Vilniuje – studenčių siaubas: vyras aistrą tenkina prie stotelės

Sostinėje šalia Vilniaus universiteto bendrabučių Saulėtekyje siautėja ekshibicionistas. Nežinomas vyras tyko savo aukų prie autobusų stotelės, stebi studentus ir viešai priešais juos masturbuojasi. Pavieniai studentai kreipiasi į policiją, tačiau pareigūnams atvažiavus ekshibicionisto pėdos būna jau atšalusios, tad istorijos kartojasi nuolat metai iš metų. Įspėjame, kad turinys skirtas tik suaugusiems.

Panevėžio rajone – gaisras: liepsnoja angaras

Ketvirtadienį, apie 20.08 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Panevėžio r. sav., Paįstrio sen., Puodžiūnų k., Puodžiūnėlių g. dega angaras.

Dėl beždžionių raupų gali griūti atostogų planai? Ramina, kad protrūkiams valdyti skiepus jau turime

Kone 20 Europos šalių fiksuoti beždžionių raupų atvejai sukėlė nerimą specialistams ir visuomenei, mat paprastai ši liga plinta tik dalyje Afrikos valstybių. Nors mokslininkai dar aiškinasi tikslią viruso išplitimo priežastį, raminama, kad dėl to atostogų planų dar tikrai nereikia skubėti keisti. Medikai pažymi, kad plintant beždžionių virusui gera žinia ta, kad šis virusas yra tos pačios linijos kaip ir raupai, kurie žmonijai yra žinomi jau seniai.

Tūkstančiai gyventojų užplūdo elektros tiekėjų konsultacijų centrus: „Čia pasirinkimų nėra“

Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki kada gyventojai turi pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją, tūkstančiai žmonių suskumba ir puola skambinti, plūsti į elektros tiekėjų konsultacijų centrus norėdami išsiaiškinti, ką jiems dabar daryti. Kai kurie gyventojai abejoja, ar išvis reikia pasirašinėti naujas elektros tiekimo sutartis. Tiesa, valdžia skatina žmones nedvejoti, mat valstybė nuo liepos 1 dienos žada gyventojams padengti iki 9 centų už kilovatvalandę.

Treji metai Nausėda – prezidentas: žmonės atsakė, ar rinktų jį dar kartą

Lygiai prieš trejus metus šią dieną Gitanui Nausėdai Lietuvos žmonės patikėjo prezidento postą. Praėjo jau daugiau kaip pusė kadencijos, tad žmonės jau susidarė įspūdį – gerai Nausėda atlieka savo pareigas, ar ne. Vieni jį giria, kiti pasigenda tvirtesnės nuomonės. Politologai aiškina, kad per trejus metus Nausėda turėjo gerų iniciatyvų, tačiau netrūko ir akis badančių politinių nesusipratimų.

Policijai kliuvo painus detektyvas: be maisto likusi moteris ištardė visą kaimą

Policijai paskambinusi moteris tvirtino, kad buvo apvogta ir net numano, kur šiuo metu yra vagišius. Esą visą savaitę moteris sunkiai dirbo ūkyje, kur tampė akmenis, o už sutaupytus pinigus nusipirko pavalgyti. Visgi pirkinių krepšys moters namuose neužsibuvo, taip įsiutindamas ne tik ją, bet ir jos sūnų. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Dragūnas tikina – jis toks pats, kaip ir policininkai: bandysime įrodyti, kad vairuojantis policininkas naudojosi telefonu

Atlikėjo Egidijaus Dragūno teisme – vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuotas Selo sulaikymas ir jo paties nufilmuotas vaizdo įrašas, padarytas iš karto po to, kai jis paleistas iš areštinės. Kalbėdamas savo sekėjams apie pareigūnus jis aiškino, kad yra tokių žmonių, kuriems būtų negaila šratinuku išdurti akį. „Matot, kartais būna šūdžių sutraukų tokių purvinų, kuriems pydarams imti ir akį išdurti ir gaila nebūtų, bet pamoka yra tokia ir moralė tokia, kad reikia susilaikyti kartais. Susilaikyti.

