„108 km moterų iššūkio“ ralyje – ir patyrusios, ir debiutantės

Sakoma, jog moterys daug ilgiau užtrunka prie veidrodžio, nei vyrai. „Prie veidrodžio – galbūt, tačiau kalbant apie registraciją į lenktynes, tikrai ne“, – sako absoliučios daugumos komandų, jau padavusių paraiškas varžytis pamėgtame, išimtinai dailiosios lyties atstovėms skirtame „108 km moterų iššūkio“ orientaciniame ralyje, narės.

Jau pradėti platinti „Aurum 1006 km lenktynių“ festivalio bilietai

Kad nereikėtų kaip prie teatro durų žiūrovams medžioti atliekamo bilieto, 24-ųjų renginio istorijoje „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai, VšĮ „Promo Events“, jau pradėjo bilietų pardavimus į liepos 19-22 d.d. Palangoje vyksiantį lenktynių festivalį. „Pasistengėme, kad bilietai tenkintų kiekvieno, atvyksiančio visoms trims renginio dienoms ar surasiančiam laiko tik pusdieniui, poreikius, - sako pagrindinis lenktynių iniciatorius ir organizatorius, „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis.

„Aurum 1006 km lenktynėms“ akomponuos ir kurtinantis decibelų drag‘as

Liepos 19-22 d.d. Palangą vėl drebins didžiausios Baltijos šalyse maratoninės „Aurum 1006 km lenktynės“, kuris VšĮ „Promo Events“ organizuoja nuo 2000-ųjų. „Tai bus jau 24-asis paeiliui mūsų rengiamas automobilių maratonas, - sako pagrindinis jų iniciatorius ir organizatorius, „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis.

„108 km moterų iššūkio“ organizatoriai jau laukia paraiškų

Tapo gražia tradicija kai liepos 19-22 dienomis Palangoje vyksiančių „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių organizatoriai Moters dienos išvakarėse skelbia registraciją į tradiciniu tapusį nuotaikingą, labai greitai išpopuliarėjusį, išimtinai dailiosios lyties atstovėms skirtą „108 km moterų iššūkio“ orientacinį ralį. Tai vienas patraukliausių renginių turtingoje ir įvairioje „Aurum 1006 km lenktynių“ festivalio programoje.

„Aurum 1006 km lenktynėse“ bus įteiktas pirmasis „Fair Play“ prizas

Liepos 19-22 dienomis Palangoje vyks jau 24-asis renginio istorijoje, nuo 2000-ųjų VšĮ „Promo Events“ be pertraukų organizuojamas prestižinis automobilių lenktynių festivalis – „Aurum 1006 km lenktynės“. Be daugelio naujovių, kurių kasmet dosniai pažeria šios lenktynės, šiemet sportininkui, o galbūt komandai ar renginį aptarnaujančiai brigadai pirmąsyk bus įteiktas Fair Play arba kilnaus elgesio sporte prizas.

Organizatorius džiugina „Aurum 1006 km lenktynėse“ dalyvausiančių komandų aktyvumas

150 dienų beliko, kai liepos 19-ąją Palangoje suplevėsuos didžiausių Baltijos šalyse maratoninių „Aurum 1006 km lenktynių“ vėliava. Tai bus jau 24-asis istorijoje, nuo 2000-ųjų VšĮ „Promo Events“ be pertraukų organizuojamas prestižinis automobilių lenktynių festivalis, didžiausiame šalies kurorte pajėgiausius sportininkus bei adrenalino fanatikus subursiantis liepos 19-22 dienomis.

Jau žinoma kitų metų „Aurum 1006 km lenktynių“ data

Paaiškėjo 2023 metais Palangoje vyksiančių didžiausių Baltijos šalyse maratoninių „Aurum 1006 km lenktynių“ data.  Tai bus jau 24-asis istorijoje, nuo 2000-ųjų VšĮ „Promo Events“ be pertraukų organizuojamas prestižinis automobilių lenktynių festivalis, į didžiausiąjį šalies kurortą sportininkus ir šio renginio aistruolius sukviesiantis kitų metų liepos 19-22 dienomis.  Regis, patvirtinti renginio datą – bene lengviausia misija, tenkanti prestižinių lenktynių organizatoriams.

2022 m. „Aurum 1006 km lenktynės“: svarbiausi skaičiai ir faktai

Liepos 16-ąją istorija tapo23-osios ilgų nuotolių automobilių lenktynės Palangoje, kurias VšĮ „Promo events” be pertraukų rengia nuo pat 2000-ųjų. Greičiausiems jos padovanojo sklidiną džiaugsmo pergalės taurę ir glėbį nepakartojamų emocijų, kitiems atnešė šiek tiek apmaudo dėl neišsipildžiusių lūkesčių, kurie skatins ir suteiks gerą dozę ryžto reabilituotis kitąmet, kitose čia vyksiančiose lenktynėse.

„Aurum 1006 km“ lenktynes stebėję žiūrovai nusivylė nesulaikę vieno žadėto dalyko

„Power Hit Radio“ laidų vedėjai Elena ir Saulius savaitgalį stebėjo nuotaikingas, įtemptas ir intrigų kupinas „Aurum 1006 km“ lenktynės, kurios vyko Palangoje. Reginys išties neeilinis, susirinko daugybė žiūrovų, o akis buvo galima paganyti į įvairiausių markių automobilius. Pritrūko lietaus Elena pripažįsta, kad nors buvo pranašauti lietingi orai, tačiau lenktynių metu žiūrovai galėjo mėgauti saule ir išskirtine šiluma. Vis dėlto, toks geras oras patiko ne visiems.

Lenktynėse žvilgsnius traukė Monika Šalčiūtė: atskleidė, ar jaučia kitų merginų konkurenciją

Savaitgalį Palangą sudrebino Aurum 1006 km“ lenktynės. Viso renginio metu akių nuo dalyvių ir žiūrovų nenuleido „Power Hit Radio“ laidų vedėjai Elena ir Saulius bei parengė trumpą lenktynių starto apžvalgą.

Lenktynių užkulisiai iš arti: štai per kiek sekundžių pakeičiami automobilio ratai

„Aurum 1006 km“ lenktynes stebėję „Power Hit Radio“ laidų vedėjai Elena ir Saulius įspūdžiais dalijasi su TV3.lt naujienų portalo skaitytojais. Šį kartą visas dėmesys – dalyviams. Velniškas greitis Paprastai lenktynėse visas dėmesys skiriamas automobiliams ir jų vairuotojams. Dažnas pamiršta, kad ne ką mažiau svarbi yra ir visa kita komandos dalis. Elenai ir Sauliui kalbinant vienos iš komandų mechaniką paaiškėja, jog treniruotis turi ne tik lenktynininkai, bet ir mechanikai.

Čempioniškų „Circle K“ komandų vadovas Haris Aleksandravičius „Kažkas tai fantastiško!!!“

Šeštadienį Palangoje įvyko tradicinės lietuviškojo „Le Mano“ lenktynės „Aurum 1006 km by Hankook“. Šiemet tiek lenktynių, tiek kvalifikacijos metu buvo gerinami trasos rekordai, o galop bendroje įskaitoje laimėjo „Circle „Circle K – Lesta Racing Team“, kuri šiemet lenktynėse dalyvavo su „Audi R8 LMS“ automobiliu. Negana to, pergalę dar saldesnę padaro pagerintas trasos įveikimo rekordas. Lenktynininkai šiemet 1006 kilometrus (373 ratus) įveikė per 8 valandas ir 21 minutę.

„Aurum 1006 km by Hankook“ lenktynėse triumfavo „Circle K – Lesta Racing Team“

Šeštadienį Palangoje įvyko tradicinės lietuviškojo „Le Mano“ lenktynės „Aurum 1006 km by Hankook“. Šiemet tiek lenktynių, tiek kvalifikacijos metu buvo gerinami trasos rekordai, o galop bendroje įskaitoje laimėjo „Circle „Circle K – Lesta Racing Team“, kuri šiemet lenktynėse dalyvavo su „Audi R8 LMS“ automobiliu. Negana to, pergalę dar saldesnę padaro pagerintas trasos įveikimo rekordas. Lenktynininkai šiemet 1006 kilometrus (373 ratus) įveikė per 8 valandas ir 21 minutę.

„Aurum 1006 km by Hankook“ lenktynėse – decibelų išbandymas

Palangoje vykstančių „Aurum 1006 km lenktynių“ gerbėjai jau seniai išsiaiškino, kuo šios lenktynės panašios į automobilių sporto karalienę „Formulę 1?“ Tik viena vienintele rungtimi, po kurios neretam žiūrovui, lygiai taip kaip ir „Formulėje1“, prisireikia ausų kamštelių.

Palangos lenktynėse Danielius Bunkus apsilankė ne vienas: šalia – žavi tamsiaplaukė

325
Variklių gaudesys, svylančios padangos ir su žaibo greitumu lekiantys įspūdingi sportiniai automobiliai – tai vaizdai, liepos 16-ąją Palangoje palydintys 23-iąsias tarptautines „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynes.  Greičio ir lekiančių sportinių automobilių nepraleido ir paprastai lenktynes stebintis verslininkas Danielius Bunkus, renginyje pasirodęs su trimis žaviomis panelėmis. Vyras atskleidė labiausiai mėgstantis vieną automobilį: „Man visada Lamborghini labiausiai patinka.

Palangoje netrūksta karščio: merginos pasirodė seksualiai plaudamos automobilius

Šeštadienį Palanga tiesiog ūžia nuo variklių gaudesio – paskutinę „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių dieną žiūrovų dėmesį sukaustė lenktynės, kuriose bus išsiaiškinti nauji „Aurum 1006 km“ lenktynių karaliai. Lenktynininkai turės įveikti 373 ratus.

Paaiškėjo žiūrovų slalomo nugalėtojas

Net tris dienas „Aurum 1006 km lenktynėse“ galėjo varžytis ir žiūrovai specialiai jiems skirtose „Technitis“ žiūrovų slalomo varžybose. Varžybose laimę išbandė nemažai į lenktynes atvykusių žiūrovų, o kai kurie – net po kelis kartus. Pasak šių varžybų organizatoriaus, Vilniaus miesto sportinio vairavimo centro vadovo Andrejaus Savčenkos, jau septintą kartą surengtų žiūrovų slalomo varžybų dalyvių lygis pastebimai kyla.

Kuriozinė situacija: Nemuno Dagilio vairuojamame „Mercedes Benz AMG GT3 E“ automobilyje baigėsi kuras

„Aurum 1006 km by Hankook“ lenktynėse gali įvykti ne tik avarijos ar smulkūs incidentai, kuriuos šiandien matėme, bet ir kuriozinės situacijos, kurių komandos tikėjosi mažiausiai. „Nebankrutuok.lt-Balpol by Club Exit“ komandai šią popietę ne itin pasisekė. Įpusėjus lenktynėms automobilyje pasibaigė kuras. Įdomu, kad į minėtosios komandos mašiną buvo pilti papildomi degalai, tad mažu mažiausiai šio incidento nesitikėjo ir pati komanda.

„Memel Motor Fest” arba akį traukiantys išskirtiniai automobiliai

Šeštadienį, kai trasoje buvo pats lenktynių įkarštis, į savo fiestą pakvietė ir išskirtinių automobilių mėgėjai. 15 val. prasidėjo išskirtinių automobilių „Memel Motor Fest“ paradas nuo lenktynių trasos į J. Basanavičiaus gatvę Palangoje šalia klubo „Mojo Lounge“, o 17.30 val. atveria duris šių automobilių paroda, neabejotinai sutrauksianti būrį suinteresuotų smalsuolių.

Incidentas „Aurum 1006 km by Hankook“ lenktynėse: „Porsche“ kliudė „Lamborghini“

„Aurum 1006 km by Hankook“ lenktynėse incidentų vairuotojai turi nuvažiuoti 373 ratus, o per tokį ilgą laiką vairuotojai išvargsta, automobilių padangos dėvisi, o galop ir patys automobiliai nusidėvi ir patiria smulkių bei galimai didesnių sudužimų. Tarp klystančių šiose lenktynėse buvo lenktynininkas iš Nyderlandų Michaelis Vergeris.
Į viršų