Vokietijos žurnalistų asociacija pašalino narį iš savo organizacijos atskleidus, kad jis priėmė lėšas iš Rusijos šaltinių

Vokietijos žurnalistų asociacija „Netzwerk Recherche“ pašalino Hubertą Seipelį iš savo organizacijos, kai buvo atskleista, kad šis Rusijos prezidento Vladimiro Putino biografas priėmė lėšas iš Rusijos šaltinių. „Hubertas Seipelis savo elgesiu pažeidė pagrindines nepriklausomos žurnalistikos taisykles ir smarkiai pakenkė mūsų profesijos patikimumui“, – sakė asociacijos pirmininkas Danielis Drepperis.
Kelionės 2024-07-20

Netoli Vilniaus atidarytas išskirtinis parkas: vaizdai čia užburia

Vasara įsibėgėja ir daugelis ieško, kur nuvykti bei ką naujo pamatyti užmiestyje. „Vytenio parkas“ yra įsikūręs netoli Vilniaus, Brinkiškių g. 6, Maišiagaloje. Užtruksite maždaug 30 minučių automobiliu. Parkas nėra naujas, veiklą pradėjo prieš dvejus metus. Nenustebkite, jei pasijausite kaip statybų aikštelėje, nes parkas plečiamas ir jame vyksta darbai.
Kelionės 2024-07-19

Atostogaujantys lietuviai perspėjami: venkite 1 miesto

Du ugniagesiai trečiadienį žuvo, kovodami su miško gaisru netoli Italijos pietuose esančio Materos miesto, socialiniame tinkle „X“ pranešė Italijos priešgaisrinė ir gelbėjimo tarnyba. „Šią popietę, vykdant miško gaisro gesinimo operaciją, gyvybės neteko du ugniagesiai. Šio įvykio aplinkybės tiriamos“, – nurodė ji.
Kelionės 2024-07-19

NATO specialiuoju pasiuntiniu Ukrainoje paskyrė Didžiosios Britanijos pareigūną

NATO į aljanso specialiojo pasiuntinio Kyjive pareigas paskyrė Patricką Turnerį, trečiadienį pranešime spaudai paskelbė gynybos aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. P. Turneris NATO atstovybei Ukrainoje (NRU) vadovaus nuo rugsėjo.
Europa 2024-07-19

Zelenskis palinkėjo U. von der Leyen sėkmės stiprinant ES vienybę

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ketvirtadienį pasveikino Ursulą von der Leyen su dar viena penkerių metų Europos Komisijos pirmininkės kadencija. V. Zelenskis pabrėžė, kad Kyjivas yra pasirengęs prisidėti prie taikos, saugumo ir klestėjimo Europoje. „Linkiu pirmininkei U. von der Leyen visokeriopos sėkmės siekiant rezultatų dėl visų europiečių ir stiprinant ES [Europos Sąjungos] vienybę, gynybą ir ekonominę galią“, – socialiniame tinkle „X“ rašė jis.
Kelionės 2024-07-18

Rusijos ambasadorius Berlyne perspėjo dėl tolesnio tarpusavio santykių pablogėjimo

Rusijos ambasadorius Vokietijoje Sergejus Nečajevas perspėjo Vokietijos vyriausybę dėl tolesnio Maskvos ir Berlyno santykių pablogėjimo, jei Jungtinės Valstijos, kaip skelbiama, ten dislokuos ilgojo nuotolio raketas. „Reikia tikėtis, kad Vokietijos politinis elitas pagalvos iš naujo, ar toks destruktyvus ir pavojingas žingsnis, kuris neprisideda nei prie Vokietijos Federacinės Respublikos, nei prie viso Europos žemyno saugumo, yra protingas, – sakė S. Nečajevas.

Stoltenbergas pasisako už naujų narių priėmimą į NATO

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas per Aljanso 75-ųjų metinių minėjimo ceremoniją karštai ragino priimti į organizaciją to siekiančias šalis, tokias, kaip Ukraina. Kalbėdamas šalių narių lyderiams, jis pabrėžė, kad NATO plėtra pasibaigus Šaltajam karui suvienijo Europą, nutiesė kelią integracijai ir atnešė į žemyną taiką ir gerovę.

Laurynas Suodaitis apsilankė ką tik į „Michelin“ gidą įtrauktame restorane: „Atvykimo čia labai laukiau“

TV3 gastronominių atradimų ir kelionių po Lietuvą laida „Maisto kelias“ tęsia savo įspūdingas vasaros keliones po Lietuvą. Šį šeštadienį trys muškietininkai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Laurynas Suodaitis aplankys dar vieną žavų ir unikalų šalies miestą – Ukmergę.

