkimės širdžių šiluma“. Komentatorius sužavėjo merės elegancija, kuri sulaukė šimtų patiktukų. Komentatoriai neslėpė susižavėjimo merės pasirinktu įvaizdžiu bei elegancija ir skyrė daug pagyrimų.  Dėkojo už renginį „Vakaras, kurio visada laukiu su dideliu jauduliu. Vakaras, kurio metu bendrystėje gimsta gerumas, keičiantis gyvenimus.

Šiukštu nesivilkite šių drabužių: atrodysite storesni

Daugelis žino, kad tinkami drabužiai gali žmogų neatpažįstamai pakeisti. Svarbu pritaikyti juos pagal figūros tipą ir asmeniškai tinkančią spalvų paletę. Tačiau yra ir tų drabužių, kurie netinka, ko gero, nė vienam iš mūsų. Kelis iš jų jau šiandien turėtumėte pašalinti iš savo spintos. Štai mados klaidos, dėl kurių atrodote stambesniais, nei esate iš tiesų. Labai aptemptos suknelės Per daug aptempta suknelė neleis jums kvėpuoti, be to, ji kris ant netinkamų kūno vietų.

Diana Nausėdienė pamėgo skareles: puošiasi į ypatingus vizitus

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienio popietę Skėmių kaime susitiko su dviem „Lietuvos galios“ projekto, jungiančio pilietines iniciatyvas visoje Lietuvoje, bendruomenėmis – Skėmių kaimo ir Pociūnėlių miestelio. D. Nausėdienė susitikime dėvėjo kostiumėlį, o įvaizdį pagyvino aksesuaru – skarele. Pastaruoju metu pirmoji šalies ponia pamėgo skareles, kuriomis puošėsi jau ne vieno vizito metu.

Diana Nausėdienė pademonstravo rafinuotą įvaizdį: susitiko su Lenkijos pirmąja ponia

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda sekmadienį susitiko su į Lietuvą atvykusiu Lenkijos Prezidentu Andrzejumi Duda, o Diana Nausėdienė priėmė pirmąją Lenkijos ponią Agatą Kornhauser-Duda. Lietuvos ir Lenkijos vadovai aptarė dvišalį bendradarbiavimą gynybos srityje, saugumo situaciją regione ir Rusijos karo Ukrainoje eigą, paramos Ukrainai klausimus.

Živilė Pinskuvienė suspindo elegancija: sulaukė tūkstančių reakcijų

Šeštadienį Širvintų merė Živilė Pinskuvienė pasidalijo nuotraukomis iš renginio, kuriame lankėsi kartu su savo vyru. Komentatorius sužavėjo Ž. Pinskuvienės elegancija, kuri sulaukė daugiau nei 2,5 tūkst. patiktukų. „Puikus penktadienio vakaras su mylimu vyru nuostabiame Druskininkų kurorte. Graži mero Ričardo Malinausko tradicija padėkoti žmonėms, prisidedantiems prie krašto puoselėjimo. Ačiū kolegai už kvietimą ir įspūdingą vakarą“, – rašė Ž. Pinskuvienė.

Pamatę pamergės suknelę vestuvėms, internautai įsiuto: „Visiška beskonybė“

Jauna moteris sukėlė sąmyšį, kai sesers vestuvėms pasirinko kontraversišką nuotakos draugės aprangą. Džordžijai iš Sidnėjaus buvo suteikta galimybė pačiai išsirinkti suknelę ir ji pasirinko „Oroton“ kontrastinį 3D gėlių sijoną ir braletę. Tačiau 748 JAV dolerių kainuojanti suknelė „TikTok“ suskaldė nuomones: vieni teigė, kad ji netinkama vestuvėms, o kiti ją apibūdino kaip tobulą.

Paaiškėjo, kodėl Kate Middleton plaukai nejuda net pučiant vėjui

Profesionali kirpėja papasakojo, kaip Kate Middleton, praėjusiais metais nusikirpusi kirpčiukus, sugeba puikiai išlaikyti klusnius plaukus net pučiant vėjui. Visiems yra tekę kirpykloje kirptis kirpčiukus, tačiau ne paslaptis, kad vėjyje jie neatrodo geriausiai. Tobulai prigludę princesės kirpčiukai Velso princesei, kuri nuo 2023 m. rugsėjo pradėjo demonstruoti savo veidą įrėminančius kirpčiukus, pavyko išlaikyti nepriekaištingą šukuoseną.

Diana Nausėdienė suspindo elegancija: sulaukė išskirtinio įvertinimo

Diana Nausėdienė sulaukė išskirtinio įvertinimo – Lietuvoje viešėjęs Ukrainos Prezidentas jai įteikė Ukrainos valstybinį apdovanojimą. Ypatinga proga pirmoji šalies ponia suspindo elegancija. Iš Ukrainos Prezidento rankų apdovanojimo sulaukusi D. Nausėdienė dėvėjo tamsiai mėlynos spalvos suknelę su asimetriško kirpimo apykakle. Akį traukė įsegta Ukrainos vėliavos spalvų gėlės formos segė ir Ukrainos bei Lietuvos vėliavų ženkliukas.

