LIETUVOS GARBĖ

„Lietuvos garbės“ herojus Marius – jaunas kaunietis, kasdien gelbstintis gyvybes: „Sunkus kelias“

Jaunas kaunietis, kasdien gelbstintis gyvybes. Šis vaikinas pernai tapo „Lietuvos garbės“ herojumi, tačiau nesustojo ir nėrė į naują veiklą padėdamas Ukrainai. Apie savo darbus tokie žmonės nekalba garsiai, bet tai, ką jie daro – kelia susižavėjimą. Ir jie verti išskirtinio dėmesio ir ypatingo „Lietuvos garbės“ apdovanojimo. „Sunki buvo naktis, daug važiavom ganėtinai, ir diena buvo sunki...“, – kalba „Lietuvos garbės“ herojus Marius Bložė. Pavargęs, bet laimingas.

Milda veža paramą į pavojingiausias Ukrainos vietas: jos pasakojimai spaudžia širdį

Nuo pat pirmosios Rusijos invazijos į Ukrainą dienos lietuviai surėmė pečius ir jau daugiau nei metus laiko padeda kariaujantiems ir nuo karo kenčiantiems žmonėms viskuo, kuo tik gali. Kaunietė Milda Goštautaitė – viena iš daugelio, nepailstamai dar nuo Maidano įvykių padedanti Ukrainai siekti pergalės. Už savo darbus, neskaičiuojant laiko ir jėgų, ji pelnė „Lietuvos garbės“ „Metų savanorės“ apdovanojimą.

22-ejų klaipėdietis neskaičiuodamas valandų padeda mažiesiems: jo darbai verti didžiausios pagarbos

Sakoma, kad jaunystėje ieškome savo kelio, tad daug blaškomės. Tačiau 22-ejų klaipėdietis Arvydas Makaras savo kelią rado jau seniai. Dar nuo mokyklos laikų jis pradėjo savanoriauti Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namuose, šią veiklą tęsia ir šiandien, o ją papildė ir jo vardo labdaros ir paramos fondas. Geri darbai nelieka nepastebėti – už savanorystę ir veiklą mažylių labui jam įteiktas „Lietuvos garbės“ „Metų atsidavimo“ apdovanojimas.

Seniai žinomą technologiją Mantas panaudojo taršos mažinimui: rezultatas nustebino

Pastaraisiais metais vis labiau skiriamas dėmesys įvairiems metodams, kurie padėtų susitvarkyti su aplinkoje esančia tarša kuo tvaresniu būdu. Patobulinti daugiau nei 40 metų žinomą koncepciją pavyko mokslininkui dr. Mantui Rubežiui (31). Už atradimą ir mokslinį progresą jaunasis mokslininkas pagerbtas „Lietuvos garbės“ „Metų šviesos“ apdovanojimu.

„Lietuvos garbė 2023“ svečiai pasidalino mintimis: „Linksmintis negalime, nes laukia labai sudėtingi dalykai“

Nepriklausomybės atkūrimo diena – Kovo 11-oji – yra ypatinga kiekvienam šalies piliečiui. Dar svarbesnė ji tapo šiemet, kai kiekvieną dieną regime, kiek valios, pasiaukojimo bei didvyriškumo reikia nepriklausomybei apginti. TV3 televizija jau aštuonioliktus metus iš eilės šią dieną kviečia padėkoti valingiems, pasiaukojantiems ir didvyriškiems mūsų šalies herojams, arba kitaip – paprastiems žmonėms, kurie daro nepaprastus darbus.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų