Gargždiškės rengiamais gimtadieniais neatsistebi net svetimi: tokio trokšta kiekvienas

56
Diana Žiūrienė – dviejų vaikų mama. Pakankamai vėlai pažinusi motinystės džiaugsmus, ji nusprendė, kad nori vaikams sukurti tokią vaikystę, kurios jie nepamirštų visą savo gyvenimą. Keturiolikmetį sūnų Arvydą ir aštuonerių Agitą auginanti gargždiškė kuria tokius gimtadienius savo vaikams, kad net suaugusiems raibsta akys, o komplimentus žarsto nepažįstami žmonės.

Šeima sukrėsta: 2 metų dukra mirė po atostogų Turkijoje

80
Dvejų metų mergaitė anglė Allie Birchall mirė grįžusi iš atostogų Turkijoje. Dabar mama, praėjus trims metams po dukros mirties, įspėja visus tėvus apie E. coli pavojų. Mergaitė mirė po šeimos atostogų Turkijoje. Ji staiga susirgo grįžus po vasaros kelionės. Manoma, kad ji užsikrėtė bakterine infekcija, rašo mirror.co.uk. Mančesterio koronerio teisme paliudyta, kad šeima iš Atertono 2019 metų liepos 23 dieną apsistojo „viskas įskaičiuota“ viešbutyje.

Šiukštu nepirkite šio žaislo: skubiai įspėja visus

Internete paplito įrašas, kuriame mokytojai ragina tėvus atkreipti dėmesį į žaislus, su kuriais žaidžia jų vaikai. Pasak jų, vienas pamėgtas žaislas gali neigiamai paveikti mažamečius ir sukelti jiems blogas emocijas.  Šiuo įrašu savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo ir mokytoja Veronika Naumovaitė. Įraše rašoma, kad šiuo metu darželyje vaikai kalba apie žaislą, vadinamą Huggy Wuggy, Killy Willy ir kitus panašius žaislus.

Mamos prašymas sūnaus gimtadieniui šokiravo svečius: „Tai žiauru ir pikta“

Viena neįvardinta moteris sukėlė diskusiją internete, kai savo vaiko gimtadienio vakarėliui pasiūlė „dovanų neteikimo politiką“ ‒ 25 svečiams buvo pasiūlyta ateiti be dovanų. „Mumsnet“ svetainėje mama paklausė, ką jie mano apie jos idėją, ir paaiškino, kad ketina ją įgyvendinti, nes nenori, kad krūvos dovanų „taptų norma“ jos vaikui.

Tėvų skausmui ribų nėra: 9 savaičių dukrą staiga ištiko mirtis

Prieš metus Anglijoje mirė naujagimė mergaitė – tuomet vos devynių savaičių kūdikis buvo rastas lopšelyje be gyvybės ženklų. Dabar, pagaliau pasibaigus teisminiams procesams, tėvai įspėja kitus itin atidžiai saugoti savo naujagimius. Daisy–Mae Stanley nelaimė nutiko jos močiutės namuose, praėjusių metų lapkričio 23 dieną. Lisa Connor pabudusi ryte savo anūkę rado suglebusią, jos veidas iš dalies buvo po antklode.

Ši mergytė buvo dingusi 40 metų: paviešino, kaip ji atrodo dabar

Dar kūdikystėje jos neseniai susituokę tėvai Haroldas ir Tina Clouse buvo nužudyti ir palikti miškuose. Buvo žinoma, kad su jais buvo Holly, tačiau jos palaikų nerasta, todėl buvo likusi viltis, kad mergaitė gyva. Amerikiečiai Haroldas ir Tina, kuriems anuomet tebuvo 21 ir 17 metų, dingo kraustymosi iš Floridos į Teksasą metu.

Mamos poelgis paliko be žado: 2-ejų dienų dukrai pradūrė ausis

Jauna mama gina savo sprendimą vos dviejų dienų amžiaus kūdikiui pradūrė ausis. Mamos ir socialinių tinklų naudotojos kolumbietės Laros vardas žaibiškai apskriejo internetą, kai ji pasidalino filmuku, kuriame pasakoja, kaip neatpažįstamai per keturi mėnesius pasikeitė jo kūdikis. Vaizdo įraše matoma, kad kūdikiui įvertas sidabrinis gėlės formos auskaras, mergaitė dar vis įvyniota į ligoninės antklodę. Kolumbijoje gyvenanti mama sako, kad ausis naujagimei pradūrė ligoninės darbuotojai.

Išgirdusi, kaip sūnų pavadino sesuo, moteris pratrūko verkti: niekada jai neatleis

Neseniai vyro netekusi moteris įsiuto, kai sužinojo, kad sesuo nusprendė naujagimį sūnų pavadinti jos mirusio vyro vardu, prieš tai nepasitarusi. Pasak moters, sesuo  Kayla nesupranta, kodėl jos sprendimas yra „tikrai baisus“, ir nemano, kad reikėtų kūdikiui išrinkti naują vardą. Gedinti našlė yra aštuntą mėnesį nėščia. Ji prieš tris mėnesius tragiškai neteko savo karininko vyro Rodrigo. Moteris norėjo pavadinti savo kūdikį Aleksu ir duoti jam antrą vardą Rodrigo.

47-erių moteris tapo mama: nėštumo požymius sumaišė su menopauze

Moteris pagimdė būdama 47 metų, kai ankstyvus nėštumo požymius supainiojo su menopauze. Tania Behrns prarado viltį tapti mama, kai sulaukė 44-erių, nes manė, kad yra „per sena“ gimdyti. Po trejų metų, praėjus vos šešioms savaitėms nuo naujų santykių su savo partneriu, moteriai dingo menstruacijos. Grožio terapeutė iš Kraistčerčo (Naujoji Zelandija) manė, kad jai prasideda menopauzė, tačiau nėštumo testas buvo teigiamas, rašo mirror.co.uk.

Jūratės kepiniai stebina net visko mačiusius: atrodo lyg nevalgomi

Viduklėje gyvenanti Jūratė Banaitytė šeimą ir draugus stebina kepiniais. Vos pažvelgus į jos tortus, akivaizdu, moteriai tikrai netrūksta kantrybės ir energijos kurti išskirtinius šedevrus. Apie tai, kada moteris atrado konditeriją ir kokį kepinį vadina visišku fiasko, Jūratė papasakojo naujienų portalui tv3.lt skaitytojams. Prieš ketverius metus pasaulį išvydo Jūratės pirmagimė. Būtent tada, kaip pati pasakoja, jos gyvenime atsirado pirmieji tortai ir konditerija.

Nėščia mama sudarė kūdikio lankymo taisykles: jos šokiravo internautus

Būsima mama sukiršino artimus žmones, kai sudarė taisyklių sąrašą visiems, kurie nori aplankyti ją ir jos kūdikį, nes kai kurie tvirtina, kad jos yra per griežtos. 20-metė Maisie Crompton laukiasi pirmagimio ir, norėdama, kad viskas vyktų sklandžiai, kai gims kūdikis, ji parengė taisyklių sąrašą. Verslininkė Maisie uždraudė kai kuriuos dalykus, kuriuos žmonės gali daryti instinktyviai, nuo pasirodymo nepranešus iki kūdikio bučiavimo, rašo mirror.co.uk.

Mama pribloškė internautus: atostogauti važiuoja viena, vyras su vaiku lieka namuose

Mama, pasidalinusi savo planais atostogauti tik su naujagimiu, palikdama namuose vyrą ir vyresnį vaiką, sukėlė sąmyšį, nes kai kurie žmonės manė, kad taip „negalima“. Moteris, pasidalinusi savo planais atostogauti su naujagimiu, paliko sumišusius žmones – paliko vyrą namie prižiūrėti kitų vaikų, rašo mirror.co.uk. Tėvų forume „Mumsnet“ moteris paklausė, ar blogai pasielgtų, išvykdama su tik aštuonių mėnesių kūdikiu.

ŽMONĖS KALBA. Kaip auklėti vaikus be dramos ir kodėl tėčiai ne mažiau svarbūs už mamas?

Koks šiuolaikinių tėčių vaidmuo šeimose? Ar iš tiesų jie tik griežti, nesikišantys į vaikų auginimą ir vengiantys rodyti jausmus? Šeimų edukatorė Vaida Ivaniukaitė sako, kad šis stereotipas vis dar gajus mūsų visuomenėje, bet požiūris į tėčius ir jų pačių savęs vertinimas sparčiai keičiasi. Šiandien tėčiai ne tik dažniau ryžtasi imti vaiko priežiūros atostogas, bet ir nebijo ieškoti pagalbos, jei nežino, kaip susitvarkyti su emocijomis.

Išgirdusi, kokį vardą anyta nori duoti dukrai, moteris nesulaikė juoko: „Ji snobiška savimyla“

Moteris apsilankė internetiniame forume ir tvirtino, kad, jos manymu, anytos kūdikiui parinktas juokingas vardas, tačiau ji sulaukė daugybės įvairiausių komentarų. Moteris ir anyta susipyko dėl pastarosios būsimo kūdikio vardo, nes pavadino jį „juokingu ir pretenzingu“, rašo mirror.co.uk. Tačiau netrukus po to, kai pasidalijo savo istorija internete, ji sulaukė daugybės komentarų iš žmonių, kurie teigė, kad nemato tame jokios problemos.

