Valujavičius prisiminė paskutinius metrus vandenyne: „Atlantui sakiau: seniuk, šiandien tu manęs nepaimsi“

„Užsikodavau galvoje, kad nėra tų delnų degančio skausmo ir dar stipriau pradėjau kapoti paskutinius metrus. Buvo žvėriškai sunku, bet, šypsodamasis per sukąstus dantis, Atlantui sakiau: seniuk, šiandien tu manęs nepaimsi“, – savo dienoraštyje įrašė keliautojas Aurimas Valujavičius, irkline valtimi perplaukęs Atlanto vandenyną. 28-erių metų Aurimas, atkartojęs Dariaus ir Girėno skrydžio maršrutą ir taip paminėdamas šio didvyriško įvykio 90-metį, tapo valios, ryžto ir drąsos simboliu.

Paskutinis „sudie“: Nacionaliniame Kauno dramos teatre – atsisveikinimas su mirusia Daiva Rudokaite

147
Gegužės 28-ąją Kaune atsisveikinama su po sunkios ligos mirusia aktore Daiva Rudokaite (1969-2023). Norintys išreikšti pagarbą velionei bei užuojautą artimiesiems nuo 10 val. renkasi Nacionalino Kauno dramos teatro Didžiojoje salėje.15 val. urna bus išlydėta į Romainių kapines. Teatro, kino ir televizijos aktorės gyvybė užgeso šią savaitę po sunkios ligos.

Vėžiu susirgusi Indrė Burlinskaitė išreiškė padėką herojams: „Ačiū, kad su manimi kovojate“

239
Prieš kurį laiką išgirdusi vėžio diagnozę ir pradėjusi agresyvios chemoterapijos kursą, nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė jau išvyksta namo. Moteris socialiniuose tinkluose dėkojo visiems, kurie padėjo jai kovoti su šia liga. „Ir dabar apie tikruosius gyvenimo herojus ir kas iš tiesų šiandien man yra tikrasis didvyris. Kartais atsitinka gyvenime, kad kažkas tave paima ir supurto iki širdies gelmių ir tu daugybę dalykų pradedi vertinti ir matyti visiškai kitaip, nei anksčiau.

Gerda Žemaitė – apie kelionę su draugėmis, prabėgusius metus ir sunkumus: tai buvo didžiausias nerimas

Gegužės 23-ąją Gerda Žemaitė šventė 42-ajį gimtadienį, kurį pasitiko svetur. Tiesa, šį kartą moteris šventė paminėjo ne su šeima, o su bičiulėmis. Naujienų portalui tv3.lt „TV pagalbos“ narė Gerda Žemaitė atvirai prabilo apie gimimo dieną, staigmeną ir prabėgusius metus. Pasak pašnekovės, šį kartą gimtadienį ji pasitiko tik su draugėmis: „Šventę sutikau  Rimini, Italijoje.

Šokėja Katerina Voropaj – apie sūnų, gyvenimo ramstį ir meilę: atskleidė, ar jos širdis užimta

Iš Vilniaus kilusi žinoma šokėja Katerina Voropaj gegužės 27 dieną mini 37-ąjį gimtadienį. Sukakties proga moteris papasakojo ne tik apie prabėgusius metus. Katerina taip pat atskleidė, į ką panašus jos sūnus Rojus Patrikas, kokį gąsdinantį pomėgį jis turi, ir paatviravo, ar jos širdis šiuo metu užimta. Pasitikdama 37-uosius metus, Katerina Voropaj atskleidė, kad jos gimtadienio planai labai žemiški ir paprasti.

Skelbia, kur bus galima atsisveikinti su Zita Kelmickaite

Skelbiama, kur bus galima atsisveikinti su šeštadienį mirusia muzikologė, laidų vedėja Zita Kelmickaite. Visi norintys tai gali padaryti pirmadienį ir antradienį Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje. Apie tai praneša naujienų portalas LRT.lt Kaip portalui pranešė velionės artimieji, atsisveikinti su Zita Kelmickaite bus galima Vilniuje, Šv. Jonų bažnyčioje (šv. Jonų g. 12) gegužės 29 d. (pirmadienį), nuo 16 val. iki 21 val. ir gegužės 30 d. (antradienį), nuo 9 iki 10.30 val.