Nausėdos Šiauliuose nevengė demonstruoti jausmų: renginį stebėjo susikibę už rankų

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su ponia Diana Nausėdiene sekmadienį dalyvavo Šiaulių vyskupijos šeimų šventėje ir pasveikino jos dalyvius. Šalies vadovas pasidžiaugė, kad Šiaulių vyskupijos šeimų šventė kasmet suburia gausų būrį žmonių, kuriems svarbus tikėjimas ir šeima. Savo dalyvavimu jie išreiškia pagarbą šeimai, kaip atramai, prie kurios galima prisiglausti sunkią akimirką.

Diana Nausėdienė pasipuošė švelnia suknele: sveikino pedagogus

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį Prezidentūroje apdovanojo geriausius Lieruvos fizinio ugdymo pedagogus. Ceremonija, kurioje pagerbiami mokytojai, daug laiko ir pastangų skiriantys sporto ir olimpinių vertybių puoselėjimui, nuo mažų dienų formuojantys vaikų fizinę kultūrą ir sveiką gyvenseną, surengta jau tryliktą kartą. Penktą kartą apdovanoti ikimokyklinio ugdymo įstaigų fizinio ugdymo pedagogai.

Norite atrodyti jaunatviškiau? Rinkitės šias šukuosenas

Ieškote paprasto būdo, kaip atrodyti jauniau? Plaukų priežiūros ekspertas teigia, kad yra kelios šukuosenos, kurios gali padėti to pasiekti, o viena iš jų gali jus pajauninti nuo penkerių iki dešimties metų. Šukuosena daro didelę įtaką mūsų išvaizdai – ji gali mus pagyvinti, o kai kuriais atvejais priešingai – padaryti nuobodžiais. Pasirinkta šukuosena taip pat gali jus pasendinti arba pajauninti, rašo express.co.uk.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Dalykinio stiliaus šukuosenų tendencijos pagal plaukų ekspertę Olgą Wiseman

Dirbančios ofise merginos ir moterys žino kaip svarbu pasirinkti teisingą aprangą norint save tinkamai reprezentuoti. Dalykinis stilius – tai ne tik drabužiai, avalynė, tam tikri aksesuarai. Tai ir saikingas makiažas, ir tvarkingas manikiūras ir, be abejonės, tinkama šukuosena.

Pamačius, kaip dabar atrodo Markle, nerimo neslepia net princas Harry: pasirodė viešai

Pranešama, kad princas Harry nerimauja dėl savo žmonos Meghan Markle sveikatos ir baiminasi, kad jos darbo krūvis neigiamai veikia jos sveikatą, teigia šaltiniai. Teigiama, kad Sasekso kunigaikštienė per pastaruosius mėnesius numetė nemažai svorio ir spėjama, kad tai susiję su spaudimu, jaučiamu dėl Meghan noro tapti garsia Holivudo aktore. Šaltinis teigė, kad jai artimi žmonės pastebėjo jos pokyčius ir nerimauja dėl jos sveikatos. Princą Harry neramina Markle svoris „Kažkas labai negerai.

Kreipiasi į visas 50-metes: pamirškite 1 aksesuarą

Profesionali stilistė Melissa Lund atskleidė, kokio drabužio ar aksesuaro vyresnės nei 50 metų moterys turėtų atsisakyti jau dabar – atsikratykite jo ir akimirksniu atrodysite jauniau. „Visas moteris domina, kaip išlikti stilinga vyreniame amžiuje, – sakė M. Lund. – Aš nesu įsitikinusi, kad amžėjant reiktų iš esmės keisti savo asmeninį stilių, jei tik esame atradę savąjį, tačiau esu tikra, kad būtina šiek tiek pakoreguoti tokius dalykus kaip drabužių ilgis.

Nausėdienės darbotvarkėje – jautrus vizitas: „Nebelieka laiko net paprastam pokalbiui telefonu“

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė penktadienį Alytuje lankėsi VšĮ „Gerumo skraistė“ dienos užimtumo centre, teikiančiame socialines paslaugas senjorams, asmenims su negalia ir laikinai darbingumo netekusiems žmonėms.

Nausėdienė Australijoje demonstruoja skirtingus įvaizdžius: įvertinkite patys

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį Melburno lietuvių klube susitiko su Australijos lituanistinio ugdymo įstaigų ir Melburno lietuvių bendruomenės atstovais. „Lietuvą ir Australiją skiria keliolika tūkstančių kilometrų, tačiau mus jungia ir vienija ypatingas lietuvybės jausmas. Ypač branginu šią galimybę šiandien būti drauge su Jumis ir pajusti mus visus telkiančią gimtosios kalbos ir lietuviškosios tapatybės galią.

Nausėdienė pademonstravo smėlinį įvaizdį: lankėsi Kelmėje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė pirmadienį Kelmėje susitiko su Lietuvos samariečių bendrijos nariais ir aplankė Budraičių kaimo bendruomenę. Susitikimas su Samariečių bendrijos Kelmės skyriaus bendruomene įvyko jos įsteigtame vaikų dienos centre „Draugystė“. Kelmės savivaldybėje, Tytuvėnuose, samariečiai yra įsteigę ir dienos centrą „Samarietukas“. Bendrijos nariai teikia įvairiapusę paramą, turi labdaros valgyklą, kurioje nemokamas maitinimas penkiskart per savaitę skiriamas 48 žmonėms.
Į viršų