Prakandusi sumuštinį 7-metė ėmė klykti: to rasti nelinkėtų niekam

Pasibaisėjusi mama tvirtina, kad jos dukra buvo „traumuota“, kai ėmė vemti suvalgiusi dalį  sumuštinio.  39 metų anglė Rachel Stone ir 44 metų vyras Johnas nupirko 7 metų dukrai Poppie jos mėgstamiausią užkandį iš „Island BBQ Grill“ tinklo užkandinės. Tačiau mergaitė ėmė klykti, kai „Dairylea“ užkandžių dėžutėje ant kumpio ir sūrio pamatė ropojančius kirminus, rašo thesun.co.uk. Pradėjo vemti Šeima mėgavosi maistu, kai vos paragavusi užkandžio, Poppie staiga pradėjo vemti.

Mama nebegali girdėti vaiko vardo: nori jį pakeisti, bet vyras nesutinka

Streso apimta mama klausia patarimo – ar galima pakeisti vaiko vardą, nes žmonės jo nesupranta? Moteris atvirai pasakė, kad vardas jai visai nepatinka, bet jos partneris nesutinka keisti iš anksto išrinkto vardo. Nors iš pradžių jaunai mamai kūdikio vardas patiko, dabar ji pakeitė nuomonę, nes žmonės į vardą reaguoja keistai. Forume „Mumsnet“ ji rašė: „Sprendžiant iš dabartinių žmonių reakcijų į mūsų vaiko vardą, jam visą gyvenimą teks taisyti klaidingą vardo tarimą.

Pamačiusi, ką fotografė padarė veidui, nuotaka pakraupo: virto „demonu“

Vestuvių fotografė siaubingai išsigando, nes vos nesugadino poros nuotraukų, netyčia pavertusi nuotaką „demonu“ su dviem burnomis. Išleidę daug pinigų šukuosenai ir makiažui, puošniai suknelei ir profesionaliam fotografui, daugelis porų tikisi, kad jų vestuvinės nuotraukos atrodys neįtikėtinai. Tačiau peržiūrai  gavusi kelias nuotraukas, viena nuotaka liko priblokšta savo išvaizda, rašo mirror.co.uk. Virto „demonu“ Jaunavedė Julia Oliver greitai atsiuntė el.

17-kos abortą atlikusi moteris ryžosi atverti širdį: tokio skausmo nelinkėtų niekam

Leona Burton, 36 metų amžiaus moteris iš Lesterio, Jungtinės Karalystės, atvirai papasakojo apie savo abortą, kurį pasidarė būdama septyniolikos – ji sako kaltę jautusi dar dešimt metų. Penkių vaikų mama pripažino, kad dešimt metų jautėsi kalta dėl aborto, bet kad jo dėka tapo geresne mama. Leona Burton pasidalino savo istorija ir papasakojo, kad labai ilgai jautė kaltę, bet dabar žino, kad sprendimas buvo teisingas, rašoma mirror.co.uk.

Išgirdęs, kokį vardą žmona nori duoti dukrai, vyras neteko žado: „Jai protas susisuko“

Būsimoji mama vyrui pasakė, kad nori dukrą pavadinti Vandene savo mamos garbei, tačiau kai šis vetavo vardą, ji nustojo su juo kalbėtis. Tėvai, besistengiantys rasti tobulą vardą kūdikiui, žino, kad sunku pasirinkti tokį, kuris patiktų visiems. Praverčia kūdikių vardų knygelės, o populiaraus giminėje vardo parinkimas gali būti puiki išeitis, rašo dailystar.co.uk. Tačiau vienos moters sumanymas suteikti kūdikiui savo mamos vardą nepatiko jos vyrui.

Kūdikį pagimdžiusi 51-erių mama tokios reakcijos nesitikėjo: sulaukė skaudžių žodžių

Moteris tvirtai atsikirto piktiems troliams, kurie ją kritikavo už tai, kad susilaukė kūdikio būdama 51–erių. Kayla Caldwell savo mamos nėštumą fiksavo Tiktoke, kai mama sėkmingai pastojo po dirbtinio apvaisinimo procedūros. Tačiau vienas vaizdo įrašas, surinkęs 1,3 milijono peržiūrų, sulaukė ir neigiamų komentarų apie Kaylos mamos amžių ir jos sprendimą turėti kūdikį.
Į viršų