Futbolas

Visas futbolo naujienas sekite portale tv3.lt. Olimpinį futbolą tiesiogiai stebėkite specialiame Paryžiaus vasaros Olimpinių žaidynių polapyje. Įdomiausios ir svarbiausios naujienos iš viso pasaulio apie populiariausią žaidimą planetoje, kurio ištakos siekia net 1863 metus.

Žalgiriečių legionierius Liviu Antalis atviras: „Prieš Kipro klubą buvo vieni svarbiausių įvarčių karjeroje“

Pergalę prieš „Pafos“ komandą nulėmusius du įvarčius pelnęs „Žalgirio“ puolėjas Liviu Antalis savo pasirodymą dedikavo gimtadienį šventusiai dukrai ir teigė, jog nepaisant amžiaus išlaiko aistrą futbolui. Legionierius iš Rumunijos pirmajame kėlinyje turejo du šansus ir abu juos realizavo tiksliais smūgiais. Jie leido „Žalgiriui“ iškovoti pergalę rezultatu 2:1. „Esu labai laimingas po šių rungtynių. Nes laimėjome ir įmušiau du įvarčius. Šiandien man ypatinga diena.
Futbolas Prieš 10 val.

A lygos turo anonsas: šiauliečių kelionė į nepalankų stadioną

Nuo penktadienio iki sekmadienio bus sužaistos trejos „TOPsport A lygos“ 24-ojo turo rungtynės. Vilniaus „Žalgirio“ bei Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubai dėl dalyvavimo tarptautinėse varžybose pasinaudojo galimybe nukelti savo mačus į rezervines dienas. Gargždų „Banga“ – „Kauno Žalgiris“. Liepos 26 dieną, 19 val. Gargždai, Gargždų miesto stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:1, 3:0. Kauniečiai šiemet sieks trečiuoju bandymu įveikti Gargždų ekipą.
Futbolas Prieš 13 val.

Trečiąją pergalę paeiliui įsirašęs Vladimiras Čeburinas: „Kai reikėjo papildomų jėgų, aistruoliai jų pridėjo“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Pafos“ komandą UEFA Konferencijų lygoje įvertino pliusus ir minusus, gyrė dviejų įvarčių autorių Liviu Antalį ir kalbėjo apie laukiančią sunkią atsakomąją dvikovą. „Žalgiris“ po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, antrajame įmušė varžovai – dvikova baigėsi vilniečių pergale 2:1. „Prieš pirmas rungtynes galėjome tik pasižiūrėti vieni kitus per vaizdo įrašą, o dabar susitikome akis į akį. Supratome varžovų komandos rimtumą.
Futbolas Prieš 14 val.

Justas Lasickas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie „Olimpija“ pergalės Konferencijų lygos atrankoje

Justo Lasicko atstovaujama Liublianos „Olimpija“ iškovojo pergalę UEFA Konferencijų lygos atrankoje, o lietuvis prie Slovėnijos klubo pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu. „Olimpija“ šiose rungtynėse 2:0 nugalėjo Žytomyro „Polissja“ ekipą. Pirmasis įvartis krito antroje rungtynių pusėje, kai 56 minutę pasižymėjo Raulis Floruczas ir Liublianos klubą išvedė į priekį 1:0. J. Lasickas aikštėje pasirodė 80-ąją minutę po keitimo ir iš karto ėmėsi iniciatyvos.
Futbolas Prieš 21 val.

Su Kirpo klubu debiutavęs Valdas Dambrauskas įsirašė pirmąją pergalę

Ketvirtadienio vakarą Valdas Dambrauskas pergalingai debiutavo prie Nikosijos „Omonia“ klubo vairo. Pakruojiškio treniruojamas „Omonia“ klubas laimėjo UEFA Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo pirmąsias rungtynes namuose rezultatu 3:1 prieš Kutaisio „Torpedo“ žaidėjus. Pirmajame kėlinyje „Omonia“ pasižymėjo vieną kartą ir nors varžovams iš Sakartvelo 75 minutę pavyko rezultatą išlyginti, „Omonia“ labai greitai pasižymėjo dar du kartus bei šventė užtikrintą pergalę.

