Futbolo naujienos

Visas futbolo naujienas sekite portale tv3.lt.  Įdomiausios ir svarbiausios naujienos iš viso pasaulio apie populiariausią žaidimą planetoje, kurio ištakos siekia net 1863 metus.

Žiūrėkite futbolą per Go3 – UEFA Čempionų lygos, Europos lygos ir kitų prestižinių varžybų transliacijos tiesiogiai.

Toni Kroosas apie karjeros pabaigą: „Niekas „Real“ gretose nebuvo patenkinti“

Praėjusio sezono pabaigoje Toni Krooso sprendimas baigti futbolininko karjerą nustebino daugelį. 34-erių saugas buvo aukščiausiame savo žaidimo lygyje ir labai svarbus Madrido „Real“ žaidėjas, kai klubas laimėjo Ispanijos „La Liga“ ir UEFA Čempionų lygą. Vasarą jis po trumpos pertraukos nuo tarptautinių varžybų sugrįžo į Vokietijos rinktinę ir dalyvavo Europos čempionate. Jo paskutinės rungtynės įvyko liepos 5-ą dieną, kai EURO 2024 ketvirtfinalyje po pratęsimo 1:2 buvo pralaimėta Ispanijai.
Futbolas Prieš 3 val.

„Ekspertų ložė“: nevėluojantys pavedimai, besiputojanti Anglija ir kirčiai Kloppui

TV3 pristato dar vieną laidą „Ekspertų ložė“, kurioje vedėjai Rytis Vyšniauskas, Mantas Krasnickas ir Ervinas Kvitkauskas apžvelgė karščiausius savaitgalio futbolo akcentus. Laidos pradžioje vyručiai aptarė Rytį pasiekiančias įplaukas iš Belgrado ir Vašingtono, vėliau kiek surimtėję laidos vedėjai diskutavo apie Anglijos sprendimą prie rinktinės vairo pastatyti vokietį Thomą Tuchelį.
Futbolas Prieš 4 val.

Titulą į Vilnių sugrąžinęs Čeburinas: „Šiandien švenčiame kaip tikri čempionai“

Po čempionų titulą nulėmusių rungtynių Alytaus stadione į orą pirmasis kilo vienas pagrindinių „Žalgirio“ sėkmės kalvių – treneris Vladimiras Čeburinas. Strategas po iškovoto dar vieno čempiono titulo dėkojo savo žaidėjams ir teigė, jog šį sezoną užduočių dar netrūksta. „Pirmiausia noriu pasveikinti mūsų aistruolius. Sveikinu tuos, kurie myli Žalgirį. Ačiū jiems labai už palaikymą. Ačiū Vilniaus miestui, savivaldybei. Už tą palaikymą. Dėkojame aistruoliams už tai, kad jie yra tokie.
Futbolas 2024-10-21

„Tottenham“ klubo rungtynėse Europos lygoje – Lietuvos teisėjų brigada

Svarbaus paskyrimo UEFA Europos lygoje šią savaitę sulaukė Lietuvos teisėjų brigada. Ketvirtadienį bus žaidžiamos UEFA Europos lygos rungtynės, o vienose iš jų dirbs Lietuvos teisėjų brigada – Manfredas Lukjančukas, Mangirdas Mirauskas, Vytenis Kazlauskas ir Mindaugas Jackus dirbs Londone, kur susitiks „Tottenham Hotspur“ ir Alkmaro AZ ekipa iš Nyderlandų, skelbia LFF.lt. Panaši brigada šį mėnesį teisėjavo ir UEFA tautų lygos rungtynėse tarp Norvegijos ir Slovėnijos rinktinių.

Gvido Gineičio klubas Italijoje pralaimėjo po įvarčio į savo vartus

Italijos „Serie A“ lygoje sekmadienį saugas Gvidas Gineitis į aikštę žengė 75 minutę, bet vos lietuviui pasirodžius aikštėje, „Torino“ ekipa įsimušė į savo vartus ir galiausiai 2:3 pralaimėjo „Cagliari“ klubui. Slovėnijos lygoje krašto gynėjas Pijus Širvys žaidė visą mačą bei padėjo „Maribor“ klubui svečiuose 1:0 įveikti „Bravo“ klubą. Po šios pergalės „Maribor“ su 24 taškais sugrįžo į antrą lygos vietą.

