Pamirškite uodų įkandimus: išdavė geriausias apsaugos priemones

Šylantis oras reiškia, kad vis daugiau laiko praleidžiame lauke, tačiau kartu su šiuo malonumu atsiranda ir vienas nepatogumas – uodai. Vis dėlto, kai reikia apsisaugoti nuo uodų įkandimų, repelentai nėra vienintelis būdas išvengti kraujasiurbių. Uodai gali sugadinti pasimėgavimą šiltais orais, tačiau yra keletas būdų, kaip juos atbaidyti natūraliais būdais, o čia į pagalbą atskuba eteriniai aliejai.

Pabarstykite sodos savo kieme: rezultatas maloniai nustebins

Nesvarbu, ar valote, gaminate maistą, ar dirbate darže – valgomoji soda yra, turbūt, vienas universaliausių ir veiksmingiausių ingredientų, kuriuos rasite savo namuose, o dėl to, kad joje  nėra cheminių medžiagų, tai dar patrauklesnis produktas, puikiai tinkantis jūsų sodo  priemonių rinkiniui.

Kieme uodų neliks nė kvapo: štai, ką reikia padaryti

Atšilus orui vis daugiau laiko norisi leisti lauke, tačiau malonius pasisėdėjimus gadina uodai. Ką galima padaryti, kad namų kieme jų būtų kuo mažiau? Neseniai  portalas austin360.com nurodė, ką daryti, kad atgrasytumėte uodus nuo apsilankymo namų kieme? Ryanas Larsenas, lietaus vandens valdymo įmonės statybos inžinierius pateikia šias rekomendacijas: Pašalinkite netoli namų esančius indus su vandeniu Bent kartą per savaitę patikrinkite, ar aplink namus nėra išmestų skard...

Mikrobangų krosnelė blizgės lyg nauja: pasinaudokite 1 gudrybe

Mikrobangų krosnelės gali būti labai nešvarios, o ypač tais atvejais, jeigu naudojate jas kasdien. Valymo ekspertė Sophie Harris savo mikrobangų krosnelę išvalė vos keliasdešimt centų kainuojančiu vaisiu ir liko sužavėta pamatytu rezultatu. Ekspertė sako, kad mikrobangų krosnelė jos namuose yra bene dažniausiai naudojamas prietaisas, o tai reiškia, kad ją tenka dažnai valyti.

Pamačius, kas vyksta po langais, vilnietę ištiko šokas: „Tai varo iš proto“

Atėjus gegužei ir vis labiau šylant orui, sugrįžta ir paukščiai, o aplink namus ir daugiabučius ratus ima sukti kregždės, lipdančios savo lizdus. Sakoma, kad jos namams neša laimę, tačiau ne visiems pastogėse įsikūrę paukščiai yra mėgstama kaimynystė. Į tv3.lt naujienų portalą kreipėsi vilnietė skaitytoja Rasa (vardas ir pavardė redakcijai žinomi), kuri sako nežinanti, kaip gintis kregždžių, kurios jau įsikūrusios šalia kaimynų.

Atsikratykite musių namuose: atskleidė paprastą gudrybę

Šylant orams, vis dažniau praveriame langus ir duris, kad pravėdintume kambarius. Deja, į namus atkeliauja net tik grynas oras, pro langus įskrenda ir nelauktas svečias – musės. Laimei, valymo gerbėjai kreipėsi į Mrs. Hinch sukurtą „Facebook“ grupę ir pasidalino paprasta gudrybe, kuri padeda paprastai atsikratyti musių. Geriausia dalis ta, jog visus tris būtinus daiktus jau turite savo namuose.

Šiukštu nelaikykite šių produktų šaldytuve: ten jiems ne vieta

Norint, kad maistas ilgiau išliktų šviežias, labai svarbu tinkamai sudėti kassavaitinio apsipirkimo produktus ir į šaldytuvą dėti tik tai, kam ten vieta. Faye Lord iš „KJ Refrigeration“ papasakojo, kokių 15 maisto produktų niekada nereikėtų laikyti šaldytuve, įskaitant šokoladą ir agurkus. 1. Avokadai Faye paaiškino: „Žema temperatūra pagreitina nokimo procesą, tad avokadai paruduoja ir pasidaro beskoniai.

Balti sportbačiai bus nauji tarsi iš parduotuvės: štai, ką reikia padaryti

Ar jūsų mėgstamiausia baltų sportbačių pora vis dar balta? Bėgikė Keri Clarke pasidalijo vaizdo įrašu „Tik Tok“ ir parodė, kad ji savo purvinus baltus bėgimo batus paverčia akinančiai baltais, the-sun.com. Visų pirma ji įdeda savo sportbačius į kibirą su karštu vandeniu ir indų plovikliu. Ji leidžia jiems pamirkti apie valandą, o tada pasigamino pastą iš dviejų paprastų ingredientų. „Aš padarau pastą iš sodos, acto ir vandens“, – sako ji.

Pasakė, kiek kavos galima išgerti per dieną: kitaip rizikuosite pakenkti sau

Kava yra mėgstama dėl didelio kofeino kiekio, todėl ji yra puikus pasirinkimas po neramios nakties ar vidury ilgos dienos. Žinoma, kad šis stiprus gėrimas yra labai naudingas tinkamais kiekiais, tačiau kiek tiksliai galime saugiai išgerti kiekvieną dieną? Štai kaip subalansuoti kavos suvartojimą ir mėgautis visais šių pupelių privalumais be nemalonaus šalutinio poveikio, rašo express.co.uk.

Šiukštu neišpilkite vandens po kiaušinių virimo: gailėsitės nežinoję anksčiau

Daugeliui žinomas angliškas skrupulingumas gali iškelti iki mokslinių tyrimų tikriausiai visus užsiėmimus. Net atrodytų toks primityvus dalykas kaip kiaušinių virimas. Birmingemo universiteto mokslinio medicinos skyriaus laborantai labai kruopščiai tyrė ir ištyrė chemines reakcijas, kurios vyksta verdant kiaušinius. Specialistai vienbalsiai sutarė: vandens po kiaušinių virimo išpilti nevalia! Vandens savybės po kiaušinių virimo: kiaušinio lukštas yra 90% sudarytas iš kalcio karbonato.

Gamtos ženklus stebinti dzūkė jau žino, kokie orai bus vasarą: pasakė visiems

Sulig kiekviena diena vis labiau artėjant vasarai, dažnas pasvajoja apie šiltas jos dienas, puikius orus, kuomet kūną glosto šilto vėjo prisilietimai. Vis dėlto, net ir žaliuojant medžiams bei besiskleidžiant gėlėms, gali tekti nusiminti, sužinojus, kad šių metų vasara, tikėtina, jog nebus panaši į tokią, kokią turėjome pastaruosius kelis metus.

Kiekvieną rytą išgerkite šio gėrimo: rezultatas maloniai nustebins

Dažnas bent kartą gyvenime yra girdėjęs apie neįtikėtiną vandens stiklinės ryte naudą. Jis gali ne tik padėti pakeisti išvaizdą, bet ir pagerinti sveikatą. Sužinokite, kas gali nutikti, jeigu kiekvieną rytą išgersite stiklinę vandens. Mitybos specialistė Lidija Kvašnina rekomenduoja kiekvieną rytą, pusvalandį prieš pusryčius, išgerti apie  250-500 ml švaraus, filtruoto kambario temperatūros geriamojo vandens. Vanduo neturėtų būti labai šaltas arba labai karštas.

Kalkių nuosėdas ant čiaupo nuvalysite be vargo: štai, ką reikia daryti

Kalkių nuosėdos yra dažna namų ūkio problema. Kuo ilgiau jos būna užleistos, nevalomos, tuo sunkiau jas tampa išvalyti. Laimei, yra trys paprasti būdai, kurie padės įveikti kalkių nuosėdas, o produktus, kurių prireiks – turi dažnas savo virtuvės spintelėje. Kalkių nuosėdos yra dažna problema tuose namuose, kuriuose yra naudojamas kietas vanduo. Jis, pasirodo, miltelių baltumo pluta nudžiūsta ir pasilieka dažniausiai ant čiaupų, kriauklių, tualetų, dušo sienelių ir visur kitur, tik jis bėga.

Jokiu būdu nedarykite to „Facebook“: galite netekti savo anketos

Atsižvelgdamas į pastaruosius kelis mėnesius „Facebook“ krėtusius skandalus, socialinių tinklų milžinas paskelbė savo „bendruomenės standartus“, kuriuos pažeidus galite netekti savo paskyros. Jei vartotojas nuolat pažeidinės šį elgesio kodeksą, jo paskyra bus ištrinta ir jie bus visam laikui pašalinti iš svetainės. Iki šiol „Facebook“ šį sąrašą slėpė ir saugojo.

Matote šį skalbimo mašinos tarpelį? Išdavė, kaip jį lengvai išvalyti

Dažniausia skalbimo mašinos vieta, kurioje kaupiasi didžiausi nešvarumai ir pelėsis yra guminė dalis, kurios tarpeliuose būtent ir užsipildo minėtos sankaupos. Taip nutinka todėl, kad dauguma pamiršta pasirūpinti šia vieta, kuomet valo skalbimo mašiną. Laimei, yra trys paprasti būdai, kurie padės lengvai atsikratyti šių nešvarumų. Nors guminė dalis yra svarbi skalbimo mašinoje dėl savo užpildymo funkcijos, tačiau dauguma pamiršta, kad jos tarpuose taip pat gali susikaupti nešvarumai.

Nebetelpate į džinsus? Išdavė gudrybę, kaip juos atlaisvinti

Rasti džinsus, kurie puikiai tinka, gali atrodyti kaip neįmanoma užduotis ir daugelis tikrai žino, kaip sunku įsisprausti į per mažus džinsus. Tačiau Kristina Kacheeva pasidalino, kaip padaryti taip, kad per maži džinsai priglustų lyg pirštinė, o tai, pasirodo, itin paprasta. Moteris „TikTok“ pasidalijo sugalvotu tobulu būdu, kaip ištampyti per ankštus džinsus, kad neprireiktų pirkti didesnių.

Ką matote šiame paveikslėlyje? Atskleis apie jus tiesą

Vienas smagiausių asmenybės testų tipų yra optinės iliuzijos. Optinė iliuzija – tai tokia iliuzija, dėl kurios smegenyse esantys laideliai nesuveikia. Per sekundę nuo tos akimirkos, kai akys pamato vaizdą, mūsų smegenys apdoroja milijonus bitų informacijos, kad suprastų, kas yra matoma, rašoma powerfulmind.co Jei pirma pastebėjote kolonas.. Gali būti, kad labiau už viską vertinate komfortą ir saugumą.

Kurmių sode atsikratysite be vargo: išdavė geriausius būdus

Šylant orams, jau įsibėgėja sodo bei daržo darbai, tačiau kartais juos sutrukdo nekviesti svečiai – kurmiai. Vis dėlto, yra būdų, kaip efektyviai su jais kovoti. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos docentas dr. Evaldas Klimas naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kur kurmiai mėgsta įsikurti bei kaip juos atbaidyti ar naikinti.

Pamirškite skruzdėles kieme: pasinaudokite 1 gudrybe

Dauguma puikiai žino, kaip gali būti apmaudu, pastebėjus savo namuose ir sode skruzdžių koloniją. Tačiau dabar švaros fanatikai pasidalijo, kaip paprastas namų apyvokos daiktas, kainuojantis vos kelis eurus, padės ištremti jas visiems laikams. Socialinio tinklo „Facebook“  „Ponios Hinch“ grupėje viena vartotoja paprašė rekomendacijų, kaip išspręsti skruzdžių problemą: „Skruzdėlės. Atrodo, kad kiekvienais metais turiu problemų.

Pjaustant svogūnus ašaroja akys? Išbandykite 1 triuką

Didžioji svogūnų pjaustymo problema – ašarojimas – gali likti praeityje. Moteris feisbuke pasidalino savo sumanytu genialiu būdu svogūnus pjaustyti lengviau. Šis būdas viską keičia iš pagrindų tiems, kas namuose mėgsta gaminti maistą. Naudingu patarimu pasidalinusi moteris sako, kad pjaustant svogūnus verkti nebereikės, rašoma dailystar.co.uk. Feisbuke moteris, vardu Trina Michelle, pasidalino įdomiu sumanymu, kurį įgyvendinti – pigu ir paprasta.
Į viršų