Sėkmingas žygis Europoje tęsiasi: „Žalgiris“ nugalėjo „Paphos“ klubą

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Žalgiris“ pratęsė savo sėkmingą pasirodymą Konferencijų lygos atrankoje, kur pirmose antrojo etapo rungtynėse 2:1 nugalėjo Kipro „Paphos“ klubą. Pirmajame kėlinyje persvarą vilniečiams sukūrė puikiai progas realizavęs Liviu Antalis. Iš pradžių „Žalgiriui“ apsigynus po pavojingos atakos prie jų vartų, rumunas pabėgo prieš vartininką ir tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį. Vėliau jis pasinaudojo varžovų gynėjo klaida.

Šiaulių „Gintros“ marškinėlius vilkės patyrusi amerikietė

Intriguojančią sezono stadiją, kurioje laukia UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyras Šiauliuose,  kova dėl Lietuvos A lygos ir Baltijos lygos titulų, pasitinkanti Šiaulių „Gintra“ sudėtį papildė patyrusia amerikiete Rashida Beal. Centro gynėjos pozicijoje rungtyniaujanti 29-erių metų futbolininkė „Gintros“ ekipoje pakeis traumą patyrusią ir į Argentiną išvykusią Valentina Mana. Naujokė vilkės 3-uoju numeriu paženklintus geltonai juodus marškinėlius.
Futbolas 2024-07-25

Antonas Fase sugrįžta į „Kauno Žalgirį“

„Kauno Žalgirio“ klubą vasarą papildė jau trečias žaidėjas. Juo tapo į klubą po beveik metų pertraukos sugrįžtantis Antonas Fase. 2022-ųjų vasarą prie žaliai baltų prisijungęs Nyderlandų ir Surinamo pilietybes turintis žaidėjas praėjusią vasarą buvo parduotas Lodzės LKS komandai, o dabar į Kauną grįžta kaip laisvasis agentas.

Vladimiras Čeburinas prieš Konferencijų lygos atrankos rungtynes: „Žinome, ką turime daryti“

Ketvirtadienį „Žalgirio“ laukia pirmasis išbandymas prieš Kipro taurės laimėtoją „Pafos“ FC – UEFA Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo pirmosios rungtynės vyks Vilniuje, LFF stadione. Prieš dvikovą „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir komandos kapitonas Ovidijus Verbickas vylėsi, jog namų sienos padės pasiekti teigiamą rezultatą. „Antras etapas, pirmos rungtynės. Iki jo atėjome skirtingais keliais. Nelengvas priešininkas, bet nusiteikimas geras“, – kalbėjo treneris.

Kiprietišką išbandymą pasitinkantis Vladimiras Čeburinas: „Savo stadione, prie savo aistruolių lauksime geriausio“

Futbolas 2024-07-24

„Manchester United“ gali supurtyti permainos – net septyni žaidėjai nėra tikri dėl savo ateities

„Manchester United“ gretas gali palikti net septyni pirmos komandos žaidėjai, įskaitant Antony ir Jadoną Sancho. „Raudonieji velniai“ šią vasarą jau įsigijo du naujokus.  Anglijos klubą papildė puolėjas Joshua Zirkzee iš „Bologna“ ir vidurio gynėjas Leny Yoro iš „Lille“. „Man Utd“ bendrai išleido 88 mln. svarų sterlingų. ESPN pranešė, jog „Man Utd“ strategas Erikas ten Hagas nori įsigyti dar bent tris futbolininkus.

Lenkų sutriuškinimą patyręs „Panevėžio“ treneris: „Šiandien daug išmokome“

UEFA Čempionų lygos antrajame atrankos etape šalies čempionai „Panevėžys“ namuose patyrė gėdingą pralaimėjimą prieš Lenkijos čempionus Balstogės „Jagiellonia“. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:0, tad prieš atsakomąją dvikovą varžovų tvirtovėje panevėžiečiams liko tik teoriniai šansai prasibrauti į sekantį pajėgiausio Europos futbolo turnyro atrankinį etapą.
Futbolas 2024-07-23

Čempionų lygos atrankoje – skaudūs Lenkijos čempionų kirčiai „Panevėžio“ ekipai

Antrąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą Lietuvos čempionai „Panevėžio“ futbolininkai pradėjo patirdami sutriuškinimą 4:0 (3:0). Antradienį panevėžiečiai namuose neprilygo Lenkijos čempionams, o didžiąją darbo dalį Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkai atliko iki ilgosios pertraukos, kuomet pasižymėjo tris sykius. Net trimis įvarčiais pasižymėjo ispanas Jesusas Imazas. Jis mušė 14, 27 ir 28 rungtynių minutę.

