Pamirškite rasojančius langus namuose: padės šios gudrybės

Atšalus orams daugelis susiduria su problema, kad rasoja langai, o tai gali paskatinti pelėsio augimą, jei nesiimama kovoti su šia problema. Todėl ekspertai papasakojo, ką daryti, kad namuose nerasotų langai nenaudojant oro sausintuvo. Oro sausintuvai yra vienas veiksmingiausių būdų išvengti drėgmės pertekliaus namuose, tačiau jie nėra pigūs. Kad nereikėtų tuštinti kišenių, „Plan-it Windows“ langų ekspertai pasidalijo įvairiais metodais, kaip išvengti rasojimo.
Namai 2024-01-29
REKLAMA
Paskelbta 2024-ųjų interjero spalva: įvertino architektai, interjero dizaineriai ir profesorius, psichoterapeutas E. Laurinaitis  Paskelbta 2024-ųjų interjero spalva: įvertino architektai, interjero dizaineriai ir profesorius, psichoterapeutas E. Laurinaitis

Paskelbta 2024-ųjų interjero spalva: įvertino architektai, interjero dizaineriai ir profesorius, psichoterapeutas E. Laurinaitis

Dažų gamintojas „PPG Tikkurila“ 2024-ųjų metų spalva išrinko persikinio atspalvio „Nude in Nizza“. Šis atspalvis spinduliuoja šilumą, atspindi gerumą, meilę ir žaismingumą.    „Tikkurila“ metų spalva skelbiama jau devintąjį kartą ir renkama atsižvelgiant į pasaulinės tendencijas bei aktualijas. „Tai yra išraiškinga, jausminga spalva, tinkama kiekvienam interjero stiliui.
Namai 2024-01-12

Pelėsio vonioje neliks nė žymės: štai, kas padės

Valymo ekspertas pasidalijo valymo gudrybe, kuri padės lengvai išnaikinti pelėsį nuo silikoninio hermetiko, kad vonios kambarys vėl atrodytų lyg naujas. Išbandę šią pigią naminę priemonę nepasigailėsite – rezultatas nustebins. Šaltuoju metų laiku itin lengvai plinta pelėsis, tačiau valymo ekspertas teigia, kad yra triukas, kurį būtina išbandyti, kad išnaikintumėte pelėsį akimirksniu.
Namai 2024-01-04
REKLAMA
Kave Home salonas Vilniuje  Kave Home salonas Vilniuje

Lietuvoje atidaromas populiaraus pasaulyje ispanų „Kave Home“ baldų ir dizaino salonas

Pirmasis Lietuvoje „Kave Home“ salonas duris atvėrė sostinėje, „Ogmios mieste“. Ispanų prekės ženklo „Kave Home“ istorija prasidėjo dar aštuntajame XX a. dešimtmetyje. Šiandien šio ženklo parduotuvės pirkėjų laukia daugiau kaip 80 pasaulio šalių. Anot įkūrėjų, jie turi ką pasiūlyti tiek nuolat tobulumo ir šiuolaikinių sprendimų ieškančiam perfekcionistui, tiek jaukumo ir grožio namuose siekiančiam estetui.
Namai 2024-01-03

Pasakė, kaip mažą virtuvę padidinti vizualiai: pravers šie patarimai

Dažnas susiduria su problema, kuomet nedidelėje bando sutalpinti visą reikalingą buitinę techniką. Dėl to svarbu pasirinkti tinkamus baldus norint efektyvaus erdvės išnaudojimo: virtuvės salelę su įmontuota saugykla ar kompaktišką stalą su atlenkiamais šonais. Rinkdamiesi baldus atsižvelkite į virtuvės dydį ir išdėstymą, taip pat į konkrečius poreikius ir pageidavimus.
Namai 2023-12-27
REKLAMA
Šiemet ypač graibstomos gražuolės puansetijos: nepadarykite šių 3 klaidų  Šiemet ypač graibstomos gražuolės puansetijos: nepadarykite šių 3 klaidų

Šiemet ypač graibstomos gražuolės puansetijos: prižiūrėdami nepadarykite šių 3 klaidų

Šiemet laukiant žiemos švenčių kyla nauja žvaigždė – ryškiaspalvės ir vešlios puansetijos, žavinčios kalėdiškomis savo spalvomis ir gera kaina. Ir anksčiau lietuvių mėgtos, šiais metais jos šluojamos iš parduotuvių dvigubai intensyviau, pastebi Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė. Dažnas šiuo elegantišku augalu namus papuošia likus dar mėnesiui iki švenčių, o išlaikyti visą jos grožį iki pat Kalėdų ar dar ilgiau nėra sunku.
Namai 2023-12-04

Kandžių atsikratykite be vargo: štai, kas padės

Vis daugiau žmonių savo namuose susiduria su erzinančiais parazitais – kandimis. Iš pradžių kandžių  pastebima vos viena ar dvi, o vėliau su kenkėjomis tenka ilgai ir nuobodžiai kovoti. Dėl to svarbu namuose iškart imtis veiksmų ir naikinti kandis, kol jų nedaug ir jos nespėjo pakenkti drabužiams, kilimams ir kitoms medžiagoms. Danielle Webb „Facebook“ grupėje „Mrs Hinch Cleaning tips“ ieškojo būdų, kaip atsikratyti kandžių savo namuose.
Namai 2023-12-03
REKLAMA
LED lemputė  LED lemputė

IKEA sprendimai namams: padės taupyti ir šilumą, ir finansus

Kasmet visame pasaulyje atliekamas IKEA tyrimas „Gyvenimas namuose“ atskleidžia, kad kas penktas Lietuvos gyventojas norėtų, kad namai jiems padėtų sutaupyti pinigų. Dažnai finansų taupymo patarimai namuose reikalauja įpročių keitimo, todėl IKEA interjero dizaino skyriaus vadovė Eimantė Nemanė dalinasi IKEA žemos kainos sprendimais, kuriuos pasitelkus į pagalbą galima sumažinti elektros, vandens ar šildymo sąnaudas. 1. Šilumos taupymui – užuolaidos ar žaliuzės.
Namai 2023-11-17
REKLAMA
Infraraudonųjų spindulių šildytuvas – šilumos karalius, pažabojantis žvarbų orą ir suteikiantis jaukumo namams  Infraraudonųjų spindulių šildytuvas – šilumos karalius, pažabojantis žvarbų orą ir suteikiantis jaukumo namams

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas – šilumos karalius, pažabojantis žvarbų orą ir suteikiantis jaukumo namams

Lietuvoje šiltuoju sezonu mėgaujamės vos 3 vasaros mėnesius. Tačiau ir jie ne visada lepina šiluma ir saulės spinduliais. Todėl patalpų ir atvirų erdvių šildymas yra aktualus ištisus metus. Mūsų šalyje vis plačiau pradedami naudoti infraraudonųjų spindulių šildytuvai, kuriuos pastebime ne tik restoranų terasose, bet ir modernių šeimininkų namuose. Kuo jie yra ypatingi ir naudingi tiek verslui, tiek namams, pasakoja Oro1 ekspertai.
Namai 2023-10-24
REKLAMA
Vytaro fermoje kyla naujas statinys: papasakojo, kuo išskirtinis  Vytaro fermoje kyla naujas statinys: papasakojo, kuo išskirtinis

Vytaro fermoje kyla naujas statinys: papasakojo, kuo išskirtinis

TV3 laidos „Vytaro ferma“ žiūrovai sekmadieniais turi progą išvysti, kaip savo ūkyje, Dzūkijos miškuose gyvena ir tvarkosi Vytaras Radzevičius. Žinomas vyras su žmona taip pamilo gyvenimą gamtoje, kad nusprendė plėsti savo ūkį. Šį kartą V. Radzevičius prakalbo apie naujos vištidės statybas. Funkcionalus ir naujoviškas statinys V. Radzevičius džiaugiasi, kad naujoji vištidė bus ne tik didesnė, bet ir patogesnė naudoti. „Statybos vyksta visais frontais, kyla ir nauja vištidė.
Namai 2023-10-20

Orchidėjos atrodys lyg naujos: sukraus daugybę žiedų

Tinkamą drėgmės kiekį kambariniams augalams užtikrinti gali būti nelengva. Per didelė drėgmė yra viena dažniausių orchidėjų nuvytimo priežasčių. Tad sprendimas, siekiant augalą išsaugoti kuo ilgiau – laistymas ledo kubeliais.
Namai 2023-10-14

Interjero dizainerė atskleidė, kaip sukurti jaukią aplinką namuose

Ruduo – tai laikotarpis, kai pradeda trumpėti dienos, šiluma lėtai pasitraukia, o už lango atsiveria spalvingas nukritusių lapų piešinys. Skamba jaukiai? Jaukumą galima pajausti ne tik už lango, tačiau ir savo namuose. Apie tai, kaip jaukiai atnaujinti savo namus pasakoja interjero dizainerė Karolina Demanavičienė.  Po ilgos dienos mes visuomet skubame namo, nes tai vieta, į kurią malonu grįžti.
Namai 2023-10-09

Pasakė, kiek augalų turėtų būti kiekvienam kambaryje: kiti to nežino

Nėra nieko geriau, kaip sulaukti komplimentų, kad jūsų augalėliai atrodo sveiki, o kambarinių augalų puoselėjimas gali jus pakylėti, padaryti laimingesnius ir suteikti jums pasitenkinimo jausmą. Ar žinojote, kad dėl jų taip pat galite patirti mažiau streso? Daktaras Michaelas Mosley paaiškino, kad kambariniai augalai gali labai pagerinti mūsų atmintį ir nuotaiką, tačiau tam, kad pajustumėte jų naudą, reikia tam tikro jų skaičiaus.
Namai 2023-09-29
REKLAMA
ECOVACS DEEBOT T20 OMNI robotas-siurblys su plovimo karštu vandeniu funkcija: pirmasis ir nepralenkiamas  ECOVACS DEEBOT T20 OMNI robotas-siurblys su plovimo karštu vandeniu funkcija: pirmasis ir nepralenkiamas

ECOVACS DEEBOT T20 OMNI robotas-siurblys su plovimo karštu vandeniu funkcija: pirmasis ir nepralenkiamas

Naujausia robotų-siurblių rinkos naujovė – plovimo karštu vandeniu funkcija išsiskiriantis DEEBOT T20 OMNI. Kol kas rinkoje toks siurblys – vienintelis ir dėl savo plataus spektro funkcijų jau spėjęs pelnyti apdovanojimų bei pagrįsti universalumo reputaciją. Kodėl? Jis – nesustabdomas ir nenugalimas: valo visų rūšių grindis, užtikrina kokybišką švaros rezultatą, yra ypač išmanus ir patogus naudoti. Dar švariau, gaiviau ir greičiau nei kada nors galėjote įsivaizduoti.
Namai 2023-09-25

Kalkių neliks nė dėmelės: štai, kas padės

Kalkių nuosėdos yra dažna problema vietovėse, kuriose vanduo yra kietas, ir gali turėti įtakos prietaisų efektyvumui ir vandens kokybei. Laimei, ekspertai pasiūlė ekonomiškų būdų namų savininkams kovoti su kalkių nuosėdomis ir palaikyti puikią vandens kokybę. Nors dauguma tikriausiai žino, kad kalkių nuosėdos yra kietos, baltos ir kartais kreidos pavidalo, daugelis nežino, kas iš tikrųjų jas sukelia. Kalkių nuosėdų susidarymą lemia kietas vanduo.
REKLAMA
Artėjant šaltajam sezonui: kokį šildytuvą pasirinkti?  Artėjant šaltajam sezonui: kokį šildytuvą pasirinkti?

Artėjant šaltajam sezonui: kokį šildytuvą pasirinkti?

Vėstant orams jaučiame vis didesnį šilumos ir jaukumo poreikį namuose. Šiandieninės technologijos mums suteikia ne tik galimybę šildyti namus, bet ir valdyti šilumos išlaidas bei pagerinti gyvenimo kokybę. Šiuolaikiniai šildytuvai atlieka ne tik savo tiesioginę funkciją – šildymą, bet prisideda prie energijos taupymo ir aplinkos tausojimo. Be to, jie tampa vis labiau išmanesni bei puikiai prisiderinantys prie namų interjero.
Namai 2023-09-21

Visą gyvenimą ventiliatorius naudojote neteisingai: mama atskleidė tiesą

Moteris tik dabar sužinojo, kad 28 metus neteisingai naudojo ventiliatorių, nes manė, kad yra tik vienas būdas jį naudoti. Supratusi savo klaidą ji pasidalijo naudingu patarimu ir su kitais ventiliatorių naudotojais. Nors vasara jau baigėsi ir prasidėjo ruduo, vis dar gali pradžiuginti netikėti saulės spinduliai ir šiluma. O kai kaitina saulė, tai reiškia viena – dauguma išsitraukia ventiliatorius, rašo mirror.co.uk.
Namai 2023-09-06
REKLAMA
Xiaomi Robot vacuum X10 Xiaomi Robot vacuum X10

Patrauklus pasiūlymas jūsų namams – „Xiaomi X10“ serijos robotai-dulkių siurbliai

Šiuo metu „Xiaomi“ siūlomų robotų-siurblių asortimente yra iš ko rinktis: galite įsigyti paprasčiausią, tik apie 150 eurų kainuojantį robotą-siurblį „Xiaomi Robot Vacuum Cleaner E10“, galite investuoti į apie 750 eurų kainuojančią grindų valymo sistemą „Xiaomi Robot Vacuum X10+“. „Xiaomi“ asortimente yra dvi savo išvaizda panašios grindų valymo sistemos: apie 750 eurų kainuojantis robotas-dulkių siurblys „X10+“ ir apie 430 eurų kainuojantis robotas „X10“. Kainų skirtumas nemažas, tad kurį rinkt...
Namai 2023-09-04

Savo rankomis Monika atnaujino virtuvę: pokyčiai pribloškia

Praėjusių metų žiemą Vilniuje gyvenanti istorikė dr. Monika Šipelytė Naujamiesčio rajone įsigijo nuosavą butą. Nieko nelaukusi ji į jį įsikėlė ir savomis rankomis ėmėsi remonto darbų. Per kiek daugiau nei 1,5 metų Monikai pavyko jaukiai įsikurti virtuvę bei atnaujinti koridorių. Visgi, įgavusi patirties, ji sako turinti ir vieną svarbų patarimą.  Iš Panevėžio kilusi dr. Monika Šipelytė pasakoja, kad praėjusių metų kovą įgyvendino svajonę ir įsigijo butą.

Turėkite šiuos augalus namuose: valo orą, renka dulkes

Kambariniai augalai ne tik puikiai pagyvina interjerą – kai kurie jų pasižymi orą valančiomis savybėmis. Štai keturi kambariniai augalai, kurie surenka dulkes iš oro ir padeda sutaupyti laiko dulkių valymui. Paprastai dulkes geriausiai surenka augalai su dideliais, blizgančiais lapais, nes jų paviršiaus plotas yra labai didelis ir yra sulaikoma daugiau dulkių dalelių.
Namai 2023-08-01
Į viršų