Skaudi netektis: netikėtai mirė filmo „Geri vyrukai“ žvaigždė

Eidamas 67-uosius netikėtai mirė filmo „Geri vyrukai“ („Goodfellas“) žvaigždė Ray Liotta. Amerikiečių aktorius mirė Dominikos Respublikoje, kur filmavosi filme „Dangerous Waters“. Manoma, kad kad vyras anapilin iškeliavo miegodamas. Pasak „Page Six“, aktoriaus mirtis įvyko gan netikėtai, nes jis mirė miegodamas ne savo namuose, o Dominikos Respublikoje, nes čia tuomet filmavosi filme. Kartu su R.Liotta šalyje buvo jo 23 metų dukra Karsen.

Klaipėdietės vestuvės apkarto: pernakt suknelę palikusi nuotaka ryte nustėro

Klaipėdietė Agnė pabudusi kelios dienos prieš savo vestuves vos nenualpo iš siaubo – specialiai iš užsienio parsiųsta ir kelis mėnesius tobulinta nuotakos suknelė buvo sugadinta neatpažįstamai.  Savo istorija pasidalyti moteris sutiko ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

„Modernios šeimos“ žvaigždė nusimetė drabužius: sunku patikėti, kad jai 49-eri

Holivudo aktorė, „Modernios šeimos“ žvaigždė Sofia Vergara (49) vis kaitina gerbėjų kraują – visai neseniai moteris pozavo tik su maudymosi kostiumėliu, išryškinančiu jos kūno linkius. Sofija Vergara internete keletą kartų žaibiškai įkaitino kraują apsivilkusi maudymosi kostiumėlį.

„Kortų namelio“ aktorius kaltinamas seksualine prievarta

Aktoriui Kevinui Spacey pareikšti keturi kaltinimai dėl trijų vyrų seksualinio prievartavimo, pranešė Karališkoji prokuratūra. „Jis taip pat kaltinamas privertęs asmenį įsiskverbti į lytinius santykius be sutikimo. Kaltinimai pateikti po Metropoliteno policijos tyrimo metu surinktų įrodymų peržiūros“, – pranešime teigė CPS Specialiųjų nusikaltimų skyriaus vadovė Rosemary Ainslie.

Užmarštyje žmoną palikęs Putino pakalikas Lavrovas turtais lepina meilužę: „per lovą“ pasiekė neregėtų aukštumų

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas turi slaptą meilužę, kuri turi didelę įtaką ministerijose ir keletą prabangių nekilnojamojo turto objektų, rodo paskelbtas tyrimas „Svarbios istorijos“ („iStories“). Svetlana Poliakova, dirbanti Užsienio reikalų ministerijoje nuo 2014 metų, palaiko „ilgalaikius ir labai artimus“ ryšius su Lavrovu, pranešė „iStories“. „iStories“ tyrimas yra pirmoji didelė tinklo ataskaita nuo tada, kai Kremliaus buvo pripažinta „užsienio agentu“. „iStories“ pr...

Skandalingojo „Okna“ vedėjo sūnus užaugo: seka tėvo pėdomis, tapo tikras lovelasas

Charizmatiškas, atviras, neieškantis žodžio kišenėje bei be galo patrauklus – taip apibūdinamas aktorius ir šoumenas – Dmitrijus Nagijevas (55). Jis yra vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas". Tiesa, charizmatiška asmenybė yra ir jo sūnus Kirilas (32). kuris seka tėvo pėdomis. Įvairiuose interviu K. Nagijevas pasakojo, kad niekada nesvajojo tapti aktoriumi, tačiau viskas pasisuko visai kitaip.

Norbertas Daunoravičius nusvilo nuo „Regitros“: likau durniaus vietoje

Šonaslydininkas Norbertas Daunoravičius socialiniuose tinkluose išliejo nusivylimą „Regitros“ sistema. Jis tvirtina, kad pardavus automobilį pirkėjas su juo dingo be deklaracijos, Lietuvos policija ir „Regitros“ atstovai niekuo negali padėti dėl nusistovėjusios sistemos. Savo nuomone socialiniame tinkle vyras sutiko pasidalinti ir su portalo tv3.lt skaitytojais.