A lygos turo apžvalga: tarp poros lyderių – daugiau intrigos

„TOPsport A lygos“ 23-iajame ture dar vieną pergalę iškovojo galingai žygiuojanti Kauno rajono „Hegelmann“ komanda. Priartėjo. „Hegelmann“ ekipa per pastarąsias dvejas rungtynes iškovojo abi pergales – 23-iajame ture 2:0 buvo nugalėtas Telšių „Džiugas“. Mėlynai balti savo sąskaitoje turi 45 taškus ir deficitą nuo maču mažiau sužaidusio Vilniaus „Žalgirio“ sumažino iki 4 taškų. Keitimas.

„Panevėžio“ treneris prieš dvikovą su stipriausia Lenkijos komanda: „Tikiu, kad turime planą“

Futbolo klubas „Panevėžys“ pasitinka UEFA Čempionų lygos atrankos varžybų antrąjį etapą – jame įvyks akistata su stipriausia praėjusio sezono Lenkijos pirmenybių komanda Balstogės „Jagiellonia“. Prieš svečių treniruotę „Aukštaitijos“ stadione abiejų ekipų strategai pasidalino savo įžvalgomis. Pirmajame komentare „Panevėžio“ vairininkas Stijnas Vrevenas išskyrė, jog jo auklėtiniams teko dar pajėgesnis varžovas negu prieš tai sutiktas.

Į Panevėžį atvykę Lenkijos čempionai pašiepė vietos stadioną: „Susidaro įspūdis, kad laikas seniai sustojo“

„Panevėžio“ futbolo klubas jau šiandien, antradienį, pasitiks antrą varžovą UEFA Čempionų lygos atrankos varžybose. Panevėžiečiai stos į kovą su taip pat pirmą sykį Lenkijos čempionate triumfavusia Balstogės „Jagiellonia“ komanda. Rungtynės vyks Panevėžio stadione, kuris talpina 6,6 tūkst. žiūrovų, tačiau atvykę varžovai pastebėjo, kad jis tikrai neatitinka standartų, su kuriais tenka susidurti daugelyje Europos šalių. „Tribūnos neturi stogo dangos ir nėra dirbtinio apšvietimo.

Įspūdingo įvarčio autorė Karolina Jasaitytė: „Prieš rungtynes šeimai ir draugams sakiau, kad įmušiu“

Lietuvos merginų U19 rinktinė šeštadienį oficialiai užbaigė savo pasirodymą Lietuvoje vykstančiame Europos merginų U19 čempionate. Lietuvaitės A grupės turnyre patyrė tris nesėkmes, tačiau rinktinės kapitonė Karolina Jasaitytė paskutinėse rungtynėse su Serbija pasižymėjo nuostabiu įvarčiu iš kone 35 metrų. Po rungtynių K. Jasaitytė pasidalino mintimis ir papasakojo apie visą šios rinktinės kelionę.
Futbolas 2024-07-22

Paaiškėjo galimi „Panevėžio“ varžovai kitame Čempionų lygos atrankos etape

Pirmadienį ištraukti UEFA Čempionų lygos ir UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo burtai. Savo pasirodymą UEFA Čempionų lygoje tęsianti „Panevėžio“ komanda sužinojo galimus varžovus trečiajame etape. Jei lietuviai įveiktų „Jagiellonia“ pasipriešinimą iš Lenkijos, jie susitiktų su Norvegijos čempionės „Bodo/Glimt“ ir „RFS“ klubo iš Latvijos poros nugalėtoju. Nesėkmės atveju „Panevėžys“ savo kovas pratęstų Europos lygoje.

