Zodiako ženklai

 

Zodiakas – tai astrologinė sistema, susidedanti iš dvylikos unikalių ženklų, kurių kiekvienas atspindi skirtingas asmenybės savybes ir gyvenimo patirtis. Šiame zodiako ženklų puslapyje pateikiami išsamūs kiekvieno ženklo aprašymai, apimantys charakterio ypatybes, santykius ir karjeros tendencijas. 

 

Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: kepenys – jūsų silpniausia vieta

Daugelis žino, kad liaudies išmintis byloja: „Sveikame kūne – sveika siela“. Ši patarlė ne iš piršto laužta, nes išties sveikai ir tinkamai maitinantis galima pasiekti puikių rezultatų. Dėl to šįkart astrologė Vaiva Budraitytė pasidalijo, kaip turėtų maitintis Šauliai, kad juos lydėtų puiki savijauta ir sėkmė.  Astrologė atskleidė, kurie maisto produktai šiam ženklui tinkami, o kokių reikėtų privengti siekiant gerai jaustis.

Vienam Zodiakui – gera žinia finansų srityje: piniginė papilnės

Šianieną vertėtų pasidžiaugti net smulkiais dalykais. Nors atrodys, kad nėra jėgų, tačiau nesustokite, jei pradėjote svarbų darbą. Pateikiame visą astrologinę prognozę birželio 18-ajai, antradieniui. AVINAS Palanku apdairiai tvarkyti mokesčių, draudimo reikalus, tartis dėl kredito, investicijų. Pats metas priminti apie skolos grąžinimą senam pažįstamam. Psichologinės problemos turbūt nebeatrodys tokios neišsprendžiamos.

Milda Metlovaitė prabilo apie seksualumą: nesuprantu, kodėl apie tai žmonės kalba pašnibždomis

Charizmatiškoji stilistė Milda Metlovaitė stojo į akistatą su žvaigždėmis. Susigaudyti jų gausybėje padėjo astrologas Naglis Šulija, kuris TV3 Plus laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ vedė Mildą pažinimo keliu. Milda Metlovaitė ne tik padeda suprasti ir atrasti stilių kitiems, bet ir pati visada rengiasi įdomai.

Naglis Šulija bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: ateina finansinė sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Ketvirtadienį, labai vėlai vakare, Saulė kirs Vasaros saulėgrįžos tašką ir pereis iš Dvynių į Vėžio Zodiako ženklą. Tai reiškia, kad tikrosios Joninės, jos gi Rasos, bus naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Po to kokią savaitę danguje nieko nevyks, tačiau vėliau dienos pradės trumpėti, o naktys – ilgėti.
Avinas 2024-06-17

Vienam Zodiakui – įspėjimas dėl meilės reikalų: užplūs pavydas

Nors šiandien norėsis ramybės ir poilsio, visgi diena laukia ne iš lenvųjų. Teks tvarkyti ne ypač malonius reikalus, kuriems reikės ir atidumo, ir laiko. Daugiau apie viską – astrologinėje prognozėje birželio 17-ajai, pirmadieniui, AVINAS Tikriausiai neišvengsite įtampos ir keblumų, jeigu tvarkote finansinius, buhalterinius dokumentus, ruošiate ataskaitas, rūpinatės skolomis, mokesčiais. Gali išlįsti į paviršių tai, ko paslapčia baiminotės.

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: 3 ženklų laukia sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Ketvirtadienį, labai vėlai vakare, Saulė kirs Vasaros saulėgrįžos tašką ir pereis iš Dvynių į Vėžio Zodiako ženklą. Tai reiškia, kad tikrosios Joninės, jos gi Rasos, bus naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Po to kokią savaitę danguje nieko nevyks, tačiau vėliau dienos pradės trumpėti, o naktys – ilgėti.

