Smegenų vėžys smogė vos 3-ejų Gabijos sūnui: „Jeigu mano vaikui bus lemta numirti, jis numirs ant mano rankų“

Nepagydoma liga susirgęs vos 3-ejų metų Simonas šiuo metu gyvena vienintele jo tėvų viltimi – patekti į klinikinius tyrimus bei gauti vaistą, kuris padės išlošti berniukui laiko. Šių metų sausio mėnesį guviam ir visada besišypsančiam trimečiui buvo nustatyta smegenų kamieno difuzinė glioma, DIPG. Tai retas, tik vaikus žudantis vėžys. Norvegijoje gyvenanti jo mama Gabija graudinasi dalindamasi be galo trapia ir vis dar jautria berniuko ligos kelione.

Giminė šokiruota: 19-metis pasipiršo savo 76 metų mylimajai

19 metų Giuseppe D'Anna internete sukėlė tikrą apkalbų audrą po to, kai socialiniame tinkle „Tik Tok“ pasidalino vaizdo įrašu, kuriame jis pasiperša savo 76 metų merginai. Tokį meilės romaną kritikuojantys vartotojai sako, kad moteris yra „pakankamai sena, kad galėtų būti paauglio prosenelė“. Neseniai savo vyresnei merginai pasipiršęs paauglys internete sulaukė patyčių. Žmonės negaili kandžių žodžių kritikuodami poros amžiaus skirtumą.

Atplėšęs bulvių pakelį vyras negalėjo patikėti, ką mato: to rasti nesitikėjo

Mokslų daktaras Davidas Boyce‘as pajuto alkį stebėdamas elnius Lesteršyre, tad nusprendė užkąsti bulvių traškučių. Tik praplėšęs pakelį pasimetė – vietoj traškučių ten rado staigmeną. Davidas Boyce‘as, fizikos mokytojas iš Upingemo mokyklos Rutlande, Jungtinėje Karalystėje, buvo šokiruotas, kai atidarė pakelį ir jame rado visą bulvę.

Atskleidė, kokia laukia vasaros pradžia: daugelio nenudžiugins

Prabėgus šešioms savaitėms po šv. Velykų, minima kita graži šventė – Šeštinės. Nors tai bažnytinė šventė, etnologas Libertas Klimka pabrėžia, kad čia netrūksta ir kaimiškų tradicijų, kai kurias jų galėtume pritaikyti ir šiandieną, o kai kurios nustebina. Etnologas, profesorius L. Klimka pasakoja, kad anksčiau ši diena kartais vadinta ir Kregždžių diena, mat šios panašiu laiku sugrįždavo iš šiltų kraštų, ant savo sparnų parnešdamos šilumą.

Atvykusi į paskirtą butą ukrainiečių šeima pakraupo: radinys šaldytuve supykino

Pabėgusi nuo karo Ukrainoje, ukrainiečių šeima buvo apgyvendina viename iš savivaldybės būstų Škotijoje. Tačiau šeimai teko smarkiai nusivilti buto sąlygomis – šaldytuve buvo paliktas rūgti ne tik senas pienas, bet ir vystyklai. Iš karo siaubiamos šalies į Škotiją pabėgo keturių asmenų šeima – 31-erių Valerija Liukovič, jos vaikas bei vyras ir sunkų neįgalumą turintis jos tėvas. Šeima nuo karo bėgo į Jungtinę Karalystę todėl, kad čia gyvena moters mama Tamara.

Rusų žiaurumas – beribis: organizuoja ekskursijas po masinę kapavietę

Donecko regioniniane dramos teatre Mariupolyje, kurį bombardavo Rusijos pajėgos, žuvo mažiausiai 600 civilių, ir jis, vietinių pareigūnų teigimu, tapo liguista „turistų traukos vieta“. Olenos Halushkos iš Ukrainos antikorupcinės organizacijos „AntAC“ paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip lankytojai vaikšto po teatro, kuris buvo naudojamas kaip slėptuvė  maždaug 1000 civilių gyventojų,  griuvėsius ‒ kovo 16 dieną į jį smogė rusų bombos, rašo dailystar.co.uk.

Pagimdžiusi 5,4 kg sūnų kaunietė nustebino net medikus: jis – šių metų rekordininkas

Iš Kauno parskriejo džiugi žinia – Kauno Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose prieš kiek daugiau nei savaitę gimė šių metų rekordininkas Ainius. Mažylis gimė 60 centimetrų ūgio ir daugiau nei 5,4 kilogramų svorio. Mažylio mama Justina Blažukienė juokiasi, kad iš pradžių pati negalėjo patikėti išgirdusi, kiek sveria jos sūnus, tačiau patikina, kad tai – ne pirmas atvejis giminėje. „Šeima pasitiko savo antrąjį vaikelį – sūnų Ainių.

