Horoskopai 

 

Tai astrologijos įrankis, leidžiantis žmonėms gauti įžvalgas apie savo asmeninę gyvenimo patirtį, remiantis žvaigždžių ir planetų padėtimi jų gimimo metu. Šiame horoskopų puslapyje pateikiama išsami informacija apie kiekvieno zodiako ženklo ypatybes, prognozes ir patarimus, susijusius su įvairiais gyvenimo aspektais, tokiais kaip meilė, karjera ir sveikata.

 

Taip pat garsiausias Lietuvos meteorologas Naglis Šulija  laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ sudarinės asmeninius horoskopus žinomiems žmonėms.

Ši delčia nepagailės 3 Zodiako ženklų: Budraitytė ragina saugotis

Nepaliaujamai artėjant vasarai, paskutinėmis gegužės mėnesio dienomis, mėnulio pilnatį pakeis delčia. Dėl to svarbu žinoti, ką atneš nauja savaitė ir kokiems veiksmams šis laikas nepalankus. Apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė. Astrologė išdavė ir kokie sėkmingiausi artėjančios savaitės Zodiako ženklai bei kuriems ženklams reiktų save pasaugoti. Puikus metas šeimai V. Budraitytė pasakojo, kad gegužės mėnesio paskutinę savaitė apvainikuos harmonija, jaukumas ir energingumas.
Zodiakas Prieš 9 val.

Puikus šeštadienis ne vienam Zodiako ženklui: galite įsimylėti, susižavėti

Ne vienam Zodiako ženklui šeštadienį žvaigždės pranašauja intriguojantį – netruks romantikos, naujų pažinčių ar tiesiog gero laiko su artimaisiais ir bičiuliais.  Gegužės 25 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų. Horoskopai AVINAS. Gali būti, kad jums teks bendrauti su mažai pažįstamais ar visiškai nepažįstamais žmonėmis. Turbūt jaudins, intriguos kai kurių asmenų rodomas ypatingas dėmesys. JAUTIS.
Zodiakas Prieš 13 val.

Naglis Šulija kreipiasi į 2 Zodiako ženklus: laikas atostogoms

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Savaitės pradžioje Saulė Venera ir Jupiteris bus Jaučio ženkle, gyvenimas bus aiškus ir įprastas. Jei dar pridėsime Jaučio ženkle esantį Merkurijų, gausis labai aiškus ir stiprus akcentas į tai, kas apčiuopiama, materialu, ekonomiškai racionalu, finansiškai efektinga, į tai, ką galima turėti.
Zodiakas 2024-05-24

Šiandien skauda galvą ir nėra jėgų? Štai, kodėl taip gali būti

Tęsiasi sveikatai pavojingas reiškinys – magnetinė audra, trunkanti jau dvi dienas. Magnetinės audros gali veikti kai kurių asmenų sveikatą, todėl patariama laikytis kelių gairių, kad poveikis sveikatai būtų kuo mažesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks 5 balus. Rytoj magnetinės audros aktyvumas sumažės iki 3 balų.

Vienam Zodiakui žada meilės kupiną dieną: laukia romantiniai siurprizai

Šiandien gali pritrūkti jėgų užbaigti pradėtus darbus. Visgi pasistenkite nieko neatidėlioti, nes nepasieksite norimo rezultato. Avinas Šiandien mąstysite plačiau, objektyviau. Jus domins toli vykstantys įvykiai, renginiai. Galbūt vyksite į varžybas, pažintinę išvyką ar kt. Jeigu aktualu mokytis, ruoštis studijų atsiskaitymams, teks rasti tam laiko. Jautis Galite išleisti per daug pinigų, todėl mėginkite iš anksto save disciplinuoti, susidaryti pajamų ir išlaidų planą ir jo laikytis.
Zodiakas 2024-05-24

Budraitytė bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: venkite pieno produktų

Astrologė Vaiva Budraitytė pasidalijo patarimais, ką turėtų valgyti Vėžių Zodiako ženklo atstovai, kad jaustųsi puikiai. Socialiniuose tinkluose įrašu pasidalijusi V. Budraitytė pabrėžė, Vėžiai labai jautrūs, tad valgyti turėtų tik tada, kai jie gerai nusiteikę. Patarė, ką valgyti Vėžiams Socialinio tinklo įraše V. Budraitytė teigia, kad jei Vėžio ženklo atstovai sudirgę – geriau pagulėti, nusiraminti ir tik tada valgyti.

