astrologija

Astrologija

 

Tai yra senovės praktika, kuri tiria planetų ir žvaigždžių padėčių įtaką žmonių gyvenimams ir įvykiams Žemėje. Ji remiasi mintimi, kad kosminiai kūnai gali veikti individualias asmenybės savybes, emocijas ir gyvenimo kelius. Astrologija naudoja zodiako ženklus, gimimo diagramas ir planetų judėjimą kaip pagrindinius įrankius asmenų charakteristikoms ir būsimoms tendencijoms prognozuoti. Astrologija, horoskopai ir zodiako ženklai vienoje vietoje. 

Šiandien – intrigų diena: vienam Zodiakui astrologai žada pikantiškų potyrių

Šiandieną reikės ypač saugotis – visų pirma pasirūpinkite savo sveikata ir nesielkite neatsakingai, nes tai gali turėti padarinių. Plačiau – astrologinėje prognozėje liepos 25-ajai, ketvirtadieniui. AVINAS Šiandien būsite nusiteikę intymiai bendrauti, tyrinėti savo ir kitų jausmus. Tai, kas atrodė paviršutiniška, gali pasirodyti gana svarbu. Neskubėjimas bus ta taktika, kuri labiausiai pravers. Klausykitės vidinio balso.
Prieš 10 val.

Vienam Zodiakui – astrologų įspėjimas: nemaloniai nustebsite

Nors tikėsitės greitų pokyčių, visgi teks nusivilti – tai gali neduoti norimų rezultatų. Plačiau – astrologinėje prognozėje liepos 24-ajai, trečiadieniui. AVINAS Jūsų reakcija bus sulėtėjusi, todėl vargins greitas tempas, kitų žmonių įkyrumas ir reiklumas. Pažįstamas žmogus gali prašyti abejotinos paslaugos. Labiau saugokite sveikatą. Pasitikrinkite, jeigu nekaip jaučiatės. JAUTIS Tikriausiai atsiras kliūčių, dėl kurių teks koreguoti planus.
2024-07-24

Vieną Zodiako ženklą apims pavydas: astrologai siunčia įspėjimą

Šiandieną bus sunku tramdyti emocijas. Tačiau jos prasiveržusios gali pridaryti žalos. Plačiau skaitykite astrologinėje prognozėje liepos 23-iajai, antradieniui. AVINAS Energijos arba laiko stoka gali trukdyti parodyti gerus ketinimus aplinkiniams, atlikti skubius reikalus. Venkite abejotinų sandorių. Geriau seksis, jeigu veiksite išvien su kolektyvu, aplinkiniais. Vakarop itin saugokite sveikatą.
2024-07-23

Naglis Šulija įspėja 1 Zodiako ženklą: atėjo neramus laikas

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Šiandien Saulė pereina iš Vėžio ženklo į Liūtą ir prisijungia prie jau čia esančios Veneros ir Merkurijaus. Saulė Liūte yra ryški, veikli, kūrybiška ir linkusi visais šiais gražiais dalykais apdovanoti visus, kuriuos tik gali. Žinoma, dėl to gyvenimas tiktai gražės ir linksmės. Venera ir Merkurijus Saulei tik padės.
2024-07-22

Taro kortas skaitanti Augustė išdavė, ko trokšta lietuviai: rūpi 3 dalykai

Skaitymai iš taro kortų šiuo metu labai populiarėja. Žmonės kreipiasi į būrėjas įvairiais gyvenimiškais klausimais, į kuriuos atsakymo nežino arba kuriems reikia patvirtinimo dėl tam tikrų sprendimų. Žinių radijo laidoje „Apie ką tavo karta?“ vedėja Vaiva Ona Makūnaitė apie skaitymą iš taro kortų bei kokiais klausimais žmonės kreipiasi kalbėjo su tarpdisciplinine kūrėja Auguste Liūte. Laidos pradžioje laidos vedėja aiškino, koks yra teisingas terminas – būrimas taro kortomis ar skaitymas.
2024-07-22

