NBA (National Basketball Association)

Svarbiausios NBA naujienos, rezultatai, interviu ir apžvalgos. Jūs turite galimybę pasiekti visas geriausias rungtynes bei įdomiausius NBA rungtynių momentus Go3 platformoje.

Tai profesionali vyrų krepšinio lyga Šiaurės Amerikoje, viena iš pirmaujančių pasaulio sporto organizacijų. Įkurta 1946 m. NBA sudaro 30 komandų (29 iš JAV ir 1 iš Kanados), kurios yra suskirstytos į Rytų ir Vakarų konferencijas.

„Nuggets“ ėjimas: pasikvietė senstančią NBA žvaigždę

Dešimtmetį Oklahomos „Thunder“ praleidęs Russellas Westbrookas pastaruoju metu komandas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) keičia gerokai dažniau bei rado naują stotelę. Įžaidėjas pasirašė 2 metų 6,8 milijono Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių kontraktą su Denverio „Nuggets“. Antrieji sutarties metai – žaidėjo pasirinktinas „pliusas“. Karjeros pike R.Westbrookas uždirbdavo po 40 milijonų JAV dolerių per sezoną.
NBA Prieš 7 val.

„Knicks“ pratęsė kontraktą su vyriausiuoju treneriu

NBA rungtyniaujantis Niujorko „Knicks“ klubas ir Tomas Thibodeau sudarė naują trejų metų kontraktą. 66 metų amerikietis turėjo sutartį kitam sezonui, tad po naujo sandorio susitarimas galios iki 2028 metų vasaros. Treneris prie „Knicks“ komandos vairo stojo 2020 metais, o prieš tai strategu dirbo Čikagos „Bulls“ ir Minesotos „Timberwolves“ ekipose.
NBA 2024-07-24

Įspūdingoje NBA Vasaros lygos atomazgoje – „Heat“ pergalė per pratęsimą

Las Vegase vykusi NBA Vasaros lyga pirmadienį baigėsi įspūdinga kova tarp dviejų paskutinių nenugalėtų komandų. Majamio „Heat“ 120:118 po pratęsimo nugalėjo Memfio „Grizzlies“ ir iškovojo pirmąjį Vasaros lygos titulą.  Pergalingą dvitaškį pratęsime pelnė antrojo rato naujokas Pelle Larssonas. Vasaros lygos pratęsimo taisyklės skyrėsi nuo tradicinių, nes buvo siekiama 120 taškų, o ne vadovaujamasi laiku.
NBA 2024-07-23

Garsus žurnalistas neatmeta, kad Jonas Valančiūnas artėjantį sezoną gali papildyti „Lakers“

Garsus ESPN žurnalistas Brianas Windhorstas mano, kad Jonas Valančiūnas artėjančiame sezone gali atsidurti Los Andželo „Lakers“ komandos gretose. Lietuvis šią vasarą buvo Kalifornijos klubo akiratyje, bet galiausiai su Vašingtono „Wizards“ sudarė trijų metų 30 mln. JAV dolerių kontraktą. „Nenustebsiu, jeigu Valančiūnas dar šiemet vis tik atsidurs „Lakers“ gretose. Daugiau nieko pasakyti negaliu“, – teigė apžvalgininkas.
NBA 2024-07-22

Mantas Rubštavičius nepasižymėjo, o „Warriors krito vasaros lygos pusfinalyje

NBA Vasaros lygos pusfinalyje pralaimėjimą patyrė Manto Rubštavičiaus atstovaujamas San Francisko „Warriors“ klubas, kurs 99:102 (19:22, 28:23, 23:20, 29:37) nusileido Majamio „Heat“. Lietuvis šįsyk žaidė vos daugiau nei 2 minutes, per kurias prametė vieną tritaškį ir atkovojo kamuolį. Nugalėtojams Joshas Cristopheris įmetė 23 taškus, Pelle Larssonas pridėjo 21. „Warriors“ gretose išsiskyrė 31 tašką surinkęs Kevinas Knoxas, Patas Spenceris pridėjo 14 (7 rez. perd.

„Bulls“ pasiūlė kontraktą Vasaros lygoje sužibėjusiam gynėjui

Čikagos „Bulls“ komanda su Vasaros lygoje sužibėjusiu D.J.Stewardu susitarė dėl dvipusio kontrakto. Krepšininkas sėkmingai pasirodė NBA vasaros lygos rungtynėse, kuriose rinkdavo 17,4 taško, atlikdavo 6,4 perdavimo ir perimdavo 1,4 kamuolio. Jis tritaškius atakavo 40 proc. taiklumu. Gynėjas dalyvavo 2021 metų naujokų biržoje, bet ten savo pavardės neišgirdo. Po to jis žaidė G lygos komandose.
NBA 2024-07-21

Trečiajam šaukimui „Cavaliers“ pasiūlė maksimalų kontraktą

ESPN skelbia, kad Nacionalinės krepšinio asociacijoje (NBA) rungtyniaujanti Klivlando „Cavaliers“ komanda pratęsė sutartį su Evanu Mobley. Teigiama, kad jis per 5 metus uždirbs maksimalią sumą – 224 mln. JAV dolerių. Su priedais suma gali išaugti iki 269 mln. JAV dolerių. 23 metų 211 cm ūgio E.Mobley yra 2021 metų NBA naujokų biržos trečias šaukimas. Praeitą sezoną jis per 31 minutę pelnė 15,7 taško, atkovojo 9,4 kamuolio, atliko 3,2 perdavimo.

Pasirodymą Vasaros lygoje Rokas Jokubaitis užbaigė solidžiai prisidėdamas prie komandos pergalės

Rokas Jokubaitis ir jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ paskutinėse NBA Vasaros lygos rungtynėse iškovojo pergalę. Lietuvio atstovaujama komanda Las Vegase 90:82 (18:21, 25:17, 24:22, 23:22) nugalėjo Atlantos „Hawks“ komandą. R.Jokubaitis nugalėtojų gretose per 23 žaidimo minutes surinko 12 taškų (2/5 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud.), sugriebė 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 6 sykius.

Matas Rubštavičius liko be taškų, tačiau jo komanda prasibrovė į NBA Vasaros lygos atkrintamąsias

Manto Rubštavičiaus Vasaros lygoje atstovaujama „Golden State Warriors“ ekipa 90:83 (22:18, 18:19, 23:20, 27:26) palaužė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus ir pateko į atkrintamąsias. 5,5 minutės pasireikšti gavęs M.Rubštavičius liko be taškų (0/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai) bei kartą prasižengė. „Warriors“: Patas Spenceris 17, Kevinas Knoxas 14 (10 atk. kam.), Yuri Collinsas 13 (6 atk. kam.
NBA 2024-07-20

NBA Vasaros lygoje – galingi Mato Buzelio dėjimai ir rezultatyvus Rokas Jokubaitis

Mato Buzelio atstovaujama Čikagos „Bulls“ komanda Las Vegase po pratęsimo 103:99 (24:17, 34:25, 18:26, 20:28, 7:3) įveikė Atlantos „Hawks“ komandą. M. Buzelis nugalėtojų gretose per 27 minutes surinko 9 taškus (3/11 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 5 kamuolius, blokavo metimą, bet prasižengė 3 kartus ir padarė 5 klaidas. Nepaisant netaiklių metimų, krepšininkas šiąnakt pasižymėjo gražiais epizodais.

Kevinas Durantas atkreipė dėmesį į buvusio žalgiriečio talentą: „Tikiuosi, kad jis sulauks šanso NBA“

JAV rinktinės žvaigždė Kevinas Durantas mano, kad Nigelas Hayesas-Davisas gali žaisti NBA.  Stambulo „Fenerbahče“ puolėjas ir buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas šią vasarą treniruojasi kartu su JAV rinktine, kuriai padeda ruoštis artėjančioms Paryžiaus olimpinėms žaidynėms.  „Manau, kad jis turi talento žaisti NBA. Jis tą rodė dar koledžo laikais, tą rodo ir žaisdamas Eurolygoje. Tikiuosi, kad jis sulauks savo šanso.
NBA 2024-07-19

Teismas neleido į lažybų skandalą įsivėlusiam puolėjui žaisti Graikijoje

Visam gyvenimui NBA dėl lažybų suspenduotas Jontay'us Porteris negavo JAV federalinio teismo leidimo persikelti rungtyniauti į Graikiją, kur būtų prisijungęs prie Patrų „Promitheas“ komandos. Teismo skiriama bausmė dėl lažybų bus paskelbta gruodžio 18 dieną, J.Porteris dėl to gali būti pasodintas mažiausiai trejiems metams. J.Porteris savo kaltę dėl lažybų pripažįsta. Jis teigia, kad jautė tam priklausomybę ir šiuo metu atlieka virtualią reabilitaciją.

Bronny Jamesas sužaidė geriausias rungtynes vasaros lygoje

Bronny Jamesas sužaidė dar vienas naudingas rungtynes NBA vasaros lygoje ir su Los Andželo „Lakers“ ekipa komanda šventė pergalę. Kalifornijos klubas Las Vegase 93:89 (24:20, 22:30, 22:22, 25:17) įveikė Klivlando „Cavaliers“ komandą. B.Jamesas per 25 žaidimo minutes pasižymėjo 13 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), 5 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, 2 blokais, 3 klaidomis ir 1 pražanga. Jam tai yra rezultatyviausias pasirodymas šią vasarą.

„Clippers“ nusprendė išmainyti Russellą Westbrooką

Russellui Westbrookui Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) ir vėl teks keisti komandą. Nepaisant to, kad įžaidėjas aktyvavo savo sutartyje su Los Andželo „Clippers“ numatytą 4 milijonų Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių „pliusą“, tačiau klubas nusprendė jį išmainyti į Jutos „Jazz“. Tiesa, šis kontraktas tikriausiai bus nutrauktas ir veteranas kelsis į Denverio „Nuggets“. Mainais „Clippers“ gaus gynėją Krisą Dunną. Jis padės parašą po 3 metų ir 17 mln.
NBA 2024-07-18

Puikiai minutes išnaudoję Rubštavičius buvo vienas rezultatyviausių, o jaunasis Jamesas pagaliau pataikė iš toli

Mantas Rubštavičius buvo vienas rezultatyviausių ir su San Fransisko „Warriors“ komanda šventė pergalę NBA vasaros lygos rungtynėse. Lietuvio komanda Las Vegase 96:85 (26:22, 28:16, 21:20, 21:27) įveikė Klivlando „Cavaliers“ ekipą. M.Rubštavičius nugalėtojų gretose per 13 minučių surinko 12 taškų (1/3 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet padarė 1 klaidą. Jis pakartojo savo vasaros lygos taškų rekordą.

Rokas Jokubaitis sužaidė rezultatyviausias rungtynes NBA vasaros lygoje

Rokas Jokubaitis gerino asmeninį rekordą NBA Vasaros lygoje, o jo atstovaujama Niujorko „Knicks“  Las Vegase 106:105 (23:30, 30:23, 25:22, 28:30) nugalėjo Sakramento „Kings“ klubą. Lietuvis per 21 žaidimo minutę įmetė 16 taškų (5/5 dvit., 2/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet prasižengė 2 kartus ir padarė 3 klaidas. Tai jam buvo rezultatyviausios rungtynės NBA vasaros lygoje.

NBA analitikas apie Matą Buzelį: „Tai „Bulls“ komandos vagystė“

Gerai žinomą NBA analitiką Keviną O‘Connerį žavi Mato Buzelio žaidimas NBA vasaros lygoje. Čikagos „Bulls“ komanda lietuvį pasirinko 11 šaukimu, tačiau po trijų sužaistų rungtynių Las Vegase jis viršija lūkesčius. „Man patinka Buzelis. Mano sąraše jis yra ketvirtas, tačiau turbūt per žemai. Tikrai tai bus „Bulls“ komandos vagystė 11 šaukimu“, – „X“ tinkle rašė specialistas. M.Buzelis vasaros lygoje renka 20,3 taško, atkovoja po 5 kamuolius ir blokuoja po 2 metimus.
NBA 2024-07-17

Dėl treniruotės metu patirto rankos lūžio Kyrie Irvingui buvo atlikta operacija

Dalaso „Mavericks“ komandos žvaigždei Kyrie Irvingui treniruotės metu lūžo ranka, o vėliau buvo atlikta rankos operacija.  Kol kas nežinoma, kiek laiko gynėjas negalės rungtyniauti, tačiau reabilitacija turėtų trukti bent du mėnesius. Visgi „Mavericks“ tikisi, kad įžaidėjas bus pasirengęs jau pirmai komandos treniruočių stovyklai. 32 metų K.Irvingas praėjusiame NBA sezone rinkdavo 25,6 taško, atlikdavo 5,2 perdavimo ir atkovodavo po 5 kamuolius.

