Turto dalybos suskaldė šeimą: kartu išgyveno 40 metų, o dabar jie – didžiausi priešai

Konfliktai po skyrybų neaplenkė Vytauto ir Reginos namų. 40 metų kartu gyvenimą kūrę sutuoktiniai jau 12 metų neišsprendžia ginčų – viskas dėl nekilnojamo turto. Buvę sutuoktiniai žarstėsi kaltinimais neištikimybe, o Reginai teko išgirsti ir skaudžius žodžius iš sūnaus: „tėvą labiau myliu nei tave“. Buvę sutuoktiniai santykius aiškinosi „TV Pagalbos“ studijoje. Regina su Vytautu kartu gyveno 40 metų. Jų gyvenime viskas pasikeitė po žiaurios, šeimą sukrėtusios tragedijos.
TV pagalba Prieš 15 val.

Valentas mano, kad buvusi žmona siekia pasipelnyti: dviems vaikams skiria 50 eurų

Penktadienį laidos „TV Pagalba“ studijoje – dramatiška buvusios poros skyrybų istorija. Valentas ir Milda išsiskyrė, tačiau neapykanta, abipusiai kaltinimai ir manipuliacija vaikais išliko. Milda kaltina, kad Valentas apleido vaikus ir nepadeda jų išlaikyti, tačiau vyras atkerta, jog ši nuteikinėja juos prieš tėtį.

Moteris negali palaidoti vyro jau 2 mėnesius: velionį laiko spintoje

Jadvyga savo mirusio vyro urną jau kelis mėnesius laiko bute, savo drabužių spintoje. Moteris nori vyrą palaidoti giminės kape, tačiau tam reikia šiame kape palaidotos velionės mamos mirties liudijimo originalo, kurio niekaip negali atgauti.  Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Jadvyga, kuri šiuo metu išgyvena sudėtingą laikotarpį, prieš kelis metus mirė jos mama, o dabar ir vyras.

Tatjana baiminasi, kad sugyventinis grimzta į bedugnę: „Mūsų gyvenimas byra“

Tatjanos ir Virmanto šeimą prislėgė santykių krizė. Moteriai pabodo laukti dėmesio ir švelnumo iš savo vyro. Apie tai, kas tokios situacijos šeimoje kaltininkas – „TV Pagalbos“ reportaže.   Pora susipažino prieš 10 metų, tada moteris neabejojo, kad rado savo žmogų, su kuriuo ji nori praleisti visą likusį gyvenimą. Šiuo metu moteris tuo taip pat neabejoja, bet gyvenimą aptemdė svaigalai.
TV pagalba 2023-05-26

Prieš 14 metų padėtas parašas tapo Valės košmaru: tik dabar sužinojo, kad pardavė namus

Valė neseniai sužinojo siaubingą naujieną, kad gyvena jau ne savo namuose. Namas, žemė ir kitas turtas dabar priklauso giminaitei. Moteris prisimena, kad prieš daug metų jai buvo duota ant kažko pasirašyti, tačiau ji nežino, kokie tai buvo dokumentai. Valė ne kartą prašė giminaitės juos parodyti, tačiau ši atsisako. Išsiaiškinti situacijos nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Valė pasakojo, kad prieš 14 metų pažadėjo vyro dukterėčiai, jog po moters mirties šiai atiteks jos namai.
TV pagalba 2023-05-25

Mamos slaugyti grįžusi Jūratė palūžo – nebemato prasmės gyventi

Ketvirtadienio „TV Pagalboje“ – palūžusios moters istorija ir senolės bandymas išsaugoti namus. Jūratė sugrįžo iš Anglijos slaugyti sunkiai sergančios mamos. Šis laikas labai išvargino dukrą, ji jaučiasi išsekusi ir palūžusi. Moteris iš skausmo nori užsimiršti ir pasiduoda pražūtingam potraukiui. Įtampa jos gyvenime pasiekė aukščiausią tašką. Jūratės gyvybei kyla pavojus, nes ji nebemato prasmės gyventi.

Vaiduoklių bijantis Stasys užsipuolė kleboną: tikina, kad jį paliko bėdoje

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Stasys, kuris sako, jog jau kuris laikas jam ramiai neleidžia gyventi jį visur persekiojantys vaiduokliai. Vyras pasakoja, kad gaisro metu jis neteko savo namų, o persikėlus į klebonijai priklausantį namą jį piktosios dvasios persekiojo ir toliau. Neapsikentęs vaiduoklių Stasys pabėgo iš klebonijai priklausančio pastato ir apsigyveno landynėje. Tačiau gyvendamas joje netrukus pensinio amžiaus sulauksiantis vyras nepretenduoja į valstybės išmokas.