Naglis Šulija perspėja 1 Zodiako ženklą: ateina finansinė sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Šiandien Saulė pereina iš Vėžio ženklo į Liūtą ir prisijungia prie jau čia esančios Veneros ir Merkurijaus. Saulė Liūte yra ryški, veikli, kūrybiška ir linkusi visais šiais gražiais dalykais apdovanoti visus, kuriuos tik gali. Žinoma, dėl to gyvenimas tiktai gražės ir linksmės. Venera ir Merkurijus Saulei tik padės.
2024-07-21

Įspėja 1 Zodiako ženklą: to šiandien geriau nedarykite

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, sekmadieniui. AVINAS. Ši diena gali būti labai aktyvi ir turininga, jei pasiduosite vidiniam polėkiui drąsiai siekti to, ko norisi. Galite pasireikšti renginyje, paskirti pasimatymą ar užmegzti įdomią pažintį.   JAUTIS. Energijos antplūdį pasistenkite išlieti naudingai. Jeigu niekuo nuosekliai neužsiimsite, tai vargu ar pavyks išvengti nepalankių momentų viešumoje ar bendraujant su šeimos nariais. DVYNIAI.
2024-07-21

Astrologų įspėjimas šiems Zodiako ženklams: venkite rizikos

Astrologinė prognozė liepos 19-ajai, penktadieniui. AVINAS. Jeigu esate kelionėje, kelyje, itin pavojingas šį kartą bus jūsų neišsimiegojimas, svaigalų poveikis ar pan. Kad ir ką dirbsite ar veiksite, susikaupkite. JAUTIS. Labiau atsižvelkite į artimų žmonių ir kolegų poreikius bei interesus, kitaip jūsų elgesio niekas nesupras. Tai gana palankus metas tolimesnių perspektyvų planavimui, kelionei, užsienio kalbų mokymuisi. DVYNIAI.
2024-07-19

Astrologinė prognozė 12-ai Zodiako ženklų – kas laukia jūsų?

Ši diena daugeliui Zodiako ženklų bus sėkminga ar bent jau atskleidžianti daugiau apie jus bei jūsų artimus žmones. Suklusti turėtų liūtai, kuriems šiandien ypač prireiks atsargumo ir atkaklumo. Astrologinė prognozė liepos 18-ajai, ketvirtadieniui: Avinas Tikriausiai neišvengsite tam tikros sumaišties, sunku bus susigaudyti, kas teisus ir kuo pasitikėti. Galbūt mėginsite susisiekti su specialistu, kad jums padėtų, paaiškintų. Jeigu keliaujate, galite kiek išklysti iš kelio.
2024-07-18

Įspėja 1 Zodiako ženklą: užgrius rūpesčiai

Astrologinė prognozė liepos 17-ajai, trečiadieniui. AVINAS. Palanku užsiimti veikla, susijusia su informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galbūt iš užsienio ar iš oficialios institucijos gausite žinią, kvietimą susitikti su dominančiu asmeniu. JAUTIS. Jūsų aplinkoje sklandys permainų dvasia. Galite gauti pasiūlymą, kuris išspręs tam tikrą problemą. Tikėtina, kad turėsite galimybę pagerinti įvaizdį, materialinę ar finansinę situaciją. DVYNIAI.
2024-07-17
REKLAMA
REKLAMA

Naglis Šulija bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: užgrius milžiniška sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Saulė keliauja paskutiniu Vėžio ženklo trečdaliu ir skatina bus prisiminti apdairumą kasdienėje veikloje. Tačiau tai vargu ar pavyks, pirmiausia dėl to, kad dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus jau yra Liūto ženkle, todėl yra energingas, o svarbiausia yra linkęs veikti drąsiai.
2024-07-14

