Lietuvos tinklaraštininkė skausmą ėmė skandinti alkoholyje: gyvenimas dužo į šipulius

Dviejų vaikų mama Eglė Juozaitienė neslepia: buvo aktyvi mama, žmona, mados tinklaraščio kūrėja. Atrodė, kad gyvenimas einasi sklandžiai, tačiau netrukus pajuto, kaip viskas ėmė keistis. Panikos atakos, netrukus ir depresija, skausmo skandinimas alkoholyje, stiprūs vaistai. Iš aktyvios jaunos mamos Eglė tapo liūdna ir niekuo nebesidominčia moterimi.
Istorijos Prieš 10 val.

Staiga mirusios Mėjos mama kreipėsi į lietuvius: turi kuklų norą

1087
Pranešama, kad mirė su onkologine liga kovojusi Mėja. Skaudžia žinia pasidalijo paramos ir labdaros fondas „Rugutė“, globantis sergančius vaikus.  Dėl šios merginos sveikatos ir gyvybė tūkstančiai neabejingų lietuvių, kurie palaikė ją kelyje su šia sunkia liga.  Merginos mama Indra pasidalijo informacija, kur bus galima atsisveikinti su dukra. „Su mūsų didžiausia gyvenimo meile Mėja galėsite atsisveikinti ir ištarti paskutinį sudie rytoj 2023-06-06 nuo 15val.

65-erių lietuvį bėgant Jonavoje ištiko infarktas: viskas vyko žaibiškai

127
Savaitgalį Jonavoje vykusiame olimpinės mylios bėgime staiga sukniubo bėgikas. Laimei, greita aplinkinių reakcija ir nepasimetimas stresinėje situacijoje padėjo išgelbėti vyro gyvybę.  Susisiekus su bėgiką gaivinti padėjusiu Virginijumi, jis naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad su žmona ir vaiku bėgo olimpinę mylią, jau buvo pasiekę finišą, kai žmona pasakė, kad vienas bėgikas sukniubo.

Vilniečių šeimą ištiko skaudi nelaimė: dabar prašo vienintelio

Vos prieš kelias dienas Didžiosios Riešės gyventojus ištiko didelė nelaimė. Name, kuriame gyveno jauna mama Laima Kundrotė su dviem vaikais, kilo gaisras. Moteris neslepia – jos pečius slegia didžiulė atsakomybė dėl mažamečių vaikų, kurie neteko savo namų ir dėl finansinės naštos, kuri užklupo sudegus namams.
Istorijos Prieš 16 val.

Mirė gerbiamas Lietuvos gydytojas

Vilniaus universiteto bendruomenėje skaudi netektis – eidamas 94-uosius metus mirė ilgametis Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto darbuotojas, gydytojas urologas, docentas dr. Algimantas Valinskas.  Skaudžia žinia apie netektį pasidalino VU Medicinos fakultetas. Pranešta ir kur vyks atsisveikinimas su velioniu.
Istorijos Prieš 18 val.

Prakalbo 5-mečio gelbėjimą mačiusi vilnietė: pamatę kūną abu tėvai ėmė rėkti

524
Sekmadienio vakaras Vilniuje paženklintas kraupia nelaime. Prieš 17 val. buvo pranešta, kad pradingo mažametis vaikas, tačiau jau netrukus po aktyvių gelbėtojų paieškų berniuko kūnelis buvo rastas netoli Žirmūnų paplūdimio. Naujienų portalas tv3.lt pirmadienio rytą susisiekė su įvykio liudininke Irma. Matė bėgančius tėvus Ji sutiko papasakoti, ką matė, nes pati tuo metu buvo vietoje, kurioje dirbo didžiulės pareigūnų ir gelbėtojų pajėgos. „Su mama sėdėjome prie upės, deginomės.

Skaudi žinia: mirė tūkstančius lietuvių sujaudinusi paauglė Mėja

1230
Skaudžia žinia pasidalijo paramos ir labdaros fondas „Rugutė“, globantis sergančius vaikus. Pranešama, kad mirė su onkologine liga kovojusi Mėja. Dėl šios merginos sveikatos ir gyvybė tūkstančiai neabejingų lietuvių, kurie palaikė ją kelyje su šia sunkia liga. Deja, Mėja mirė. Pranešė apie mirtį  „Rytui aukštant, apgaubta visų maldų, tikėjimo ir meilės, iškeliavo švelnioji Mėja. Tegul muzikos garsai palydi ją amžinybėn. Mėja, buvo didelė garbė tave lydėti.

