Mados naujienos

 

Lietuvos ir užsienio mados naujienos: tendencijos ir naujausios kolekcijos, stiliaus klaidos ir grožio patarimai.

Kaune praūžė vaikų ir paauglių mados konkursas: komisijos narėmis tapusios žinomos moterys rinko nugalėtojus

Šį šiltą pavasario savaitgalį būrys vaikų rinkosi į prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, kuriame vyko jau antrą kartą organizuojamas vaikų ir paauglių mados konkursas „Podiumas 2024“. Daugiau nei 80 dalyvių varžėsi savo amžiaus kategorijose dėl madingiausių ir stilingiausių titulo, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Mada 2024-05-21

Naują kolekciją pristatanti Erika Vitulskienė: „Į savo gyvenimą norėčiau įnešti daugiau moteriškumo“

Šiuos drakono metus verslininkė ir savo vardo mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė vadina sunkiausiais iš visų – dar metų pradžioje išsikėlusi didžiulį tikslų ir norų sąrašą, žinoma moteris nelaukė, kol jie išsipildys patys. Bemiegės naktys, daug sunkaus darbo ir savo ramybės aukojimas vardan užsibrėžtų svajonių, metams įpusėjus leidžia drąsiai pasakyti, jog didžiulės pastangos atneša labai džiuginančių rezultatų, rašoma pranešime spaudai.

Po šv. Kotrynos skliautais – kontrastinga „Mados infekcija“: skleidėsi ir jėgos aitvarai

Subtilaus spalviškumo užlieta, po barokiniais Šv. Kotrynos skliautais įvyko antroji, 26-ąjį kartą vykusi „Mados infekcijos“ diena. Trumpiausias podiumas, gigantiška pakyla, monumentali veidrodinė akis ir gausiais aplodismentais palydėti dizaineriai: Lilija-Klim Larionova, Nansen Capici, Adelė Burokaitė, Marija Petraitytė, Ula Aleksandravičiūtė ir Raimedas Latvys.
Mada 2024-05-19

Silvester Belt puošę mados namai „ES.TAR“ pristatė naują kolekciją: aprengė ir į šou atėjusias garsenybes

Gegužės 10-ąją sostinėje debiutavo „ES.TAR“ mados namai. Į renginį atvyko gausus būrys dizainerių, atlikėjų, nuomonės formuotojų ir mados industrijos atstovų. Dizainerio Saimono Tartenio kurta kolekcija svečius nukėlė į nostalgiškuosius 2000-uosius, ant podiumo pristatė net 50 derinių. Menininko kurtus rūbus renginio metu vilkėjo žinomi šalies veidai. S. Tartenis turi sukaupęs 7 metų patirtį mados pasaulyje.
Mada 2024-05-15

Agnė Kuzmickaitė kviečia į potyrių vakarėlį „Animalistas“: tai bus lietuviškasis „Met Gala“

Išlaisvinkite savyje tūnantį žvėrį ar juo net tapkite. Patirti neįtikėtinų įspūdžių dviejų žvėriškų pasaulių susidūrime kviečia mados kūrėja ir teatro kostiumų dailininkė Agnė Kuzmickaitė. Kartu su komanda ji kuria įspūdingą naktinę potyrių kelionę siurrealistiniame pasaulyje „Animalistas by Agnė Kuzmickaitė“. Paslaptimi dvelkiantis renginys, kuriame susipins mada, muzika, šokis ir vaidyba, vyks gegužės 24 d., rašoma pranešime spaudai.
Mada 2024-05-14

Liepkalnio vandens saugykloje – „MK Drama Queen“ kolekcija: obelų žiedai ir įspūdingi rūbų deriniai

Po ketverių metų petraukos prekės ženklo „MK Drama Queen“ kūrėjos Monika Jogėlienė ir Kotryna Armonaitė-Urmanavičienė, mados gerbėjams priminė apie savo kūrybą su trenksmu, surengdamos išskirtinį vestuvinių bei proginių rūbų kolekcijos pristatymą vienoje geidžiamiausių Vilniaus renginių vietų – Liepkalnio vandens saugykloje.
Mada 2024-05-13

Milane išdalinti dizaino „Oskarai“: iškilmingoje ceremonijoje sužibėjo Lietuvos atstovai

Italijos mados sostinė Milanas tapo tikrų tikriausia dizaino meka – praėjusią savaitę čia vyko Milano dizaino savaitė, kurią lydėjo daugybė parodų, meninių instaliacijų, konferencijų bei renginių. Vis dėlto mieste, kuriame įsikūrusi įspūdingoji Duomo katedra ir Sforcų pilis, kone labiausiai buvo aptarinėjami dizaino „Oskarams“ prilyginami „ELLE Deco“ apdovanojimai, kuriuose šiemet sužibėjo ir žinomi lietuviai, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Mada 2024-04-23

Tarptautiniame grožio konkurse – lietuvaitės Augustės sėkmė: maksimalus balų skaičius ir įspūdinga nugalėtojos karūna

Balandį Talinas vienam savaitgaliui tapo tikra pasaulio madų sostine – čia vyko net du tarptautiniai grožio konkursai. Madų mylėtojus iš įvairiausių pasaulio kampelių sutraukė individualus grožio konkursas „Miss & Mister Europe“ ir komandinis mados bei šokių konkursas „MAX MODA Dance and fashion“, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Mada 2024-04-15

Mirė Roberto Cavalli: mada domėjosi nuo mažens

Būdamas 83 metų po ilgos ligos mirė italų mados dizaineris Roberto Cavalli. Tai pranešė naujienų agentūros ANSA ir „Adnkronos“, remdamosi jo draugais ir šeima. R. Cavalli buvo vienas žinomiausių Italijos dizainerių. Jis išgarsėjo praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje – žinomumą jam atnešė jo egzotiški raštai, kailiai, plunksnos ir blukinti džinsai. Jis dažnai sakė, kad domisi laukiniais gyvūnais, kurie įkvėpė daugybę jo kūrinių. R. Cavalli mirė savo gimtajame mieste Florencijoje.
Mada 2024-04-13

Irina Sinė pristatė pagrindines šiltojo sezono mados tendencijas

Balandžio 12-osios vakarą sostinėje surengtas specialus seminaras, kuriame stilistė, žurnalo „ELLE Lithuania“ vyriausioji redaktorė Irina Sinė pristatė pagrindines šiltojo sezono mados tendencijas.  Seminaro metu dėmesys skirtas įvairiems stiliaus akcentams: aptarta šį pavasarį bei vasarą madingų spalvų paletė, raštai ir, žinoma, drabužiai, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Mada 2024-04-12

Rygos mados savaitėje kolekciją pristatysianti Rimantė Rimgailaitė prabilo apie tvarumą madoje

Šį pavasarį Rimantės Rimgailaitės gyvenime poilsio akimirkų nedaug – artėjant vasaros švenčių maratonui, drabužių dizainerė vos spėja suktis kurdama drabužius vyrams ir moterims bei sceninius kostiumus žinomiems atlikėjams pagal individualų užsakymą, taip pat ji pristatė „Rimgailaite costume“ bomberių bei džemperių linija, na ir, žinoma, ruošiasi Rygos mados savaitei, kur naujausią kolekciją pristatys jau antradienį.
Mada 2024-04-05

MEMPHITA pristatė naują kolekciją: šių suknelių norės visi

Garsenybių įvaizdžių kūrėja, mados namų MEMPHITA įkūrėja Benita Klimbytė pristatė savo naujausios mini kolekcijos užkulisius.  Ne pirmus metus puošianti ir vakarines sukneles modeliuojanti drabužių dizainerė kuria drąsiai, ryškiai ir dėmesio nebijančiai asmenybei, rašoma pranešime žiniasklaidai.   Dizainerė į kiekvieną drabužį žiūri kaip į meno kūrinį: siekia sukurti pilno paveikslo efektą, apgalvojant kiekvieną detalę ir bandant atrasti dar nematytus siluetus.
Mada 2024-03-27

Įvaizdžio dizainerė Olesė Kekienė: „Visada norėjau sukurti šventyklą grožiui“

„Grožis papildo mūsų gyvybines jėgas“, – įsitikinusi įvaizdžio dizainerė, kostiumų dailininkė, mados lektorė Olesė Kekienė. Ji tapo pirmąją naujos „ELLE Lithuania“ tinklalaidės „Estetikos stalas“ pašnekove, kurioje apie estetiką ir grožį bus kalbinami įdomiausi šioje srityje veikiantys ir kuriantys žmonės Lietuvoje.
Mada 2024-03-25

Dizainerės Lietuvą nustebino išskirtiniu kūriniu: „Mes sunaudojom apie 2,5 kg plaukų“