Meškinų vagystės Panevėžyje kulminacija: kaltininką išdavė uošvienė

Jau šį vakarą laidoje „TV Pagalba“ – skaudi motinos ir dukters santykių drama. Motina reikalauja, kad nėščia dukra Gabrielė išsiskirtų su vaiko tėvu, kuris be leidimo apsigyveno uošvienės namuose. Iš namų vejamos jaunos poros situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva. Uošvienė piktinasi, kad jos namuose gyvenantis žentas Armandas už nieką nemoka ir nepadeda buities darbuose. Esą jį net jo tėvas neapsikentęs išvarė iš namų. „Už namą mokėti nereikia, už nieką mokėti nereikia, viską sumokame.

Birutė nustebino visus: jos gyvūnus neva mušančiam vyrui parodė meilės gestą

Birutė netikėtai buvo išprašyta iš sodybos, kurioje gyveno 14 metų. Moteris nusiteikusi kovingai, ji nori susigrąžinti tai, kas jai brangu ir jai priklauso – 2 katinus ir šunį Liūtuką. Istorija pasisuko netikėtu kampu, kai paaiškėjo, kad katinai yra ne vienintelė priežastis, dėl kurios Birutė vis sugrįžta į sodybą. Birutei jos pažįstama moteris Virginija, išvažiuodama į Londoną, užleido savo sodybą. Virginiją pažadėjo, kad už nieką nereikės mokėti, o ir palaidos, kai reikės.
TV pagalba 2023-05-23

Vyro palaidoti negalinti moteris kaltina kaimynę: konflikto priežastys kelia nuostabą

Antradienio „TV Pagalboje“ – moters vargas, norint palaidoti velionį vyrą, anksčiau laiko dėl augintinės ligos pagimdžiusios moters istorija, augintinių atsiimti vykusios moters meilės istorija ir ne tik. Kalytės šeimininkė labai nerimauja dėl savo augintinės sveikatos, moteris sako, kad dėl streso ji net anksčiau pagimdė. „Ji neteko svorio, nes nieko nevalgo jau savaitę“, – apie kalytės Singos būklę pasakojo šeimininkė.

Alfonso buities sujaudintas kaimynas užsipuolė jo sūnų: reikalauja atiduoti tėvui pinigus

Kaimynas prarado kantrybę. Vyras sako, kad senyvą jo draugą skriaudžia sūnus. Senolis gyvena vienas, o sūnus valdo jo pinigus, bet pasak kaimyno, atžala tėvu nesirūpina. Norėdamas padėti esą engiamam kaimynui, vyras kreipėsi į laidą „TV Pagalba“. 85-erių Alfonsas gyvena vienas. Juo rūpinasi sūnus Virgis, kuris tėvą aplanko du kartus per mėnesį ir atveža jam maisto. Tačiau senolis guodžiasi savo kaimynui, kad neturi galimybės nusipirkti to, ko jis pats nori.

Savo bute Teresė tapo nepageidaujama – būstą okupavo įžūli nuomininkė

Pirmadienio „TV Pagalboje“ – buto savininkės kova su nepageidaujama nuomininke, susirūpinusio kaimyno pagalbos šauksmas ir motinos bandymas pakeisti atžalų gyvenimą. Teresė jau kelis mėnesius negali atgauti savo nuosavo buto, kurį užėmė nuomininkė. Bute pakeista durų spyna, o į telefono skambučius niekas neatsiliepia. Jei kartais pavyksta prisiskambinti – nuomininkė siunčia buto savininkę labai toli. Vieną dieną savininkė gavo laišką iš teismo.

Sugyventinio engiamą Daivą ištiko insultas – mesti vyrą paragino net gydytojai

Daiva sako, kad mylimajam paaukojo visas jėgas ir sveikatą. Kai ją užklupo liga, vyras nusigręžė. Insulto ištikta moteris vos suduria galą su galu ir kenčia ne tik skurdą, bet ir buvusio sugyventinio paleistas apkalbas. Nebežinodama, kur dėtis, Daiva kreipėsi į „TV Pagalbos“ gelbėtoją Rūtą Filejevą. Daiva su mylimuoju kartu gyveno apie 5 metus. Iš pradžių santykiai buvo gražūs, bet vėliau bendravimas pasidarė labai sudėtingas.

Insultą patyręs rinktinės sirgalius sulaukė buvusios uošvės akibrokšto – prokurore dirbanti moteris siekia pasisavinti butą

Prieš kelerius metus Lietuvos ir užsienio žiniasklaida pranešė skaudžią žinią – lietuvis Andrius Radzevičius stebėjo pasaulio krepšinio čempionatą Kinijoje ir jį ištiko insultas. Tai buvo tik viena bėda iš daugelio, sujaukusi jauno vyro gyvenimą ir ateities planus. TV3 laidoje „TV Pagalba“ Andriaus tėtis atskleidė, kad iki šiol kovoja dėl savo buto, kurį jis buvo užleidęs buvusios žmonos mamai, einančiai aukštas pareigas teisėsaugoje.