„Bayer“ puolėjas pateko į avariją Vokietijos greitkelyje: dėkojo Viešpačiui

Lėverkuzeno „Bayer“ puolėjas Victoras Boniface‘as šeštadienį po Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynių pateko į avariją, kurios metu futbolininkui dvejose vietose buvo sužeista ranka.  Po mačo su Frankfurto „Eintracht“ į oro uostą kaip keleivis su prabangiu „Mercedes“ automobiliu vykusio nigeriečio automobilis trenkėsi į sunkvežimį, o išplatintame vaizdo įraše matyti, kad automobilis buvo stipriai sulamdytas.

„Premier“ lygos centrinėje turo akistatoje „Liverpool“ susigrąžino lyderių poziciją

Anglijos „Premier“ lygos pirmenybėse sužaistos dar vienerios 8-ojo turo rungtynės. „Liverpool“ klubas namuose 2:1 (1:0) palaužė Londono „Chelsea“. Tai buvo jau septintoji Arne Sloto auklėtinių pergalė per pirmuosius 8 susitikimus. Pirmajame kėlinyje tiek vienos, tiek ir kitos komandos žaidėjai ne kartą teisėjo reikalavo vienuolikos metrų baudinio.
Futbolas 2024-10-20

Įvarčių fiestą surengęs „Žalgiris“ po metų pertraukos susigrąžino A lygos čempionų titulą

„TOPsport A lygoje“ sekmadienį paaiškėjo naujieji šalies čempionai. Titulą po metų pertraukos susigrąžino Vilniaus „Žalgiris“, kuris svečiuose net 5:0 (2:0) sutriuškino Alytaus „Dainavos“ ekipą. Žalgiriečiai dabar „Hegelmann“ klubą lenkia 13 taškų, o iki čempionato pabaigos liko keturi turai. Pirmą įvartį naujieji čempionai pelnė 22 minutę, kai kontratakos metu Liviu Antalio surado Paulių Golubicką ir šis pasinaudojo savo šanso.

Laimėję „Šiauliai“ atitrūko nuo pavojingos zonos

„TOPsport A lygos“ 33-iajame ture labai svarbiu laimėjimu džiaugėsi FA „Šiauliai“. Saulės miesto atstovai po dviejų greitų įvarčių įrodė savo pranašumą prieš iki tol šešeriose rungtynėse iš eilės nepralaimėjusią Marijampolės „Sūduvą“ – 2:1 (2:0). Šeimininkai pasižymėjo jau pirmosios atakos metu, kai po Manto Kuklio perdavimo įvartį galva pelnė Rolandas Baravykas.

Anglijos čempionai paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė dramatišką pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje paskutinėmis rungtynių akimirkomis pergalę išplėšė „Manchester City“ komanda. Dramatiškose rungtynėse „Man City“ dėka įvarčio paskutinėmis pridėto laiko akimirkomis 2:1 palaužė „Wolves“ ekipą. Jau septintąją rungtynių minutę šeimininkai įsiveržė į priekį. Nelsonas Samedo atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur skersuotas kamuolys pasiekė Jorgenas Strandą Larseną ir šis išvedė „Wolves“ į priekį.

Lionelis Messi surengė įspūdingą pasirodymą, o Majamio „Inter“ užfiksavo MLS rekordą

Majamio „Inter“ komanda baigė istorinį pasirodą MLS pirmenybėse. Paskutinėse lygos rungtynėse komandos žvaigždės Lionelio Messi į priekį vedina „Inter“ 6:2 sutriuškino „New England Revolution“ atstovus. Šiose rungtynėse L. Messi pelnė tris savo komandos įvarčius, o Luisas Suarezas pridėjo dublį. Pergalė leido „Inter“ MLS reguliarųjį sezoną baigti su 74 taškais. Tai naujasis lygos rekordas. Sezoną L. Suarezas ir L. Messi baigė abu pelnę po 20 įvarčių.

