Aurum 1006 km lenktynės

Didžiausios ir populiariausios Baltijos šalyje automobilių lenktynės. Nuo 2000-ųjų besitęsiančioje ir vasaros viduryje vykstančioje automobilių sporto fiestoje kasmet gausu renginių, dalyvių ir įspūdingų automobilių. Aurum 1006 km lenktynių naujienos, rezultatai ir informacija.

Iki jubiliejinių, 25-ųjų „Aurum 1006 km lenktynių“ – tik 100 dienų

Tik 100 dienų beliko iki liepos 17-20 dienomis Palangoje vyksiančių didžiausių Baltijos šalyse „Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių“. Šiemetinis automobilių maratonas bus jubiliejinis, jau 25-asis nuo pat 2000 metų besitęsiančioje ir niekada nenutrūkusioje renginio istorijoje.

Aiškėja daugiau detalių apie „108 km Moterų iššūkį“: tapkite dalyvėmis jau šiandien

Moterų dienos proga „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių festivalis dalijasi puikia žinia – prasideda registracija į tradicinį, daugybę dėmesio pritraukiantį „108 km Moterų iššūkį“! Nuotaikingame pramoginiame-orientaciniame ralyje išbandyti save ir savo jėgas šiemet kviečiama net 108 moterų ekipažus. Renginio organizatoriai aktyviai ruošiasi laukiamiausiam vasaros lenktynių festivaliui. O moterims žada nepakartojamą renginį ir daug nepamirštamų įspūdžių.

Prasidėjo „108 km moterų iššūkio“ dalyvių registraciją

Liepos 17-20 dienomis Palangoje vyksiantis didžiausias Baltijos šalyse maratoninių „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių festivalis, kurį rengia VšĮ „1000 km lenktynės, bus neeilinis, jubiliejinis, jau 25-asis nuo pat 2000-ųjų besitęsiančioje ir niekada nenutrūkusioje renginio istorijoje. Gausioje ir intensyvioje lenktynių savaitgalio programoje išskirtinio dėmesio kasmet susilaukia ir „108 km moterų iššūkio“ varžybos, kurių jau niekas nebelaiko skirtomis tik dailiosios lyties atstovėms.

Dalyvauti 25-osiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ jau panoro 17 komandų

Šių metų liepos 17-20 dienomis Palangoje vyks didžiausias Baltijos šalyse automobilių sporto festivalis – maratoninės „Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynės“. Tai bus neeilinės, jubiliejinės, 25-osios lenktynės nuo pat 2000-ųjų besitęsiančioje ir niekada nenutrūkusioje jų istorijoje. Nors iki susitikimo Palangoje laiko dar ganėtinai, tačiau jau dabar renginio organizatoriams – VšĮ „1000 km lenktynės“ – paraiškas pateikė 17 komandų vadovai.

Prasidėjo registracija į jubiliejines „Aurum 1006 km lenktynės“

Tapo jau įprasta, jog kiekvienų metų vidurvasarį didžiausiame šalies kurorte vykstančios „Aurum 1006 km lenktynės“ susilaukia išskirtinio dėmesio. Niekas neabejoja, jog taip bus ir šiemet. Mat nuo pat 2000-ųjų didžiausios Baltijos šalyse rengiamos maratoninės automobilių lenktynės šiemet bus neeilinės, o jubiliejinės, jau 25-osios renginio istorijoje.

Prasidėjo prekyba bilietais į jubiliejines „Aurum 1006 km lenktynes“

Nors dauguma sportinių automobilių dar patogiai žiemoja garažuose laukdami ateinančio sezono batalijų, „Aurum 1006 km lenktynės organizatoriai, VšĮ „Promo Events“, jau pradėjo platinti bilietus į liepos 17-20 dienomis Palangoje vyksiantį jubiliejinį, 25-ąjį lenktynių festivalį. „Į iniciatyvą, ateinančią iš apačios, visada verta įsiklausyti, – sako pagrindinis lenktynių organizatorius, „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis.

Lietuvos beisbolininkai pergale pradėjo Druskininkuose startavusį Europos čempionatą

Druskininkų sporto komplekse prasidėjo Europos beisbolo-5 čempionatas. Lapkričio 7-11 d. vyksiančiose Europos pirmenybėse bus kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į kitų metų pasaulio čempionatą. Europos beisbolo-5 čempionatas organizuojamas antrą kartą istorijoje. Ir antrą kartą Senojo žemyno pirmenybes patikėta surengti Lietuvai. 2020 metais pirmą kartą istorijoje organizuotas Europos beisbolo-5 čempionatas vyko Vilniaus „Litexpo“ centre.

