Dvyniai - Zodiako ženklas

gegužės 22 - birželio 21

Dvynių zodiako ženklas simbolizuoja lankstumą, intelektą ir komunikabilumą. Dvyniai yra oro ženklas, kurį valdo Merkurijus, todėl jie yra greiti mąstytojai, gebantys greitai prisitaikyti prie naujų situacijų. Šie žmonės mėgsta įvairovę, mokymąsi ir bendravimą. Jie yra smalsūs, žingeidūs ir dažnai turi daugybę įvairių pomėgių bei interesų.

Sekmadienio horoskopas: geros žinios net keliems Zodiako ženklams

Liepos keturioliktoji – 196-oji metų diena (paskutinė 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 170 dienų. Savo vardadienius šiandien švenčia Eigilė, Liberata, Liberatas, Vydas. Astrologinė prognozė sekmadieniui AVINAS. Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jeigu susitiksite su dominančiu asmeniu. Tačiau asmeniniai santykiai gali tapti ilgalaikiu galvos skausmu, jei žaidžiate dvigubą žaidimą, norite pasipelnyti kito sąskaita ar pan. JAUTIS.
Dvyniai Prieš 9 val.

Šeštadienį įspėja 1 Zodiako ženklą: gali tekti brangiai sumokėti

Liepos tryliktoji – 195-oji metų diena (šeštoji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 171 diena. Savo vardadienius šiandien švenčia: Anakletas, Anys, Arvilas, Arvilė, Eugenijus, Henrikas, Kleopatra, Rikantas, Rikantė, Rykantas, Rykantė. Astrologinė prognozė šeštadieniui AVINAS. Šiandien jūsų emocinė būklė bus nestabili. Tai spinduliuosite meilę, tai kelsite kivirčus dėl menkniekių. Pasistenkite suprasti ir toleruoti kitokį požiūrį bei nuomonę. JAUTIS.

Naglis Šulija įspėja 1 ženklą: ateinančios dienos – jūsų laikas

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Energijos balansas savaitės pradžioje buvo 2:1 Vėžio naudai, o pabaigoje – 2:1 Liūto naudai. Dėl to gyvenimas taps tik ryškesnis ir smagesnis. Marsas šią savaitę artinsis prie plika akimi nematomo Urano. Atskirai paėmus, Marsas Jaučio ženkle nėra karingas ir labiau linkęs kasti apkasus nei eiti į durtuvų ataką.

Astrologai siunčia perspėjimą keliems Zodiako ženklams: šių dalykų geriau nedarykite

Astrologai perspėja kelis Zodiako ženklus – rekomenduoja penktadienį saugoti sveikatą, pasikliauti tik gerai pažįstamais žmonėmis ir nesivadovauti pavydu. AVINAS Galvosite apie nepasisekusią partnerystę ir šie prisiminimai kels išgyvenimų. Kaip bebūtų, pasistenkite nerodyti neigiamų emocijų aplinkiniams, nesivadovaukite pavydu, išankstiniais stereotipais. Tai ypač svarbu, jei kuriate naują ryšį. JAUTIS Regis, darbe išgirsite įvairių replikų, tarp jų – ir naudingų pasiūlymų ar komplimentų.
Dvyniai 2024-07-12

Astrologai įspėja 1 Zodiako ženklą: dabar puiki proga užmegzti romantinį ryšį

Astrologai praneša, kad keliems Zodiako ženklams ketvirtadienis – puiki diena, kuri atneš daug malonių staigmenų, o 1 zodiako ženklui reikėtų pasisaugoti intrigų. AVINAS Šiandien užsiimkite įprastais darbais, ūkiniais ir buitiniais reikalais, o dėl rimtesnių pertvarkymų, brangių pirkinių ar paslaugų pasitarkite su šeimos nariais. JAUTIS Šiandien palanku konsultuotis aktualiais klausimais, pristatyti kūrybinius projektus, dalyvauti žaidimuose, konkursuose.
Dvyniai 2024-07-11

Naglis Šulija perspėja 3 Zodiako ženklus: atslenka finansinė sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Savaitės pradžioje Saulė ir Venera bus Vėžio ženkle, o Merkurijus jau Liūte. Merkurijus Liūte – tai ryškūs pasakojimai, ryškios istorijos ir drąsūs dalykiniai sprendimai. Saulė Vėžio ženkle – bendras atsargumas ir dėmesys asmeniškumams, pirmiausia saviems.

