Orų mergaitė kaitina kraują pikantiškais kadrais: nepaliko vietos fantazijai

Seksualiausia pasaulyje orų mergaite tituluojama Yanet Garcia žino, kaip įkaitinti gerbėjų kraują internete. Ji gali pasigirti, kad „Instagram“ tinkle, kuriame demonstruoja savo prabangų gyvenimo būdą, ją seka 14,8 mln. gerbėjų, rašo dailystar.co.uk.

Majonezo kaukė plaukams – magiška: privalote išbandyti

Plaukams dažnai tenka kęsti džiovinimą karšto oro srove, tiesinimą, bangavimą, šukavimą... Visa tai alina jų būklę, dėl to svarbu atkreipti dėmesį ir laiku susirūpinti savo plaukais. Garsios grožio tinklaraštininkės viena po kitos dalijasi itin veiksminga plaukų kauke, kuri ne tik atstatys jūsų plaukus, pagerins jų būklę, bet taip pat ir paskatins jų augimą – per mėnesį jie paaugs nuo 2 iki 5 centimetrų.

Buvusio modelio gyvybę pasiglemžė klastinga liga: mirė vos 35-erių

97
Užsienio žiniasklaidą pasiekė liūdna žinia – mirė buvęs Izraelio modelis Karin Bauman. Moteriai buvo 35-eri. Moteris buvo paguldyta į ligoninę su plaučių uždegimo komplikacijomis, tačiau gegužės 23-iąją jos gyvybė užgeso, skelbė timesofisrael.com. K. Bauman daugiau nei dešimtmetį kovojo su nervine anoreksija – valgymo sutrikimu.

Laura Ignatovičiūtė apsilankė BBC radijo studijoje: „Prisipažinsiu, kad išspaudžiau ašarėlę“

„Power Hit Radio“ laidų vedėja Laura Ignatovičiūtė turėjo išskirtinę galimybę – visai neseniai ji apsilankė Londone esančioje BBC radijo studijoje. Iš prodiuserių gavusi kvietimą ji gavo galimybę pamatyti, kaip atrodo žymioji studija bei iš arti išvysti, kaip pasaulinio radijo vedėjai dirba tiesioginio eterio metu. Į prieš 100 metų įkurtą pasauliniu mastu žinomą instituciją patekti gali ne kiekvienas – vis dėlto „Power Hit Radio“ laidų vedėjai tai pavyko.

Užkietėjęs „Simpsonų“ gerbėjas dėl šou išleido tūkstančius: „Baisu net skaičiuoti“

Didžiulis „Simpsonų“ gerbėjas visą savo namų kambarį pavertė kultinio animacinio serialo „šventove“ ir teigia, kad savo kolekcijai išleido ne vieną tūkstantį eurų. Tačiau iš Floridos kilusiam vaikinui Dave'ui Contarero (40 m.), kurio draugai gali šiek tiek „pavydėti“ dėl jo manijos, svarbiausia ne pinigai.

Skonių entuziastai atidarė vasaros sezoną: surengtas grilio festivalis

Nors užkietėję grilistai sako, kad kepsninių sezonas tęsiasi ištisus metus, vasarą maisto gaminimas lauke įgauna pagreitį. Tai buvo akivaizdu ir šį savaitgalį greta Vilniaus praūžusiame Grilio festivalyje’23.   Vasariškas oras, kepsninėse čirškančio maisto aromatai ir netikėtumų pilna programa į jį priviliojo daugiau nei 1500 žmonių. Paskutinis bilietas į šventę buvo nupirktas likus daugiau nei savaitei iki renginio, rašoma pranešime spaudai.

Panašumas į Ariana Grande merginai sukrovė turtus: pasinaudojo tuo netikėtu būdu

Vos tik pažvelgus į 21-erių Bronwin Auroros nuotraukas iškart kyla asociacijos su dainininke Ariana Grande. Jos plaukai ir švelnūs veido bruožai itin primena scenos žvaigždę. Socialiniuose tinkluose savo nuotraukomis besidalinanti mergina sugalvojo, kaip pasinaudoti šiuo privalumu ir susikrauti turtus.  Pasak Bronwin, iš pradžių ji, kaip ir daugelis žmonių, tik dalinosi savo nuotraukomis socialiniuose tinkluose ir niekad nelaikė savęs garsios atlikėjos antrininke.

