Istorijos 

 

Naujienos apie įdomiausias istorijas. Jautrūs, atviri ir nuoširdūs (ne)matomų žmonių pasakojimai: nesuvaidintos patirtys, skaudūs išgyvenimai ir širdies gelmes pasiekiantys pokalbiai.

Pamačiusi, ką mamai valgyti duoda ligoninėje, Jurgita pakraupo: „Net šuniui neduodu šito“

Klaipėdos universiteto ligoninėje, Jūrininkų skyriuje, gulinčią mamą aplankiusi klaipėdietė pasibjaurėjo – jos teigimu, to, kas patiekiama ligoniams, negali pavadinti maistu. Ligoninės atstovų teigimu, visiems pacientams maistas skiriamas pagal jam pritaikytą dietą, sudaromą atsižvelgiant į sveikatos būklę. Su naujienų portalu tv3.lt vakarienės nuotrauka pasidalinusi klaipėdietė Jurgita (pavardė redakcijai žinoma) neslėpė pasipiktinimo, kad toks maistas tiekiamas ligoniams.
Istorijos Prieš 1 val.

Atskleidė, ar vandens telkiniuose galima gaudyti invazinius vėžius

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad invazinius vėžius galima gaudyti ištisus metus – štai, ką būtina apie tai žinoti. Kaip socialiniuose tinkluose rašė Aplinkos apsaugos departamentas, invaziniai vėžiai kenkia vietinėms rūšims, todėl juos raginama naikinti. Ragina naikinti invazinius vėžius „Invaziniai vėžiai išstumia vietines rūšis, užima jų buveines ir platina lietuviškiems vėžiams plačiažnypliui (lot. Astacus astacus) ir siauražnypliui (lot.
Istorijos Prieš 4 val.

Po žinios apie Kate Middleton vėžį princas Williamas pirmąkart pastebėtas viešumoje su sūnumi

Velso princas Williamas ir jo sūnus George buvo pastebėti tarp žiūrovų, kurie džiaugėsi Ollie Watkinso įvarčiu, kai futbolo komanda „Aston Villa“ šįvakar Europos konferencijų lygos rungtynėse išsiveržė į priekį. Velso princas ir jo sūnus George'as šįvakar „Aston Villa“ stadione džiaugėsi „Aston Villa“ įvarčiu į „Lille“ vartus.
Istorijos Prieš 4 val.

Vilniuje vėl atidaroma išskirtinė vieta: kviečia apsilankyti

Reikšmingu kultūriniu tašku ne tik Vilniaus, bet ir platesnio regiono žemėlapyje siekiantys tapti Sapiegų rūmai pirmuosius lankytojus pasitiks specialia atidarymo renginių programa, kurioje – parodų atidarymai, senosios ir šiuolaikinės muzikos koncertai, pasivaikščiojimai po parodas su menininkais ir kuratoriais, performansai ir klausymosi sesijos, ekskursijos apie rūmų istoriją ir restauravimo ypatumus bei barokinio bareljefo dirbtuvės šeimoms.
Istorijos Prieš 5 val.

21-erių vaikinas nebegali tylėti: jį nuolat painioja su moterimi

21 metų vaikinas sako, kad jį nuolatos painioja su moterimi – visus aplinkinius pribloškia jo moteriška išvaizda. Vaikinas teigia, kad dėl savo natūralių fizinių bruožų jį nuolat painioja su moterimi. Jis pasakoja apie šokiruojančius susidūrimus su nepažįstamais žmonėmis, kurie netgi nesidrovi klausti, ar jis pakeitė lytį. Nepaisant to, kad gimė vyru ir save identifikuoja kaip vyrą, Lucas McCarsonas atskleidė, kad žmonės nuolat klausinėja, ar jis gimė moterimi, o gal yra transseksualas.
Istorijos Prieš 5 val.

Gelbėdama šuniuką 11-metė žuvo gaisre: šeimos skausmui ribų nėra

11 metų Katelynn Simmons žuvo šeštadienio vakarą per gaisrą, kai grįžo atgal į degantį namą gelbėti savo šuniuko. Ugniagesiai mergaitę rado antrame aukšte, tačiau išgelbėti nepavyko nei jos, nei šuns. Gaisro priežastys neaiškios. Gaisras buvo matomas iš toli 11 metų mergaitė žuvo, kai bandė išgelbėti savo šuniuką nuo gaisro, kilusio jos šeimos namuose Spaldingo apygardoje, Džordžijoje. Katelynn Simmons šeštadienio vakarą įbėgo į degantį namą bandydama iš liepsnų išgelbėti savo šuniuką.
Istorijos Prieš 6 val.

Pamatę, kas vyksta jų mieste, kėdainiečiai nebegali tylėti: parodė visiems

Panašu, kad pavasario pradžia Kėdainių miesto seniūnijai prasidėjo nenumatytais darbais, mat pastaruoju metu pastebėta, kad mieste ir vėl siautėjo vandalai: buvusio kolegijos pastato aikštyne piktadariai sulaužė krepšinio lentą, o J. Basanavičiaus gatvėje sugadino lauko treniruoklį. Negana to, pavogti keli žaidimų aikštelę juosiančios tvoros segmentai.
Istorijos Prieš 7 val.

Mylimiausiam karalienės anūkui – skaudus smūgis

Karališkosios šeimos atstovas Peteris Phillipsas, išsiskyręs su savo mergina, patirs dar ne vieną smūgį – tikėtina, kad šią vasarą pora ne kartą susidurs daugybėje visuomeninių renginių. Princesės Anne 46 metų sūnus, apibūdinamas kaip labiausiai meilės reikaluose nelaimingas karališkasis savo kartos atstovas, 2021 m. nutraukęs santuoką su 45-mete Autumn Kelly, pradėjo susitikinėti su 43-ejų Lindsay Wallace.
Istorijos Prieš 8 val.

Į kėdainietės butą sulėkė visos gelbėjimo tarnybos: teko reaguoti žaibiškai

Trečiadienį sūnui sunerimus dėl mamos sveikatos, ant kojų buvo sukeltos visos specialiosios tarnybos: policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir ugniagesiai gelbėtojai. Laimei, moteriai nieko blogo nebuvo nutikę. Į sūnaus skambutį reagavo žaibiškai Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad sūnus negali susisiekti su Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Skaistgirių kaime gyvenančia mama, baiminasi dėl jos sveikatos, pats sūnus gyvena Šiauliuose.
Istorijos Prieš 9 val.

Siamo dvynės atskleidė, kas nutiktų, jei viena iš jų numirtų

Vienu kūnu besidalijančios dvynės atskleidė savo papasakojo, kokį gyvenimą gyvena. Taip pat atskleidė, ką iš tikrųjų reiškia gyventi tame pačiame kūne. 23 metų dvynės Karmen ir Lupita Andrade yra tokios artimos, kokios tik gali būti dvi seserys. Apie šį ryšį jos neseniai atvirai papasakojo savo socialinės žiniasklaidos paskyrose paskelbtame labai nuoširdžiame klausimų ir atsakymų vaizdo įraše. Dvynės, kai joms buvo dveji, persikėlė į JAV iš Meksikos, o dabar gyvena Konektikute.
Istorijos Prieš 9 val.

Meghan Markle turi 2 reikalavimus, kad galėtų atleisti Kate Middleton

Manoma, kad princas Harry ir Meghan Markle visiškai atsiribojo nuo karališkosios šeimos, tačiau teigiama, kad princas Williamas ir Kate Middleton bando pataisyti santykius. Karališkojo eksperto teigimu, M. Markle turi du reikalavimus, kad ji ir princas Harry galėtų susitaikyti su Williamu ir Kate.
Istorijos Prieš 10 val.

Laurintos mama mirė atskirta nuo šeimos: medikų elgesio nepamirš niekada

„Kai mano pedagogei mamai buvo labiausiai reikalinga profesionali gydytojų priežiūra, jai buvo pasakyta, kad ji jai nepriklauso ir turime vežti ją namo…“ – Laurinta apie sunkius patyrimus ir didžiulę meilę mamai „Mano mama dirbo mokytoja 42-ejus metus, išmokė ir išauklėjo labai daug vaikų, tačiau kai jai pačiai labiausiai reikėjo pagalbos – ji jos negavo, – susijaudinusi kalba nekilnojamojo turto ekspertė Laurinta.
Istorijos Prieš 11 val.

Mirusiojo piršto antspaudą vilnietė patalpina papuošale: atskleidė, kiek kainuoja

Atsisveikinimas su artimu ir be galo brangiu žmogumi yra vienas skausmingiausių procesų, nes nebelieka fizinio kūno, tačiau vilnietė Ugnė Klingerė su komanda rado būdą, kaip įamžinti mirusiojo atminimą, kuris primintų brangaus asmens prisilietimą – ji sugalvojo gaminti papuošalus su mirusiojo piršto antspaudu.