Armando Kučio debiutas Slovėnijoje – pergalingas įvartis paskutinėmis minutėmis

Slovėnijos lygoje prasidėjo naujasis sezonas ir jis fantastiškai prasidėjo puolėjui Armandui Kučiui. Slovėnijos čempionų titulą ginantis „Celje“ klubas pirmojo turo rungtynėse 2:1 įveikė „Bravo“ ekipą, o pergalingą įvartį pelnė būtent Lietuvos rinktinės puolėjas. Rungtynes ant suolo pradėjęs A.Kučys į aikštę buvo mestas 62 minutę, o pergalingą įvartį lietuvis įmušė 90 minutę. Per pridėtą rungtynių laiką puolėjas dar buvo įspėtas geltona kortele.

Majamio „Inter“ prieš rungtynes pagerbė Lionelio Messi iškovotą „Copa America“ titulą

Lionelio Messi atstovaujama Majamio „Inter“ komanda MLS rungtynėse namuose 2:1 įveikė Čikagos „Fire“ futbolininkus. Majamio klubui pergalę padovanojo įvarčius pelnę Matias Rojas ir Jordi Alba. Svečių gretose pasižymėjo Rafaelis Czichosas. Majamio „Inter“ šiose rungtynėse vertėsi be L. Messi pagalbos, kuris patyrė skaudžią traumą „Copa America“ turnyro finale.
Futbolas 2024-07-21

„Kauno Žalgiris“ svečiuose nugalėjo „Panevėžį“

„TOPsport A lygoje“ „Kauno Žalgiris“ po beveik ketverių metų pertraukos svečiuose įveikė „Panevėžį“. 23-iojo turo dvikovoje žalgiriečiai įrodė savo pranašumą rezultatu 2:1 (1:1). Mačo pradžia šeimininkams susiklostė puikiai – 4-ąją minutę po Cheikhou Diengo perdavimo pasižymėjo Noelis Mbo. 25-erių puolėjui tai buvo ketvirtasis įvartis šiame sezone.
Futbolas 2024-07-20

Su Europos čempionatu Lietuvos futbolininkės atsisveikino puikiu įvarčiu ir kovingu pasirodymu

Lietuvos merginų U19 rinktinė šeštadienį užbaigė savo pasirodymą mūsų šalyje vykstančiame Europos čempionate. A grupės trečiosiose rungtynėse lietuvaitės įmušė savo debiutinį įvartį, tačiau 1:4 (1:2) nusileido Serbijos vienuolikei. Bet serbėms tokio rezultato nepakako – jos užėmė trečią poziciją ir į kitą etapą nepateko. Šeštadienio dvikova lietuvėms prasidėjo sunkiai – jau pačiomis pirmomis minutėmis serbės, kurioms buvo reikalinga pergalė dideliu skirtumu, pelnė įvartį ir išsiveržė į priekį.

„TransINVEST“ išsigelbėjo nuo pralaimėjimo prieš „Sūduvą“

„TOPsport A lygoje“ šeštadienį įvyko įdomus susitikimas tarp Vilniaus rajono „TransINVEST“ bei Marijampolės „Sūduvos“. 23-iajame ture komandos žaidė rezultatyviai – 2:2 (0:1). Rungtynėse pirmieji pasižymėjo svečiai. 38-ąją minutę standartinės padėties metu „TransINVEST“ gretose debiutavusio vartininko Stefano Čupičiaus atmuštą kamuolį į vartus iš arti nukreipė Tautvydas Burdzilauskas.

Dovana pasinaudojusi „Hegelmann“ komanda išsivežė pergalę iš Telšių

23-iasis „TOPsport A lygos“ turas startavo Telšių miesto stadione, kuriame susitiko vietos „Džiugo“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos. Sunkią pergalę rezultatu 2:0 (0:0) šventė kauniečiai. Per pirmąsias 15 minučių kamuolį ilgiau kontroliavo „Hegelmann“ ekipos futbolininkai, tiesa, jokio pavojaus prie varžovų vartų nesukūrė. Džiugiečiai dukart smūgiavo link Arijaus Bražinsko vartų, tačiau vartininkui įsitraukti į veiksmą aikštėje neprireikė.
Futbolas 2024-07-19

A lygos turo anonsas: ką savo fronte pademonstruos čempionas?

„TOPsport A lygos“ 23-iajame ture nuo penktadienio iki sekmadienio bus sužaisti keturi mačai. Liepos 22 dieną, pirmadienį, turėjusi vykti Vilniaus „Žalgirio“ bei FA „Šiauliai“ dvikova buvo nukelta.   Telšių „Džiugas“ – Kauno rajono „Hegelmann“ Liepos 19 dieną, 20 val. Telšiai, Telšių miesto centrinis stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:0, 1:2. Džiugiečiai sieks nuslopinti pergales reguliariai skinančius mėlynai baltus.