Vairuotojas atskleidė avarijos Vilniaus aplinkkelyje priežastis: netikėtai sumėtė

Dėl avarijos Vilniuje aplinkkelyje ant kojų sukelti gelbėtojai: lengvasis automobilis nulėkė nuo kelio, šalikele pračiuožė apie šimtą metrų ir trenkėsi į stulpą. Pranešta apie prispaustus žmones. Nukentėjo automobiliu važiavę vyras ir moteris, jie išvežti į ligoninę. Dėl avarijos Perkūnkiemyje Vilniaus vakariniame aplinkkelyje užtvertas eismas: įvykio vietoje dirba policija, užtvertos dvi eismo juostos, laisva vos viena eismo juosta, todėl susidarė spūstys.

Gražulis pravirkdė LGBT bendruomenės atstovą: žmonės stebėjosi parlamentaro žodžiais

Iš antro karto pavyko – Seimas ėmėsi partnerystę įteisinančio civilinės sąjungos projekto ir jam pritarė po pateikimo. Susiskaldė konservatorių krikdemų blokas, opozicija sako, kad nenorėdami nuvilti koalicijos partnerių, konservatorių lyderiai ėmėsi spaudimo taktikos frakcijos nariams. Procesą stebėjo ir homoseksualų bendruomenė, dalis jų net apsiverkė – tačiau ne iš džiaugsmo, o dėl to, kad po balsavimo juos užsipuolė ir išplūdo Petras Gražulis.

Svarbi informacija abiturientams: kaip šiemet vyks egzaminai ir kokie populiariausi?

Jau kitą savaitę Lietuvos mokyklose startuos brandos egzaminų sesija. Siekdami išsklaidyti abiturientų nerimą, ketvirtadienį Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) atstovai pateikė atsakymus į labiausiai moksleiviams rūpimus klausimus. NŠA duomenimis, šiemet 27 tūkst. baigiamųjų klasių mokinių pateikė prašymus laikytis egzaminus. Skelbiama, kad pirmasis iššūkis abiturientų lauks jau birželio 1 d. – lietuvių ir kalbos ir literatūros valstybinis ir mokyklinis brandos egzaminas.

Gitanas Nausėda apie visuotinį NT mokestį: „Traukiame tuos atskirus įstatymus kaip zuikius iš kepurės“

Siūlomas visuotinis nekilnojamojo turto (NT) mokestis piktina ne tik gyventojus, abejones juo išsakė ir prezidentas Gitanas Nausėda. TV3 žinių „Dienos komentare“ Lietuvos prezidentas teigė, kad tokie įstatymai yra ištraukti iš konteksto ir Lietuvos mokesčių politika netvarkoma sistemiškai. Jau treji metai, kai jūs išrinktas. Kaip jūs vertinate savo darbą – ką padarėte, ko nepadarėte, kokios didžiausios klaidos ir kaip darbas su Vyriausybe ir Ingrida Šimonyte? Aš sakyčiau viskas tik geryn.

Prastos naujienos atostogas planuojantiems Neringoje: persikelti taps brangiau

Keltu persikelti per Kuršių marias nuo birželio kainuos brangiau – Smiltynės perkėla dėl augančių veiklos sąnaudų didina bilietų kainas, pranešė bendrovė. Smiltynės perkėlos generalinis direktorius Mindaugas Čiakas sako, kad nuo metų pradžios keturis kartus padidėjus uosto žemės nuomos mokesčiui ir tonažo rinkliavai, įmonė priverstai kelti paslaugų įkainius. „Bendrovė nuostolingai dirbti negali“, – pranešime sakė jis.

Siūlo drausti pirkti loterijos bilietus nepilnamečiams

Lietuvoje siūloma nepilnamečiams uždrausti dalyvauti visose loterijose – jie negalėtų įsigyti „Teleloto“, „Vikingų loto“, momentinių ir įvairių kitų loterijų bilietų. Jeigu Seimas tam pritars, loterijos bilietus galės pirkti asmenys nuo 18 metų. Dabar juos gali pirkti žmonės nuo 16 metų. Laimėjimai už anksčiau, iki įsigaliojant naujai tvarkai, įsigytus loterijos bilietus jiems būtų išmokami iki 2023 metų sausio 31-osios.