Planais užimti Lenkiją „per 6 sekundes“ pasidalijęs Kadyrovas buvo išjuoktas: „Nedaryk gėdos“

Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas pagrasino Lenkijai, kad po karo Ukrainoje, naujas taikinys gali būti ši šalis. Jis paragino Lenkiją susirinkti savo ginklus ir pajėgas bei teigė galintis per kelias sekundes parodyti šaliai, ką gali. Į tokias jo kalbas sureagavo Ukrainos reperis ir prodiuseris Potapas. Ukrainos reperis ir prodiuseris Potapas juokėsi iš Čečėnijos lyderio Ramzano Kadyrovo, skelbė unian.net.

Sekso metu vyras netyčia atsiliepė savo uošvienei: tai, ką ji išgirdo – šokiravo

Vieno „Reddit“ vartotojo aistringa naktis su žmona virto košmaru – vyras netyčia sekso metu atsiliepė į savo uošvienės skambutį.  Sunku sugalvoti labiau nepatogų momentą nei kai kas nors užtinka besimylinčią porą.  Vienas socialinio tinklo „Reddit“ vartotojas neseniai patyrė tikrą gėdą, kai netyčia pakėlė ragelį skambinančiai uošvienei sekso metu. Pasak jo, moteris išgirdo tai, ko neturėjo išgirsti.  „Tai atsitiko šįryt ir mane vis dar kas 15-20 minučių nukrato šiurpas.

Putino buvusi žmona atskleidė santuokos griūtį: retai matėsi, nebenešiojo vestuvinių žiedų

Pranešama, kad buvusi Vladimiro Putino žmona Liudmila Putina Vakarų Vokietijos žvalgybos agentui pasakė, kad jos vyras buvo „tikras mergišius“ ir ją dažnai įžeidinėdavo netrukus po to, kai jie susituokė 1983 m. Moteris teigė, kad Vladimiras Putinas buvo smurtaujantis ir neištikimas per 31 metus trukusią santuoką stiuardesei Liudmilai Putinai. 64-erių Liudmila ir 69-erių Putinas susituokė 1983 metais ir išliko susituokę iki 2014 metų, nepaisant nuolatinių gandų apie jų santykius.

Pugačiova pasiuntė žinutę Galkinui grasinantiems rusams: „Pradėsiu kalbėti ir nesiliausiu“

Rusijos žvaigždė Ala Pugačiova pareiškė esanti pasirengusi ginti savo vyrą Maksimą Galkiną, kuris Rusijoje gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl savo pasisakymų prieš karą. Apie tai „Youtube“ laidoje „And Graham Burst“ pasakojo šeimos draugas, rusų publicistas Maratas Gelmanas. Jis citavo A. Pugačiovos žodžius: „Jei Maksimui bus iškelta byla, tada aš pradėsiu kalbėti ir nesiliausiu.

„Tinder Swindler“ žvaigždė atvyksta į Lietuvą: žada atskleisti daugiau, nei buvo paviešinta filme

Teisingai ir protingai išnaudojant socialinius tinklus, šie gali atnešti naują meilę, puikų darbo pasiūlymą, naudingų pažinčių ar perspektyvių idėjų. Visgi, virtualioje erdvėje užmezgami netinkami santykiai, kartais griauna ne tik pasitikėjimą žmonėmis, bet ir neša finansinius nuostolius, jei pritrūksta įgūdžių sukčiams atpažinti. Šiemet bene laukiamiausioje metų konferencijoje žymūs Lietuvoje ir pasaulyje pranešėjai daug dėmesio skirs virtualiam pasauliui ir saugumui jame.

Mirus artimam asmens sargybiniui Putinas pasirinko naują favoritą: turi išskirtinę savybę

Vladimiras Putinas paaukštino savo buvusį asmeninį asmens sargybinį naujuoju Kremliaus nepaprastųjų situacijų ministru, praėjus keliems mėnesiams po to, kai jo pirmtakas paslaptingai nukrito nuo aukšto krioklio. Putino pasiūlytas generolas majoras Aleksandras Kurenkovas (49) yra šeštasis Rusijos prezidento asmens sargybinis, paskirtas į aukštas pareigas.