Įspėjimas vienam Zodiako ženklui: šiandien pasaugokite savo sveikatą

Daliai Zodiako ženklų žvaigždės sekmadienį žada intriguojančius pasiūlymus ar susitikimus su giminaičiais, draugais, kitus įspėja labiau pasaugoti sveikatą. Liepos 7 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų. Horoskopai AVINAS. Regis, suintriguos gauti pasiūlymai šiam savaitgaliui ir ne tik jam. Galima sėkmė sceniniuose pasirodymuose, sporte ar kitoje aktualioje srityje. Leisdamiesi į avantiūrą, įvertinkite, ko iš tiesų siekiate. JAUTIS.
2024-07-07

Puiki žinia 1 Zodiako ženklui: sulauksite malonių staigmenų

Pirmadienis Zodiako ženklams pažers naujų įvykių puokštę. Nors kai kuriems viskas klostysis itin palankiai, dalis žmonių lauks iššūkiai, reikalaujantys didelių pastangų. Štai ką žada žvaigždės: Avinas Šiandien galite tikėtis įdomių pasiūlymų arba patys juos teikti, tik vargu ar jie bus realiai įgyvendinami. O galbūt kol kas neturite tiek galimybių, kad galėtumėte rizikuoti. Nederėtų tenkinti keistų vaikiškų užgaidų. Tauras Diena bus nuspalvinta permainingomis emocijomis.
2024-07-06

Vienam Zodiako ženklui – astrologų žinia: šiandien daug kas paaiškės

Šiandieną kai kuriems verčiau nekišti nosies ne į savo reikalus. Nors norėsis padėti, žinoti, tačiau tai gali turėti žalos. Plačiau astrologinėje prognozėje liepos 3-iajai, trečiadieniui. AVINAS Tai turėtų būti labai informatyvi diena, o jūs – smalsūs ir judrūs. Aktualų klausimą išsinagrinėsite be jokios gaišaties, o pasiekti susitarimai nenuvils. JAUTIS Galite gauti naudingą pasiūlymą, informaciją bei daug nuveikti kurdami ir plėtodami individualų verslą ar savo sodybą, namų ūkį.
2024-07-03

Zodiako ženklams – neeilinė diena: 1 jų sulauks svarbios žinios

Zodiako ženklų laukia neeilinė diena. Tiesa, nors daugeliui įvykiai klostysis teigiamai, kai kam iškils iššūkių. Štai ką žada žvaigždės šiems Zodiako ženklams: Avinas Šiandien galite tikėtis įdomių pasiūlymų arba patys juos teikti, tik vargu ar jie bus realiai įgyvendinami. O galbūt kol kas neturite tiek galimybių, kad galėtumėte rizikuoti. Nederėtų tenkinti keistų vaikiškų užgaidų. Tauras Diena bus nuspalvinta permainingomis emocijomis.
2024-07-01

Perspėja vieną Zodiako ženklą: jokiu būdu neskolinkite pinigų – gali baigtis liūdnai

Kai kuriems Zodiako ženklams šiandien reikėtų atsargiau elgtis su pinigais. Astrologai ypač įspėja Mergeles – nors patiems gali prireikti pasiskolinti pinigų, tik neskolinkite jų kitiems. Astrologinė prognozė birželio 30-ajai, sekmadieniui: Avinas Nederėtų nuleisti rankų ar užsispirti, įvykus nedideliam nesusipratimui, apsižodžiavimui. Atvirumu, nuoširdumu bei dosnumu galite nemažai laimėti. Jautis Kaip įmanydami šiandien venkite įtampos, neprovokuokite konfliktų.
2024-06-30

Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: saugokitės

Astrologė Vaiva Budraitytė įspėja apie šeštadienį pasirodysiančią sunkią delčią, kuri neduos ramybės po itin sudėtingos pilnaties. Šis laikotarpis bus išskirtinis savo emociniu fonu, tad nereikia stebėtis, jei žmonės taps jautresni, nervingesni ir labiau linkę į konfliktus.  V. Budraitytė įspėja, kad atėjusi delčia bus gana sunki, kadangi praėjusi pilnatis buvo itin sudėtinga. Astrologės teigimu, delčia bus lyg praėjusios pilnaties pratęsimas.
2024-06-29

Bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: galite sulaukti netikėtos žinios

Aktyvi diena Zodiako ženklams.  Pateikiame astrologinę prognozę birželio 28-ajai, penktadieniui: AVINAS. Jus gali suintriguoti paslaptys, kurios šiuo metu atsiskleidžia arba kurių jūs asmeniškai dabar prisikuriate savo poelgiais. Tai suteiks pikantiškų prieskonių šiai dienai. JAUTIS. Iš ryto nusimato daug bendravimo, užduočių. Kažkuo stebinsite aplinkinius. Domins kitų paslaptys, apkalbos. Tikėtinas slaptas meilės nuotykis arba nedeklaruojamas pasipelnymas DVYNIAI.
2024-06-28

Vienam Zodiako ženklui bus sudėtinga diena: nesivelkite į rizikingas situacijas

Ši diena ne visiems praeis be rūpesčių. Šįkart astrologai daugiausiai perspėjimų turi liūtams, kuriems reikės nepasiduoti neigiamoms emocijoms, pasaugoti save ir savo turtą. Astrologinė prognozė birželio 25-ajai, antradieniui: Avinas Tikriausiai pajusite, kad kažkas keičiasi, o jūs nieko negalite padaryti. Pasistenkite išsiaiškinti su tais, kurie tai inicijuoja. Nieko neprižadėkite, jei nesate tikri, kad ištesėsite. Jautis Šiandien jūsų jausmai gali būti sutrikdyti.
2024-06-25

Perspėjiimas 1 Zodiako ženklui: saugokitės, nes jumis gali pasinaudoti

Joninių dieną kai kuriems Zodiako ženklams reikės būti atidiems, rodo horoskopai. Birželio 24-oji – Joninės (Rasos). Birželio dvidešimt ketvirtoji – 176-oji metų diena (pirmoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 189 dienos.
2024-06-24

Bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: galite rasti laimę žadantį paparčio žiedą

Kontrastinga 12 Zodiako ženklų.  Pateikiame astrologinę prognozę birželio 23-ajai, sekmadieniui:   AVINAS. Bus daug darbo ir apie atsipalaidavimą savaitgalį galėsite pasvajoti tik vakare. Visgi Joninių šventei įdėtos pastangos bei lėšos nebus tuščios – tai įvertins susirinkusieji į jūsų suorganizuotą vakarėlį. JAUTIS. Jusite poreikį ištrūkti iš namų.
2024-06-23

Vienam Zodiakui pilve skraidys drugeliai: artėja romantiškas laikas

Nors atrodys, kad idėjos išeiti iš keblios situacijos yra išbandytos visos, vis dėlto verčiau apie tai pasikalbėti su artimaisiais, kurie gali nukreipti tinkama linkme.  AVINAS Aktualūs gali būti mokesčių, draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Staiga užsimezgęs ar atsinaujinęs ryšys suteiks naujų galimybių draugystei arba dalykiniams tikslams. Kita vertus, nesitikėkite ką nors gauti už dyką.
2024-06-19

Vienam Zodiakui – gera žinia finansų srityje: piniginė papilnės

Šianieną vertėtų pasidžiaugti net smulkiais dalykais. Nors atrodys, kad nėra jėgų, tačiau nesustokite, jei pradėjote svarbų darbą. Pateikiame visą astrologinę prognozę birželio 18-ajai, antradieniui. AVINAS Palanku apdairiai tvarkyti mokesčių, draudimo reikalus, tartis dėl kredito, investicijų. Pats metas priminti apie skolos grąžinimą senam pažįstamam. Psichologinės problemos turbūt nebeatrodys tokios neišsprendžiamos.
2024-06-18