PSG iškovojo triuškinamą pergalę, Italijoje „Juventus“ irgi įsirašė tris taškus

Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Strasbourg“ futbolininkus. Senny Mayulu rungtynių pradžioje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Abi komandos per likusį pirmojo kėlinio laiką susikūrė progų, tačiau daugiau žiūrovai įvarčių neišvydo.

Ispanijoje „Real“ klubas išvargo pergalę prieš varžovus

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus.  Kylianas Mbappe sužaidus 20 minučių puikiu smūgiu išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0. Borja Iglesias pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis liko neįskaitytas. Per likusį pirmojo kėlinio laiką žiūrovai daugiau įvarčių neišvydo.

Puolėjo šou atvedė „Bayern“ į pergalę Vokietijos čempionate

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Stuttgart“ futbolininkus. Susitikimo pradžioje traumą patyrė Aleksandaras Pavlovičius, kuris buvo priverstas palikti aikštę, vietoje jo rungtynėse pasirodė Palhinha. „Bayern“ pirmajame kėlinyje žaidė aktyviau, kūrėsi progas, tačiau per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes pasižymėti nepavyko.
Futbolas 2024-10-19

„Arsenal“ patyrė nesėkmę „Premier“ lygoje, „Man Utd“ įsirašė tris taškus

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0:2 nusileido „Bournemouth“ futbolininkams. Williamas Saliba sužaidus pusvalandį buvo nubaustas raudona kortele ir „Arsenal“ futbolininkai liko žaisti dešimtyje. Netrukus puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Mikelis Merino, kurio smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė. Per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes nei vienai iš komandų pelnyti įvarčio taip ir nepavyko.

Valdo Dambrausko ekipa netikėtai pralaimėjo lygos autsaideriams

Valdo Dambrausko treniruojamas Nikosijos „Omonia“ klubas po rinktinių pertraukos patyrė netikėtą pralaimėjimą. Lietuvio auklėtiniai namuose 0:1 nusileido prieš kai keturis pralaimėjimus iš eilės patyrusiam „Paralimni“ klubui. Nors „Omonia“ pagal visus statistinius rodiklius pirmavo ir turėjo daugiau progų, bet varžovams užteko vos vieno smūgio į vartų plotą, kuris ir virto pergalingu įvarčiu. Jį „Paralimni“ ekipa pelnė 29 minutę.

„Kauno Žalgiris“ ir „Banga“ pasidalino po tašką

Dariaus ir Girėno stadione neseniai „FPRO LFF taurės“ turnyro trofėjų kėlę Gargždų „Bangos“ futbolininkai iškovojo dar vieną tašką dvikovoje su „Kauno Žalgiriu“. Komandos trečią kartą šiame „TOPsport A lygos“ sezone sužaidė lygiosiomis rezultatu 1:1 (1:1). Aikštės šeimininkai jau nuo pat susitikimo pradžios buvo aktyvūs, o tai atsipirko 6-ąją minutę – po puikaus Aldayro Hernandezo perdavimo tiksliu smūgiu pasižymėjo Oyinlola Kayode.

Pergalę iškovojusi „TransINVEST“ pasigerino padėtį kovoje dėl išlikimo

„TOPsport A lygos“ 33-iojo turo rungtynes gera nata pradėjęs Vilniaus rajono „TransINVEST“ rezultatyviame mače pranoko Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą. Pergalė rezultatu 3:2 (2:0) Mariaus Stankevičiaus auklėtiniams leido pasigerinti situaciją turnyro lentelėje. Namų ekipa rungtynes pradėjo aštriai – perdavimo iš Artemo Radčenkos sulaukęs Henrique Devensas tikslo nepasiekė.

Po šalto dušo atsigavę „Tottenham“ futbolininkai pasiekė pergalę Londono derbyje

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 4:1 sutriuškino „West Ham United“ futbolininkus. Abi komandos pradėjo aktyviai rungtynes puolime. Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kai Mohammedas Kudusas 18-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė „West Ham“ į priekį 1:0. „Tottenham“ po praleisto įvarčio didino spaudimą ir tai davė vaisių.

