Vengrė siekia tapti „gyva lėle“: nuo 17 metų varsto plastikos chirurgų duris

Vengrijoje gyvenanti Barbara Luna Sipos jau nuo 17 metų varsto plastikos chirurgų duris. Dabar jai 25-eri ir mano, kad yra „per karšta dirbti“. Užsienio portalui dailystar.co.uk ji daugiau papasakojo apie operacijas bei darbą. Merginai buvo atlikta 10 operacijų, jai padidino krūtinę nuo B iki F dydžio. O visoms šioms operacijoms išleido virš 135 tūkst. eurų.

Būdama 18-os ji tapo aukščiausia pasaulio mergina: pamatykite, kaip atrodo dabar

Būdama vos 18-os Rumeisaa Gelgi tapo aukščiausia moterimi pasaulyje. Merginos vardas atsidūrė Gineso rekordų knygoje, kurioje skelbiama, jog jos ūgis 2 metrai 13 cm. Dabar jai 25-eri, pamatykite kaip ji atrodo šiandien. Mergina gyvena Turkijoje ir yra puikiai žinoma tarp tautiečių. Kaip rašė užsienio žiniasklaida, mergina turėjo svajonę patekti į Gineso rekordų knygą. „Tai yra viena iš didžiausių mano svajonių būti apdovanota šiuo įrašu.

Dukros su mama neatskiria net jos vyras: papasakojo apie gėdingiausią jo poelgį

Dažnai pasitaiko, kad motinos ir jų dukros būna itin panašios. Tačiau Floridoje ir Niujorke gyvenančios 60-metė mama Dawn Hubsher ir jos 30-metė dukra Cher yra tokios panašios, kad kartą jas sumaišė netgi Cher vyras. Abi moterys Amerikoje išgarsėjo dėl itin akivaizdaus panašumo. Žinoma, perpus jaunesnė dukra neslepia džiugesio, kad jos mama – tokia jaunatviška ir visas savo grožio paslaptis perdavė jai.

Tarp moterų – 23 metų skirtumas: ar atspėsite, kuri iš jų yra mama, o kuri dukra?

Visi vaikai įsivaizduoja, kad jų mamos – pačios gražiausios pasaulyje. Vis dėlto yra ir tokių moterų, kurios žavi ne tik savus vaikus, bet ir aplinkinius. Būtent taip nutiko 45 metų Joleenai Diaz, kurią daugelis sumaišo su jos dukters Meilani Parks vyresne seserimi.  Joleena – vieniša motina, kuri dievina senamadišką sveiką gyvenimo būdą, o savo oda ėmė rūpintis dar būdama vos 12 metų. „Visuomet gyvenau sveikai ir aktyviai.

82-ejų senolė prisiminė „pirmą kartą“ su 36-erių mylimuoju: „Jaučiuosi kaip mergelė“

82-ejų moteris atskleidė, kad „jautėsi kaip mergelė“ pirmą kartą artimai bendraudama su savo mylimuoju 35 metų egiptiečiu. Iris Jones meilės romanas su Mohamedu Irbrihamu prasidėjo kaip ir daugelis kitų šiuolaikinių santykių – virtualiame „Facebook“ pasaulyje. Viskas prasidėjo greitai ir per dvi savaites Mohamedas prisipažino meilėje 45 metais vyresnei moteriai. Lapkritį Iris išskrido į Kairą susitikti su „vaikinu ir iškart krito jam į rankas.

Nutekintas okupanto pokalbis su žmona: rusai ėmė prievartauti „savus“

Ukrainos saugumo tarnyba paskelbė telefoninį pokalbį, kuriame moteris pasakoja apie merginą, kuri buvo išprievartauta penkių Rusijos karių kompanijoje. Rusijos kariuomenė pradėjo vykdyti masinius žiaurumus ir prievartavimus net Rusijos teritorijoje.

Jauno ukrainiečio vaizdo įrašas iš karo lauko Donbase sujaudino tūkstančius: „Būsiu laimingas, jei išgyvensiu“

„Tik-Tok“ platformoje pasirodė vaizdo įrašas, kurį Donecko srityje nufilmavo Ukrainos kovotojas okupantų apšaudymo metu. Karys Romanas Trokhymetsas nufilmavo vaizdo įrašą po to, kai žvalgybos metu su kolega pateko į spąstus. Apšaudymo metu pasislėpęs miške, jis pasidalijo savo jausmais, tikėdamasis tai paskelbti internete. „Mes galime slėptis rūsiuose, bet tokiu būdų mes leisime savo priešams mus pulti. Todėl mes laukiame čia, miškuose.

Garsusis Ukrainos šuo išminuotojas sulaukė išskirtinio dėmesio: tapo pasauline sensacija

Ukrainiečių kariams talkinantis Džeko Raselo terjeras Patronas Kanų kino festivalyje gavo šuns palmės apdovanojimą. Apie tai pranešta Ukrainos valstybinės kino agentūros svetainėje. „Kanuose gavau prestižiškiausią šunų apdovanojimą. Esant kitoms gyvenimo aplinkybėms, būčiau laimingas ir uodegą sukęs. Tačiau realybė ne tokia. Apdovanojimo metu Michailo kalba (tai mano šeimininkas ir kolega) buvo iškirpta. Joje jis prašė įkvėpti drąsos ir duoti daugiau ginklų Ukrainai.

Klaipėdietė 2 savaites Ukrainos ligoninėse prisimena kaip siaubo filmą: tuščias miestas ir 3 dienas nuo šoko nekalbanti mergaitė

Prasidėjus karui Ukrainoje, papildomų rankų reikėjo ne tik karo lauke, bet ir padedant gydyti sužeistuosius. Su medikų komanda iš Ukrainos grįžusi slaugytoja Veronika Šilinskaitė 2 savaites praleido Ukrainos ligoninėse, kuriose reikėjo ne tik siūti žaizdas, bet ir padėti karo sukrėstiems žmonėms. Susidūrusi su pačiais įvairiausiais pacientais, kuriuos reikėdavo apkabinti ar net nušluostyti ašarą, moteris tvirtina, kad net ir kilus pavojui buvo pasiryžusi žmones iškelti aukščiau už save.

Nematomas kunigo Vaido Vaišvilo gyvenimas – apie pažadą sau nebūti kunigu ir vaikystėje iš užuolaidų darytas sutanas: viskas nuvedė prie vieno

Žvelgiant į Vaidą Vaišvilą, turbūt nepagalvotume, kad jis jau daugiau nei dešimtmetį tarnaujantis katalikų kunigas. Kai kurie žmonės jį vadina maištinguoju dėl visų įvestų naujovių ir stereotipų laužymo. Kadangi pasportuoti jis mėgsta, V. Vaišvilą gan dažnai galime pamatyti ir sporto salėje. Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios klebonas papasakojo apie nematomą kunigo gyvenimą bei atskleidė savo požiūrį į itin svarbius šių dienų klausimus visuomenėje.

Viešumoje pasirodė seniai matytas Linas Karalius-Ezopas: domėjosi išskirtine terapija

Trečiadienio vakarą duris atvėrė nauji OM YOGA namai, kurie nuo šiol džiugins besidominčius jogos užsiėmimais ir kitomis sąmoningumo praktikomis Senamiesčio gyventojus bei svečius. Į atidarymo ceremoniją svečius kvietė balietiškų smilkalų kvapas, pasklidęs po visą Totorių gatvę, kurioje ir įsikūrė naujieji OM YOGA Namai.

Aleksejus Paninas kirto Putino pakalikui: „susikišk liežuvį į vieną vietą“

Ukrainą palaikantis aktorius Aleksejus Paninas aštriai reagavo į jam skirtus aktoriaus, serialo „Rezidentai“ žvaigždės Ivano Ochlobystino žodžius, kai vyras Paniną pavadino „įkyriu iškrypėliu“. Savo „Instagram“ tinklaraštyje Aleksejus paskelbė griežtą atsakymą. Pats Ivanas Ochlobystinas nuo karo pradžios atvirai palaiko Rusiją ir negaili kritikos ir piktų žodžių atvirai palaikantiems Ukrainą rusams. Į įžeidimus Aleksejus Paninas aktoriui griežtai atsakė socialiniuose tinkluose.

Audrius Bružas susižavėjo latvių aktore: ją galima pamilti

Bendras darbas žmones suartina, o kartais net tampa kibirkštimi romantiškiems santykiams. Audrius Bružas, filmuodamasis „Go3” originalaus turinio seriale „Emigrantai „Čiken faktorius“, susižavėjo latvių aktore Elina Bojarkina.  Aktoriams Audriui ir Elinai teko vaidinti ir erotines scenas. Tai dar labiau pakurstė charizmatiškojo bei itin emocingo A.Bružo aistras.

