Atskleidė, kiek kainuoja už mūsų pinigus save lepinančių politikų sąžinė: „Jų visų atsakymai yra identiški“

„Tik viešumas Seimo narius gali priversti laikytis moralės principų“ – skelbia TV3 laida „TOP 3“, ir šį vakarą kvies išsiaiškinti, kiek kainuoja politiko sąžinė. Taip pat laidoje išgirsime Algio Ramanausko-Greitai nuomonę apie tai, kas mūsų šalyje yra penktoji kolona, ir kaip tai liečia kiekvieną iš mūsų. O galiausiai susipažinsime ir su hučiais – kas jie tokie ir kuo pavojingi? Dar pernai visuomenininko ir žurnalisto Andriaus Tapino pradėta skaidrinimo akcija niekaip nesibaigia.
Top 3 2024-02-21

Vietoje tvarkingų slėptuvių Seime planuojami fontanai: kur reikėtų dėtis grėsmės atveju, nežino ir patys politikai

Šio antradienio TV3 aktualijų laidoje „TOP 3“ žiūrovams bus atskleistos negirdėtos (ir neregėtos) parlamento slėptuvės. Ar tokios išvis egzistuoja? Ir, ar jomis pasirūpinti nebūtų svarbiau, nei, pavyzdžiui, Seimo prieigų fontanais?.. Taip pat aiškinsimės, kas mūsų lauktų, jei JAV nuspręstų išstoti iš NATO aljanso? O vyšnia ant torto taps paskutinis Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos sprendimas.
Top 3 2024-02-20

Navalno mirtis ir toliau kelia klausimus: režimo auka ar tik Kremliaus žaidimų įrankis?

Šio pirmadienio TV3 laidoje „TOP 3“ – nuo aktualiausių įvykių Lietuvoje iki daugiausiai dėmesio sulaukusių užsienyje. Kodėl bus nugriautas prabangus verslininko Antano Boso namas Vilniaus pašonėje, ir kodėl už tai sumokės Vilniaus rajono savivaldybė? Kokius klausimus kelia Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno mirtis? Galiausiai, nuo ko prasidėjo šių metų Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ Silvester Belt kelias į muzikinį olimpą? Visa tai – jau šį vakarą.

Prezidento rinkimus gali laimėti dėl neeilinės reklaminės kampanijos: į pagalbą pasitelkia „TikTok“

Šiemet visame pasaulyje vyks daugiau nei keturiasdešimt įvairiausių rinkimų. Bet šiuo metu visų akys krypta į Indoneziją. 4-os pagal gyventojų skaičių pasaulio valstybės piliečiai renka naująjį šalies prezidentą, o favoritas Prabowo Subianto gali laimėti dėl labai netikėtos priežasties. Jis ne tik politikas, bet ir – „TikTok“ žvaigždė. Daugiau apie tai – laidoje „Top 3“. Subianto yra gerai žinomas Indonezijos politikas.
Top 3 2024-02-18

Vilniuje bus įrengti netikri greičio matuokliai: kelia abejonių dėl vairuotojų saugumo

Vilniuje bus įrengti 4 nauji stacionarūs greičio matuokliai, taip pat atsiras ir kilnojamas vidutinio greičio matuoklis. Tačiau didžiausia naujovė – netikri greičio matuokliai, kurie turėtų drausminti vairuotojus. Visa tai – aptariama laidoje „Top 3“. Atšilus orams Vilniuje bus įrengti 4 nauji stacionarūs greičio matuokliai – pavyzdžiui, Geležinio Vilko atkarpoje nuo Vingio parko iki tunelio po Seimu. Matuoklis veiks abiem judėjimo kryptimis.

Į kariuomenės vado įpėdinio paieškas ekspertai žiūri skeptiškai: „Renkamės iš to, ką turime“

Aiškėja, kas galėtų būti kariuomenės vado Valdemaro Rupšio įpėdinis. Ekspertai vardina būtinas asmens savybes, tai – profesionalumas, vadovavimo didžiausiems daliniams Lietuvoje patirtis, gebėjimas numatyti technologinius karybos pokyčius ir t.t. Tačiau pabrėžia, kad didžiausias trūkumas – tai, jog nei vienas iš kandidatų neturi tikro karo patirties.

Lietuviai šiame bute už naktį sumoka triženklę sumą: viskas dėl jaudinančių patirčių

Vasario 14 dieną beveik visas pasaulis šventė Šv. Valentino dieną. Apie ją mums primena pilni prekybos centrai beveik nusidažę raudona spalva, per televiziją anonsuojami romantiniai filmai ir laidos, dovanos. Tačiau kokios dovanos yra pačios populiariausios? Laidoje „Top 3“ aptariama ši ypatinga šventė. Valentino diena – vienintelė diena metuose, kuomet saldžius meilės žodžius žmonės grindžia dovanomis.
Top 3 2024-02-15

Lietuvos žydai piktinasi Užgavėnėmis, esą jos privedė iki Holokausto: „Gal šiek tiek reikėtų susiturėt“

Seime prasidėjus Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio teisinės neliečiamybės panaikinimo procesui, subruzdo Žemaitaičio šalininkai ir priešininkai. Vieni nori Žemaitaitį išteisinti už jo antisemitinius pasisakymus apie žydus, kiti – nori išmesti iš Seimo lauk. Žibalo į ugnį įpylė ir Užgavėnės, kai buvo prisiminti naudoti eilėraštukai, menkinantys ir žeminantys žydus.

Už svetimus pinigus pasilinksminęs Marius Matijošaitis neliks nenubaustas: „Tai – labai amoralus elgesys“

Šį antradienį TV3 laidoje „TOP 3“ – jauniausio Seimo nario Mariaus Matijošaičio šėlionės, kurioms, panašu, atėjo pabaiga. Taip pat žiūrovai bus pakviesti iš arčiau pažvelgti į neraminančią situaciją Ukrainos fronte bei sužinoti, kodėl mūsų šalyje niekaip nesibaigia diskusijos dėl rusakalbių mokyklų likimo. Visa tai – jau šį vakarą.  Per visą parlamentarizmo istoriją Lietuvoje yra buvę įvairiausio plauko profesijų politikų, turėjusių ne vieną silpnybę ir nuodėmę.

Antanas Valionis apie Nausėdos ir Landsbergio nesutarimus: „Gal pagaliau visi peržengs per savo ego“

Prezidentūroje susitiko Gitanas Nausėda bei užsienio reikalų ministras Gabrielius Lansbergis, tačiau ar susitarta dėl to, kas iš ambasadorių vyks į Varšuvą dėl diplomatinių darbų? Įvykis aptariamas TV3 laidoje „Top 3“. „Norint susikalbėti – reikia kalbėti. Gal pagaliau visi peržengs per savo ego ir priims bendrus sprendimus, nes čia dėl egoistinių dalykų mes turime didelius nuostolius diplomatijoje ir užsienio politikoje“, – sako politikas Antanas Valionis.

JAV generolo perspėjimas Lietuvai: „Putinas aiškiai skelbia savo ketinimus“

Lietuva privalo rimtai priimti ir vertinti grėsmes iš Rusijos, perspėja buvęs JAV specialiųjų operacijų pajėgų Europoje vadas majoras, generolas Michaelis Repass. Apie tai jis kalbėjo interviu TV3 laidai „TOP3“. Sveiki, Generole. Sveiki, malonu ir vėl bendrauti su lietuviais. Nekantrauju pradėti interviu. Kada buvote Lietuvoje paskutinį kartą? Praėjusių metų sausį. Kreipiausi į Seimą. Buvau Lietuvoje taip pat liepą. Keliavau per jūsų šalį į kitas vietas.

Buvęs NATO generolas: „Jei tankas – pagrindinė jūsų gynybos priemonė, galite turėti problemų“

Šį ketvirtadienį TV3 aktualijų laidoje „TOP 3“ žiūrovų laukia išskirtinis buvusio JAV specialiųjų operacijų pajėgų Europoje vado, generolo majoro Michaelo Repasso interviu. Ar Lietuva gerai pasiruošusi galimoms grėsmėms? Taip pat sužinosime, kaip ir kada bus tikrinamos imigrantų lietuvių kalbos žinios, o tiems, kuriems pabodo lietuviška žiema, bus atsakyta, kur nuo jos pabėgti, ir kiek tai gali kainuoti.

Paaiškino, kodėl dabartinės bombų slėptuvės netinkamos: „Galima keiktis pas jus laidoje?“

Vidaus reikalų ministerija didžiuojasi tuo, jog plečia slėptuvių ir priedangų tinklą, žmonėms nurodo slėptis požeminėse perėjose, bažnyčiose, netvarkingose rūsių patalpose. Tačiau skeptikai vardija priežastis, kodėl slėptis tokiose patalpose – savižudiška.  Karas – šaunu, tai – puiki proga pabūti su šeima gamtoje, gyventi palapinėje, susikurti laužą ir pasigaminti makaronų vakarienei ir tokį įspūdį sudaro oficiali pasirengimo ekstremalioms situacijoms interneto svetainė.

