„Aurum 1006 km lenktynių“ scenarijus – jau beveik aiškus

50 dienų belikus iki didžiausiojo Baltijos šalyse automobilių sporto festivalio – 23-ųjų, be pertraukų vykstančių „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių, organizatoriai skelbia preliminarų renginio tvarkaraštį. „Lenktynių festivalio grafikas suderintas su suinteresuotomis žinybomis, varžybose dalyvausiančiomis komandomis, teisėjais, pramogų pasaulio atstovais, saugos ir kitomis tarnybomis, - sako lenktynių organizatorius, VšĮ „Promo events“ direktorius Darius Jonušis.

Lietuvos ralio čempionate – šeimos duetas: „Su žmona sėdame į vieną automobilį“

Lietuvos automobilių ralio čempionato „BMW Cup“ klasės nugalėtojas Renaldas Šeinauskas tęsia karjerą didžiajame autosporte. Tik šiemet į šturmano vietą greta jo sės žmona Katažina, kuri pastaraisiais metais stenogramą skaitė kitiems lenktynininkams ir kaupė patirtį automobilių sporte. Šeimyninis Šeinauskų duetas atviras – iš pradžių mintis apie bendrą ekipažą jie vijo į šalį, tačiau šiemet nusprendė kartu skrieti jau ne tik gyvenimo keliu, bet ir ralio trasomis.

„Antėja Racing team“ lenktynininkai pasiryžę įrodyti jog dyzelis irgi važiuoja 

Tik 77 dienos beliko iki didžiausio Baltijos šalyse automobilių sporto festivalio – 23-ųjų, be pertraukų vykstančių „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių, kurias nuo pat pirmųjų, prasidėjusių 2000-aisiais, rengia VšĮ „Promo events“.  Dabar lenktynių registracijos formalumus dar tvarko bemaž trys dešimtys komandų, liepos 13-16 dienomis norinčių startuoti Palangos trasoje.

Sveikindami moteris su pavasariu „Aurum 1006 km“ organizatoriai pradeda registraciją į damų pamėgtą ralį

Liepos 13-16 dienomis Palangoje vyksiančių „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių organizatoriai nesulaužė tradicijos ir šiemet Moters dienos išvakarėse pradėję registraciją į tradiciniu tapusį nuotaikingą pramoginį, išimtinai dailiosios lyties atstovėms skirtą „108 km moterų iššūkio“ orientacinį ralį. „Simboliškai dovanodami ralio dalyvėms po tulpės žiedą kviečiame ir šiemet aktyviai dalyvauti sparčiai išpopuliarėjusiame renginyje.

„Aurum 1006 km lenktynes“ drebins dar didesnė arklių kaimenė

Prieš didžiąsias metų šventes paskelbta registracija į prestižinį automobilių sporto renginį Rytų Europos šalyse - „Aurum 1006 km lenktynes“, vyksiančias Palangoje 2022 m liepos 13-16 dienomis, iškart susilaukė atsako. Dešimties komandų vadovai jau pateikė paraiškas dalyvauti 23-osiose VšĮ „Promo Events“ nuo pat 2000-ųjų be pertraukų rengiamose lenktynėse.

Pirmieji 2022 m vyksiančių „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyviai paaiškės dar prieš Kalėdas

Didžiausią automobilių sporto renginį Baltijos šalyse - „Aurum 1006 km lenktynes“ - organizuojanti VšĮ „Promo Events“ nepažeidė tradicijos ir dar prieš Kalėdas pradėjo dalyvių registraciją į 2022 m liepos 13-16 dienomis vyksiantį lietuviškąjį automobilių maratoną. Tai bus jau 23-osios paeiliui lenktynės Palangoje, kurioms komandos nešykšti išskirtinio dėmesio ir kurioms daugelis jų pradeda rengtis dar gerokai prieš didžiąsias metų šventes ar net ankstėliau.

