Lietuvės kurtas makiažas nuotakai – geriausias pasaulyje

301
Paryžiuje vykusio pasaulio čempionato „OMC Hair World Cup 2023 Paris“ vizažo meistrė Evelina Tamulaitytė grįžo ne tuščiomis. Jos kurtas nuotakos makiažas buvo pripažintas geriausiu pasaulyje. Aukso medaliu įvertinta E. Tamulaitytė prisipažino, kad dalyvavimas tokio lygio čempionate tebuvo noras pasitikrinti savo jėgas, tačiau nuojauta kuždėjo apie galimą pergalę, nes į pasiruošimą konkursui specialistė įdėjo daug pastangų. „Mano įvaizdžio kūrimo procesas prasidėjo nuo koncepcijos formavimo.

Lietuvės Dovilės De Angelis kuriamiems aksesuarams – pripažinimas Artimųjų Rytų parodose

Dovilės De Angelis kuriamos ceremoninės sakalų kepurėlės pelnė pirmąją vietą Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) praėjusią savaitę surengtoje medžioklės, žirginio sporto ir paveldo išsaugojimo parodoje. Jau dvidešimtą kartą organizuota paroda „Adihex“ yra didžiausia Artimuosiuose Rytuose, ji subūrė daugiau nei 150 tūkstančių lankytojų ir apie tūkstantį dalyvių. Dovilės kūriniai nurungė dvidešimt kitų tos pačios kategorijos dirbinių.
Mada 2023-09-18

„L'Officiel Lithuania“ mados vakare – nauja Rainio kolekcija: stebėjo žinomi žmonės

Prasidėjus naujam mados sezonui, žurnalas „L'Officiel Lithuania“ surengė šventinį vakarą, kurio metu kviestiniams svečiams pristatytas ne tik naujasis numeris, bet ir nauja dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija. Žurnalas „L'Officiel Lithuania“ pakvietė svečius į rudens sezono atidarymo vakarą, kupiną mados, šypsenų, muzikos ir naujienų. Užburiančiu renginiu rūpinosi vienas populiariausių šalies renginių organizatorių, „Lgvestuves.
Mada 2023-09-07

Rudens spintose karaliaus 90-ųjų minimalizmas: Burbaitė pristatė 3 ikoniškų filmų įkvėptus įvaizdžius

Prasidėjus pasiruošimo rudens sezono karštinei, nepamirškite į savo garderobą įtraukti šio sezono madingiausią tendenciją, atkeliaujančią tiesiai iš 90-ųjų – tai minimalizmas. Kaip priešprieša rožinėms „barbie“, undinėlių ir „bjaurios“ mados tendencijoms, minimalizmas skatina atsigręžti į tvarią, kokybišką ir laikui nepavaldžią madą, į kurią investuoti – apsimoka.
Mada 2023-08-29

Automobilių sporto aistruolės kartu su grupe „Hipokritai“ Alytuje surengė madų šou

Pirmą kartą „Ladies Go“ lenktynės tapo ne tik rimtomis ir atsakingomis varžybomis, bet ir smagiu pramoginiu renginiu, kurio metu koncertavo muzikinė grupė „Hipokritai“, buvo pristatyta specialiai vairuojančioms moterims sukurta laisvalaikio drabužių kolekcija ir prie jų priderinti papuošalai.  Šiemet jau antras vairuojančių moterų nacionalinių lenktynių etapas „Orlen Ladies Go“ tapo aktyvaus laisvalaikio ir autosporto festivalio „Alytaus adrenalinas“ dalimi.
Mada 2023-08-29

Įžūliai griauna stereotipus dėl laisvų siluetų: Dianos Paukštytės suknelės tampa nauju elegancijos standartu

Ar elegantiški, moteriškumą pabrėžiantys yra tik prigludę, figūrą ir jos formas išryškinantys, subtilūs drabužių siluetai? Dizainerė Diana Paukštytė įsitikinusi, kad tai seniai nebėra absoliuti taisyklė ir kad jos daugybę metų kuriami laisvo silueto, vadinamieji oversized stiliaus rūbai ilgainiui tapo nauju elegancijos standartu, o apie tai liudija ir jų populiarumas tarp stilingų moterų ne tik Lietuvoje, bet ir toli už jos ribų.
Mada 2023-08-25

„Kūrybos podiume“ suspindo žinomos kaunietės: tapo modeliais

Liepos 21-osios, penktadienio, vakarą Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sode Kaune įvyko devintus metus gyvuojantis renginys „Kūrybos podiumas“. Jame pristatytos šešios išskirtinės Lietuvos kūrėjų drabužių kolekcijos. VDU Botanikos sodo šimtmečio proga rožyno ir žiūrovų apsuptyje podiumu žengė 100 moterų.
Mada 2023-07-23