Geros žinios 1 Zodiako ženklui: galite sulaukti netikėtos džiugios naujienos

Astrologai praneša, kad trečiadienis daugeliui Zodiako ženklų bus aktyvi, užsiėmimų pilna diena. 1 Zodiako ženklas gali sulaukti ir malonių netikėtų žinių. AVINAS Būsite pareigingi, nuosekliai tvarkysite kasdieninius reikalus. Nemažai nuveiksite, jei mėginate modernizuoti gyvenamąją aplinką, keisti stilių, gyvenimo būdą. JAUTIS Šiandien puikiai suvoksite, kad esate žymiai mažiau reikalingi kolegoms nei draugams, vaikams, mylimiesiems. Pastariesiems teikite prioritetą.

Keliems Zodiako ženklams – astrologų įspėjimas: štai ko reikėtų pasisaugoti

Antradienis kai kuriems Zodiako ženklams gali atnešti naujų galimybių, o kai kuriems patariama būti ypač atsargiems. AVINAS Būtų puiku, jei šiandien sugebėtumėte suderinti darbą ir poilsį. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti savo finansinę padėtį, gyvenimo sąlygas. Praktiškiau įvertinkite planuojamas išlaidas, rekonstrukcijas, kad neapsigautumėte. JAUTIS Vaikų, kitų šeimos narių užgaidos ir poreikiai jums gali pasirodyti nepagrįsti.
Dvyniai 2024-07-09

Evgenya Redko prabilo apie savo praktiškumą: nereikia meistro – moku pati

Atlikėja Evgenya Redko nėra linkusi per daug atvirai kalbėti apie savo gyvenimą. Tačiau TV3 Plus laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ ji atskleidė mažai kam žinomą pusę. Naglis Šulija pažvelgė, ką planetos kalba apie atlikėją Evgenya Redko. Visų pirma, astrologas pastebėjo ryškų praktiškumą. Šią mintį atlikėja sutiko su šypsena. „Pavyzdžiui, reikia elementariai iš lubų išsukti lemputę. Ne visi tą gali, nes ten visai sudėtinga.

Geros žinios 1 Zodiako ženklui: ši diena bus labai sėkminga

Astrologai praneša, kad pirmadienis daugeliui Zodiako ženklų bus sėkminga diena, o kai kuriems – netgi labai. AVINAS Ši diena turėtų būti smagi ir sėkminga. Puikiai suksitės visose srityse, kurios jums aktualios bei turite gebėjimų. Galite nustebinti staiga atskleistu pomėgiu ar talentu. JAUTIS Jeigu atostogaujate, šiandien puikiai praleisite laiką su šeima. Tikslingos pastangos dėl šeimos, namų, asmeninės gerovės bei turiningo laisvalaikio nenueis veltui.
Dvyniai 2024-07-08

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kas jūsų laukia šią savaitę

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Savaitės pradžioje Saulė ir Venera bus Vėžio ženkle, o Merkurijus jau Liūte. Merkurijus Liūte – tai ryškūs pasakojimai, ryškios istorijos ir drąsūs dalykiniai sprendimai. Saulė Vėžio ženkle – bendras atsargumas ir dėmesys asmeniškumams, pirmiausia saviems.
Dvyniai 2024-07-07

Įspėjimas vienam Zodiako ženklui: šiandien pasaugokite savo sveikatą

Daliai Zodiako ženklų žvaigždės sekmadienį žada intriguojančius pasiūlymus ar susitikimus su giminaičiais, draugais, kitus įspėja labiau pasaugoti sveikatą. Liepos 7 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų. Horoskopai AVINAS. Regis, suintriguos gauti pasiūlymai šiam savaitgaliui ir ne tik jam. Galima sėkmė sceniniuose pasirodymuose, sporte ar kitoje aktualioje srityje. Leisdamiesi į avantiūrą, įvertinkite, ko iš tiesų siekiate. JAUTIS.
Dvyniai 2024-07-07

Vienam Zodiakui – griežtas astrologų įspėjimas: ginčytis neverta

Mintys suksis apie poilsį, atostogas ir keliones. Nors daug planuosite, visgi planus gali tekti koreguoti. Plačiau – astrologinėje prognozėje liepos 5-ajai, penktadieniui. AVINAS Dėl asmeninių reikalų galite apleisti kitus reikalus ir sulaukti priekaištų. Pasidomėkite, kaip sekasi tėvams, seneliams – galbūt jiems reikia pagalbos, atjautos. JAUTIS Norėsis bendrauti, įdomiai leisti laiką, keliauti.