Pirmieji sirgaliai jau džiaugiasi bilietais į 2022 metų „Aurum 1006 km lenktynes“

23-osios renginio istorijoje „Aurum 1006 km lenktynės“, kurias nuo pat 2000-ųjų kasmet rengia VšĮ „Promo Events“, kitais metais vyks liepos 13-16 dienomis. Nors iki lenktynių festivalio dar daugiau nei pusmetis, didžiulio renginio kontūrai jau ryškėja ne vien rengėjų bloknotuose. Dalis automobilių sporto gerbėjų savo kalendoriuose ne tik pasižymėjo lenktynių datą, bet ir jau spėjo pasidžiaugti įsigiję bilietus į vidurvasarį Palangoje vyksiančias maratonines lenktynes.

2022-ųjų liepos vidury Palangą drebins 23-osios „Aurum 1006 km lenktynės“ 

Jau žinoma kitais metais vyksiančių didžiausių Baltijos šalyse ilgų nuotolių „Aurum 1006 km lenktynių“ data.  23-asis renginio istorijoje, nuo 2000-ųjų VšĮ „Promo Events“ be pertraukų organizuojamas prestižinis lenktynių festivalis 2022 m į Palangą pakvies liepos 13-16 dienomis.

Greičio mėgėjams šalies lenktynininkai siūlo varžytis ne gatvėje, o trasoje

Palangoje vykusios „Aurum 1006 km“ lenktynės kurortą vėl drebino variklių griausmu, o varžybos nestokojo kvapą gniaužiančių ir neretai pavojingų incidentų. Todėl patys besivaržę lenktynininkai pastebi – greičiui ir azartiškam vairavimui skirtos specialios sąlygos, vieta ir laikas.

Artėja trim jubiliejais paženklintas ralis „Aplink Lietuvą“

Lygiai mėnuo beliko iki rugpjūčio 27-osios, kai Kaune bus duotas startas tradiciniam raliui „Aplink Lietuvą‘21“, kurio dalyviai kovos dėl garbingiausio trofėjaus – šalies Prezidento Gitano Nausėdos taurės. Šio renginio metraštyje tai bus 30-tasis ralis, kai jo nugalėtojai vėl didžiuosis iškovoję Prezidento taurę. Sudėtinga ir paini ralių istorija Ir jo rengėjams, ir automobilių sporto visuomenei šiemetinis ralis - neeilinis.

„Porsche Baltic” komanda apie lenktynes Palangoje: džiaugiasi neįkainojama patirtimi

„Aurum 1006 km lenktynėse“ nauja komandos sudėtimi ir su patikimuoju „Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport“ startavusi „Porsche Baltic” šiemet „GT4“ automobilių kategorijoje užėmė antrąją vietą, o bendroje įskaitoje liko 14-likti.

„Techninis projektas – Viada“ komandos lenktynės Palangoje – su dežavu jausmu

„Aurum 1006 km“ lenktynės šiemet buvo kaip niekada dramatiškos, permainingos ir netikėtos. Jose kiekviena komanda išgyveno savo trilerį. Ne išimtis ir „Techninis projektas – Viada“ komanda, kurios sudėtyje šiemet vėl lenktyniavo tas pats ketvertukas – Giedrius Notkus, Jonas Sluckus bei Vygandas ir Mindaugas Urbanai. Šiais metais „Techninis projektas – Viada“ ekipai varžybų savaitgalio drama prasidėjo dar per treniruotes. Lygiai taip pat kaip ir praėjusiais metais, jų automobilis užsiliepsnojo.

Dagilis: apie problemas pilant kurą, prarastą pergalę ir 2 valandas trukusį teisėjų sprendimą

Šeštadienį Palangoje vykusiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ netrūko aistrų. Dėl pergalės ilgą laiką aršiai kovojo dvi komandos – daugkartiniai čempionai „Circle K MilesPlus Racing Team“ su „Porsche GT3 Cup II“ ir „Balpol-SPS Automotive Performance“ su „Mercedes AMG GT3“, kurie neretai keisdavosi pirmaujančiomis pozicijomis. Tiesa, „Balpol-SPS Automotive Performance“ koją vis kišdavo teisėjų sprendimai, kurie skirdavo jiems baudas.