Dvi kaunietės pasiuvo išskirtinę suknelę. Jai pasirinko labai neįprastą medžiagą, t.y. plaukus. Plušėjo prie suknelės ištisą savaitę, po keliolika valandų per dieną. Sako, drabužis patogus vilkėti, tik jo priežiūra sudėtinga – kad nesusiveltų, reikia dažnai šukuoti ir puoselėti.  Siekė sujungti dvi mylimas sritis Išskirtinės suknelės kūrėja Gintarė Armalė atskleidė, kaip tokia idėja kilo.
Mada 2024-03-23

„Mados infekcija“ šiemet vyks bažnyčioje

„Mados infekcija“ nesikuklindama skelbia – gegužės 17-18 dienomis visi keliai ves į Šv. Kotrynos bažnyčią!  Mada ir bažnyčia – du neatsiejami poliai per amžių amžius. Kadaise kunigų arnotuose išsiuvinėtomis istorijomis iš biblijos ir užburiančiomis spalvomis bažnyčia siekė šviesti ir ugdyti neraštingus parapijiečius. O ir parapijos avelės į bažnyčią tipendavo tik švariai nusipraususios ir gražiai pasidabinusios.
Mada 2024-03-22

Po žiemos plaukai primena šiaudus? Specialistė patarė, kaip jiems padėti

Plaukai, kaip ir oda, yra jautrūs klimato pokyčiams – pavasarį būtina pasirūpinti tinkama plaukų priežiūra.   Po žvarbios žiemos plaukai neretai ima skilinėti, praranda drėgmę ir gyvybingumą, tad pavasarį svarbu ne tik atsikratyti žiemos nuovargio, bet ir suteikti plaukams maitinimą bei drėgmę.    „Pavasarį atgyja gamta, apie pokyčius vis dažniau pasvarsto ir moterys – jos nori keisti stilių, pamiršti galvos apdangalus, priimti naujas emocijas.
Mada 2024-03-13

Aktorė Valda Bičkutė tapo makiažo modeliu: „Aš už natūralumą“

Moteris visuomet domina makiažo naujovės. Visgi, apie dekoratyvinės kosmetikos tendencijas pradedama daugiau šnekėti ypač pavasarį, keičiantis sezonams. Aktorė Valda Bičkutė ir dainininkė Gabija Lokytė, sutikusios tapti makiažo seminaro modeliais, pačios išbandė naujas spalvas ir formas.  Pasidalinti žiniomis, naujienomis ir įžvalgomis į Vilnių atvyko švedų dekoratyvinės mineralinės kosmetikos „Idun Minerals“ atstovės, makiažo meistrės Molina Shahin ir Angelica Blixt.
Mada 2024-03-05

Naujas mados tendencijas diktuoja aktyvus gyvenimas: drąsa derinti tai, kas atrodo nesuderinama

Kedai prie klasikinio kostiumo? O gal aukštakulniai prie sportinių šortų? Dar neseniai toks derinys būtų vertęs kilstelėti antakius, tačiau šiandien, dinamiškam gyvenimo būdui trinant ribas, griežtą aprangos kodą keičia laisvė eksperimentuoti.  Nutirpusiam sniegui vis drąsiau prognozuojant pavasarį, stilistė Emilija Viskontaitė kviečia šokti į ryškiausius savo sportinius batelius bei, derinant juos prie klasikinio kostiumo ar dalykinės suknelės, susikurti išskirtinį ir modernų įvaizdį.
Mada 2024-03-05

Iš Milano mados savaitės sugrįžusi šukuosenų meistrė Anželika Wojc: jaučiuosi lyg sapne

Kelis kartus per metus daugybės stileivų žvilgsnis nukrypsta į pasaulio mados sostines, kur garsiausi drabužių dizaineriai pristato savo naujausias kolekcijas. Ne išimtis – ką tik prabėgusi Milano mados savaitė, kurioje netrūko nei įspūdingų pristatymų, nei su karščiausiomis naujienomis trokštančių susipažinti įžymybių.
Mada 2024-02-29

Nombeko Augustei sukneles kūrusi Benita Klimbytė: „Mano pasaulyje ilgą laiką nebuvo žodžio minimalizmas“

Diplomuota kostiumų dizainerė, prekės ženklo MEMPHITA įkūrėja Benita Klimbytė šiuos metus pradėjo malonių iššūkių pareikalavusiu kūrybiniu projektu. Vakarinių drabužių srityje save atradusi kūrėja puošė „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos vieną vedėjų Nombeko Augustę. Sėkmingas bendradarbiavimas prasidėjo praėjusių metų pabaigoje, kai Benita socialiniame tinkle „Instagram“ sulaukė atrankos stilistės Ulos Kotrynos Tulevičiūtės žinutės.
Mada 2024-02-26
Į viršų