NBA Vasaros lygoje – antroji Roko Jokubaičio klubo nesėkmė ir buvusio LKL legionieriaus dominavimas

NBA Vasaros lygoje rungtynes sužaidė Rokas Jokubaitis, o  jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ (0-2) komanda patyrė antrąją nesėkmę. Niujorko komanda 85:92 (28:11, 15:28, 19:18, 23:35) pripažino Bruklino „Nets“ (2-1) pranašumą. Lietuvis šiose rungtynėse surinko 4 taškus (2/4 dvit.), 2 rezultatyvius perdavimus. Primename, kad pirmose rungtynėse su Šarlotės „Hornets“ R. Jokubaitis pasižymėjo 8 taškais, 2 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu.

Buvęs „Raptors“ žaidėjas keliasi į Milvokio ekipą

ESPN skelbia, kad laisvuoju agentu buvęs Gary Trentas rado naują klubą ir papildys Milvokio „Bucks“ ekipą. Su šiuo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubu jis pasirašys metų kontraktą. 25 metų 196 cm ūgio amerikietis praeitą sezoną Toronto „Raptors“ gretose per 28 minutes pelnė 13,7 taško, atkovojo 2,6 kamuolio ir atliko 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

Las Vegase dėjimais ir blokais suspindęs Matas Buzelis – rezultatyviausias „Bulls“ žaidėjas

NBA Vasaros lygos rungtynėse Matas Buzelis ir vėl buvo ryškiausias Čikagos „Bulls“ krepšininkas. Lietuvio vedama komanda Las Vegase 77:85 (31:17, 13:21, 20:24, 13:23) nusileido Detroito „Pistons“ ekipai. M.Buzelis pralaimėtojų gretose per 31 minutę pelnė 18 taškų (6/12 dvit., 1/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, blokavo 4 metimus, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

Mirė legendinio Kobe Bryanto tėvas

Anapilin iškeliavo NBA legendos Kobe Bryanto tėvas Joe. Skelbiama, kad 69 vyrą pasiglemžė stiprus insultas. J. Bryantas karjeros pradžioje žaidė NBA, vėliau jis rungtyniavo Italijos ir Prancūzijos komandose. Baigus profesionalaus krepšininko karjerą jis dirbo treneriu. Primename, kad K. Bryantas žuvo 2020 metų sausio mėnesį per sraigtasparnio avariją. Įvairūs šaltiniai skelbia, kad tėvas ir sūnus buvo artimi, kai Kobe anksti pradėjo žaisti krepšinį vidurinėje mokykloje.
64
NBA 2024-07-16

Vos dvejose rungtynėse Vasaros lygoje pasirodęs Serbijos talentas patyrė sunkią traumą

Vos dvejose rungtynėse pasirodęs Atlantos „Hawks“ gretose rungtyniaujantis antrojo rato šaukimas Nikola Djurišičius patyrė rimtą traumą.  „Hawks“ ekipa pranešė, kad 20-mečiui puolėjui lūžo pėda. Krepšininkas traumą patyrė Vasaros lygos rungtynėse su San Antonijaus „Spurs“. Jis spėjo sužaisti 6,5 minutės ir pelnyti 2 taškus. Primename, kad Serbijos talentas prieš tai rungtyniavo susitikime su Vašingtono „Wizards“, kur pelnė 7 taškus.

Įspūdingai į krepšį įdėjęs Matas Buzelis spindėjo rezultatyvumu

Matas Buzelis NBA vasaros lygos rungtynėse sužaidė įspūdingas rungtynes. Lietuvio atstovaujamas Čikagos „Bulls“ klubas Las Vegase 82:92 (23:24, 17:19, 19:27, 23:22) nusileido San Fransisko „Warriors“ komandai. M.Buzelis pralaimėtojų gretose per 33 minutes įmetė 28 taškus (6/14 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud.), sugriebė 5 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, bet prasižengė 4 kartus ir suklydo 2 sykius. Jis tapo rezultatyviausiu ir naudingiausiu rungtynių žaidėju.
NBA 2024-07-15