Netradicinis sprendimas – trenerio ieškanti Anglijos federacija pradėjo viešą paraiškų priėmimą

Anglijos futbolo federacija ieškodama naujojo trenerio priėmė netradicinį sprendimą – paraiškas į šią poziciją leido pateikti visiems norintiems.  Savo federacijos puslapyje („thefa.com“) karjeros galimybių puslapyje atsidūręs naujas darbo pasiūlymas nustebino ne vieną. Jame siūloma užimti Anglijos vyrų futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio postą.  Ši pozicija atsilaisvino po to, kai iš rinktinės pasitraukė Garethas Southgate`as. Jis rinktinėje dirbo pastaruosius 8 metus.

„Man Utd“ netrukus papildys dar vienas naujokas

„Manchester United“ pasiekė susitarimą dėl asmeninių kontrakto sąlygų su Manueliu Ugarte. Pasak Anglijos žiniasklaidos, sutarties sąlygos buvo aptartos, o žaidėjas nori prisijungti prie „Raudonųjų velnių“, nepaisant to, jog kitą sezoną pastarieji nežais UEFA Čempionų lygoje. Šiuo metu „Man Utd“ derasi dėl žaidėjo su PSG. Visgi į derybas yra įsitraukusių ir daugiau komandų. M.Ugarte turi tą patį agentą Jorge Mendesą kaip ir neseniai Anglijos klubą papildęs Leny Yoro.

Pergale besidžiaugęs Vladimiras Čeburinas aptarė kitą „Žalgirio“ varžovą Europoje

Vilniaus „Žalgiris“ tęsia žygį Europoje, kai ketvirtadienio vakarą namuose ir antrą sykį, šįsyk 1:0, pranoko VPS komandą iš Suomijos. Serijoje vilniečiai triumfavo bendru rezultatu 3:1. Vienintelis rungtynių įvartis krito per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Jo metu galva kamuolį į vartus pasiuntė Adama Fofana. „Noriu išreikšti padėką aistruoliams – buvo labai malonu dalyvauti rungtynėse. Tikėjomės nelengvų rungtynių.

Messi atsiprašyti raginęs Argentinos sporto viceministras buvo atleistas iš pareigų

Praėjusį savaitgalį Argentinos rinktinė „Copa America“ finale 1:0 nugalėjo Kolumbiją ir iškovojo dar vieną trofėjų, tačiau skandalai po šios pergalės nesiliauja ir toliau. Argentinos rinktinė sulaukė didelės kritikos bangos, kai keli žaidėjai buvo užfiksuoti švenčiant čempionų titulą ir dainuojantys rasistines ir homofobiškas dainas, skirtas Prancūzijai.

Kylianas Mbappe ketina paduoti PSG klubą į teismą

Kyliano Mbappe mama Fayza Lamari atskleidė, jog Prancūzijos rinktinės futbolininkas yra pasiryžęs paduoti į teismą Paryžiaus „Saint-Germain“ klubą, jog atgautų jam vis dar nesumokėtus pinigus. „Jei neturėsime kito pasirinko, tuomet imsimės teisinių veiksmų. Dabar labai tikiuosi, kad bus gerbiama sutartis, kurią pasirašėme prieš dvejus metus. Baikime kalbėti, ką Kylianas sakė ar nesakė, ką jis padarė ar nepadarė. Iš tikrųjų niekas negali pasakyti, kas atsitiko.

Oficialu: Leny Yoro prisijungė prie „Man United“

„Manchester United“ įsigijo 18-metį gynėją Leny Yoro iš „Lille“ ekipos.Prancūzas pasirašė penkerių metų sutartį, su galimybe ją pratęsti dar vieneriems metams, todėl „Man United“ komandoje jis gali likti iki 2030 m. „Man United“ sumokės pradinį 62 mln. eurų perėjimo mokestį ir dar 8 mln. priedų. „Neįtikėtina garbė taip anksti karjeroje pasirašyti sutartį su tokiu ambicingu klubu.

„Šiauliai“ nesugebėjo pasipriešinti „Levadia“ ekipai ir baigė pasirodymą Konferencijų lygos atrankoje

FA „Šiauliai“ baigė pasirodymą UEFA Europos Konferencijų lygos pirmojo atrankos etape, kai atsakomąsias rungtynes su „Levadia“ baigė lygiosiomis 0:0, tačiau bendrame rezultate nusileido 0:2. Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė gana aktyviai puolime. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Ioanas Yakovlevas, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai šalia vartų. Danielis Romanvoskis atliko smūgį iš tolimesnės distancijos pirmuoju lietimu, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.
Futbolas 2024-07-18

Antrą kartą suomius patiesęs „Žalgiris“ užtikrintai prasibrovė į antrą Konferencijų lygos atrankos etapą

Ketvirtadienio vakarą vyko atsakomosios Konferencijų lygos rungtynės Vilniaus „Žalgirio“ ir VPS komandos iš Suomijos, kuriose pergalę 1:0 iškovojo lietuviai, o serijoje triumfavo bendru rezultatu 3:1. Vienintelis rungtynių įvartis krito per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Jo metu galva kamuolį į vartus pasiuntė Adama Fofana. Po pertraukos žalgiriečiai turėjo dar kelias progas padvigubinti rezultatą, bet jų neišnaudojo.

„TransINVEST“ sustiprino savo puolimo grandį: prie klubo jungiasi 23-ejų nigerietis

Vilniaus rajono FK „TransINVEST“ ekipa pranešė, kad sustiprino savo puolimo grandį. Į klubą atvyko 23-ejų metų puolėjas iš Nigerijos – Chidera Henry Nwoga. Futbolo paslapčių puolėjas mokėsi Portugalijoje, o per savo karjerą jau spėjo pažaisti Austrijoje, Slovėnijoje ir Maltoje. Būtent iš pastarosios šalies C.Nwoga atvyksta į Lietuvą. „Mosta“ klube žaidęs puolėjas per pusmetį Maltos „Premier“ lygoje sužaidė 13 rungtynių bei per jas pelnė du įvarčius bei atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Džiugas“ pasipildė 22-ejų lietuviu

Telšių „Džiugas“ pranešė, kad jų gretas papildė 22-ejų metų lietuvis Deitonas Vinckus. Seniai stebėtas kairiojo/dešinio krašto saugas šį sezoną bei pastaruosius sezonus atstovavo „Be1” komandai, rungtyniaujančiai Topsport I lygoje. Saugas per šį sezoną sužaidė 14 rungtynių ir pasižymėjo 3 kartus. Žaidėjas per savo karjerą atstovavo Lietuvos jaunimo rinktinėms (U-17, U-19 ir U-21) ir buvo „Kauno Žalgirio“ dalis.

„Sūduva“ pasipildė puolėju iš Moldovos

Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną naujoką – klubas pasirašė sutartį su puolėju iš Moldovos Nicolaiumi Solodovnicovu. 24 metų futbolininkas yra Tiraspolio „Sheriff“ auklėtinis, iki šiol žaidė gimtinės Tiraspolio „Dinamo-Auto“, Suručenio „Sfintul Gheorghe“ ir „Floresti“ klubuose bei Lenkijos Sandomiežo „Wilsa“ ir Albanijos „Kukesi“ ekipose. 2021 metais su „Sfintul Gheorghe“ puolėjas tapo Moldovos taurės ir supertaurės laimėtoju.

Aikštėje infarktą patyrusio žaidėjo gyvybę gelbėjęs teisėjas: kiekvieną kartą nustojus gaivinti gesdavo gyvybė

Nors 2024 metų mėgėjiška Vasaros futbolo lyga dar tik įpusėjo, tikrąjį nugalėtoją ji jau turi. Tai „PILK“ komandos narys Darius Urbonavičius, kuris rungtynių metu patyrė infarktą, tačiau bendruomenės pastangomis, išsaugojo gyvybę ir jau šiandien grįžta į normalų gyvenimą. Padaręs keletą spurtų varžovų vartų link, jis pasiprašė keitimo. Stovėdamas prie vartų virpsto, netrukus sukniubo.

