Pamačiusi, kas slepiasi kambaryje, moteris bėgo neatsisukdama: to nelinkėtų niekam

Australijoje gyvenanti išsigandusi britė pasiūlė 50 dolerių, kad kas nors iš jos kambario pašalintų didžiulį nuodingą vorą. Netoli Sidnėjaus gyvenanti moteris įėjo į savo kambarį ir pamatė kampe tūnantį didžiulį žaliavorį, kuris yra pavojingas žmonėms. Socialiniame tinkle „Facebook“ ji pasiūlė 50 dolerių tam, kas išdrįs vorą pašalinti. Tačiau šimtai vietinių gyventojų atsisakė, teigdami, jog voras yra per didelis, o daugelis teigė, kad to nedarytų net už 500 dolerių.
Namai 2023-03-07

Šiukštu nevalykite su soda šių daiktų: juos sugadinsite

Žiemai besibaigiant, daugelis imasi iš esmės tvarkyti namus. Tačiau kartais netinkamai parinkta priemonė gali ne tik neišvalyti, tačiau ir pakenkti valomiems paviršiams ar net odai. Todėl bendrus principus, ką ir kaip valyti turėtų žinoti kiekvienas, bent retkarčiais paimantis šluostę į rankas. Tai, kad šiuo metu auga valymo priemonių pardavimai patvirtina ir Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė. Anot jos, ši tendencija pasikartoja kiekvieną  pavasarį.
Namai 2023-02-09

Pamirškite pelėsį namuose: išdavė 1 gudrybę

Kambarinius augalus žmonės perka dėl įvairių priežasčių, dažniausiai norėdami suteikti namams papildomų spalvų. Tačiau jų privalumai tuo neapsiriboja ‒ jie gali padėti kovoti su oro drėgme, o tai savo ruožtu padeda išvengti ne tik drėgmės, bet ir pelėsio.  Fiona Jenkins, internetinės svetainės MyJobQuote.co.uk sodininkystės ekspertė, sakė: „Kambariniai augalai puikiai sumažina kondensatą ir pelėsį namuose.
Namai 2023-02-07
REKLAMA
Kaip išsirinkti tvorą, kuri ne tik apsaugotų, bet ir puoštų namų aplinką?  Kaip išsirinkti tvorą, kuri ne tik apsaugotų, bet ir puoštų namų aplinką?

Kaip išsirinkti tvorą, kuri ne tik apsaugotų, bet ir puoštų namų aplinką?

Bet kokios statybos reikalauja nemenko įsigilinimo ir žinių, todėl tvoros įsirengimas iš pažiūros gali pasirodyti nemenku iššūkiu, tačiau ilgus metus tvorų gamyba užsiimanti įmonė „Ryterna tvoros“ šį mitą yra pasiruošę sugriauti ir sudėlioti visus taškus. Kaip išsirinkti tvorą, kuri ne tik apsaugotų turtą, šeimininkų privatumą, bet ir puoštų namų aplinką? Tvoros pasirinkimas prasideda nuo sklypo apžiūros Pirmasis žingsnis, galvojant apie tvoros įsirengimą, –  savo sklypo apžiūra.
Namai 2022-12-13

Kalėdų gėlė sukraus neregėtą skaičių žiedų: štai, ką reikia padaryti

Puansetijos yra vienos iš šventiškiausių kambarinių augalų rinkoje, išsiskiriančios savo ryškiai raudona spalva. Ekspertas pasidalino patarimais apie šių augalų priežiūrą, įskaitant idealią temperatūrą, kad jie galėtų klestėti. Puansetijas galima įsigyti prekybos centruose ir internetu, o žiemos mėnesiais jos namams suteikia džiuginančio spalvingumo.
Namai 2022-11-24

Palaistykite orchidėjas šiuo mišiniu: kraus neregėtus žiedus

Kiekviena šeimininkė, namuose auginanti orchidėjas žino ir supranta, kiek laiko ir pastangų reikia įdėti, kad šios gėlės krautų žiedus ir dovanotų džiaugsmą akims.  Vienas iš būdų, galinčių padėti šioms gėlėms krauti žiedus, rašoma orchidplantscare.com, yra išskirtinis laistymo būdas, tinkantis tik šioms lepioms gėlėms. Mišinys su bananų žievelėmis Pasigaminti paprastą mišinį neužtruksite, o rezultatas džiugins širdį ir akis.  Jums reikės:  2 bananų, 2 litrų vandens.
Namai 2022-11-24

Pamirškite pelėsį ir rasojančius langus: ši gudrybė tikrai padės

Pasirodo, jei palaikysite savo namuose labai specifinę temperatūrą, galėsite išvengti potencialiai kenksmingo kondensato ir pelėsių susidarymo. Kondensacija yra nemaloni žiemos pasekmė. Šiltas patalpų oras susiduria su šaltu nuo lauko temperaturos langų stiklu, todėl ant langų ir kitų vėsesnių paviršių susikondensuoja drėgmė. Jei greitai nereaguojama, dėl susikaupusių vandens lašelių gali atsirasti pelėsis, o tai savo ruožtu vėliau gali sukelti sveikatos problemų.
Namai 2022-11-24
REKLAMA
Vis daugiau žmonių išbando šią paslaugą: sutaupo laiko ir pastangų (nuotr. Shutterstock.com) Vis daugiau žmonių išbando šią paslaugą: sutaupo laiko ir pastangų (nuotr. Shutterstock.com)

Vis daugiau žmonių išbando šią paslaugą: sutaupo laiko ir pastangų

Vidutiniškai už vieno būsto paslaugas šeimai tenka 6-7 sąskaitos kas mėnesį, o kur dar sąskaitos už mobiliojo ryšio paslaugas ir internetą. Apmokėti visą šūsnį mokesčių ne tik užtrunka, bet ir reikalauja pastangų – ypatingo atidumo bei žinių.
Namai 2022-11-18

Patalynę išdžiovinsite be džiovyklės: šie būdai tikrai padės

Išdžiovinti patalynę džiovyklėje trunka nuo 40 minučių iki valandos, tačiau elektros sąskaitas tai padidina šimtais eurų per metus Orams vėstant, o dienoms trumpėjant, išdžiovinti patalynę gali būti sunku, ypač kai daugelis nenori naudotis džiovyklėmis dėl didėjančių elektros sąskaitų. Vėsesnis, nepatikimas oras taip pat reiškia, kad skalbinių lauke taip pat nedžiauname.
Namai 2022-10-20

Kanalizaciją išvalysite be vargo: moters gudrybė žaibiškai plinta

Žmonės liko sužavėti valymo guru gudrybe, kurią ji naudoja vonios kambario kanalizacijai išvalyti. Jos parodytas būdas ne tik veiksmingas, bet ir paprastas – jums nereikės liesti visų šlykščių ten susikaupusių plaukų. Kanalizacijos atkimšimas yra, tikriausiai, pats šlykščiausias namų ruošos darbas. Būtų sunku rasti žmogų, kuris mėgautųsi atlikdamas šį veiksmą. Tačiau svarbu, kad kanalizacija būtų išvalyta, nes kitaip tinkamai nenubėgs vanduo, rašo mirror.co.uk.

Kenkėjų namie atsikratysite visam laikui: prireiks šio mišinio

Vėstant orams, namuose atsiranda vis daugiau nenumatytų darbų. Vis tik, ruduo yra geriausias metų laikas pradėti tvarkyti namus, kol neatėjo žiema. Yra daugybė paprastų, bet veiksmingų gudrybių, kurios pravers namuose – nuo to, kaip sumažinti sąskaitas už elektrą ar efektyviai šildyti namus iki medžiagų, esančių namuose, panaudojimo, pavyzdžiui, kenkėjų naikinimui ar valymui. Beanbags.co.
Namai 2022-10-18

Kalkių virdulyje neliks visam laikui: padės naminė priemonė

Virdulyje neišvengiamai susidaro kalkių nuosėdos, su kuriomis gali būti sunku kovoti, tačiau elektronikos prietaisų prekės ženklas „Russell Hobbs“ pataria neeksperimentuoti su įvairiomis naminėmis priemonėmis ir naudoti virduliams skirtas kalkių šalinimo priemones. Reguliarus virtuvės prietaisų valymas ir tinkama priežiūra užtikrina, kad nemažėtų jų veiksmingumas. Prietaisas, kuriam reikia, ko gero, daugiausiai priežiūros – virdulys.

Šie būdai atgaivins orchidėją: prireiks kelių priemonių

Nors orchidėjos yra populiarus kambarinis augalas, jas nelengva prižiūrėti ir gali kilti problemų. Laimei, daugumą šių problemų galima išspręsti, jei tik jas pastebėsite pakankamai anksti. Orchidėjos yra gražūs kambariniai augalai, natūraliai augantys atogrąžų regionuose. Dažniausiai jas perkame jau žydinčias ir matome jų žiedlapių spalvą ir formą, kurios skiriasi priklausomai nuo veislės, tačiau visos orchidėjų rūšys turi ir panašių savybių.
Namai 2022-10-17

Drabužius išlyginsite be lygintuvo: šios gudrybės tikrai patiks

Lyginimas yra varginantis darbas, o kylant elektros kainoms, norisi tai daryti kuo rečiau. Ekspertai pasidalino penkiomis gudrybėmis, kaip išlyginti drabužius nenaudojant lygintuvo. Kylant kainoms, daugelis stengiasi daryti viską, kad tik sutaupytų. Kai kurie pasirenka kuo rečiau naudoti lygintuvą. Pasak ekspertų, vis daugiau britų „Google“ ieško būdų, kaip išlyginti drabužius, nenaudojant lygintuvo, rašo express.co.uk.
Namai 2022-10-17

Pelėsio neliks visam laikui: štai kas tikrai padės

Prasidėjus šaltajam sezonui, namuose kaupiasi daugiau drėgmės ir susidaro tinkamos sąlygos kauptis pelėsiui, kuris gali kelti pavojų jūsų sveikatai. Vis dėlto, yra keletas būdų, kaip to išvengti. Atvėsus orams, daugelis jau pastebėjo, kad namuose ėmė rasoti langai, kaupiasi daugiau drėgmės, nei įprastai. Per didelis drėgmės kiekis gali būti pastovi problema, tačiau ji dažniau pasireiškia šaltuoju laikotarpiu, rašo mirror.co.uk.
Namai 2022-10-16

Pamirškite augalų kenkėjus: padės šie patarimai

Vėstant orams, daugelis į namus susineša gėles, kurios negali žiemoti lauke, tačiau svarbu nepamiršti, kad prieš tai darant, būtina pašalinti kenkėjus. Sodininkystės ekspertai pasidalino efektyviausiais „pasidaryk pats“ metodais, kaip atsikratyti ant augalų gyvenančių kenkėjų ir neįsinešti jų į namus. Visi augalai yra jautrūs vabzdžiams, kurie gyvena dirvožemyje ir ant lapų, tačiau daugelis jų yra nekenksmingi.
Namai 2022-10-16

Tarakonus pamiršite visam laikui: štai kas tikrai veikia

Kartais net į kruopščiai puoselėjamus ir nuo svetimų akių saugomus namus gali pasibelsti netikėti svečiai – ne staiga aplankyti sumanę giminaičiai, o mažesni padarėliai, kurių draugijos vengia kiekvienas: kandys, tarakonai, skruzdės. Vaistininkas pataria, kaip su tokiais įsibrovėliais kovoti tradiciniais ir netradiciniais būdais.
Namai 2022-10-15

Drėgmės rūsyje neliks: štai ką reikia žinoti

Drėgmė rūsyje ar rūsyje - pavojingas "kaimynas", kuris gali ne tik sunaikinti jūsų atsargas žiemai, bet ir sukelti kvėpavimo takų sutrikimų, jei jame tektų praleisti daugiau laiko. Kodėl rūsyje daug drėgmės - priežastys Dažniausiai kondensatas susidaro ant požeminės patalpos sienų ir lubų.
Namai 2022-10-15

Namie amžinai rasoja langai? Štai kas tikrai padės

Kovoti su rasojančiais langais – tikra kančia, ypač, kai kiekvieną rytą ant langų vėl pasirodo maži vandens lašeliai. Vėstant orams, ši problema darosi vis opesnė. Nors žinoma, kad su tuo kovoti padeda vėdinimas ir šildymas, yra dar keletas neįprastų būdų, kurie gali padėti. Nesvarbu, gyvenate daugiabutyje ar naujos statybos name su naujai sudėtais langais, langai vis tiek ima rasoti. Kadangi kieme vėsu, o namuose šilta, langai pasidengia vandens lašeliais, rašo express.co.uk.
Namai 2022-10-15

Rankšluosčiai turi nemalonų kvapą? Šios 2 priemonės tikrai padės

Kartais, nepaisant to, kaip dažnai skalbiame rankšluosčius ar kokias skalbimo priemones naudojame, jie turi nemalonų kvapą. Tačiau yra paprastas būdas, kaip to išvengti. Yra keletas priežasčių, kodėl rankšluosčiai įgauna nemalonų kvapą. Viena jų – rankšluostis prieš jį sulankstant nebūna pilnai išdžiūvęs, todėl pradeda pelyti arba skalbdami rankšluosčius naudojate per daug skalbinių ploviklio ar audinių minkštiklio.
Namai 2022-10-14
Į viršų