NBA Vasaros lygoje Rokas Jokubaitis ir Mantas Rubštavičius pasirodė skirtingai

NBA Vasaros lygoje Las Vegase į aikštelę šiąnakt išbėgo ir dar du lietuviai. Su Niujorko „Knicks“ marškinėliais pasirodė Rokas Jokubaitis, o su „Golden State Warriors“ – Mantas Rubštavičius.  „Knicks“ ekipai pergalės pasiekti nepavyko ir rezultatu 90:94 Niujorko krepšininkai nusileido Šarlotės „Hornets“.  R. Jokubaitis šiose rungtynėse aikštelėje praleido 14 min, per kurias pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/2 baud.
NBA 2024-07-14

Matas Buzelis rezultatyviai debiutavo su Čikagos „Bulls“ marškinėliais

Čikagos „Bulls“, kurios garbę gina Matas Buzelis, pergalingai startavo NBA Vasaros lygoje, kai 96:89 (26:27, 24:19, 30:20, 16:23) nugalėjo Milvokio „Bucks“ komandą.  M. Buzelis prie pergalės prisidėjo rezultatyviu pasirodymu. Per 29 žaidimo minutes jis įmetė 15 taškų (4/11 dvit., 0/4 trit., 7/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet padarė 1 klaidą.

NBA Vasaros lygoje stringantis Bronny Jamesas nesipriešintų prisijungimui prie G lygos komandos

Los Andželo „Lakers“ pašauktas Bronny Jamesas nesipriešina idėjai žaisti G lygoje.  2024 m. NBA naujokų biržoje „Lakers“ pasirinko vyresnįjį LeBrono Jameso sūnų Bronny Jamesą 55-uoju šaukimu. Kitą sezoną jis turėtų tapti pirmojo istorijoje tėvo ir sūnaus dueto NBA dalimi. Visgi NBA Vasaros lygoje B. Jamesui sekasi gana sunkiai. Per trejas rungtynes jis pataikė 6 metimus iš 26, iš jų 0/12 tritaškių ir pelnydavo po vidutiniškai 5 taškus.
NBA 2024-07-13

Sezonas baigėsi net neprasidėjęs – 22-as NBA Naujokų biržos šaukimas patyrė skaudžią traumą

Denverio „Nuggets“ komandos šios vasaros 22-asis šaukimas DaRonas Holmesas dėl sunkios traumos veikiausiai praleis visą artėjantį sezoną.  Skelbiama, kad 22 metų krepšininkui plyšo dešinysis Achilas. Traumą jis patyrė Las Vegaso vasaros lygos rungtynėse prieš Los Andželo „Clippers“ ekipą.  Krepšininkas šiame mače pelnė 11 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Dėl komandos pasiaukojęs Jalenas Brunsonas atsisakė daugiau nei 100 mln. dolerių

Niujorko „Knicks“ žvaigždė Jalenas Brunsonas, pratęsdamas naują sutartį, gerokai sumažino atlyginimą. ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis pranešė, kad J. Brunsonas su „Knicks“ pasirašė ketverių metų 156,5 mln. dolerių vertės sutartį. Ši suma yra 113 mln. JAV dolerių mažesnė, nei jis būtų galėjęs gauti kitą sezoną.

LeBronas Jamesas neturi planų žaisti 2028 metų olimpinėse žaidynėse

JAV rinktinės žvaigždė LeBronas Jamesas buvo paklaustas, ar jis planuoja žaisti 2028 metų Los Andželo olimpinės žaidynėse. „Ne, manęs ten nebus. Kai olimpiada vyks Los Andžele, dingsiu iš to miesto. Gyvensiu ten visus metus, bet atėjus olimpinėms žaidynėms nešdinsiuosi“, – sakė L.Jamesas. Po ketverių metų puolėjui bus 43 metai. L.Jamesas šią vasarą žais trečioji olimpiadoje karjeroje ir jis taps vyriausiu JAV rinktinės žaidėju istorijoje olimpinėse žaidynėse.
NBA 2024-07-12

NBA Vasaros lygoje kartu su Roku Jokubaičiu rungtyniaus buvę „Nevėžio“ ir „Pieno žvaigždžių“ legionieriai

Niujorko „Knicks“ komanda paskelbė sudėtį Las Vegase startuojančiai NBA Vasaros lygai, o jame yra yra ne tik Rokas Jokubaitis, bet ir du Lietuvoje rungtyniavę legionieriai. Primename, kad R. Jokubaitis prie komandos prisijungė iš karto po nesėkmingai susiklosčiusios olimpinės atrankos Puerto Rike. Tuo tarpu dabar paaiškėjo, jog komandai atstovaus ir Kėdainių „Nevėžyje“ rungtyniavęs Arielis Hukporti ir Pasvalio „Pieno žvaigždėse“ trumpai žaidęs Dmytro Skapincevas.

„76ers“ išsaugojo Kyle`ą Lowry

Kyle'as Lowry ir Filadelfijos „76ers“ komanda sudarė vienerių metų trukmės kontraktą. Krepšininkas prie gimtojo miesto klubo prisijungė praėjusio sezono eigoje. Jis sezoną pradėjo Majamio „Heat“ gretose, bet vėliau atsidūrė Filadelfijoje. 38 metų 183 cm ūgio atletas praėjusiame sezone NBA per 29 minutes vidutiniškai rinkdavo 7,8 taško, atkovodavo po 3 kamuolius ir atlikdavo 4,4 rezultatyvaus perdavimo.

Mantas Rubštavičius sėkmingai išnaudojo minutes „Warriors“ gretose

Dramatišką pergalę NBA Vasaros lygos rungtynėse iškovojo San Fransisko „Warriors“ klubas. Steve Kerr auklėtiniai savo arenoje 91:90 (30:17, 29:21, 16:27, 16:25) įveikė Sakramento „Kings“ krepšininkus. Mantas Rubštavičius nugalėtojų gretose per 14 žaidimo minučių surinko 9 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet prasižengė 4 kartus bei padarė 3 klaidas. „Warriors“: Brandinas Podziemski 15 (3/7 dvit., 1/6 trit.
NBA 2024-07-11

Be darbo likusiu Davisu Bertaniu domisi „Knicks“

Niujorko „Knicks“ komanda susidomėjo be darbo likusia Latvijos krepšinio žvaigžde Davisu Bertaniu. Krepšininkas praėjusį sezoną baigė Šarlotės „Hornets“ komandoje ir praėjusią savaitę buvo atleistas. Sezoną snaiperis pradėjo Oklahomos „Thunder“ gretose. 31 metų 208 cm ūgio atletas praėjusiame sezone NBA per 21 minutę vidutiniškai rinkdavo 8,8 taško, atkovodavo 1,8 kamuolio ir atlikdavo 0,9 rezultatyvaus perdavimo.
NBA 2024-07-10

Jaunajai „Pistons“ žvaigždei – įspūdingos vertės kontraktas

Detroito „Pistons“ komanda ilgam išsaugojo savo jaunąjį lyderį Cade‘ą Cunninghamą komandoje. 22 metų 198 cm ūgio gynėjas su klubu susitarė dėl penkerių metų kontrakto. Amerikietis per šį laikotarpį uždirbs 224 mln. JAV dolerių, bet ši suma gali padidėti ir iki 269 mln. dolerių. C.Cunninghamas Detroite žaidžia nuo pat karjeros pradžios, t. y. 2021 metų. Tąmet naujokų biržoje krepšininkas buvo pasirinktas 1-uoju šaukimu.

Kėdainiuose rungtyniavęs centras pasirašė kontraktą su NBA komanda

Kėdainių „Nevėžis Optibet“ komandoje žaidęs Arielis Hukporti pasirašė dvišalį kontraktą su Niujorko „Knicks“ ekipa. Krepšininką šių metų naujokų biržoje 58 šaukimu pasikvietė Dalaso „Mavericks“ ir netrukus jis buvo perleistas „Knicks“ ekipai. Jis Lietuvoje žaidė 2020-2021 metų sezone ir tada rinkdavo 10,2 taško bei atkovodavo 7,4 kamuolio. Praėjusį sezoną A. Hukporti pradėjo Australijos lygoje, užbaigė Vokietijos. Gindamas Liudvigbsubrgo „MHP  Riesen“ garbę atletas rinkdavo po 5 taškus.
NBA 2024-07-09

224 cm bokštas NBA Vasaros lygoje debiutavo surinkdamas dvigubą dublį

Po atkaklios kovos pergalę NBA Vasaros lygos rungtynėse iškovojo Jutos „Jazz“ ekipa. Will Hardy auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 97:95 (17:27, 24:25, 27:14, 22:24, 7:5) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ komandą. Memfio komandoje sėkmingai debiutavo 224 cm ūgio Zachas Edey. Devintasis šaukimas per 29 žaidimo minutes įmetė 14 taškų (7/11 dvit.), atkovojo 13 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, tačiau pažeidė taisykles 4 kartus bei padarė 2 klaidas.