Svarbu keliaujantiems: liko nedaug laiko – to nepadarę prarasite galimybę atostogauti užsienyje

Jau prasidėjusi vasara daug kam primena apie atostogas ir keliones į kitus kraštus. Kol gana ilgą laiką stebima tendencija, kad lietuviai stengiasi keliones planuoti iš anksto, „paskutinės minutės“ kelionės kai kuriems taip pat vis dar aktualios. Kelionių agentūrų atstovai tvirtina, kad pasirinkti pastarąsias keliones apsimoka ne visais atvejais, tačiau kai kam tai gali būti puiki proga keliauti pigiau.

ES šalių pareigūnai priekaištauja Vengrijai dėl grasinimų sulaikyti lėšas Ukrainai

 Europos Sąjungos šalių pareigūnai pirmadienį išsakė priekaištų Vengrijai, Budapeštui pagrasinus sustabdyti kelių milijardų eurų skyrimą Ukrainai apginkluoti.  Vengrija, vienintelė ES valstybė, kuri po Rusijos invazijos į Ukrainą palaiko ryšius su Kremliumi, nuo plataus masto karo pradžios ne kartą blokavo Bendrijos iniciatyvas dėl pagalbos Kyjivui ar sankcijų Maskvai.
Europa 2024-05-28

Sabotažai Rusijos užsakymu Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse: Lenkija sulaikė devynis asmenis

Lenkijos premjeras Donaldas Tuskas pirmadienį privačiam transliuotojui TVN24 patvirtino, kad kai kurie pastarojo meto incidentai Lenkijoje, Lietuvoje ir Latvijoje buvo sabotažo aktai, vykdomi Rusijos užsakymu. Tarp jų – pasikėsinimas padegti Vroclavo dažų gamyklą Vakarų Lenkijoje ir „Ikea“ sandėlio padegimas  Lietuvoje. D. Tuskas taip pat pranešė, kad Lenkijos pareigūnai sulaikė ir suėmė devynis asmenis, įtariamus tiesioginiu dalyvavimu sabotažo aktuose Rusijos naudai.

Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė aplankė Japoniją: „Mus net 30 metų apgaudinėjo“

Aktorius, režisierius, laidų vedėjas Džiugas Siaurusaitis garsėja aistra kelionėms, ypatingai – tolimoms. Visai neseniai žinomas vyras grįžo iš Japonijos. Jis neabejoja, kad dar būtinai sugrįš į Tekančios saulės šalį. Artėjant vasarai kiek aprimsta Dž. Siaurusaičio darbai. „Mano gyvenime visada taip – teatras mainosi su televizija: tai vienas užima daugiau vietos, tai kitas. Teatre gal šiek tiek ramiau, televizijoje daugiau adrenalino, nes darbas dinamiškesnis“, – pastebi pašnekovas.
Kelionės 2024-05-15

Brangstant kelionėms turizmo agentūros atskleidė, kaip jas nusipirkti pigiau

Tūkstančiai lietuvių plūsta į oro uostus ir skuba kaitintis į Turkiją, Egiptą, Graikijos salas, Tunisą bei Tenerifę. Gyventojai neslepia, kad per metus kelionės gerokai pabrango, o atlikta apklausa rodo, kad atostogoms vienas asmuo išleidžia apie 1000 eurų. Kelionių organizatoriai pripažįsta, jog kelionės brango penktadaliu, viešbučių kainos kilo net 14 proc., tačiau tai žmonių keliauti nestabdo.

Tuskas pertvarkė Lenkijos vyriausybę, keliems ministrams dalyvaujant EP rinkimuose

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas penktadienį paskelbė apie pakeitimus savo ministrų kabinete, kad keturi dabar jau buvę ministrai kitą mėnesį galėtų dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose. Vyriausybės pertvarkymas taip pat laikomas galimybe įlieti jai naujos energijos. D. Tusko vyriausybė, pradėjusi dirbti gruodį, ėmėsi nuodugnių reformų daugelyje sričių, įskaitant teisingumą ir žiniasklaidą.
Europa 2024-05-10

Tūkstančiai žmonių Sakartvele vėl protestavo prieš „užsienio agentų“ įstatymo projektą

