„Sunkus“ paauglys ar tik nesuprastas vaikas – kaip išvengti paauglystės stigmų?

Vaiko teisių gynėjai, kiti su vaikais dirbantys specialistai sutaria, kad kalbant apie paauglystės iššūkius, viską lemia požiūrio kampas: bet kokį su visuomenės normomis prasilenkiantį paauglio elgesį  priimsime kitaip, kai jį vertinsime tik kaip nesuprasto ar laiku pagalbos nesulaukusio vaiko poelgį, rašoma Vaiko teisių tarnybos pranešime spaudai.

Išgirdę mamos išrinktą vardą dukrai internautai pasibaisėjo: tai maisto produktas

Kūdikio vardo pasirinkimas yra vienas sunkiausių sprendimų, su kuriais susiduria tėvai, ypač jei žinote, kad pasirinktas vardas gali būti vertinamas prieštaringai. Ar laikotės savo pozicijos? O gal klausotės prieštaringų nuomonių? Viena mama, kuri tvirtai laikėsi savo nuomonės net po to, kai troliai sukritikavo jos dukters vardą, atviravo apie savo patirtį ir gynė pasirinkimą, rašo mirror.co.uk. Išdidi mama teigia, kad dukrą pavadino Pickle (lietuviškai.

Gavusi kaimynės laišką mama nežinojo, kur dėti akis: „Kaip galima to prašyti?“

Visi, auginantys vaikus, puikiai žino, kaip sunku priversti vaikus bent kuriam laikui pabūti tyliai. Tačiau viena mama liko pasibaisėjusi, kai sulaukė kaimynės raštelio, kuriame grasinama skųstis dėl triukšmo, kurį kelia jos vaikai. Prieštaringai vertinamas laiškas, kurį moteris gavo sekmadienį, kovo 26 d., sukėlė aršias diskusijas internete. Kai kurie gynė kaimynę ir stebėjosi, kodėl vaikai negeba pabūti tyliai.

Influencerė paviešino savo ašaras: neapsikentė patyčių dėl sūnaus vardo

Moteris verkdama pasakojo savo sekėjams, kad interneto troliai puola unikalų jos kūdikio vardą. Liana Jade iš Enderbio turi bendrą „YouTube“ kanalą su partneriu Connoru, o pora praėjusių metų liepą susilaukė sūnaus Koazy. Tačiau Liana savo „TikTok“ paskyroje paskelbė vaizdo įrašą, kuriame apsipylė ašaromis,  sakydama, kad žmonės internete sukritikavo jos vaiko vardą, kai peržiūrėjo amerikiečių „YouTube“ naudotojų Matto ir Abby „Neplanuotos tinklalaidės“ transliacijos įrašą.

Išgirdus 13-metės nuotakos sesers kalbą svečiai neteko žado: žodžiai išmušė iš vėžių

Šelmiška mažoji sesuo „geriausioje visų laikų vestuvių kalboje“ pasakė, kad nuotaka „nebėra jos problema“. Irelyn Johnson per savo sesers Sierra Lipinski vestuves, įvykusias Temekuloje, Kalifornijoje, pralinksmino šeimą ir svečius savo įspūdingu repavimu, rašo mirror.co.uk. Ištiko šokas Nekilnojamojo turto agente dirbanti Sierra tikėjosi „emocingos kalbos“ iš savo mažosios sesers, vyriausios pamergės.

Išgirdusi, kokį vardą dukrai nori duoti vyras, žmona apsipylė ašaromis: sudaužė širdį

Vyras sulaukė kritikos dėl to,  kad norėjo pavadinti savo dar negimusį kūdikį savo velionės buvusios merginos vardu – jo besilaukianti žmona sakė, kad jai dėl to labai nepatogu ir apsipylė ašaromis. Nickas sakė, kad visada norėjo pavadinti savo vaiką savo buvusios merginos Nancy vardu, nes ji mirė, tačiau nesitikėjo, kad tai sukels daugybę problemų tarp jo ir jo žmonos Rebeccos.

Užfiksuotas įrašas iš sporto salės pribloškė ne vieną: moters pilvas nusileido žemyn

Mama pribloškė kūno rengybos fanatikus, užfiksavusi akimirką per treniruotę sporto salėje, kai jos nėščiosios pilvukas nusileido žemyn. Vaizdo įraše matyti, kaip moteris atlieka pratimus su svarsčiu, kai staiga ją sustabdo netikėtumas. 38 nėštumo savaitę padarytą vaizdo įrašą ši mama tikrai žiūrės daugelį metų.