Lietuvos moterų futbolo rinktinė Rygoje varžysis dėl Baltijos taurės

Kitą savaitę Latvijos sostinėje Rygoje vyks moterų Baltijos taurės turnyras, kuriame dėl trofėjaus žais keturios komandos. Rygoje varžysis Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Farerų Salų komandos. Ketvirtadienį vyks pusfinalio rungtynės, sekmadienį – rungtynės dėl trečios vietos ir finalas. Burtai Lietuvos moterų rinktinei pusfinalyje nulėmė akistatą su Estijos rinktine. Rungtynės ketvirtadienį nuo 13 valandos bus žaidžiamos Janio Skriedelio stadione Rygoje.

Dramatišką dvikovos pabaigą išgyvenęs „Panevėžys“ iškovojo pergalę namuose

33-iasis „TOPsport A lygos“ turas startavo Panevėžyje, kur akis į akį stojo tiesioginiai konkurentai. Rungtynėse buvo pelnytas vienas įvartis, o kaip vėliau paaiškėjo, to pakako, kad „Panevėžys“ pasiektų pergalę prieš Telšių „Džiugą“ – akistata baigėsi rezultatu 1:0 (1:0). 13-ąją minutę Aminas Bechaibas baudos aikštelėje išprovokavo Ibrahimo Cisse pražangą, pats prie 11 metrų atžymos stojęs futbolininkas savojo šanso neišnaudojo – kamuolys skriejo į vartų konstrukciją.
Futbolas 2024-10-18

Moterų salės futbolo rinktinė pasirodymą pasaulio čempionato atrankos turnyre užbaigė pralaimėjimu

Šiandien Serbijoje savo trečiąsias rungtynes sužaidė Lietuvos moterų salės futbolo rinktinė. Paskutinę atrankos turnyro dieną mūsiškės pademonstravo atkaklų žaidimą ir pelnė įvartį į kroačių vartus, tačiau varžovės įrodė savo pranašumą rezultatu 3:1. Jau antrąją susitikimo minutę komandos apsikeitė po įvartį – į Bugos Slavicos taiklų smūgį lietuvės žaibiškai atsakė savuoju. Paulina Potapova tapo šio Lietuvos rinktinės įvarčio autore.

Į tv3.lt publikaciją reagavęs „Riterių“ savininkas kirto ir FIFA, ir Vilniaus savivaldybei

Vilniaus „Riterių“ klubo vadovas Janas Nevoina neneigia, kad žaidėjai priversti gyventi be atlyginimų, tačiau dėl susidariusios situacijos kaltina FIFA bei tikina netrukus gausiantis paskolą iš banko.  Portalas tv3.lt penktadienį paskelbė publikaciją apie sunkią finansinę „Riterių“ klubo situaciją – žaidėjai, pasak šaltinių, jau keletą mėnesių gyvena be atlyginimų, o treneriai – dar ilgiau. Visą straipsnį skaitykite ČIA. „Taip, tiesa.

Lygos lyderių skaudi realybė: nemokami atlyginimai, žaidėjai gali palikti komandą

Vilniaus „Riteriai“ praėjusius metus baigė skaudžiu pasitraukimu į antrą Lietuvos futbolo divizioną, tačiau šiemet sėkmingai iriasi kelią link sugrįžimo. Tiesa, portalą tv3.lt pasiekė informacija, jog klube smarkiai vėluoja atlyginimai, o žaidėjai, panorėję, net galėtų trenkti durimis ir neužbaigti sezono.

Turo anonsas: sekmadienį gali paaiškėti čempionas

Nuo penktadienio iki sekmadienio „TOPsport A lygoje“ bus sužaisti penki 33-iojo turo mačai. „Panevėžys“ – Telšių „Džiugas“. Spalio 18 dieną, 19 val. Panevėžys, „Aukštaitijos“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:0, 3:3. Penktadienį „Aukštaitijos“ stadione įvyks svarbi tiesioginių konkurentų akistata. Titulą praradę čempionai po labai ilgos pertraukos atsispyrė nuo dviejų paskutinių vietų bei šiuo metu su 33 taškais rikiuojasi septinti.

Reinholdas Breu įvertino U19 rinktinės pasirodymus prieš Sakartvelą: „Komanda yra neblogai subalansuota“

Lietuvos vaikinų U19 rinktinė praėjusios savaitės pabaigoje ir šios pradžioje sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su Sakartvelo bendraamžiais. Abu susitikimai vyko Druskininkuose. Pirmasis jų baigėsi lygiosiomis 0:0, antrame lietuviai patyrė nesėkmę rezultatu 0:2. Primename, kad ši stovykla ir kontrolinės rungtynės buvo pasiruošimo UEFA Europos čempionato atrankos turnyrui dalis. Lapkričio 13–19 dienomis lietuviai varžysis su Anglijos, Belgijos ir Bulgarijos bendraamžių rinktinėmis.
Futbolas 2024-10-17

Nepatenkintas legendinis anglų žaidėjas sukritikavo sprendimą paskirti Tuchelį rinktinės treneriu

Legendinis futbolininkas Garry Neville‘as sukritikavo Anglijos federacijos sprendimą naujuoju rinktinės vyriausiuoju treneriu paskirti Thomasą Tuchelį. „Manau, kad mes kenkiame sau. Tikiu, kad yra puikių anglų kandidatų, kurie galėjo būti pasamdyti. Kalbant apie trenerius esame susikaustę. Anglų trenerių reputacija yra viena prasčiausių Europoje. Mes neturime aiškios tapatybės ir nesukūrėme mums būdingo stiliaus.

Su LFF sprendimu nesutinkantys ištikimiausi „Žalgirio“ sirgaliai boikotuos rungtynes Alytuje

Vilniaus „Žalgiris“ sekmadienį sužais rungtynes Alytuje, kur gali užsitikrinti A lygos titulą, bet jose sostinės klubo nepalaikys ištikimiausi komandos sirgaliai. Jie nusprendė boikotuoti rungynes dėl LFF sprendimo. Priminsime, kad prieš beveik mėnesį Alytuje kilo skandalas, kai mače tarp „Dainavos“ ir  „Sūduvos“ vienas iš šeimininkų sirgalių užpuolė teisėją.

Armandas Kučys neslėpė apmaudo po patirtos nesėkmės: „Toks futbolas“

Lietuvos rinktinės futbolininkai neslėpė apmaudo po antradienį rumunams pralaimėtų rungtynių UEFA tautų lygos turnyre. Lietuviai namuose 1:2 pralaimėjo Rumunijos rinktinei ir patyrė ketvirtą nesėkmę. Vienintelį įvartį lietuviams pelnęs Armandas Kučys neslėpė apmaudo po tokios rungtynių baigties. „Malonu įmušti namuose, prie savo žiūrovų. Gaila tik, kad taškų nėra. Su tokiais varžovais žaisti kaip lygūs su lygiais, bet nepelnyti taškų… Apmaudu, bet toks futbolas“, – kalbėjo žaidėjas.
Futbolas 2024-10-16

Thomas Tuchelis oficialiai tapo Anglijos rinktinės vyriausiuoju treneriu

Nuo 2025 m. sausio 1 d. Anglijos vyrų futbolo rinktinės treneriu oficialiai taps vokietis Thomas Tuchelis. 51-erių metų strategas taps tik trečiuoju ne Didžiosios Britanijos piliečiu, vadovaujančiu Anglijos rinktinei, po Sveno-Gorano Erikssono ir Fabio Capello. Po pralaimėjimo Ispanijai Europos čempionato „Euro 2024“ finale, dabar jau buvęs Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate'as atsistatydino iš vyriausiojo trenerio pareigų.

UEFA atrankos turnyrą vaikinų U21 rinktinė baigė pralaimėjimu Čekijoje

Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė antradienį užbaigė savo pasirodymą UEFA Europos čempionato atrankos turnyre. Paskutinėse atrankos grupės rungtynėse Hradec Kralovėje lietuviai 0:3 (0:0) sužaidė su Čekijos komanda. Iš viso Tomo Ražanausko auklėtiniai per aštuonerias rungtynes surinko tris taškus ir grupėje užėmė penktąją vietą. Antradienio rungtynėse žaidybinę iniciatyvą turėjo čekai, tačiau ją įvarčiais jiems pavyko paversti tik antrojo kėlinio viduryje.

Vėl žaidimu, bet ne rezultatu patenkintas Jankauskas: „Nesinori visko nupiešti juoda spalva“

Ketvirtas egzaminas UEFA Tautų lygoje, ketvirta pagirtina kova, bet ketvirtas patirtas pralaimėjimas. Edgaras Jankauskas vėlyvą antradienio vakarą atsidusęs vėl kartojo tai, ką teko kalbėti po pirmų – žaidimas yra geras, tačiau varžovų meistriškumas nulemia rezultatą. Šįkart rungtynėse su Rumunija, kurias Kaune lietuviai pralaimėjo 1:2. Prieš rungtynes šimtas Rumunijos sirgalių vieninga, tačiau ne itin garsia eisena pasiekė Dariaus ir Girėno stadiono prieigas.

Tautų lyga: Ispanija sutriuškino serbus, Portugalija su Ronaldo liko be įvarčio

Ispanijos rinktinė UEFA Tautų A lygos rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo dešimtyje žaisti likusius Serbijos futbolininkus. Aymericas Laporte jau susitikimo pradžioje smūgiu galva išvedė Ispanijos rinktinę į priekį 1:0. Ispanai ir po pelnyto įvarčio aktyviai žaidė puolime bei kūrėsi progas. Mikelio Oyarzabalio, Mikelio Merino atliktus smūgius meistriškai atrėmė vartininkas, o Martino Zubimendi smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Lietuviai įmušė pirmieji, bet vis vien UEFA Tautų lygoje toliau lieka be taškų

Lietuvos futbolo rinktinė UEFA Tautų lygos turnyre ir toliau lieka tuščiomis. Nors Edgaro Jankausko auklėtiniai pirmavo namuose akistatoje su Rumunija, bet galiausiai vis vien teko pripažinti varžovų pranašumą 1:2 (1:0). Jau mačo pradžioje lietuviai turėjo puikų šansą pasižymėti, kurį ir išnaudojo. Rungtynių teisėjas į Rumunijos vartus paskyrė 11 m baudinį dėl žaidimo ranka baudos aikštelėje.

Giedrius Arlauskis sveikino į Kauną atvykusius rumunus: „Siaubas ir purvas“

Antradienio vakarą Kauno Dariaus ir Girėno stadione Lietuvos rinktinė Tautų lygos rungtynėse susitiks su rumunais. Prieš mačą su Rumunijos žiniasklaida kalbėjęs šios šalies lygoje ilgai žaidęs vartininkas Giedrius Arlauskis pažėrė kritikos Kauno stadionui. „Apgailėtina aikštė, siaubas, purvas. Sveiki atvykę į Lietuvą“, – „PRO TV“ televizijai teigė G. Arlauskis, kuris net septynis kartus su trimis skirtingais klubais yra tapęs Rumunijos lygos čempionu.

Tuchelis derasi dėl darbo Anglijos futbolo rinktinėje

Thomasas Tuchelis yra pagrindinis kandidatas pakeisti pasitraukusį Garethą Southgate'ą Anglijos vyrų futbolo rinktinės trenerio poste, praneša šalies žiniasklaida. Anglijos futbolo federacija šiuo metu derasi su T.Tucheliu dėl galimo kontrakto, o derybos galimai baigsis sėkmingai ir T.Tuchelis gali netrukus būti oficialiai patvirtintas naujuoju treneriu. Reikia pažymėti, kad abi pusės dar nepasiekė galutinio susitarimo.
Futbolas 2024-10-15

Daugiau nei 16 valandų oro uoste palikta Nigerijos rinktinė boikotavo svarbias rungtynes

Nigerijos futbolo rinktinė atsisakė žaisti Afrikos Tautų taurės atrankos rungtynes prieš Libiją, protestuodama dėl prastų kelionės sąlygų. Šią informaciją patvirtino komandos kapitonas Williamas Troost-Ekongas ir Nigerijos Futbolo Federacija (NFF). Nigerija turėjo susitikti su Libijos rinktine Bengazio mieste, kur tikėjosi užsitikrinti vietą finaliniame turnyre, kuris kitais metais vyks Maroke.

