• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Paryžiuje vykusio pasaulio čempionato „OMC Hair World Cup 2023 Paris“ vizažo meistrė Evelina Tamulaitytė grįžo ne tuščiomis. Jos kurtas nuotakos makiažas buvo pripažintas geriausiu pasaulyje.

8

Paryžiuje vykusio pasaulio čempionato „OMC Hair World Cup 2023 Paris“ vizažo meistrė Evelina Tamulaitytė grįžo ne tuščiomis. Jos kurtas nuotakos makiažas buvo pripažintas geriausiu pasaulyje.

REKLAMA

Aukso medaliu įvertinta E. Tamulaitytė prisipažino, kad dalyvavimas tokio lygio čempionate tebuvo noras pasitikrinti savo jėgas, tačiau nuojauta kuždėjo apie galimą pergalę, nes į pasiruošimą konkursui specialistė įdėjo daug pastangų.

„Mano įvaizdžio kūrimo procesas prasidėjo nuo koncepcijos formavimo. Svarbu buvo pasirinkti temą ir stilistinį požiūrį. Po to rinkausi tinkamas spalvas, makiažo priemones ir reikiamus įrankius. Kiekviena detalė buvo svarbi, ir nuolat eksperimentavau, kol pasiekiau norimą rezultatą.

Tokiam rezultatui išgauti pagalbos teiravausi trenerės Irmos Baltrušaitienės. Ji nuoširdžiai patarė technikos klausimais, dalijosi patirtimi, suteikė man reikiamos informacijos ir iki pat paskutinės minutės tikėjo manimi.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat prie darbo prisidėjo visa komanda: papuošalų meistrė, vestuvinių suknelių salonas, modelis ir šukuosenos bei veido priežiūros meistrai“, – pasakojo E. Tamulaitytė.

REKLAMA

Didžiausias iššūkis čempionate, pasak aukso laimėtojos, buvo laiko valdymas.

„Turėjau užtikrinti, kad makiažas bus atliktas laiku ir be klaidų. Taip pat stresas ir įtampa buvo didžiulė, nes visi, tuo pačiu ir aš, tikėjomės puikaus rezultato“, – sakė ji ir pasidžiaugė, nuostabiais konkurentų darbais, kurie įkvėpė dar labiau stengtis ir konkuruoti. 

„Laimėjimas čempionate yra didelė reikšmė mano profesinei karjerai. Tai rodo, kad mano įgūdžiai ir talentas buvo įvertinti aukščiausiu lygiu, ir tai suteikia pasitikėjimo ateityje. Tai yra ne tik asmeninė pergalė, bet ir puikus pripažinimas mano darbo profesionalumu. Tai įkvėpimas tobulėti ir siekti dar didesnių aukštumų vizažo srityje“, – džiaugėsi „auksine“ tapusi, geriausio nuotakos makiažo autorė. 

REKLAMA
REKLAMA

Savo mokinės pergale džiaugėsi trenerė, pati ne kartą aukso medaliu apdovanota Irma Baltrušaitienė.

„Šį kartą į čempionatą grįžau kaip trenerė ir teisėja. Buvo labai smagu sugrįžti, nes tai primas gyvas vizažistų konkursas po pandemijos ir pagaliau vėl vyksta gyvi konkursai, kur makiažai daromi ant gyvų modelių, nes COVID-19 laikotarpiu buvo tik foto konkursai, kur visos nuotraukos būdavo suretušuotos. O gyvame konkurse pasimato tikrasis meistrų talentas, kai makiažą reikia atlikti per 30 min ir ne visi sugeba tai padaryti“, –  Kas yra pakankamai sudėtinga. Ir labai dažnai atbaido dalyvius. Šiemet nuotakos rungtyje buvo iki dvidešimt dalyvių, o kai  dalyvavau aš pati, buvo netoli šimto.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nebuvo dalyvių iš agresorės Rusijos, kurie visada turėjo labai daug ir stiprių meistrų. Ir  labai gaila, bet neatvyko ir Ukrainos makiažo meistrai. Jie taip pat visuomet atveždavo labai stiprius darbus“, – įspūdžiais iš čempionato dalinosi atestuota tarptautinė KIGSA ir OMC teisėja ir trenerė.  

I. Baltrušaitienė neslėpė, kad šių metų sugrįžimas į „OMC Hair World Cup 2023 Paris“ jai ypatingas, mat net du kartus auksu įvertinta už geriausius vizažo darbus, šįkart ji čia sugrįžo kaip teisėja.

REKLAMA

„Teisėjo statusas buvo mano siekiamybė. Dalyvaudama čempionatuose aš visada norėjau pasiekti tą lygį, kai pati galėčiau vertinti kitų dalyvių darbus. Tai profesionalumo ženklas, nes kad sugebėtum objektyviai įvertinti vizažistų darbus, reikia suprasti ne tik makiažo techniką, bet ir suvokti, kad skirtingose šalyse skiriasi ir grožio samprata“, – sakė ji. 

Džiugiu I. Baltrušaitienės sugrįžimą pavertė jos mokinės, vizažo meistrės E. Tamulaitytės sėkmingas pasirodymas čempionate.

REKLAMA

„Dalyviai patys renkasi, pas ką treniruotis ruošiantis čempionatui, tad labai svarbu, kad treneris būtų toks, kuriuo galima pasikliauti. Mat treniruotės yra labai sunkus darbas, nuo jų labai pavargstama, dažnai labai sunku būna išklausyti, ką tavo treneris sako.

Labai svarbu suprasti, kad trenerio ir dalyvio darbas – išgryninti tą makiažą,  kuris bus pristatytas čempionate. O kadangi čempionatuose aš turiu didelę patirtį ir esu pati du kartus pasaulio čempionė, žinau, ką ir kaip reikia daryti ir ko nedaryt. Tikriausiai todėl Evelina ir paprašė, kad būtent aš ją treniruočiau.

O rezultatas įrodo, kad mūsų duetas susidirbo. Man šito laimėjimo reikšmė yra labai didelė, nes galiu drąsiai pasakyti, jog galiu išmokyti ir labai džiaugiuosi, kad mano įdėtas darbas pagelbėjo laimint auksą. Džiaugiuosi už Eveliną ji tikrai to verta“, – džiaugėsi I. Baltrušaitienė.

Mergina pati savaime yra graži, bet ... ji tapo vaškinė. Natūralumo neliko. Ar tai tikrasis visažo menas? Drįstu suabejoti.
Cia gražiausias makiazas? Mdaaa.. kokiam paraleliniame pasaulyje as gyvenu.
Jokio grožio. Menas, paryškinant gražiausius bruožus, ne kiekvienam. Man gražu, kai net nesimato, jog buvo pas visažistę.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų