Mėgstate miegoti nuogi? Turi jums žinių

Nors miegojimas nuogiems turi daug naudos sveikatai, tačiau gydytojas perspėjo, kad, kalbant apie higieną, to geriau vengti. Tad skaitykite tekstą iki galo ir sužinosite, kodėl miegas nuogiems vertinamas tikrai nevienareikšmiškai.  Viena vertus, yra nustatyta, kad miegojimas nuogiems yra naudingas sveikatai.
Patarimai Prieš 37 min.

Kuria puse naudoti foliją? Atskleidė kartą ir visiems laikams

Aliuminio folija yra nepakeičiamas daiktas beveik kiekvienuose namuose. Ji universali: ją galima naudoti viskam – nuo maisto gaminimo iki kepsninės valymo. Šis patogus gaminys turi ir šiek tiek paslapties. Viena aliuminio folijos lapo pusė yra blizgi, o kita – matinė ir lygi. Informacijos apie skirtumo priežastį nerasite ir patikrinę stačiakampę dėžutę, kurioje ji parduodama.
Patarimai Prieš 3 val.

Ekspertė išdavė pomidorų ir agurkų auginimo patarimus: augs kaip pašėlę

Prasidėjus daržovių sezonui, dažnas žmogus savo šiltnamyje nori sulaukti kuo gausesnio gėrybių derliaus. Neretai daržovių augintojai nežino, kad daro augalams mirtinas klaidas, kurių pasekmės – nudžiūvę augalai bei menkas derlius. TV3 laidoje „Svajonių ūkis“ šis klausimas buvo aptartas kartu su VDU Žemės ūkio agronomijos docente Audrone Žebrauskiene, kuri atskleidė agurkų bei pomidorų auginimo patarimus ir geriausias daržovių veisles.
Patarimai Prieš 4 val.

Lietuvių pamilta procedūra sukelia vėžį: nesakykite, kad neįspėjo

Soliariumų žala sveikatai kelia susirūpinimą sveikatos specialistams. Nors šilumos poveikis gali būti malonus, soliariumai gali sukelti rimtų sveikatos problemų, įskaitant odos vėžį, senėjimą ir regos sutrikimus. Dermatovenerologė Jurgita Karčiauskienė naujienų portalui tv3.lt pasakoja, kokią žalą gali padaryti soliariumų naudojimas bei kaip apsisaugoti nuo kenksmingų saulės spindulių.
Patarimai Prieš 6 val.

Regina išdavė geriausias pomidorų trąšas: veikia 100 proc.

Pomidorai – tikri lietuvių daržų ir šiltnamių karaliai, kuriuos augina daugelis su viltimi sulaukti gausaus derliaus. Daržininkė Regina sako radusi geriausias pomidorų trąšas, kurias pasigaminti paprasta, o nauda – neišmatuojama. Reginos šiltnamyje auga ne viena dešimtis pomidorų veislių – ir įvairiausių spalvų, ir formų ir kiekvienas žavi savo išskirtiniu skoniu.
Patarimai Prieš 9 val.

Svarbi žinia atostogaujantiems Lietuvos pajūryje: tai žinoti turi visi

Atšilus orams žmonės plūsta į Lietuvos pajūrį ir mėgaujasi Baltijos jūros bangomis. Visgi uostamiesčio gelbėtojams vadovaujantis įmonės „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Siakki naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kad dėl neapdairaus elgesio ar žinių trūkumo, vis dar tenka gelbėti neatsakingus poilsiautojus, kurie patenka į gyvybei pavojingas situacijas.

Keliaujantiems Lietuvoje – naujovė: išbandykite pirmieji

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kviečia šią vasarą aplankyti visus Lietuvos nacionalinius ir regioninius parkus, surenkant parkų antspaudus Saugomų teritorijų pase. Turbūt daugelis žino, kad Jungtinėse Amerikos valstijose labai populiarus Nacionalinių parkų pasas, kur keliautojai patriotiškai ir aktyviai keliauja po savo krašto saugomas teritorijas, nusipirkdami nepigiai kainuojantį pasą bei rinkdami antspaudus jame.
Patarimai 2024-05-24

Uodai jūsų daugiau nebekąs: štai, kas padės

Laisvalaikį gryname ore dažnai apkartina ne tik įkyriai zyziantys, bet ir skaudžiai kandantys kraujasiurbiai. Jų įgėlimas sukelia smarkų niežulį, o kai kada net ir stiprias alergines reakcijas. Kaip apsiginti nuo vabzdžių ir ką daryti, jeigu jums vis dėlto jie įkando?  Reakcija į įkandimą skiriasi Leidžiant laiką prie vandens, poilsiautojams ramybės dažniausiai neduoda uodai, kurių vien Lietuvoje yra 36 skirtingos rūšys. Itin skaudžiai kanda ir upiniai mašalai bei akliai.

Pabarstykite šio produkto ant hortenzijų: žiedų nespėsite skaičiuoti

Hortenzijos ir rožės savo grožiu nustelbia daugumą sodo augalų. Jei norite, kad jos jus džiugintų ir šią vasarą, pasak ekspertų, į dirvą reikėtų įmaišyti tam tikrų virtuvės atliekų. Žydinčios hortenzijos ir rožės savo ryškiais žiedais puošia kiekvieną kiemą ar sodą. Kaip ir daugumą augalų, hortenzijas ir ypač rožes reikėtų tręšti, kad jos būtų sveikesnės ir stipresnės. Pasak „David Austin Roses“ ekspertų, rožių tręšimas paskatins krūmo augimą ir gausų žydėjimą.
Patarimai 2024-05-23

Šie produktai – aukso gysla žarnynui: valgykite dažniau

Ar jūsų mityboje pakanka probiotinių medžiagų turinčių maisto produktų? Tikėtina, kad ne, kadangi daugelio mityba nėra visiškai tinkama, tad ir šių medžiagų gali trūkti. Daugeliu atvejų, norint į savo mitybos racioną įtraukti daugiau probiotikų, nebūtina pirkti brangių tablečių, miltelių ar papildų. Iš tikrųjų yra daugybė maisto produktų, kurių sudėtyje yra natūralūs probiotikai. Šie produktai yra skanūs, universalūs ir lengvai vartojami kaip sveikos ir visavertės natūralios mitybos dalis.

Kenkėjų sode neliks nė kvapo: rašykitės šiuos patarimus

Smagu užsiauginti savo vaisius ir daržoves, tačiau apmaudu, jei juos apninka visokiausi vabzdžiai. Ekspertai pataria, kaip kenkėjus atbaidyti natūraliais būdais. Auginti vaisius ir daržoves yra naudingas ir dėkingas užsiėmimas, tačiau itin nemalonu, kai jūsų augalus ima pulti kenkėjai. Juos apsaugoti galima pesticidais, tačiau ne visiems ši idėja priimtina.
Patarimai 2024-05-23

Skelbia 90 proc. nuolaidą traukinių bilietams: nepraleiskite progos

LTG grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ šiemet nusprendė gegužės 30 dieną skelbti traukiniautojų diena. Tad gegužės 30 d. – vietinių maršrutų bilietams taikoma net 90 proc. nuolaida, kuri galios perkant internetu ar mobilioje programėlėje. Bilietų pardavimas startavo gegužės 16 d.  „Minėdami traukiniautojų dieną norime pasakyti ačiū visiems, kurie renkasi keliones traukiniu.

Jokiu būdu nepirkite šių dovanų Tėvo dienai: tikrai nepatiks

Tėvo diena yra ypatinga šventė, skirta pagerbti ir parodyti meilę bei dėkingumą tėčiams už jų meilę ir rūpestį. Ši, pirmąjį birželio sekmadienį švenčiama diena, suteikia galimybę ne tik dovanoti dovanas ar praleisti laiką kartu, bet ir prisiminti visus momentus, kai tėčiai buvo šalia, palaikė, mokė ir įkvėpė.

Atsikratykite celiulito namuose: pasakė, kas veikia

Kūno priežiūra yra vienas iš būdų parodyti meilę sau ir rūpintis savo sveikata bei išvaizda. Vienas iš dažniausiai aptariamų klausimų, susijusių su grožiu ir sveikata, yra celiulito mažinimas. Celiulitas, dažnai vadinamas „apelsino žievelė“, gali būti iššūkis daugeliui moterų, tačiau yra būdų, kaip su juo kovoti.
Patarimai 2024-05-22

Ši piktžolė – aukso gysla organizmui: kiti to net nežino

Įsisenėjęs stereotipas apie tai, kad dilgėlės yra nenaudingos, neretai kiemus darkančios piktžolės – jau vakarykštės naujienos. Šis, tamsiai žalias, maistingas augalas, garsėja savo įspūdingais vitaminų bei mineralų kiekiais. Dar daugiau – tinkamai apdorotos dilgėlės gali papildyti jūsų maisto racioną ir nustebinti skoniais. Tad susipažinkime su šiuo nuostabiu augalu iš arčiau! Visus atsakymus, kodėl dilgėlės tokios naudingos jūsų sveikatai bei grožiui rasite toliau skaitydami.
Patarimai 2024-05-22

Parodė, kaip audra praūžė pro Lietuvą: vaizdai atima žadą

Pirmadienio vakarą dalyje Kėdainių krašto iš dangaus ne tik lijo, bet ir pasipylė kruša, buvo girdėti griaustinio trenksmai. Kėdainiečiai ėmė dalintis užfiksuotais vaizdais. Hidrometeorologijos tarnybos atstovai sako, kad šiomis dienomis Lietuvos orai yra tarsi brandžios vasaros dienomis. Sprendžiant pagal radaro vaizdus, pirmadienį šiek tiek lietaus sulaukė ir tie regionai, kurie sekmadienį ir šeštadienį negavo nieko.
Patarimai 2024-05-21

Atrado geriausias namines pomidorų trąšas: derliaus nespėsite skaičiuoti

Nors pomidorus auginti palyginti lengva, norint sulaukti gausaus derliaus, juos reikia tręšti. Sodininkystės ekspertė pasidalijo geriausių naminių pomidorų trąšų receptu – patręšę jomis derlių padvigubinsite. Pomidorams, kitaip nei daugeliui kitų vaisių ir daržovių, reikia daug maistinių medžiagų, kad užaugtų sveiki vaisiai. Daržininkai dažnai pastebi, kad pomidorams neužtenka vien maistingomis medžiagomis turtingo dirvožemio. Pomidorus naudinga tręšti keliais skirtingais augimo etapais.

Ši nuotrauka iš Vilniaus mikrorajono sužavėjo tūkstančius: „Toks fainas jausmas“

Sekmadienį Karoliniškių rajone lauke smagų klegesį išgirdusi vilnietė Viktorija Čironytė žvilgtelėjo per savo namų langą ir maloniai nustebo – pamatė ant sūpynių besisupančias vienuoles.  „Smagu ne tik vaikams“, – socialinio tinklo „Facebook“ „Karoliniškių“ grupėje rašė Viktorija.

Vos už 1 klaidą Lietuvos vairuotojams gresia bauda: kiti to nežino

Aplinkos apsaugos departamentas pranešė naudingą informaciją – ką daryti tokiu atveju, jei automobiliu nutrenkėte gyvūną? „Nutrenkiau kelyje laukinį gyvūną. Kur turiu kreiptis? Ar galiu nutrenktą gyvūną paimti? Nutrenkus, radus sužeistą ar nugaišusį laukinį gyvūną svarbu kuo skubiau pranešti apie eismo įvykį skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112“, – teigiama pranešime.

Vorų namuose neliks: štai, ką reikia padaryti

Šylant orams vis dažniau į namus ima brautis vorai, tačiau jei jų nemėgstate ar net bijote, yra paprastas būdas, kaip jų atsikratyti – pasisodinkite šiuos augalus namuose. Sušilus orams dažniau atidarome namų langus, norėdami įsileisti gryno oro, tačiau taip į namus patenka ne tik oras, bet ir nekviesti svečiai – vorai. Nors vorus pastebime ne visada, jų mūsų namuose būna ištisus metus, ypač vasarą, kai dažniau praveriame langus, rašo mirror.co.uk.
Į viršų