Lietuvos gamta pademonstravo savo galią: užfiksavo stulbinančią akimirką

Vakar, gegužės 22 dieną, nuo Baltarusijos link Lietuvos slinko tamsūs debesys. Juos pamatęs Ričardas griebėsi fotoaparato ir užfiksavo kraują stingdantį vaizdą. Vyro darytoje nuotraukoje tarsi susilieja du pasauliai, kuriuos skiria tamsūs audros debesys. Šia nuotrauka jis pasidalijo ir su naujienų portalu tv3.lt.

Vienam Zodiakui – astrologo žinia: meilė neliks be atsako

Šiandien pasitelksite kūrybingumą dorojant kasdienius iššūkius. Kai kuriems Zodiako ženklams gali atrodyti, kad kai kurios problemos neišsprendžiamos, tačiau būtų palanku į jas pažvelgti kitu kampu.  Avinas Aktyvi, įvykių kupina diena. Galite sulaukti įvairių pasiūlymų. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, bankininkais, kreditoriais, užsieniečiais. Dėl kelionės arba kelionėje tikėtini trikdžiai. Jautis Neveskite iš pusiausvyros asmenų, nuo kurių priklauso jūsų perspektyvos.

Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: kiekvieną dieną suvalgykite riešutų

Astrologė Vaiva Budraitytė pasidalijo patarimais, ką turėtų valgyti Dvynių Zodiako ženklo atstovai, kad jaustųsi puikiai. Socialiniuose tinkluose įrašu pasidalijusi V. Budraitytė pabrėžė, kad šio ženklo atstovams netinkama mityba gali skaudžiai atsirūgti. Patarė, ką valgyti Dvyniams Be to, Dvyniams svarbus ir psichologinis, ir fizinis aktyvumas, jis turėtų būti ne minimalus, kad užtikrintumėte gerą savijautą.

Lietuvos danguje užfiksavo žadą atimantį reginį: paaiškino, kas tai

Vakar, gegužės 19 dieną, Kėdainių rajone užfiksuotas ypatingas gamtos reiškinys. Tai – neįprastos formos debesys, kurių nuotraukos paplito socialiniame tinkle „Facebook“.  Dėl šių nuotraukų buvo spėliojama, kas tai per debesys. Visgi, vėliau paaiškėjo atsakymas.
Horoskopai 2024-05-22

Perspėja 1 Zodiako ženklą: būtinas ypatingas atsargumas

Zodiako ženklus šiandien domins naujos veiklos ir potyriai. Nors norėsis ryžtis avantiūroms, visgi reikėtų pasverti rizikas.  Avinas Diena turėtų būti permaininga. Gali būti, kad iškils psichologinių arba finansinių problemų. Vakare ypač svarbu pasirinkti gerą kompaniją ir tinkamą laisvalaikio praleidimo būdą. Jautis Diena bus prieštaringa. Tai, kas jus džiugins ar liūdins, gali veikti aplinkinius priešingai. Vakare turbūt susiginčysite su partneriu.

Pakėlusi akis į dangų Monika negalėjo patikėti, kas vyksta: reginį parodė visiems

Vakar, gegužės 20 dieną, buvo užfiksuotas nepaprasto grožio dangus. Šioje nuotraukoje įamžinta neįprasta vaivorykštė, kuri tarsi padalino dangų į dvi spalvines dalis.  Moteris pasidalijo nuotrauka, kuri padaryta Rietave.  Parodė visiems  Socialinio tinklo „Facebook“ „Orų entuziastų“ grupėje moteris pasidalijo šia nuotrauka. Ji teigė, kad tokį vaizdą mato pirmą kartą gyvenime.

Siunčia perspėjimą Zodiako ženklams: štai kas jūsų laukia

 Veiklos ir emocijų kupina diena Zodiako ženklams.  Pateikiame astrologinę prognozę gegužės 21-ajai, antradieniui: AVINAS Rūpės akcijų biržų informacija, finansų politika. Sugebėsite susikoncentruoti, įsiskverbti į esmę. Gali išryškėti jūsų finansinis talentas. Pasistenkite grąžinti ir susirankioti skolas. JAUTIS Užuot kritikavus kitus, pravartu atsikratyti kai kurių savo ydų, netvarkos, suvokti silpnybes ir atsikratyti nerealių iliuzijų.

Audrė Kudabienė prabilo apie santykius su vyru Gintaru: „Lengva trenkti durimis ir išeiti“

Laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ apsilankė TV3 laidų vedėja Audrė Kudabienė. Visų pirma, Naglis Šulija pašmaikštavo apie pašnekovės Audrės Kudabienės profesiją. „Gimimo metu Merkurijaus planeta, kuri valdo mūsų protinius sugebėjimus, buvo horoskopo skyriuje, kuris atsakingas už darbą ir profesinius reikalus.

Ši savaitė nepasigailės 3 Zodiako ženklų: Budraitytė įspėja

Prasidedanti pilnaties savaitė prognozuojama palanki, kaip niekad. Ypač ji bus tinkama meilės ir piniginiams reikalams. Daugiau apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė. Pasak V. Budraitytės, pats metas brandintus planus paversti realybe. Anot jos, žmonės turės daugiau valios ir užsispyrimo. „Visus planus, kuriuos kūrėte, reikia daryti. Tokiais periodais mes kuriame, darome, siekiame kažko, džiaugiamės gyvenimu bei save lepiname.

Gamtos ženklų ekspertė Kristina jau žino, kokie orai laukia: pasakė visiems

Likus vos porai pavasarinių savaičių, dažnam rūpi sužinoti kokie orai lauks vasarą. Dėl to gamtos žinovė Kristina atskleidė, kokios bus paskutinės pavasario savaitės ir papasakojo, kokiais orais pasitiks vasara. Kristina tikino, kad pati gamta parodė ženklus, iš kurių galima suprasti, kokie orai lauks. Pavasaris šiluma nelepins Gamtos žinovė atskleidė, kad pavasaris buvo itin permainingas, tad ir paskutinės jo savaitės nebus išskirtinės.

Vienam Zodiako ženklui – jausmų kupina diena: žada žavią pažintį

Galite būti suirzę, ypač jei savaitgalį turėjote daug darbų ir negalėjote kokybiškai pailsėti. Šiandieną reikėtų neskubėti, antraip galimos klaidos. Plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų.  Avinas Regis, vis labiau svajojate būti mylimi, populiarūs ir pan. Tokiu atveju stenkitės geriau suprasti save ir kitus žmones, būti objektyvūs, tolerantiški kitokiai nuomonei. Jautis Regis, stengsitės atsakingai vykdyti profesines ir kitokias pareigas.
Zodiakas 2024-05-20

Naglis Šulija įspėja 2 Zodiako ženklus: ateinančią savaitę saugokitės

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Savaitės pradžioje Saulė Venera ir Jupiteris bus Jaučio ženkle, gyvenimas bus aiškus ir įprastas. Jei dar pridėsime Jaučio ženkle esantį Merkurijų, gausis labai aiškus ir stiprus akcentas į tai, kas apčiuopiama, materialu, ekonomiškai racionalu, finansiškai efektinga, į tai, ką galima turėti.

Raskite nuotraukoje pasislėpusį vabzdį: pavyks akyliausiems

Turite mažiau nei septynias sekundes, kad surastumėte, kur gėlių lauke pasislėpęs šliaužiojantis roplys. Jeigu jums pavyks jį surasti – turite puikią regą. Taigi, rekomenduojame išlikti ramiais ir atidžiai apžiūrėti spalvingą optinę iliuziją. Pasidalijo galvosūkiu Kažkur tarp rudų augalų su ryškiai rausvais verbenų žiedais yra gerai pasislėpęs vabzdys. Norint jį surasti laiku, reikia būti labai atidiems detalėms.
Horoskopai 2024-05-19

Įspėja 1 Zodiako ženklą: laukia neregėta sėkmė

Gegužės 19-oji – Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena, Tarptautinė mirusiųjų nuo AIDS atminimo diena ir Sekminės. Gegužės devynioliktoji, sekmadienis – 139-oji metų diena (paskutinė 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 225 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia Celerina, Celerinas, Celesta, Celestinas, Celė, Dangė, Dangius, Gilvina, Gilvinas, Jovaišas, Jovaidas, Jovarda, Jovardas. Astrologinė prognozė AVINAS.
Zodiakas 2024-05-19
Į viršų