Atvirame laiške prabilo „Aurum 1006 km“ lenktynių organizatorius Jonušis: „Organizatorius nepriima sprendimų, kas susiję su lenktynių eiga“

Po lenktynių „Aurum 1006 km“ didžiojoje scenoje vyko apdovanojimų ceremonija. Tiesa, antrosios vietos nugalėtojai broliai Nemunas ir Nerijus Dagiliai, Deividas Jocius ir komandos vadovas Manuelis Oetingeris ant scenos nepasirodė. TV3.lt portalas pateikia „Aurum 1006 km“ lenktynių organizatoriaus Dariaus Joniušio neredaguotą laišką, kuris skirtas D. Jociui ir N. Dagiliui.

„Aurum 1006 km“ lenktynių apdovanojimai: antrosios vietos laimėtojai ant scenos nelipo

Šeštadienio vakarą Palangoje nugriaudėjo didžiausias automobilių sporto renginys Baltijos šalyse – „Aurum 1006 km lenktynės“. Neįtikėtiną intrigą padovanojusiose lenktynėse triumfavo „Circle K miles Plus Racing Team“ su „Porsche GT3 Cup II“ automobiliu. Lenktynių nugalėtojas šiemet paaiškėjo tik pačiomis paskutinėmis minutėmis.

„Aurum 1006 km“ nugalėtojų vadas: „Neturėjau tokių lenktynių per savo karjerą“

Šeštadienio vakarą Palangoje nugriaudėjo didžiausias automobilių sporto renginys Baltijos šalyse – „Aurum 1006 km lenktynės“. Neįtikėtiną intrigą padovanojusiose lenktynėse triumfavo „Circle K miles Plus Racing Team“ su „Porsche GT3 Cup II“ automobiliu. Lenktynių nugalėtojas šiemet paaiškėjo tik pačiomis paskutinėmis minutėmis.

„Aurum 1006 km lenktynėse“ trečią kartą iš eilės triumfavo „Circle K miles Plus Racing Team“

Šeštadienio vakarą Palangoje nugriaudėjo didžiausias automobilių sporto renginys Baltijos šalyse – „Aurum 1006 km lenktynės“. Neįtikėtiną intrigą padovanojusiose lenktynėse triumfavo „Circle K miles Plus Racing Team“ su „Porsche GT3 Cup II“ automobiliu. Lenktynių nugalėtojas šiemet paaiškėjo tik pačiomis paskutinėmis minutėmis.

Lyderių emocijos tiesiai iš „pit“: apie incidentus ir taktinius žaidimus

„Aurum 1006 km“ lenktynėse išryškėjo favoritai. Dabar atrodo, kad nusimato nemenka finišo intriga. Visas lenktynes petis į petį rungiasi du ekipažai – „Circle K miles Plus Racing Team“ ir „Balpol by SPS automotive performance“. Pirmųjų vairuojamas „Porsche GT3 Cup II“ vėliau lenktynėse net patyrė incidentą, kai kartu su konkurentu važiavo posūkyje.

Pamatykite: „Aurum 1006 km lenktynėse“ sudegė lyderių „Porsche“

„Aurum 1006 lenktynės“ likus 113 ratų buvo sustabdytos. Teisėjai priėmė tokį sprendimą po to, kai trasoje užsiliepsnojo vienas iš „Porsche“ automobilių. Vairuotojas spėjo palikti bolidą ir nenukentėjo, o „Porsche“ sudegė beveik pilnai. Palangoje vykstančiose lenktynėse teisėjai mosuoja raudonomis vėliavomis. Tai reiškia, kad lenktynės yra bent laikinai nutraukiamos dėl per didelio pavojaus dalyviams. ATNAUJINTA 19:40 val. Lenktynės tęsiamos.

„Aurum 1006 km lenktynių“ spaudos centre gausiausias TV3 kolektyvas

22-ąsias be pertraukų Palangoje vykstančias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušviečia rekordinis 145 Lietuvos ir užsienio šalių žurnalistų būrys. Didžiausio dėmesio iki šiol buvo sulaukusios jubiliejinės, 2019 m vykusios 20-osios lenktynės, sudominusios 135 spaudos, radijo ir televizijos, informacinių agentūrų, naujienų portalų žurnalistus.
Į viršų