Naglis Šulija bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: ateina finansinė sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Ketvirtadienį, labai vėlai vakare, Saulė kirs Vasaros saulėgrįžos tašką ir pereis iš Dvynių į Vėžio Zodiako ženklą. Tai reiškia, kad tikrosios Joninės, jos gi Rasos, bus naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Po to kokią savaitę danguje nieko nevyks, tačiau vėliau dienos pradės trumpėti, o naktys – ilgėti.
2024-06-17

Astrologai įspėja atsargiai elgtis su pinigais: „Pasisaugokite“

Sekmadienį astrologai perspėja ypač tausoti du dalykus – emocijas ir pinigus. Vieni Zodiako ženklai turėtų būti itin budrūs, kad neprarastų didelių sumų, o kitiems reikėtų galvoti, ką ir kaip kalba, kad išvengtų konfliktų su kitais žmonėmis. Astrologinė prognozė birželio 16-ajai, sekmadieniui: Avinas Bus nelengva įtikinti gyvenimo partnerį prisidėti prie jūsų sumanymų ir nesielgti grubiai su išankstine priešiška nuostata.
2024-06-16

Puiki diena šiems Zodiako ženklams: pataria nedaryti tik vieno

Šeštadienį žvaigždės ne vienam Zodiako ženklui pažers malonių akimirkų, tik reikia neįsivelti į bereikalingus konfliktus. Kai kuriems šią dieną ypač gerai eisis mokslai, dar kitiems gali tekti paploninti piniginę vasariškiems pirkiniams. Birželio 15 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų. Horoskopai AVINAS. Jeigu ką tik neprisidarėte problemų, tai ši diena turėtų būti palanki įvairioms veikloms, konkursams, pramogoms, susitikimams.
2024-06-15

Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: atsisakę šio produkto jausitės žymiai geriau

Daugelis žino, kad tinkama mityba gali atnešti ne tik gerą savijautą, bet ir puikius sveikatos rodiklius. Dėl to astrologė Vaiva Budraitytė pasidalijo, ką valgyti Skorpiono ženklo atstovams, kad galėtų pasigirti sveiku kūnu ir siela.  Moteris pasidalijo savo išmintimi ir maisto produktais, kurie tinkami Skorpionams. Pasakė, ką valgyti Savo „Facebook“ puslapyje V. Budraitytė nurodė, koks maistas tinkamas Skorpionams.
2024-06-14

Vienam Zodiakui – griežtas įspėjimas: saugokitės

Astrologai sako, kad šiandieną palankus metas imtis tvarkos namuose. Nors atrodys, kad dirbti nėra jėgų, nepalanku likusius darbus pasilikti ktiai savaitei.    AVINAS Domėsitės dieta, mityba, higienos, medicinos, komforto priemonėmis. Galbūt tvarkysite savo aplinką, darysite ūkinius pakeitimus. Labiau paisykite intuicijos balso. Saugokitės, vagių, nesukčiaukite. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. JAUTIS Galite sulaukti svarbių žinių.
2024-06-14

Vienam Zodiakui – astrologų žinia: meilės reikaluose laukia permainų vėjai

Šiandieną laukia nelengva diena – teks sukąsti dantis ir tikėtis geriausio. Nors būsite atsargūs, visgi nereikėtų bijoti imtis naujų užduočių.  AVINAS Gali kilti minčių apie darbo keitimą, sveikatos atstatymą. Pravartu elgtis ir dirbti taip, kad netektų gailėtis pernelyg uždelsus ar neįvertinus savo galimybių. JAUTIS Regis, diena padovanos spalvingų emocijų. Gali būti ir romantikos, ir dramų. Turbūt neliksite patenkinti vienu susitikimu arba rūpesčių pridarys vaikai, gerbėjai.
2024-06-13

