Žvaigždės žada tikrą sėkmės metą: 1 Zodiako ženklui ims pildytis svajonės

Zodiako ženklams ši diena išties gali pažerti malonių siurprizų, mat dabar – tikras sėkmės metas, todėl svajonės gali išsipildyti. Štai ką jums žada žvaigždės: Avinas Sėkmės, pergalės metas, kai netikėtai ima pildytis svajonės. Galite sulaukti seniai užtarnauto aukšto įvertinimo, pripažinimo. Būkite dėmesingesni mylimam žmogui. Tauras Dalykiniams reikalams tvarkyti tinkamas laikas. Antrąją dienos pusę galite sulaukti vertingos pagalbos, paramos, gauti puikių pasiūlymų, juos verta priimti.
Horoskopai Prieš 13 min.

Raskite skaičių 725: turite 7 sekundes

201
Gerai pasižiūrėkite į šį paveikslėlį, ar pavyks jame rasti skaičių 725? Šiai užduočiai atlikti turite 7 sekundes. Kai kurie žmonės teigia, kad atlikti šios užduoties vos per 7 sekundes – neįmanoma, kadangi skaičius 725 yra taip gerai užsimaskavęs tarp skaičių 775, kad jo pastebėti visai nepavyksta. Ar įveiksite šią užduotį? Sakoma, kad optinės iliuzijos ir įvairios apgaulės padeda geriau suprasti tam tikrus savo asmenybės bruožus – pastabumą ar net įvertinti savo kūrybinį mąstymą.

Budraitytė įspėja: pilnatis 1 Zodiako ženklui smogs stipriai

Prasidėjusi pilnatis vieno Zodiako ženklo atstovą privers labiau pasisaugoti – jiems ši savaitė nebus pati lengviausia. Tačiau kiti galės ramiau atsikvėpti.  Garsi astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė sako, kad ši pilnatis nebus itin sunki, tačiau Žuvys turės būti kiek atsargesnės.  „Tiems, kurie yra samdomi darbuotojai, gali konfliktinė situacija susiklostyti darbe, kilti įtampa, nesusišnekėjimas“, – pažymėjo astrologė.
Horoskopai Prieš 21 val.

Įspėja vieną Zodiako ženklą: žemė slys iš po kojų

Pirmadienio horoskopas gerą dieną žada ne visiems. Panašu, jog kai kam šiandien žemė slys iš po kojų. Avinas Galite gauti nekokią žinią apie toli esantį artimą žmogų. O galbūt tiesiog labai nerimausite, jeigu pastarasis arba jūs patys turite išvykti ilgesniam laikui ar atstumui. Gali pritrūkti laiko, ruošiantis egzaminui, pristatymui. Tauras Šiandien teks iš peties padirbėti. Srityse, susijusiose su sportu, turizmu, vaikais, šou verslu, gali kilti netikėtų problemų.
Horoskopai 2023-06-05

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai kas pilnatį pajus labiausiai

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Štai ką žada žvaigždės: Avinas Darbe darbų ne per daugiausia, greičiausiai čia viskas bus daugmaž įprastai, bet veiklos bus kitose srityse. Pirma, bus vis daugiau progų smagiai pasilinksminti – prasideda vasaros pramogų metas. Sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus. Ir, be abejo, bus daug gražių progų plėsti savo akiratį visokiausiose srityse.
Horoskopai 2023-06-04

2 Zodiako ženklams – laimės ir sėkmės metas: pasimėgaukite akimirkomis

Astrologai sako, kad Zodiako ženklams sekmadienis gali būti išties malonus, mat aplankys išsvajota sėkmė. Sužinokite, ko galite tikėtis. Avinas Būsite tikri darbštuoliai, dėl savęs ir kitų pasiryžę kalnus nuversti. Turėtumėte greitai ir nepriekaištingai atlikti dalykines ir buitines užduotis, o vėliau dar dosniai skirti dėmesio tiems, kurie jus myli. Tiesa, vaidyba gali viršyti nuoširdumą.
Horoskopai 2023-06-04

Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: saugokitės

Prasidėjusi pilnatis vienam Zodiako ženklui nebus itin palanki, tačiau kiti galės ramiau atsikvėpti – ne tik nebus didelių netikėtumų, bet ir seksis kai kuriose srityse.  Astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė įspėja Žuvų Zodiako ženklo atstovus – jiems ši pilnatis bus ganėtinai sunki ir nerami.  „Žuvys turėtų būti atsargesnės, nes, jei esate samdomi darbuotojai, darbe gali susiklostyti konfliktinė situacija, kilti įtampa, įvykti nesusišnekėjimas“, – įspėja ji.

Ragina nesnausti: šiems Zodiako ženklams geras laikas problemoms spręsti

Šeštadienis vieniems Zodiako ženklams suteiks gerą progą problemoms spręsti, tačiau kitiems vertėtų būti atsargiems, užbaigti pradėtus darbus. Avinas Apgaulingas laikas, kai galite pervertinti savo galimybes, be reikalo pasitikėti nauju asmeniu, per daug pasikliauti kieno nors pažadais, garantijomis. Likite saikingi, nieko nekeiskite. Laukite. Tauras Geras laikas iki pietų: malonios naujienos, lemiančios naudingus pokyčius.

Prasideda pilnatis: Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą

136
Prasidedanti pilnatis vieniems atneša itin sėkmingą ir laimingą laiką, tačiau vienam Zodiako ženklui savaitę laiko reikės labiau pasisaugoti.  Žinoma astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė sako, kad pilnatis bus pakankamai rami, o kai kuriems net itin sėkminga, tačiau seksis ne visiems – Žuvims teks būti atsargesnėms. Palankus metas mokslams ir meilei Labai palankus ir geras laikas tiems, kurie dabar laiko egzaminus – prasidėjus egzaminų maratonui, tai itin puiki žinia.

Astrologų žinia vienam Zodiakui: sups romantiškos intrigos

Pasistenkite nusiraminti ir šaltu protu apgalvoti savo poelgius: ne visi jūsų žodžiai patiks aplinkiniams. Vertėtų neskubėti spręsti svarbių reikalų, ypač, jei jie gali palaukti.  Avinas Palanku užsiimti veikla, susijusia su mokslu, teisėtvarka, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galbūt sulauksite gero įvertinimo moksle, įtakingo asmens dėmesio, pasiūlymo vykti į kelionę ar kt. Tauras Diena prasidės tarpusavio santykių analize ir psichologiniais išgyvenimais.
Horoskopai 2023-06-02

Astrologė Sandra įspėja 3 Zodiako ženklus: birželis atneš permainų

Prasidėjusi vasara į gyvenimus atneša ne tik geras emocijas, bet ir naujus potyrius. Nors ši vasara visiems žada nemažai staigmenų, birželio mėnuo bus ypatingai geras trims Zodiako ženklams – jiems seksis viskas.   Tęsiasi Dvynių ženklo sezonas, tačiau prasidėjus vasarai kiekvieno Zodiako ženklo atstovų laukia pokyčiai. Dvyniai yra permainingas oro ženklas, tad metas pasirūpinti reikalais, kurie vis dar yra neišspręsti.

Astrologai perspėja: 1 Zodiako ženklui – itin pavojingas metas

57
Prasidėjus pirmajai vasaros dienai, pateikiame horoskopą 12 zodiako ženklų: Avinas Nerizikuokite savo sveikata bei gerove. Svarbių reikalų patariama netvarkyti, į keliones nevykti, į svečius nevaikščioti. Venkite ginčų namuose. Tauras Šiandien kilusių problemų išspręsti nepavyks greitai bei lengvai... Gali kilti konfliktų namuose ir darbe (jei šiandien reikia dirbti). Venkite, bet kokių konfliktų su vaikais bei mylimu asmeniu.
REKLAMA
.  .

Testas: pasirinkite Mėnulį ir atskleiskite savo asmenybę

Mėnulis – šis magiškas dangaus kūnas, amžiais traukė žmonių dėmesį ir teikė įkvėpimo šaltinį. Nuo seniausių civilizacijų iki šių dienų, žmonės stebisi Mėnulio paslaptimi. Nepaisant to, kad jis teikia mums šviesą naktį, Mėnulis yra daug stebuklingesnis nei galėtume įsivaizduoti iš pirmo žvilgsnio. Jo grožis yra ypatingas ir psichologiškai jis gali turėti didelę įtaką mums – žmonėms.
Horoskopai 2023-05-31

Vienam Zodiakui teks laikyti liežuvį už dantų: astrologai įspėja apie padarinius

Paskutinė mėnesio diena – gera proga kiek sustoti, įsivertinti save ir kitus. Kaip praleisti paskutinę gegužės dieną pataria ir astrologai, pateikdami gegužės 31-osios horoskopą 12 Zodiako ženklų. Avinas Būtinas takto jausmas, diplomatija, ypač santykiuose su partneriais. Norėsite atsiriboti nuo aplinkos, šurmulio ir pabūti vienatvėje. Gali varginti sveikatos problemos. Tauras Jūsų sumanymai ar kurstymai tikriausiai nesulauks norimo palaikymo.
REKLAMA
.  .