Painią situaciją dėl Saša Vezenkovo ateities apžvelgęs „Raptors“ vadovas sprendimo neturi: „Pažiūrėsime“

Toronto „Raptors“ dirba su Saša Vezenkovu, tikėdamasi išspręsti su 28 metų puolėju susijusią situaciją. Pasak „Eurohoops“ šaltinių, laukdamas galimų įvykių, dėl kurių galėtų būti atleistas iš „Raptors“, S. Vezenkovas nusprendė susitarti su savo buvusia „Olympiakos“ komanda ir pasirašyti pelningą daugiametę sutartį.

Išvykus Jonui Valančiūnui prie „Pelicans“ jungiasi pasaulio čempionas

Nors buvo siejamas su Eurolygos komandomis, Danielis Theisas liks NBA ateinantį sezoną. Kaip praneša ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis, vokietis susitarė su Naujojo Orleano „Pelicans“ dėl vienerių metų sutarties. Jis pradės savo aštuntąjį NBA sezoną po to, kai su 2023 m. pasaulio čempionais dalyvaus 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.
NBA 2024-07-08

Rokas Jokubaitis rungtyniaus NBA Vasaros lygoje

Paryžiaus olimpiados atrankos turnyre Puerto Rike su Lietuvos rinktine žaidęs Rokas Jokubaitis jau dėlioja kitus planus. Ispanijos žiniasklaida praneša, kad lietuvis žais NBA Vasaros lygoje ir apsivilks Niujorko „Knicks“ komandos marškinėlius. Atakų organizatorius žais Las Vegaso lygoje, kuri vyks liepos 12-22 dienomis. Krepšininkas jau artimiausiu metu turėtų prisijungti prie „Knicks“ ekipos.

Mantas Rubštavičius triuškinančioje „Warriors“ pergalėje buvo vienas lyderių

NBA Vasaros lygoje triuškinančią pergalę iškovojo San Fransisko „Warriors“ komanda, kuri rezultatu 92:68 (31:17, 18:17, 24:16, 19:18) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ krepšininkus. Mantas Rubštavičius nugalėtojų gretose buvo vienas lyderių. Lietuvis per 24 minutes pelnė 12 taškų (2/3 dvit., 2/5 trit., 2/5 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet prasižengė 5 kartus ir padarė 4 klaidas. Los Andželo komandoje Bronny Jamesas nežaidė.

„Lakers“ likęs LeBronas Jamesas sutiko gauti mažesnį atlygį

Los Andželo „Lakers“ komandoje likęs LeBronas Jamesas sutiko pasirašyti mažesnės vertės sutartį. Pranešama, kad 39 metų puolėjas atlyginimą susimažino beveik 3 mln. JAV dolerių. Krepšinias galėjo sudaryti 104 mln. JAV dolerių sutartį, bet sudarė 101,3 mln. JAV dolerių kontraktą. Toks sprendimas priimtas, jog „Lakers“ komanda žaidėjų atlyginimams neišleistų daugiau nei pagal NBA taisykles numatyta antrajam atlyginimų limitui.

„Wizards“ ofcialiai pristatė Joną Valančiūną

Jonas Valančiūnas buvo oficialiai pristatytas kaip naujasis Vašingtono „Wizards“ žaidėjas. Klubas išplatino pranešimą socialiniame tnkle. „Sveikas atvykęs į DC, Jonai“, – rašoma turmpame pranešime. Priminsime, kad JV į Vašingtoną persikėlė jau kaip laisvasis agentas. Skelbiama, kad 32-ejų lietuvs su „Wizards“ klubu susitarė dėl trejų metų ir 30 mln. JAV dolerių vertės kontrakto.
NBA 2024-07-07

NBA Vasaros lygoje debiutavęs Bronny Jamesas nežibėjo

NBA žvaigždės LeBrono Jameso sūnus Bronny Jamesas pirmą kartą į aikštę išbėgo vilkėdamas Los Andželo „Lakers aprangą“. NBA Vasaros lygos rungtynėse gynėjas pelnė 4 taškus, tačiau pergalės savo komandai neatnešė. Los Andželo „Lakers“ klubas 94:108 (18:23, 23:24, 25:32, 28:29) nusileido Sakramento „Kings“ krepšininkams. B. Jamesas žaidė 22 minutes ir pelnė 4 taškus (2/6 dvit., 0/3 trit., 0/2 baud.