Astrologai rėžia be gailesčio: laukia bloga diena Zodiako ženklams

Niūri diena 12 Zodiako ženklų. Astrologai įspėja apie galimas traumas, praradimus, konfliktų ir stichijų grėsmę.  Pateikiame astrologinę prognozę birželio 11-ajai, antradieniui: AVINAS Šiandien būsite linkę nerūpestingai išlaidauti, vilioti patinkančius asmenis, leistis į avantiūras. Iš tikrųjų galite patirti kažką intriguojamo. Deja, gresia ir nuostoliai, žala. Saugokite vaikus. JAUTIS Diena gali būti rami, šeimyniška, tačiau vakare koją kiš netaktas, neatsargumas.
2024-06-11

Įspėja vieną Zodiako ženklą: būkite atsargūs

Šiandien nereikėtų visko palikti paskutinei akimirkai. Nors atrodys, kad galima daug nueiti, nepervertinkite savo galimybių. Plačiau – astrologinėje prognozėje birželio 10-ajai, pirmadieniui. AVINAS Giminaitis, draugas žmogus gali kreiptis dėl talkos ar tarpininkavimo, arba šios pagalbos iš jo prireiks jums. Gali išaiškėti draugų ir meilės partnerių nuotykiai arba neplanuotų rūpesčių sukels kiti šeimos nariai, vaikai.
2024-06-10

Šie Zodiako ženklai 2024 metais sulauks turtų: pasitikrinkite

Jei svajojate kuo greičiau praturtėti, tikrai nepakenks, jei pamatysite, ką siūlo žvaigždės. Pasak astrologo Letao Wang, tam tikros planetų padėtys šiuo metu yra daug žadančios, kalbant apie galimą turto kaupimą ir finansinę sėkmę. Kitaip tariant, planetų elgesys gali reikšti, kad netrukus turėsite daugiau santaupų, papildomų pinigų, kuriuos galėsite išleisti sau, ir galimybę atnaujinti savo gyvenimą.
2024-06-09

Horoskopai žada įtemptą dieną: užvirs reikalai

Kai kuriems Zodiako ženklams horoskopai žada įtemptą dieną. Birželio šeštoji, ketvirtadienis – 157-oji metų diena (ketvirtoji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 207 dienos.
2024-06-06

Perspėjimas vienam Zodiako ženklui: reikės priimti rimtus sprendimus

Vieno Zodiako ženklo laukia rimtų sprendimų diena, rašo horoskopai. Birželio 5-oji – Pasaulinė aplinkos apsaugos diena; Pasaulinė bėgimo diena. Birželio penktoji, trečiadienis – 156-oji metų diena (trečioji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 208 dienos.
2024-06-05

Perspėja vieną Zodiako ženklą: nepersistenkite

Kai kuriems Zodiako ženklams šiandien geriau nepersistengti. Birželio 4-oji – Tarptautinė vaikų, nukentėjusių nuo agresijos, diena. Birželio ketvirtoji, antradienis – 155-oji metų diena (antroji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 209 dienos.
2024-06-04

Įspėja 1 Zodiako ženklą: šiandien laukia neįtikėtina sėkmė

Astrologinė prognozė birželio 3-iajai, pirmadieniui. AVINAS. Gali būti, kad teks aktyviai tvarkyti turtinius, finansinius reikalus, gilintis į skaičius, buhalterinius popierius ar kitus dokumentus. Gali pavykti ištaisyti padarytą klaidą, išsiaiškinti iškreiptus faktus ir juos paneigti. JAUTIS. Šiandien jums bus ypač svarbi draugų nuomonė bei jų pasiūlymai. Puiku, jeigu išdrįsote draugų pasikviesti į talką ar jums aktualų renginį, kad palaikytų, nes jų prisidėjimas būtų labai svarus. DVYNIAI.
2024-06-03

Naglis Šulija įspėja 1 Zodiako ženklą: ateina sunkios dienos

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Pirmadienį dalykinio gyvenimo globėjas ir valdovas Merkurijus pereis iš Jaučio ženklo į Dvynius ir prisijungs prie jau čia esančių Saulės, Veneros bei Jupiterio.
2024-06-02

Šiems Zodiako ženklams 2024 metai – laimingiausi: pasitikrinkite

Ar kada nors susimąstėte, ar jūsų Zodiako ženklas yra raktas į laimę? Įžengę į energingą 2024 m. karalystę, patyrinėkime kosmosą ir atskleiskime 5 Zodiako ženklus, kuriems lemta patirti nepakartojamą džiaugsmą ir pasitenkinimą. Toliau yra pateikiami Zodiako ženklai, kuriems šie metai yra patys laimingiausi, rašo astrotalk.com.
2024-06-02

Naglis Šulija įspėja 1 Zodiako ženklą: birželį sulauksite neįtikėtinos žinios

Viena šio birželio ypatybių bus ta, kad visą mėnesį Saulė ir Venera bus greta. Jų greičiai dangaus skliaute bus panašūs, tad visą mėnesį Saulė ir Venera bus netoliese. Saulė – tai bendras aktyvumas, kūrybingumas, Venera – tai, kas gražu, malonu, smagu ir miela. Venera šalia Saulės – „sudegusi“, tai yra visos gražiosios jos savybės pasireikš silpniau nei įprasta.
2024-05-31

Astrologų įspėjimas: 1 Zodiako ženklui gresia netikėtos išlaidos

Paskutinę pavasario dieną – astrologų įspėjimas. 1 Zodiako ženklui gresia netikėtos išlaidos.  Pateikiame astrologinę prognozę gegužės 31-ajai, penktadieniui: AVINAS Šiandien galite graužtis dėl ne vietoje ir ne laiku ištartų žodžių. Arba dėl to, kad kažko neperspėjote, nutylėjote svarbią informaciją ir tai sukėlė pasekmių bei nepasitikėjimą. JAUTIS Šiandien pasižymėsite originalumu, išradingumu. Jūsų pastebėjimai, sparnuotos frazės gali nustebinti aplinkinius.
2024-05-31

Nerami diena Zodiako ženklams: galite pakliūti į piktavalių pinkles

Įtempta diena 12 Zodiako ženklų. Astrologai įspėja apie galimus neramumus. Pateikiame astrologinę prognozę gegužės 30-ajai, ketvirtadieniui: AVINAS Aktyviai veiksite siekdami užsidirbti, gauti pelną, kažko pasiekti nelegaliu būdu ar pan. Galite nepastebėti kliūties ar tyčia paspęstų spąstų. Venkite nepamatuotai rizikuoti ir nebūkite patiklūs. JAUTIS Regis, jums ir aplinkiniams bus būdingas šioks toks manipuliavimas, žodinė ekvilibristika. Gali pasitvirtinti keistas faktas.
2024-05-30

Didysis Šulijos horoskopas birželiui: 1 ženklui – piniginė sėkmė

Viena šio birželio ypatybių bus ta, kad visą mėnesį Saulė ir Venera bus greta. Jų greičiai dangaus skliaute bus panašūs, tad visą mėnesį Saulė ir Venera bus netoliese. Saulė – tai bendras aktyvumas, kūrybingumas, Venera – tai, kas gražu, malonu, smagu ir miela. Venera šalia Saulės – „sudegusi“, tai yra visos gražiosios jos savybės pasireikš silpniau nei įprasta.
2024-05-29

Įspėja 1 Zodiako ženklą: laukia permainos

Įtempta diena 12 Zodiako ženklų. Astrologai įspėja apie galimas permainas. Pateikiame astrologinę prognozę gegužės 29-ajai, trečiadieniui: AVINAS Darbe jums gali stigti kolektyvo palaikymo, darnaus bendradarbiavimo vykdant dalykinę, projektinę veiklą. Arba pasijusite nepakankamai kompetentingi iškilus netikėtai problemai, pristatant mokslinį darbą ar kt.
2024-05-29

Puiki diena 2 Zodiako ženklams: išnaudokite visas galimybes

Optimistiška diena 12 Zodiako ženklų. Neblogai seksis numatyti darbai, palankus metas planuoti kelionę, tad išnaudokite visas galimybes. Pateikiame astrologinę prognozę gegužės 28-ajai, antradieniui: AVINAS Jums norėsis bendrauti, kalbėti. Šiandien užmegzta nauja pažintis gali suteikti naują kryptį jūsų gebėjimams bei tikslams. Arba gali paaiškėti, ar turės eigą kažkoks jus dominantis projektas. JAUTIS Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione, konferencija. Tai gali sukelti nerimo.
2024-05-28

Zodiako ženklams – astrologų įspėjimas: neišvengsite įtampos

Kontrastinga diena 12 Zodiako ženklų. Astrologai įspėja dėl galimos įtampos.  Pateikiame astrologinę prognozę gegužės 27-ajai, pirmadieniui: AVINAS Būsite darbštūs, tačiau pajusite, kad jums kraunama vis daugiau įpareigojimų, o apie papildomą atlygį nekalbama. Jeigu dar tik mėginate įsidarbinti, gali prireikti rekomendacijų.
2024-05-27

Naglis Šulija bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: ateina sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Šią savaitę anksčiau Zodiako rate prasidėjusios tendencijos įsitvirtins. Saulė su Venera šią savaitę keliaus Dvynių ženklu. Venera Dvyniuose yra ganėtinai lengvabūdiška, bent jau į gilius jausmus visai nelinkusi, tačiau puikiai padeda palaikyti vasaros atostogų flirtą.
2024-05-26

Puikus šeštadienis ne vienam Zodiako ženklui: galite įsimylėti, susižavėti

Ne vienam Zodiako ženklui šeštadienį žvaigždės pranašauja intriguojantį – netruks romantikos, naujų pažinčių ar tiesiog gero laiko su artimaisiais ir bičiuliais.  Gegužės 25 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų. Horoskopai AVINAS. Gali būti, kad jums teks bendrauti su mažai pažįstamais ar visiškai nepažįstamais žmonėmis. Turbūt jaudins, intriguos kai kurių asmenų rodomas ypatingas dėmesys. JAUTIS.
2024-05-25

Siunčia perspėjimą Zodiako ženklams: štai kas jūsų laukia

 Veiklos ir emocijų kupina diena Zodiako ženklams.  Pateikiame astrologinę prognozę gegužės 21-ajai, antradieniui: AVINAS Rūpės akcijų biržų informacija, finansų politika. Sugebėsite susikoncentruoti, įsiskverbti į esmę. Gali išryškėti jūsų finansinis talentas. Pasistenkite grąžinti ir susirankioti skolas. JAUTIS Užuot kritikavus kitus, pravartu atsikratyti kai kurių savo ydų, netvarkos, suvokti silpnybes ir atsikratyti nerealių iliuzijų.
2024-05-21

Naglis Šulija įspėja 2 Zodiako ženklus: ateinančią savaitę saugokitės

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Savaitės pradžioje Saulė Venera ir Jupiteris bus Jaučio ženkle, gyvenimas bus aiškus ir įprastas. Jei dar pridėsime Jaučio ženkle esantį Merkurijų, gausis labai aiškus ir stiprus akcentas į tai, kas apčiuopiama, materialu, ekonomiškai racionalu, finansiškai efektinga, į tai, ką galima turėti.
2024-05-19

Naglis Šulija įspėja 1 Zodiako ženklą: pasisaugokite

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės. Šią savaitę Saulė, Venera, Jupiteris ir plika akimi nematomas Uranas susitelks Jaučio ženklo pabaigoje. Keturios planetos Jaučio ženkle yra labai stiprus akcentas į konkretumą, aiškius, gerai suprantamus ir apčiuopiamus dalykus.
2024-05-17
Į viršų