„Samsonas Rally Utena“ dalyvių automobiliai – po padidinamuoju techninių komisarų stiklu

Ketvirtadienį Utenoje darbą pradėjo ne tik administracinė, bet ir techninė „Samsonas Rally Utena“ komisija. Techninių komisarų užduotis – patikrinti dalyvių automobilių atitikimą techniniams reikalavimams bei saugumo sistemas. Tik gavus techninės komisijos patvirtinimą dalyviams bus uždegta žalia šviesa pradėti rugsėjo 30-ą – spalio 1-ą dienomis vyksiančias varžybas. Jos bus finalinis Lietuvos automobilių ralio ir ralio sprinto čempionatų etapas.

Utenoje prasidėjo „Samsonas Rally Utena“ administracinė komisija

Ketvirtadienį ryte Utenoje, Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ prasidėjo „Samsonas Rally Utena“ administracinė komisija. Joje jau per pirmąjį pusdienį apsilankė didžioji dalis ekipažų, startuosiančių penktadienio popietę prasidėsiančiame finaliniame Lietuvos automobilių ralio ir ralio sprinto čempionato etape. Iš viso šioms varžyboms paraiškas pateikė 110 ekipažų, kurie administracinės komisijos formalumams turės dvi dienas.

Traukos lenktynių ypatumai: kas yra pomidoras ir kam reikia parašiuto?

Artėjant paskutinėms šiemet traukos lenktynėms, „RSVMotors drag čempionato“ finalui, jų organizatoriai nusprendė pasidalyti paslaptimis ir dalykais, kurie dar nespėjusiems „paragauti“ šio automobilių sporto gali skambėti keistai ir paslaptingai. Juk retas kuris žino, ką ten, kur kartais prireikia suvaldyti tūkstančius arklio galių, gali reikšti frazės „eglutė“, „pomidoras“ ar kodėl vairuotojai turi išskleisti parašiutą.

Gausėjančiame „Samsonas Rally Utena“ dalyvių sąraše – perliukai ralio gerbėjams

Kiek mažiau nei trys savaitės liko iki Lietuvos automobilių ralio čempionato kulminacijos, kuri jau rugsėjo 30-ą – spalio 1-ą dienomis įvyks Utenoje ir jos apylinkėse. Čia bus surengtas finalinis sezono etapas „Samsonas Rally Utena“, kuris jau dabar kausto ralio gerbėjų dėmesį vis gausėjančiu dalyvių sąrašu.

Lietuviai – treti „24h series” lenktynių Europos čempionato bendroje įskaitoje

„Juta Racing” pakilo į trečią vietą „24h series” lenktynių Europos čempionato bendroje įskaitoje, o komanda pirmose, 24 valandų trukmės varžybose Barselonoje, praeitą savaitgalį užėmė 7 vietą. „Tai buvo pirmosios 24 valandų lenktynės mūsų komandai. Tiek lenktynininkai, tiek mechanikai, tiek kiti komandos nariai atidavė labai daug jėgų, už ką esu be galo dėkingas jiems.

Lietuvos Mini ralio čempionatas atkeliauja į Plungę

Dėka didžiulio noro ir nuoseklaus darbo, 5-tasis Lietuvos mini-ralio etapas atkeliauja į Žemaitiją. Rugsėjo 17 dieną Plungėje ir jos apylinkėse vyks esminės Lietuvos ralio C lygos kovos. Šeštadienį mini-ralio čempionato dalyviai rinksis „Žemaitijos” autokroso trasoje, kur bus įsikūręs viso ralio miestelis, ir ne tik. Būtent čia esančioje autokroso trasoje vyks ir keturi iš net dvylikos ralio greičio ruožų, bei apdovanojimų ceremonija.
Į viršų