Astrologai įspėja vieną Zodiako ženklą: pasisaugokite

Turėsite pasistengti, antraip galite nuvilti artimus žmones. Pasistenkite nesiimti naujų darbų, kol nebaigti pradėti. Pačiau – astrologinėje prognozėje liepos 4-ajai, ketvirtadieniui. AVINAS Šiandien gali būti daug tuščio energijos eikvojimo. Galbūt dėl to, kad nesusidarėte konkrečios dienotvarkės, o gal dėl įvairių keistų trikdžių, įsivaizduojamų problemų. JAUTIS Šiandien aktyvūs būsite šeiminiuose ir turto reikaluose. Noras lengvai praturtėti gali jus įvelti į nemalonumus.

Vienam Zodiako ženklui – astrologų žinia: šiandien daug kas paaiškės

Šiandieną kai kuriems verčiau nekišti nosies ne į savo reikalus. Nors norėsis padėti, žinoti, tačiau tai gali turėti žalos. Plačiau astrologinėje prognozėje liepos 3-iajai, trečiadieniui. AVINAS Tai turėtų būti labai informatyvi diena, o jūs – smalsūs ir judrūs. Aktualų klausimą išsinagrinėsite be jokios gaišaties, o pasiekti susitarimai nenuvils. JAUTIS Galite gauti naudingą pasiūlymą, informaciją bei daug nuveikti kurdami ir plėtodami individualų verslą ar savo sodybą, namų ūkį.
Dvyniai 2024-07-03

Šulija 2 ženklams žada finansinę sėkmę: nepraleiskite progos

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Savaitės pradžioje Saulė (bendras aktyvumas), Venera (grožio, patogumo reikalai, malonumai) ir Merkurijus (reikalai, susiję su žiniomis, informacija, dalykinis aktyvumas) bus Vėžio ženkle. Vėžys yra atsargus, tad galima manyti, kad ir asmeninis, ir dalykinis gyvenimas vyks ramiai, apdairiai, tai yra beveik nevyks.
Dvyniai 2024-07-02

Budraitytė skubiai įspėja 5 Zodiako ženklus: atėjo sunkus laikas

Astrologė Vaiva Budraitytė perspėja, kad po praėjusios pilnaties delčia bus sunki, nes tai lyg sunkaus laikotarpio pratęsimas. Jos teigimu, žmonės gali būti jautresni, nervingesni, konfliktiškesni ir netgi agresyvesni. Artimiausiomis dienomis reikės ypač rūpintis savo emocijomis ir vengti konfliktų.  V. Budraitytė įspėja, kad dėl praėjusios pilnaties, delčia bus gana sunki – tai lyg sunkaus laiko pratęsimas.

Įspėja 1 Zodiako ženklą: laukia netikėtumai

Antradienis daugeliui bus pozityvi ir staigmenų pilna diena, praneša astrologai. Tačiau kai kuriuos Zodiako ženklus įspėja ir dėl galimų nemalonumų. AVINAS Norėsis daryti gerus darbus, keistis. Įdomių idėjų gali kilti, jei sumanysite keisti gyvenimo aplinką, interjerą ar asmeninį stilių. Regis, sulauksite ir draugiškos pagalbos, ir naudingos informacijos. JAUTIS Galimi svarbūs verslo arba asmeninio gyvenimo sprendimai.
Dvyniai 2024-07-02

Elena Karalienė prisiminė, kodėl pyko ant močiutės: vis galvodavau, kas čia per nesąmonė

Laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ apsilankė „Power Hit Radio“ laidų vedėja Elena Karalienė.  E. Karalienės zodiako ženklas – dvynys, o tai, pasak astrologo N. Šulijos, reiškia, jog tokie žmonės linkę į filosofinį mąstymą. Tam neprieštaravo ir pati laidos viešnia.  „Aš nesu labai tikinti, taip jau nutinka, kad į bažnyčią nueini tik tam tikromis progomis. Bet kai viena išeinu pasivaikščioti, man būna įdomu užeiti ir pasėdėti.

Naglis Šulija bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: liepą užgrius milžiniška sėkmė

Galvojant apie liepą, matyti iš karto du galimų įvykių sluoksniai. Pirmąjį įvykių sluoksnį lems Saulė, Venera ir Merkurijus, tai yra greitosios planetos. Jos lems buitinį įvykių sluoksnį. Antrąjį sluoksnį lems faktas, kad greičiau judantis Marsas pasivys ir pralenks gerokai lėčiau judantį Uraną. Ši pora lems įvykius arba sprendimus, kurie bus svarbūs šalims ir tautoms. Pradėkime nuo greitųjų planetų.

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: 3 ženklų laukia sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Savaitės pradžioje Saulė (bendras aktyvumas), Venera (grožio, patogumo reikalai, malonumai) ir Merkurijus (reikalai, susiję su žiniomis, informacija, dalykinis aktyvumas) bus Vėžio ženkle. Vėžys yra atsargus, tad galima manyti, kad ir asmeninis, ir dalykinis gyvenimas vyks ramiai, apdairiai, tai yra beveik nevyks.

Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: saugokitės

Astrologė Vaiva Budraitytė įspėja apie šeštadienį pasirodysiančią sunkią delčią, kuri neduos ramybės po itin sudėtingos pilnaties. Šis laikotarpis bus išskirtinis savo emociniu fonu, tad nereikia stebėtis, jei žmonės taps jautresni, nervingesni ir labiau linkę į konfliktus.  V. Budraitytė įspėja, kad atėjusi delčia bus gana sunki, kadangi praėjusi pilnatis buvo itin sudėtinga. Astrologės teigimu, delčia bus lyg praėjusios pilnaties pratęsimas.

Vienam Zodiakui – nelengva diena meilės reikaluose: laukia intrigos

Jei esate įsitikinęs, kad viską darote teisingai, pagalvokite, kokias pasekmes ateityje tai turės. Plačiau – astrologinėje prognozėje birželio 29-ajai. AVINAS Mintys suksis apie naujus pirkinius bei planus, taip pat atostogas. Artimam žmogui galite įteikti originalią dovanėlę ar pateikti kitokį siurprizą. Jeigu atsižvelgėte į to asmens poreikius bei skonį, viskas bus gerai.

Bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: galite sulaukti netikėtos žinios

Aktyvi diena Zodiako ženklams.  Pateikiame astrologinę prognozę birželio 28-ajai, penktadieniui: AVINAS. Jus gali suintriguoti paslaptys, kurios šiuo metu atsiskleidžia arba kurių jūs asmeniškai dabar prisikuriate savo poelgiais. Tai suteiks pikantiškų prieskonių šiai dienai. JAUTIS. Iš ryto nusimato daug bendravimo, užduočių. Kažkuo stebinsite aplinkinius. Domins kitų paslaptys, apkalbos. Tikėtinas slaptas meilės nuotykis arba nedeklaruojamas pasipelnymas DVYNIAI.

Ši pilnatis nepasigailės 4 Zodiako ženklų: nesakykite, kad Budraitytė neįspėjo

Šiandien vis dar tęsiasi praėjusią savaitę prasidėjusi pilnatis. Astrologė Vaiva Budraitytė teigia, jog šios pilnaties metu yra padidėjęs aktyvumas, todėl yra didesnis polinkis į konfliktus. „Šią savaitę tikrai prasideda kažkoks aktyvumas, ji bus veikli. Bet reikia labai saugotis konfliktų, nes jų tikimybė bus padidėjusi“, – įspėjo astrologė. Skirkite dėmesio sau Pasak astrologės, dėl šiuometinės Lietuvos astrologinės padėties gali kilti jausmas, jog nesiseka.

Vienam Zodiakui – naujienos meilės fronte: nustebins įdomi pažintis

Šiandien teks padirbėti, jei norite pasiekti užsibrėžtų rezultatų. Nors atrodys, kad vertėtų pasiduoti, visgi darbas jau netrukus atsipirks. Plačiau – astrologinėje prognozėje birželio 27-ajai, ketvirtadieniui. AVINAS Šiandien gali tekti pasirūpinti sveikatos tyrimais, reabilitacija, kineziterapija arba senyvo asmens slauga, priežiūra, skiepais ar pan. Regis, į paviršių iškils kai kurie slapti dalykai.