Skelbia, kur bus galima atsisveikinti su ilgamečiu „Duokim garo“ vedėju Stanislovu Kavaliausku

102
Gegužęs 27-ąją pranešta apie ilgamečio LRT laidos „Duokim garo“ vedėjo Stanislovo Kavaliausko mirtį. Šeštadienio popietę paskelbta, kada ir kur bus galima išreikšti pagarbą velioniui bei užuojautą jo artimiesiems. Šermenys vyks pirmadienį, gegužės 29-ąją, Vilniaus laidojimo rūmų pirmojoje salėje (Olandų g. 22, Vilnius) nuo 16 iki 21 val. Mišios velioniui atminti vyks antradienį, gegužės 30-ąją, Vilniaus Arkikatedroje Bazilikoje 8 val.

Indrė Stonkuvienė subūrė šimtus moterų: juokavo apie visoms puikiai pažįstamas situacijas

90
Penktadienį televizijos laidų vedėja, įvairių socialinių iniciatyvų autorė bei reklamos agentūros „IS agency“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė subūrė šimtus moterų. Išskirtinai tik dailiosios lyties atstovėms skirto renginio metu Indrė nevengė pasijuokti iš moterims puikiai pažįstamų situacijų bei kalbėjo apie išgyvenimus, kurie užgrūdino.

Apdovanota ryškiu talentu: dėl Zitos Kelmickaitės mirties užuojautą reiškia šalies vadovai

Užuojautą dėl šeštadienį mirusios etnomuzikologės, televizijos, radijo laidų ir renginių vedėjos Zitos Kelmickaitės mirties pareiškė prezidentas, premjerė. „Netekome ryškios muzikos bendruomenės narės, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentės, savo gyvenimą paskyrusios lietuvių folkloro puoselėjimui, mūsų šalies muzikinio palikimo išsaugojimui.

Mirus Zitai Kelmickaitei – žinomų žmonių prisiminimai: „Teskambės plačiai jūsų daina dangaus soduose“

306
Gegužės 27-ąją pranešta apie muzikologės, LMTA docentės, TV laidų vedėjos Zitos Kelmickaitės (1951-2023) mirtį. Žinomos moters gyvybė užgeso šįryt ligoninėje, kur moteris buvo gydoma nuo kovo 19-osios. Moters kolegos, bendražygiai netekties akimirką velionės artimiesiems reiškė užuojautą, dalijosi prisiminimais.  Seimo konservatorių frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė Z. Kelmickaitė prisimins kaip energijos, idėjų, emocijų ir darbų ugnikalnį.

Justina ir Ramūnas Rudokai aprodė savo sodą: stebina savo augalų gausa

TV3 laida „Svajonių sodai“ lankėsi aktoriaus Ramūno Rudoko ir jo žmonos Justinos sode, kurį pora svajoja atsinaujinti ir pagražinti. Žinomas vyras papasakojo apie sode daugiau nei prieš dešimtmetį pasodintus augalus, kurių nėra linkęs išrauti ir panaikinti, o jam patarimų negailėjo želdynų dizainerė ir dailininkė Eurika Urbonavičiūtė. Aktoriaus planuose ir terasos atnaujinimas, kurioje šiltuoju metų laiku su šeima jis praleidžia nemažai laiko.

Netektis: mirė muzikologė, laidų vedėja Zita Kelmickaitė

Mirė muzikologė, laidų vedėja Zita Kelmickaitė. Jai buvo 71 metai. Šią žinią pirmasis paskelbė naujienų portalas LRT.lt. Kovo 19-ąją moteris atsidūrė Santaros klinikose. Zita Kelmickaitė pasijuto blogai vesdama LRT radijo laidą „Toks gyvenimas su Zita Kelmickaite“ ir buvo išgabenta į ligoninę. Z. Kelmickaitė gimė 1951 metais Klaipėdoje. Mokėsi Šiaulių aukštesniojoje muzikos mokykloje, Lietuvos valstybinėje konservatorijoje, Leningrado Teatro, muzikos ir kinematografijos institute.

Vaikų namuose užaugęs Remigijus Gataveckas – apie Almos Adamkienės indėlį: „Ji suteikdavo viltį ir norą gyventi geriau“

Gegužės 21-ąją, eidama 97-uosius metus mirė buvusi pirmoji šalies dama Alma Adamkienė. Žinia apie netektį sukrėtė ir menininkus brolius Algirdą bei Remigijų Gataveckus, iki šiol šiltai prisimenančius jos rūpestį ir dėmesį vaikams globos namuose. „Jos darbai mums suteikė viltį“, – naujienų portalui tv3.lt pasakojo Remigijus. A. Adamkienė, tuomet dar Nutautaitė, gimė 1927 metų vasario 10 dieną Šiauliuose prekybininkų šeimoje.