Mirė garsus sportininkas ir aktorius: „Mūsų širdys sudaužytos“

70
Šeštadienį, gegužės 20-ąją, sporto aistruolius pasiekė liūdna žinia – mirė legendinis amerikietiškojo futbolo žaidėjas, pilietinių teisių aktyvistas Jimas Brown'as. Vyrui buvo 87-eri.  Šią žinią pranešė velionio žmona. Moters teigimu, vyras mirė ramiai, būdamas savo namuose Los Andžele.  „Pasauliui jis buvo aktyvistas, aktorius ir futbolo žvaigždė. Mūsų šeimai jis buvo mylintis ir nuostabus vyras, tėvas ir senelis.

Tituluota gražuolė podiumą iškeitė į sunkvežimio vairavimą: „Atlyginimas čia puikus“

23-ejų Milly Everatt 2022 m. savo grožiu sužavėjo daugybę žmonių ir pelnė „Mis Anglijos“ titulą. Tačiau šiandien žavios merginos gyvenimas atrodo kiek kitaip – podiumą ir aukštakulnius ji iškeitė į sunkvežimio vairuotojos darbą.  Tituluotos gražuolės Milly gyvenime anksčiau netrūko pramogų ir blizgučių, tačiau jau kurį laiką jos kasdienybė susideda iš ankstyvų rytų ir ilgų reisų sunkvežimio kabinoje.

37 metų amžiaus skirtumą turinti pora pasidalijo liūdna žinia: „Mums nepaprastai skaudu“

62-ejų Cheryl McGregor su 25-erių sutuoktiniu Quran McCain išgarsėjo po to, kai socialiniuose tinkluose ėmė dalintis savo santykiais. 37-erių metų amžiaus skirtumą turinti pora neseniai džiaugėsi susituokę, o kiek vėliau prakalbo ir apie norą susilaukti atžalų. Neseniai sutuoktiniai pasidalijo, jog siekdami šios svajonės buvo apgauti.  Cheryl ir jos jaunesnis vyras Quranas McCain pateko į žiniasklaidos antraštes po tai, kai pradėjo dalytis savo neįprastų santykių detalėmis.

Kelionė baigėsi ne taip, kaip planuota: popietę praleido kanalizacijos požemiuose

Prasidėjus kelionių sezonui, daugelis traukia ne tik į pamėgstu regionus, bet ir ieško išskirtinių kelionių krypčių. Tiesa, šįkart Tailande keliavusiam turistui Azijos nuotykis baigėsi netikėtumu: vyras įkrito į atvirą šulinį ir pasiklydo kanalizacijos požemiuose. Jis buvo sėkmingai išgelbėtas iš kanalizacijos Tailando mieste Patajoje po incidento, kai grįždamas į viešbutį netyčia įkrito į kanalizacijos požemius, rašo mirror.co.uk.

Moteriai uždrausta naudotis pažinčių programėle: „Jaučiuosi įskaudinta“

20-metė Caroline Lopes tikėjosi susirasti vaikiną pažinčių programėlėje, tačiau šis noras dužo į šipulius.  Teigiama, kad jai buvo uždrausta naudotis pažinčių programėle.  Pažinčių programėlės yra puikus būdas susipažinti su žmonėmis, skelbė dailystar.co.uk. Deja, Caroline galimybės rasti meilę tapo sunkesnės po to, kai, kaip pranešama, jos paskyra buvo ištrinta.

Nužudytas modelis iš Ukrainos: žudikas „Google“ ieškojo, kaip paslėpti lavoną, siūlė 44 dolerius už pagalbą

104
Bankoko Bang Kho Laemo rajone esančiame gyvenamajame name buvo rasta nužudyta 24 metų Alona Savčenko. Netrukus buvo suimtas jos draugas lenkas verslininkas Janas Jerzy Lagoda-Filippowas. 25 metų J. J. Lagoda-Filippowas buvo sulaikytas vos po kelių valandų, kai bandė kirsti sieną, kai, kaip įtariama, pasinaudodamas „Google Translate“ paprašė taksi vairuotojo padėti atsikratyti jo draugės kūno, pranešė nypost.com.