Šis būdas sumažina mėnesinių skausmus: gailėsitės nepabandžiusios

Moterys sutiks, kad mėnesinių skausmai neretai būna labai stiprūs. Kartais net nėra galimybės dirbti, nes savijauta išties būna prasta. Šeimos gydytojas Irmantas Aleksa naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ sako, kad mėnesinių skausmus palengvinti galima, tereikia žinoti kelis patarimus. Skausmai vargina ir paaugles Jo teigimu, nors pacientės, kurios skųstusi mėnesinių skausmais, nėra kasdienybės, vis tik jas patiria 9 iš 10 moterų.
Istorijos Prieš 21 val.

Valinskas prakalbo apie ryšį su anūke: turi 1 patarimą visiems

Minint Tėvo dieną, kuri kasmet yra švenčiama pirmąjį birželio sekmadienį, pasidalinti mintimis apie tėvystę sutikęs gerai žinomas televizijos laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas (56) sako, kad tėvo sąvoka – neapibrėžiama. „Tėvu reikia būti, o tėvystę – jausti, nes tai yra ne kas kita kaip duotybė“, – sako jis. Užauginęs du sūnus – Šarūną ir Arūną, televizijos laidų vedėjas Arūnas Valinskas sako, kad tėvų ryšys su vaiku yra tokia pati neatsiejama dalis, kaip ir motinos.

22 vaikus auginanti 25-erių mama nesiruošia sustoti: svajoja turėti 100

Kristina Ozturk visada svajojo apie didelę šeimą. Dabar jai 25 metai ir ji augina 22 vaikus, tačiau svajoja turėti jų dar daugiau.  Pirmąjį vaiką Kristina pagimdė būdama 17 metų, o tada šeimą papildė dar 21 vaikas, visi jie gimė su surogatinės motinos pagalba.   Rusijoje gimusi Kristina su savo gerokai vyresniu vyru Galipu susipažino atostogaudama Sakartvele – tai buvo jos pirmoji kelionė į užsienį.

Šis tyrimas parodo net mirtinas ligas: kaunietė papasakojo, kaip jis vyksta

Galvos smegenų tyrimai Lietuvoje atliekami kiekvieną dieną, o vienas dažniausių – magnetinis rezonansas (MRT). Pasak tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ dalyvavusio intervencinio radiologo Givi Lengvenio – tai toks tyrimas, kuris parodo visas įmanomas smegenų ligas. Išgąsdino galvos skausmai  Kaunietė Laima naujienų portalui tv3.lt sutiko papasakoti, kodėl ryžosi šiam tyrimui ir kaip jis buvo atliekamas.

Ištinusiu veidu atėjusią Vaivą šokiravo vaistininkės žodžiai: niekam to nelinkėtų

Kaunietė Vaiva Lukošienė itin iš arti susidūrė su alergija. Ji sako, kad iš pradžių atrodė, jog ją ištiko priešinsultinė būsena, vėliau svarstė, jog užklupo panikos atakos, kol galiausiai suprato, kad dėl visko kaltas – tam tikrų maisto produktų netoleravimas.

Kambarių tvarkytoja išdavė paslaptį: šiuos daiktus viešbutyje numeskite kuo toliau

Buvusi viešbučių kambarių tvarkytoja pasidalijo savo tvarkymo patirtimi ir priminė žmonėms, kad ne kiekvienas daiktas viešbučiuose yra valomas ir išplaunamas. Ji atskleidė, kad yra keli daiktai, kuriuos ji nedelsiant numeta į kampą, vos tik atvykusi į savo kambarį viešbutyje. Buvusi viešbučių kambarių tvarkytoja pasidalino vienu kelionių patarimu, kurį visi viešbučių svečiai turėtų padaryti vos tik atvykę ir užsiregistravę viešbutyje.

Laurynas Suodaitis prisiminė jautriausią akimirką: tėčiui bėgo ašaros

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas sveikinasi 37-ąjį kartą. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale. Šį kartą vedėjas – tėtis Simonas – dvigubai laimingesnis, nes kalendoriuje jau greitai pamatysime birželio 4-ąją. Ši diena – pirmasis birželio sekmadienis – Tėčio diena. Tą dieną, tikisi Simonas, vaikai labiau mylės visus tėvus.

