Žinomas Lietuvos profesorius įkūrė išskirtinį fondą: turi kilnų tikslą

Profesorius Arvydas Janulaitis, moderniosios biotechnologijos Lietuvoje pradininkas, kone visą gyvenimą pašventė šiai sričiai, jos pažangai ir savo darbus tęsia toliau – padėjęs mokslinius pagrindus pirmųjų moderniosios biotechnologijos įmonių atsiradimui Lietuvoje, tapęs jų steigėju, toliau puoselėja startuolį „Diagnolita“ ir 2022-aisiais įsteigė Ateities biomedicinos labdaros fondą, kurio tikslas – remti personalizuotai medicinai aktualius mokslinius tyrimus.

Kristina Rimienė sukūrė išskirtines „Lietuvos garbės“ puošmenas: siunčia svarbią žinią

Šiemet 19 kartą nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kiekvienam lietuviui svarbią dieną – Kovo 11-ąją – kviečia padėkoti herojams, savo kilniais darbais kuriančius gražesnį pasaulį ir Lietuvą. Jau šeštus metus šventiniu dekoru rūpinasi floristė, TV3 laidų vedėja Kristina Rimienė, kasmet nustebinanti kvapą gniaužiančiais kūriniais.

Mažeikiškių moksleivių idėja nustebino ir visko mačiusius: verti didžiausios pagarbos

Aštuoniolikmetis Eligijus Girdenis ir septyniolikmetis Damir Samarin – neeiliniai Mažeikių miesto moksleiviai. Vos prieš porą metų vaikinams gimė idėja sukurti dar niekam nematytą žaidimą, po kuriuo slepiasi kilni misija, – padėti silpnaregiams ir neregiams įsilieti į visuomenę. Už tai vaikinai apdovanoti „Lietuvos garbės“ apdovanojimu. Eligijaus ir Damir sukurto žaidimo esmė – iš kaladėlių kryžiažodžio principu dėlioti žodžius.

Kaune staiga sukniubo vyras: tai, kas vyko toliau, palieka be žodžių

Vilmantas Pietaris (60), Egidijus Maurutis (40) ir Simonas Velža (26) – Kauno techninės apžiūros centro darbuotojai. Praėjusių metų gruodžio 18-ąją vyrai negalvojo, kad šią dieną prisimins dar ilgai. Vienam iš jų klientų staiga pasidarė bloga, o vyriškiai sureagavo itin greitai: sukniubusiam vyrui pradėjo daryti gaivinimą ir išgelbėjo jo gyvybę.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų