Psichologė atskleidė, ko šiukštu negalima sakyti vaikams apie mirtį

Itin jautrūs vaikai mąsto kitaip. Jų klausimai ir keliamos temos dažnai glumina suaugusiuosius, o aplinkiniams gali būti nepriimtinos ar net baisios. Neretai suaugusieji vengia atsakinėti į „keistus“ jautrių vaikų klausimus dėl to, kad paprasčiausiai nemoka kalbėti. Viena tokių nepatogių temų – mirtis. Ko šiukštu negalima apie ją sakyti vaikams, „Tėvų darželio“ ir naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ pasakoja psichologė Jūratė Bortkevičienė.

Vaikas iškėlė sceną parduotuvėje. Kaip elgtis tėvams?

Vaikai neretai iškelia scenas. Kartais tai jautrumo požymis, o kartais – tikrų tikriausia manipuliacija, siekiant gauti tai, ko nori. Kaip atpažinti ir atskirti šias situacijas bei kaip elgtis, iškilus tokiai bėdai viešoje vietoje? Apie vaikų isterijas ir parduotuvėse keliamas scenas „Tėvų darželio“ ir naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ kalbasi tinklaraištininkas ir trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas, psichologė Jūratė Bortkevičienė ir aktorė Karolina Kriukelytė-Slavinskienė...

TĖVAI PAPRASTAI. Jūsų vaikai turi šias savybes? Psichologė pasakė, kaip jiems padėti

Naujienų portalas tv3.lt ir tevudarzelis.lt pristato naują tinklalaidę „Tėvai paprastai“. Pirmajame epizode tinklalaidės vedėjas, tinklaraštininkas ir trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kartu su psichologe Jūrate Bortkevičiene ir aktore Karolina Kriukelyte-Slavinskiene gvildena temą apie itin jautrius vaikus, jų auklėjimo subtilybes ir iššūkius.
Į viršų