Dukterėčia savo tetos gyvenimą pavertė pragaru: gyvena be pensijos ir be elektros

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi senyvos moters kaimynės. Jos pasakoja, kad šalia tame pačiame daugiabutyje gyvenanti močiutė yra visiškai apleista, nors gyvena viename bute su savo dukterėčia. Kaimynės sako, kad dukterėčia yra smarkiai įnikusi į alkoholį, jos namuose dėl skolų atjungta elektra, nėra net kaip išsiskalbti drabužių. Situacija domėjosi gelbėtojas Žilvinas Žitkus.

Elena nuo kaimynų turi gintis lazda: „Jie mane už gerklės paėmė, kaip pakėlė“

Kaimynų nepasirinksi, jie kaip loterija – ištrauki laimingą bilietą arba ne. Kitaip tariant, gauni sukalbamus kaimynus arba tenka nuo jų gintis net lazdomis ar policijos pareigūnais, kaip nutiko ir poniai Elenai. Moteris laidoje „TV pagalba“ pasakojo, kad gavo tokius kaimynus, kad net bijo nosį iš savo buto iškišti. „Kas ten nori, tas ten eina.

Arklys „TV Pagalbos“ operatorių pastatė į nemalonią situaciją: „šitas vaizdas vertas „storio“

Į įvairias kurioziškas situacijas dažnai patenka ne tik televizijos laidų vedėjai ir herojai, bet ir už kadro plušantys operatoriai. Šį kartą „TV Pagalbos“ operatoriaus darbui sukliudė ir į nemalonią padėtį pastatė jam kelią užblokavęs arklys. „TV Pagalbos“ komanda atsidūrė pačiame 50 metų nelaimingoje santuokoje gyvenusios poros konflikto centre. Tačiau nemalonią situaciją ir aistras trumpam numalšino šmaikšti situacija, į kurią papuolė laidos operatorius.

Vilma vyro smurtą kentėjo 50 metų ir dedą tašką: vaikai nesupranta, kodėl tik dabar

Po 50 bendro gyvenimo metų Vilma nusprendė skirtis su vyru Stasiu ir sako, kad kentėjo nuo pat vestuvių dienos. Mamos sprendimą palaiko ir dukra, papasakojusi apie nuolatinius tėvo fizinio ir psichologinio smurto protrūkius. Padėti kenčiančiai moteriai nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Monika Ostrenkova. Nuolatinį psichologinį ir net fizinį sutuoktinio smurtą jau 50 metų kenčianti Vilma neiškentė ir apsistojo pas dukrą. Į savo namus moteris negrįžta jau kelias savaites.

86-erių Birutė negali atsikratyti ją užgauliojančios nuomininkės: „Kiekvieną dieną – baimėje“

86-erių Birutė į namus įsileido moterį, kuri esą prieš ją psichologiškai smurtauja. Mėnesiui apsistojusi Edita užsibuvo ilgiau nei tikėtasi ir senolės dienos tapo košmaru. Dabar moteris nori tik vieno – kad nuomininkė išsikraustytų. Norėdama atsikratyti nepageidaujamos įnamės, Birutė kreipėsi į „TV Pagalbą“. Birutė Editai už 100 eurų per mėnesį atidavė geriausią savo kambarį.

Siekis padėti Steponui „TV Pagalbos“ gelbėtoją privertė imtis netradicinės taktikos: „Susilažinkime“

Steponui jau 40 metų, tačiau vyras per savo gyvenimą nieko nepasiekė. Dėl to kalta priklausomybė, kurios jis nori atsisakyti. TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Monika Ostrenkova Steponui tai padaryti pasiūlė neįprastu būdu. Per visą gyvenimą vyrui nepavyko susirasti širdies draugės, jis neturi ir pastovaus darbo, todėl vis dar gyvena pas mamą. „Jis pradėjo gerti 13–14 metų, kiekvieną dieną neišeina gerti, nes neturi darbo, bet kas pakviečia, taip ir eina“, – pasakojo Stepono motina.

Praėjus 5 metams Viktorija pamatė savo pirmagimę dukrą: jų susitikimas verčia nubraukti ašarą

Prieš maždaug septynerius metus vienoje šalies ligoninėje gimė mergytė – sveikas, gražus kūdikis. Ji turėjo ir mamą, ir tėtį, tai buvo pirmas jaunų tėvų vaikelis, todėl visi neišpasakytai džiaugėsi. Kai mergytei suėjo daugiau nei metukai, jos gyvenime mamos Viktorijos neliko. Jos tėvai išsiskyrė, o mama sukūrė naują šeimą. Mažylė liko gyventi su tėčiu Jonu, nes buvo nuspręsta jos globą patikėti jam. Per penkerius metus Viktorija savo dukros nematė nė sykio ir dėl to kaltina savo buvusį vyrą.

