Neištikimybe kaltinamai Romutei – dar vienas smūgis: Aleksėjus atskleidė, kad vedė ją iš keršto

Nijolė įsitikinusi, kad jos buvusi marti apgaudinėja jos sūnų. Anot moters, Romutė garsėja kaip turinti santykių su daugybe vyrų, todėl šansų, kad Aleksėjus yra biologinis anūkės tėvas, praktiškai nėra. Įsiutusi dėl tokio anytos elgesio, Romutė uždraudė tėvui ir močiutei matytis su vaiku. „TV Pagalbos“ studijoje Romutė nesulaikė ašarų ir guodėsi, kad ją žemina anytos reikalavimas atlikti DNR testą. Iš viso moteris turi 8 vaikus nuo 3 skirtingų vyrų, tačiau visi santykiai nenusisekė.
TV pagalba Prieš 5 val.

Vilma guodžiasi, kad Rolandas jai nesiperša – nebaido net iš lovos ištempta meilužė

Vilma su Rolandu kartu jau 20 metų. Gyvenimas nebuvo nuobodus – Vilmai teko iš bendro guolio už kojų tempti svetimą moterį. Santykiai įtempti, o Vilma blaškosi tarp jausmų – meilės Rolandui ir didelės nuoskaudos. Pora savo santykius aiškinosi „TV Pagalbos“ studijoje. Vilma pasakojo, kad Rolandą su svetima moterimi pagavo net du kartus. Kartą grįžusi namo moteris užtiko vyrą su meiluže nuogus jų lovoje.

Vagyste kaltinama Rita nuo kaimynės nuplėšė rūbus: „Tavo sušiktų daiktų aš neėmiau“

Moteris ilgai kentėjo, bet galiausiai jai trūko kantrybė. Ji įtaria, kad draugė iš jos namų vagia daiktus. Moteris nori tam pagaliau padaryti galą. Jau seniai savo bute Zita pasigenda daiktų. Moteris tvirtina, kad į svečius vis užsukanti kaimynė iš buto neša jos turtą. Tačiau Zita vengia konfliktų, todėl ilgą laiką kaimynei nieko nesakė. Zita kaimynę vadina prielipa, ji dažnai lankosi jos bute. „Ką tu jai pasakysi, kiek gali ginčytis?“, – kodėl nutylėdavo kaimynės vagystes aiškino Zita.

Verusėlė maldauja išvaryti anūką iš jos namų: „Man gyvulys protingesnis“

127
Verusėlė prarado kantrybę. Ji nori, kad anūkas pagaliau suaugtų ir gyventų savarankiškai, tačiau Nerijus prašo suteikti jam paskutinį šansą. Spręsti močiutės ir anūko konfliktą nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva. Verusėlė nori, kad jos 32-ejų anūkas gyventų atsakingai ir savarankiškai. Prieš porą metų dėl to ji kreipėsi į „TV Pagalbą“. Nuo to laiko Nerijus susiėmė ir pakeitė savo gyvenimą.

Sandra nebegali pakęsti tėvų rietenų: nors ir išsiskyrė, vis tiek gyvena kartu ir pykstasi

Nuo mažens matyti besiriejančius tėvus – didelis skausmas ir žala vaikui. Sandros, kuri dabar jau laukiasi, tėvai – išsiskyrę, tačiau vis tiek gyvena kartu ir dažnai riejasi namuose. Sandra piktinasi, kad ši turi pakęsti tėvų barnius, dėl to nervintis ir taip kenkti savo ir vaikelio sveikatai. Moteris teigė, kad namuose bando iškęsti tėvų pykčius dėl to, nes gimus vaikeliui reikės tėvų pagalbos.
TV pagalba 2023-09-26

Pavydas išvedė Egidijų iš proto – metė darbą Vokietijoje ir grįžo sekti žmoną

82
Šeima pateko į aklavietę – gresia skyrybos. Egidijų užvaldė siaubingas pavydas ir košmariški įtarimai. Vyras metė gerai apmokamą darbą Vokietijoje ir grįžo į Lietuvą sekti žmonos Kristinos. Situaciją aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Egidijus pripažįsta, kad meilė išvedė jį iš proto. Po nesėkmingos santuokos vyras daugybę metų gyveno viengungio gyvenimą, kol galiausiai sutiko Kristiną. Anot Egidijaus, nieko gražesnio ir geresnio jis nėra sutikęs ir niekada nesutiks.

Paauglė dukra išskundė šeimą vaiko teisėms: iš Ligitos ir Vytauto gali būti atimti visi 6 vaikai

Ligitos ir Vytauto šeima pakliuvo į didelę bėdą: paauglė dukra paskundė šeimą vaiko teisių apsaugos tarnybai. Iškilo pavojus, kad gali būti atimti visi šeši šeimos vaikai. Ligita teigia, kad paauglė tyčia meluoja. Jai nepatinka griežtos namų taisyklės ir taip ji reikalauja laisvės. Šeimos situacija laidoje „TV Pagalba“ domėjosi Renata Šakalytė ir Edgaras Navickas. Iki santykių su Vytautu moteris gyveno viena su trimis vaikais.

