Savaitgalio orai: tikėtina, kad ne tik lis

Ketvirtadienį Lietuvoje vyravo debesuoti orai, vietomis lijo, kai kur smarkiai. Artimiausią naktį daug kur palis iš pavienių netvarkingai pasklidusių debesų, bet paryčiais dangus jau giedrės. Dieną po trumpos pauzės vėl apsiniauks ir vėl ims lyti, vietomis smarkiai, galbūt ir su perkūnija. Debesuotą naktį oras vėsti neskubės ir paryčiais, kai temperatūra būna žemiausia, vyraus 8–10 laipsnių šilumos.

Orai malonūs nebus: dangų apniuks debesys, lis lietus

Pietinės Europos pusės orus lems aukšto slėgio sritis, šiaurinėje pusėje slėgis bus žemas. Didžiojoje žemyno dalyje dangų dengs įvairaus storio debesys, pragiedrulių nedaug, saulėti orai vyraus pietuose. Kaip reikiant orai įkaito pietuose – Italijoje ir Balkanų šalyse. Kitur bus vidutiniškai šilta, kai kur net gaivu.  Lietuvoje dieną debesuotumas bus permainingas, kartosis neilgai trunkantis vasariškas lietus.

Orai keičiasi kardinaliai: Lietuvą skalbs stiprus lietus, trankysis perkūnija

Ketvirtadienio naktį per Lietuvą slinks atmosferos fronto debesų juosta. Šį vakarą debesuota bus visur, vietomis lis. Vėliau naktį debesys storės, lietus smarkės, trankysis perkūnija. Bet vakaruose netrukus ims giedrytis. Dieną debesuotumas bus permainingas, kartosis neilgai trunkantis vasariškas lietus. Debesuotą ir lietingą naktį oras vėsti neskubės, paryčiais vyraus 7–9 laipsniai šilumos, kai kur truputį daugiau, kai kur truputį mažiau.

Šiandien – orų permainų diena: telksis debesys, iš jų prapliups lietus su perkūnija

Į šiaurinę Europos dalį brausis žemo slėgio sritis, žemas slėgis bus ir toli rytuose. Kitur jis bus aukštas. Debesų apklotas beveik visame žemyne bus ganėtinai margas. Daugiau saulėtų orų bus tiktai pietuose. Karšti orai telksis santykinai nedideliame plote Europos pietuose. Kitur bus saikingai šilta ar net gaivu. Lietuvoje dieną debesys taps dar sunkesni, daug kur palis, vietomis smarkiai ir su perkūnija.

Į Lietuvą atkeliauja orų permainos: perspėja, kad malonu nebus

Antradienį Lietuvoje buvo saulėti orai, dangus daug kur buvo giedras. Artimiausią naktį debesų apklotas uždengs visą Lietuvą, debesys žemės, storės, šalies vakaruose kai kur palis. Dieną debesys taps dar sunkesni, daug kur palis, vietomis smarkiai ir su perkūnija. Artimiausią naktį debesys pridengs Lietuvą ir orai atvėsti neskubės, paryčiais vyraus 11–13, rytinėje Lietuvos dalyje 9–11 laipsnių šilumos.

Įvyks orų permaina: po šiltų dienų trankysis perkūnija, lis lietus

Visa Europos padangė bus nusėta įvairaus dydžio žemo slėgio sritimis. Aukšto slėgio beveik neliks. Debesuotumas bus nevienodas – vakaruose ir rytuose dangų dengs įvairaus storio debesys, šiaurėje ir pietuose bus saulėta. Iš šiaurinių platumų į žemyną plaukia net keli vėsių orų srautai. Karšta bus tiktai kai kur palei Viduržemio jūrą. Lietuvoje dangus irgi bus giedras, iš giedro dangaus nelis ir nesnigs, pūs nesmarkus pietryčių vėjas ir bus saulėta.

Artimiausių dienų orai: bus šilčiau, bet trumpam

Pirmadienį Lietuvoje buvo puikūs, saulėti orai. Artimiausią naktį dangus irgi bus giedras arba labai menkai debesuotas, jokių kritulių negali būti, rūkas irgi nesusidarys. Rytoj dangus irgi bus giedras, iš giedro dangaus nelis ir nesnigs, pūs nesmarkus pietryčių vėjas ir bus saulėta. Menkai debesuotą naktį oras atvėsta smarkiau nei debesuotą. Šį kartą žemiausia temperatūra prieš saulei tekant bus apie 5–7 laipsnius šilumos, bet kur nors jautriose tam vietose gali būti ir menkų šalnų.

Lietingą šeštadienį kelius užtvėrė nuvirtę medžiai

Lietingą šeštadienį kai kuriose Lietuvos vietose kelius užtvėrė nuvirtę medžiai. Nuo šeštadienio 6 val. ryto iki sekmadienio 6 val. ryto ugniagesiai gavo 15 pranešimų apie ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusius ir eismui trukdančius medžius. „Visi išvykimai dėl ant kelio nuvirtusių medžių, kitur kritimų neužfiksuota, turtas nesugadintas“, – BNS pirmadienį sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.

Orai vis gerės: termometrai vėl rodys virš 20 laipsnių

Šalyje dominuojanti žemo slėgio sritis atneš gražius orus. Nelis, bus saulėta. Savaitės pradžia tikrai džiugins, o temperatūra dieną vyraus apie dvidešimt laipsnių šilumos. Panašiai ir visoje Europoje. Tiesa, Ispanijai šiandien smogęs karštis atslūgs, jis taps lengvesnis ir malonesnis. Karšta bus Italijoje ir ties Graikija.  Barselonoje dvidešimt du šilumos. Romoje net trisdešimt. Berlyne šils iki dvidešimt dviejų. Minske septyniolikos laipsnių šiluma. Kyjive taip pat.

Savaitės pradžia tikrai džiugins: termometrų stulpeliai šoktels virš 20 laipsnių

Sinoptikai praneša, kad į Lietuvą žengs malonūs orai. Bus saulėta ir nelis, o termometrų stulpeliai šoktelės iki 20 laipsnių šilumos. Rytoj šalyje dominuojanti žemo slėgio sritis atneš gražius orus. Nelis, bus saulėta. Savaitės pradžia tikrai džiugins, o temperatūra dieną vyraus apie 20 laipsnių šilumos. Panašiai ir visoje Europoje. Tiesa, Ispanijai šiandien smogęs karštis atslūgs, jis taps lengvesnis ir malonesnis. Karšta bus Italijoje ir ties Graikija. Rytoj Barselonoje 22 šilumos.

Orai ims keistis: jau netrukus trauksis lietus, tačiau sugrįš šalnos

Sinoptikai praneša, kad sekmadienį lietingus orus nešantis ciklonas ims trauktis. Vis dėlto lietaus visiškai neišvengsime – sekmadienį dar laukia negausūs krituliai. Gegužės 22-os dieną debesuota su pragiedruliais. Daug kur palis, vyraus nedidelis lietus. Vėjas šiaurinių krypčių, 5–10 m/s. Aukščiausia temperatūra 13–18 laipsnių šilumos. Gegužės 23 d. lietaus tikimybė maža. Vėjas besikeičiančios krypties, nestiprus.

Savaitgalio orai nieko gero nežada: užklups stiprus lietus su perkūnija

Šeštadienį Lietuvoje numatomas lietus, vietomis smarkus. Kai kur galima ir perkūnija. Vakarų, šiaurės vakarų vėjo gūsiai vietomis, daugiausia Pietų Lietuvoje, sieks 15–20 m/s. Aukščiausia temperatūra 10–15, vietomis iki 17 laipsnių šilumos. Vilniuje dieną 15 laipsnių šilumos, Kaune – 14, Klaipėdoje – 10, Šiauliuose – 11, Panevėžyje – 12. Sekmadienį daug kur palis, dieną vyraus nedidelis lietus.

Savaitgalį atvės, bet kitą savaitę vėl atplauks šilumos banga

Rytoj vakarinėje ir pietinėje Europos dalyje orus lems aukšto slėgio sritis, kitur slėgis bus žemas. Didžiojoje žemyno dalyje rytoj dangų dengs įvairaus storio debesys, tačiau pietuose ir kai kur vakaruose bus saulėta. Temperatūros atžvilgiu Europa bus padalyta į dvi dalis. Pietinėje bus labai šilta, net karšta, šiaurinėje – gaivu. Šiandien Lietuvoje buvo įvairus debesuotumas, pietinėje šalies dalyje vasariškai šilta. Šį vakarą palis kai kur šalies rytuose, bet greitai liausis.