Tarp kaimynų „perbėgo“ 20 benamių kačių: Teresei savo katę paleidus laisvėn jų užsiveisė dešimtys

Didėjanti benamių katinų populiacija – kelių metų problema, tačiau prie jos prisideda ir žmogaus rankos. Juozas jau kurį laiką nesutaria su kaimyne, nes ji laukais paleido savo katę, dėl kurios dabar kieme užsiveisė 20 benamių katinų. Juozas TV3 laidoje „TV Pagalba“ pasakojo, kad jo širdis neleido katinų palikti likimo valiai. „Kačiukus labai myliu ir maitinu juos, prižiūriu, bet, kai jie taip veisiasi, neįsivaizduoju, ką daryti.

Mama bijo dėl sūnaus sveiko proto: Saulius dienas leidžia žiūrėdamas į buvusios merginos nuotrauką

Bronė lieja ašaras. Kai jos sūnų Saulių paliko mergina, jo gyvenimas ėmė griūti. Jaunas vyras nepajėgia nieko daryti, tik sėdi užsidaręs kambaryje ir gedi mylimos moters. Nebežinodama, kaip padėti sūnui, Bronė kreipėsi į laidą „TV Pagalba“. Bronė užaugino 3 vaikus. Nors jaunėliui Sauliui jau 35 metai, jis vis dar gyvena pas savo mamą. Pavargusi moteris jau nebeturi nei ašarų, nei jėgų žiūrėti į nieko iš gyvenimo nenorintį ir nedarantį sūnų.

„100 procentų žinantis, kad vaikai ne jo“ Ignas sulaukė DNR tyrimo atsakymo: „Man dabar tas pats“

Igną kamuoja skaudūs įtarimai. Vyras nori įsitikinti, ar sūnūs yra jo kūnas ir kraujas, ar buvusios mylimosios Jurgitos neištikimybės rezultatas. Visas kortas atskleis laidoje „TV Pagalba“ atplėštas DNR tyrimo atsakymo vokas. Kiek anksčiau, Ignas laidai pasakojo esąs nevaisingas, todėl ir abejojantis, kad du buvusios gyvenimo draugės Jurgitos sūnūs yra tikrai jo. Abiems konflikto pusėms sutikus, „TV Pagalbos“ gelbėtoja Monika Ostrenkova padėjo atlikti DNR tyrimą.

Jolantos ultimatumas 30-mečiui sūnui: pradedi savarankišką gyvenimą arba eini lauk

Jolanta svajoja, kad jos sūnus pagaliau susirastų moterį ir sukurtų savo šeimą, bet šiam gerai ir šiltuose mamos namuose. Kantrybės netekusi moteris pateikė ultimatumą – arba vyras pradeda gyventi rimtai ir savarankiškai, arba bus išvarytas iš namų. Laidoje „TV Pagalba“ Jolanta pasakojo jau porą metų neturinti vidinės ramybės, nes jos sūnus gyvena ne taip, kaip ji norėtų.

Po 9 džiaugsmingų mėnesių Gracijus padarė lemtingą klaidą: „Aš savęs neapkenčiu“

Norint pasveikti nuo alkoholizmo reikia daug ryžto ir valios. Gracijus jau buvo pradėjęs kelionę į blaivybę ir jam tai puikiai sekėsi, tačiau vyras paslydo. Matydama, kad jos mylimas žmogus nebesusitvarko pats, ir nenorėdama grįžti į seną gyvenimą Gracijaus žmona Jūratė kreipėsi į TV3 laidą „TV Pagalba“. Gracijus buvo pasveikęs nuo savo priklausomybės, vyras nevartojo 9 mėnesius, tačiau nelemtas įvykis viską pakeitė. „Padarė vestuves, aš ten sėdžiu kaip durnius ir galvoju truputėlį.

Juozo ir Neringos santuoka pasiekė kritinį tašką: dėl 9-to moters vaiko pora nusprendė atlikti DNR testą

Būdamas 46 metų Juozas sulaukė pirmojo savo vaiko – sūnaus. Rodos, džiaugsmas ir laimė turėjo užlieti tėvišką širdį, tačiau abejonė Juozui neleidžia besąlygiškai mylėti savo vaiko.  Vyras ir jo žmona Neringa kreipėsi į TV3 laidą „TV Pagalba“, kurios metu Juozas pasakojo, kad jo abejonė, ar vaikas tikrai jo, yra pagrįsta. „Kai vaikas atsikėlęs bėgiodavo, sakydavau jam, kad ateitų pas dėdę. Ji vis pykdavo, kad sakydavau ne tėtis, o dėdė, bet aš taip sakydavau susinervinęs.