Karališkąją šeimą ištiko šokas – karalienė išvežta į ligoninę

Ispanijos karališkojoje šeimoje kilo nerimas. Ispanijos karalienė Sofija buvo skubiai paguldyta į Madrido ligoninę. Jos sūnus karalius Felipe pranešė apie jos sveikatos būklę. 85 metų karalienė trečiadienį buvo paguldyta į Ruberio tarptautinę kliniką Madride gydyti šlapimo takų infekcijos, rašo dailymail.co.uk.

10-mečio Lino prašymas tirpdo širdis: svajoja vos apie 1 dalyką

Alytaus „Vilties“ mokykloje-darželyje vyksta pamokos. Vienoje iš klasių specialiųjų poreikių vaikai mokosi pasaulio pažinimo. Vienas jų – dešimtmetis Linas Pakruopis. Intelekto ir autizmo spektro sutrikimų turintis berniukas vos sulaukęs pertraukos imasi mėgiamos veiklos – iš modilino ar plastilino lipdo animacinių filmų herojus. Įvairiausių formų ir spalvų figūrėles mažasis Linas lipdo ne tik mokykloje, bet ir namuose. „Lipdyti iš modilino ir plastilino man pasiūlė tėveliai.
Istorijos 2024-04-11

Živilė Pinskuvienė parodė, kaip užaugo jos dukra: skyrė jautrius žodžius

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė socialiniuose tinkluose pasidalino jautria žinute – sveikinimu dukrai gimtadienio proga. Merė dukrai 28-ojo gimtadienio proga skyrė jautrius žodžius. Dukrai skyrė jautrius žodžius Ž. Pinskuvienė taip pat pasidalijo trimis kadrais iš dukros vaikystės ir pastarųjų dienų. „Kai savo gimtadieniui išsikepi aukščiausio konditerinio pilotažo tortą ir mamai jo nepalieki net paragauti... Vadinasi, suaugai.

Paviešino, kaip atrodo lietuvė mama, savo kieme užkasusi dvynių kūnus

Jungtinėje Karalystėje lietuviai įvykdė žiaurų nusikaltimą – jie teisiami už tai, kad savo namų kieme užkasė dvynių kūnus. Motina prisipažino savo namų kieme palaidojusi dviejų mirusių kūdikių kūnus ir nuslėpusi faktą apie jų gimimą. 30-metė Eglė Žilinskaitė buvo sulaikyta kartu su buvusiu partneriu, 48 metų Žilvinu Ledovskiu po to, kai jų namų kieme Bridžende, Velse, 2022 m. lapkritį buvo aptiktas kraupus radinys, užkasti vaikų kūnai.

Patvirtinta: pasirodys 4-oji Bridžitos Džouns filmo dalis

Oficialiai patvirtinta, kad filme „Bridget Jones 4“ Renee Zellweger ir Hugh Grantas pakartos savo kultinius vaidmenis. Ketvirtoji garsios frančizės, sukurtos pagal Helen Fielding knygas, dalis vadinsis „Bridget Jones: Mad About The Boy“ (liet. „Bridžita Džouns: pakvaišus dėl vaikino“). Filme Renee Zellweger vėl šmaikšti viengungė, o Hugh Grantas – įsimylėjėlis Danielis Kliveris. Patvirtinta, kad filmavimas prasidės gegužės mėnesį, rašo dailymail.co.uk.

Skelbia nemokamus renginius Vilniuje: apsibraukite šias dvi datas

Nuo požeminio koncerto, kino kapsulės iki nemokamų ekskursijų po plika akimi nematomą Vilnių, jo rūsius, bunkerius, slaptus kiemelius bei vitražais inkrustuotus pastatus. Unikalią galimybę atrasti miestą po miestu ir giliau slypinčias jo istorijas dovanoja Vilniaus savivaldybės alternatyvaus miesto pažinimo platforma „Neakivaizdinis Vilnius“, įkurta lygiai prieš 5 metus.
Istorijos 2024-04-11

Prabilo ir pareigūnus kirviu puolęs vyras: „Problemų neturiu, jūs patys mane sunaikinsite“

Live transliacijomis socialiniuose tinkluose pagarsėjęs ir pirmadienį policijos pareigūnus Alytaus rajone kirviu puolęs Obelninkų kaimo gyventojas Vytautas bene pirmą kartą ryžosi pokalbiui su žurnalistais. Nors seniūnė teigia, kad žmones šiurpina jo poelgiai, tačiau pats vyriškis tvirtina esą niekam pavojaus nekelia.
Į viršų