Vilniaus gatvėse – kino pasaulis: vairuotojams siunčiamas perspėjimas

Pavasariškas Vilnius ir toliau traukia kino kūrėjus. Čia sėkmingai filmuojami Lietuvos ir užsienio filmai bei serialai. Vilniuje tęsiami režisierės Marijos Kavtaradzės filmo „Slow” gamybos darbai. Romantiškame žalio ir žydinčio miesto fone režisierė filmuoja istoriją apie baimę mylėti ir baimę likti vienatvėje. Filme profesionalaus šokio šokėja Elena ir gestų kalbos vertėjas Dovydas leidžiasi į artimo ryšio paieškas.

Savaitgalio orai: tikėtina, kad ne tik lis

Ketvirtadienį Lietuvoje vyravo debesuoti orai, vietomis lijo, kai kur smarkiai. Artimiausią naktį daug kur palis iš pavienių netvarkingai pasklidusių debesų, bet paryčiais dangus jau giedrės. Dieną po trumpos pauzės vėl apsiniauks ir vėl ims lyti, vietomis smarkiai, galbūt ir su perkūnija. Debesuotą naktį oras vėsti neskubės ir paryčiais, kai temperatūra būna žemiausia, vyraus 8–10 laipsnių šilumos.

Tauragės policija aptiko visą naminės degtinės bravorą: gresia net iki 5 metų kalėjimo

2022 m. gegužės 24 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami akcizais apmokestinamų prekių kontrolę, Šilutės rajone, Pjaulokių kaime, miške, rado įrangą naminei degtinei gaminti. Taip pat rasta ir išimta 240 litrų bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą bei 2100 litrų raugo naminei degtinei gaminti. Įvykio vietoje sulaikyti du vyrai, gim.

Ar Šimonytė dalyvaus prezidento rinkimuose? Į šį klausimą atsakė su šypsena

Premjerė Ingrida Šimonytė Seime sulaukė žurnalistų klausimo: ar ketina dalyvauti 2024 metais prezidento rinkimuose? Išgirdus klausimus apie prezidento rinkimus, jos veide atsirado šypsena. Šiandien sukanka trys metai, kai Gitanas Nausėda sulaukė daugumos rinkėjų balsų ir tapo Lietuvos prezidentu. I. Šimonytė antradienį nenorėjo vertinti G. Nausėdos kadencijos. „Turbūt man nėra etiška vertinti prezidento kadencijos. Kaip ir savęs nemėgstu vertinti, taip ir kitų politikų nevertinsiu.

Lietuvai – kirtis iš Europos: skurdas Lietuvoje gali tapti pavojingu

Skurdas Lietuvoje nemažėja, atskirtis tarp jaunų miestiečių ir vienišų tėvų ar senjorų – didėja, o taikomos skurdo mažinimo priemonės nėra efektyvios. Išmokos, pasak specialistų, nesprendžia skurdo problemos, o tik ją apglaisto. Tiesa, tokios pastabos gaunamos iš Europos Komisijos, atrodo, Lietuvos nejaudina, nes ataskaitos beveik kasmet yra tokios pačios, akcentuojamos niekaip nesprendžiamos problemos.

Lietuvoje neteisėtų migrantų netrukus gali nelikti: Bilotaitė siūlys leisti jiems laisvai keliauti

Judėjimo ribojimo neteisėtiems migrantams, pernai atvykusiems per Baltarusiją į Lietuvą, bus siūloma nebetęsti, teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. „Mūsų sprendimas toks, kad mes nesiūlysime pratęsti to judėjimo apribojimo – tokia kryptis yra numatyta. Kaip atrodys proceso algoritmas, šiuo metu dėliojama“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė ministrė. Jos teigimu, migrantų judėjimas gali būti ribojamas iki 18 mėnesių – sprendimus dėl to priimant kas šešis mėnesius.

Nausėda sveikina Seime prasidėjusią diskusiją dėl bendrai gyvenančiųjų asmenų teisių

Prezidentas Gitanas Nausėda sveikina Seime prasidėjusią diskusiją dėl bendrai gyvenančiųjų asmenų teisių ir pažymi, kad Civilinės sąjungos įstatymo projekto rengėjai atsižvelgė į jo pastabas. „Prezidentas sveikina Seime prasidėjusią diskusiją siekiant įstatymais reglamentuoti bendrai gyvenančių asmenų teises“, – BNS informavo Prezidentūra. Anot jos, G. Nausėda pažymi, kad registruoti „iš esmės du skirtingi problemos sprendimo variantai“, todėl laukia pozicijų derinimo etapas.
Į viršų