Viešumoje po skandalo pasirodė Mia: akys krypo į vieną detalę

Lengvi ir plazdantys audiniai, lietaus nuplautas ir vėliau saulės apšvietas podiumas, elegantiškai žingsniuojantys modeliai, tarp kurių ir ne vienas atpažįstamas veidas – taip ketvirtadienio vakarą Vilkaviškyje, „Wake Inn“ parke pristatyta „Aurelie“ vasaros kolekcija.

Susižadėję Gelminė Glemžaitė ir Mantas Stonkus kartu filmuosis filme: pasirodys ir daugiau žinomų veidų

Birželio 24 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys lietuviška komedija „Kartą kaime“. Filmo kūrybinė komanda išties įspūdinga – nuo socialinių tinklų žvaigždžių iki žinomų aktorių: Laurynas Jurgelis, Gelminė Glemžaitė, Ramūnas Cicėnas, Vaidotas Grincevičius, Giedrius Sasnauskas, Laurynas Zmejauskas, Mantas Stonkus, Mantas Bartuševičius, Žiedūnė Mardosaitė, Marius Repšys, Paulius Mikolaitis ir kt.

Teismas atidėjo sprendimo paskelbimą dėl regioniniame parke pastatyto Egidijaus Dragūno namo

Vilniaus miesto apylinkės ketvirtadienį savaitei atidėjo sprendimo dėl žinomo atlikėjo Egidijaus Dragūno Pavilnių regioniniame parke pastatyto namo nugriovimo paskelbimą. Sprendimas bus skelbiamas kitą savaitę, birželio 3 dieną, BNS informavo teismo atstovas Aurimas Žukauskas. Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija mano, kad Šilo gatvėje galbūt pažeisdamas įstatymus namą pasistatęs dainininkas turi jį nugriauti.

Skambino mylimoji Živilė – apie motinystę, šeimos pagausėjimą bei Saulių: atskleidė, koks jis namuose

Šokėjo Sauliaus Skambino mylimoji Živilė Barzdaitytė atvirai prabilo apie motinystę, jos teikiamus džiaugsmus bei išmoktas pamokas. Pašnekovė neslėpė, jog dar daug dalykų mokosi, tačiau dukra ugdo jos kantrybę. Naujienų portalui tv3.lt Živilė Barzdaitytė papasakojo ne tik apie motinystę, bet ir atskleidė, koks Saulius yra namuose.

Akibrokštas Egidijaus Dragūno byloje: teko išvaryti agresyvų vyrą

Ketvirtadienio popietę Vilniaus apylinkės teisme toliau vyko Egidijaus Dragūno-SEL bylos nagrinėjimas. Skandalingas atlikėjas yra kaltinamas pasipriešinimu pareigūnams ir nesunkiu jų sveikatos sutrikdymu. Prieš posėdį susirinkusiems žurnalistams E. Dragūnas sakė, kad bandys akcentuoti, jog policininkai patys esą keikėsi, naudojosi telefonu važiuodami ir buvo neprisisegę saugos diržų. Vis dėlto, pats posėdis prasidėjo nuo akibrokšto.

Stano dėl traumos kaltina Zvonkų: dirbu su neadekvačiu žmogumi

„Viskas, baigėsi mano nuotykiai ligoninėje. Šiandien išrašė ir paleido namo“ – džiūgauja Stanislavas Stavickis – Stano.  Tik išėjęs pro ligonines duris, atlikėjas nuskubėjo į įrašų studiją, kur sudėjo galutinius štrichus savo ir Elenos Puidokaitės – Bruzgulienės, dar žinomos Atlantos slapyvardžiu, dainoje, rašoma pranešime spaudai. „Daina turėjo būti paleista jau prieš porą savaičių, bet atsidūriau ligoninėje. Tai kas gi man buvo nutikę? Papasakosiu.

Grožio salono įkurtuvėse dalyvavę žinomi vyrai liko šokiruoti, sužinoję kokiai procedūrai pirmenybę teikia moterys

Dainininkas Mindaugas Mickevičius – Mino, šokėjas Saulius Skambinas, renginių vedėjas Dainius Martinaitis, choreografas Kęstutis Baranauskas, aktorius Marius Sekmokas, plaukų stilistas Karolis Murauskas, grupės 16 Hz narys Skaidrius Varslauskas ir kiti žinomi vyrai, dalyvavę žvaigždžių mėgstamo grožio salono „BioBene“ įkurtuvėse, neslėpė – įstaigų, kuriose rūpinamasi kūno apimčių mažinimu ar jo stangrinimu, veido atjauninimu, odos lepinimu, plaukų spa, duris jie varsto rečiau nei jų mylimos damo...

Ligoninėje atsidūręs Stano – apie maitinimą, medikus ir įvykį, sujaudinusį iki ašarų: tai buvo ženklas

Dainininkas Stano paskutines pavasario dienas leidžia ligoninėje – Santariškėse vyras atsidūrė patyręs sportinę traumą. Atlikėjas net ir tokioje aplinkoje nepraranda optimizmo ir sako, jog ligoninėje pastebi ir itin gražių dalykų.  „Labai liūdna konstatuoti, bet ligoninėje esu savo gyvenime ne pirmą kartą, ir būtent Santariškėse. Bet džiugu konstatuoti, kad geri dalykai čia nesikeičia – ir kalbu aš ne apie gražias pižamas ar maistą, o apie personalą ir jo gerumą.

Vytautas V. Landsbergis mini ypatingą dieną: atskleidė, kodėl būti Landsbergiu sunku ir prisiminė geriausią dovaną

Landsbergių pavardę Lietuvoje linksniuoja taip dažnai, kad ją turbūt žino visi. Gegužės 25-ąją 60-ąjį jubiliejų švenčia ir poetas, publicistas, teatro ir kino režisierius, politiko Vytauto Landsbergio sūnus Vytautas V. Landsbergis. Apie gražią sukaktį portalui tv3.lt pasipasakojo ir pats rašytojas Vytautas V. Landsbergis. Jis sako gimtadieniams per didelės reikšmės neteikiantis, kadangi tai tik dar viena eilinė data.

Konfliktas su pareigūnais persikėlė į viešąją erdvę: Egidijus Dragūnas pasidalijo nauju vaizdo įrašu

Pirmadienį Lietuvos policija socialiniuose tinkluose paskelbė vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotas atlikėjo Egidijaus Dragūno-Sel sulaikymas. Po kelių dienų atlikėjas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas pareigūnas Vitalijus Vaitkevič. Jis buvo vienas iš pareigūnų, sustabdžiusių Egidijų Dragūną-Sel. Kelių sekundžių įraše pareigūnas vartoja necenzūrinę leksiką. Ką Sel siekė pasakyti šiuo įrašu galima tik spėlioti.

Artūro Zuoko širdis – užimta: viešumoje pasirodė su nauja mylimąja

Lietuvos meno pažinimo centre „Tartle“ gegužės 25 d. vakarą atidaryta nauja paroda „Vilnius amžinai. Dailės kūrinių ir vadovų po miestą dialogas“. Renginyje pasirodė ir politikas Artūras Zuokas (54), su naująja širdies drauge Augusta Jusionyte (37). Renginyje pasirodė tokie garsūs visuomenės veikėjai kaip Andrius Užkalnis, Nijolė Oželytė bei taip pat Kauno meras V. Matijošaitis ir daug kitų žinomų žmonių.

Kaip niekada atvira Rūta Ščiogolevaitė – apie skyrybas, bėgimą nuo smurto ir naujus santykius: ypač dėkinga vienam žmogui

Rūta Ščiogolevaitė – neabejotinai viena garsiausių Lietuvos moterų. Jau ne vienerius metus jai tenka su buvusiu vyru varstyti teismų duris skyrybų byloje. Dainininkė sako, jog apie tai, ką išgyveno toksiškuose santykiuose, kalbėti ryžtasi tik norėdama įkvėpti kitas moteris.  Laidoje „Pasikalbėkim“ su Renata Šakalyte Rūta atvėrė širdį apie gyvenimą pasprukus iš smurtinių santykių ir naujus jausmus.

Vilniuje atidaryta ypatinga paroda: rinkosi išskirtiniai svečiai

Lietuvos meno pažinimo centre „Tartle“ gegužės 25 d. vakarą nauja paroda „Vilnius amžinai. Dailės kūrinių ir vadovų po miestą dialogas“. Penktosios parodos temą įkvėpė artėjantis Vilniaus miesto 700 metų jubiliejus. Jai išskirtinumo suteikia ir pirmą kartą Lietuvoje eksponuojami kūriniai iš Niujorko – YIVO žydų mokslinių tyrimų instituto.

