euroliga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „euroliga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „euroliga“.

„Žalgirio“ užkulisiai: kapitono namiškių nuotaikos, Justino Jaručio emocijos ir Mariaus Grigonio sugrįžimas

Penktadienį „Žalgirio“ arenoje vykusios Eurolygos rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA klubų tapo rekordinėmis šiame sezone – rungtynes stebėjo daugiau nei 12 tūkstančių sirgalių. Po dvikovos užkulisius nardė ir po nedidelės pertraukos sugrįžtant „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #ŽalgirisBackstage laidos kūrybinė grupė su vedėja Egle Jurgaityte priešakyje.
2021-12-11

Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ „Caja Laboral“ klubas atleido D. Ivanovičių

Vitorijos „Caja Laboral“ ekipa paskelbė, kad iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido 55-erių specialistą Duško Ivanovičių. „Sunku buvo priimti tokį sprendimą, bet jo mums reikėjo. Komanda bloga ir kiekvieną kartą ji žaidžia vis prasčiau. Eurolygos „Top 16“ varžybų traukinys dar nenuvažiavo, todėl turime kovoti. Naują trenerį stengsimės rasti kaip įmanoma greičiau“, – sakė klubo prezidentas Joseanas Querejeta. D.Ivanovičius „Caja Laboral“ komandoje dirbo nuo 2008 metų.
2012-11-18

Eurolygos gražiausių epizodų dešimtuke – metimai į „Žalgirio“ krepšį

Eurolygos šeštosios savaitės gražiausių epizodų dešimtuke atsidūrė ir Kauno „Žalgirio“ klubas. Tiesa, net dvi vietos skirtos metimams būtent į Lietuvos čempionų krepšį. Dešimtoji pozicija atiteko Zagrebo „Cedevita“ ekipos snaiperiui Bracey Wrightui ir jo pratęsimą atnešusiam tiksliam tolimam metimui į kauniečių krepšį paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis.
2012-11-17

S. Vujačičius – naudingiausias Eurolygos šeštos savaitės žaidėjas, penketuke – D. Lavrinovičius

Naudingiausiu šeštosios Eurolygos savaitės žaidėju tapo Stambulo „Anadolu Efes“ klubo snaiperis Saša Vujačičius, kuris rungtynėse su Milano „Emporio Armani“ komanda surinko 31 naudingumo balą. 34 minutes aikštelėje praleidęs slovėnas pelnė 29 (dvitaškiai 1/4, tritaškiai 6/8, baudos 9/13) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 sykius suklydo, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 10 pražangų bei 4 sykius pažeidė taisykles.
2012-11-17

„Olympiacos“ be M. Gecevičiaus pagalbos pasiuntė „Caja Laboral“ į grupės dugną

Vitorijos „Caja Laboral“ (1/5) tęsia nesėkmingą pasirodymą Eurolygoje. Baskai namuose 72:89 (19:22, 21:25, 11:22, 21:20) pralaimėjo čempionų titulą ginantiems Pirėjo „Olympiacos“ (4/2) krepšininkams ir nukrito į C grupės dugną. Susitikimo pradžioje 5 taškus be atsako pelnę aikštės šeimininkai trumpam išsiveržė į priekį, tačiau „Olympiacos“ netrukus išlygino, o vėliau ir persvėrė rezultatą (6:5). Vassilio Spanoulio ir Georgios Printezio tandemas rinko didžiąją dalį graikų taškų.
2012-11-16

M. Popovičius: rungtynės su dviem pratęsimais įmanomos ne tik NBA

Po pralaimėjimo Zagrebo „Cedevita“ komandai vienas rezultatyviausių Kauno „Žalgirio“ žaidėjų Marko Popovičius teigė, kad pažiūrėti rungtynės buvo labai gražios, tačiau pats tuo negali būti patenkintas – patirtas pralaimėjimas. Kauno „Žalgiris“ (5/1) po įtempto trilerio patyrė pirmajį pralaimėjimą Eurolygoje šį sezoną. Joano Plazos auklėtiniai Zagrebe po dviejų pratęsimų 106:108 (28:19, 12:20, 20:24, 25:22, 15:15, 6:8) pralaimėjo antrąją pergalę iškovojusiems „Cedevita“ (2/4) krepšininkams.
2012-11-16

„Panathinaikos“ su J. Mačiuliu įveikė „Real“ su M. Pociumi

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos šeštojo turo rungtynėse A grupėje ketvirtadienį Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) komanda, kuriai atstovauja Jonas Mačiulis, savo aikštėje 79:68 (12:16, 30:19, 23:17, 14:16) nugalėjo Madrido „Real“ (Ispanija) ekipą su Martynu Pociumi. Nugalėtojų gretose J. Mačiulis per 24 min. pelnė 12 taškų (dvitaškiai 4/10, tritaškiai 0/2, baudos 4/5), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus prasižengė.
2012-11-16

„Cedevita“ treneris B. Maljkovičius: įveikėme galingą komandą

Pirmą kartą šį sezoną Kauno „Žalgirį“ Eurolygoje parkuldžiusios Zagrebo „Cedevita“ strategas Božidaras Maljkovičius tvirtino, kad nugalėti kvailų klaidų nedarančią ir protingai žaidžiančią „Žalgirio“ komandą buvo sudėtinga. Ketvirtadienį išvykoje žalgiriečiai po dviejų pratęsimų trilerio 106:108 nusileido Zagrebo „Cedevita“ krepšininkams. „Mano buvęs asistentas Jonas Plaza turi daug puikių žaidėjų, - kalbėjo B. Maljkovičius. – Jie nedaro kvailų klaidų ir žaidžia itin protingai.
2012-11-16

„Žalgirio“ strategas J. Plaza: neišnaudojome šansų laimėti

Po pirmojo pralaimėjimo Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ strategas Joanas Plaza komentavo, kad aukščiausiu lygmeniu nežaidę jo auklėtiniai nepataikė svarbių baudos metimų, nesilaikė žaidimo plano ir tai nulėmė nesėkmę. Ketvirtadienį išvykoje žalgiriečiai po dviejų pratęsimų trilerio 106:108 nusileido Zagrebo „Cedevita“ krepšininkams. „Žmonės arenoje ir prie televizijos ekranų tikriausiai mėgavosi rungtynėmis.
2012-11-16

V. Romanovas: „Žalgirį“ iš vėžių išmušė kaimiškas žaidimas Rygoje

Po pralaimėjimo Eurolygos rungtynėse išvykoje ketvirtadienį Zagrebo „Cedevita“ ekipai Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas „Kauno dienai“ pateikė savo mintis. „Jaučiama, kad mūsų komanda pavargusi ir jai reikia poilsio. Tuo „Cedevita“ pasinaudojo, fantastiškai pataikė savo metimus. Žalgiriečius išmušė iš vėžių kaimiškas žaidimas Rygoje, jie taip ir nesugebėjo atsigauti po tų neteisingai pralaimėtų rungtynių.