Lietuvos 3x3 lygoje – Vilniaus klubo debiutas ir olimpinių sporto šakų šventė

Jau šį savaitgalį, gegužės 28-29 dienomis, Vilnius taps naujų olimpinių sporto šakų sostine, o viską vainikuos Lietuvos 3x3 lygos pirmojo turo antrasis etapas.  Prie Baltojo tilto šeštadienį vyks „ELITO“ kovos, o jau sekmadienį –  visų laukiamos „PRO“ grupės varžybos, kur kovos stipriausi mūsų šalies 3x3 krepšininkai.  3x3 krepšinis jau debiutavo olimpinėse žaidynėse, o kartu su šia sporto šaka – ir riedlenčių sportas.

Pirmąjį Lietuvos 3x3 lygos etapą laimėjo LKL krepšininkų vedama VDU

Sekmadienį VDU Botanikos sode Kaune praūžė pirmasis Lietuvos 3x3 lygos etapas, kuriame netrūko atkaklių kovų, o jame triumfavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) krepšininkų traukiama VDU. Namuose žaidusią VDU ekipą pirmajame etape sudarė Roko Stankevičiaus, Ernesto Sederevičiaus, Justino Ramanausko ir Tomo Zdanavičiaus kvartetas. Pastarasis duetas šį sezoną LKL atstovavo Jonavos „CBet“ klubui, o E. Sederevičius žaidė Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ ekipoje.

„Gulbelė“ Japonijoje neįveikė ketvirtfinalio barjero, Tarvydas snaiperių konkurse – antras

Ucunomijoje (Japonija) sekmadienį baigėsi pirmasis šio sezono FIBA pasaulio 3x3 krepšinio turo etapas. Grupės barjerą peržengusi Šakių „Gulbelės“ komanda ankstyvą sekmadienio rytą ketvirtfinalyje 17:21 neatsilaikė prieš „Princeton“ (JAV) krepšininkus. Lietuviams koją pakišo kur kas didesnis klaidų skaičius (8 prieš 2), mat kiti statistiniai rodikliai buvo apylygiai. Aurelijus Pukelis pelnė 8 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, Paulius Beliavičius pridėjo 7 tšk.

Sekmadienį startuojančioje Lietuvos 3x3 krepšinio lygoje – išskirtinė lokacija ir LKL žaidėjai

 Jau sekmadienį (05.15) startuos naujai įkurta Lietuvos 3x3 krepšinio lyga, o pirmasis etapas vyks išskirtinėje vietoje – VDU Botanikos sode. Būtent šioje vietoje Kaune stovės „Hoptrans 3x3“ arena, kuri taps ne tik trijulių krepšinio namais, bet ir vasaros renginių sostine, kur koncertuos būrys ryškiausių pasaulinių žvaigždžių.

Šeštąjį reitingą pasaulyje turinti Lietuvos komanda „Gulbelė“ pradeda kovą prestižiniame turnyre

 Lietuvos 3x3 krepšinio flagmanė Šakių „Gulbelė“ išvyko į Japoniją, kur jau šeštadienį, Ucunomijos mieste, pradės kovą prestižiniame FIBA trijulių turnyre. Šeštąjį reitingą pasaulyje turinti Lietuvos komanda buvo pakviesta į FIBA „World Tour“ sezono atidarymo turnyrą, kurio prizinį fondą sudaro 152 tūkst. dolerių, iš kurio 50 tūkst. JAV dolerių atiteks nugalėtojams.

Kaune praūžė emocijų ir šypsenų kupinas „Žalgirio“ 3x3 turnyras

Prie „Žalgirio“ arenos po trejų metų pertraukos vėl kunkuliavo gatvės krepšinio aistros. Sekmadienį visą dieną vykusiame Kauno „Žalgirio“ 3×3 turnyre netrūko įspūdingų krepšinio dvikovų, smagių žaidimų su žalgiriečiais ir geros nuotaikos. Dvyliktąjį „Žalgirio“ 3×3 turnyrą atidarė „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis, vėliau ir pats stebėjęs kelias turnyro rungtynes. „Esu žaidęs panašiuose turnyruose, todėl džiugu, kad „Žalgiris“ organizuoja tokias šventes.
Į viršų