Antrąkart rinktinėje įvarčiu pasižymėjęs Golubickas: „Svarbiausia yra komandinis rezultatas“

Paulius Golubickas grįžimą į nacionalinės rinktinės gretas pažymėjo įvarčiu, o jau šįvakar su rinktine pabandys iškovoti pirmuosius taškus UEFA tautų lygos turnyre. Lietuviai šį vakarą nuo 21.45 val. Kauno Dariaus ir Girėno stadione priims Rumunijos futbolininkus, kurie šiuo metu yra grupės lyderiai. Spaudos konferencijoje dalyvavęs P. Golubickas akcentavo, kad dvikovoje su Kosovu, kaip ir iki tol, vaizdas aikštėje nebuvo prastas, tačiau nepavyko to paversti taškais.

Kylianui Mbappe – kaltinimai išžaginimu: Švedijos prokurorai pradėjo tyrimą

Švedijos prokuratūra antradienį patvirtino, kad pradėtas tyrimas dėl išžaginimo, tačiau neįvardijo įtariamojo. Tuo metu žiniasklaida pranešė, kad po apsilankymo Stokholme pradėtas tyrimas dėl prancūzų futbolininko Kyliano Mbappe. Įtariamojo vardo prokurorai nepaminėjo. „Atsižvelgdamas į žiniasklaidos pranešimus apie įtariamą išžaginimą Stokholme, prokuroras gali patvirtinti, kad policijai pateiktas skundas dėl išžaginimo“, – nurodė institucija.

Naują lyderį atradę prancūzai net ir likę dešimtyje nugalėjo belgus

Prancūzijos futbolo rinktinė iškovojo trečiąją pergalę iš eilės UEFA Tautų lygos turnyre. Ketvirtajame ture prancūzai išvvkoje 2:1 parklupdė Belgijos atstovus. Po šios nesėkmės belgams liko tik teoriniai šansai pakilti aukščiau trečiosios pozicijos savo grupėje. Įpusėjus pirmajam kėliniui belgai turėjo puikią progą įsiveržti į priekį. Visgi, Youri Tielemanso nuo 11 metrų žymos smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.
Futbolas 2024-10-14

Prieš rumunišką iššūkį – Jankausko verdiktas: „Ši komanda yra geriausia grupėje“

Lietuvos rinktinė antradienį pratęs savo pasirodymą UEFA tautų lygos turnyre. Kauno Dariaus ir Girėno stadione nuo 21.45 val. lietuviai rungsis su Rumunijos futbolininkais. Prieš rungtynes oficialioje spaudos konferencijoje dalyvavo rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas, kuris pasidalino mintimis apie praėjusią dvikovą su Kosovu bei laukiančią antradienio dvikovą. „Po pralaimėtų rungtynių gauni daugiausiai išvadų ir pamokų.

Guardiola pakomentavo gandus, susijusius su Anglijos rinktine

„Manchester City“ vyriausiasis treneris Pepas Guardiola pakomentavo sklandančius gandus apie darbą Anglijos rinktinėje. „Ne, šie gandai nėra tiesa. Jei būčiau kažką nusprendęs, pasakyčiau. Galiu daryti bet ką“, − kalbėjo strategas. P.Guardiolos šiuo metu pasirašytas kontraktas su „Man City“ klubu galioja iki 2025-ųjų metų vasaros. Visgi vis dar nebuvo pasiektas susitarimas dėl sutarties pratęsimo.

Anglijos rinktinė Tautų lygoje iškovojo įtikinamą pergalę, latviai sužaidė lygiosiomis

Anglijos rinktinė sekmadienį įvykusiose UEFA Tautų B lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo Suomijos futbolininkus. Jackas Grealishas pasiuntė kamuolį pirmuoju lietimu į dešinįjį vartų kampą ir išvedė Anglijos rinktinę į priekį 1:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje puikia proga išlyginti rezultatą nepasinaudojo Fredrikas Jensenas, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.
Futbolas 2024-10-13

Cristiano Ronaldo sustabdė apsaugą: leido į aikštę įbėgusiam jaunuoliui pasidaryti asmenukę

Cristiano Ronaldo paprašė apsaugos darbuotojų nesikišti, kai sirgalius, siekdamas pasidaryti asmenukę, įsiveržė į aikštę per Portugalijos UEFA Tautų lygos rungtynes su Lenkija. Pats C.Ronaldo įmušė įvartį, o Portugalija šventė pergalę rezultatu 3:1. C.Ronaldo pasižymėjo praėjus 11 minučių po Bernardo Silvos pelnyto pirmojo įvarčio, kuris išvedė Portugaliją į priekį.