Raimondos pasakojimas šokiruoja: močiutė per prievartą girdė vaistus, kad gautų didesnes išmokas

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi jauna moteris, kuri niekaip negali pradėti savarankiško gyvenimo su savo širdies draugu. Raimondos papasakota istorija sukrečia, nes merginai per prievartą visą gyvenimą močiutė duodavo vaistus nuo nervų, taip esą ji buvo gydoma nuo depresijos. Tačiau iš tiesų tokiu būdu močiutė siekė gauti didesnes išmokas iš valstybės už tariamai sergančias anūkes. Situacija domėjosi gelbėtoja Monika Ostrenkova. Raimonda pasakoja, kad mamos neteko, kai jai buvo 3,5 metukų.

Konfliktas dėl kapavietės Vitą privertė paduoti į teismą savo vaikus: „Tai iš keršto“

Tarp Vitos ir jos artimųjų įsižiebė stiprus ir nesibaigiantis konfliktas, kurio priežastis – kapas. Moteris TV3 laidoje „TV Pagalba“ pasakojo, kad jos artimieji nori iš jos atimti kapavietę, kurioje palaidotas jos vyras, vaikas ir mama.  Vita teigė, kad kapavietė priklauso jai, nes jau 1984 metais joje ji palaidojo savo 2 metų sūnų, kurį nutrenkė elektra. Prieš tai ten niekas negulėjo.

Katerina nebenori matyti sužvėrėjusio sūnaus – nedavus pinigų, sukapojo duris

Katerina kraupsta iš baimės – ji bijo prieš ją smurtaujančio sūnaus. Moteris maldauja, kad Grigorijus pamirštų kelią į motinos namus ir duotų jai ramią senatvę. Ieškoti kompromiso su sužvėrėjusiu vyru nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva. Katerina maldauja padėti apsiginti nuo sūnaus. Garbaus amžiaus moteriai norisi tik ramybės ir džiaugtis likusiu gyvenimu.

Jonas nori atsikratyti marčia – kaltina išvedus iš kelio 20 metų jaunesnį sutuoktinį

Jonas nori atsikratyti savo marčia. Esą 20 metų už sutuoktinį vyresnė moteris veda savo vyrą iš kelio ir drumsčia ramią Jono senatvę. Aiškintis artimųjų konflikto nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Jono marti Meilė ne tik 20 metų vyresnė už sutuoktinį Marių, bet ir turi 5 nesantuokinius vaikus. Tiesa, pradžioje vyrui nerūpėjo nei naujosios marčios amžius, nei kitos aplinkybės.

Algimanta nusipirko ne tą namo pusę, kurioje gyvena: vieniša 2 vaikų mama bijo likti be namų

Algimanta ilgai svajojo apie savo namus, todėl moteris nusprendė įsigyti socialinį būstą, kuriame gyveno jau ilgą laiką. Sutvarkius visus dokumentus paaiškėjo viena detalė, dėl kurios moteris gali keliauti net į gatvę.  Į TV3 laidą „TV Pagalba“ kreipusis Algimanta pasakojo, kad nusprendė įsigyti vieną nuosavo namo pusę. Ši namo pusė buvo jai priskirta socialinių darbuotojų ir ilgą laiką ji mokėjo nuomą.

Po 14-os metų tėvas sugrįžo į vaikų gyvenimą: jo reikalavimas pribloškė buvusią žmoną ir du sūnus

Dramatiškas vyro ir dviejų jo sūnų likimas. Po keturiolikos metų tėvas sugrįžo į jų gyvenimą, tačiau ne su dovanomis, o su reikalavimu atlikti DNR testus. Ignas įsitikinęs, kad du jo sūnūs yra ne jo. Situacija laidoje „TV Pagalba“ domėjosi Renata Šakalytė ir Edgaras Navickas. Dviejų berniukų nuo Igno susilaukusi Jurgita pasakoja, kad prieš keturiolika metų su vyrų skyrėsi dėl jo smurtavimo, liguisto pavydo ir nuolatinių priekaištų neištikimybe.

Skaidrutis po skyrybų su žmona prarado ryšį ir su savo vaikais: „Nusprendžiau namo jiems nepalikti“

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi vyras, kuris po skyrybų visiškai prarado ryšį su savo vaikais ir dėl to labai išgyvena. Nors laikas bėga, tačiau Skaidručio santykiai su savo vaikais išlieka priešiški ir šalti. Šeimos santykių krize laidoje „TV Pagalba“ domėjosi Renata Šakalytė ir Edgaras Navickas. Skaidrutis su pirmąja žmona pragyveno 28 metus, pora susilaukė dviejų bendrų vaikų. Kai jiedu su žmona skyrėsi, sūnus buvo keturiolikos, o dukra aštuoniolikos metų.  „Po tų skyrybų ir santykiai atšalo.
Į viršų