Įvertino Nausėdos ir Landsbergio kovų kainą: „Jie sprogdina Lietuvos interesus ir mūsų stabilumą“

Šio vakaro TV3 laida „TOP 3“ ir vėl pakvies į jau žinomas aktualijas pažvelgti kitu kampu. Prezidento Gitano Nausėdos ir užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio ambicijų kova kainuoja brangiai. O kokia žalą ji daro mūsų santykiams su kaimyne ir strategine partnere Lenkija? Taip pat išgirsime ir liūdnas istoriko bei rašytojo Roberto Petrausko prognozes.

Pamatykite: išskirtiniai vaizdai iš patvinusio Lietuvos kaimo

TV3 laidoje „Top 3“ – ypatingi vaizdai iš apsemto Žalgirių kaimo kraštovaizdžio draustinio. Laidos vedėjas Tomas Loiba pasileido bristi į balas, kurios siekė net kelius bei aplankė apsemtos vietos gyventojus. Laidos „Top 3“ vedėjas Tomas Loiba pasileido bristi per apsemtą Žalgirių kaimo kraštovaizdžio draustinį ir pristato išskirtinius vaizdus iš vandens kupinos vietovės.
Top 3 2024-02-06

Įvertino nevykusį Petro Gražulio šou: „Jei pradėsime gyventi kaip jis, visus užmėtysime akmenimis“

Šio antradienio TV3 laida „TOP 3“ pakvies į šių dienų aktualijas pažvelgti kitu kampu. Žiūrovai ne tik sužinos, kaip ir kada prasidėjo nacionalinio stadiono afera, bet ir daugiau išgirs apie visas naujienas į šalį patraukusią skaudžią Karolio III-iojo diagnozę. Kodėl iš tiesų buvo nuspręsta apie tai pranešti nedelsiant? O „desertui“ – nevykęs liūdnai pagarsėjusio buvusio Seimo nario Petro Gražulio pamokslas.

15 metų skraidęs pilotas sunkią turbulenciją patyrė tik kartą: papasakojo ir apie vis kritusius TU 124 lėktuvus

Daugeliui mūsų pažįstamas jausmas, kuomet, vos atvykę į oro uostą, suprantame – viskas, atostogos prasidėjo. Ar skrisdami darbo reikalais su raukšle kaktoje laukiame tų kelių ar keliolikos valandų ore, kaip neišvengiamos blogybės prieš nusileidžiant svetimame krašte. Prieš tapdamas Lietuvos aviacijos muziejaus direktoriumi, M. Kavaliauskas buvo fotografas ir parodų organizatorius. Ore praleisdavo ir dvi savaites per metus.
Top 3 2024-02-05

Nuo tako Vilniuje nuslydęs lėktuvas išgąsdino ne vieną: lakūnas atskleidė, kokie pavojai yra realūs, o kokios baimės – perdėtos

TV3 laida „TOP 3“ šiandien ne tik pakvies apsiavus guminius batus pasisvečiuoti jau nuo gruodžio potvynius kenčiančių lietuvių namuose, bet ir išgirsti, kas juos tokiose vietovėse skatina gyventi.
Top 3 2024-02-05

Elono Musko džiaugsmai dėl implantuoto smegenų lusto – kaip tai padės ligoniams?

Milijardieriaus Elono Musko vadovaujama bendrovė „Neuralink“ implantavo smegenų lustą, liaudiškai dar kitaip vadinamą čipu, pirmajam žmogui pasaulyje. Po operacijos milijardierius suskubo pareikšti, kad žmogus sparčiai sveiksta. Smegenų mikroschemos pagalba valdomi neuronų smaigai esą jau siunčia cheminius signalus smegenims, o pastarieji – visam kūnui ir organams. Tai pirmas įvykis žmonijos istorijoje, kuomet atlikta tokio sudėtingumo procedūra.

Sukčių išradingumas stebina – su tuo susidūrė Mikutavičius: „Nežinau, ar čia pats geriausias būdas susigrąžinti šlovę“

TV3 laidų vedėjas ir dainininkas Marijonas Mikutavičius nebežino, ką daryti, kur kreiptis ir kaip kovoti su sukčiais, kurie vagia jo nuotraukas ir, panaudoję įvairias vaizdo redagavimo programas, prikuria įvairių melagienų. Problemą nagrinėjo TV3 laidos „Top 3“ žurnalistai. „Čia ne tik mano problema, bet visų labiau žinomų marmūzių reikalas, o dabar dar su dirbtiniu intelektu viskas tobulėja ir jiems lengviau tas galvas primontuoti“, – mintimis dalinasi M. Mikutavičius.
Į viršų