Naglis Šulija bedė pirštu į 2 Zodiako ženklus: sulauksite piniginės sėkmės

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Saulė, šalia jos esanti Venera ir Merkurijus keliauja Vėžio ženklu. Trys planetos šiame ženkle – stiprus akcentas į Vėžio ženklui būdingą apdairumą, atsargumą, bet kartu ir į emocingą santykį su aplinka.
Dvyniai 2024-06-26

1 Zodiako ženklui – įspėjimas: laukia nelengva diena

Energijos galinti pareikalauti diena Zodiako ženklams.  Pateikiame astrologinę prognozę birželio 26-ajai, trečiadieniui: AVINAS Šiandien labiausiai vadovausitės intuicija ir emociniu intelektu. Pojūčiai labai veiks mąstymą ir atvirkščiai. Stenkitės nesiblaškyti dirbdami, bendraudami. Darykite pertraukėles, kad pailsėtų protas bei kūnas. Tiktų užsiimti menine, kūrybine veikla.
Dvyniai 2024-06-26

Perspėjiimas 1 Zodiako ženklui: saugokitės, nes jumis gali pasinaudoti

Joninių dieną kai kuriems Zodiako ženklams reikės būti atidiems, rodo horoskopai. Birželio 24-oji – Joninės (Rasos). Birželio dvidešimt ketvirtoji – 176-oji metų diena (pirmoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 189 dienos.
Dvyniai 2024-06-24

Naglis Šulija įspėja 1 Zodiako ženklą: laukia sunki savaitė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Saulė, šalia jos esanti Venera ir Merkurijus keliauja Vėžio ženklu. Trys planetos šiame ženkle – stiprus akcentas į Vėžio ženklui būdingą apdairumą, atsargumą, bet kartu ir į emocingą santykį su aplinka.

Bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: galite rasti laimę žadantį paparčio žiedą

Kontrastinga 12 Zodiako ženklų.  Pateikiame astrologinę prognozę birželio 23-ajai, sekmadieniui:   AVINAS. Bus daug darbo ir apie atsipalaidavimą savaitgalį galėsite pasvajoti tik vakare. Visgi Joninių šventei įdėtos pastangos bei lėšos nebus tuščios – tai įvertins susirinkusieji į jūsų suorganizuotą vakarėlį. JAUTIS. Jusite poreikį ištrūkti iš namų.
Dvyniai 2024-06-23

Ši pilnatis smogs 4 Zodiako ženklams: Budraitytė įspėja

Mėnulio priešpilnį pakeitė pilnatis. Dėl to prognozuojama aktyvumu pasižyminti savaitė, kuri lems didesnį polinkį į konfliktus. Apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė. „Šią savaitę tikrai prasideda kažkoks aktyvumas, ji bus veikli. Bet reikia labai saugotis konfliktų, nes jų tikimybė bus padidėjusi“, – aiškino astrologė. Atrodys, kad nusisuko sėkmė V. Budraitytė pasakojo, kad šią savaitę gali kankinti jausmas, kad nesiseka.

Įspėja kelis Zodiako ženklus: turite būtinai pasisaugoti

Astrologai įspėja, kad kai kurie Zodiako ženklai šeštadienį gali tikėtis įvairių rūpesčių ir keblumų bei bėdų, tačiau kitiems diena gali atnešti įvairių pozityvių staigmenų. AVINAS Nuo pat ryto turėsite nelengvų pareigų arba apie jas nepaliaujamai galvosite, nerimausite dėl vakaro renginio ar neatliktų darbų. Verčiau tyliai pasidžiaukite vasaros diena ir neskleiskite nerimo.
Dvyniai 2024-06-22

Naglis Šulija įspėja 1 Zodiako ženklą: savaitgalį aplankys sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Ketvirtadienį, labai vėlai vakare, Saulė kirs Vasaros saulėgrįžos tašką ir pereis iš Dvynių į Vėžio Zodiako ženklą. Tai reiškia, kad tikrosios Joninės, jos gi Rasos, bus naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Po to kokią savaitę danguje nieko nevyks, tačiau vėliau dienos pradės trumpėti, o naktys – ilgėti.

Vienam Zodiakui – gera žinia finansų srityje: piniginė papilnės

Šianieną vertėtų pasidžiaugti net smulkiais dalykais. Nors atrodys, kad nėra jėgų, tačiau nesustokite, jei pradėjote svarbų darbą. Pateikiame visą astrologinę prognozę birželio 18-ajai, antradieniui. AVINAS Palanku apdairiai tvarkyti mokesčių, draudimo reikalus, tartis dėl kredito, investicijų. Pats metas priminti apie skolos grąžinimą senam pažįstamam. Psichologinės problemos turbūt nebeatrodys tokios neišsprendžiamos.

Naglis Šulija bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: ateina finansinė sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Ketvirtadienį, labai vėlai vakare, Saulė kirs Vasaros saulėgrįžos tašką ir pereis iš Dvynių į Vėžio Zodiako ženklą. Tai reiškia, kad tikrosios Joninės, jos gi Rasos, bus naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Po to kokią savaitę danguje nieko nevyks, tačiau vėliau dienos pradės trumpėti, o naktys – ilgėti.
Dvyniai 2024-06-17

Vienam Zodiakui – įspėjimas dėl meilės reikalų: užplūs pavydas

Nors šiandien norėsis ramybės ir poilsio, visgi diena laukia ne iš lenvųjų. Teks tvarkyti ne ypač malonius reikalus, kuriems reikės ir atidumo, ir laiko. Daugiau apie viską – astrologinėje prognozėje birželio 17-ajai, pirmadieniui, AVINAS Tikriausiai neišvengsite įtampos ir keblumų, jeigu tvarkote finansinius, buhalterinius dokumentus, ruošiate ataskaitas, rūpinatės skolomis, mokesčiais. Gali išlįsti į paviršių tai, ko paslapčia baiminotės.

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: 3 ženklų laukia sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Ketvirtadienį, labai vėlai vakare, Saulė kirs Vasaros saulėgrįžos tašką ir pereis iš Dvynių į Vėžio Zodiako ženklą. Tai reiškia, kad tikrosios Joninės, jos gi Rasos, bus naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Po to kokią savaitę danguje nieko nevyks, tačiau vėliau dienos pradės trumpėti, o naktys – ilgėti.

Šis priešpilnis smogs 3 Zodiako ženklams: Budraitytė įspėja

Astrologė Vaiva Budraitytė pasakojo, kad šią savaitę mėnulio jaunatį pakeitė priešpilnis. Dėl to svarbu atkreipti dėmesį į savo emocijas ir jausmus, nes šie bus suintensyvėję. Moteris taip pat pridėjo, kad keli Zodiako ženklai ateinančią savaitę atsikvėps po sudėtingo periodo. Pasak jos, tai metas, kuomet jie galės pradėti aktyviau veikti. Laukia pojūčių hiperbolizavimas Ši savaitė atneš šiek tiek daugiau chaoso į emocinį gyvenimą.

Puiki diena šiems Zodiako ženklams: pataria nedaryti tik vieno

Šeštadienį žvaigždės ne vienam Zodiako ženklui pažers malonių akimirkų, tik reikia neįsivelti į bereikalingus konfliktus. Kai kuriems šią dieną ypač gerai eisis mokslai, dar kitiems gali tekti paploninti piniginę vasariškiems pirkiniams. Birželio 15 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų. Horoskopai AVINAS. Jeigu ką tik neprisidarėte problemų, tai ši diena turėtų būti palanki įvairioms veikloms, konkursams, pramogoms, susitikimams.
Dvyniai 2024-06-15

Vienam Zodiakui – griežtas įspėjimas: saugokitės

Astrologai sako, kad šiandieną palankus metas imtis tvarkos namuose. Nors atrodys, kad dirbti nėra jėgų, nepalanku likusius darbus pasilikti ktiai savaitei.    AVINAS Domėsitės dieta, mityba, higienos, medicinos, komforto priemonėmis. Galbūt tvarkysite savo aplinką, darysite ūkinius pakeitimus. Labiau paisykite intuicijos balso. Saugokitės, vagių, nesukčiaukite. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. JAUTIS Galite sulaukti svarbių žinių.

Vienam Zodiakui – astrologų žinia: meilės reikaluose laukia permainų vėjai

Šiandieną laukia nelengva diena – teks sukąsti dantis ir tikėtis geriausio. Nors būsite atsargūs, visgi nereikėtų bijoti imtis naujų užduočių.  AVINAS Gali kilti minčių apie darbo keitimą, sveikatos atstatymą. Pravartu elgtis ir dirbti taip, kad netektų gailėtis pernelyg uždelsus ar neįvertinus savo galimybių. JAUTIS Regis, diena padovanos spalvingų emocijų. Gali būti ir romantikos, ir dramų. Turbūt neliksite patenkinti vienu susitikimu arba rūpesčių pridarys vaikai, gerbėjai.