Būdama 23-ejų mergina svėrė 300 kg: nepatikėsite, kaip ji atrodo dabar

Buvo laikas, kai amerikietė Amber Rachdi svėrė 300 kilogramų. Dabar, žvelgiant į ją, sunku įsivaizduoti, kad ji galėjo tiek sverti – po įspūdingos svorio metimo transformacijos mergina atrodo neatpažįstama.  Amber 2015 metais filmavosi TLC laidoje „My 600lb Life“, tada jai buvo vos 23-eji ir ji svėrė kiek mažiau nei 300 kilogramų. Tačiau ji ryžosi keisti savo gyvenimą, rašo mirror.co.uk.

Renata Šakalytė-Jakovleva atvėrė širdį apie savo pomėgį: kiti to nežino

Daugelis įpratę matyti „TV pagalbos“ veidą Renatą Šakalytę-Jakovlevą televizijos ekranuose, tačiau išsijungus kameroms ji pasineria į mėgstamas veiklas. Vienas didžiausių jos pomėgių – kelionės, kurios, kaip pati sako, yra įspūdingiausias dalykas, galintis nutikti žmogaus gyvenime.  Renatą tikrai galima vadinti kelionių entuziaste – bent kartą per metus ji visada stengiasi pakeliauti po užsienio šalis, o šie metai išskirtiniai, pažymėti ne viena įdomia ir turininga kelione.

Šių Lietuvos žmonių netekome vos per savaitę: sunku sulaikyti ašaras

151
Paskutinė pavasario savaitė ir vasaros pradžia paženklinta skaudžiomis netektimis. Lietuva neteko gerbiamų mokslo pasaulio atstovų, sportininkų, menininkų, visuomenininkų.  Netikėtai užklupusios žinios apie nusipelniusių lietuvių, kurių veikla žavėjosi daugelis žmonių, netektis suvirpina širdį. Tačiau jų atminimas visuomet liks gyvas mylimų žmonių, draugų širdyje.

Legendinė „Gelbėtojų“ aktorė nebeprimena savęs: sunku patikėti, kad tai ji

Tikriausiai sunkiai surastumėte žmogų, kuris nebūtų girdėjęs Pamelos Anderson pavardės, o ką jau kalbėti apie legendinį serialą „Gelbėtojai“, kuriame ji vaidino su kita ne ką mažiau tuo metu garsia aktore Yasmine Bleeth. Ir nors daugeliui šio serialo aktorių pavyko išgarsėti visame pasaulyje bei susikurti pelningą karjerą, deja, kiti neatlaikė stiprių gyvenimo išbandymų. Seriale vaidino tokie garsūs aktoriai kaip Davidas Hasselhoffas, Pamela Anderson ir Yasmine Bleeth.

Paaiškėjo pribloškiantis faktas apie garsųjį aštuonetuką: jų mama – lietuviškų šaknų

Prieš 14 metų visame internete Nadya Suleman išgarsėjo pagimdžiusi aštuonis vaikus – šešis berniukus ir dvi mergaitės. Su garsiuoju aštuonetuku moteris pateko į Gineso rekordų knygą. Tačiau ne daug kas žino, kad garsi moteris turi ir lietuviškų šaknų. 14 vaikų auginanti daugiavaikė mama Nadya Suleman su tokia gausia šeima sukasi kaip bitutė, tačiau socialiniuose tinkluose išpopuliarėjusi moteris įrodė, kad yra pasirengusi susitvarkyti su tokia užduotimi.

Iš mokyklos kaunietės sūnus grįžo nusėtas raudonomis dėmėmis: žaibiškai suprato, kas įvyko

Kaunietė Vaiva Lukošienė itin iš arti susidūrė su alergija. Ji sako, kad iš pradžių atrodė, jog ją ištiko priešinsultinė būsena, vėliau svarstė, jog užklupo panikos atakos, kol galiausiai suprato, kad dėl visko kaltas – tam tikrų maisto produktų netoleravimas. Apie tai, ką reiškia iš esmės pakeisti gyvenimo būdą, dviejų vaikų mama ir maisto gaminimo įmonės „Alergiškas princas“ įkūrėja papasakojo tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“. Suvalgė vyniotinio  Vaivos sūnui – 12 metų.
Į viršų