109 kilogramus svėrusi moteris atsikratė net 38 kg: pasakė, kaip pavyko

Didžiosios Britanijos gyventojos Angelos Dimmer istorija sužavėjo tūkstančius žmonių visame pasaulyje. 2007 metais  jos svoris siekė 109 kg, o dėl nesveiko gyvenimo būdo jis nuolat didėjo. Tuomet gydytojai jai diagnozavo diabetą, skelbė „Daily Mail“. Diabetas nebuvo vienintelė Angelos bėda – antsvoris moteriai trukdė laisvai judėti, ji sunkiai įveikė net gana nedidelius atstumus. Situaciją apsunkino tai, kad Angela visiškai negalvojo apie subalansuotą mitybą.

700 metų jubiliejų švenčiantis Vilnius šmaikščiai kreipiasi į kaimynus: atsiprašo už triukšmą

Švęsti 700 metų jubiliejų Vilnius kviečia ir svečius iš užsienio, šiandien Latvijos ir Lenkijos gyventojus pasieks dar viena šmaikšti reklaminė kampanija „Sorry Neighbors, we‘ll be loud“ (liet. „Atsiprašome, kaimynai, mes būsime triukšmingi“), kviečianti kaimyninių šalių gyventojus švęsti Vilniaus gimtadienį kartu ir aplankyti šia proga sostinėje organizuojamus renginius.

Statybininke tapusi moteris uždirba šešiaženkles sumas: teko įveikti ne vieną kliūtį

132
Australijoje gyvenančią 31-erių Camilą Bernal galima vadinti standartų laužytoja. Moteris metė savo pasirinktą karjeros kryptį ir tapo statybininke. Ir nors iš pradžių susidūrė su ne viena kliūtimi, dabar ji uždirba įspūdingas sumas, o savo sėkmės istorija su daugybe gerbėjų dalinasi socialiniuose tinkluose.  Camilos karjera statybose prasidėjo prieš septynerius metus. Iš pradžių mergina studijavo grafikos dizainą, o siekdama papildomai užsidirbti, dirbo viešbučiuose.

Mirė garsi mediumė Gražina Asipauskaitė

790
Mirė garsi mediumė Gražina Asipauskaitė. Liūdną žinia pranešė jos sesuo Loreta. „Su nežmoniškai plyštančia širdimi, kai oro įkvėpti sunku.. noriu pranešti, kad netekome mūsų brangios GRAŽiNOS.. sesers, mamos, dukters, drauges.. apsakyti negaliu , niekada neatsigausiu. Sese, dabar tu danguje! Pasimatysime. Myliu! Būk ten aukštai su Angelais! Myliu myliu myliu!!!!! Dėl atsisveikinimo bus pranešta“, – rašė Gražinos sesuo.

Tragiškai mirė 19-os sulaukęs paauglys: prieš mirtį mamai siuntė lemtingus žodžius

233
19-metis Robertas Adamsas buvo kelyje, kai jo „Vauxhall Astra“ rėžėsi į ta pačia kryptimi važiavusio sunkvežimio galą. Jo automobilis atsidūrė po priekaba, kurioje buvo 13 tonų sūrio, ir R. Adamsas, patyręs sunkią galvos traumą, buvo paskelbtas mirusiu įvykio vietoje, praneša „North Wales Live“. Pranešama, kad paauglys pasakė mamai: „Aš pavargau“, likus vos kelioms akimirkoms iki to, kai žuvo atsitrenkęs į sunkvežimį.

„OnlyFans“ žvaigždė surado naują būdą pasipenyti: „pardavinėja“ savo bučinius

Televizijos žvaigždė Katie Price ištikimiems gerbėjams, norintiems gauti realybės šou žvaigždės „bučinį“, pardavinėja pasirašytas korteles su jos lūpų dažais. 44-erių metų Katie „Instagram“ tinkle reklamuoja savo naujausią pinigų uždirbimo schemą ir netgi leido laimingiesiems sekėjams pažvelgti į asmeninių dovanų kūrimo užkulisius, rašo mirror.co.uk.
Į viršų