Į šią vietą plūsta iš visos Lietuvos: vaizdai čia atima žadą

Pakruojo dvaras praeitą savaitgalį oficialiai lankytojams atvėrė vartus į įspūdingiausią vietą šį pavasarį – pavasarinių gėlių festivalį. Pirmą kartą rengiamas toks festivalis jau spėjo lankytojus sužavėti gėlių gausa, spalvomis, rūšių įvairove – vaizdai nukelia tiesiai į pavasario gėlių sostine tituluojamą Olandiją. Dvaro gėlininkai jau keletą metų brandino šį spalvingą projektą.

Viename Lietuvos mieste – įspūdingas reginys: nepraleiskite progos

Praėjusį savaitgalį Druskininkų kurorto svečiai patyrė visko: ir saulės, ir lietaus, tačiau visas gamtos išdaigas niekais pavertė pasivaikščiojimas po vis labiau pražystančius Vijūnėlės parke narcizų laukus. Po šilto lietaus narcizai skleidė svaiginantį kvapą, lašai besiskleidžiančiuose sakurų žieduose žibėjo lyg briliantai. Pakalbinti parke vaikštinėjantys ir tarp narcizų besifotografuojantys žmonės neslėpė susižavėjimo.

Aliona įkūrė išskirtinę sodybą: atvykę čia tarsi nusikelia į praeitį

Rumšiškių etnografinio kaimo dvasią galima pajausti ne tik Kauno pašonėje. Molėtų rajone esanti „Pagulbio“ sodyboje galite patirti senovės atmosferą, tačiau kartu pasinaudoti ir šiuolaikiniais patogumais. Apie tai, kaip įsikūrė ši sodyba galite pamatyti laidoje „Lietuvis pas lietuvį“. „Pagulbio“ šeimininkė Aliona Jakutienė augo ir gyveno Jonavoje, o vėliau išvyko studijuoti į Kauną. Tiesa, laikinojoje sostinėje moteris neužsibuvo. Po mokslų moteris nusprendė grįžti atgal į Jonavą.

Karinė savo laimę susikūrė Italijoje: išvažiavusi į stažuotę sutiko gyvenimo meilę

Karinė ir Mindaugas Lučkos savo laimę susikūrė Italijoje, Lesino mieste. Karinė šypsosi, kad Lietuvą jiedu susikūrė savo namuose, o ir du jų vaikai – pirmokas Ąžuolas ir 3-ejų Joana kalba lietuviškai bei žino, iš kur jie yra kilę. Koks gyvenimas verda Lesine, daugiau sužinoti galite laidoje „Lietuvis pas lietuvį“. Mindaugo gyvenimas į Italiją pasuko visiškai netikėtai − jis su draugais tiesiog norėjo pakeliauti ir pažinti kraštą.

Gamtos ženklų žinovas prakalbo, kokie orai mūsų laukia: patiks ne visiems

Saulė vis dažniau apdovanoja lietuvius savo spinduliais, temperatūra kyla virš 0 laipsnių žymos, o sniegą pakeičia lietus. Artėjančio pavasario jausmą dar sustiprina ir sugrįžę paukščiai – savo giesmėmis džiugina vieversiai, o laukuose ar pamiškėse pastebimi gandrai, gervės ir pempės. Visgi etnologas Libertas Klimka sako, kad ankstyvas paukščių grįžimas rodo, kad tikrojo pavasario dar reikės palaukti.
Į viršų