Astrologai įspėja atsargiai elgtis su pinigais: „Pasisaugokite“

Sekmadienį astrologai perspėja ypač tausoti du dalykus – emocijas ir pinigus. Vieni Zodiako ženklai turėtų būti itin budrūs, kad neprarastų didelių sumų, o kitiems reikėtų galvoti, ką ir kaip kalba, kad išvengtų konfliktų su kitais žmonėmis. Astrologinė prognozė birželio 16-ajai, sekmadieniui: Avinas Bus nelengva įtikinti gyvenimo partnerį prisidėti prie jūsų sumanymų ir nesielgti grubiai su išankstine priešiška nuostata.
Zodiakas 2024-06-16

Šis priešpilnis smogs 3 Zodiako ženklams: Budraitytė įspėja

Astrologė Vaiva Budraitytė pasakojo, kad šią savaitę mėnulio jaunatį pakeitė priešpilnis. Dėl to svarbu atkreipti dėmesį į savo emocijas ir jausmus, nes šie bus suintensyvėję. Moteris taip pat pridėjo, kad keli Zodiako ženklai ateinančią savaitę atsikvėps po sudėtingo periodo. Pasak jos, tai metas, kuomet jie galės pradėti aktyviau veikti. Laukia pojūčių hiperbolizavimas Ši savaitė atneš šiek tiek daugiau chaoso į emocinį gyvenimą.

Puiki diena šiems Zodiako ženklams: pataria nedaryti tik vieno

Šeštadienį žvaigždės ne vienam Zodiako ženklui pažers malonių akimirkų, tik reikia neįsivelti į bereikalingus konfliktus. Kai kuriems šią dieną ypač gerai eisis mokslai, dar kitiems gali tekti paploninti piniginę vasariškiems pirkiniams. Birželio 15 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų. Horoskopai AVINAS. Jeigu ką tik neprisidarėte problemų, tai ši diena turėtų būti palanki įvairioms veikloms, konkursams, pramogoms, susitikimams.
Avinas 2024-06-15

Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: atsisakę šio produkto jausitės žymiai geriau

Daugelis žino, kad tinkama mityba gali atnešti ne tik gerą savijautą, bet ir puikius sveikatos rodiklius. Dėl to astrologė Vaiva Budraitytė pasidalijo, ką valgyti Skorpiono ženklo atstovams, kad galėtų pasigirti sveiku kūnu ir siela.  Moteris pasidalijo savo išmintimi ir maisto produktais, kurie tinkami Skorpionams. Pasakė, ką valgyti Savo „Facebook“ puslapyje V. Budraitytė nurodė, koks maistas tinkamas Skorpionams.

Vienam Zodiakui – griežtas įspėjimas: saugokitės

Astrologai sako, kad šiandieną palankus metas imtis tvarkos namuose. Nors atrodys, kad dirbti nėra jėgų, nepalanku likusius darbus pasilikti ktiai savaitei.    AVINAS Domėsitės dieta, mityba, higienos, medicinos, komforto priemonėmis. Galbūt tvarkysite savo aplinką, darysite ūkinius pakeitimus. Labiau paisykite intuicijos balso. Saugokitės, vagių, nesukčiaukite. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. JAUTIS Galite sulaukti svarbių žinių.

Budraitytė bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: ragina nevalgyti mėsos

Astrologė Vaiva Budraitytė pasidalijo patarimais, ką turėtų valgyti Svarstyklių Zodiako ženklo atstovai, kad jaustųsi puikiai ir kokių produktų vengti. Socialiniuose tinkluose įrašu pasidalijusi V. Budraitytė pabrėžė, kad šio ženklo atstovai yra pakankamai subalansuoti ir nors kartais pasiskundžiate, kad sunku apsispręsti, tai vyksta tik todėl, kad turite išskirtinį atsakomybės jausmą ir lygiai taip pat pareigingai žiūrite į savo sveikatą.
Svarstyklės 2024-06-13

Vienam Zodiakui – astrologų žinia: meilės reikaluose laukia permainų vėjai

Šiandieną laukia nelengva diena – teks sukąsti dantis ir tikėtis geriausio. Nors būsite atsargūs, visgi nereikėtų bijoti imtis naujų užduočių.  AVINAS Gali kilti minčių apie darbo keitimą, sveikatos atstatymą. Pravartu elgtis ir dirbti taip, kad netektų gailėtis pernelyg uždelsus ar neįvertinus savo galimybių. JAUTIS Regis, diena padovanos spalvingų emocijų. Gali būti ir romantikos, ir dramų. Turbūt neliksite patenkinti vienu susitikimu arba rūpesčių pridarys vaikai, gerbėjai.

Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: dažniau suvalgykite kažką kartaus

Astrologė Vaiva Budraitytė pasidalijo patarimais, ką turėtų valgyti Mergelės Zodiako ženklo atstovai, kad jaustųsi puikiai. Socialiniuose tinkluose įrašu pasidalijusi V. Budraitytė pabrėžė, kad šio ženklo atstovams mityba yra labai svarbi, norint gyventi sveikai ir laimingai.

Vienam Zodiako ženklui – įspėjimas: teks būti ypač atsargiais

Elkitės atsargiai ir neskubėkite. Nors norėsis pasidaryti daug darbų, visgi šiandieną geriau ilsėtis. Astrologinė prognozė birželio 12-ajai, trečiadieniui. AVINAS Tikriausiai nerimausite dėl darbo, sveikatos, išvaizdos defekto ar kt. Galbūt peržiūrėjimo pareikalaus studijų ar kelionių klausimai. Ne itin palanki diena atsiskaitymams, susijusiems su informacija, buhalterija. JAUTIS Darbai, reikalai seksis neblogai, ypač jei nebandysite piktnaudžiauti savo padėtimi.
Avinas 2024-06-12

Budraitytė bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: venkite alkoholio

Astrologė Vaiva Budraitytė pasidalijo patarimais, ką turėtų valgyti Liūto Zodiako ženklo atstovai, kad jaustųsi puikiai ir kokių produktų vengti. Ji įspėja – Liūtams reikėtų vengti svaiginimosi alkoholiu ir kitais svaigalais, nes tai gali turėti liūdnas pasekmes. Socialiniuose tinkluose įrašu pasidalijusi V. Budraitytė pabrėžė, kad šio ženklo atstovams svarbu būti sotiems, todėl nė nesidairykite į dietas ir savęs ribojimus.

Astrologai rėžia be gailesčio: laukia bloga diena Zodiako ženklams

Niūri diena 12 Zodiako ženklų. Astrologai įspėja apie galimas traumas, praradimus, konfliktų ir stichijų grėsmę.  Pateikiame astrologinę prognozę birželio 11-ajai, antradieniui: AVINAS Šiandien būsite linkę nerūpestingai išlaidauti, vilioti patinkančius asmenis, leistis į avantiūras. Iš tikrųjų galite patirti kažką intriguojamo. Deja, gresia ir nuostoliai, žala. Saugokite vaikus. JAUTIS Diena gali būti rami, šeimyniška, tačiau vakare koją kiš netaktas, neatsargumas.

Naglis Šulija įspėja 1 Zodiako ženklą: ateina finansinė sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Saulė kartu su Venera ir Merkurijum dabar keliauja Dvynių Zodiako ženklu.

Įspėja vieną Zodiako ženklą: būkite atsargūs

Šiandien nereikėtų visko palikti paskutinei akimirkai. Nors atrodys, kad galima daug nueiti, nepervertinkite savo galimybių. Plačiau – astrologinėje prognozėje birželio 10-ajai, pirmadieniui. AVINAS Giminaitis, draugas žmogus gali kreiptis dėl talkos ar tarpininkavimo, arba šios pagalbos iš jo prireiks jums. Gali išaiškėti draugų ir meilės partnerių nuotykiai arba neplanuotų rūpesčių sukels kiti šeimos nariai, vaikai.
Avinas 2024-06-10

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: 1 ženklą aplankys neįtikėtina sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Saulė kartu su Venera ir Merkurijum dabar keliauja Dvynių Zodiako ženklu.
Avinas 2024-06-09
Į viršų