Astrologė įvardijo: ką Putinui žada jo asmeninis horoskopas?

Sakoma, jog vienintelis dalykas, kurio reikia blogio triumfui, yra tai, kad geri žmonės nieko nedarytų. Bet ar tikrai? Astrologija arba astronomija yra seniausias žinomas mokslas, kuris tyrinėja sąryšį tarp dangaus reiškinių ir žmogiškų reikalų. Ji pagrįsta idėja, kad dangaus kūnų, tokių kaip planetos ir žvaigždės, padėtys ir judesiai gali suteikti įžvalgų apie žmogiškąsias asmenybės savybes, santykius ir netgi numatyti ateities įvykius.
Horoskopai 2023-05-30

3 Zodiako ženklams birželį nesiseks viskas: nesakykite, kad neįspėjo

Artėja birželio mėnuo ir, kaip visada, astrologijos entuziastai nekantrauja sužinoti, ką žada šis metų laikas. Remiantis astrologinėmis prognozėmis, vasara bus puikių naujienų, karštos meilės, bet ir tam tikrų sunkumų laikotarpis. Tačiau ne visiems Zodiako ženklams pasiseks vienodai: bus ir aukštai skrajojančių, ir tokių, kuriems teks spręsti problemas privačioje ar darbo sferoje, rašo news.italy24.press.com.

Antradienio horoskopas: diena bus prieštaringa

Pateikiame antradienio prognozę 12-ai Zodiako ženklų. Avinas Gali atsirasti netikėtų galimybių įsigyti ar parduoti kažką iš nekilnojamojo turto arba kils idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti savo buitį. Su įkarščiu imsitės svarbių darbų, vizitų. Tauras Gali kilti būtinybė susigrąžinti skolas ar pasiskolinti. Gali kilti minčių apie darbo sąlygų pagerinimą, naujus projektus. Vis dėlto atsargumo, savikontrolės bus mažiau nei paprastai. Dvyniai Diena turėtų būti prieštaringa.
Horoskopai 2023-05-30

Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: nepraleiskite progos

Garsi šalies astrologė Vaiva Budraitytė teigia, kad ši priešpilnio savaitė bus kupina dovanų. Galite ne tik pasimėgauti grožio, sveikatinimosi procedūromis, tačiau ir uždirbti daugiau pinigų, puikiai išlaikyti egzaminus. Vis dėlto, nors daugumai Zodiako ženklų metas nusimato puikus, tačiau Vaiva išskiria 1 ženklą, kuriam ši savaitė bus ypatingai sėkminga.  Gegužės 27 – birželio 2 dienomis padangę nušviečia pilnėjantis mėnulis.

Kiek trikampių randate paveikslėlyje? Teisingai atsako akyliausi

98
Galvosūkiai puikiai tinka tiems, kurie nori mesti sau iššūkį ir palaikyti aštrų protą. Pažvelkite į šį galvosūkį – jūsų užduotis per šešias minutes surasti visus trikampius, bet tai daug sudėtingiau, nei atrodo.

Pirmadienio horoskopas 12 Zodiako ženklų: daug kas kels nerimą

Savaitės pradžios startas nebus lengvas. Būsite emociškai pažeidžiami, daug kas kels nerimą, todėl nereikėtų pilnai pasiduoti jausmams. Avinas Nekokia bus nuotaika ir savijauta, ypač jei nesiseka suplanuoti reikalai arba nepavyksta išsiaiškinti asmeninių santykių. Gali atrodyti, kad antroji pusė, dalykiniai partneriai viską verčia ant jūsų pečių. Tauras Ši diena žada susitikimus su draugais, pažįstamais. Kažkas iš jų jums gali įsiūlyti nereikalingą arba nekokybišką prekę.
Horoskopai 2023-05-29
Į viršų