„Aurum 1006 km“ lenktynėse – solidus „Breitto & Baltic Caps“ ekipos pasirodymas

Šeštadienį Palangoje finišavo 24-osios „Aurum 1006 km“ lenktynės. Jose sėkmingai pasirodė „Breitto & Baltic Caps“ komanda, kuri iškovojo pirmąją vietą savo klasėje SP3, o bendroje, itin pajėgių 23-ių komandų rikiuotėje įsitvirtino šeštoje vietoje. Lenktynės „Breitto & Baltic Caps“ komandai daugiau ar mažiau klostėsi pagal planą.

Pereinamoji „Aurum 1006 km lenktynių“ taurė – „Stateta BRO by HMobile“ komandai

Šeštadienio vakarą Palangoje finišavo nuo pat 2000-ųjų VšĮ „Promo events“ čia rengiamos didžiausios Baltijos šalyse automobilių ilgų nuotolių lenktynės. Aidint žiūrovų aplodismentams pirma 24-ųjų „Aurum 1006 km lenktynių“ finišo liniją kirto „Stateta BRO by HMobile“ komanda, kurios „Mercedes-Benz AMG GT3 EVO“ automobilį vairavo danai Anders Fjordbach ir Jan Magnusen bei lietuviai Eimantas Navikauskas ir Edvinas Žadeikis.

Pirmą kartą su „Mercedes“ automobiliu lenktynių trofėjų laimėjęs Magnussenas: „Buvo fantastiška diena“

Šeštadienį paaiškėjo 24-ųjų „Aurum 1006 km lenktynių“ nugalėtojai. Nuo pat kvalifikacijos lyderiavę trofėjų kėlė „Stateta BRO by HMobile“ komandos nariai. Paskutiniuosius ratus trasoje suko pasaulinio lygio lenktynininkas ir buvęs „Formulės 1” pilotas Janas Magnussenas. Po lenktynių lenktynininkas sakė, kad nuo 12 val. prasidėjusios lenktynės – tikrai ilgos, tačiau dabar nuotaika yra pati geriausia. „Jaučiuosi puikiai! Buvo ilga diena, sunki diena.

24-osiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ triumfavo rekordus rinkusi „Stateta BRO by HMobile“ komanda

Šeštadienį paaiškėjo 24-ųjų „Aurum 1006 km lenktynių“ nugalėtojai. Pirmą kartą lenktynių istorijoje su „Mercedes“ automobiliu lenktyniavusi nugalėtojų trofėjų kels „Stateta BRO by HMobile“ komanda. Ši komanda jau nuo pat lenktynių festivalio pradžios buvo laikoma favorite, kadangi jos sudėtyje buvo du profesionalūs Danijos lenktynininkai.

Merginos išsklaidė šaltį: pasirodė seksualiai plaudamos automobilius

Šeštadienį Palanga tiesiog ūžia nuo variklių gaudesio – paskutinę „Aurum 1006 km lenktynių“ dieną žiūrovų dėmesį sukaustė lenktynės, kuriose bus išsiaiškinti nauji „Aurum 1006 km lenktynių“ karaliai. Renginyje netrūko ir karštai nusiteikusių merginų, kurios padėjo lenktynininkams „nušlifuoti“ automobilius surengtame „SONAX Sexy automobilių plovime“. Merginos plaudamos automobilį demonstravo apnuogintus kūnus, rodė ilgas, nuogas ir įdegusias kojas.

Vaizdo kameros užfiksavo, kaip kraupios avarijos lenktynėse metu operatorius herojiškai išsilaikė

Prabėgus daugiau nei pusei „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje įvyko kraupus incidentas. Nesuvaldęs automobilio „Porsche Baltic 91“ lenktynininkas rėžėsi į operatorių bokštelį. Daugelis sunerimo dėl vairuotojo ir operatoriaus būklės. Komentatoriai pranešė, kad vairuotojui viskas gerai, o tuo metu apie operatorių daug žinoma nebuvo, tačiau dar kartą peržiūrėjus vaizdo medžiagą buvo galima pastebėti, jog eismo įvykio metu operatoriui pavyko išsilaikyti bokštelyje.

Pamatykite: kraupi avarija lenktynėse Palangoje – automobilis rėžėsi į operatorių bokštelį

Prabėgus daugiau nei pusei „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje įvyko kraupus incidentas. Nesuvaldęs automobilio „Porsche Baltic 91“ lenktynininkas rėžėsi į operatorių bokštelį. Avarijos vietoje trasa dar buvo visiškai neišdžiūvusi, todėl ką tik uždėtos sauso tipo padangos turėjo būti visiškai netinkamos. Automobilis vertėsi ant stogo ir nuvertė šalia trasos stovėjusį bokštelį. Automobilį vairavęs Tautvydas Rudokas ką tik buvo įsėdęs į automobilį.

Su tėčiu nuo mažens „Aurum 1006 km lenktynėse“ besilankantis Butkevičius atskleidė, ką palaiko trasoje

Vidurdienį prasidėjusiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ susirinko daugybė autosporto fanų. Tarp jų – ir žinomi Lietuvos krepšinio bendruomenės veidai. Jau nuo ketvirtadienio trasoje lankėsi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitonas ir Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkas Jonas Valančiūnas, taip pat karjerą baigęs krepšininkas Robertas Javtokas. Šeštadienį VIP tribūnose taip pat pasirodė ir Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis Arnas Butkevičius su žmona Laurita ir sūnumi Aronu.

Jau 24-ąsias lenktynes komentuojantis Saulenis Pociūnas: „Lenktynės – rekordiškai piktos ir labai atkaklios“

Šeštadienį Palangoje prasidėjo jau 24-osios „Aurum 1006 km lenktynės“. Nuo pat pirmųjų, dar tada 1000 km lenktynių, visus įvykius komentuojantis Saulenis Pociūnas teigia, kad šįkart jos itin nenuspėjamos. Su naujienų portalu tv3.lt bendravęs S. Pociūnas sakė, kad visas kortas šiandien sumaišė netikėtai pasirodžiusios lietaus porcijos. „Neplanavau, kad bus tiek lietaus ir galvojau, kad lenktynės bus rekordiškai greitos. Kad jos rekordiškai piktos ir labai atkaklios – faktas.

Problemų kamuojamai komandai – dar vienas kirtis: prapliupus lietui trenkėsi į atitvarus ir lenktynių nebetęs

„LGOLED LKU by Porsche Club“ komandai šių metų „Aurum 1006 km lenktynės“ – kaip užkeiktos. Dar vakar dėl variklio gedimų nesudalyvavę kvalifikacijoje, lenktynėse taip pat neišvengė incidentų. „LGOLED LKU by Porsche Club“ komanda jau pirmuose ratuose „pabučiavo“ atitvarus ir dėl to buvo priversti keisti įskilusį ratą. Visgi kiek vėliau komanda susidūrė su dar didesniu iššūkiu.

Lenktynes Palangoje stebėjo ir Jonas Valančiūnas: akį traukė vyro šortai

Liepos 22-ąją Palangoje vyko „Aurum 1006 km lenktynių“ kulminacija. Visos 23 komandos stojo prie starto linijos ir leidosi į visos dienos kelionę link nugalėtojų trofėjaus. Reginys kasmet pritraukia ir žinomus sporto entuziastus, nekantriai sergančius už savo komandą.

Darganotas oras neatbaidė: į lenktynių VIP zoną renkasi žinomi žmonės

Jau šiandien, šeštadienį, Palangoje įvyks „Aurum 1006 km lenktynių“ kulminacija. Visos 23 komandos stojo prie starto linijos ir leidosi į visos dienos kelionę link nugalėtojų trofėjaus. Reginys kasmet pritraukia ir žinomus sporto entuziastus, nekantriai sergančius už savo komandą. Žiūrovai kviečiami tradiciškai lenktynes stebėti ne tik internete, naujienų portale tv3.lt, bet ir TV6 kanalu. Transliacija startavo 11 valandą ryto. Tai – ilgiausia nepertraukiama sporto transliacija.

Palangoje startavo 24-ųjų „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyviai

„Ponios ir ponai, užveskite variklius“, - šia sakraline fraze jau 24-tą kartą pamečiui prasideda didžiausios Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynės“. Pamėgtame Palangos vasaros kurorte jas be pertraukų nuo pat 2000-ųjų rengia VšĮ „Promo events“, vadovaujama patyrusio organizatoriaus, praeityje žinomo lenktynininko Dariaus Jonušio.
Į viršų