Vladimiras Čeburinas prieš atsakomąjį mūšį Europoje: „Varžovus priimsime su pagarba“

Ketvirtadienį „Žalgirio“ komandos Vilniuje laukia atsakomosios UEFA Konferencijų lygos antro atrankos etapo rungtynės. Suomijoje VPS komandą 2:1 įveikę vilniečiai sieks tą patį padaryti ir namuose. „Atsakomosios rungtynės, jose spręsis viskas abiem komandoms. Visi bus nusiteikę siekti savo tikslų. Varžovus priimsime su pagarba. Mūsų tikslas įgyvendinti rungtynių planą“, – trumpai kalbėjo žalgiriečių treneris Vladimiras Čeburinas.

MLS rungtynėse pagerintas visų laikų lygos rekordas

Būsimoji „Manchester City“ žvaigždė Cavanas Sullivanas debiutavo Filadelfijos „Union“ komandoje ir įsirašė į MLS lygos istoriją. Neseniai didžiausią sutartį MLS istorijoje pasirašęs C.Sullivanas tapo jauniausiu žaidėju, pasirodžiusiu MLS rungtynėse, kai „Union“ nutraukė 10 rungtynių be pergalių seriją ir 5:1 įveikė „New England“ ekipą.

Lietuvos merginų futbolo rinktinė patyrė ir prancūzių sutriuškinimą

Lietuvos merginų U19 rinktinė trečiadienį pratęsė savo pasirodymą mūsų šalyje vykstančiame Europos merginų U19 čempionate. Antrame grupės susitikime lietuvaitės 0:6 (0:4) turėjo pripažinti Prancūzijos rinktinės pranašumą. Šis rezultatas Prancūzijai garantavo patekimą į kitą etapą, o Lietuva pasirodymą Europos čempionate užbaigs šeštadienį, kai paskutinėse A grupės rungtynėse Kaune susitiks su Serbijos vienuolike.

Oficialu: Luka Modričius pratęsė sutartį su „Real“

Madrido „Real“ komanda oficialiai pranešė, jog išlaikė komandos veteraną komandoje dar vieniems metams. Čempionų lygos nugalėtojai paskelbė apie pratęstą sutartį su Luka Modričiumi. 38-erių metų žaidėjas pratęsė sutartį dar vienam sezonui. Į Madridą L. Modričius atvyko dar 2012 metais. Šis sezonas jam bus jau 13-asis, kuriame jis gins „Real“ garbę. Madrido komandoje jis jau sužaidė daugiau nei 500 rungtynių bei iškovojo 26 titulus.
Futbolas 2024-07-17

Madrido „Real“ – vėl vertingiausias futbolo prekės ženklas pasaulyje

Madrido „Real“ futbolo klubas susigrąžino vertingiausio pasaulyje futbolo prekės ženklo titulą, rodo tarptautinės tyrimų kompanijos „Brand Finance“ šių prekės ženklų šių metų reitingas. Jos duomenimis, Ispanijos karališkojo futbolo klubo prekės ženklas per metus pabrango 16 proc. iki 1,7 mlrd. eurų. Praėjusių metų reitingo lyderis „Manchester City“ nukrito į antrąją poziciją, praradęs 7 proc. prekės ženklo vertės – iki 1,6 mlrd.

Rasizmo skandalo sūkyryje atsidūręs argentinietis viešai atsiprašė, „Chelsea“ susilaikė nuo bausmės

Argentinos rinktinės saugas Enzo Ferdandezas dėl savo įsikelto vaizdo įrašo socialiniuose tinkluose buvo priverstas atsiprašyti. Priminsime, kad po triumfo „Copa America“ turnyre Enzo Fernandezas savo socialiniuose tinkluose pasidalino vaizdo įrašu, kuriame su komandos draugais dainavo rasizmo kupiną dainą. „Klausykitės, skleiskite žodį. Jie žaidžia už Prancūziją, bet yra iš Angolos. Kaip tai nuostabu! Jie juk bėgs. Jie yra „cometravos“ kaip su*****s Mbappe.

Šalia 17-mečio ispanų vunderkindo Lamino Yamalio – gražuolė „TikTok“ žvaigždė

Tikra sensacija Europos futbolo čempionate tapęs 17-metis ispanas Lamine'as Yamalis po finale iškovoto trofėjaus savo laime džiaugėsi ne tik su aikštėje pasirodžiusiais šeimos nariais, bet ir žavia mergina. Europos futbolo čempionate šalia ispanų vunderkindo pastebėta mergina – „TikTok“ žvaigždė Alexa Padilla. Teigiama, kad ji užkariavo Ispanijos žvaigždės širdį.