Lietuvoje – orų kontrastai: savaitgalį džiugins tikra vasariška šiluma, bet tuo pačiu liūdins lietus

Ketvirtadienį Lietuvoje buvo nepastoviai debesuota, kai kur palijo. Naktį debesuotumas didelis buvo visur, daug kur protarpiais lijo, kai kur smarkiai. Dieną irgi daug kur lis, kai kur smarkiai, vėl lietaus tikimybė maža bus pietuose. Artimiausią parą ciklonas į daugelį rajonų atneš lietaus, šilumos skirtingiems regionams teks nevienodai. Penktadienį Lietuvoje debesuota su pragiedruliais. Daug kur trumpi lietūs, kai kur smarkūs. Vietomis griaudės perkūnija.

Į Lietuvą ateina šilumos banga: bus neįprastai šilta

Iki šiol orus Europoje lėmusi aukšto slėgio sritis silpsta, ją iš visų pusių ardo žemo slėgio laukai. Žemyno vakaruose, šiaurėje ir rytuose orus lems įvairaus storio debesys, tačiau saulėta bus pietuose. Didžiojoje žemyno dalyje rytoj bus labai šilta, Ispanijoje net gana karšta, bet šiaurėje ir rytuose bus vėsu. Šiandien Lietuvoje buvo nepastoviai debesuota, kai kur palijo. Artimiausią naktį debesuotumas didelis bus visur, daug kur protarpiais lis, kai kur smarkiai.

Pasiruoškite šilumos pliūpsniui: savaitgalį – net +25 laipsniai

Trečiadienį Lietuvoje buvo puikūs, saulėti orai. Vakare dangus irgi buvo tikras astronomų džiaugsmas, bet po vidurnakčio ėmė rastis vis daugiau aukštų plonų debesų. Dieną debesys darysis vis storesni, vis žemesni ir vis sunkesni. Šalies šiaurėje kai kur palynos. Po šaltokos nakties plūstelės vasariška šiluma. Ketvirtadienio dieną vietomis, daugiausia šiauriniuose rajonuose, trumpai palis, galima perkūnija.

Prieš pat savaitgalį – vasariškos šilumos banga: vietomis šils iki +25

Orus Europoje rytoj lems viena labai didelė aukšto slėgio sritis ir žemo slėgio sritys aplink ją. Įvairaus storio debesys dengs dangų žemyno vakaruose, šiaurėje ir rytuose. Centre ir pietuose bus saulėta. Visas žemynas gana aiškiai bus padalytas į dvi dalis. Vakarinėje jo pusėje bus šilta ir net karšta, kitur – vėsoka. Šiandien Lietuvoje buvo puikūs, saulėti orai. Šį vakarą dangus irgi bus tikras astronomų džiaugsmas, bet po vidurnakčio ims rastis vis daugiau aukštų plonų debesų.

Sinoptikai perspėja: bus šilta, tačiau tuo mėgautis neleis lietus ir griaudinti perkūnija

Lietuvoje antradienį buvo ir nepastovūs, ir labai įvairūs orai – ir saulė švietė, ir apsiniaukę buvo. Vakare dangus sparčiai giedrėjo, tačiau rytuose ir pietuose kurį laiką dar lijo iš pavienių debesų. Trečiadienį išaugęs slėgis debesims susidaryti jau neleis, orai bus saulėti, o lietaus nebus. Artimiausiomis naktimis kandžiosis šalnos, tačiau dienos bus malonios. Trečiadienį Lietuvoje bus saulėta ir sausa.

Artėjant savaitgaliui įvyks orų permaina: šiluma sugrįžta

Orus Europoje rytoj lems aukšto slėgio sritis žemyno vakaruose bei centre ir žemas slėgis rytuose. Saulėti orai rytoj telksis centrinėje žemyno dalyje, vakaruose irgi bus daug saulės. Debesuota bus rytuose. Vis smarkiau orai kaista pietų ir Vakarų Europoje. Į centrinę ir ypač rytinę žemyno dalį vis dar plauks oras iš šiaurės. Lietuvoje šiandien buvo ir nepastovūs, ir labai įvairūs orai – ir saulė švietė, ir apsiniaukę buvo.

Antradienio orai nedžiugins, tačiau netrukus viskas keisis: žada vasarišką šilumą

Lietuvoje pirmadienį buvo įvairus debesuotumas, kai kur palijo. Vakare palijo kai kur šalies rytuose, bet greitai liovėsi. Debesys sklaidėsi. Antradienį numatomi saulėti orai, tačiau rytinėje šalies pusėje daug kur palis iš pavienių debesų. Antradienį per šalį praslinks šaltasis atmosferos frontas Dieną vietomis trumpai, daugiausia negausiai palis. Vėjas šiaurės vakarų, šiaurės, 8–13 m/s, vietomis gūsiai 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra 10–15 laipsnių šilumos.
Į viršų