Tūkstančiai žmonių sekmadienį vėl protestavo Sakartvelo sostinėje, reikalaudami, kad vyriausybė atsisakytų prieštaringai vertinamo „užsienio agentų“ įstatymo projekto.  Praėjusią savaitę per balsavimą, kurį boikotavo opozicija, valdančiosios partijos „Sakartvelo svajonė“ parlamentarai 83 balsais – vienbalsiai – nubalsavo už tai, kad per pirmąjį svarstymą būtų priimtas daug kritikos sulaukiantis įstatymo projektas.
Europa 2024-04-28

Italijos premjerė Meloni skelbia kandidatuosianti į Europos Parlamentą

Italijos ministrė pirmininkė Giorgia Meloni sekmadienį paskelbė, kad dalyvaus rinkimuose į Europos Parlamentą (EP). Manoma, kad šiuo žingsniu ji siekia pakelti savo kraštutinės dešinės partijos reitingus, o išrinkimo atveju jai tektų nedelsiant atsistatydinti. „Darau tai, nes noriu paklausti italų, ar jie patenkinti darbu, kurį dirbame Italijoj, ir tuo darbu, kurį dirbame Europoje“, – paskelbusi apie savo kandidatavimą partijos suvažiavime Peskaros mieste kalbėjo G. Meloni.
Europa 2024-04-28

Lenkijos KO švenčia pergalę vietos rinkimuose

Lenkijos ministro pirmininko Donaldo Tusko centristų Pilietinė koalicija (KO) švenčia pergalę vietos valdžios rinkimuose, jos remiamiems kandidatams laimėjus dvikovas dėl mero posto virtinėje miestų. D. Tuskas sekmadienį vakare paskelbė pergalę antrame vietos rinkimų ture ir išvardijo miestus, kuriuose laimėjo KO remiami kandidatai. Tarp jų – Krokuva, Poznanė, Vroclavas bei Žešuvas. Tokie pasiekimai KO žada gerus šansus artėjant rinkimams į Europos Parlamentą.
Europa 2024-04-22

Skubėkite pasigrožėti neeiliniu reginiu: Druskininkuose pražydo narcizų jūra

Šį savaitgalį Druskininkuose vyks tradicinė narcizų žydėjimo šventė. Savivaldybės atstovų teigimu, staiga atšilus orams ir narcizams ėmus skleistis šiemet teko šventę gerokai paankstinti. „Milijoninė žiedų jūra jau tapo pavasario simboliu ir Druskininkų vizitine kortele. Dėl šiltų orų gėlės jau išsiskleidė visu savo gražumu – kviečiame pamatyti šį įspūdingą reginį“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.
Kelionės 2024-04-13

Ruošiatės į kelionę? Nepamirškite šio dokumento, jei nenorite patuštinti kišenės

Artėjančios pavasario šventės ir moksleivių atostogos skatina žmones keliauti. Rengiantis pasisvečiuoti kitose Europos šalyse svarbu pasirūpinti, kad netikėtas sveikatos sutrikimas ar trauma kelionėje sukeltų kuo mažiau įtampos ir neištuštintų piniginės. Tam yra geras sprendimas – Europos sveikatos draudimo kortelė (ESDK).  Galioja ne tik Europos Sąjungoje 320 tūkstančių – tokį rekordinį skaičių ESDK pernai gyventojams išdavė ligonių kasos. Tai yra net 100 tūkst.
Kelionės 2024-03-26

Įvairių rekordų laužytojai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo kelionėje aplink Lietuvą

Vairuotojai negali nevairuoti. Keliautojai ir įvairių rekordų prie vairo laužytojai Vitoldas Milius ir Aidas Bubinas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo originaliai, tačiau sau būdingu stiliumi. Jie kovo 11-osios išvakarėse aplankė visus Lietuvos miestus, kuriuose yra Kovo 11-osios gatvės. Skaičių magija: 11 Kariškiai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švenčia keldami vėliavas, piliečiai – minėjimui skirtuose renginiuose ar tiesiog besimėgaudami laisve.
Kelionės 2024-03-12

Šiemet už keliones teks mokėti brangiau: pataria atsidėti 900 eurų

Gyventojai jau ėmė planuoti vasaros atostogas. Joms žmonės žada skirti skirtingas sumas pinigų. Vieni šeimos atostogoms tikisi išleisti kelis šimtus o kiti – kelis tūkstančius eurų. Tuo metu kelionių organizatoriai skaičiuoja, kad gyventojai atostogoms netaupo – renkasi vis brangesnes keliones. Anot jų, atostogoms žmonės šiais metais vidutiniškai išleis 900 eurų. Portalo tv3.lt skaitytojai pasakojo, kur ketina vasarą atostogauti ir kiek planuoja išleisti pinigų.