Mačo pabaigoje įvartį praleidusios lietuvės baigė pasirodymą Europos čempionato atrankoje

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė antradienį užbaigė savo pasirodymą 2025-ųjų Europos čempionato atrankos pirmame etape. Paskutinėse rungtynėse lietuvaitės, gausiai palaikomos savo sirgalių, Druskininkuose 0:1 (0:0) pralaimėjo Sakartvelo komandai ir pasirodymą grupėje baigė su 7 taškais. Tai garantavo trečią vietą keturių komandų grupėje, tad į kitą atrankos etapą lietuvaitės nepateko. Antradienio dvikova prasidėjo apylygiai, nė vienai komandai neturint ryškaus teritorinio pranašumo.
Futbolas 2024-07-16

Lygiosiomis Helsinkyje sužaidęs „Panevėžys“ keliauja į kitą Čempionų lygos atrankos etapą

„Panevėžys“ UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes svečiuose su Helsinkio HJK futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1, bendrame rezultate triumfavo 4 – 1 ir žengė į kitą atrankos etapą. Panevėžiečiai aktyviau pradėjo rungtynes, tačiau pirmieji pasižymėjo šeimininkai.

Simbolinėje „Euro 2024“ rinktinėje – visiškas ispanų dominavimas ir vos vienas anglas

UEFA paskelbė geriausių „Euro 2024“ žaidėjų vienuolikę, kurioje visiškai dominuoja čempionų atstovai. Į simbolinę vienuolikę pateko net 6 ispanai: gynėjas Marcas Cucurella, saugai Rodri, Dani Olmo ir Fabianas Ruizas bei atakuojantys žaidėjai Lamine‘as Yamalis ir Nico Williamsas. Įdomu tai, kad iš vicečempionų – anglų – sudėties vietos atsirado vieninteliam gynėjui Kyle‘ui Walkeriui.

Paaiškėjo, kokias pinigines premijas gavo „Euro 2024“ dalyvavusios rinktinės – sumos verčia išsižioti

Sekmadienį Vokietijoje baigėsi Europos futbolo čempionatas, kuriame ketvirtą kartą istorijoje triumfavo Ispanijos rinktinė. Visas septynerias čempionato rungtynes laimėję ispanai finale 2:1 palaužė Angliją, kuriems tai buvo antrasis nesėkmingas finalas iš eilės. Jei kitose sporto šakose rinktinių turnyrų dalyviai gauna kuklius uždarbius arba iš viso nekovoja dėl jokio prizinio fondo, tai futbole situacija yra kitokia – čia vyksta milijonų dalybos.

Po „Copa America“ finalo sulaikyti Kolumbijos futbolo federacijos prezidentas ir jo sūnus

Po „Copa America“ finalo Majamyje suimti 71 metų Kolumbijos futbolo federacijos prezidentas ir jo sūnus. Abu vyrai kaltinami muštynėmis su apsaugos darbuotojais, o apie tai patvirtino policija. Sekmadienio finalas, kurį Kolumbija pralaimėjo Argentinai, prasidėjo daugiau nei valandą vėliau, kai policija ėmėsi uždaryti stadioną ir šimtai sirgalių įstrigo prie Floridos „Hard Rock“ stadiono.

Panevėžio valdžia už 68 tūkst. eurų atnaujins futbolo stadioną

Panevėžio miesto savivaldybė sudarė sutartį su viešąjį pirkimų konkursą laimėjusia įmone „Sportinės dangos“ dėl futbolo aikštės atnaujinimo. Kaip pranešė savivaldybė, vykdant rekonstrukcijos darbus ketinama demontuoti seną dangą bei iškloti naują. Anot jos, ant elastinio dangos pagrindo bus klojama sintetinė danga, kuri bus užpildyta kvarciniu silicio smėliu ir gumos granulėmis. Atnaujinant stadioną, taip pat numatoma pakeisti ir visą jo apšvietimą, kuriam jau paskelbtas atskiras konkursas.