Prabilo staiga mirusio futbolininko sužadėtinė: „Tu buvai mano pasaulis“

Futbolininkas, Graikijos nacionalinės komandos narys George‘as Baldockas neseniai buvo rastas nuskendęs baseine savo namuose Atėnuose. Buvęs „Sheffield United“ gynėjas paliko sūnų Brody ir sužadėtinę Annabel Dignam. Futbolininko artimieji išliejo skausmą Socialiniame tinkle ji prabilo vos po kelių valandų, kai buvo patvirtina sportininko mirtis. „George'as, mano gyvenimo meilė, mano sielos draugas. Tobulas tėvas mūsų gražiam berniukui.

Po galimo Kyliano Mbappe apsilankymo naktiniame klube – palaikanti komandos draugų žinutė

Wesley Fofana užstojo Prancūzijos rinktinės kapitoną Kylianą Mbappe po to, kai žiniasklaidoje pasirodė gandai apie tai, jog „Real“ puolėjas lankėsi naktiniame klube Švedijoje, kai nacionalinė komanda UEFA Tautų lygoje iškovojo pergalę prieš Izraelį. K.Mbappe kiek anksčiau taip pat buvo sukritikuotas dėl to, jog praleido Prancūzijos rinktinės rungtynes.

Įvarčio autorius Lietuvos rinktinėje: „Kiekvienose rungtynėse kovojame dėl taškų“

Lietuvos futbolininkai po šeštadienio rungtynių su Kosovu akcentavo sunkią rungtynių pradžią, tačiau teigė, kad vėliau pavyko įsižaisti ir demonstruoti neblogą žaidimą. Nors lietuviai pralaimėjo dvikovą 1:2, Kipras Kažukolovas akcentavo, jog galima įžvelgti ir gerų akimirkų. „Pirmos 15-20 minučių buvo sunkus iššūkis, bet po to persilaužėme, pradėjome žaisti taip, kaip galime.

Tautų lygoje – Portugalijos pergalė prieš Lenkiją ir minimali Ispanijos sėkmė

Ispanijos futbolo rinktinė iškovojo antrąją pergalę UEFA Tautų lygos A divizione. Šeštadienį ispanai namuose 1:0 palaužė Danijos futbolininkus. Pralaužti varžovų gynybą Ispanijos rinktinei lengva nebuvo. Vienintelį rungtynių įvartį jie pelnė 79-ąją minutę, kai danų vartininkui nepavyko sulaikyti iš toli paleisto Martino Zubimendi smūgio. Po šios pergalės Ispanijos rinktinė su 7 taškais pakilo į pirmąją savo grupės poziciją. Danams tai buvo pirmasis pralaimėjimas po dviejų iš eilės pergalių.

Kosovo meistriškumui nusilenkęs Jankauskas žvelgė pozityviai: „Žaidimas buvo geras“

Vėl tenkinantis vaizdas aikštėje, bet ir vėl nulis taškų taupyklėje. Tokiomis nuotaikomis šeštadienio vakarą į spaudos konferencijų kambarį žengė Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, pralaimėjęs Kosovui UEFA Tautų lygos rungtynes 1:2. Rungtynes lietuviai pradėjo aktyviai, tačiau rimtesnėmis progomis pirmas 15 minučių nekvepėjo.

Po pirmojo Tautų lygos rato – su 0 taškų: Lietuvos rinktinė pelnė įvartį, tačiau pralaimėjimo neišvengė

Lietuvos rinktinė šeštadienį Kauno Dariaus ir Girėno stadione žaidė Tautų lygos C diviziono rungtynes su Kosovo futbolininkais. Jas Edgaro Jankausko vadovaujami Lietuvos futbolininkai pralaimėjo 1:2 (0:1).   Pirmajame kėlinyje (20 min.) varžovus į priekį išvedė Edonas Zhegrova, o atsakomasis Lietuvos rinktinės tikslus smūgis, kurį į vartus pasiuntė Gvidas Gineitis, buvo atšauktas dėl nuošalės.