„Bulls“ lyderis po mainų gali tapti Sabonio komandos draugu

Sakramento „Kings“ ir Čikagos „Bulls“ komandos derasi dėl potencialių mainų, kurių epicentre – DeMaro DeRozano pavardė. Pranešama, jog pagal aptartą scenarijų, krepšininkas sudarytų sutartį su „Bulls“ ekipa ir tada mainais keliautų į Sakramentą. D. DeRozanas nori per mainus uždirbti 20 – 25 mln. JAV dolerių, tačiau Artūro Karnišovo vadovaujama komanda siekia atjauninti sudėtį ir yra pasiryžusi šį tarpsezonį iškeisti tiek šį krepšininką, tiek Nikolą Vucevičių.
NBA 2024-07-06

Franzas Wagneris NBA pasirašys 260 mln. vertės kontraktą

Orlando „Magic“ su Franzu Wagneriu sudarys penkerių metų 269 mln. JAV dolerių vertės kontraktą. Vokietijos rinktinės puolėjas Orlande žaidžia nuo pat karjeros pradžios 2021 metais. 22 metų 205 cm ūgio atletas praėjusiame sezone NBA per 33 minutes vidutiniškai rinkdavo 19,6 taško, atkovodavo 5,4 kamuolio ir atlikdavo 3,8 rezultatyvaus perdavimo.
NBA 2024-07-05

Bahamų rinktinės krepšininkas jungiasi prie „Warriors“

Šiuo metu Bahamų rinktinei atstovaujantis Buddy Hieldas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) prisijungė prie San Fransisko „Golden State Warriors“ klubo. 31 metų 193 cm ūgio krepšininkas iki šiol žaidė Filadelfijos „76ers“ ekipoje. Filadelfijos klubas iš šio sandorio gaus būsimą antrojo rato šaukimą. Pirmais dvejais metais B. Hieldas uždirbs 18 mln. JAV dolerių, likę dveji metai nėra pilnai garantuoti.
NBA 2024-07-04

Laukia tėvo ir sūnaus duetas – LeBronas Jamesas pratęsė sutartį su „Lakers“

LeBronas Jamesas dar neketina kabinti sportbačių ant vinies, todėl pratęsė sutartį su Los Andželo „Lakers“ komanda.  Skelbiama, kad puolėjas pasirašys dvejų metų 104 milijonų JAV dolerių vertės sutartį. Tiesa, yra dvi sąlygos: L. Jamesas negali būti išmainomas ir kitą vasarą pats gali nutraukti kontraktą.  39 metų 206 cm ūgio puolėjas „Lakers“ garbę be pertraukos gina nuo 2018 metų. Dabar naujokų biržoje „Lakers“ pašaukė ir jo sūnų Bronny, tad tėvas ir sūnus turėtų sužaisti kartu.
NBA 2024-07-03

Po Jono Valančiūno sprendimo – rinktinės narių reakcija: „Priėmė geriausią sprendimą tiek sau, tiek savo šeimai“

Jonas Valančiūnas surado naują karjeros stotelę. Lietuvos rinktnės centras turėtų keltis į Vašingtono „Wizards“ klubą. Taip skelbė vienas garsiausių NBA žurnalistų Adrianas Wojnarowskis. Tris metus Naujojo Orleano „Pelicans“ atstovavęs J. Valančiūnas su Vašingtono klubu susitarė dėl trejų metų ir 30 mln. JAV dolerių vertės kontrakto. Būtent naujo klubo paieškos JV užkirto kelią padėti rinktinei olimpinėje krepšinio atrankoje.
NBA 2024-07-02

Jaysonas Tatumas su „Celtics“ susitarė dėl brangiausio NBA istorijoje kontrakto

Bostono „Celtics“ komanda ir Jaysonas Tatumas susitarė dėl NBA istorijoje brangiausio kontrakto. Pranešama, kad abi pusės pasirašys penkerių metų 315 mln. JAV dolerių vertės sutartį. Puolėjas po ketvirtojo sezono galės kontraktą nutraukti. Ankstesnį brangiausią kontraktą sudarė kitas „Celtics“ narys Jaylenas Brownas, kuris praėjusiais metais pasirašė penkerių 295 mln. JAV dolerių sutartį.   Bostono ekipa praėjusiame sezone tapo NBA čempione.