Po internautus papiktinusio įrašo apie antsvorio turinčią moterį – Vido Bareikio žinutė

55
Visai neseniai atlikėjas Vidas Bareikis socialiniame tinkle paviešino įrašą, kuriame sukritikavo picą nusipirkusią moterį. Pasak jo, po 40 metų ji turės didelių sveikatos problemų, dėl kurių mirs. Būtent toks pasisakymas sukėlė pasipiktinimo bangą, po kurios atlikėjas ištrynė įrašą ir galiausiai atsiprašė. „Atsiprašau. Ilgai bandžiau savo galvoje susidėlioti, kodėl parašiau tai, ką parašiau ir, manau, dabar galiu tai suformuluoti pakankamai aiškiai.

Ironvytas – apie pirmąjį automobilį ir stereotipinę „marozo“ išvaizdą: ta kultūra man pažįstama nuo jaunystės

Gegužės pradžioje pradėtas rodyti „Go3“originalaus turinio žaismingas ir įtemptas šou „Būk perekūpas“. Jame keturios komandos varžosi, kuri uždirbs daugiausiai pinigų perkant ir parduodant naudotus automobilius. Vienu laidos vedėjų tapęs Vytautas Medineckas-Ironvytas (35 m.) naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie savo gausų automobilių arsenalą bei patirtį juos parduodant.

Indrė Burlinskaitė – apie agresyvios chemoterapijos kursą: „Pagaliau žinau, kas tai yra ir ką tai reiškia“

Neseniai išgirdusi kraujo vėžio diagnozę nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta jau pradėjo gydymą bei chemoterapiją. Socialiniuose tinkluose ji prabilo apie sveikatą. „Pirmadienį man prasidėjo pirmas agresyvios chemoterapijos kursas. Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad pagaliau žinau, kas tai yra ir ką tai reiškia. Žinosiu, ko tikėtis ir sekantį kartą man nebus tos visiškos nežinomybės, kuri buvo iki šiol. Kaip galite pastebėti, mano nuotaika šiandien tikrai labai yra nebloga.

Stano prisiminė legendinius realybės šou „Akvariumo“ laikus: sunkiausia būdavo rytais

Šį sekmadienį žiūrovų laukia jau antrasis šventinis „TV30 gimtadienio šou“. Kartu su ryškiausiais televizijos veidais žiūrovai bus pakviesti prisiminti garsiausius realybės šou jų skandalus, ryškiausius laimėjimus ar eteryje nutikusius absoliučiai neplanuotus, tačiau visos Lietuvos dėmesį patraukusius įvykius. Ir visa tai – linksmo žaidimo forma! Laidos dalyviais taps puikiai šalyje žinomi žmonės.

Simonas Dailidė – apie organizuojamas sveikuolių stovyklas ir tai, kodėl neplanuoja leisti ten savo vaikų

Sveikuolių sąjungos prezidentas ir jau daug metų stovyklas bei renginius jaunimui organizuojantis Simonas Dailidė mano, kad vaikams bei paaugliams dalyvauti stovyklose – būtina. Pasak jo, tai padeda tapti savarankiškiems, tvirtesniems ir atrasti naują požiūrį į pasaulį.

Vido Bareikio žodžiai apie picą perkančią ir antsvorio problemų turinčią moterį sukėlė pasipiktinimo bangą: atlikėjas ėmėsi veiksmų

Visai neseniai atlikėjas Vidas Bareikis socialiniame tinkle paviešino įrašą, kuriame sukritikavo picą nusipirkusią moterį. Pasak jo, po 40 metų ji turės didelių sveikatos problemų, dėl kurių mirs. Būtent toks pasisakymas sukėlė pasipiktinimo bangą, internautai liko šokiruoti. Vidas Bareikis minėtu įrašu pasidalino feisbuke.

Sulaukė įvertinimų net iš Vilniuje viešėjusių „Rammstein“: jauno šefo Dominyko Kupčinsko restoranas sostinėje nepalieka abejingų

Jaunasis virtuvės šefas Dominykas Kupčinskas – naujoji virtuvės žvaigždė, visai neseniai atvėrusi įspūdingą, tačiau kitokį restoraną sostinėje. Vis dėlto tai – ne vienintelė jo veikla. Jau šią vasarą, ieškodamas naujų skonių ir receptų, Dominykas leisis ir į keliones po visą Lietuvą.
Į viršų