Rekomenduoja aplankyti šį Lietuvos miestą: vaizdai čia užburia

Kas viską geriausiai žino? Wikipedia? Google? Žmona? Oi, ne. Viską geriausiai žino mamos! Štai ir dabar – ką veikti Šiauliuose. Iš komentarų socialiniuose tinkluose surinkome dažniausiai pasikartojusius pasiūlymus, ką veikti Šiauliuose su vaikais. O klausimas skambėjo maždaug taip – su penkiamečiu vaiku traukiniu keliaujame į Šiaulius, tad ką ten veikti visą dieną? Net 15 skirtingų pasirinkimų 1. Žaidimų stotelė ant stogo.
Kelionės Prieš 15 val.
REKLAMA
Gėlių takas Olandijoje  Gėlių takas Olandijoje

Kelionės dviračiu po Europą: kokios šalys tam draugiškiausios?

Atostogų metu, priklausomai nuo šalies, esame įpratę naudotis įvairiomis transporto priemonėmis: nuomotais automobiliais, keltais, autobusais, traukiniais, tačiau neretai pamirštame kitą patogią transporto priemonę – dviratį. Europos šalims vis labiau tobulinant dviračių infrastruktūrą, šiai transporto priemonei skiriami ištisi takai, leidžiantys iš arčiau pažinti šalies kultūrą.
Kelionės 2023-06-01
REKLAMA
Fejerverkai Barselonoje  Fejerverkai Barselonoje

Įspūdingiausi vasaros renginiai, prie kurių verta derinti atostogas

Per atostogas trokštame ne tik poilsio, bet ir įspūdžių, todėl verta pasidomėti, kur vyksta įdomiausi šios vasaros Europos kultūros ir sporto renginiai, taip pat suspėti į įspūdingas tradicines miestų šventes. Savitos fiestos bei festivaliai leidžia pažinti unikalias šalies kultūrines tradicijas, papročius ir vertybes. Vietiniams žmonėms tai – bendros tapatybės šventimas, o keliautojams – galimybė artimiau susipažinti su lankomos šalies ilgametėmis tradicijomis.
Kelionės 2023-05-25

Paul de Miko Madeira patiko labiau nei Balis: papasakojo, kas paliko didžiausią įspūdį

Vaizdo tinklaraštininkas ir nuomonės formuotojas Paulius Mikolaitis, geriau žinomas Paul de Miko pseudonimu, gegužės mėnesį su savo drauge Gabriele ilsėjosi Madeiroje. Tai, anot jų,  išskirtinio grožio sala, kurios vaizdai išliks atmintyje dar ilgam.  P. Mikolaitis pasakoja, kad iki šios kelionės jis nebuvo girdėjęs apie Madeirą ir net nenutuokė, kokiame žemyne ji yra.
REKLAMA
Rixos Premium Tekirova Vila  Rixos Premium Tekirova Vila

„Novaturas“ rekomenduoja: išskirtiniai Turkijos viešbučiai dovanoja atostogų komfortą

Nepamirštamas poilsis Turkijoje asocijuojasi ne tik su puikiu oru, įspūdingais šalies vaizdais, gardžiais patiekalais, tobulu aptarnavimu, bet ir išskirtiniais viešbučiais, kurie yra tokie pat įvairūs bei universalūs, kaip ir pati šalis.
Kelionės 2023-05-24
Į viršų