Marija Palaikytė – apie mokyklos išleistuvių įvaizdį ir tendencijas: atsakė, ko reikėtų vengti

Vasaros vidurvasarį prasidėjo mokyklos išleistuvių maratonas, kuriam ruošėsi tūkstančiai šalies abiturientų. Tai – ypatinga šventė kiekvieno jauno žmogaus gyvenime, uždarančio mokyklos duris ir žengiančio į naują etapą su diplomu rankose. O į jį žengti geriausia pasipuošus! Mados analitikė, SMK Aukštosios mokyklos dėstytoja Marija Palaikytė išskyrė mokyklos išleistuvių tendencijas ir atsakė, su kokia apranga abiturientai niekada „neprašaus“ bei ko reikėtų vengti.
Mada 2023-07-21

Dijora Petrikonytė išbandė barbišką mados tendenciją: dabar mano spintoje rožinės spalvos kur kas daugiau

Liepos 21 d. visame pasaulyje vyks karščiausio vasaros filmo – „Barbie“ – premjera, kurio su nekantrumu laukia ne tik kinomanai, bet ir mados pasaulio atstovai. Lėlė Barbė yra šios vasaros mados pasaulio mūza, nudažiusi visą internetą rožine spalva ir atnešusi į mūsų spintas „Barbiecore“ tendenciją. TV3 televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėja, modelis Dijora Petrikonytė išbandė šį rožinį stilių ir pristatė idėjas, kaip jį pritaikyti savo kasdienybėje.
Mada 2023-07-18

Garsios lietuvių dizainerės sėkmė už Atlanto: turui aprengė legendinę vokalistę

Birželį prasidėjęs legendinės roko grupės „Garbage“ turas po JAV ir Pietų Ameriką tapo dar vienu svarbiu posūkiu dizainerės Dianos Paukštytės karjeroje – vokalistė Shirley Manson pas tūkstantines minias išeina ir arenas drebina pasipuošusi lietuvės kurtomis suknelėmis. Tai yra ne pirmas kartas, kai pasaulinio garso įžymybės renkasi ekscentriškus mados kūrėjos iš Lietuvos kostiumus – be Sh.
Mada 2023-07-12

„Dior“ dizainerė atskleidė, kas įkvėpė jos naujausią kolekciją: sunku atitraukti akis

Paryžiuje pristatyta naujausia mados namų „Dior“ kolekcija. Ją įkvėpė antikinė Roma, tad visoje kolekcijoje gausu neutralių tonų, laisvai krintančių suknelių. Nors „Dior“ dizainerė pasirinko subtilius ir lengvus siluetus, kiekviena suknelė tiesiog užburia. Naujausios mados namų „Dior“ kolekcijos drabužiai dvelkia subtilia elegancija. Siluetai sufleruoja tai, jog jie – įkvėpti klasikinės antikinės Romos.
Mada 2023-07-05

Akademijos duris užvėrę kūrėjai įgyvendina svajones: mirties drabužio koncepcija ir galimybė pajusti madą neregiams

Madoje atsispindi šiandiena. Mada analizuoja gyvenimą karo kontekste, mada brėžia tapatybės ribas, mada ieško įkvėpimo kasdienybėje. Koks yra Vilniaus dailės akademijos Mados dizaino katedros absolventų žvilgsnis į madą, galima pamatyti „VDA Fashion Graduate Show 2023“ parodoje ir „Menų spaustuvėje“ vykusiame „Fashion Graduate Show 2023“.  Šiais metais mados dizaino kolekcijas pristatė 20 Vilniaus dailės akademijos Mados dizaino katedros bakalaurantų.
Mada 2023-06-13

Vasaros kolekcijos pristatyme – modelis Viktorija Zigmantienė: podiumu žengė kartu su dukra

Žengusi aukščiausiuose pasaulio podiumuose, pristačiusi ne vieną žinomo dizainerio kolekciją, šią savaitę Viktorija Zigmantienė žengė ir Kauno podiumu, kur buvo pristatyta mados namų „Introstyle“ moterų vasaros kolekcija. Bendradarbiavusi su daugybe žinomų pasaulio dizainerių, V. Zigmantienė pasidalino, kad šios vasaros madą diktuos funkcionalumas ir lengvumas: švelnios spalvos ir galimybė moteriai išlaikyti tiek oficialų įvaizdį, tiek moterišką švelnumą.
Mada 2023-06-12

Tvarios kolekcijos iš lino pristatymas subūrė žinomus žmones: atvyko ir Lina Anušauskienė