Šeimų skausmui ribų nėra: šiuos žmones 18-metis vakar nušovė mokykloje

Ketvirtos klasės mokytoja Eva Mireles kartu su mažiausiai 19 vaikų žuvo šaudynių Teksaso (JAV) pradinėje mokykloje metu. Ketvirtos klasės mokytoja Eva Mireles ir mažiausiai 19 vaikų žuvo per susišaudymą pradinėje mokykloje Uvalde, Teksase, rašoma abcnews.com. Mireles 17 metų dirbo Uvaldės mokykloje, sakoma jos tetos Lydia Martinez Delgado pranešime. „Esu įsiutusi, kad šie šaudymai tęsiasi. Šie vaikai yra nekalti. Šautuvai neturėtų būti lengvai prieinami visiems.

Už vestuves lietuviams šiemet pakloti teks daugiau: sumos nustebins ne vieną

Artėjantis vasaros vestuvių sezonas, šios šventės planuotojoms – tikras darbymečio įkarštis. Gražiausia gyvenimo švente vadinamos vestuvės kuo toliau, tuo labiau tampa ir galvos skausmu jauniesiems. „Meilės legendos“ vestuvių planuotoja Monika Kulpytė tikina, kad augančios kainos skaudžiai atsilieps kitais metais, kadangi dauguma tiekėjų pradeda didinti paslaugų įkainius.

Amšiejus išdavė, kuris giminaitis seka jo pėdomis: „Jis tikras bičių pienelio rinkimo vadas“

Daugiau nei 45-erius metus bitininkyste užsiimantis sodininkas Algirdas Amšiejus pasakoja, kad meilę bitėms dar vaikystėje pastebėjo jo diedukas. Būtent jis ir paskatino savo anūką imtis šio amato, kuriuo A. Amšiejus užsiima iki šiol. Bitininkas Algirdas Amšiejus pasakoja, kad šiuo metu jis prižiūri daugiau nei du šimtus bičių avilių.

Vos 25 savaičių gimusio Neitano mama: nėštumas nuo pat pradžių atrodė paprastas ir lengvas

Neitanas gimė būdamas vos 25 savaičių ir svėrė mažiau nei cukraus pakelis – vos 788 gramų. Ankstukui teko iškęsti 9 kraujo perpylimus ir 3 operacijas. Dabar būdamas vienerių metukų ir 4 mėnesių Neitanas sveria jau beveik dešimt kilogamų. Nėštumas nuo pat pradžių atrodė paprastas ir lengvas. Savijauta buvo labai gera, mažylis buvo labai lauktas ir jokių komplikacijų tikrai nejaučiau. Kai lankydavausi pas gydytojus, jie taip pat patvirtindavo, kad viskas yra gerai, visi tyrimai buvo puikūs.

Putinas išgyveno 5 pasikėsinimus į jo gyvybę: kaip jam pavyko?

Teigiama, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas išgyveno penkis pasikėsinimus, jį buvo bandyta nužudyti ir dabar jis taip bijo dėl savo gyvybės, kad apsupo save elitine snaiperių komanda. Manoma, kad paskutinis bandymas įvyko Rusijos invazijos į Ukrainą pradžioje, nors detalės aiškėja tik dabar, rašo thesun.co.uk. Ukrainos gynybos žvalgybos vadovas Kyrylo Budanovas sakė, kad buvo „nesėkmingas pasikėsinimas“ į prezidento gyvybę.

Pugačiova pasiuntė žinutę Galkinui grasinantiems rusams: „Pradėsiu kalbėti ir nesiliausiu“

Rusijos žvaigždė Ala Pugačiova pareiškė esanti pasirengusi ginti savo vyrą Maksimą Galkiną, kuris Rusijoje gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl savo pasisakymų prieš karą. Apie tai „Youtube“ laidoje „And Graham Burst“ pasakojo šeimos draugas, rusų publicistas Maratas Gelmanas. Jis citavo A. Pugačiovos žodžius: „Jei Maksimui bus iškelta byla, tada aš pradėsiu kalbėti ir nesiliausiu.

Paviešino, ką internete rašė šaudynes mokykloje surengęs 18-metis: kelia šiurpą

Įtarimo Teksaso (JAV) mokyklos šaulio Salvadoro Ramoso socialinių tinklų įrašuose prieš surengtas šaudynes buvo rodomi šautuvai ir parašytas įspėjimas, kad vaikai „išsigąs“ realiame gyvenime. Pranešama, kad Ramosas, Teksaso gubernatoriaus Grego Abbotto įvardytas kaip šaulys pagrindinės mokyklos žudynėse, nušovė savo močiutę ir sudaužė automobilį, o tada nužudė 19 mokinių ir 2 mokytojus, rašoma thesun.co.uk.

Skaudi netektis: Ukrainoje žuvo garsus 30-metis boksininkas

Buvęs boksininkas mėgėjas Olegas Prudkis dirbo Čerkasų policijos specialiosiose pajėgose ir toliau stengėsi kovoti su įsibrovėliais, tačiau būdamas 30 metų vyras mirė gindamas Ukrainą nuo Rusijos. Jų miesto bazė buvo užpulta sekmadienį, sprogimai nusinešė jo ir dar trijų kolegų gyvybes.

Klastingą vilnietės ligą medikai palaikė paprastu gripu: ragina pasimokyti iš jos istorijos

Artėjant vasarai vienas didžiausių pavojų, kuris tyko ne tik miškuose, tačiau ir miesto erdvėse yra nuolat siaučiančios erkės. Iš pažiūros visai nekaltas, vos matomas vabalėlis gali pridaryti baisių pasekmių visam gyvenimui. Ką reiškia akis į akį susidurti su erkiniu encefalitu ir kokius liekamuosius simptomus vis dar tenka jausti iki pat dabar, tv3.lt naujienų portalui pasidalinti savo patirtimi sutiko „Kaip per sviestą“ receptų knygos autorė Vita Marija Murėnaitė.

23-ejų vaikinas mirė staiga sustojus širdžiai: šeima perspėja kitus

Nichola Parris nubraukė ašarą skaitydama Motinos dienos atviruką, kurį jos sūnus Danielis išrinko Holly, savo vaiko motinai. Bet tuo metu, kai atvirukas pasiekė adresatą, 23 metų Danielis mirė, kai darbe netikėtai sustojo jo širdis. Savo draugams ir šeimai Danielis, elektrikas iš Heistingso, Jungtinės Karalystės, buvo sveiko žmogaus pavyzdys, kai praėjusių metų vasarį netikėtai susmuko darbe ir mirė, vos dieną prieš tai, kai dukrai Olivijai sukako 5 mėnesiai.

Giminių širdys plyšta iš skausmo: žuvo abu mažylio ukrainiečio tėvai

„Gegužės 15-oji buvo šeimos diena. Todėl aš noriu papasakoti istoriją apie šeimą, kuri man buvo labai artima. Jie mirė čia, Mariupolyje“, ‒ prieš keletą dienų rašė pulko „Azov" vado pavaduotojas Sviatoslavas Palamaras. Vitalijus Taranas ir Alla Taran. Abu iš Krasnohorivkos išvyko 2014-aisiais. Jie tapo savanoriais. Jie buvo Azovo pulke beveik nuo jo sukūrimo. Jie dirbo virtuvėje, o paskui karinėje tarnyboje. Alla buvo tarnautoja, Vitalijus ‒ finansų vadovas.

Įtaria aptikę Putino dukros anketą internete: paviešino žinutes

Žurnalistas Dmitrijus Kolezevas pasidalino Marijos V. žinutėmis, kuriose atsiskleidžia, kaip manoma, Rusijos prezidento dukros nuomonė apie Krymą, Vakarus ir kitas šių dienų aktualijas.  Pranešama, kad galimai vyresnioji Vladimiro Putino dukra Marija Voroncova aktyviai dalyvauja „Telegram“ pokalbių grupėje, kurią naudoja Maskvos valstybinio universiteto Medicinos katedros absolventai, kur kartais užsimezga pokalbis apie aktualijas.

Mirtis porą ištiko „viskas įskaičiuota“ kurorte: paaiškėjo, kas nutiko

Sutuoktiniai Michael ir Robbie Phillips bei floridietis Vincentas Chiarella buvo rasti negyvi „viskas įskaičiuota“ kurorte po to, kai pranešė apie blogą savijautą. Trys amerikiečių turistai, rasti negyvi viename „viskas įskaičiuota“ kurorte „Sandals“ Bahamuose, mirė apsinuodiję anglies monoksidu, teigiama skrodimo ir toksikologų ataskaitose.
Į viršų