Moteris paklausė, ar vyras nenorėtų vaiko: tokio atsakymo tikrai nesitikėjo

Vieno vaiko mama išliejo savo širdį – ji pasidalijo širdgėla, kurią patyrė, kai jos vyras pasakė, kad nenori turėti dar vieno vaiko. Pora kartu metus ir augina vieną bendrą vaiką. Tačiau kiekvieną kartą, kai ji išsako mintį, kad norėtų turėti daugiau vaikų, jos vyras „išsisukinėja“ ir „supyksta“. Kaip alternatyvą praėjusiais metais jis pasiūlė iš prieglaudos pasiimti dar vieną šunį, tačiau toks pasiūlymas ją nuliūdino, rašo dailymail.co.uk.

Šie ženklai išduoda, kad jūsų vaikas vartoja narkotikus: pastebėkite laiku

86
Gali būti sudėtinga išsiaiškinti, ar jūsų vaikas vartoja narkotines medžiagas,. Daugelis požymių yra vienodi tiek paaugliams, tiek jauniems suaugusiems – psichinės sveikatos problemų, įskaitant depresiją ar nerimą, simptomai. Jei manote, jog jūsų įtarimai gali būti pagrįsti, nebijokite klysti. Pasiruoškite imtis veiksmų ir užmegzkite pokalbį, kurio metu galite užduoti tiesioginius klausimus, pvz.

Princas Viljamas atskleidė, kokią dainą dainuodavo su mama: nepamirš niekada

Princas Williamas kartą atskleidė 80-ųjų hitą, kurį dainuodavo garsiai su savo mama, princese Diana. Velso princas papasakojo keletą puikių istorijų apie gyvenimą karališkojoje šeimoje tinklalaidėje „Apple Fitness + podcast Time to Walk“. Jis pasakojo, kaip vaikai pešdavosi dėl dainos pasirinkimo bei atskleidė Kalėdų dieną bažnyčioje vykstančių pamaldų paslaptis.
Šeima 2023-02-06

Paprašiusi vyro prižiūrėti sergančią dukrą žmona pakraupo: tokio atsakymo nesitikėjo

Mama visą naktį budėjo prie sergančio kūdikio, todėl norėjo, kad vyras jai padėtų dienos metu, tačiau šis atrėžė, jog ji turėtų elgtis taip, lyg jo nebūtų namuose. Tas metas, kai tėvai susilaukia kūdikio, pradžioje gali būti labai sunkus. Dažnai pasitaiko bemiegių naktų ar ankstyvų rytmečių, o jei kūdikis jaučiasi blogai, galite visiškai nepailsėti.

Mokytoja atskleidė laiką, kada vaikams eiti miegoti: tėvai padėkos

Kai kalba pasisuka apie vaikus, tėvai visada nori pasirūpinti, kad kiekviena vaiko diena būtų nuostabi – kad vaikas gerai išsimiegotų ir pavalgytų sveikus pusryčius, kad turėtų pakankamai energijos. Tačiau kada reikėtų paguldyti savo mažylį į lovą? Mokytoja pasidalino įdomia diagrama apie tai, kada vaikai turėtų eiti miegoti ir kada keltis, priklausomai nuo vaiko amžiaus, rašo mirror.co.uk.

Skelbiami populiariausi 2022 metų vardai: sužinokite favoritus

Išrinkti būsimam ar gimusiam vaikeliui vardą – tikras malonumas. Tačiau neretai tokia užduotis tampa galvos skausmu tėveliams, kurie ima naršyti įvairiausius tėvų forumus, kūdikių vardų katalogus. Kad užduotis taptų lengvesnė, dalinamės Registrų centro naujausia statistika, kokie kūdikių vardai buvo populiariausi 2022 metais. Kiekvieną metų ketvirtį Registrų centras renka populiariausių kūdikių vardų duomenis.