Vestuves planuojanti Daiva bijo buvusio vyro keršto: „Grasino, kad tėvų namus padegs“

Daiva sako, kad pateko į baisaus tirono pinkles. Dabar ji jaučiasi laiminga naujo draugo glėbyje, bet buvęs vyras esą vis dar kerštauja. Nebegalėdama taip gyventi, jauna moteris kreipėsi į „TV Pagalbą“. Po ilgų kančios ir ašaros metų, Daiva pagaliau rado laimę naujo mylimojo glėbyje. Prieš tai moteris buvo pamilusi ženkliai vyresnį Saulių ir manė, kad ras užuovėją ir stabilumą. Deja, net ir po skyrybų vargai nesibaigė. Daiva ir Saulius kartu gyveno 6 metus ir susilaukė 2 vaikų.
TV pagalba 2023-09-23

Vyro smurtą kenčianti Aira ilgisi praėjusių dienų: „Buvau apkabinta, išglamonėta, išmylėta“

Kantrybės netekusi Aira nusprendė palikti Albertą ir pasislėpti ten, kur jis jos nesuras. Moteris pateikė vyrui ultimatumą, apie kurį jis išgirdo „TV Pagalbos“ kamerų akivaizdoje. Albertas ir Aira kartu gyvena apie 10 metų, tačiau moteris daugiau taip gyventi nenori. Ji sako, kad vyras ją žemina ir skaudina. Aira ne kartą kreipėsi pagalbos į policiją. „Aš jau nebegaliu ištverti, nes aš net savo vardo nebežinau: „parazitė, tinginė, valkata“ – va taip. Aš nebegaliu“, – skundėsi moteris.

Inna prabilo apie Lietuvoje išgyventą pragarą: antroji pusė ją žiauriai kankino

178
Ukrainietė Inna, kuri bėgo nuo karo baisumų, atvyko į Lietuvą, tačiau čia susidūrė su grėsme savo gyvybei. Jos sugyventinis ją mušė, surakino antrankiais, o po kiek laiko ir subadė peiliu. Deja, sulaikytas vyras buvo greitai paleistas ir dabar yra laisvėje. Būsto, kurį ukrainietė nuomavosi, kaimynai išsigandę, dėl to nuomojamo būsto šeimininkė Innai liepė išsikraustyti, todėl moteris neturi, kur eiti.

Rūtai Filejevai teko paplušėti – atsidūrė skyrybų dramos įkarštyje

Jurgitai trūko kantrybė. Ji sako, kad jei vyras turi meilužę, tegul ir gyvena pas ją. Tiesa, tiek Rimas, tiek įtariama jo meilužė į kalbas lengvai nesileido, tad „TV Pagalbos“ gelbėtojai Rūtai Filejevai teko gerokai paplušėti. Jurgita ir Rimas kartu pragyveno daugiau nei 20 metų ir pagimdė sūnų. Jau 15 metų po automobilio avarijos moteris yra prikaustyta prie lovos. Jurgita nori, kad vyras išsikraustytų iš jos namų, nes esą gyvena savo gyvenimą ir visiškai nesirūpina šeima.
TV pagalba 2023-09-20

Valerija sako, kad jos mylimąjį pagrobė marti: negrįžta į namus jau 4 mėnesius

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri maldauja pagalbos. Valerija sako, kad artimieji pagrobė jos mylimąjį ir nori sunaikinti jos meilę. Esą jos mylimasis Kazimieras dėl sveikatos problemų išvažiavo pas dukrą ir pas ją negrįžta. Situacija domėjosi gelbėtoja Monika Ostrenkova. Valerija pasakojo, kad su Kazimieru gyvena jau daugiau nei devynerius metus, o su juo susipažino per savo marčią.

18 metų trukusią santuoką sugriovė abipusė neištikimybė – problemos išsiskyrus nesibaigė

58
Liutauro ir Jolitos santuoka truko ilgai, bet vieną dieną paaiškėjo, kad žmona iš darbo grįžta su gėlių puokštėmis, kurias jai dovanojo meilužis. Vyras jaučiasi apgautas ir reikalauja susitikimo su neištikima moterimi. Audringą skyrybų dramą narpliojo „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Liutauro mama Nijolė net 18 metų jautėsi labai laiminga dėl sūnaus šeimos. Tačiau netikėtai pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Moteris gražiai atsiliepia apie buvusią marčią.