Keli patarimai, kaip sutaupyti užsisakant skrydžius ir viešbučius kelionei

Atostogų sezonui artėjant, kyla ir skrydžių bei viešbučių kainos. Kelionių ekspertai dalinasi patarimais, kaip rasti geriausius skrydžių pasiūlymus ir sutaupyti ieškant apgyvendinimo atostogoms 2024 metais.  Palyginkite skrydžių bilietų ir apgyvendinimo kainas skirtinguose puslapiuose Kelionių agentūros „Makalius“ komandos vadovas Rimvydas Širvinskas-Makalius rekomenduoja visuomet lyginti įvairių aviakompanijų kainas.

Gyventojai ruošiasi ilgajam savaitgaliui: vieni poilsiaus Palangoje, kiti egzotiškai kelionei nepagaili ir tūkstančių

Ilgąjį savaitgalį dalis lietuvių išnaudoja trumpoms atostogoms – vieni poilsį renkasi pajūryje bei kituose Lietuvos kurortuose, o dalis skrenda trumai kelionei į užsienį. Anot kalbintų ekspertų, kainos Lietuvos pajūryje šiam ilgajam savaitgaliui nekilo, bet lėktuvo bilietų kainos vasario 16–19 d. yra aukštesnės nei įprastai. Taip pat aiškėja populiariausios kelionių kryptys vasarai.

Kelionės – brangu ar kiekvieno kišenei? Kiek lietuviai šiemet išleis vasaros atostogoms

Jei ruošti slides žiemai lietuvių liaudies išmintis ragina vasarą, tuomet planuoti vasaros atostogas reikėtų šaltajam sezonui dar nepasibaigus. Tinkamiausias tam metas – vasario mėnuo – šis laikotarpis keliautojams dosnus palankiomis sąlygomis. Savarankiškas keliones planuoti padedanti informacinių kelionių paketų platforma patssaugidas.lt išskiria pagrindinius principus, kurie neleis išleisti pinigų vėjais ir užtikrins kokybišką poilsį pagal kiekvieno poreikius.

Seneliams – nemokama poilsinė kelionė: nustebino netikėtu pasiūlymu

Ketvirtadienį Jungtinės Karalystės žiniasklaidoje plačiai aptarinėjamas naujausias kelionių organizatoriaus „EasyJet“ pasiūlymas. Pasinaudoję juo, seneliai ir senelės gali gauti nemokamą poilsinę kelionę. Pagal operatoriaus pasiūlymą „Seneliai nemokamai“ vienas senelis ar senelė gali vykti nemokamai, jeigu visa šeima su bent vienu vaiku užsako kelionės paketą. Šis pasiūlymas galioja šeimos užsakymams keliose Europos šalyse, įskaitant Ispaniją, Graikiją ir Italiją.
Kelionės 2024-02-01
REKLAMA
Albanija Albanija

TOP kelionių kryptys, kurios neprivers per daug išlaidauti

Kelionės po užsienio kurortus vilioja daugelį, vis dėlto, neretai sklando įsitikinimas, jog keliauti gali tik pasiturintys ir daug uždirbantys žmonės. Kelionių įmonės „NoriuNoriuNoriu“ išvykstamojo turizmo skyriaus vadovė Redvita Pumputytė skuba paneigti šį mitą ir dalijasi kelionių kryptimis, kurios bus patrauklios norintiems sutaupyti.
Kelionės 2024-01-22

Lietuviai šaltuką keičia į saulėtus paplūdimius: pasakė, kokios kryptys populiariausios

Kol šaltukas Lietuvoje žnaibosi vis stipriau, daugelis lietuvių žvarbų orą ir sniegą skuba keisti į saulėtus paplūdimius ir šilumą – renkasi Egipto kurortus, Tenerifę, Tailandą. Kelionių agentūrų atstovai tikina, kad lietuviai kasmet keliauja vis daugiau, o ir kelionėms į egzotišką šalį žiemą negaili pakloti ir kelių tūkstančių eurų.
REKLAMA
Tvarumas Tvarumas

„Novaturas“ pristatė keliautojams tvaresnių viešbučių pasirinkimo galimybę

„Novaturas“ pirmasis iš didžiųjų kelionių organizatorių Baltijos šalyse savo klientams pristatė naujovę. Planuodami savo keliones, viešbučius jie jau gali rinktis ne tik pagal lokaciją, kambarių tipą ar kitus patogumus, bet ir tvarumo ženklinimą. Atnaujintoje bendrovės internetinėje svetainėje tokie viešbučiai išskiriami žyma „Tvarus pasirinkimas“, kuri informuoja, jog apgyvendinimo vieta veikia atsakingai ir skiria dėmesį socialinių ir aplinkos poveikių valdymui.
Kelionės 2023-12-21
REKLAMA
„Žalgirio“ arenoje – įspūdingas „Novaturo“ gimtadienis: gausus būrys svečių ir Jessicos Shy koncertas „Žalgirio“ arenoje – įspūdingas „Novaturo“ gimtadienis: gausus būrys svečių ir Jessicos Shy koncertas

„Žalgirio“ arenoje – įspūdingas „Novaturo“ gimtadienis: gausus būrys svečių ir Jessicos Shy koncertas

Ką tik prabėgusį savaitgalį didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ savo ilgamečius partnerius iš Lietuvos ir įvairių užsienio šalių, kelionių agentūrų atstovus bei darbuotojus pakvietė į nuotaikingą ir ryškią 24-ojo gimtadienio šventę. Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiame renginyje dalyvavo gausus būrys svečių, kurių laukė įspūdingas Jessicos Shy koncertas bei kitos staigmenos.
Kelionės 2023-12-18

Ispanijos žiniasklaida pateikė 550 mln. eurų ieškinį prieš „Meta“

Daugiau kaip 80 Ispanijos žiniasklaidos priemonių atstovaujanti grupė pirmadienį pateikė 550 mln. eurų ieškinį „Instagram“ savininkei „Meta“ dėl, kaip nurodoma, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos taisyklių pažeidimo. „Meta“, kuriai taip pat priklauso „Facebook“ ir „WhatsApp“, iš savo naudotojų išgauna asmeninę informaciją ir parduoda ją reklamuotojams. Bendrovė jau ilgą laiką vargsta bandydama pagrįsti šią praktiką, kad ji atitiktų ES duomenų privatumo įstatymus.
Europa 2023-12-04
REKLAMA
Tenerifės panorama Tenerifės panorama

Tūkstančių įspūdžių saloje lietuviai atranda rojų – šiluma mėgaujasi ištisus metus

Saulėtam ir švelniam rudens orui pasibaigus, lietuviai kraunasi lagaminus ir kelia sparnus į šiltuosius kraštus. Pasiilgusiems saulėtų orų, toli ieškoti jų neprireiks – vos kelios valandos skrydžio lėktuvu nukels jus į tūkstančių įspūdžių salą, Kanarų salyno perlu vadinamą Tenerifę.
REKLAMA
Kaprunas (Zalcburgas), Austrija Kaprunas (Zalcburgas), Austrija

Lietuviai graibsto slidinėjimo atostogas – norinčius pramogauti geriausiuose Austrijos kurortuose ragina paskubėti

Lietuvoje už lango pasirodžius pirmajam sniegui, slidinėjimo kurortai jau klojasi puria sniego danga ir ruošiasi pasitikti pirmuosius žiemos sezono slidinėjimo entuziastus. Į lietuvių jau pamėgtus geriausius Italijos bei Prancūzijos kurortus keliautojus kasmet kviečiantis kelionių organizatorius šįmet siūlo atrasti ir dar vieną naują kryptį – puikiomis slidinėjimo trasomis garsėjančią Austriją.
REKLAMA
Kairo panorama Kairo panorama

Iš niūraus lietuviško rudens – į saulėtą Egiptą: šalies kultūra pranoksta visus lūkesčius

„Kas nematė Egipto, nematė pasaulio“, – rašė Herodotas ir neklydo. Tai vienas tų stebuklų, kurį būtina aplankyti bent kartą gyvenime. Klaipėdietė Aušra Širvytė-Kaulienė kartu su šeima saulėtame Egipte šį rudenį lankėsi jau trečią kartą. „Šalis tokia įspūdinga, kad vieno apsilankymo joje maža“, – sako keliautoja, labiausiai sužavėta Egipto įvairove, dėl kurios vis norisi grįžti į šią kryptį.
Kelionės 2023-11-13
REKLAMA
„Novaturas“ pristato atsinaujinusią internetinę svetainę: dar daugiau dėmesio lanksčiam ir greitam kelionių planavimui „Novaturas“ pristato atsinaujinusią internetinę svetainę: dar daugiau dėmesio lanksčiam ir greitam kelionių planavimui

„Novaturas“ pristato atsinaujinusią internetinę svetainę: dar daugiau dėmesio lanksčiam ir greitam kelionių planavimui

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pristato atsinaujinusią interneto svetainę. Vieni ryškiausių pokyčių  – svetainės greitaveika ir patogesnė kelionių planavimo bei įsigijimo funkcija, kuri leis dar lengviau išsirinkti savo atostogas daugiau kaip 30-yje krypčių visame pasaulyje.  Sprendimai geresnei kliento patirčiai Kaip teigia „Novaturo“ el.
REKLAMA
I.Strakalaitytė prie krioklių I.Strakalaitytė prie krioklių

I. Strakalaitytė dalijasi nuotykiais Kipre: nuo įspūdingų krioklių iki romantiškosios Afroditės uolos

Orams vėstant, o danguje saulę pakeitus pilkam debesų sluoksniui, vis dažniau dairomės kelionių į šiltus kraštus. Nors Inga Strakalaitytė jau spėjo apkeliauti 27 skirtingas šalis Europoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje, aplankytos Kipro salos gamta paliko neišdildomą įspūdį ir nustebino savo įvairove. Inga dalijasi patarimais, ką per atostogas ji rekomenduoja patirti šioje įspūdingo grožio saloje.
Kelionės 2023-10-31
REKLAMA
Alpių viršūnė Alpių viršūnė

Slidininkų rojumi tituluojami kurortai – kur žiemos atostogas lietuviai leis šiais metais

Jei vasaros atostogų prisiminimai po truputėlį blėsta, vadinasi, pats metas planuoti kitas – geriausi slidinėjimo kurortai jau netrukus atvers duris snieguotų kalnų viršūnių pasiilgusiems slidinėtojams ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams.
Kelionės 2023-10-26
REKLAMA
Zanzibaro vaizdai Zanzibaro vaizdai

Šios salos gyventojai mėgaujasi – jų vadinamas „pole“ režimas padės ir jums pasijusti it rojuje

Palmėmis nusėti balto smėlio paplūdimiai, skalaujami krištolo skaidrumo Indijos vandenyno – jausmas, kad patekote į atogrąžų rojų, Afrikai priklausančioje Zanzibaro saloje nepaleis nė akimirkai. Gyvenimas čia vyksta savu ritmu ir niekur neskubant, tad iš vietinių gyventojų išgirdę „pole pole“ („lėtai lėtai“), žinokite – pats metas tiesiog pasimėgauti akimirka.

Vilniuje sugrįžta tūkstančių pamėgta pramoga: pasakė, kada atsidarys

Spalio 20 d., 18:30 val. VU Botanikos sode įvyks šviesų instaliacijų parko „Lumina“ atidarymo šventė. Šiais metais lankytojai kviečiami atrasti magišką ir kerintį L. Carrollo „Alisos stebuklų šalyje“ motyvais sukurtą šviesų instaliacijų parką. Ekspozicijoje – originalūs Lietuvos ir Lenkijos menininkų sukurti darbai. „Lumina“ parkas VU Botanikos sode veiks jau antrąjį sezoną.
Kelionės 2023-10-18
REKLAMA
Dubajaus vaizdai Dubajaus vaizdai

Pasaulį rekordais stebinantis Dubajus: ko tikėtis vykstant į šį miražą primenantį miestą?

Šalia Persų įlankos įsikūręs Dubajus vadinamas greičiausiai pasaulyje augančiu miestu. Sakoma, kad grįžę po keletos metų galite jį sunkiai pažinti, o stebėti besikeičiantį ir naujus rekordus siekiantį miestą labai įdomu – tai vienas moderniausių ir populiariausių turistų traukos centrų pasaulyje, laikomas prabangos ir ekstravagancijos sostine.
REKLAMA
Viena mėgstamiausių lietuvių krypčių –Tenerifė: net ir šaltuoju sezonu čia rasite pavasarį Viena mėgstamiausių lietuvių krypčių –Tenerifė: net ir šaltuoju sezonu čia rasite pavasarį

Viena mėgstamiausių lietuvių krypčių –Tenerifė: net ir šaltuoju sezonu čia rasite pavasarį

Tenerifė – lietuvių itin mėgstama Kanarų sala, kurios šiaurinės ir pietinės dalių kraštovaizdžiai tokie skirtingi, kad kartais net sunku patikėti, jog tai viena ir ta pati sala. Šiaurinė jos dalis išsiskiria vėsesniu klimatu ir tropine gamta, o pietinė – daugybe smėlio paplūdimių, skalaujamų Atlanto vandenyno.
Į viršų