1 dekoracijos niekada nerasite karališkos šeimos namuose: nustebsite, kokia ji

Pasak buvusio karališkojo liokajaus, karališkoji šeima, kaip ir mes visi, per Kalėdas mėgsta puošti savo namus šventinėmis dekoracijomis, tačiau kai ko jie beveik niekada nedaro rūmuose. Gyvenant rūmuose ar pilyje, dažnai manoma, kad Kalėdoms reikia įsigyti didžiausią medį, kokį tik galima rasti, ir begales šventinių lempučių bei vainikų.

Išgirdę, kokią kalėdinę dovaną mama nupirko vaikui, internautai pakraupo: „Gaila vaiko“

Mama, norėdama Kalėdų rytą pradžiuginti savo sūnų ir išpildyti jo norus, nupirko devynmečiui lipnios juostos ir segiklį, nes jis mėgsta šiuos kasdienius biuro reikmenis, nors kai kurie sako, kad tai „šlamštas“. Nors dauguma mažylių Kalėdoms prašo žaislų ar žaidimų konsolių, vienas berniukas po eglute tikisi rasti kai ką kitokio – jam labai patinka lipni juosta, rašo mirror.co.uk. Norėdama išpildyti sūnaus kalėdinius norus, mama savo devynmečiui sūnui nupirko lipnios juostos ir segiklį.

Šie vardai laikomi nykstančiais užsienyje: kai kurie šiemet nebuvo duoti nė karto

2022 m. „nykstančių“ vardų sąrašas gerokai išsiplėtė, o daugelis anksčiau populiarių vardų 2022-aisiais nebuvo įregistruoti nė karto. Kūdikių vardai tendencingai ateina į madą ir po kurio laiko vėl išeina, sugrįžta senoviniai vardai, o tėvai įkvėpimo semiasi iš populiarių televizijos laidų ir filmų, rašo mirror.co.uk.

Išgirdus dukros prašymą Victoria Beckham vos sulaikė ašaras: to tikrai nesitikėjo

Victoria Beckham tinklalaidėje papasakojo apie šeimos dinamiką ir prisipažino, kad net dukra Harper jaučia gėdą dėl savo tėvų. Victoria Beckham pareiškė, kad jos vyrui Davidui Beckhamui „suskaudo širdį“, kai dukra Harper paprašė ją nuvežti į mokyklą. 48 metų mados dizainerė tai papasakojo viešėdama „Armchair Expert“ tinklalaidėje, kurią veda 47 metų Dax Shepard. Victoria kalbėjosi su tinklalaidės vedėju apie savo gyvenimą ir karjerą.
Šeima 2022-12-20

Ryškia suknele pasidabinusi Nausėdienė siunčia žinią lietuviams: linki kelių dalykų

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė sekmadienį dalyvavo Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus bendrijos „Pagava“ kalėdinėje šventėje – spektaklyje vaikams. Pirmoji ponia dėkojo „Pagavos“ bendruomenei už tai, kad su nenuilstamu entuziazmu buria, skatina, drąsina vaikučius augti, tobulėti ir atrasti gyvenimo grožį, o vaikų tėveliams už tai, kad kartu su mažaisiais kantriai eina iššūkių keliu.

Laidojimų namų darbuotoja įspėja: išmeskite šiuos žaislus

Laidojimo namų darbuotoja Lauren Taylor „TikTok“ paragino tėvus išmesti „pavojingus“ vaikiškus žaislus. Ji neleidžia savo mažyliams žaisti su „fidget spinner“ suktukais ar šokinėti šokdynėmis, nes „nenori rizikuoti“. Kai kalbama apie vaikų saugumą, niekas kitas geriau nežino, kaip tai užtikrinti, kaip laidojimo namų darbuotoja, kuri per savo karjerą matė „per daug“, rašo mirror.co.uk.

Mama negalėjo patikėti savo ausimis: sūnų dėl šukuosenos išvarė iš klasės

Mama paniekino mokyklos uniformų dėvėjimo taisykles ir reikalauja mokyklos vadovų atsiprašymo, nes jos 14-metis sūnus buvo izoliuotas nuo bendraklasių vien dėl to, kad atėjo į mokyklą išskustais plaukais. Įsiutusi mama užsipuolė savo sūnaus mokyklos vadovybę dėl „pasenusios“ uniformų dėvėjimo tvarkos, kai jis buvo izoliuotas nuo kitų dėl savo šukuosenos, rašo mirror.co.uk.
Į viršų