Inga Stumbrienė pasidalijo įspūdinga nėštukės nuotrauka: ramybės neduoda vienas klausimas

Verslininkė Inga Stumbrienė (40 m.) skaičiuoja jau devintąjį nėštumo mėnesį. Trečios atžalos besilaukianti moteris pasidalijo itin jautria nuotrauka ir skyrė žodžius dar negimusiam kūdikiui. Nuotrauka verslininkė pasidalijo socialiniuose tinkluose, įrašu pasidalijo ir su naujienų portalu tv3.lt. „Štai beveik ir viskas, šiandien jau žengiame į paskutinį 9-ąjį nėštumo mėnesį. Ir jau bet kurią akimirką galime susitikti su Tavim.

Simona Bandita prabilo apie Gintarės Gurevičiūtės išdavystę: papasakojo apie slėptas pajamas

Populiarios laidos „Bus Visko“ kūrėja Simona Albavičiūtė-Bandita pranešė apie konfliktą su kolege, tos pačios laidos vedėja Gintare Gurevičiūte. Moteris pranešė pasitraukianti iš laidos ir paviešino atvirą laišką, kuriame prabilo apie kolegės išdavystę. Apie kilusį konfliktą S. Albavičiūtė prakalbo socialiniuose tinkluose. Paviešinusi laišką, ji prabilo apei draugės slėptas pajamas ir išdavystę. Sandoris prasideda nuo nepasitikėjimo „Pabaiga = nauja pradžia.

Žinomi kauniečiai mėgavosi skandalingojo tapytojo Lino Cicėno spalvų magija

Pirmąjį pavasario vakarą kauniečiai turėjo išskirtinę galimybę išvysti žinomo dailininko Lino Cicėno, kaip jis pats sako, retrospektyvinį kaleidoskopą. „Tai buvo nepamirštamas vakarėlis gražiausių Kauno damų apuptyje“, – nevyniodamas žodžių į vatą po parodos atidarymo kalbėjo tapytojas. Surengti žinomo menininko parodą, ir pristatyti ją kaip dovaną atskubėjusio pavasario proga kauniečiams, sumanė sutuoktiniai, restorano „Soul Laisvė“ įkūrėjai Nijolė ir Paulius Tamošiūnai.

Renata Šakalytė – apie jautrumą ir vaikystę: tai paliko labai gilius randus mano vidiniame pasaulyje

Naujausiame laidos „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ epizode – naujienų portalo tv3.lt tinklalaidės „Pasikalbėkim“ ir TV3 televizijos socialinės dokumentikos laidos „TV pagalba“ vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva ir jos paslaptys. Prieš filmavimą meteorologas, astrologas Naglis Šulija sakė pasiilgstantis buvusios kolegės ir jos humoro jausmo. „Skorpiono ženklo žmonių humoras yra lengvas kapinių humoras su erotikos elementais.

Danas Rapšys pakeitė šukuoseną: tapo blondinu

Plaukikas Danas Rapšys pakeitė šukuoseną. 28-erių sportininkas tapo blondinu. Išvaizdos pokyčiai buvo pastebėti paskutinę žiemos dieną, kai plaukimo žvaigždė atsiėmė apdovanojimą Nacionalinėje sporto agentūroje. Į sostinę D. Rapšys atvyko iš pajūrio.  Sportininkas Palangoje dalyvauja treniruočių stovykloje. Vasario mėnesio pagerbimo popietėje simbolinius valstybės premijų čekius plaukimo ir čiuožimo atstovams įteikė Švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas.

„Mažvydo“ turo kulminacija Vilniuje: tarp svečių – garsūs istorikai ir prezidentas Gitanas Nausėda

„Tokie kūriniai yra nemirtingi“, – sostinėje šeštadienį koliažinę operą „Mažvydas“ apibendrino gausus būrys žiūrovų. Vienas didžiausių ansamblio „Lietuva“ projektų po anšlaginio turo darkart sugrįžo į Vilniaus „Compensa“ koncertų salę. Sėkmingą įvertinimą pelniusi drama pagal Justiną Marcinkevičių sutraukė ir žinomus šalies istorikus bei garbius svečius, tarp kurių – į renginį atvykęs Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja šalies ponia Diana.

Aktorė Ugnė Zavistauskaitė – apie pakilimus, nuosmukius ir kelionę po Kubą: „Sudužo iliuzija“

Nors kylančią aktorę Ugnę Zavistauskaitę (25 m.) lietuviai turbūt labiau pripratę matyti kino ekranuose, šį kartą ji debiutavo savo pirmajame televizijos projekte „Salsamanai“. Kaip tikina pašnekovė, kelionėje teko išlipti iš savęs ir pabūti tuo, kuo retai tenka būti prieš kameras. Tai – pirmas toks projektas Ugnės gyvenime. Tiesa, nors ir aktorė tikina, kad dabar jį laiko gyvenimo nuotykiu, priešakyje – dar daug kitų avantiūrų. „Jausmas, kai mane pakvietė, buvo keistas.

Retai interviu dalijanti Eva Saikovska prabilo apie motinystę: jeigu aš būsiu draugė, kas tada bus jos mama?

Modelio karjerą palikusi užnugaryje, dabar Eva Saikovska augina 12 metų dukrą Adelę ir, kaip pati sako, užsiima vintažinių baldų medžiokle. Kaip ji tapo autentiškų baldų ir dizaino studijos „MidCentury“ veidu, kokia interjero detalė namuose yra pati svarbiausia ir kas ją labiausiai džiugina, būnant Adelės mama, – apie visa tai E. Saikovska atvirai dalinasi laidoje.

Ramūnas Cicėnas – apie patirtį lankant likimo nuskriaustus vaikus: „Širdis kraujuodavo“

Vos prieš keletą dienų savo 44-ąjį gimtadienį atšventęs aktorius ir režisierius Ramūnas Cicėnas atvirame interviu sugrįžo į vaikystę bei pasidalijo labiausiai atmintyje įstrigusiais priminimais. Žinomas aktorius prisiminė sudėtingą 1990-ųjų laikotarpį, kuris jo šeimai atnešė rimtų išbandymų, kai abu tėvai prarado darbus. Vis dėlto, jie padarė viską, kad vienturtis nepajaustų to nepritekliaus. O būdamas vos 15 metų jis pats jau vyko užsidirbti į užsienį.

Nijolė Pareigytė – apie apkartusią kelionę kalnuose ir kainas: „Slidinėti – brangu“

Pavasario vaikų atostogos – puiki proga ne tik mokiniams, bet ir jų tėvams pakelti sparnus ir patyrinėti pasaulį. Ne išimtis ir grupės „69 danguje“ narės Nijolės Pareigytės-Rukaitienės (39 m.) šeima – visai neseniai jie grįžo iš aktyvios kelionės po Austrijos kalnus, kur savaitę praleido sniegynuose ant slidžių.  Nors tai – nebe pirmoji Nijolės kelionė į Austriją, moteris neslėpė, kad šįkart ji jai didelio įspūdžio nepaliko.

38-erių Simona Starkutė – apie vienatvę: „Mane gąsdina priežastys, kodėl kiti tuokiasi ir gimdo“

Buvusiam modeliui Simonai Starkutei – 38-eri, tačiau ji nė karto nebuvo ištekėjusi, apie vaikus galvoti nenori, o ir savo vietos po saule tikina dar neatradusi. Ir jei kažkam tai atrodo keista, visiems kritikams moteris turi atsaką – ji renkasi gyventi ne pagal visuomenės standartus.  S. Starkutė daugiau nei dešimtmetį skraidė iš vieno pasaulio kampelio į kitą ir gyveno iš modelio duonos. Tačiau šiandien pagrindine moters veikla yra tapęs laisvalaikio drabužių kūrimas.

Gerda Žemaitė susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis: „Net ėmė mintys apie mirtį“

Laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja, laidų vedėja Gerda Žemaitė išgyvena nelengvą periodą. Prieš kelias savaites pajutusi neįprastai stiprų alkūnės skausmą, Gerda nė nepagalvojo, jog tai bus tik pradžia. Netrukus sveikatos problemos ėmė belstis viena po kitos, o gydytojai negalėjo pasakyti, kas darosi su moters organizmu. „Niekam nelinkėčiau to išgyventi“, – sakė ji.  Su naujienų portalu tv3.lt Gerda sutiko pasidalinti savo pastarųjų dienų istorija.

Vilniuje duris atvėrė išskirtinis restoranas: atidaryme – žmonės su savo augintiniais

Į Vilniuje duris atvėrusio restorano „The House“ atidarymą sugužėjo žinomi žmonės. Kai kurie – vedini savo keturkojais draugais! Daugelis svečių jau žinojo, kad jų laukia ne tik Druskininkų legenda tapusio restorano „The House“ virtuvės šefo patiekalų valgiaraštis, bet ir puikus meniu keturkojams.

Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ kviečia laikytis tradicijos: „Išlįskime iš uždarų savo gyvenimėlių“

Šiandien – pirmoji kalendorinio pavasario diena. Tačiau jau protėviai žinojo, kad žiema mūsų kraštuose pakankamai klastinga ir kovą dar gali iškišti ragus. Todėl nuo seno buvo įprasta tikrojo pavasario pradžią dainomis ir šokiais švęsti per lygiadienį: laiką, kai diena susilygina su naktimi, o po to dienos ima ilgėti. Šios nuostabios tradicijos jau daug metų laikosi Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“. Jie šiltojo metų laiko pradžią pažymi pavasario lygiadienio koncertu.

Mūzos Rubackytės vyras prisiminė jų pažintį: „Kai pamačiau ją, mane trenkė tarsi žaibas“

2005-aisiais įvyko pirmasis pianistės Mūzos Rubackytės ir jos vyro, medicinos profesoriaus, šveicaro Alaino Golay, pasimatymas. Susipažinę Šveicarijoje, medikų kongrese, po septynerių metų draugystės jiedu susituokė Vilniuje. „Kartu esame beveik du dešimtmečius“, – sako pianistės vyras, kartu su mylima moterimi Vilniuje šventęs kino režisierės Agnės Marcinkevičiūtės dokumentinio filmo „Mūza“ premjerą.

Aktorė Gailė Butvilaitė prabilo apie antrąją pusę: svarbi viena savybė

Kovo 3-iąją startuoja TV3  televizijos projektas „Salsamanai“, į egzotiškąją Kubą išsiuntęs 8 lietuvius. Kubos saule mėgavosi ir Venesueloje augusi aktorė Gailė Butvilaitė. Aktorė neslėpė, kad šalyje ji jautėsi kaip namuose, ir, nepaisant greito gyvenimo tempo, jai pavyko ir ten atsipalaiduoti. Tuomet, kai Gailei buvo dveji, ji su šeima ir broliu persikėlė gyventi į Venesuelą. Jos mama dirbo baleto šokėja, o tėvas – smuikininku.

Natalija Bunkė papasakojo apie savo aistrą: „Tikiu, kad stebina ne mane vieną“

Prasideda kalendorinis pavasaris: neretas jau laukia šiltesnių orų, kad galėtų pagaliau suleisti rankas į žemę ir džiaugtis žaliuojančia bei žydinčia aplinka. Savo laisvalaikį sode taip pat mėgsta leisti ir verslininkė bei atlikėja Natalija Bunkė. Būtent aistra sodininkystei paskatino žinomą moterį tapti „Lidl“ „Sodo katalogo“ veidu, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Prieš 16 metų iš viešumos dingusi Laura Karvelytė papasakojo, kaip gyvena dabar: moters istorija – tarsi serialas

Lauros Karvelytės vardas kone prieš dvidešimtmetį buvo garsiai girdimas televizijoje. Plačia šypsena žiūrovus sužavėjusi mergina dalyvavo projekte „Kelias į žvaigždes“, netrukus sulaukė kvietimo filmuotis ir fenomenu tapusiame seriale „Nekviesta meilė“. Nors atrodė, kad gyvena tikrą Pelenės pasaką, 2008-aisiais aktorė netikėtai pareiškė atsisakanti Linos personažo, nes pajuto, jog atėjo laikas keisti gyvenimą.

TV3 sporto žinių vedėjas Saulius Nalivaika su žmona Asta Žukaite tapo tėvais

TV3 televizijos sporto žinių vedėjas, sporto komentatorius Saulius Nalivaika (38 m.) su žmona Asta Žukaite-Nalivaikiene (37 m.) tapo tėvais. Apie šeiminius pokyčius vyras paskelbė socialiniuose tinkluose. Nalivaikų pirmagimė pasaulį išvydo vasario 22-ąją. Laimingi tėvai dukrelę pavadino Luka. „Breaking News: 3…2…1…eteris… Laba diena gerbiami žiūrovai, žinių šeimynoje pasaulį nušvietė naujoji narė ir būsima žiūrovė (ypač sporto) Luka Nalivaikaitė.

Simonos Lipnės seksuali reklama virto parodija: įžvelgė patyčias

Per Valentino dieną nuomonės formuotoja, verslininkė Simona Lipnė socialiniuose tinkluose paviešino savo parduotuvės kvepalų reklamą. Visai greitai pagal šį vaizdo įrašą buvo padaryta parodija, kurioje buvo pašiepiama minėta reklama. Į įrašą sureagavo ir pati verslininkė, tikinusi, kad patyrė patyčias ir kad blokuos kiekvieną, paspaudusį „patinka“. Į parodiją sureagavo nemažai žinomų žmonių, o į verslininkės kalbas apie patyčias sureagavo ir Paulius Mikolaitis-Paul de Miko.
Į viršų