Genutė bijo vėl prarasti mylimąjį – lygtinai paleistam Egidijui gresia grįžimas į belangę

Egidijus ir Genutė jau 3 metus kartu, bet po metų bendro gyvenimo, vyras buvo nuteistas. Dėl visų bėdų kalti karšti mylimųjų charakteriai – pora susiginčijo, Egidijus apstumdė Genutę ir už tai buvo nuteistas. Lygtinai paleistas vyras vėl pateko į pareigūnų akiratį dėl savo priklausomybės alkoholiui. Nenorėdama vėl prarasti mylimojo, Genutė kreipėsi į „TV Pagalbą“. Nors Egidijaus ir Genutės santykiai trunka 3 metus, pora kartu gyveno tik vienerius.
TV pagalba 2023-09-17

Iš Anglijos deportuotas Sigitas atsisėdo motinai ant sprando: „Už uteles aš nedirbsiu“

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi pensininkė Aldona, nebežinanti kaip padėti savo nuolat girtaujančiam ir į skolas įklimpusiam sūnui. Sudėtinga vyriškio situacija domėjosi gelbėtoja Monika Ostrenkova. Vyriškio motina sako, kad sūnus į jos namus persikraustė prieš dvejus metus. Vyriškio gyvenimas ėmė griūti, kai jis išvyko dirbti į Angliją. Ten jis prisidirbo ir buvo deportuotas iš šalies, o tada vyriškį paliko ir jo žmona. „Dirbdavau po dvylika valandų, taip keturias dienas, o tada keturios laisvos.

Jauną vyrą šokiravo mylimosios žinutės: kitems rašė, kad yra išdykusi Sonata

Jaunas vyras įsiuto, nes jis sužinojo, kad jo mylimoji internete ieško meilužio. Moteris to neneigia ir sako turinti priežasčių taip pat nepasitikėti savo vyru Nerijumi. Įtempta poros situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva. Pora santykius užmezgė prieš dvejus metus, tačiau dabar viskas krypsta link to, kad reikės pasukti skirtingais keliais.

Aurelijus nupirkęs vestuvinius žiedus neteko žado: apie mylimąją sužinojo karčią tiesą

Dramų ir pykčių santykiuose būna įvairiausių, tačiau kai kuriomis istorijomis sunku net patikėti. Aurelijus, vyras, kuris norėjo vesti savo mylimąją Rasą, jau buvo nupirkęs vestuvinius žiedus. Buvo likę tik susituokti, tačiau Aurelijus sužinojo karčią tiesą – jo sugyventinė vis dar susituokusi su kitu vyru. Aurelijus ir Rasa kartu gyvena jau penkerius metus. Kai jiedu susitiko, abu buvo patyrę daug skaudžių įvykių savo gyvenime, ypač moteris.

26 metų jaunesnę pamilęs Gedas išgyvena košmarą: viskas pasikeitė kardinaliai

63
Laidoje „TV Pagalba“ – dviejų žmonių meilės istorija. Penkiasdešimtmetį perkopęs vyras įsimylėjo 30-metę Sandrą. Gedas pasakoja, kad susipažinęs su beveik perpus jaunesne moterimi nesitikėjo, kad jo gyvenimas pasikeis taip kardinaliai. „Esu jau tiesiog pavargęs nuo tokių santykių“, – laidos metu sielvartavo vyriškis. Gedas pasakoja, kad Sandra neseniai prarado darbą ir dabar jis turi išlaikyti ją.

Sužverėjęs sutuoktinis sudaužė Vilmos mašiną: „Jam pasirodė, kad aš ne viena miegu“

Mariaus ir Vilmos santuokinė laimė netruko ilgai. Po vedybų nepraėjus nė metams, vyras parodė tikrąjį savo veidą – paromis užtrunkantys dingimai iš namų, vakarėliai, kitos moterys, pavydo scenos, konfliktai ir grasinimai. Karuselė sukosi vis greičiau, kol Vilmai galiausiai trūko kantrybė. Savo planus Mariui ji papasakojo „TV Pagalbos“ studijoje. 55-erių Vilma ir 39-erių Marius susipažino prieš 3 metus, o beveik prieš metus sumainė žiedus. Tačiau poros santykiai pasiekė kritinį tašką.

Vaidas siekia išsiaiškinti, kas jo tėvas – nuo 17-os jį auginęs vyras tėvystę neigia

Vaidas kentėjo visą gyvenimą, kol pagaliau išdrįso ieškoti tiesos. Jis nori išsiaiškinti, kas yra tikrasis jo tėvas. Tiesa, galimas tėvas Aleksas jau 50 metų gyvena šeimoje su ta pačia moterimi. Nejaugi vyras kažkada buvo neištikimas savo žmonai? Atsakymus į šiuos klausimus bandė rasti „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva. Vaido gyvenimas nuo pat pirmos dienos buvo tikra drama. Vos pagimdžiusi, motina jį paliko, o tėvo ir taip nebuvo šalia.
Į viršų