Saulėtą birželio vakarą sostinės senamiestyje įsikūrusiame salone vykęs tvarios mados pristatymo vakaras subūrė išmintingą požiūrį į madą puoselėjančius žinomus žmones. Vilniečių kūrėjų duetas, drauge kuriančios mama ir dukra – Jelena Vainorė ir Sandra Mockutė-Cicėnė artėjant vasaros atostogų sezonui savo kūrybos gerbėjus pakvietė į savo įkurtą „LueL“ saloną, esantį prie pat sostinės Rotušės aikštės.
Mada 2023-06-09

Viloje ant ežero kranto surengtame mados renginyje – žinomos moterys: domėjosi vasaros tendencijomis

Madai neabejingos nuomonės formuotojos pasitiko vasarą šventinėje išvykoje. Kviestinės viešnios apsistojo miško apsuptoje modernioje viloje ant ežero kranto, kur susipažino su vasaros mados tendencijomis bei išbandė įvairių pramogų. Žinomos moterys apžvelgė mados prekių ženklo „Lindex“ naujienas ir išvydo moterišką vasaros kolekciją. Po mados pristatymo laukė fotosesija viloje su išsirinktais drabužių deriniais.
Mada 2023-06-06

Stilistės Viktorijos Šaulytės-Mockės rekomendacijos: pažėrė vertingų patarimų vasarai

Šiltasis metų laikas suteikia daugybę galimybių mėgautis aktyviomis veiklomis lauke – važinėtis dviračiais, riedučiais, turistauti ir, žinoma, iki soties pasidžiaugti vandens pramogomis. Kad veiklos teiktų tikrą malonumą, svarbu ir tinkama apranga. Vaikų rūbams vasarą reikėtų skirti daug dėmesio. Jie turi būti kvėpuojantys, kad mažylis neperkaistų, ir apsaugantys nuo saulės.
Mada 2023-06-02

Ant podiumo – Viktorijos Macijauskienės, Indrės Kavaliauskaitės ir Irinos Sinės vaikai

Jau antrus metus iš eilės Sapiegų rūmų parke mažieji modeliukai džiugino ne tik savo tėvus, bet ir kviestinę publiką – madų šou čia surengė mados ir kūrybiškumo mokyklos „Duo Kidz“ vaikai. Šįkart ant podiumo žengė ir žinomų šeimų atžalos.  Tradiciškai prieš Tarptautinę vaikų gynimo dieną, modelių agentūros „Duo Management“ įkūrėjos, manekenės Dovilė Viršilaitė ir Diana Balaišytė pasistengė, kad jų mados ir kūrybiškumo mokyklos mokiniai sezoną uždarytų įsimintinu renginiu.
Mada 2023-06-01

„Forbes.com“ skyrė dėmesį lietuvių kūrėjams, dirbantiems su linu

Vienas žymiausių ir įtakingiausių verslo portalų pasaulyje „Forbes.com“ neseniai savo straipsnyje įvardino liną, kaip itin šiuo metu populiarų reiškinį madoje ir, apskritai, gyvenimo būde, taipogi išskyrė Lietuvą, kaip dailiojo lino pradininkę.
Mada 2023-05-30

„Mados infekcijoje“ – japonų kūrėja, duoklę atidavusi mirusiai mamai

„Mados infekcija“ – pirma arba paskutinė: Vilniaus erdves pakrikštija arba įsibrauna ten, kur durys netrukus užsivers. XXV-as kartas prasidėjo gegužės 26-ąją, ištuštėjęs legendinio siuvimo fabriko sukirpimo cechas paskutinį kartą alsuoja mada. Panerių gatvė keičia rūbą – miesto mados fanų laukia išskirtinė dviejų vakarų intriga. Akį rėžė gliancinis podiumas, ant kurio tempą diktatvo tie dizaineriai, kuriems negrėsė nei įkvėpimo, nei energijos deficitas.
Mada 2023-05-27

Vilniuje prasidėjo „Mados infekcija“: apsilankė ir Marijonas Mikutavičius su mylimąja Ieva Daugirdaite

„Mados infekcija“ – pirma arba paskutinė: Vilniaus erdves pakrikštija arba įsibrauna ten, kur durys netrukus užsivers. XXV-as kartas prasidėjo gegužės 26-ąją, ištuštėjęs legendinio siuvimo fabriko sukirpimo cechas paskutinį kartą alsuoja mada. Panerių gatvė keičia rūbą – miesto mados fanų laukia išskirtinė dviejų vakarų intriga. Akį rėžė gliancinis podiumas, ant kurio tempą diktatvo tie dizaineriai, kuriems negrėsė nei įkvėpimo, nei energijos deficitas.
Mada 2023-05-26
Į viršų