Žinoma dainininkė sulaikyta Maskvos oro uoste: į šalį negalės atvykti 50 metų

Dainininkė Nargiz Zakirova bandė grįžti į Maskvą iš gimtojo Uzbekistano, kur praleido paskutines dienas, tačiau moteriai teko apsisukti atgal, nes ji nebuvo įleista į Rusiją.  Pranešama, kad 51-erių atlikėja nebus įleista į Rusiją iki 2072 metų, skelbė starhit.ru. Tokį sprendimą gavo dainininkės advokatas Bakhromas Ismailovas.

Skaudi netektis: netikėtai mirė filmo „Geri vyrukai“ žvaigždė

Eidamas 67-uosius netikėtai mirė filmo „Geri vyrukai“ („Goodfellas“) žvaigždė Ray Liotta. Amerikiečių aktorius mirė Dominikos Respublikoje, kur filmavosi filme „Dangerous Waters“. Manoma, kad kad vyras anapilin iškeliavo miegodamas. Pasak „Page Six“, aktoriaus mirtis įvyko gan netikėtai, nes jis mirė miegodamas ne savo namuose, o Dominikos Respublikoje, nes čia tuomet filmavosi filme. Kartu su R.Liotta šalyje buvo jo 23 metų dukra Karsen.

Klaipėdietės vestuvės apkarto: pernakt suknelę palikusi nuotaka ryte nustėro

Klaipėdietė Agnė pabudusi kelios dienos prieš savo vestuves vos nenualpo iš siaubo – specialiai iš užsienio parsiųsta ir kelis mėnesius tobulinta nuotakos suknelė buvo sugadinta neatpažįstamai.  Savo istorija pasidalyti moteris sutiko ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

„Modernios šeimos“ žvaigždė nusimetė drabužius: sunku patikėti, kad jai 49-eri

Holivudo aktorė, „Modernios šeimos“ žvaigždė Sofia Vergara (49) vis kaitina gerbėjų kraują – visai neseniai moteris pozavo tik su maudymosi kostiumėliu, išryškinančiu jos kūno linkius. Sofija Vergara internete keletą kartų žaibiškai įkaitino kraują apsivilkusi maudymosi kostiumėlį.

„Kortų namelio“ aktorius kaltinamas seksualine prievarta

Aktoriui Kevinui Spacey pareikšti keturi kaltinimai dėl trijų vyrų seksualinio prievartavimo, pranešė Karališkoji prokuratūra. „Jis taip pat buvo apkaltintas privertęs asmenį užsiimti lytiniais santykiais be sutikimo. Kaltinimai pateikti po Metropoliteno policijos tyrimo metu surinktų įrodymų peržiūros“, – pranešime teigė CPS Specialiųjų nusikaltimų skyriaus vadovė Rosemary Ainslie.

Užmarštyje žmoną palikęs Putino pakalikas Lavrovas turtais lepina meilužę: „per lovą“ pasiekė neregėtų aukštumų

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas turi slaptą meilužę, kuri turi didelę įtaką ministerijose ir keletą prabangių nekilnojamojo turto objektų, rodo paskelbtas tyrimas „Svarbios istorijos“ („iStories“). Svetlana Poliakova, dirbanti Užsienio reikalų ministerijoje nuo 2014 metų, palaiko „ilgalaikius ir labai artimus“ ryšius su Lavrovu, pranešė „iStories“. „iStories“ tyrimas yra pirmoji didelė tinklo ataskaita nuo tada, kai Kremliaus buvo pripažinta „užsienio agentu“. „iStories“ pr...

Skandalingojo „Okna“ vedėjo sūnus užaugo: seka tėvo pėdomis, tapo tikras lovelasas

Charizmatiškas, atviras, neieškantis žodžio kišenėje bei be galo patrauklus – taip apibūdinamas aktorius ir šoumenas – Dmitrijus Nagijevas (55). Jis yra vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas". Tiesa, charizmatiška asmenybė yra ir jo sūnus Kirilas (32). kuris seka tėvo pėdomis. Įvairiuose interviu K. Nagijevas pasakojo, kad niekada nesvajojo tapti aktoriumi, tačiau viskas pasisuko visai kitaip.
Į viršų