„Miss Ukraina“ parodė, kaip karas pakeitė jos išvaizdą: priaugo 9 kilogramus

Ukrainiečių modelis bei „Miss Ukrainos Visata“ nugalėtoja Anna Nepliakh atskleidė, kad per karą priaugo 9 kilogramus. Mergina ne tik pasidalijo šia žinia su gerbėjais, bet ir pademonstravo savo išvaizdos pokyčius. Anot jos, ją nuolat kamuoja stresas, todėl svorio šuolis buvo greitas. Dabar, būdama 173 cm ūgio, ji sveria 68 kg.

Rusų modeliui buvo draudžiama fotografuotis ant raudonojo kilimo: užkliuvo moters apranga

Neseniai vykęs Kanų kino festivalis tapo kritikos objektu. 42 metų rusų modelis Viktorija Bonya teigė, jog jai liepė nulipti nuo raudonojo kilimo, nes apranga buvo pernelyg išaukianti. Savo poziciją modelis išreiškė socialiniame tinkle. „Šiandien manęs paprašė išeiti nuo raudonojo Kanų kino festivalio kilimo.

Prabilo buvusi Putino mokytoja: jis staiga pasikeitė pradinėse klasėse

Prieš tris mėnesius Vladimirui Putinui įsiveržus į Ukrainą, buvo parašyta daugybė teorijų apie priežastis, paskatinusias Rusijos prezidentą priimti tokį katastrofišką sprendimą. Putino protas yra mįslė, bet jei kas jį gerai ir pažįsta – 88-erių Vera Gurevicha. Ji laikoma svarbiausia moterimi Rusijos prezidento gyvenime, kuri kai kurių nuomone, galėtų būti vienintelis asmuo, galintis jį įtikinti nustoti kariauti.

Rusijos palaikymu kaltinta Ingeborga Dapkūnaitė nutraukė tylą: gailisi tik vieno

Dėl ilgos tylos apie karą Ukrainoje Rusijos palaikymu kaltinta aktorė Ingeborga Dapkūnaitė ryžosi atviram interviu, kuriame atskleidė savo tikrąjį požiūrį į Rusiją.  Internetinėje laidoje „Radio Dolin“, žinoma aktorė žurnalistui Antonui Dolinui atskleidė savo požiūrį į Rusiją, papasakojo apie išvykimą iš šalies, ir atskleidė nuomonę apie kolegas, palaikančius Rusijos valdžią.

Vienas pirmųjų Lietuvoje gydomų Ukrainos karių: „Atrodė, kad likti gyviems – neįmanoma“

Socialiniuose tinkluose, internete ir televizijoje šiandien matome daugybę šiurpinančių karo Ukrainoje vaizdų. Rečiau tai matome iš arti, tačiau šiuo metu Lietuvoje žiaurios orkų atakos žaizdas besigydantis Ukrainos karys Dmitro – agresorės Rusijos elgesį įrodantis pavyzdys. Šio antradienio TV3 laidoje „Prieš srovę“ karys atvirai papasakos, kaip buvo sužalotas ir kokios medicininės pagalbos jam prireikė Lietuvoje.

Translytis ukrainietis turėjo iš šalies bėgti nelegaliai: pase jis vis dar užrašytas kaip vyras

31 metų translytė dainininkė Zi Faámelu nusprendė palikti Ukrainą, kol šalyje vyksta karas, tačiau pasienyje buvo sustabdyta. Ji  negalėjo išvykti iš karo draskomos Ukrainos ir pabrėžė kliūtis, su kuriomis susiduria LGBTQ bendruomenė per Rusijos invaziją. Dabar Zi Faámelu gyvena svetur, tačiau turėjo įveikti daug kliūčių, kad pavyktų išvykti iš karo draskomos Ukrainos.

„Playboy“ modelis paskelbė intriguojančią nuotrauką: joje – prognozė apie Putino mirtį

Ukrainiečių dainininkė ir modelis Dasha Astafieva paskelbė keletą nuotraukų iš naujojo žurnalo „Playboy Ukraine“ numerio. Vienoje iš nuotraukų – Putino mirties prognozė. Nuotraukomis ji pasidalijo savo „Instagram“ tinkle. Vienoje iš nuotraukų Dasha skaito laikraštį „The New York Times“, kurio pirmame puslapyje yra antraštė „Putinas užnuodytas“. „Taip atsitiko, kad beveik visi dabar turime panašių svajonių. Pavyzdžiui, mano, visada išsipildo“, – rašė ji.
Į viršų