Renata Norvilė – apie ryšį su sūnumis, talentą ir panašumus: dėl vieno berniukai dažnai pykstasi

Deivido-Deivio ir Renatos Norvilų duetas jau seniai užsitarnavo savo, kaip puikių muzikantų, titulą. Visai neseniai trijų vaikų mamai teko patirti, ką reiškia ant scenos užlipti kartu su sūnumi. „Man net ausyse spengė nuo jaudulio. Aš net neprisimenu pirmųjų savo natų“, – atvirauja Renata. Moteris papasakojo apie duetą kartu su sūnumi ir nuo vaikystės pastebėtą talentą, dėl kurio šeimoje būna net ir peštynių.

Labdaros renginyje – būrys žinomų žmonių: pasirodė ir seniai Lietuvoje matytas Jonas Valančiūnas su žmona Egle

Praėjusį penktadienį įvyko Rimanto Kaukėno paramos fondo Gala labdaros vakaras. Šis renginys buvo skirtas padėti sunkiai sergantiems vaikams. Į iškilmingą renginį atvyko ir krepšininkas Jonas Valančiūnas su žmona Ege Valančiūniene. Tiesa, renginyje buvo galima išvysti ir daugiau žinomu žmonių. Kšyštofą ir Darjušą Lavrinovičius į renginį atlydėjo jų žmonos. Taip pat pasirodė ir Erika Vitulskienė, kuri pasipuošė elegantiška juoda suknele.

Gerda Žemaitė – apie moterį karo lauke, skaudžius išgyvenimus ir šeimą: netikėjo, kad viskas gali pasikeisti

Gegužės 23-ioji – ypatinga diena „TV pagalbos“ vedėjai Gerdai Žemaitei – ji švenčia 41-ąjį gimtadienį. Visada besišypsančią ją mes pripratę matyti su ryškia televizine uniforma, tačiau šįkart ją galime išvysti kitokią – pasipuošusią karine, žalia uniforma. Besidžiaugianti visai neseniai tapusi Lietuvos šaulių sąjungos nare, moteris sako, kad meilė tėvynei užkoduota jos genuose, o prieš dvejus metus į dangų sparnus iškėlęs senelis turėtų be galo didžiuotis ja ir jos sprendimu.

Ingos Stumbrienės dukra Estela skina peržiūras: savo talentu pavergė gerbėjų širdis

Ingos ir Aivaro Stumbrų dukra Estela šiandien mini ypatingą progą. Gegužės 23-iają jai sukako 16 metų. Panašu, jog mergina ir toliau siekia  svajonių bei save realizuoja kulinarijos srityje. Estela yra populiari socialiniame tinkle „TikTok“. Ji dalijasi įvairiausiais receptais, kuriuos lengva pasigaminti kiekvienam. „Pagaląskite peilius ir pradėkime gaminti“, – brūkštelėjo Estela. Šioje platformoje ji turi ko ne 19 tūkst.

Pareigūnams trūko kantrybė: paviešintas Egidijaus Dragūno sulaikymo įrašas

Pirmadienį Lietuvos policija socialiniuose tinkluose paskelbė vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotas atlikėjo Egidijaus Dragūno-Sel sulaikymas. Pareigūnai paviešino vaizdo įrašą, kuriame sustabdytas E.Dragūnas atsisako lipti iš automobilio ir naudoja necenzūrinius žodžius. Dėl šio sulaikymo tiek pareigūnai, tiek E.Dragūnas varsto teismo duris. Atlikėjas kaltinamas pasipriešinimu pareigūnams ir nesunkiu jų sveikatos sutrikdymu.

Žinomus svečius į šventę pakvietė virtuvės šefas Gian Luca Demarco: pasirodė ir Saulius Skambinas su šeima

Žinomas virtuvės šefas Gian Luca Demarco Kaune gausiam svečių būriui surengė įspūdingą bei įsimintiną griliaus patiekalų šventę. Neatsispyrė „žaisliukams“ Į išskirtinių ir rinktinių valgių puotą preciziškai ruoštų skanėstų gerbėjai pakviesti minint ypatingą progą – oficialų didžiausio Baltijos šalyse grilių centro „Griliai.lt“ atidarymą,  „Viską norėjosi išmėginti.
Į viršų