Skyrybos virto košmaru: vyras į bendrus namus parsivedė kitą moterį

136
Į „TV Pagalbą“ kreipėsi jauna moteris, kuri negali patekti į savo buvusius šeimos namus. Sandra pasakoja, kad jai skyrybos po dvylikos bendrų gyvenimo metų tapo tikru košmaru ir ji gyvena nuolatinėje baimėje. Be to, esą buvęs vyras Gediminas nuolat rašo skundus vaiko teisių tarnybai. Situacija domėjosi gelbėtoja Monika Ostrenkova. Sandra teigė, kad oficialiai su vyru jie dar nėra išsiskyrę.  „Manęs net neįleidžia į buvusius mano namus, aš noriu pasiimti daiktus savo, kurie yra likę.

Konfliktas dėl daržo peraugo į smurtą: senjorei su šluota trankė per galvą

Bronė nuolat konfliktuoja su kaimyne. Kaimynė nevengia ir smurto – po paskutinio nesutarimo senjorė Bronė atsidūrė ligoninėje. O visi ginčai kilo dėl 15 cm žemės ploto. Santykius aiškintis kaimynės bandė TV3 laidoje „TV pagalba“ . Bronė skundėsi, kad vengė išeiti į kiemą, nes bijojo sutikti kaimynę. Pagrindinė to priežastis – pykčiai su kaimyne Dalia. „Spardosi, duodasi ir man pavydi. Ir keršija, siaubas. Išeini į kiemą ir visokiais žodžiais vaidina“, – situaciją aiškino Bronė.
TV pagalba 2023-05-19

Kaimynų valdose išdygusi tvora užtvėrė viltį draugiškiems santykiams – negelbsti net pinigai

Vilius ir Anelė sako, kad jauni kaimynai visiškai prarado saiką ir savivaliauja jų kieme – pasistatė jų valdose tvorą. Tačiau senjorai sutuoktiniai taip lengvai pasiduoti neketina. Aiškintis konflikto nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva. Vilius ir Anelė vieną dieną apstulbo – jų žemėje išdygo didžiulė tvora. Ją esą pasistatė kaimynai. Maža to, šie dažnai ir aprėkia, kam Vilius traktoriumi važiuoja taip arti tvoros. Savo žemėje sutuoktiniai jaučiasi tarsi apsivogę.

Daiva dėl mylimojo paaukojo sveikatą – ištikus insultui, vyras ją metė

78
Ketvirtadienio „TV Pagalboje“ – skaudi meilės istorija ir konfliktai dėl teritorijos. Daiva su mylimuoju gyveno apie 5 metus. Santykiai iš pradžių buvo gražūs, tačiau šiandien moteris sako, kad širdies draugui paaukojo visas savo jėgas ir sveikatą. Vyras tapo agresyvus, mėtydavo daiktus, namuose keldavo didžiulę įtampą. Dėl tokio gyvenimo Daivos sveikata pašlijo, ją ištiko insultas. Kad šie santykiai labai žaloja sveikatą, ją įspėjo ir dukra, ir net gydytoja.

Apleistame vaikystės name apsigyveno 21-erių metų vyras: šeima nebežino, ko griebtis

139
Į „TV Pagalbą“ kreipėsi išsigandusi jauno 21-erių metų vaikino sesuo Gabrielė. Tuščiame, labiau į griuvėsius, nei į pastatą panašiame name jos brolis Audrius gyvena jau kurį laiką. Tai buvęs Gabrielės ir jos brolio vaikystės namas, kurio antrajame aukšte vaikinas pasistatė palapinę ir ten nakvoja. Situacija domėjosi gelbėtojas Žilvinas Žitkus.   Sesuo maldauja pagalbos, nes yra įsitikinusi, kad jo brolio gyvybei gresia pavojus.

Tragiška buvusios „Olialia pupytės“ lemtis Austrijoje: motiną iki šiol persekioja baisūs įtarimai

71
Trečiadienio laidoje „TV Pagalba“ – jautrus motinos pasakojimas, apie tragišką savo dukters gyvenimo baigtį. Prieš kelerius metus Dalia palaidojo savo vienintelę dukrą Ramunę, kuri žuvo iškritusi per langą Austrijoje. Po tragiškos lietuvės žūties jau praėjo ketveri metai. Mergina buvo vadinamoji „Olialia pupytė“, gyveno užsienyje, turėjo sužadėtinį, ruošėsi vestuvėms. Savo mirties dieną iš Palangos kilusi Ramunė dar pasikalbėjo su mama.
Į viršų