Vienam Zodiako ženklui – įspėjimas: teks būti ypač atsargiais

Elkitės atsargiai ir neskubėkite. Nors norėsis pasidaryti daug darbų, visgi šiandieną geriau ilsėtis. Astrologinė prognozė birželio 12-ajai, trečiadieniui. AVINAS Tikriausiai nerimausite dėl darbo, sveikatos, išvaizdos defekto ar kt. Galbūt peržiūrėjimo pareikalaus studijų ar kelionių klausimai. Ne itin palanki diena atsiskaitymams, susijusiems su informacija, buhalterija. JAUTIS Darbai, reikalai seksis neblogai, ypač jei nebandysite piktnaudžiauti savo padėtimi.
Dvyniai 2024-06-12

Astrologai rėžia be gailesčio: laukia bloga diena Zodiako ženklams

Niūri diena 12 Zodiako ženklų. Astrologai įspėja apie galimas traumas, praradimus, konfliktų ir stichijų grėsmę.  Pateikiame astrologinę prognozę birželio 11-ajai, antradieniui: AVINAS Šiandien būsite linkę nerūpestingai išlaidauti, vilioti patinkančius asmenis, leistis į avantiūras. Iš tikrųjų galite patirti kažką intriguojamo. Deja, gresia ir nuostoliai, žala. Saugokite vaikus. JAUTIS Diena gali būti rami, šeimyniška, tačiau vakare koją kiš netaktas, neatsargumas.

Naglis Šulija įspėja 1 Zodiako ženklą: ateina finansinė sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Saulė kartu su Venera ir Merkurijum dabar keliauja Dvynių Zodiako ženklu.

Įspėja vieną Zodiako ženklą: būkite atsargūs

Šiandien nereikėtų visko palikti paskutinei akimirkai. Nors atrodys, kad galima daug nueiti, nepervertinkite savo galimybių. Plačiau – astrologinėje prognozėje birželio 10-ajai, pirmadieniui. AVINAS Giminaitis, draugas žmogus gali kreiptis dėl talkos ar tarpininkavimo, arba šios pagalbos iš jo prireiks jums. Gali išaiškėti draugų ir meilės partnerių nuotykiai arba neplanuotų rūpesčių sukels kiti šeimos nariai, vaikai.
Dvyniai 2024-06-10

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: 1 ženklą aplankys neįtikėtina sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Saulė kartu su Venera ir Merkurijum dabar keliauja Dvynių Zodiako ženklu.
Dvyniai 2024-06-09

Atslenka priešpilnis: Budraitytė įspėja 3 Zodiako ženklus

Po maloniai lepinusios pirmosios birželio savaitės laukia šiek tiek emociškai sunkesnis periodas. Tokios prognozės numatomos jaunatį pakeisiančiai priešpilnio mėnulio fazei, kuri suintensyvins emocijas. Apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė. Naujai prasidėsiančios savaitės metu V. Budraitytė žadėjo, jog dėl planetų pokyčio sustiprės tiek teigiamos, tiek neigiamos emocijos. „Tarp planetų ryšys bus įdomus, sustiprės geros ir blogos emocijos.

Vieną Zodiako ženklą įspėja dėl pinigų: vėliau gailėsitės

Diena nebus lengva. Atsiras netikėtų reikalų, kurie turės būti nedelsiant sutvarkomi. Vakare palankus metas spręsti kilusius ginčus. Plačiau apie viską dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų.  AVINAS Jums stigs dvasinės pusiausvyros, pasitikėjimo savimi, o dar labiau – kitais. Galbūt prisiminsite kai kurias gyvenimo pamokas. Labai nenoriai taikysitės su apribojimais. Rūpesčių kels senyvas arba ligotas artimas žmogus.
Dvyniai 2024-06-08

Perspėjimas Zodiako ženklui: itin saugokite sveikatą

Kai kurie Zodiako ženklai šiandien turėtų itin saugoti sveikatą, rodo horoskopai. Birželio 7-oji – Pasaulinė maisto saugos diena; Spurgų diena. Birželio septintoji, penktadienis – 158-oji metų diena (penktoji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 206 dienos.
Dvyniai 2024-06-07
Į viršų